Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Joe bácsi válasza Yushchenko (#2000) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Reklamálhatsz, de most borítékolom, h. nem lesz semmi használható eredménye számodra. Ki kell fizetned, mese nincs.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2002) Yushchenko válasza Joe bácsi (#2001) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én sem fűzök hozzá reményeket, csak ezt nagyon inkorrektnek tartom. Egy biztos, a fogyasztóvédelemhez menni fog egy levél.

(#2003) dedike válasza Yushchenko (#2002) üzenetére


dedike
addikt

Ha T a hatályos Üzletszabályzata alapján járt el, akkor mindegy kinek írsz... :(((

Jó szerencsét!

(#2004) Yushchenko válasza dedike (#2003) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én nagyon keresem ezt a részt az üzletszabályzatban, de nem találom.

(#2005) attila760504


attila760504
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni? Egy t-mobilos szám tulajának a neve és címe kellene.Ötleteket priviben. A tudakozót kihagyhatjátok!!! Esetleg t-mobilos felhasználó?

(#2006) dedike válasza attila760504 (#2005) üzenetére


dedike
addikt

Ezt mintha már kérdezted volna két hete... :P

Jó szerencsét!

(#2007) conway's


conway's
csendes tag

Sziasztok! Ha letellik a 2 év hűségnyilatkozatom, de nem vagyok aranykártyás, akkor nem tudok készüléket váltani kb olyan áron (vagy olcsóbban), mintha új előfiztést kötnék?

(#2008) Joe bácsi válasza conway's (#2007) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem. Ha nem vagy arany v. platinás, akkor nem upgradelhetsz.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2009) dedike válasza conway's (#2007) üzenetére


dedike
addikt

Tudsz, ha visszaadod az eddigi számod, és vásárolsz egy új előfizetést. Egyébként nem. :N

Jó szerencsét!

(#2010) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, ha az áll a T-mobil-os "ügyfél példány"-on, hogy:

"DOMINO Egyedi Előfizetői Szerződés"

akkor az havi előfizetésest jelent vagy feltöltőkártyás előfizetést? :F

Előre is köszi!

üdv.

(#2011) blueye válasza ocsi19 (#2010) üzenetére


blueye
veterán

Ezt komolyan kérdezed?
DOMINO = feltöltőkártyás

(#2012) dedike válasza ocsi19 (#2010) üzenetére


dedike
addikt

Természetesen prepaid (DOMINÓS) előfizetést jelent. ;)

Jó szerencsét!

(#2013) ocsi19 válasza blueye (#2011) üzenetére


ocsi19
senior tag

igen, akármilyen hihetetlen komolyan kérdezem, még soha életembe nem voltam t-mobil-os, nem tudom náluk hogy működnek a dolgok, az "előfizetés" szó zavart meg.

Köszönöm a választ!

üdv.

(#2014) attila760504


attila760504
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni? Egy t-mobilos szám tulajának a neve és címe kellene.Ötleteket priviben. A tudakozót kihagyhatjátok!!! Esetleg t-mobilos felhasználó?

(#2015) blueye válasza ocsi19 (#2013) üzenetére


blueye
veterán

Az előfizetés lehet havidíjas és előrefizetett is, ami megzavart, az az elő előtag. :)
De a DOMINÓ az egyértelmű szvsz.

(#2016) Szabesz


Szabesz
őstag

A korlátlan adatopció él még a 5Gb vagy annál nagyobb mobilinternet csomagokra? A T honlapján sehogy sem tudok elkavarodni oda, csak Google dob rá találatokat, igaz, a T oldalán ([link] & [link])

¯\_(ツ)_/¯

(#2017) Joe bácsi válasza Szabesz (#2016) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Már nem, február végével megszünt.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2018) Szabesz válasza Joe bácsi (#2017) üzenetére


Szabesz
őstag

Ez aztán baráti. Tartott alig 2 hónapig a korlátlan mobilnet lehetőség? Aranyos. (#&@!)

Szerk: btw, hol írják azt, hogy megszűnt?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2019) Joe bácsi válasza Szabesz (#2018) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hát igen. A Pannon meg a Voda nyomul a korlátlan nettel....

Azt nem tudom, de ez így van. Vannak kapcsolataim a Trénél.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2020) Szabesz válasza Joe bácsi (#2019) üzenetére


Szabesz
őstag

És a kapcsolataid nem tudják mikor szándékoznak újra "akciózni"?

No flame, de nem igaz, hogy Romániában van dögivel tényleg korlátlan, rendesen használható mobilnet, ezekhez képest fillérekért, itt meg megy a sz_revés.

¯\_(ツ)_/¯

(#2021) Joe bácsi válasza Szabesz (#2020) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ezt nem lehet így előre tudni. A bejelentés előtt max. pár nappal lehet tudni, h. milyen akció lesz.

Ebben az országban csak a lehúzás és sz@rrágóság megy! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2022) megyeri válasza Joe bácsi (#2019) üzenetére


megyeri
tag

A Pannon már február 2-án leállt a korlátlan nettel... Szóval ma csak a Vodánál lehet ilyet kötni, bár azt sem mondanám "korlátlannak", inkább 10 GB-osnak. Szvsz visszaállt a régi rend...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2023) pilóta


pilóta
nagyúr

Próbáltam a mobilos parkolást, de nem jött össze. Elküldtem az sms-t a kiírt számra, és az a válasz jött, hogy:
Nincsen elegendő egyenlege a parkolás elkezdéséhez! Kérjük, töltse fel univerzális egyenlegét bankautomatánál/internetbankon.
Na most t-mobilos domino kártyás telefonom van, az egyenlegyem kilencezer valamennyi.
Mi a rák az az univerzális egyenleg?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2024) attisx válasza pilóta (#2023) üzenetére


attisx
addikt

A Domino egyenlegnek, feltöltés módjától függően, két fajtája van. Az egyik csak a SIM-hez kötött szolgáltatásokra (beszélgetés, sms, mobilnet, stb..) használható fel, ez az általános egyenleg. Erre az egyenlegre kerülnek a postán, újságosnál, benzinkúton, ppo.hu kersztüli feltöltések.

Míg a másik (univerzális) egyenleg, a hálózati szolgáltatásokon túl, felhasználható mobilvásárlásra is. Ezt csak bankautomatákról, mobilbankon keresztül, illetve T-Pontokban tudod feltölteni.

Ha *102# kóddal lekéred az egyenleget, a teljes összeg után zárójelben szerepel az univ. egyenleg: "ebből X összeg fordítható vásárlásra"...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2025) pilóta válasza attisx (#2024) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi!
De ez mekkora baromság már!
Bankautomatáról nem tölthetem fel, mert az nem ad áfás számlát, az meg kell, mivel céges a kártya.
Most mehetek be valami T-pontba, nem is tudom, szegeden van-e egyáltalán ilyen...

Mod.: ezt nem lehet valahogy átállítani? Mármint hogy a mostani egyenlegem változzon át ezzé a szerencsétlen univerzálissá?

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2026) attisx válasza pilóta (#2025) üzenetére


attisx
addikt

"Mod.: ezt nem lehet valahogy átállítani? Mármint hogy a mostani egyenlegem változzon át ezzé a szerencsétlen univerzálissá?"

Nem ihszem, hogy lehetne. Mindenestre kérdezze után 1430-on, vagy 1777-en.

végső estben meg maradnak a szegedi T-pontok:

Szeged T-Pont I.
6720 Szeged, Feketesas u. 25.
Tel.: 62/421-575, 30/900-9008
Fax: 62/484-650
H,K,Sze,P:8.30-17.00; Cs: 8.30-18.00; Sz:8.30-12.00; V:Zárva

Szeged T-Pont II.
6720 Szeged, Kárász u. 12.
Tel.: 62/451-545, 30/900-9033
Fax: 62/426-810
H-P:9.30-18.00;Sz:9.30-13.00; V:Zárva

:)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2027) ShakeX


ShakeX
csendes tag

Sziasztok! Megtudnátok mondani hogy hol találom az ÜZLETI előfizetésben vásárolható készülékek listáját? A T-Mobile oldalán csak 2-3 készüléket találtam de gondolom van ennél több is. Köszi előre is!

(#2028) Szabesz válasza Joe bácsi (#2021) üzenetére


Szabesz
őstag

[link],[link]
Véletlen bukkantam rá. Most akkor mi van?

"5 GB-os vagy nagyobb csomagnál kérheti korlátlan opciónkat is."

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2029) #41635072


#41635072
törölt tag

A domino díjcsomagog másodperc vagy perc alapú számlázásúak?
Konkrétan a Domino Nap érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#2030) stichus válasza #41635072 (#2029) üzenetére


stichus
tag

perc

(#2031) Joe bácsi válasza Szabesz (#2028) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az van, h. a Ténél dolgoztam (hál isten csak múlt idő) és tudom, h. nincs korlátlan mobilnet. De ha nem hiszel nekem, akkor az ingyenes ügyfélszolgálatot hívd fel és kérdezd meg.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2032) sedios válasza #41635072 (#2029) üzenetére


sedios
tag

Jó is lenne a másodperc.. :(

(#2033) Szabesz válasza Joe bácsi (#2031) üzenetére


Szabesz
őstag

Hiszek én, de miért nem képesek karbantartani a saját honlapjukat? ...

¯\_(ツ)_/¯

(#2034) dedike válasza Szabesz (#2033) üzenetére


dedike
addikt

S akkor tegyük hozzá, hogy ők azok, akik a legtöbbet adnak a honlapjuk aktualitására... :K

Jó szerencsét!

(#2035) Joe bácsi válasza #41635072 (#2029) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Na persze másodperc! El vagy tévedve ember!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2036) zoo8800 válasza Szabesz (#2018) üzenetére


zoo8800
veterán

Feb. 28-ig volt meghírdetve.

rip and tear, until it is done

(#2037) Szabesz válasza zoo8800 (#2036) üzenetére


Szabesz
őstag

Muta hol írtak ilyet

¯\_(ツ)_/¯

(#2038) kali válasza Szabesz (#2037) üzenetére


kali
legenda

link (az 1. oldalon alul, az apróbbacska betűkkel írt résznél, a ** bekezdés)

[ Szerkesztve ]

(#2039) Szabesz válasza kali (#2038) üzenetére


Szabesz
őstag

Áh, idióták dolgoznak ott is. Elengedik az opció 1000,-os havidíját azoknak, akik az akció alatt aktiválják. wtf? Ha egyszer az opció csak az akció ideje alatt él?

Tipikusan itt: [link] "A 2009. február 28-ig aktivált opció[..]" Erősen azt sejteti, hogy az akció a havidíj elengedése, nem maga a korlátlanság. :W

¯\_(ツ)_/¯

(#2040) kali válasza Szabesz (#2039) üzenetére


kali
legenda

:( ha te például 2009. február 27-én aláírtál 1 év hűséget egy 5 gb-os csomagra + kérted a korlátlan opciót havi 1000 ft-ért, akkor az 1 éves hűség alatt nem kell fizetned a + 1000 ft-os opciót, csak az 5790 ft-os 5 gb-os csomag árát havonta!

(#2041) Joe bácsi válasza kali (#2040) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Pontosan, egy év után kell havi 1000-et fizetni, ha akarod még a korlátlan netet.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2043) Szabesz válasza kali (#2040) üzenetére


Szabesz
őstag

De utána próbáltad volna meg aktiválni :D Akkor meg minek kiemelni, hogy az addig aktivált csomagra?
Slusszpoén, hogy még azt is írják, hogy csak a hűség idejére nyújtanak korlátlan csomagot. Tehát, ha mondjuk januárban megkötöm hűség nélkül, feb. 28-án repülök a korlátlanságból? :D

Joe bácsi: Félreértésben vagyunk szerintem, de lényegtelen. A fentebb linkelt pdf alapján nem így lenne. Nyílván exbelsősként könnyebb átlátni a dolgokat, de így ez kész katasztrófa.
Az az igazságh, hogy össze vissza beszél a T mindent. vankorlátlan-mégsincs, vanhavidíj-denincs (ugye a fenti ellentmondások miatt)...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2044) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Új simről itt tééknék sem lehet emeltdíjas szolgáltatást igénybe venni?

(#2045) Joe bácsi válasza Szabesz (#2043) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hogy ezen mit olyan nehéz megérteni??!!! :W

"Aláírtál" egy év hűséget a korlátlan net opcióra havi 0 Ft-ért! Egy évig GARANTÁLJA a Té, h. nem kér érte havi díjat, h. korlátlan neted van! Egy év után a korlátlanság ára havi 1000 Huf lesz! Ezen mi a nem világos???
NEM veszik el a korlátlanságod a netben, ha januárban kapcsoltattad be és február végén megszünt! Február 28-ig lehetett bekapcsolni a korlátlan netet. Aki nem így tett, az így járt.

(Amúgy ne tudd meg, h. mekkora sz@r az oktatása a Tének! A leírt anyagaik is, amikből vizsgáznod kell egy kalap sz@rt sem érnek! 1 hónap alatt mindent a fejedbe akarnak tunkolni! Ezért értelmezi minden Tés dolgozó máshogy.)

Tel Elek: Hogy mit parancsol? Nem értem a kérdést.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2046) #41635072 válasza Joe bácsi (#2045) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az újonnan vásárolt, még csak alapfeltöltéssel rendelkező SIM-ekkel az első feltöltésik általában nem lehet emeltdíjas szolgáltatásokat igénybe venni.
Az lenne a kérdésem, hogy trééknék is ígyvan-e?

(#2047) Joe bácsi válasza #41635072 (#2046) üzenetére


Joe bácsi
őstag

De lehet.
Talán szex telefont akarsz hívogatni? :D

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2048) Szabesz válasza Joe bácsi (#2045) üzenetére


Szabesz
őstag

Hogy mit? Azt, hogy miért ilyen szerencsétlenül van megfogalmazva minden. És, hogy miért kellett csak ennyi ideig "akciózni" amikor szükség lenne rá.

off: azért vagyok ideges, mert a bejelentéskor tudtam, hogy kelleni fog, csak az anyagiakba nem fért bele. Gondoltam ráérek. Mert a legelőször linkelt oldalból nekem ez jött le, és nem hiszem, hogy onnan mást le lehetne szűrni. És ha tényleg jó a hálózat, nincs trükközés a korlátlansággal (7 nap alatt 20Gb) (még a gigabit is) bőven jó lett volna, normális sebesség mellett akár még +1k-ért is. Mikor meg összejön, rendeződik minden, hopp, nincs... Viszont ha tudom ezt, akkor spórolok máson, és még lejárat előtt megkötöm... &@##

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2049) stichus válasza Szabesz (#2048) üzenetére


stichus
tag

ad a: abszolút érthetően van megfogalmazva annak, aki beszéli a magyar nyelvet
ad b: ne a cég legyen már <>#&@{}<;>* ha neked nincs pénzed kifizetni
ad c: majd ő eldönti, h üzletpolitikailag milyen akciót tart sikeresnek

(#2050) Szabesz válasza stichus (#2049) üzenetére


Szabesz
őstag

1) "A 2009. február 28-ig aktivált opció és az arra vállalt 1 éves hűségnyilatkozat esetén a teljes hűségidő alatt elengedjük az opció havi díjat." && [1],[2] oldalakon, még mindig ott szerepel, hogy lehet élni ezzel a lehetőséggel. Ha ezekből, te magyarul beszélő egyénként azt szűröd le, hogy febr.28-ig van lehetőség megkötni a korlátlan opciót, bizonyára te vagy Uri következő kiszemeltje.
2) Fentebb okítottál a magyar nyelv értéséről, kérlek, te is próbáld meg mívelni.
3) Gratulálok hozzá.

Mond csak, kényszert érzel arra hogy beszóljál?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.