Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) tjb007 válasza canniball (#7250) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak ezek közül választhatsz, nincs semmi olyan ami el lenne rejtve.

(#7252) canniball válasza tjb007 (#7251) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor átnyálazom ezeket, köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7253) Nordik


Nordik
őstag

Nah átváltottam MediaMania XS-re!

A havi 10db SMS az hogyan van? Ennyit kapok ingyen és ha ezeket elhasználtam akkor a többit a 2990Ft-os havidíjból forgalmazom le? Vagy a havidíj csak telefonálásra használható fel? Hogyan vannak ezek felosztva a MediaMania csomagoknál?

Egyébként azt mondták ügyfélszolgálaton, hogy ez a promóciós időszak amolyan teszt jellegű. Ha beválik a T-nek a díjcsomag, akkor marad!

(#7254) tjb007 válasza Nordik (#7253) üzenetére


tjb007
nagyúr

10 db SMS -t kapsz "ingyen", az ezen felüli SMS -ek a havidíjból mennek.

"A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön.
A MédiaMánia díjcsomagok esetében a havi díj hóközi aktiválás esetén időarányosan számlázódik, valamint a havi díjon felül felhasználható SMS-ek és Mobil TV forgalom időarányosan használhatók fel. A díjcsomag havi díján felül felhasználható belföldi adatforgalom a hóközi aktiválás időpontjától függetlenül teljes egészében felhasználható. A díjcsomagokban benne foglalt, adott hónapban fel nem használt SMS-ek, adat- és Mobil TV forgalmak nem vihetőek át a következő hónapra."

(#7255) Nordik válasza tjb007 (#7254) üzenetére


Nordik
őstag

Ohhh ez jó! :)

Tehát ha küldök 25 SMS-t, meg beszélek mondjuk 30 percet, illetve leforgalmazok 120MB mobilnetet, akkor 2990Ft-ot fogok fizetni? A lényeg, hogy amit feltüntetnek annyit ingyen adnak, viszont a 2990Ft-os havidíjat le SMS-ezhetem és lebeszélhetem? Lényegében mint Mix-nél?

(#7256) tjb007 válasza Nordik (#7255) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A lényeg, hogy amit feltüntetnek annyit ingyen adnak, viszont a 2990Ft-os havidíjat le SMS-ezhetem és lebeszélhetem?"

Igen.

(#7257) Nordik válasza tjb007 (#7256) üzenetére


Nordik
őstag

Még annyi, hogy ugye tartalmaz 5 óra MobilTV-t is. Ahhoz, hogy tudjam használni a MobilTV-t, aktiválnom kell a My T-Mobile oldalán? :U Mert találtam valami ilyen lehetőséget...

(#7258) tjb007 válasza Nordik (#7257) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]
+
Ezek a telefonok alkalmasak a Mobil TV -re:[link]

(#7259) evooo


evooo
aktív tag

Üdv!
1. December 31-én vettem egy telefont eco díjcsomaggal, 1 hűséggel karácsonyi akcióban.
Az 500 mb -ot leforgalmaztam, az egyenlegem 533 082Ft lett így a kedvezmény levonása nélkül januárban. Befizetésre váró számláknál 2 666Ft-ot ír (számla kelte 02.01). Azonban még mindig kiírja az aktuális havi forgalomnál az 533 082Ft-ot. Ez mitől van?
2. Aktiváltam ma a 100mb-os mobilnetet. Erről kellene smst kapnom, mint anno kaptam az ajándék 500mb-nál?
3. Ez a mondat pontosan mit jelent?
Díjmentesen válthat másik díjcsomagra, amely időarányos havidíj számítással érvénybe lép.
Ezt a mobilnet díjcsomag választásnál írta ki.
4. Adatforgalmi egyenlegnél január 31-i dátummal, 499 Mb forgalmazott adat, 532 022Ft-ot ír.
Ennek nem kéne nullázódnia?

[ Szerkesztve ]

(#7260) dedike válasza evooo (#7259) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

1.) Ne törődj vele, a 2666 a jó összeg, a másik is eltűnik holnapra! (Ha jól emlékszem 8-a után már mindig az aktuális szerepel, de hamarabb is lehetséges!)
2.) Szerintem erről nem fogsz kapni smst!
3.) Ami oda van írva, pontosan azt, tehát tört hónapot számítanak a havidíj esetében!
és a
4.) De kell, fog is, várj még néhány napot! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7261) No-kia válasza 1430 (#7242) üzenetére


No-kia
őstag

nah meglehet oldani bemenes nelkul? fasza. kajan kivul semmiert sem megyek bolta, only online. leirod hogy mi t merre hany meter? koszi

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7262) No-kia válasza No-kia (#7261) üzenetére


No-kia
őstag

jaj, most nézem hoyg aranytárskártyás relaxnetM kell nekem... ahhoz meg gondolom tudni kellene valami kódot, vagy jelszót az előfizuhoz :D nah akkor otthon papírtúrás :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7263) dedike válasza No-kia (#7262) üzenetére


dedike
addikt

Az nem fog menni... :(
(AK Relaxnet úgy tudom, hogy csak különállóan rendelhető, meglévő hangalapú előfizetéshez nem...)

Jó szerencsét!

(#7264) tjb007 válasza dedike (#7263) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jól tudod.
Csak külön SIM -mel vehető igénybe.

(#7265) No-kia válasza dedike (#7263) üzenetére


No-kia
őstag

nah ez nem jó hir, 3Knál tobbet nem szivesen koltok mobilnetre, akkor marad az 500 mega(amibol van meg 200 a honapban :S)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7266) dedike válasza No-kia (#7265) üzenetére


dedike
addikt

Számodra fontos, hogy beszélni is tudj azzal a mobillal, amit netezésre is használsz? :U

Jó szerencsét!

(#7267) Teszla_ válasza 1430 (#7242) üzenetére


Teszla_
senior tag

Koszonom, azota sikerult beallitani. Le is mondtuk a szolgaltatast, mert gyalazatos 30/25 kbit/s le- es feltoltest produkalt, ahol hasznalva lett volna. Maradt a voda mobilnet, ami tobb, mint 10-szeres sebesseget tud. Sajnnos igy buktunk 5000ft-ot, de legalabb nem volt husegnyilatkozat.

(#7268) No-kia válasza dedike (#7266) üzenetére


No-kia
őstag

nálam minden fontos, és minden használva van :D csak koli miatt ugye a minél több net is jól jönne :D de talán megélem a nyarat így is :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7269) dedike válasza No-kia (#7268) üzenetére


dedike
addikt

Akkor nincs ötletem... :( :B

Jó szerencsét!

(#7270) ottoyes válasza dedike (#7269) üzenetére


ottoyes
senior tag

Miért nem vagyok meglepve? ;] :)

Ottoyes

(#7271) ambushka


ambushka
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy Omnia 7-es készüléket részletre. Meg szeretném kérdezni, hogy ki lehet-e fizetni egy összegben a telefont ezek után? Tehát ha mondjuk jövőhónapban úgy döntök, hogy ki szeretném fizetni a hátralévő részletet, akkor kell ezen felül valamit fizetnem, illetve meg tudom ezt egyáltalán tenni?

Ha ez sikerül és például el szeretném adni a telefont, akkor milyen papírokat mutassak az esetleges új tulajnak? Mit kérhet tőlem? A telefont mi alapján tilthatják le, ha letiltják?

Előre is köszi a válaszokat,
ambushka

PSN ambushka8989

(#7272) dedike válasza ambushka (#7271) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Természetesen kifizetheted bármely T-Pontban! (Ne hagyd magad lerázni, mert örülni nem fognak neki!...) Semmi egyéb teendőd nincs.
Elsősorban olyan papírt mutass neki, amit ő látni szeretne, persze a jó ízlés keretein belül... :DDD
Szóval, amit ő mond, olyat! Számlát mindenképpen, meg esetleg az "Egyéni előfizetői szerződést".
Akkor tiltanák le, ha a havidíjat valami miatt nem fizetnéd, ezáltal tartozásod keletkezne a T felé! :R

Jó szerencsét!

(#7273) B1T3


B1T3
addikt

Üdv!

Ma váltottam én is MédiaMánia XS csomagra Mix díjcsomagról. A gondom csupán az, hogy nem tudok belépni a T-Mobile oldalán, mert a helyes(nek vélt) telefonszám és jelszó páros küldése után a telefonszámot (ill. azonosítót) hibásnak érzékeli az oldal. Amikor megpróbáltam más jelszóval (hátha félrehallotta), akkor már a jelszót vette hibásnak. Kicsit ellentmondásos. Ez egyedi gond? Vagy esetleg túl friss a váltás, és pár napon belül helyreállhat?

(#7274) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
A My T-mobilhoz mikor küldik a végleges jelszót? Január 17-én igényeltem korlátozottat. Lehet hogy az e-havi számlával együtt jön?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7275) dedike válasza B1T3 (#7273) üzenetére


dedike
addikt

Nem kell újból regisztrálni ilyen esetben? :U
(Nem vagyok benne biztos, csak a Mix ilyen "lökött" díjcsomag..)
Hívd fel a 1430-at, ott nagyon hamar válaszolnak a kérdésre! ;)

Killing:

Most már ideje lenne, hogy küldjék, bár szerintem nem a számlával együtt fogod megkapni!

Jó szerencsét!

(#7276) B1T3 válasza dedike (#7275) üzenetére


B1T3
addikt

A számom nem változott, és mivel kénytelen voltam a Mix díjcsomagot személyesen váltani, ott kérték a kívánt jelszót is, tehát a telefonszámnak és a jelszónak is passzolnia kellene. :U Hogyan gondolod ezt a regisztrálást?

(#7277) B1T3 válasza B1T3 (#7276) üzenetére


B1T3
addikt

Úgy néz ki, sikerült megoldanom. Emlékeztem a biztonsági kérdésre és az arra adandó válaszra. De akkor sem értem, ezt nem kellett volna bevetni, mert biztos nem rontottam el a bejelentkezési adatokat.

(#7278) dedike válasza B1T3 (#7277) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom, a lényeg, hogy ügyesen megoldottad a problémát! ;)

Jó szerencsét!

(#7279) 1430 válasza B1T3 (#7277) üzenetére


1430
senior tag

Domino-ról (illetve MIX-ről) való áttéréskor ez egy "mindennapos" jeleség, ha előtte a Domino (MIX) számmal beléptek már a My T-Mobile-ba. Én azon csodálkozom, hogy egy bizonsági kérdés-válasz elég volt a "probléma" megoldásához, mert ilyenkor egy háttércsoporttól kérjük az előző regisztáció törlését. (Díjcsomagnak a MédiaMánia XS jelenik meg?)

Killing
Akkor elkeveredhetett a postán (nem a számlával kapod), tehát kérj újat (hozz létre új korlátozott jelszót - persze megadhatod ugyan azt is).

ambushka
Én meg nem venném azt a telefont, mert ha nem fizeted a számlát, letiltanák a telefont, és egy szabályos adás-vételivel is csak annyit érnék el vevőként, hogy perelhetnélek...

No-kia
Ha mégis jó lenne a RelaxNet M (3GB/3990 Ft) és nem speciális díjcsomagot használsz (tehát publikus lakosságit használsz), akkor ajánlom figyelmedbe a honlap Ügyintézés menüpontjának Ügyintézés módjai pontját.
- SMS-ben (jelszóvédelem esetén jelszóval)
- My T-Mobile (telefonszám+jelszó)
- 1430 önkiszolgáló vagy ügyintéző (utóbbi speciális díjcsomag esetén is tudja aktiválni)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7280) dedike válasza 1430 (#7279) üzenetére


dedike
addikt

Szerinted bukom a Kapcsolat Prémiumkártyámat azzal, hogy megszüntettem a T-Home vezetékes telefonomat? :F

Jó szerencsét!

(#7281) B1T3 válasza 1430 (#7279) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, már a MédiaMánia XS csomag jelenik meg. Miután megváltoztattam a jelszavam, az első belépésnél kért pár adatot, ami már előzőleg meg lett adva. Így jó, csak kicsit furán jelzi az egyenleget.

(#7282) 1430 válasza dedike (#7280) üzenetére


1430
senior tag

A prémium kártyához regisztrációs szint szükséges, és ez lehet T-Mobile illetve Telekom szintű. Ha a T-Home-ot lemondod, akkor még mindig lehetsz T-Mobile szintű prémium kártyás ügyfél, de hogy ez új regisztrációt jelent e vagy a korábbi módosul, nem tudom most megmondani, ennek utána kell néznem. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7283) dedike válasza 1430 (#7282) üzenetére


dedike
addikt

Köszönöm! :R

Jó szerencsét!

(#7284) Ebit


Ebit
addikt

Sziasztok!

Az elmúlt időszakban, többször előfordult, hogy a bekapcsolt készülékek, a kijelző szerint csak segélyhivásra alkalmasak,nem elérhetőek, Budapesti cimen, állitólag nincs központi hiba, a többszöri bejelentés ellenére, a probléma jelenleg is adott.

A legújabb energiatakarékos üzemeltetéssel , lehet összefüggésben?

(#7285) L4R$()n


L4R$()n
tag

Sziasztok, t-mobile hoppá díjcsomagnál valahogy le tudom kérdezni, hogy az 5000 percből mennyi van még? :R

(#7286) tjb007 válasza L4R$()n (#7285) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-Mobile -nál olyan díjcsomag, hogy Hoppá nem létezik.
A Hoppá a T-Home -hoz tartozik, hívd fel a 1412 -t, ott majd megmondják.

(#7287) L4R$()n válasza tjb007 (#7286) üzenetére


L4R$()n
tag

Értem, köszönöm :R

(#7288) szijartg


szijartg
senior tag

srácok, most ez a mm xs csomag hogy is van?
mert ott van kisbetűvel, hogy "a díjcsomag-akció időtartama: febr1-júl31"
akkor megszűnik, és drágább lesz? vagy hogy kell ezt érteni?

(#7289) tjb007 válasza szijartg (#7288) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem szűnik meg és drágább sem lesz.
Július 31 -ig lehet váltani/előfizetni rá, ez gyakorlatilag egy tesztidőszak lesz ami alatt kiderül majd, hogy mi lesz a sorsa.

(#7290) szijartg válasza tjb007 (#7289) üzenetére


szijartg
senior tag

igen, közben már vissza olvastam. köszönöm szépen.
akkor lehet hogyváltok eco-ról, aztán még családbarátot addoltatom

(#7291) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Egy éve vettem egy Nokia 5800 típusú mobilt részletre, aminek az utolsó törlesztőrészletét most februárban fizettem ki, most el szeretném adni. A T-mobile 2 év garanciát ad a telefonjaira, szóval az enyémre még van egy, de se a számlája, se a garanciajegye nincs meg. Az a kérdésem, hogy ha valami baja van a telefonnak, akkor meg fogják csinálni, vagy esélytelen a dolog? Gondolom valami alapján ki tudják deríteni hogy én náluk vettem egy éve, és van még egy év garanciája nem..?

Nyugtassatok meg...

Köszönöm előre is! :R :R

(#7292) B1T3 válasza tjb007 (#7289) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem sikeres lesz, én is kapásból váltottam rá Mix-ről, mert jobban megéri szvsz. Sokan gondolkodnak így, ráadásul a reklámokban is megy, sőt a T-Mobile főoldalán is.

Szóval MédiaMánia XS díjcsomagom van, és az érdekelne, hogy az aktuális havi forgalomnál az adott érték az eddig elhasznált összeget jelenti-e a csomagból, vagy ha nem, akkor pontosan mit takar. 2 napja váltottam, és ebben a hónapban egy keveset neteztem így, kipróbáltam a mobil TV-t, ill. küldtem 2 SMS-t, mégis növekszik ez a pénzösszeg.

[ Szerkesztve ]

(#7293) Nordik


Nordik
őstag

Nekem pedig a MédiaMánia XS díjcsomaggal kapcsolatban még egy olyan kérdésem lenne, hogy a leforgalmazható 2990Ft-os havidíjat azt mindenféle vezetékes irányba is felhasználhatom? A lényeg, hogy belföldön legyen? És ugyanígy belföldi mobil hívásokra is?

[ Szerkesztve ]

(#7294) blueye válasza Nordik (#7293) üzenetére


blueye
veterán

3x igen.

(#7295) dedike válasza Nordik (#7293) üzenetére


dedike
addikt

*A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé
indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön.
;)

B1T3:

Elvileg az aktuális forgalmad mutatja, de nem veszi figyelembe a kedvezményeket! Magyarul semmire sem jó...na egyre..tájékozódási pontnak! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7297) B1T3 válasza dedike (#7295) üzenetére


B1T3
addikt

Tehát ez az x összeg akkor lenne érvényes, ha a 150 megás stb. kedvezmény nem lenne?

(#7298) Nordik


Nordik
őstag

Köszönöm dedike és blueye! :R

[ Szerkesztve ]

(#7299) dedike válasza B1T3 (#7297) üzenetére


dedike
addikt

Pontosabban akkor lenne érvényes, ha az ott szereplő összeg már tartalmazná a kedvezményeket! De ugye ezt csak számlazárás után tudod meg! (Nekem olyan 3-án már ott szokott lenni a számlák között az előző hónapi "fizetnivaló".) ;)

Nordik:

Igazán nincs mit! :)

Jó szerencsét!

(#7300) B1T3 válasza dedike (#7299) üzenetére


B1T3
addikt

A pillanatnyi (tényleges) egyenleget le lehet kérni? Amelyből kiderül, hogy hány MB leforgalmazható, hány óra mobilTV nézhető stb. még. Vagy kapok figyelmeztető SMS-t arról is, ha elértem egy bizonyos pontot ezekkel kapcsolatban? :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.