Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) sarkanyolo2 válasza bostone (#32000) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pont most szántam 1,5 órát a Padfone 2 alaposabb áttanulmányozására... :DDD Fakk yeah!

Mindenképp a top kategóriából akar egyet. Természetesen ismerem a mai top kategóriát, úgy ahogy.

Most látom, hogy Apple termék nem is szerepel a T által kiadott céges telefonlistában (azért köszönöm az eddigi segítséget Erdoke :R (bocsi az eddigi kicsit félrebeszélésért :) ))

Szóval ezek a top telefonok az adott listán:
Xperia Z / S4 (nekem nem jön be a touchWiz) / HTC One + WP8 LUMIA 920 + esetleg a Padfone 2

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32002) bostone válasza sarkanyolo2 (#32001) üzenetére


bostone
addikt

Az okostelefonok igény szerint testreszabhatóak, ha nem tetszik a felület irány a play és letölt egy számára megfelelő launcher-t. Több készülékem is volt, de mindegyiken Novát használtam, nekem csak a vas kellett, ami meghajtja a rendszert, hiába kínált egyedi megoldásokat a gyártó.

(#32003) sarkanyolo2 válasza bostone (#32002) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Értem, köszönöm, ez jogos.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32004) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Amúgy ha a t-mobiltol veszek online telefont, akkor arra is vonatkozik a 8 napos visszavétel? Tehát megnézem a telefont de ha nem jön be akkor visszaveszik szó nélkül?

Xbox One: bandymnc

(#32005) tomy86 válasza bandi0000 (#32004) üzenetére


tomy86
addikt

Igen

(#32006) bandi0000 válasza tomy86 (#32005) üzenetére


bandi0000
nagyúr

És kb mennyi idő mialatt kihozzák?

Xbox One: bandymnc

(#32007) proly01


proly01
őstag

Várható,hogy szeptember 1 től lentebb mennek a telefonárak? (pl. S4)?
Elméletileg 29. e van tehát 3 nap van szeptember 1. ig valakinek tudnia kell erről valami biztosat. ;)

....Pr:)ly....

(#32008) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Volt egy kérdésem a telefonom topikjában, de inkább szolgáltatást érintő téma, hátha ti tudtok rá valamit mondani: [link]

(#32009) bostone


bostone
addikt

Nekem tudna valaki segíteni abban, hogy hűséghosszabbítás alkalmával, mi a legtöbb, mi kapható? Évek óta előfizető vagyok, de csak a legalacsonyabb kategóriában. Egy olcsó készülék, és 1000Ft kedvezmény egy évig, ez a maximum, amit kihozhatok belőle?

(#32010) bostone válasza lugosi (#32008) üzenetére


bostone
addikt

Szerintem a T-Mobile hálózatot fejleszt. Másnál is brutális belassulások tapasztalhatók. Inkább ne maceráld a beállításokat, egyszerűbb, ha vársz (pár napot, hetet), vagy beszélsz a szolgáltatóval.

(#32011) lord.lakli válasza bandi0000 (#31995) üzenetére


lord.lakli
őstag

Még ha ír is papírt mire mész vele, ha szolgáltató letiltja? Semmire, maximum beperelheted, ami néhány év alatt lezárásra is kerülne.

(#32009) bostone: Tchibo, a legtöbb mint adható :)

[ Szerkesztve ]

(#32012) tomy86 válasza bandi0000 (#32006) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy tudom, hogy ha régi előfizető vagy és 13:30-ig leadod a rendelést, akkor akár másnap. Nekem eddig 1-3 nap között volt.
Itt van infó a csomagkövetésről. Ha új előfizető vagy, akkor passzolok, mert ott előbb hívnak adategyeztetés meg esetleges előleg miatt.

(#32013) bostone válasza lord.lakli (#32011) üzenetére


bostone
addikt

:D Köszönöm, de nem iszom kv-t.

(#32014) Vangelis válasza bandi0000 (#31995) üzenetére


Vangelis
nagyúr

adás vételivel sem érsz sokat. Akkor is letiltják sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32015) vgyuri válasza Vangelis (#32014) üzenetére


vgyuri
őstag

Viszont ha az eladó bejelenti a rendőrségen, hogy ellopták a telefonját, és a vevőnél megtalálják, akkor legalább van egy papírja az adás-vételről. Egyéb haszna sajnos tényleg nincs a papírnak, tiltás esetén polgári peres úton lehet perelni az eladót, de ez akár évekig is elhúzódhat.

(#32016) Bada Bing


Bada Bing
tag

Szép ez a topik :)

[ Szerkesztve ]

(#32017) raziel01 válasza Bada Bing (#32016) üzenetére


raziel01
veterán

Semmi. Ugyanúgy megy tovább a Like.
Az a lényeg, hogy mikor megkötöd akkor legyen diákod. Utána nem nézik.

(#32018) polonic válasza Bada Bing (#32016) üzenetére


polonic
félisten

Felnégyelnek és behintenek sóval, mert átvágtad őket.

:DDD

(#32019) sch_a


sch_a
addikt

Az oldalon belépve nem lehet megnézni meddig szól a hűségidő? Bár a legelső számla 2012. májusi, tehát gondolom áprilisban lett kötve. Ezek alapján mikor írhatok alá leghamarabb újabb két évre? Like miatt lenne lényeges, utolsó félévem kezdem...

(#32020) ImpersonatoR válasza .bruszli. (#31983) üzenetére

Szuper koszi szepen. Tenyleg mukodik ma bementem egy masik tmobilba es megvettem. Siman ki lehet venni az atalakitoval egyetemben es draga sem volt. Elozo helyen a 39999 es lte modemet akartak ramsozni hogy csak abbol jon ki mert ott moge lehet nyulni. Egyebkent csak kivancsisagbol ami alatta van foglalat az ugye nem micro sim mert probaltam beledugni de nem ment aztan nem akartam eroltetni.
Micro sd hogy pendrive kent is mukodjon?

[ Szerkesztve ]

(#32021) pepe091 válasza sch_a (#32019) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A számla tetején rá van írva, hogy mikor jár le. Ha arany szintű vagy, akkor 3 hónappal előbb hosszabbíthatsz már.
Amúgy a diákod elvileg 2014. október 31-ig lesz érvényes, szóval bőven benne leszel még, hogy tudj hosszabbítani. :)

(#32022) raziel01 válasza pepe091 (#32021) üzenetére


raziel01
veterán

Március 31-ig.
Utolsó féléve.

(#32023) sch_a válasza pepe091 (#32021) üzenetére


sch_a
addikt

Értem köszi. Akkor lehet pont ki fogok esni az időtartamból, mert nem vagyok arany szintű, sőt, nagyon messze vagyok tőle... Ahogy raziel01 is írja, féléves matrica van, tehát addigra sajnos már nem lesz érvényes. (Legalábbis remélhetőleg. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#32024) szaszii


szaszii
tag

Aktuális pont a kérdésem: Like díjcsomag kötésekor hogyan ellenőrzik azt, hogy valóban fősulis vagy-e vagy egyetemista? Azon kívül, hogy megnézik a diákot?

Nem egyetemre megyek, se nem főiskolára, hanem egy "iskolaalapítványba". Vajon tudok így előfizetni erre a csomagra vagy sem?

Van már újfajta diákom, ha ez számít nekik valamit.

[ Szerkesztve ]

(#32025) wmati válasza szaszii (#32024) üzenetére


wmati
addikt

Úgy tudom csak érvényes diák kell + a diák nevén kell lennie az előfizetésnek.

(#32026) pepe091 válasza raziel01 (#32022) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tényleg, félévet írt. Egyből valamiért évre asszociáltam.

(#32023) sch_a

Akkor szerintem próbáld meg azt, hogy mielőtt lejár a diákod, bemész egy T-pontba, hogy írják be, hogy még mindig egyetemista/főiskolás vagy így 2 évig nem fognak ezzel zaklatni.

(#32024) szaszii

Nem fog működni szerintem, mert csak egyetemre/főiskolára vonatkozik. Eleve megnézik, milyen intézmény van ráírva, ha nem felsőoktatás, akkor nem veheted igénybe.

(#32027) tipuka válasza pepe091 (#32026) üzenetére


tipuka
addikt

ha OKJ-s szakképzést csinálok, nappali tagozaton, (22 vagyok, szóval nem probléma a kor), van diákom és ezt a Like csomagot szeretném, akkor, ha viszem a diákot, megadják? vagy jó a most októberben lejáró diákom is? ( az középiskolába szól), illetve ez hűséggel jár, ha csomagot váltok Eco-ról (most jár le a 2 évem 1-2 héten belül, akkor váltanék) , vagy szabadon lemondhatom mondjuk fél év múlva, ha meggondolnám magam?

mondjuk a Like-tól , csak akkor válnék meg, ha bizonyos készülékeket nem, illetve relatív drágán lehetne kapni ő náluk. meg, ha beválik, pont tudok hosszabbítani a nyáron, ha szeptemberben jár le a 2 év "nem zaklatásos macera" nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#32028) djculture válasza tipuka (#32027) üzenetére


djculture
félisten

A like tarifacsomagok csak főiskolások, egyetemisták számára elérhető érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal...

(#32029) tipuka válasza djculture (#32028) üzenetére


tipuka
addikt

Az OKJ-s sulikra miért nem, ejj... :F Azért megpróbálom, hátha.

De arra amúgy kaphatnék választ, hogy akkor 2 év hűséget alá kell írnom majd, ha csomagot váltok, mert lejárt a a hűségem? :)

[ Szerkesztve ]

(#32030) Huroq válasza tipuka (#32029) üzenetére


Huroq
senior tag

OKJ-s képzésre is jár, ha az felsőfokú végzettséget ad. Vannak (közép, emelet és felsőfokú) OKJ-s tanfolyamok. Közép és emelet szintnél középiskola diákigazolvány jár, de ha felsőfokú, akkor felsőoktatási diákigazolványt állítanak ki. Ez tapasztalat. Én is így használtam a Like díjcsomagot.

(#32031) savoo válasza tipuka (#32029) üzenetére


savoo
addikt

"De arra amúgy kaphatnék választ, hogy akkor 2 év hűséget alá kell írnom majd, ha csomagot váltok, mert lejárt a a hűségem?"

Nem értem, hogy hol itt a kérdés? Persze, hogy alá kell írnod.
Amúgy előfizetéses csomagról nem lehet átváltani Like-ra, csak ha előtte átpakoltatod magad Dominoba, majd onnét lehet Like-ba. Ilyenkor (ha csak nincs egy T-s ismerős :P ) 30 napot kell eltöltened Dominósként és csak utána lehetsz ismét előfizetéses.

Most nézem, hogy már elvileg lehet váltani előfizetéses csomagról is. Régebben ez nem így volt.

[ Szerkesztve ]

(#32032) tipuka válasza savoo (#32031) üzenetére


tipuka
addikt

Ha tudtál rá válaszolni, akkor csak tudtad, hogy mi a kérdés. :P
Köszönöm választ. :R Akkor jó $z0pä$ ez az egész. :)

[ Szerkesztve ]

(#32033) savoo válasza tipuka (#32032) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem elég egyértelmű, hogy egy 2 éves előfizetéses csomagnál alá kell írni a hűséget. :P

(#32034) tipuka válasza savoo (#32033) üzenetére


tipuka
addikt

Inkább rákérdezek, mint, hogy aztán hőzöngjek tudatlanul! :)
Ha telefont akarok felvenni, akkor az külön tészta akkor ugye? Most kötök hűséget az előfizura, akkor, ha később veszek telefont, hogy hosszabbodik a hűségem mit kell itt hozzáadni vagy nem hozzá adni? :DDD Máskor már 1,5 év után vehettem fel új telefont... szóval azért kérdezek most erre is rá. Egy konkrét példát is szeretnék rá kérlek :R

(#32035) proly01


proly01
őstag

Várható telefon árzuhanás szeptember 1 től vagy emelkedés?
Esetleg még szarabb akció mint a mostani?
(Csak 4G előfizuval vehetsz 4G telefont)

....Pr:)ly....

(#32036) raziel01 válasza proly01 (#32035) üzenetére


raziel01
veterán

Vasárnap kiderül.
Nem tudja senki és ha tudná akkor se mondhatná meg.

(#32037) kepeszt


kepeszt
tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#32038) tipuka


tipuka
addikt

Na végül arra jutottam, hogy Domino-ra váltok, míg nem lesz egy jó készülék ajánlat valamelyik szolgáltatónál, mert nem izgat, hogy mi a számom. A Domino Surf is sima feltöltőkártyás, minta többi, vagy ez ilyen hibrid valami, amire szintén 2 év hűséget kell vállalnom?

(#32040) proly01 válasza raziel01 (#32036) üzenetére


proly01
őstag

azért privátban egy bennfentes írhatna egy igen-t vagy egy nem et ;)
Engem csak az S4 ára érdekelne Mozaik S el szeptembertől vagy az hogy visszaáll e hogy sima (nem 4G) előfizuval is lehet e venni részletre telót :B
Mert ha akkor se akkor holnap megyek veszek egyet.

Lejárt a hűségem és konkrétan augusztus óta erre várok,hogy mi lesz.
Na az még szép les ha csak kedden frissítenek :Y

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#32041) lugosi válasza raziel01 (#32036) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem hiszem hogy vasárnap frissítenének listát. Nem keddenként szoktak?

(#32042) tipuka válasza #40993792 (#32039) üzenetére


tipuka
addikt

köszi szépen! :R
néztem a feltételeket meg minden pontot az oldalon, de még nem igazán tiszta ez a Domino Surf, de a válaszok alapján eddig tetszik! :)
Látom a percdíjakat/sms díjakat, viszont ez a 890ft/30nap és kapok 150mb-t ez egy választható opció, a mellé, hogy ha felöltök X összeget és kapok X mb-t? a feltöltésért kapott bónusz mb-t azt is 30 nap alatt kel felhasználnom, vagy korlátlan ideig lehet?
kapok értesítést , ha lejár az mb keretem? mert a go!nap! elég drága 195ft/10mb egy napra :F és véletlen sem akarnám aktiválni...
vagy ez egy, hogy és mint megy? :)

bocs a sok kérdésért. :R

(#32043) Aaron14


Aaron14
őstag

Két dologban kellene nekem segítség.

Elfelejtett előfizetői jelszavam megváltoztathatja általam meghatalmazott személy?

Rögzített beszélgetést csak a 1430-on tudok kikérni?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#32044) savoo válasza lugosi (#32041) üzenetére


savoo
addikt

Hétfőnként.

(#32045) dedike válasza savoo (#32044) üzenetére


dedike
addikt

Vagy elsején, vagy bármikor, mikor úgy akarják. Ez soha nem volt náluk kőbe vésett szabály. :N

Gondolom nem is lesz, hiszen így nehezebb "spekulálni" és ezáltal bármi "előnyre" szert tenni.

Jó szerencsét!

(#32046) savoo válasza dedike (#32045) üzenetére


savoo
addikt

Lehet, én hétfőre emlékeztem. Amúgy most legkésőbb hétfőn valamit lépniük kell szvsz mert ma lejár az LTE akció.

(#32047) Soulfly842 válasza savoo (#32046) üzenetére


Soulfly842
addikt

És? Attól még nincs garancia, h. nem lesz új 4G kampány, mert aug 31-ig tart a másik. Elsején azért tényleg ált. szoktak kisebb/ nagyobb árváltozások lenni.

(#32048) dedike válasza Soulfly842 (#32047) üzenetére


dedike
addikt

Írj nyugodtan áremelést, mert lefelé itt már csak a színvonal megy... ;]

Jó szerencsét!

(#32049) Soulfly842 válasza dedike (#32048) üzenetére


Soulfly842
addikt

Általános társadalmi jelenség napjainkban a határtalan optimizmus :) :P

[ Szerkesztve ]

(#32050) dex02


dex02
tag

Üdv,
Nem tudjátok hogy a Partner 3 díjcsomag előfizetési díját milyen célokra lehet felhasználni?
(letelefonálni, sms, 3g ?)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.