Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) tjb007 válasza canniball (#6999) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szép is lenne, kár, hogy a valóságban ilyen nincs.
Ha van valami nyereményjáték akkor az megtalálható a T-Mobile oldalán.

(#7002) canniball válasza blueye (#7000) üzenetére


canniball
nagyúr

A legutolsó "bonyodalmam" amire vissza tudok emlékezni évtizedekkel ezelőtt kisiskolás koromban volt (amikor itthon még szó sem volt mobiltelefonról).

tjb007!
Ezt sem tudtam.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7003) tjb007 válasza canniball (#7002) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha valami csoda folytán tényleg igaz lett volna akkor már réges-rég visszahívtak volna.
Tudomásom szerint az Info Totó játékot leszámítva semmiféle nyereményjáték sem fut jelenleg.
Ha van valami játék akkor az megjelenik a minden hónapban megjelenő Mobil Infó -ban is.

[ Szerkesztve ]

(#7004) canniball válasza tjb007 (#7003) üzenetére


canniball
nagyúr

"Ha valami csoda folytán tényleg igaz lett volna..."
Emiatt egy percig sem aggódtam. :N

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7005) lindermen


lindermen
aktív tag

Valaki tud valamit a nokia messaging változásairól? Most akkor ingyenes, amíg még igénybe lehet venni, aztán nem is lehet igénybe venni, vagy ingyenes lesz, esetleg egyéb módon fog működni?

(#7006) dedike válasza lindermen (#7005) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem a Nokiától kellene érdeklődni... :U

Jó szerencsét!

(#7007) 1430 válasza canniball (#6999) üzenetére


1430
senior tag

Ha ráértél volna, akkor jött volna az a rész, hogy vegyél gyorsan 10-20-30 ezer Ft értékben feltöltőkártyát... Ez már évek óta megy...

lindermen
01.13-tól nem lehet T-Mobile-nál aktiválni, mert innentől csak a Nokia biztosítja a szolgáltatást. Akinek most van a T-Mobile-nál ilyen szolgáltatása, annak januárra már 0 Ft, februártól pedig már nem lesz (a Nokia viszi tovább, tennivaló nincs).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7008) lindermen válasza 1430 (#7007) üzenetére


lindermen
aktív tag

:R

(#7009) krisztian112


krisztian112
senior tag

sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, ha mondjuk veszek egy telefont, hazamegyek, beüzemelem és észreveszem hogy pixelhibás, vagy esetleg hibás a képernyője azt ha visszaviszem kicsérélik vagy egyáltalán kezdenek vele valamit? válaszokat köszi!:D (T-mobile-nél venném)

Huawei P10 lite

(#7010) RexpecT


RexpecT
addikt

Sziasztok!

Idén Február végén jár le a hűségem(2 éves), annyit szeretnék kérdezni, hogy köthetek-e új előfizetést másik telefonszolgáltatóval a saját nevemre?

Köszi :R

(#7011) tjb007 válasza krisztian112 (#7009) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha 72 órán belül vagy akkor kicserélik neked (ha van mire).
Ha interneten rendelted (webshop) akkor 8 napod van arra, hogy visszakérd a telefon árát. Ez akkor jön jól ha:
1. nem tetszik a telefon.
2. kicsúsztál a 72 órából de szeretnéd kicserélni a telefonodat mert hibás de nem szeretnéd szervizbe vinni (1-2 db pixelhiba esetnén nincs is sok értelme mivel nem fognak vele semmit sem csinálni).

Ha ezekről a határidőkről is lecsúsztál akkor csak két dolgot tehetsz:
1. együtt élsz velük, úgy használod
2. eladod a telefont.

(#7012) krisztian112 válasza tjb007 (#7011) üzenetére


krisztian112
senior tag

Értem. köszi!:D és ha nincs mire kicserélni akkor mit csinálnak? Mivel meghosszabítom az előfizut mindenképp személyesen csinálnám. Ezesetben a ZTE blade miatt, kicsit félek ettől a pixelhibától.

Huawei P10 lite

(#7013) krisztian112


krisztian112
senior tag

Esetleg olyat lehet hogy netes rendelés keretében hosszabítom meg a szerződést vagy aláírni mindenképp kell?

Huawei P10 lite

(#7014) tjb007 válasza krisztian112 (#7012) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez majd csak az adott szituációban derül ki.

[ Szerkesztve ]

(#7015) dedike válasza RexpecT (#7010) üzenetére


dedike
addikt

Miért ne köthetnél? (Amennyiben megfelelsz a szolgáltató feltételeinek!) ;)

krisztian112:

Rendeld meg a webshopból, aztán ha nem tetszik 8 munkanapon belül vissza tudod küldeni, ahogy azt tjb007 már leírta! :K

(Hosszabbítás esetén nem kell aláírni különösképpen semmit, ha meg új előfizetéssel veszed sincs baj, mert a futárnál ott van minden szükséges papír!)

Jó szerencsét!

(#7016) krisztian112 válasza dedike (#7015) üzenetére


krisztian112
senior tag

Értem:D köszi nektek:D

Huawei P10 lite

(#7017) pityu360


pityu360
csendes tag

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy kaptam karácsonyra egy nokia 5230ast előfizust és küldtek egy smst hogy kaptam ajándék 500mega adatforgalmat.
Mikor felakarok menni a netre 2 lehetőség jön fel :web'walk vagy WAP T-mobil.
Az mindegy hogy melyikre megyek fel?mindkettő addig ingyen amig nem jár le az 500 mega vagy csak az egyik?

(#7018) lindermen válasza pityu360 (#7017) üzenetére


lindermen
aktív tag

Szerintem mindegy. csak ha netezel, azaz weboldalakat nézel, akkor wnw, ha wapozol (csinál még ilyet valaki?) akkor a wapos. Az adatforgalom elvileg mindkettőre használható ha jól tudom, csak a megfelelő beállítással, de ha felajánlja hogy válassz, akkor már meg vannak a beállításaid mindkettőhöz. Esetleg itt utána olvashatsz.

[ Szerkesztve ]

(#7019) RexpecT válasza dedike (#7015) üzenetére


RexpecT
addikt

Mert gondolom azért van a hűség.Vagy ahogy én is gondolom az csak arra van, hogy amíg le nem jár az előfizu addig rendesen fizetem a havidíjat?

(#7020) tjb007 válasza RexpecT (#7019) üzenetére


tjb007
nagyúr

Neked van X szolgáltatónál egy februárban lejáró előfizetésed, ennek a lejárta után te Y szolgáltatónál szeretnél új előfizetést kötni.
Igazából nem értem a kérdést. Miért ne köthetnél ? Akár mind a 3 szolgáltatónál is lehet egyszerre előfizetésed.

(#7021) RexpecT válasza tjb007 (#7020) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem a lejárta előtt hanem már most szeretnék előfizetni, de köszönöm a felvilágosítást :R .

(#7022) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ismét egy kérdés: mytmobile oldalon azt írta kell egy kód amivel feloldhatom a többi opciót, de ez mikor, hogy jön meg?

(#7023) dedike válasza whitezo88 (#7022) üzenetére


dedike
addikt

A folyószámla szintű jelszóra gondolsz? :U

Jó szerencsét!

(#7024) 1430 válasza whitezo88 (#7022) üzenetére


1430
senior tag

Korlátozott jelszót hoztál létre? Mert akkor postai úton kapsz egy véglegesítő kódot.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7025) whitezo88 válasza 1430 (#7024) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen írta is h levélben jön de mikor? a legutóbbi számlán még nincs ilyesmi. kb egy hete adminisztáltam ott először.

(#7026) girl19


girl19
csendes tag

Sziasztok!
Nokia C6-00 csinálhat-e olyat, hogy minden előzetes figyelmeztetés nélkül frissíti a telefon szoftverét, hálózaton keresztül?

(#7027) kali válasza girl19 (#7026) üzenetére


kali
legenda

fota képes a készülék, de alapban azért illene rákérdeznie, ha nincs minden szándékosan automatikusra állítva...
nézd meg a beállításokat; menü -> beállítások -> telefon -> telefonkezelés -> eszközfrissítések!

(#7028) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

T-mobile-os vagyok de át szeretnék menni a Djuice-hoz,csak van egy problémám.Én és a családom flotta csomagban vagyunk és csak én szeretnék átmenni.Az lenne a kérdésem hogy akkor is fizetnem kell valamennyit ha a kártyát nem használom?

Nincs hűségidőm mert nem vettem már náluk jó pár éve telefont.Mert mi nem havidíjat fizetünk hanem minden családtag után annyit fizetünk amennyit telefonáltunk.

Előre is köszi!:)

(#7029) tjb007 válasza KennyONE (#7028) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs semmiféle havonta, kötelezően fizetendő díjtétel ?
Ezt elég nehezen tudom elképzelni :F

Ha valóban nincs akkor semmit sem kell fizetned ha nem használod.

[ Szerkesztve ]

(#7030) KennyONE válasza tjb007 (#7029) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Hát...szerintem nincs.

Mert milyen lenne már az hogy fizetünk X forintot havonta 6 emberre és még rá is kéne fizetni pluszban 5-6 ezer forintot.

Szóval szerintem nincs.De a T-mobileból mindent kinézek... :(((

(#7031) dedike válasza KennyONE (#7030) üzenetére


dedike
addikt

Bocsáss meg, de ha téged ennyire nem érdekel, fizetsz-e -avagy sem- havidíjat is (ld. számla!), akkor szerinted ki az, akit érdekeljen? :F

Ne érts félre, de számomra nem érthető az, hogy te váltani akarsz valamire, de nem tudod, mi az, amit jelenleg használsz! Neked nem furcsa? :U

(Egyébként ha úgy van, ahogy írtad, akkor nem kell fizetned, hiszen nincs havidíj, csak forgalmi díj van, esetleg még a számod is hordozhatod, ha van ilyen igényed, illetve a flottaszerződés lehetővé teszi.)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7032) hyperspace


hyperspace
őstag

sziasztok!

ikon 400at hasznalok, 2 evre fizettem elo, es arra lennek kivancsi, hogy lehet-e nagyobb vagy kisebb ikonba atlepni? majdnem 2 eve megvan a szerzodes.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#7033) dedike válasza hyperspace (#7032) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Ha díjcsomag-hűséget is aláírtál, akkor felfelé válthatsz, lefelé nem! ;)

Jó szerencsét!

(#7034) Klemice


Klemice
senior tag

olyan van most, hogy régi készüléket leadok és x-ezer kedvezmény?

(#7035) dedike válasza Klemice (#7034) üzenetére


dedike
addikt

Jelenleg nincs, legutóbb 2009-ben, karácsonyt megelőzően volt ilyen... :(

Jó szerencsét!

(#7036) albiosz


albiosz
senior tag

Üdv!
A kérdésem félig off, de ezen törtem a fejem nemrég. Miért lett a 06 60-as hívószámokból 30-as annak idején?
Köszönöm, ha valaki tudja esetleg a megoldást! :)

(#7037) sifarr válasza albiosz (#7036) üzenetére


sifarr
senior tag

Nem egészen a 60-asokból lett 30-as.

Amikor a Westel az analóg mobilszolgáltatást beszüntette, akkor a 60-as körzetszámot is visszaadta.
Azok az analóg westelesek, akik átmentek a Westel900-hoz (gsm), azok új, 30-as körzetszámmal megkaphatták a régi, 60-as számukat. Nekik így csak a körzetszám változott a telefonszámukban.

(#7038) dedike válasza sifarr (#7037) üzenetére


dedike
addikt

Azért futott a 450 és a 900 MHz együtt is, ezt ne feledjük.

albiosz:

Volt egy koncessziós pályázat, amelyen a Westel 900 és az akkor még Pannon GSM néven futó két társaság (akkor talán még kft) nyert, így ők építhették ki Hazánkban a 900 MHz-es rendszert. Mivel ez egy teljesen új szolgáltatás volt (műszakilag értem), gondolom így kellett egy teljesen új "körzetszám" is neki, ezek lettek a 20-as és a 30-as. (S ugye kicsivel később csatlakozott a harmadik társaság Vodafone néven, 70-es előhívóval.) :)

Bővebben ezen a linken tudsz olvasni erről! :R

Jó szerencsét!

(#7039) sifarr válasza dedike (#7038) üzenetére


sifarr
senior tag

Bocs, de én a feltett kérdésre válaszoltam. :)
Miért lett a 06 60-as hívószámokból 30-as annak idején?
A kérdés nem analóg digitális átállásra, hanem a telszámok változásának okára vonatkozott.

Erre írtam azt, hogy nem minden 60-asból lett 30-as, csak azokból, akik átmentek a westel900-hoz és kérték.

(#7040) sifarr válasza dedike (#7038) üzenetére


sifarr
senior tag

Mivel ez egy teljesen új szolgáltatás volt (műszakilag értem), gondolom így kellett egy teljesen új "körzetszám" is neki, ..
Nem csak és nem elsősorban műszaki, technológiai okokból kellett a 60-as mellett a 30-as körzetszám.
Az analóg (60) és a gsm (30) rendszert két külön cég szolgáltatta a párhuzamos működés ideje alatt. Bár a tulajdonos ugyanaz volt.
A körzetszám megkülönböztetés azért kellett (30 és 60), mert ugyanazt a körzetszámot két cég közösen nem használhatta. Számhordozás pedig akkor még sem jogilag, sem technológiailag nem volt.

(#7041) dedike válasza sifarr (#7040) üzenetére


dedike
addikt

A körzetszám megkülönböztetés azért kellett (30 és 60), mert ugyanazt a körzetszámot két cég közösen nem használhatta.

Kétlem, hogy a MATÁV nem oldotta volna meg a dolgot, ha akarja... (1994-et írtunk akkor, ha minden igaz...) ;)

Jó szerencsét!

(#7042) Tshuhash


Tshuhash
csendes tag

Halihó!

T-mobile-os telefonos rendeléssel kapcsolatos kérdésem lenne. Előfizetéssel rendeltem telefont a 30/636-3630-as számon, ahol az adatok felvétele után tájékoztattak, hogy vissza fognak hívni adategyeztetés illetve a rendelés véglegesítése céljából. Tapasztalatok szerint ez mennyi időn belül szokott megtörténni?

(#7043) dedike válasza Tshuhash (#7042) üzenetére


dedike
addikt

Én úgy tudom, hogy 3 munkanapon belül. :K

Jó szerencsét!

(#7044) albiosz válasza sifarr (#7037) üzenetére


albiosz
senior tag

Köszönöm a részletes választ és persze dedike-nek is a kiegészítést. :)

(#7045) iceman1988


iceman1988
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
A problémám a következő. Adott egy t-mobilos mobilnet előfizetés. A kimenő levelek nem mennek el. Tehát nem tudok küldeni. A t-mobile-ban azt mondták a szervizesek hogy csinálni kell egy t-email-es fiókot azt kell beállítani a hitelesítésnél és akkor működni fog. Lett is csinálva egy fiók. A bukó az egészben már az hogy a t-email-es fiók a tesztelésnél megakad azzal hogy a bejövő levelek kiszolgálójára nem tud rácsatlakozni. A kimenőről már nem is beszélek. igazából egy céges fiókhoz kellene, hogy működjön. Annyi lenne a kérésem hogy valaki árulja már el hogy hogyan lehet egyáltalán működésre bírni a t-email-es fiókot. Milyen beállítások kellenek stb... Illetve utána a céges fiók beállításánál, a hitelesítésnél mit kell még tenni hogy az a fiók is menjen.
Nagyon fontos lenne. A segítséget előre is meg Köszönöm!

(#7046) kali válasza iceman1988 (#7045) üzenetére


kali
legenda

szerver minden esetben befelé és kifelé is; mail.t-email.hu
port; pop3 - 110 ; imap4 - 143 ; smtp - 25 ; apop - 110 ; imaps - 993

(#7047) iceman1988 válasza kali (#7046) üzenetére


iceman1988
tag

ok. ezt én is tudom. de össze vissza jelszót felhasználónevet nevet kér amikor tesztelem a fiókot. mit és hova kell írni? 1 hete szívok vele. t-mobile-ban nem tudják miről van szó.

(#7048) kali válasza iceman1988 (#7047) üzenetére


kali
legenda

milyen eszközön/rendszeren/felületen és milyen módon (pop, imap...stb) akarod beállítani?

(#7049) iceman1988 válasza kali (#7048) üzenetére


iceman1988
tag

hp laptop (probook 5310m). win7. outlook 2007. nokia t-mobile-os usb stick. pop3.

(#7050) kali válasza iceman1988 (#7049) üzenetére


kali
legenda

2007-es esetén némi kínlódás meg szentségelés lesz, de;
eszközök -> fiókbeállítások -> új -> név, e-mail cím és jelszó (2x) adott -> alul kipipál a; kiszolgálóbeállítások vagy további kiszolgálótípusok kézi megadása -> tovább -> internetes e-mail -> tovább -> itt tudod megadni a fiók típusát...stb, de jobb alul a további beállításokat is nézd meg, mert a kimenő levelek, a kapcsolat és a speciális beállítások miatt szükség lehet rá!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.