Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) ---VR6--- válasza tjb007 (#7100) üzenetére


---VR6---
csendes tag

Nagy köszönet :R :R

(#7102) ---VR6---


---VR6---
csendes tag

És ilyesmi hogy befizetett közüzemi számla vagy valami? (Nincs odaírva de biztos ami biztos megkérdezem )

(#7103) dedike válasza ---VR6--- (#7102) üzenetére


dedike
addikt

Vigyél magaddal azt is! (Abból baj nem lehet!) :N
Annyit még hozzátennék, hogy Ikon díjcsomagot csak iPhone készülékekhez választhatsz! ;)

Jó szerencsét!

(#7104) 1430 válasza canniball (#7092) üzenetére


1430
senior tag

Azért, mert nem jutottatokel odáig! Ha ki tudtál volna menni negyed órára, akkor jött volna ez a rész...

Gazsi00
Nem, be kell menned üzletbe.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7105) zoli62 válasza kali (#7094) üzenetére


zoli62
addikt

Ez eddig ok, de nem ez voltza kérdés, hanem az, hogy műholdak jelének megtalálásához, pozinionáláshoz feltétlen szükséges az A-GPS?

(#7106) tjb007 válasza zoli62 (#7105) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem szükséges hozzá, viszont nélküle lassabban talál jelet.

(#7107) zoli62 válasza tjb007 (#7106) üzenetére


zoli62
addikt

Sőt,van, amikor tíz perc után sem talál jelet.

(#7108) kali válasza zoli62 (#7107) üzenetére


kali
legenda

hidegen néha 10 perc is kevés, ilyenkor lenne jó az a-gps, ami drasztikusan lecsökkentené az adott intervallumot!

[ Szerkesztve ]

(#7109) club1 válasza zoli62 (#7107) üzenetére


club1
veterán

Ilyen nekem csak akkor fordult eddig elő, amikor nem is láthatta meg a kezdő pozícióhoz szükséges kellő számú műhódot (szobában, erdőben, szűk utcában, erkélyen, stb.) Az autóm szélvédőjébe téve a telefont eddig talán 5 perc volt a maximum. (Soha nem használok A-GPS-t.) Ja, és fontos az is, hogy hol volt utoljára lekapcsolva a GPS, mert az utolsó pozíció környéki műhódokkal kezd, azaz ha átruccanok Krétára, akkor első bekapcsoláskor lassabban pozícionál...

(#7110) dellfanboy válasza dedike (#7090) üzenetére


dellfanboy
senior tag

felhívtam már a 1430-at többször is, de ezek szerint eltévedek, tudnál adni vmi strukturát hogy melyik menükbe lépjek be? mert a 1430>1>1 tudakozó)és a - 3 domino szolgáltatások-ba nem találtam meg hol lehet magam törölni-titkossá tenni adataimat a tudakozóban. :R

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#7111) dedike válasza dellfanboy (#7110) üzenetére


dedike
addikt

Valahol , ahol lehetséges a tudakozó menüpontban nyomj egy "0"-t, azaz "élő" ügyintéző! ;)

Jó szerencsét!

(#7112) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Hi!

Most szeretnék mobil internetre előfizetni és nézegettem a modem választékot, de nem sok eltérést látok közöttük, a sebességet leszámítva.
Ezek közül, amik 7,2 Mbps / 5,76 Mbps-t tudnak és egy árban is vannak melyik a jobb?

[link]

[link]

[link]

[link]

(#7113) dedike válasza Pharaoh (#7112) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem egyformák minőségben... :)

Jó szerencsét!

(#7114) canniball válasza tjb007 (#7093) üzenetére


canniball
nagyúr

Végül is igen, csak ha már így belefutottam szeretnék mindent "tisztán látni". :B

(#7104) 1430!
Nem akarom túlfeszíteni a húrt :R , de azt még mindig nem értem hogy:
1. Ha ők mondjuk Pestről telefonálnak én meg a Dél-Alföldön laknék akkor oda is kiruccannak emiatt? Vagy ezt már országos hálózattal nyomják?
2. Arról nem is beszélve hogy van olyan épeszű ember aki feltöltőkódot vesz amikor nyereménnyel kecsegtetve találkozik velük?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7115) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

az normális ha domino-s létemre felhívok egy domino-s számot ami ki van kapcsolva, és elkezdni nekem mondani a szöveget a csaj hogy három nulla öt hét stb. hangpostája jelentkezik az nekem pénzbe kerül?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#7116) 1430 válasza dellfanboy (#7115) üzenetére


1430
senior tag

Igen.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7117) humax


humax
senior tag

sziasztok
nem tudum hogy jo heloyen kerdezek.
mobil internet keresek, korlatlan, mit tudtuk ajanlani koszi( nem muszaly T-mobil)

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#7118) club1 válasza humax (#7117) üzenetére


club1
veterán

Nem létezik ma Magyarországon valóban korlátlan mobilnet. A Relaxnet (T), easy és nonstop (V) csomagokat x GB forgalom után korlátozzák, jellemzően fél EDGE sebességre. A többi csomag esetében az x gb után fizetni kell, vagy kikapcsolnak. Telenor-t abszolút nem ajánlok, mert a korlátozásuk majdnem kiszámíthatatlan (bár a reklámjaik alapján ők tűnnek a legjobbnak).

(#7119) erikthekippa


erikthekippa
tag

Akármilyen telefont veszek soha nincs térerőm a munkahelyemen . Tiszta szégyen hogy a vodafone-osok meg itt beszélnek mellettem simán. Tmobile suxxx

(#7120) Killing válasza erikthekippa (#7119) üzenetére


Killing
addikt

Igen, ez megesik, velem is előfordult ilyen, lehet hogy a vodának pont ott jobb helyen van a bázisállomása. Ettől függetlenül a T sokkal jobb, és ez eddig csak 1 helyen fordult elő, ráadásul egy pince szerű helyen, vastag betonréteggel borítva. ;)

mod: Ha tényleg olyan súlyos akkor jelentsd be, lehet hogy kimennek.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7121) FireShadow


FireShadow
senior tag

A mobiltv-t hogy tudom megnyitni? Iphone 3g van, de hiaba küldök sms.t arra az ingyenes számra amit az oldalon irnak vagy nezem az origo wap portalt nincs ott semmi. Pedig a dijcsomagban benne van gondoltam megnézem milyen..

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#7122) kali válasza erikthekippa (#7119) üzenetére


kali
legenda

gondolod, hogy fordított helyzet sehol sincs az országban? igen, van ám! :)

(#7123) dedike válasza FireShadow (#7121) üzenetére


dedike
addikt

Mióta van meg a MM díjcsomagod? Használtad már a mobilTV szolgáltatást?
Idézet a díjszabásból: A díjcsomagok a Mobil TV szolgáltatást Mobil TV Alap csomaggal tartalmazzák. Amennyiben a MédiaMánia díjcsomagok valamelyikére történő előfizetéskor
nincs aktív Mobil TV szolgáltatása az előfizetőnek, akkor a Mobil TV szolgáltatás díjcsomagon belüli igénybevételéhez a Mobil TV szolgáltatást az
előfizetésen külön aktiválni szükséges. A Mobil TV szolgáltatás igénybevételére a díjszabás 4.4.1. pontjában foglaltak az irányadóak. MédiaMánia díjcsomagok
esetében, amennyiben az előfizető a Mobil TV szolgáltatást folyamatosan 45 napon keresztül nem veszi igénybe, a szolgáltató jogosult a Mobil TV
szolgáltatást deaktiválni. A Szolgáltatás igény esetén újra aktiválható. Az aktiválás a MédiaMánia díjcsomagokon belül díjmentes.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7124) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. Barátaim már 2002 óta az ismerősük nevén lévő 2 darab aranykártya előfizetést használják, és úgy döntöttek, hogy át szeretnék íratni az előfizetésüket a saját nevükre, a meglévő telefonszám és az eddigi kedvezmények (aranykártya pontok) megtartásával. Mi ennek a módja, mekkora összegbe kerül, és mi történik akkor, ha az eredeti előfizető nem egyezik bele. Elöre is köszi a válaszokat. Üdv

(#7125) Killing válasza Tappancs2001 (#7124) üzenetére


Killing
addikt

Az átírás 6000 ft fejenként, az aranykártya pontok megmaradnak (tudomásom szerint).
Azt nem tudom hogy mi van akkor ha a másik fél nem egyezik bele.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7126) dedike válasza Tappancs2001 (#7124) üzenetére


dedike
addikt

Mivel az előfizetés a barát nevén van, ha nem egyezik bele, nincs üzlet/átírás! :(
(Nem írtad milyen kapcsolat van köztük, de, ha megmondják, hogy nem fogják kifizetni a saját részüket, biztosan belemegy a "barát"!)
Nekik egyébként nincsenek "pontjaik"! :(
Az arany vagy platina kedvezményjogosultsággal rendelkező társkártya díjcsomagú előfizetések a beváltható Kapcsolat pontokat automatikusan arra a Kapcsolat kártyával rendelkező előfizetésre gyűjtik, amihez a társkártya kapcsolódik.
A Hűségprogramról minden

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7127) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A 2003-ban vásárolt T-Mobile előfizetésem SIM kártyáját szeretném kicserélni egy újabbra. Ennek mi a módja és mennyibe kerül? Van olyan eset, amikor ingyen elvégzik? Üdv

(#7128) dedike válasza Tappancs2001 (#7127) üzenetére


dedike
addikt

Bemész egy ügyfélszolgálatra, és ott kéred a cserét! 4 ezer forint kártyánként és alkalmanként!
Természetesen előfordulhat a díjmentes csere is, pl mobilfizetéshez alkalmas SIM cseréjekor, vagy hibás SIM esetén. Bemész, kérdezel, s biztosan megmondják neked az adott esetben kell-e fizetni! ;)

Jó szerencsét!

(#7129) Killing válasza Tappancs2001 (#7127) üzenetére


Killing
addikt

Úgy tudom hogy x idő után ingyen is kicserélik, csak nem tudom mennyi az az idő. :B

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7130) kali válasza Killing (#7129) üzenetére


kali
legenda

nekem egy éve a westel 900 feliratúnál nem kérdeztek semmit sem, és ingyen cserélték - azért akartam cseréltetni, mert az újabb okostelcsik nem kimondottan szeretik a nagyon régi sim kártyákat, ez lett volna az indok, ha kérdezik! ez pedig annyira nem kreált indok, hogy már 3 éve - amikor webshop által rendeltem egy n95 telcsit a szolgáltatónál - felhívták az ingyenes csere lehetőségére a figyelmemet, amennyiben problémázna a régi sim kártya miatt a telcsi! bár akkor, és a következő okostelcsik esetén sem volt probléma a régi sim kártya miatt, de végül azért kicseréltettem! több memória, meg bizonyos újabb szolgáltatások esetén már feltétel az újabb generációs sim kártya!

(#7131) Killing válasza kali (#7130) üzenetére


Killing
addikt

Nekem is most cserélték ingyen, előfizetésre váltás miatt, úgy hogy a régi számom megtartottam.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7132) zoli62 válasza club1 (#7109) üzenetére


zoli62
addikt

Azt hogy érted, hogy az utolsó pozició körüli műholdakkal kezdi a pozicionálást? Én direkt ugyanazokon a helyeken próbáltam ki, és tapasztaltam a 10 perces késést. Tovább aztán legtöbbször nem volt idegem várni. Tettem egy éredekes megfigyelést is. Amikor a N97 jó GPS jeleket talál, akkor a Galaxy S nem (szinte zéró) és fordítva. Hogy ez miért van, nem tudom.

(#7133) kali válasza zoli62 (#7132) üzenetére


kali
legenda

(#7134) skrabi


skrabi
senior tag

A videotelefonálás (a mobiltvhez hasonalóan) ugye nem számolja az adatforgalmat?

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#7135) kali válasza skrabi (#7134) üzenetére


kali
legenda

nem!

(#7136) tjb007 válasza skrabi (#7134) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem számolja de nem is olcsó mulatság.
[link]

(#7137) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Van egy telefonszám, amiről rendszeresen zaklatják az egyik családtagomat, de sajnos nem tudom, hogy ki lehet, mert a telefonkönyvben nincs benne. Ha bemegyek a T-mobil-hoz, gondolom ők sem adhatják ki.

Nincs valakinek véletlenül egy segítőkész "ismerőse" ilyen téren?

a szám: 06304252375

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#7138) dedike válasza BobChemistry (#7137) üzenetére


dedike
addikt

Menjen be a Rendőrségre, tegyen feljelentést. Azt ugyan nem fogja megtudni ki zaklatta, de hátha abbamarad a dolog!
Szerintem.
(Meg ugye lehet a szám Telenoros, vagy a Vodafone-hoz tartozó is!)

Jó szerencsét!

(#7139) BobChemistry válasza dedike (#7138) üzenetére


BobChemistry
őstag

Már megtörtént.
De semmi eredmény, nem foglalkoznak vele. :(((
Igen, ebben van valami.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#7140) D@niel


D@niel
addikt

Ide is bírom, és mondjatok valami okosat:

"6.-án adtam le az iPhone-t szervízben, a papírra 21.-ei határidő van feltüntetve. Múlthét pénteken hívtam őket -mert ugye nem tudtak csere mobilt adni (igen, 100e-s mobil és nincs csereteló...)-, azt mondták jövőhét kedd. Hívom őket ma, "1óra múlva érkezik szállítmány", most 5perce rájuk csörgök az 1h leteltével, "nem érkezett meg, délután 4-kor jönnek még"...."

Ma meg a barátok közt-ben is 25.-e van, és őszintén szólva: okozott egy nagyobb kellemetlenséget az, hogy nem tudom átvenni a telefonomat...

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7141) dedike válasza BobChemistry (#7139) üzenetére


dedike
addikt

Akkor nincs más ötletem, hívogassa ő is azt a számot! ;]
De tuti nem valami tévedés van? (Gondolok itt arra, valaki, valamikor rossz számot írt a készülékébe, és ezt most el kellene neki magyarázni? :U )

[B]D@niel:

Most egy világ dőlt össze bennem! :Y

Jó szerencsét!

(#7142) 1430 válasza dedike (#7138) üzenetére


1430
senior tag

T-Mobile-os, ezt fixálhatjuk. ;)
(*126*304252375# és hívásindító gomb)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7143) BobChemistry válasza dedike (#7141) üzenetére


BobChemistry
őstag

Sejtjük, hogy ki lehet az (már volt panasz az illető ellen a rendőrségen, hiába) de jobb lenne biztosra tudni. Bár tény, hogy a szám folyamatosan ki van kapcsolva, csak arra a pár másodpercre aktív, amíg hív róla.

1430 köszönöm szépen, ez is segítség :R

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#7144) skrabi válasza tjb007 (#7136) üzenetére


skrabi
senior tag

köszi:)

nem nagyon akartam használni, csak gondoltam egyszer kipróbálom:)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#7145) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Volna egy kis problémám, a T-s előfizetéses kártyámmal nem tudok Ausztriából sem hívást/sms-t indítani, és sem fogadni.
Mielőtt felesleges köröket futunk; tartozás nincs, 0036-tal, +36-tal, és simán is próbáltam.

Átraktam már 3 készülékbe, és egyikkel sem ok.
Próbáltam a 1430-at hívni, arra is "Tiltott szám" visszajelzést kapom.
Ha, hívok, akkor hármat pittyeg, és se kép - se hang.

Mit tudok tenni?! :F
Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7146) tjb007 válasza runner 125 (#7145) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valószínűleg azért nem tudsz hívást kezdeményezni/fogadni ill. SMS -t küldeni/fogadni mert le van tiltva a roaming szolgáltatás. Bővebben itt olvashatsz róla: [link]

A 1430 -as számot (díjmentesen) csak belföldről tudod hívni.
Külföldről a +36-1/265-9210 vagy a +36-30/93-03-100-as számokon lehet elérni az ügyfélszolgálatot a külföldi szolgáltató által meghatározott díjon.

[ Szerkesztve ]

(#7147) runner 125 válasza tjb007 (#7146) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyik számon sem tudom elérni. :F

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7148) Killing válasza BobChemistry (#7137) üzenetére


Killing
addikt

Nem adhatják ki, de le lehet tiltani a számot, így a családtagodat nem tudja hívogatni. Utána meg feljelentést neki.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7149) dedike válasza Killing (#7148) üzenetére


dedike
addikt

Hogy tiltasz le bejövő hívást adott számról? Feljelentés meg volt, nem játszik, mint olvashattad... :(

Jó szerencsét!

(#7150) Killing


Killing
addikt

Nekem is lenne egy kérdésem roaming ügyben.
Van egy céges előfizetésem (vmi speckó csomag), és a my t-mobileban ezt írja ki:
Ezek szerint a roaming aktiválva van és működni fog külföldön?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.