Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) BudaiZoli válasza dedike (#7600) üzenetére


BudaiZoli
tag

Hali!

ezt én is megtaláltam. Lehet én vagyok a vaksi, de részletfizetési feltételeket nem látok! :(

(#7602) tomiika


tomiika
tag

Sziasztok!

Következő eset történt ma:
Felhívott egy rejtett szám, felvettem, t-mobile automata kezdett el beszélni, hogy tartozásom van, és ha nem fizetek 30 napon belül korlátozzák az előfizetést.
Később jött sms is.
Na ezzel csak az a gond, hogy soha nem volt lejárt csekkem, a legutóbbit is már két hete befizettem, a következőt pedig még meg sem kaptam.

Ilyenkor mi a helyzet? Hiba lehet, vagy a posta szúrt el valamit?

(#7603) tjb007 válasza BudaiZoli (#7601) üzenetére


tjb007
nagyúr

(Amennyiben már előfizető vagy) 1430 felhív, ügyintézőt kérsz, elmondod kérdésed, ügyintéző elmondja a választ.

(#7602) tomiika

Első körben felhívod a 1430 -at (4 -es majd 2 -es gomb) ahol bővebb felvilágosítást tudnak nyújtani.

[ Szerkesztve ]

(#7604) ZoliM@ster válasza tomiika (#7602) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Valószínűleg még nem ért be a postai utalás.Mindenképpen hívd fel az ügyfélszolgálatot,hogy nézzék meg nem frissült-e a rendszer,ha nem,akkor meg meg kell beszélni,hogy elfaxolod a bizonylatot.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7605) BudaiZoli válasza tjb007 (#7603) üzenetére


BudaiZoli
tag

na sikerült megtalálni, igazából okosabb nem lettem.. ilyent szól, hogy eldöntik, hogy hitel képes vagyok-e de nem kell vinnem semmi bankszámla kivonatot meg semmi munka ügyi papírt az alap okmányokon kívül.. de akkor hogy döntik el, rám néznek, "hmmm ő hitel képes lehet"? :C

[ Szerkesztve ]

(#7606) DonMedve válasza BudaiZoli (#7605) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha jól emlékszem megkérdezik,hogy van e munkahelyed,és esetleg elkérik a melóhelyed számát is,hogy megkérdezzék tényleg ott dolgozol e!Azt ennyi.Nem tuti,hogy így van,de mintha így rémlene.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7607) BudaiZoli válasza DonMedve (#7606) üzenetére


BudaiZoli
tag

köszi! :)

(#7608) tomiika válasza ZoliM@ster (#7604) üzenetére


tomiika
tag

Köszönöm a válaszokat, 1430 lesz a következő, csak kíváncsi voltam, hogy valakinek volt-e hasonló tapasztalata.

(#7609) zoli03


zoli03
őstag

Vettem webshopból egy ZTE Blade-t Dominóval 1-2 hónapja. Azt írják, hogy ajándékba van hozzá 60 díjmentes perc hálózaton belül. Telefonáltam a T-Mobile-os ismerőseimnek, de mintha nem lenne ez a 60 perc, simán levonta az egyenlegemről a hívásdíjakat. Akkor most hogy van ez a 60 ingyen perc?

(#7610) tjb007 válasza zoli03 (#7609) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Ajándék kedvezmény Domino csomag vásárlása esetén: 60 díjmentes perc hálózaton belül, amit az első hívást követően 2 héten belül használhat fel. Amennyiben az átvételt követően 30 napon belül nem indítja el az első hívást, a kedvezmény nem vehető igénybe. A kedvezmény aktiválása a csomag átvételét követően, 5 munkanapon belül történik meg. Amennyiben Domino előfizetéséhez T-Percek csomagot is vásárol, akkor a Webshop perckedvezmény és a T-Percek csomagban foglalt percek közül csúcsidőn kívül és hétvégén az előbb aktivált kerül előbb felhasználásra. A szolgáltatás kedvezmények, kizárólag Webshopon keresztül történő vásárláskor kérhetők."

(#7611) Killing válasza zoli03 (#7609) üzenetére


Killing
addikt

"Ajándék kedvezmény Domino csomag vásárlása esetén: 60 díjmentes perc hálózaton belül, amit az első hívást követően 2 héten belül használhat fel. Amennyiben az átvételt követően 30 napon belül nem indítja el az első hívást, a kedvezmény nem vehető igénybe. A kedvezmény aktiválása a csomag átvételét követően, 5 munkanapon belül történik meg. Amennyiben Domino előfizetéséhez T-Percek csomagot is vásárol, akkor a Webshop perckedvezmény és a T-Percek csomagban foglalt percek közül csúcsidőn kívül és hétvégén az előbb aktivált kerül előbb felhasználásra. A szolgáltatás kedvezmények, kizárólag Webshopon keresztül történő vásárláskor kérhetők."

Ha 1-2 hónapja vetted akkor már régen lejárt a 2 hét.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7612) zoli03 válasza tjb007 (#7610) üzenetére


zoli03
őstag

Köszi, ezt nem olvastam el, így már érthető.

(#7613) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

Adott egy Iphone 3GS 16 gigás készülék, amit egy éve vettem részletre, ami 12X5k volt (plusz ugye a kezdő 20k), ikon 200 csomagban két év hűséggel.

Az lenne a kérdésem, hogy most, mivel már letörlesztettem a telefont, nyugodtan eladhatom és a simet használhatom az Ikon 200-al bármelyik másik telefonban retorziók nélkül igaz?

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#7614) kali válasza adnoctum18 (#7613) üzenetére


kali
legenda

igaz - illetve eddig is megtehetted volna, a szolgáltatónak az a lényeg, hogy részlet meg a havidíj fizetve legyen!

(#7615) hhheni válasza kali (#7594) üzenetére


hhheni
tag

szia!
szívesen hallanék erről a néhány dologról, "ami csak mobilnetes hálzatról működik, wifi kapcsolattal nem!"
tudnál segíteni, hogy merre keresgéljem?
köszi!

(#7616) kali válasza hhheni (#7615) üzenetére


kali
legenda

például; szolgáltatós mobil tv, néhány mobilos e-mail kliens, ami szolgáltatós szerverről dolgozik, facebook zero, és díjmentes iwiw!

[ Szerkesztve ]

(#7617) zoli62 válasza kali (#7594) üzenetére


zoli62
addikt

Azért GPRS-en nem csináltál akkora forgalmat, mint akár 3G-n. Az utolsó mondatod utolsó részét "lehetne/lesz olyan szabályozás, hogy okostelefon csak mobilnettel, és úgy havidíjas mobilnetes előfizetés nélkül, csak az átlagtól drágább egységű hasonló kategória maradhat" nem igazán értem. :)

(#7618) nova001 válasza kali (#7614) üzenetére


nova001
senior tag

és 2 hete vettem egy telot részletre ha kifizettem a telo összes részletét egybe...akkor eltudom adni a telot ? persze a simkártya maradna tovább nálam

(#7619) tjb007 válasza nova001 (#7618) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, el tudod adni de ugye a havidíjat tovább kel fizetni mert különben le lesz tiltva a telefon.

(#7620) DJ Mythos válasza 1430 (#7528) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

"...tehát ha meg lesz a 360 pontod fél éven belül (Domino időszakban gyűjtött pontokat is beleértve), akkor következő hónaptól leszel aranykártyás. Ha ez megtörténik, akkor kérheted a Te+Én Plusz-t is."

beléptem ma a My T-Mobile-ba, és a következőket látom:

Utolsó havi pontszám: 101 pont
Utolsó 6 hónap egyenlege: 363 pont
Következő szinthez szükséges pontok: 0 pont
Kártyaszín: kék
Következő szint elérésének vizsgálata: 2011.09.01.
Tarifakedvezmény: 0.

ill. a Hűségprogram menüpontban:

Beváltható Kapcsolat pontegyenleg 824
Ebből a hónap végén lejár 0
Kedvezményjogosultság kék
A következő szinthez szükséges Kapcsolat pontok száma 0
Utolsó havi Kapcsolat pontszám 101
Utolsó 6 hónap egyenlege 363
Kapcsolat kártya típusa Kapcsolat Prémiumkártya
Kapcsolat kártya száma XXXXX
Regisztráció típusa Magyar Telekom szintű
Tarifakedvezmény 0

ahogy korábban írtam, az összeregisztráció előtt 03.01. majd 04.01. volt a következő szint ellenőrzésének dátuma. a összeregisztrálás után lett 09.01.
11.23-án váltottam át a előfizetésre, a korábban (nyár közepe táján) nevemre került domino-s kártyát.
érdeklődjek az ügyfélszolgálaton, hogy mikor kapom meg az 1-es tarifakedvezményt? :)

(#7621) 1430 válasza DJ Mythos (#7620) üzenetére


1430
senior tag

A pontszám alapján 04.01-től aranykártyás lehetsz, de akkor hívd fel a 1430-at, hogy személyre szabottan tájékoztassanak, illetve kivizsgálják, ha az "éles" rendszeren is 09.01. a következő vizsgálat. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7622) kali válasza zoli62 (#7617) üzenetére


kali
legenda

ajaj, csinálok én mostanság is, amikor - mondjuk elég ritkán - vidékre utazok a szülői házba - ahol csak gprs van -, csak több idő kell hozzá! csatlakoztatom a telcsit a notihoz, és van olyan húzós oldal, ahol gprs kapcsolattal egy perc is kell, mire teljesen betölt, vagy még több is!
az idézett részt úgy értettem, hogy amennyiben kell a mobilnet, de valaki nem akar havidíjat fizetni - sőt, még napit sem -, úgy csak olyan konstrukció lészen, ahol az adatforgalmi egység drágább árszabású, hiszen nem fizet átalányt vagy hasonlót a havi-, vagy napidíj által!
okostelefonoknál mondhatni minden platform/oprendszer alatt van olyan alkalmazás/funkció, ami nem indul el/nem működik netes kapcsolat nélkül, és ezek száma csak nő, szóval adott irányban haladunk...

(#7623) Nordik


Nordik
őstag

A My T-Mobile oldalán 371 hűségpontom lett, tehát elvileg megvan az aranykártyára való jogosultság. Ilyen esetben kell külön kérni, hogy küldjék ki, vagy ez automatikusan történik, esetleg csak a rendszer látja a pontjaim alapján a jogosultságot és ha valamilyen kedvezményt igénybe akarok venni akkor figyelembe veszik?

Még annyi lenne a kérdésem, hogy 2009. november 21.-én kötöttem a 2 éves hűséget, akkor készülékváltással élhetek már ez év április 22-én? Vagy csak májusba 22-én? Hogyan számolják ezt? :U

(#7624) dedike válasza Nordik (#7623) üzenetére


dedike
addikt

Ha kézbe akarod fogni, akkor kérned kell, csak a Platinát küldik automatikusan. (Vagy már azt sem...) A Webshopban a belépéshez (vásárlás során) meg kell adni a kártyajelszót is. Szerintem igényeld, a My-T-ben tudod is, "ingyen" küldik! ;)

Szerintem május...

Jó szerencsét!

(#7625) Nordik válasza dedike (#7624) üzenetére


Nordik
őstag

Mindenhol keresem, de nem találom hol tudom megrendelni... :U

(#7626) dedike válasza Nordik (#7625) üzenetére


dedike
addikt

Arany kedvezményjogosultsági szintű ügyfeleink Kapcsolat Aranykártyát igényelhetnek a T-Mobile webshopban, valamint telefonos ügyfélszolgálatainkon keresztül, illetve személyesen T-Pontjainkban. A kártyát az igénylést követő 60 napon belül díjmentesen postázzuk. Innen ;)

Belépsz My-t-be, s ott a bal oldalon található "hűségprogram" menüpontban!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7627) adnoctum18 válasza dedike (#7624) üzenetére


adnoctum18
senior tag

A kártyajelszó ugyanaz, mint a My-Tmobile jelszavam? Gondolom nem...
Valami kavarás van a pontjaimmal, majd ha nem leszek ilyen álmos bemásolom, mert nem egészen értem a dolgot.

Addig is jóéjt mindenkinek!:D

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#7628) kali válasza adnoctum18 (#7627) üzenetére


kali
legenda

a kártya jelszava alapesetben a kártya számának utolsó három számjegye, de a pontok felhasználása előtt kötelező megváltoztatni, így ha valamikor is használtad már, akkor vélhetően más lesz!

[ Szerkesztve ]

(#7629) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

Egyik ismerősöm Eco csomagban van és nem értette miért nincs hívószámkijezés. Most nézem, hogy ebbe a csomagba az nem jár! [link] hihetetlen basszus... át kell mennie más csomagba hogy lássa hogy ki hívja??

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7630) tjb007 válasza Motion_Blur (#7629) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az, hogy a hívó fél számát nem írja ki az ismerősöd telefonja nem az ő problémája hanem azé aki hívja (1. le van tiltva a hívó félnél a hívószámkijelzés 2. a hívó félnél a hívószámkijelzés nincs előfizetve 3. a telefonjával van valami gond).
Az, hogy a hívott fél nem látja azt ha ő, azaz az ismerősöd hívja az már az ő problémája. Ez ellen azt lehet tenni, hogy előfizet a hívószámkijelzésre.

[ Szerkesztve ]

(#7631) kali válasza Motion_Blur (#7629) üzenetére


kali
legenda

havi 200 ft-ért bekapcsoltatható!

(#7632) Motion_Blur válasza kali (#7631) üzenetére


Motion_Blur
félisten

1430-ra +HIVOSZAMKIJELZÉS :F

Vagy hogy?

Egyébként amikor Ő kezdeményez hívást akkor a hívott félnek kijelzi a számot. Amikor Ő fogad hívást akkor nem látja. És minden jól van beállítva a telefonban.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7633) tjb007 válasza Motion_Blur (#7632) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor itt nem a hívószámkijelzéssel van probléma hanem a telefonjával (vagy a másik félnél).
Akkor szokott ilyen előfordulni, ha egy telefonszám többször is szerepel a névjegyzékben, azaz a SIM -en és a telefonmemóriában is megtalálható.

Az SMS -es ügyintézéshez használatos kódok pedig itt találhatóak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7634) kali válasza Motion_Blur (#7632) üzenetére


kali
legenda

díjmentes sms a 1430 számra; +SZAMKIJELZES

(#7635) Motion_Blur válasza kali (#7634) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, köszi már folyamatban van :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7636) Nordik


Nordik
őstag

Aki 2 éves hűséget kötött IPhone vásárlásával annak is kötelező legalább az arany kiemeltségi szint, ha mondjuk újabb 2 évet szeretne aláírni ugyanúgy IPhone vásárlásával, de 18 hónap utáni készülékváltással?

(#7637) tjb007 válasza Nordik (#7636) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, kötelező legalább az arany kedvezményjogosultság plusz ne legyen számlaelmaradás.

(#7638) Mohhoj


Mohhoj
csendes tag

Sziasztok!!
Remélem tud valaki segíteni. 3 hete vettem részletre 1 samsung galaxy 3-at....és hát az a helyzet hogy naon nem jött be ez az egész rendszer, szar az akksi szar az egész!!!
A kérdés az lenne hogy ha visszaviszem nekik akkor van rá esély hogy visszavegyék és ne kelljen kifizetni az egészet????

(#7639) club1 válasza Mohhoj (#7638) üzenetére


club1
veterán

Ha ezt most komolyan kérdezed: Nincs, a forgalmazó kereskedő nem kölcsönző.

(#7640) Mohhoj


Mohhoj
csendes tag

Oké hogy nem kölcsönzö de akkor ne áruljon szart!!!! sztem amugy ha beviszem és átveszik bevizsgálásra... és ezt eljátszom még 2x-er akkor sztem van esélyem

(#7641) dedike válasza Mohhoj (#7640) üzenetére


dedike
addikt

Szerinted ott csupa gyengeelméjű dolgozik? :F :N

Jó szerencsét!

(#7642) kali válasza Mohhoj (#7638) üzenetére


kali
legenda

csak akkor vásárolj meg valamit, ha előtte olvasgattál a termékkel kapcsolatban, kipróbáltad, és biztos vagy benne, hogy neked az kell! részletre vett készüléknél ez pláne igaz! rengeteg embernek nincs vele problémája, ha neked mégis, akkor két lehetőség van;
- az elvárásaiddal van gond, ezt a fent leírtak szerint, előzetesen kellett volna realizálni, utólag esetlegesen eladod - mivel részletre vetted, így bizonyos feltételek mellett -, és veszel más típusút...
- hibás a készülék - konkrétumot nem írtál, csak az akkumulátort említetted, de feltételezem, hogy azzal sincs gond, csak az okostelefonok szintjét hozza, és kevesebbet bír, mint a buta típusok -, ellenben beadhatod bevizsgálásra - ha beveszik egyáltalán konkrét reális hiba nélkül -, így arra van esély, hogy bevizsgálják, majd visszakapod, hogy nincs vele probléma, vagy hiba esetén javítják, végső soron pedig cserélik azonos típusúra!
szóval ez bukó lesz... :U
amennyiben webshop útján vásároltad, úgy 8 napon belül indoklás nélkül visszaadhattad volna, minden következmény és buk(tat)ó nélkül!

(#7643) Mohhoj


Mohhoj
csendes tag

Na alaposan utánnanéztem ennek a készüléknek (samsung galaxy 3) és arra jutottam hogy az akksiprobléma szinte mindegyiknél fenáll és több helyen itrák h rootolni kell a telefont és várni köbö 3 hetet míg az android beáll rá h mennyit bír az akksi...ez ellen nem lehet mit tenni... a másik probléma az a galéria...hát persze h az is a teló hibája szintén rootolni kell a telot hozzá meg felrakni wmi másik galéria alkalmazást...a gps olyan lassú h élvezhetetlen az egész, hamarabb tájékozódok térképen. NA de ha rootolom a telot és felteszek egy ujjab firmwaret hát persze h ugrik a gari....TEHÁT kérdem én ilyennek kell lennie 1 "okostelefonnak" 2011ben???????EZ 1 FOS...... tehát bemeek a T mobilba, leteszem nekik az asztalra és csináljanak vele amit akarnak.............(asszem veszek 1 használt iphone-t).

(#7644) kali válasza Mohhoj (#7643) üzenetére


kali
legenda

akkor az elvárásaiddal van gond, de attól még nem fogják csak úgy visszavenni a telefont, hanem szépen kifizeted, amit aláírtál...
már csak arra lennék kíváncsi, hogy ebben a(z) ár)kategóriában mit vártál? :U
mellesleg lehet, hogy nem ártana egy teljes reset (*2767*3855#), ami ugyan teljesen gyári állapotra állítja vissza a rendszert, de gyakran segít, ha különböző problémák miatt akad vagy lassú a telefon!

[ Szerkesztve ]

(#7645) Mohhoj


Mohhoj
csendes tag

Talán magasak az elvárásaim??????? 3 hetet várjak mig beáll az akksi??????? meg hát ja szar a galéria...elbasztuk sebaj rakjál fel egy alkalmazást......wazzeeeee.......

(#7646) ZoliM@ster válasza Mohhoj (#7643) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Talán utána kellett volna nézni a dolgoknak.A T-Mobile nem tehet róla,hogy ennyi eszed van...az ilyeneknek tényleg csak az iPhone való,az androidhoz ugyanis ész is kell :O

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7647) kali válasza Mohhoj (#7645) üzenetére


kali
legenda

igen, szerintem vásárlás előtt kellett volna olvasgatni meg kipróbálni, és nem utána háborogni!
amúgy nem kell három hetet várni, hogy beálljon az akkumulátor, de minden akkumulátornál kell 3 - 4 teljes feltöltés, hogy elérje a maximális kapacitását! ellenben okostelefonoknál nem várható el olyan hosszú akkumulátoros üzemidő, mint sok más régebbi butánál, sajnos ez van...
amúgy a szolgáltató nem tehet róla, hogy neked nem tetszik a készülék, mert nem ezt vártad, nem nyeli le a te békádat, ezért maximum annyit tehetsz, hogy leírod rossz tapasztalataidat adott készülék témájában - ott kaphatsz még esetleg néhány jótanácsot -, és ennyi...
vagy amit korábban is írtam; bizonyos feltételek mellett eladod, és veszel másmilyet!

(#7648) Mohhoj


Mohhoj
csendes tag

Hát sok ész kellett hozzá h ezt a szar androidot összerakják....a market is akkora egy szemétdomb h nemigaz!!!
A másik meg h nem fikáztam le senkit csak a telefont....köszi...
Na csőőősztök

(#7649) Jadro válasza Mohhoj (#7643) üzenetére


Jadro
veterán

Én azt látom hogy tudtál mindenről ami számodra problémát okoz/hat a telefonban illetve a rendszerben. Ennek ellenére mégis megvetted és most hőbörögsz. Ehhez csak gratulálni tudok, de tényleg! Az internet korában továbbra is csak olvasgatni kell és dönteni. Kicsit időigényes ugyan, de más nem nagyon kell hozzá. A gondolkodás előbbre visz mint a rinyálás. Add el és vegyél olyat ami bejön! Igaz bukóban leszel, de ez az ára a kapkodásnak.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7650) ---VR6---


---VR6---
csendes tag

Helló

Segítségeteket kérném előfizetés kötés ügyében.
-20 éves vagyok (tanuló)
-Rendelkezek havi jövedelemmel (18.000 Ft )

Köthetek-e előfizetést a T-nél?

Előre is köszi
További minden jót és jó hétvégét :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.