Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) dedike válasza [CS]Blade2 (#5000) üzenetére


dedike
addikt

Betudnád szkennelni azt a levelet? Vagy valami konkrét infót adni a benne foglaltakról? :U

Jó szerencsét!

(#5002) zoli62 válasza dedike (#4995) üzenetére


zoli62
addikt

Na és a 300 perc ? :)

(#5003) [CS]Blade2 válasza dedike (#5001) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Sajnos a szkennerem egy éve tönkrement, fényképezővel tudnám lefotózni, de nincs sok szöveg, inkább beírom:
Az van rajta, hogy a Kapcsolat Program keretében Arany, Platina szintű ügyfélként egyedülállóan kedvezményes készülékajánlattal szeretnénk meglepni Önt! bla bla az arany ill Platina szintje alapján meglevő előfizetéséhez kedvezményes készüléket válaszon. bla bla a pontokat is felhasználhatja. Amennyiben kevesebb pont áll rendelkezésre, akkor kézpénzel is kiegyenlitheti.
Vagy egy 6700 Classic, egy 5230, és egy Omina2, arany és platina szint árakkal.
És hogy hogyan lehet igénybe venni ezt az egészet.
Az omnia2 Arany szinten 10x6990, platinán 10x 5990
Bátyámé igazából az előfizetés, elég régi, régebben valami ilyesmire vettük az én K810i-met, azt hiszem akkor volt arany.

Szerk: A neten a legolcsóbb helyeken is 80K, a t-mobil webshopban 95K.

[ Szerkesztve ]

(#5004) dedike válasza [CS]Blade2 (#5003) üzenetére


dedike
addikt

Először is kellene egy My-T-mobile regisztráció, ahol is könnyen és gyorsan tudod ellenőrizni az előfizetésed állapotát, többek között az előfizetésed kék, arany vagy platina színét, valamint könnyen és gyorsan adhatsz le megrendelést készülékekre, előfizetésre, tartozékokra!

És hogy hogyan lehet igénybe venni ezt az egészet.

Erre a kérdésre nincs a válasz a levélben? :U
Kezdőrészlet nem szükséges a telefon megvásárlásához? :U

(Mondjuk ez nem egy hűha ajánlat! :( Én is arany színű vagyok, és a My-T-ben 3495 forint kezdőrészlettel és 9x6990 forintért vehetem meg az Omnia II-t.)

A webshopban ne a dominós árat nézd, hanem a két éves hűségnyilatkozattal igénybe vehetőt! :K

Nem tudom mennyit segítettem, ha van még kérdésed tedd fel! ;)

zoli62:

Ott már a havidíj az, amit sokkallok! :B

Jó szerencsét!

(#5005) humax


humax
senior tag

sziasztok

mobil flottat keresek.
varok az ajanlotokat.
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#5006) dedike válasza humax (#5005) üzenetére


dedike
addikt

T-s mobil flotta nem igazán sok van, én speciál egyről sem tudok. Nézz szét esetleg itt is: [link] ;)

Jó szerencsét!

(#5007) zoli62 válasza dedike (#5004) üzenetére


zoli62
addikt

Amúgy az nagyon jó, hogy vezetékesől ingyen tudsz 30-as számoklat hívni.

(#5008) [CS]Blade2 válasza dedike (#5004) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Azt akartam azzal, hogy rajta van, hogy lehet igénybe venni. :) A kezdő részlet 6990 és 9x6990, csak összeadtam. Akkor tényleg nem valami nagy ajánlat.
A My T-mobile -os oldalon azt írja, hogy nem kell reg, viszont kell jelszó, de azt nem tudjuk, így be kéne menni egy üzletbe újat kérni.

(#5009) dedike válasza [CS]Blade2 (#5008) üzenetére


dedike
addikt

Rendelés leadásához sem kell regisztráció? :Y

(Jelszót én mindenképpen elintézném a helyetekben, előbb utóbb úgyis kell! Mikor T-Pont felé jártok, nem tart semeddig sem!) ;)

zoli62:

Ebben igazad van, viszont a MM díjcsomagom tartalmaz annyi "keretet" e célra, ami elég! ;)

Jó szerencsét!

(#5010) [CS]Blade2 válasza dedike (#5009) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A My T-Mobile-t minden havidíjas és Domino előfizetőnk regisztráció nélkül ingyenesen használhatja!
Csak a telefonszámot, és a jelszót kéri.
[link]

(#5011) [CS]Blade2 válasza dedike (#5009) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem amikor előfizetést köt az ember, akkor kell megadni a 5 jegyű kódot, mert anélkül nem lehet regisztrálni.
Kipróbáltam Domino-val, ott csak a telefonszámot kell megadni, és abban a másodpercben küldenek egy ideiglenes kódot SMS-ben, amivel be lehet regisztrálni. Jelszót , nevet, e-mail címet, és lakcímet kell megadni, és azonnal elkészül.

(#5012) dedike válasza [CS]Blade2 (#5011) üzenetére


dedike
addikt

Biztosan van nektek is, mert az előfizetéskor meg kellett adni, ez biztos. :K

(Nekem annak idején még regi kellett, de nem is volt vele bajom... ;) )

Lesz upgrade? :)

Jó szerencsét!

(#5013) [CS]Blade2 válasza dedike (#5012) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nokia 5800 vagy Samsung Spica vagy Omnia2 lesz. (Valószínűleg már holnap.) Meg díjcsomag váltás is lesz.

(#5014) Hunyus


Hunyus
senior tag

T-mobilos stikket ne vegyen az aki neten akar gamelni magas a ping vele :O ,kár hogy nincs rá megoldás.

(#5015) SPF válasza [CS]Blade2 (#5013) üzenetére


SPF
senior tag

5800 van még a T-nél?

(#5016) [CS]Blade2 válasza SPF (#5015) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nincs, de független van máshol.

(#5017) blueye válasza Hunyus (#5014) üzenetére


blueye
veterán

Ott a technológiával van a baj, kár hogy nem olvastál utána hamarabb. Tök mindegy hogy Telenor, Voda vagy t.

(#5018) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Számhordozási kérelmet kértem a Vodától 13-án amit 14-én meg is kaptam és akkor bementem vele a T-hez. Minden rendben ment a szerződéskötéssel 19-e volt átváltásnak megadva. Ez meg is történt.
Mobilnet, hívásindítás és hívásfogadás vonalas hálózatból megy. Viszont egyik mobilhálózatból sem tudnak felhívni, azt mondja hogy a szám nem kapcsolható. (másik telóval is ugyanez).
T azt mondja hogy a Vodánál van a baj. Voda meg azt mondja hoy ők már átadták a számot.

Mit lehet ilyenkor tenni? :F

"Csak úgy mondom"

(#5019) legiaap


legiaap
nagyúr

Szevasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a készülékváltás az hogy működik?
Mondjuk vesz az ember előfizuval egy készüléket, havonta fizeti a részletet, de közben válthat másikra is?
Hol tudok erről részletesebben olvasni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5020) dedike válasza legiaap (#5019) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Nem, nem! :N Olvasni pedig itt tudsz:Kedvezményes készülékváltás ;)

Jó szerencsét!

(#5021) [CS]Blade2 válasza [CS]Blade2 (#5013) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A Samsung Spica lett a befutó.

(#5022) dedike válasza [CS]Blade2 (#5021) üzenetére


dedike
addikt

Azt mondják rá, hogy nagyon jó teló és megéri az árát! ;)

Jó szerencsét!

(#5023) mcdermott87


mcdermott87
csendes tag

Tiszteletem!

Érdekelne, hogy meglévő ügyfeleknek mennyibe kerülne egy új iPhone 3G vagy 3GS legolcsóbban, úgy hogy marad a régi díjcsomagja - ha ez így lehetséges. Tervezem hogy keresek egy 30-as ismerőst, és üzletelek vele egyet.

(#5024) dedike válasza mcdermott87 (#5023) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Ezen az oldalon, van egy olyan lehetőség, hogy "Készülékváltás meglévő ügyfeleknek" ott meg tudjátok nézni a My-T-be való belépés után, hogy mennyibe kerülne az illetőnek az adott (3g vagy 3gs) telefon.

Itt pedig arról tudsz tájékozódni, hogy milyen formában, mennyiért vásárolható meg a telefon.

Jó szerencsét!

(#5025) mcdermott87 válasza dedike (#5024) üzenetére


mcdermott87
csendes tag

Azt nem írtam hogy nem vagyok tag, amúgy megnézném magamnak.

(#5026) dedike válasza mcdermott87 (#5025) üzenetére


dedike
addikt

Értem. Az illető esetleg, akivel üzletelnél? :U

Jó szerencsét!

(#5027) Hunyus válasza blueye (#5017) üzenetére


Hunyus
senior tag

Tudom hogy a technológiával van a baj.Csak mondom,ha valaki ilyen céllal venne stikket,akkor ne tegye.Nem a T-mobilt szólom le,mert mint írtad is más szolgáltatónál is ugyan olyan sz@r.

(#5028) dedike válasza Hunyus (#5027) üzenetére


dedike
addikt

Azért egészítsük ki, ahogy akkor ne vegyen, ha játszani akar vele! ;) Mivel böngészéshez azért így sem rossz!

(De akkor mit vegyen aki játszani akar, de nincs vezetékes net a közelében? ) :U

Jó szerencsét!

(#5029) .bruszli. válasza dedike (#5028) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Pléjsztésönt... :D

Amúgy én is használtam fél évig w'n'w sticket,és kifejezettem gyors és stabil volt ( mondjuk én nem játszottam ) netezésre. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#5030) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Még majdnem 1 évig tart a hűségnyilatkozatom. Ez mennyire akadályoz abban, hogy menet közben majd lecseréljem a telefont, ami ehhez a szerződéshez tartozik? Gondolom nem sok köze van az egésznek a készülékhez, csak a kérdés, hogy egy eladás során a garanciát hogy tudja majd érvényesíteni a vevő, ha nem az Ő nevén van az egész. Hallottam átíratásról, ennek mennyi lehet a költsége? Ráadásul az a telefon, amire le szeretném cserélni, szintén hűségnyilatkozathoz lesz kötve, bár gondolom a meglévő előfizetés mellé megkapom ugyanannyiért, mintha akkor kötnénk a szerződést; az nem baj, ha újraindul az egész.

[ Szerkesztve ]

(#5031) megema válasza Jhonny06 (#5030) üzenetére


megema
őstag

Sziasztok!

Jelenleg vodás előfizum van, még 7 hó hűséggel. iPhone vásárlás miatt szeretnék egy T-s előfizetést. Adott egy domino-s szám is. A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben igénybe lehet-e venni a számhordozást oda-vissza és ha igen, akkor mennyi lenne az átfutási ideje? Tehát a vodás előfizetés számából T-st szeretnék, a Domino-s szám pedig a vodás előfizetésé lenne.

(#5032) Szabesz válasza Jhonny06 (#5030) üzenetére


Szabesz
őstag

Szerintem ha még van hűséged, akkor nem vehetsz új telefont a T-nél ahhoz a szerződéshez. Javítsatok ha tévednék.

¯\_(ツ)_/¯

(#5033) Jhonny06 válasza Szabesz (#5032) üzenetére


Jhonny06
veterán

Végül felhívtam őket és azt mondták, hogy 2 éves hűségnyilatkozat esetén 1,5 évnek el kell telnie, viszont azután már kedvezményesen vásárolhatsz új készüléket a meglévő előfizetéshez.

(#5034) Szabesz válasza Jhonny06 (#5033) üzenetére


Szabesz
őstag

Hmm... ez nem is jönne rosszul. Erről a másfél évről vajon a webshop is tud, vagy ehhez személyes jelenlét kell? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#5035) Jhonny06 válasza Szabesz (#5034) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem ezt jobb személyesen intézni. Ha újra hűségnyilatkozatos készüléket veszel, akkor amúgy újraindul a hűségidő természetesen (azt nem tudom, hogy a meglévő fél év (tegyük fel, hogy másfél év leteltével veszed) beleszámít-e, gondolom igen), de jár valamennyi kedvezmény. Tudnia kell a webshopnak ezeket, bár ez már egy kicsit macerás kategória, meg ott lehet kérdezni bármit, ha nem világos.

Viszont az átíratás költségét még mindig nem tudom, mert én eladnám a mostani készülékemet és valahogy érvényesítenie kell a garanciát adott esetben az új tulajnak és mivel az én nevemen van a készülék, ez szerintem problémás lehet. Vagy ez csak annyit számít, mint egy videokártya számláján a név és nem nézi senki? :) Mert az ügyintézésnél is fontos szerepe lehet, nem csak a gari számít.

[ Szerkesztve ]

(#5036) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha jól látom, a médiamánia díjcsomag havidíja, csak hívásra és sms-re forgalmazható le? Tehát mms, videotelefon, netán a nettúlforgalmazás sem jön le abból a pénzből?
Köszi

(#5037) Jhonny06 válasza Mr. Teddy (#5036) üzenetére


Jhonny06
veterán

[link]

SMS, NET és Mobil TV van a díjcsomagban. A többi szolgáltatásért ugyanúgy fizetni kell, meg azért is, ha a csomagban meghatározott keretet túlléped.

(#5038) SPF válasza Jhonny06 (#5035) üzenetére


SPF
senior tag

Jótállási jegyen nincs név, csak készüléktípus és imei szám, illetve a vásárlás dátuma.

(#5039) 1430 válasza Szabesz (#5034) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a Webshop is tud róla. ;)

Jhonny06
Ne kis üzletbe menj, ha bemész, illetve a két év újraindul, de nem azon az áron fogod megkapni a készüléket, mintha lejárt volna a hűségidőd.

SPF-nek igaza van, add át a garanciajegyet, és nem fognak rákérdezni a készülék eredetére. Viszont ha gond lesz a fizetési moráloddal, a szolgáltató letilthatja a készüléket... Amúgy ha én lennék az új tulaj, iratnék egy adás-vételi szerződést is, hogy levédjem magam (nem a szolgáltatói letiltástól).

Mr. Teddy
Igen, a MM havidíj csak belföldi előfizetői beszédre és SMS-re forgalmazható le, egyéb forgalom (pl. MMS) vagy túlforgalmazás (net, TV) a havidíjon felül fizetendő.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5040) fdoma


fdoma
csendes tag

Sziasztok!
A kérdésem mobile tv vel kapcsolatos. T-mobile előfizető vagyok, és van egy havi 100MB-os mobilnet előfizetésem is.
Kértem a mobil tv szolgáltatás 1 napos ingyenes kipróbálását, működik is minden rendesen. Nokia 5800-t használok, és elmentettem a RealPlayerbe az elérhető csatornák adásainak stream címeit. Egy nap után ugye meg fog szűnni a mobile tv szolgáltatás, a kérdésem pedig az lenne, hogy utána is fogom e tudni nézni ezeket az adásokat a RealPlayerből megnyitva vagy nem? Ha igen, akkor pedig az adatmennyiség a mobilnet keretemből fog levonódni?

2. kérdés: Ha később igényelem a "közszolgálati" mobil tv szolgáltatást, akkor ugye a listában szereplő közszolgálati tv adásokat tudom nézni 590Ft/hó díjért havi 40 órát. Ha viszont azon csatornák streamjeit nyitom meg a realplayerrel (már elmentettem) amik nincsenek benne a "közszolgálati" csomagban (eurosport, viva, stb), akkor azok menni fognak vagy nem? Hiszen a mobil tv szolgáltatásom aktív lesz. Ha igen, akkor ennek a forgalma szintén a mobil tv keretből (havi 40 óra) fog levonódni, vagy a bobilnet keretemből?
Összegezve a kérdés: ilyen módon tudom e nézni egy nagyobb mobiltv csomag csatornakiosztásának a műsorait a legkisebb csomag előfizetői díjával? Ha így nem, van e bármilyen más lehetőség erre?
Remélem nem fogalmaztam túl homályosan, és jó topikban teszem fel a kérdést. Előre is köszönöm a válaszokat, indoklásokat. Üdv!

(#5041) Jhonny06 válasza 1430 (#5039) üzenetére


Jhonny06
veterán

"hogy levédjem magam (nem a szolgáltatói letiltástól)"

Akkor? :) Máshogy nagyon nem tudsz rajta elbukni, csak akkor, ha nem fizetem, nem?

[ Szerkesztve ]

(#5042) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Meg azt nem értem, hogy ha az előfizetésemre két éves hűségnyilatkozat vonatkozik és másfél év után vehetek új készüléket, akkor mi lesz azzal a fél évvel? Veszek egy újat, amire szintén két éves hűségnyilatkozat van, ezért újraindul, oké. De a régi készüléket (amit én eladok) nem tilthatják le, mert már az újonnan megvett telefon tartozik a szerződéshez, nem? Akkor a réginek innentől kezdve egy kártyás T-s készüléknek kell lennie. Tehát ha én esetleg nem fizetem az előfizetési díjat, akkor a régi készüléket nem tilthatják le, csak az újat (?). :F De még egyszer, hova tűnik az a fél év? Ezt már végképp nem vágom.

[ Szerkesztve ]

(#5043) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Néha-néha a t-mobil felkeres mindenféle ajánlatával, szolgáltatásával, hogy szeretnéme. használni, bekapcsolni ingyen egy hónapig azt, majd utána fizetni is érte, stb..
Azt szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki mi módon lehet az ilyen ajánlattevésektől megszabadulni? Konkrétan nem szeretnék számomra "spam" hívásokat kapni.
Köszi

(#5044) dedike válasza Jhonny06 (#5042) üzenetére


dedike
addikt

Az upgrade napjától újraindul a két éved. (A fennmaradó fél év ajándék... pontosabban ott van a következő mondatban az "ára"...) Ennyi, semmi több. Egyébként a 18 hónapon túli, de 24 hónapon belüli készülékváltás során az ár kerek hatezer forinttal több, mint az új előfizetés esetén fizetendő összeg. Részletfizetés ugyanúgy lehetséges, de van egy apró kis dolog, aminek meg kell felelni. Csak akkor veheted igénybe a készülékváltást, ha legalább "arany" színű előfizetője vagy a T-Mobile-nak, illetve M Telekom szintű regisztráció esetén a T csoportnak. (Mobile és Home).

Ha nem fizetsz, azt a készüléket tiltják, amire a hűségszerződést kötötted. Magyarul a régit nem fogják tudni upgrade esetén, hiszen ott újra kezdted a 24 hónapot!

1430 arra az esetre gondolt, ha Te új előfizetést vásárolsz a már meglévő mellé, s a réginek nem fizeted vagy a havi törlesztőjét, vagy a díjcsomag díját, vagy mindkettőt.

Mr. Teddy:

Abszolút nem értelek. Ezzel is pontokat gyűjtesz a kapcsolat kártyádra! ;]
De szerintem a 1430-as számon megteheted ennek a tiltását! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5045) Jhonny06 válasza dedike (#5044) üzenetére


Jhonny06
veterán

Köszönöm a segítséget. :R Az árról csak annyit, hogy nekem a telefonos ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy meglévő előfizetéssel készülékváltás esetén mindenképpen kedvezményesen kapom meg az újat. Tehát nem volt szó +6000-ről, inkább mínuszról. De majd úgyis kiderül akkor, amikor oda jutok. Még egyszer köszi.

(#5046) Mr. Teddy válasza dedike (#5044) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

És mivel gyűjtöm a kapcsolatpontokat? Hogy felveszem az ilyen hívásokat, vagy belemegyek az ilyen próbahónapokba? Ha elő is fizetek valamire akkor biztos hogy több pontot kapok, de havi +10 pontért nem fizetnék 500-at fölöslegesen :D

Ja és ha már a pontok szóbakerültek, mégis mire lehet levásárolni a pontokat? Soha nem láttam semmi olyat amire mehetne, pl. egy havi számlát lehet csökkenteni pontokkal?

(#5047) dedike válasza Jhonny06 (#5045) üzenetére


dedike
addikt

Persze! A listaárból adják a kedvezményt. :D
Különben sokra ne számíts, lejárt (24 hónapnál régebbi) hűségnyilatkozat esetén is kerek egy ezer forint a kedvezmény ahhoz képest, mintha új előfizetést vásárolnál...(mielőtt kiakadsz nem ad többet a másik kettő sem...). :(

Egyáltalán nincs mit! :R

Mr. Teddy:

Elvileg a fogadott hívásokkal gyűjtöd a pontokat, 10 perc után jár egy pont... :DDD [link]

Hogy mire jó a kapcsolat program, illetve mire használhatod a pontjaid, és a Kapcsolat kártyád, itt olvashatsz bővebben. Számlát nem tudsz vele kiegyenlíteni, sem csökkenteni meg annyi pontod azért soká gyűlne össze... s ugye max két éved van beváltani őket, utána elévülnek! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5048) Hunyus válasza dedike (#5028) üzenetére


Hunyus
senior tag

Hát ez az,én is csak kényszerből vettem,mert sanjos más szólgáltató nem érhető el itt.

(#5049) 1430 válasza Mr. Teddy (#5043) üzenetére


1430
senior tag

-TIPP a 06-30/80-800-80-ra (ha jól vágom fejből a telefonszámot). De így nem csak a hívások, hanem az üzenetek is megszűnnek (ha ez hasznos számodra), amik nem mindig "reklám" jellegűek.

Ja és a számlád közvetve csökkentheted, ha van olyan szolgáltatásod, amire beválthatsz pontot (pl. hívószámkijelzés, net csomag), mert akkor előre kifizeted a szolgáltatást, és a számládban láthatod a jóváírást.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5050) dedike válasza 1430 (#5049) üzenetére


dedike
addikt

a Tipp nekem is aktiválva van, küldenek vagy félévente egy sms-t, hívni meg egyáltalán nem szoktak! Szerencsére, tegyem hozzá! :N

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.