Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Killing válasza kali (#5998) üzenetére


Killing
addikt

Na, ezt szerencsére nem kell, az üzenetközpont száma 70-esre volt állítva. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6002) kali válasza Killing (#6001) üzenetére


kali
legenda

ja, t-mobile sim kártya esetén jobb a +36309888000 :)

(#6003) 1430


1430
senior tag

Mivel a Mobilarena hírekben eddig nem nagyon volt róla szó, itt említeném meg, hogy már a T-Mobile-nál is van HSPA+. Keep it up! :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6004) ottoyes válasza 1430 (#6003) üzenetére


ottoyes
senior tag

....sokadiknak bevezetni...az is valami?Pfff... :D ;] :P

Ottoyes

(#6005) dedike válasza ottoyes (#6004) üzenetére


dedike
addikt

Végül is csak az ország felének szolgáltat mobilnetet a T... :P :C

Jó szerencsét!

(#6006) ottoyes válasza dedike (#6005) üzenetére


ottoyes
senior tag

...ez az ugyanaz a T,amelyikkel nemoly rég nem lehetett telefonálni? :D :P

Ottoyes

(#6007) kali válasza ottoyes (#6006) üzenetére


kali
legenda

nem, ez az a t, amelyik kevésbé szorítja korlátok közé a mobilinternetet, és jobban bírja a terhelést a hálózata, mint a másik két szolgáltató esetében! :)

(#6008) ottoyes válasza kali (#6007) üzenetére


ottoyes
senior tag

ja az...értem...annak én is szivesen lennék ügyfele,he úgy alakul...dehát a Voda tökéletesen tökéletlen..hmm... :) na megyek a Pan...bocs,Telenor topicba fikázni a szolgáltatót,mert a West...jaj T-mobosok túlerőben vannak. :DD

Ottoyes

(#6009) kali válasza ottoyes (#6008) üzenetére


kali
legenda

jóóóvanna, kicsit elfogult (is) akarok néha lenni bő 13 év 30-asozás (több előfizetés + mobilinternet) után! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#6010) ottoyes válasza kali (#6009) üzenetére


ottoyes
senior tag

Megértem...és még Kapcsolat koncert is van! :)

Ottoyes

(#6011) dedike válasza kali (#6007) üzenetére


dedike
addikt

Meg ahol a szélessáv a 3G-nél kezdődik, nem az EDGE-nél.... ;]

Jó szerencsét!

(#6012) ottoyes válasza dedike (#6011) üzenetére


ottoyes
senior tag

Tévedés....Telenor bereklámozta,hogy az már 3G...és a legtöbb helyen nekik van... ;] :)

Ottoyes

(#6013) dedike válasza ottoyes (#6012) üzenetére


dedike
addikt

Hiába, no...az infláció hatása... :D ;)

Jó szerencsét!

(#6014) Rolesz92


Rolesz92
tag

Szeretnék meglévő domino kártyás simemre mobilinternetet. 100 Megásban gondolkodom...hogyan lehetne ezt megrendelni? És hogyan kéne ezt fizetni? Levonja a kártyámról? Ha később (pl. jővő hónapban) át szeretnék váltani 500 megásra az megoldható?

Samsung Galaxy S

(#6015) Killing válasza Rolesz92 (#6014) üzenetére


Killing
addikt

A 1430-ra küldd egy +NET100 tartalmú SMS-t (az SMS díjmentes). A kártyádról szívja le az árát, azaz 990 forintot. A jövő hónapban átválthatsz 500 megásra, de előtte ezt le kell mondanod, ami a -NET100 tartalmú 1430-ra küldött SMS-sel történik. Itt vannak a kódok hogy mit rendelhetsz meg SMS-ben.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6016) Rolesz92 válasza Killing (#6015) üzenetére


Rolesz92
tag

Köszönöm szépen a választ...én sehol sem találtam az oldalon. Már csak egy kérdésem maradt minden hónapba újra meg kell rendelnem vagy automaikusan vonja le havonta elsején az 1000ft-ot a kártyámról? Még valami, ha ma megrendelem akkor erre a hónapra (2nap) is ezer? Egyszerűbben: Érdemes megvárnom az elsejét az igényléssel?

Samsung Galaxy S

(#6017) Killing válasza Rolesz92 (#6016) üzenetére


Killing
addikt

Automatikusan vonja le minden hónapban. Dominónál nem oszlik arányosan a havidíj és az adatforgalom, szóval ha most megrendeled valamelyik csomagot akkor levon x összeget, majd csak 1 hónap múlva (Október 29.) vonja a következőt.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6018) Teszla_


Teszla_
senior tag

T-mobile-nál lehet hűségnyilatkozat nélkül mobilinternetre előfizetni? Tehát nem kérném a modemet, mert ezt a funkciót a telefonom látná el. Elegem van már a Vodafone-ból.
A honlapjukon az egyik településre írják, hogy van szélessáv, erre még a gprs is döcögve megy :(((
Jah, meg ha korlátoznak, mert túlléptem a havi keretet, akkor nem 128kbit/s-ra, hanem 12kbit/s-ra korlátoznak. Meg van, amikor megyeszékhely közepén fél percet gondolkozik a cucc, mire elkezdi betölteni az oldalt...

Szóval szeretnék dobbantani tőlük, mert a hűségidő már lejárt, a pohár pedig betelt. Van erre mód, vagy csak minimum 1 év hűségidő jöhet szóba? Ha csak hűségnyilatkozat, akkor telefonnal együtt is igénybe lehet ezt venni, vagy csak modemmel? elég lenne a legkisebb 3Gb-os csomag is, csak ne legyen túlforgalmazási díj.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#6019) club1 válasza Teszla_ (#6018) üzenetére


club1
veterán

A Vodafone 128 kbps-ra korlátoz, azaz kb. 12-15 kB/s-ra. Hasonlóan a T-hez.
Mi nagy nehezen tudtunk egy T-pontban hűség nélkül Relaxnet előfizetést kötni náluk. A SIM kártyáért végül kértek néhány ezer Ft-ot...
Az általad említett Relaxnet csak önállóan (hanghívás nélkül) használható, a T honlapján világosan szét vannak választva a telefonra köthető mobilnet csomagok.

(#6020) lazlo8


lazlo8
tag

Van egy domino-s SIM kártyám meg akarom szüntetni minél hamarabb( ha felhívnak mondják azt hogy nincs ilyen telefonszám) hol\hogyan tehetném ezt meg?

(#6021) Killing válasza Teszla_ (#6018) üzenetére


Killing
addikt

Ahogy nézem hűségnyilatkozat nélkül nem tudsz előfizetéses netet kötni. Így csak a Domino web marad, amit nem ajánlok, szerintem eléggé drága, vagy veszel egy Dominó kártyát, és megrendeled rá ezt. Én utóbbit csináltam, de sajnos túlforgalmazási díja van.

1 év Relaxnet M-re vállalt hűséggel elhozhatod ezt a modemet 3971 forintért, és nincs túlforgalmazási díj. Ez utóbbi szerintem a legjobb, a modembe megéri 3971 forintot befektetni még akkor is ha a telefonodban használnád.

lazlo8:
1.: Kettétöröd és belevágod egy tóba vagy elásod.
2.: Bemész egy T-pontba.
3.: Az utolsó feltöltéstől számított 1 éven belül inaktív lesz.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6022) lazlo8 válasza Killing (#6021) üzenetére


lazlo8
tag

ha t pontba megyek akkor is aktív lesz 1 évig? nem akarom h 1évig még mukodjon offolni akarom mihamarabb

(#6023) Killing válasza lazlo8 (#6022) üzenetére


Killing
addikt

Akkor nem.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6024) club1 válasza lazlo8 (#6022) üzenetére


club1
veterán

A leggyorsabb, ha átirányítod egy nem létező telefonszámra. A hívó fél ugyanazt hallja, mintha már nem lenne aktív a számod/kártyád.

(#6025) lazlo8


lazlo8
tag

köszi mindenkinek

(#6026) kali válasza club1 (#6019) üzenetére


kali
legenda

nem kötelező, hanem ajánlott kategória szerint vannak szétválasztva, így a relaxnet bármely csomagja is aktiválható sima (hanghívásos) előfizetéses sim kártyára is!
nekem is a sima eco előfizetéses sim kártyámra van aktiválva a relaxnet m mobilinternet díjcsomag, amit hűség nélkül aktiváltam!

(#6027) Teszla_ válasza club1 (#6019) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nem írtam el, nekem korlátozás idején egyszerűen nem ment feljebb a sebesség 12 kilobit/s-nál. Nem kilobyte-ot akartam írni. Igaz, azt írják, hogy a sebességeket 80%-ban garantálják, tehát még ezalól is kibújnak. És úgy látszik én mindig pont a maradék 20%-ba estem :(((
Azt hogy érted, hogy csak nagy nehezen tudtál hűségidő nélkül Relaxnetet kötni? Mit kellett hozzá tenni? Hanghívás nem kellene, a mostani vodáshoz sincs (mondjuk pont ezért hurcolok magammal 3 telefont, ami nem a legjobb, de lényegtelen).

Killing: túlforgalmazási díjas dologba nem akarok belemenni, mert nem tudni mikor mennyit forgalmazok egy hónapban. Még ha túl is megyek a kereten, telefonon netezve a 128kbit/s engem nem idegesít.

(#6028) club1 válasza kali (#6026) üzenetére


club1
veterán

Ez új. Ezek szerint el kell küldenem melegebb éghajlatra a T-s kapcsolattartónkat. :(((

(#6029) kali válasza club1 (#6028) üzenetére


kali
legenda

akkor inkább a szolgáltató honlapját nézd, ott is írják a mobilinternet relaxnet díjcsomagoknál, hogy;
megrendelhető; meglévő havidíjas díjcsomag mellé, vagy különállóan új sim kártyával (például modemhez)

(#6030) Tomyyy11


Tomyyy11
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van egy jó sztorim ezzel az ügyfélellenes bagázssal kapcsolatban!

Vettem a T-Mobile-nál egy készüléket részletre! a SIM kártyát nem akartam használni, mert van (illetve jövő héttől csak volt, megyek a Telenorhoz) egy 50 számos flottám! Nyilván olcsóbb azt használnom! Fizettem azt a K****a számlát minden hónapban, a fizetési határidő előtt legalább 3-4 nappal hamarabb!

Erre kapok, egy levelet, hogy nem fizettem be még májusban egy részletett,és átadják behajtásra az ügyemet!
DE ha 18-ig befizetem nem történik semmi minden megy tovább! NA a levelet 25.-én kaptam meg! Vicc
Tök jó! Felhívom az iszonyat arogáns behajtásis kis taknyot, ( már 40 perc várakozás után diskurálhattunk is) hogy akkor most MI VAn! Mondja, hogy ez a helyzet, fizessem ki a maradék lovét plusz a kötbért, mert baj lesz! röpke 120 ezer Ft
Erre kicsit kiakadtam, hogy mégis ezt hogy gondolják, mikor én tudom bizonyítani a befizetéseimet!

Végülis kiderült, hogy egy számlát nem küldtek (nem kaptam) meg! Oké most azonnal bemegyek és rendezem!
Erre a kis sz*ros kőbunkón közli, szívás már nem lehet! Fizessem ki az egészet! ANYÁD

A T-pontban szintén nem tudtak mit hozzászólni, azon kívül , hoyg a rendszer küldött augusztusban sms-t!
JA, csak a nem használt számra! Hiába jeleztem szerződéskötéskor, a fogyatékos ügyfélszolgának, hoyg nem fogom használni, és adjunk meg másik számot! NEM LEHET!

Így fizethetek! Ennyit a jövőbeni sikeres együttműködésről!

Szánalmas T-Mobile!!!

Aki teheti kerülje ezt a patkány szolgáltatót!

(#6031) kali válasza Tomyyy11 (#6030) üzenetére


kali
legenda

már elsô olvasásra sem kerek a történet...
(a stílusra meg inkább nem írok semmit...)

(#6032) dedike válasza Tomyyy11 (#6030) üzenetére


dedike
addikt

Kedves Andersen!

Ezt a történetet Te sem érted, szerintem! Megyek sorban.
Senkit nem érdekel, mikor fizeted a számlát. Egyetlen lényege van a dolognak. A fizetési határidőig be legyen fizetve! Ennyi. Bár itt rögtön sikerült ellentmondásba keveredned saját magaddal, mert írod, hogy hogy nem fizettem be még májusban egy részletett. Tehát nem fizetted időben.
Folytatom.
Mielőtt a T követeléskezelőnek adja át az ügyet, legalább három figyelmeztetést küld az általad megadott lakcímre! Te ezek közül egyet sem kaptál meg. Furcsa. Nagyon furcsa!
Innentől kezdve, mivel új információt nem tartalmaz az írásod, csupán sértegetést, nincs rá mit írni, én úgy gondolom!
Igen, fizethetsz. Mikor aláírtad a szerződést, tudnod kellett, hogy fizetned kell! Vagy így, vagy úgy, de ezt megúszni nem lehet! Szerencsére! (Bíróságon sem lehet arra hivatkozni, hogy én nem tudtam, hogy nem szabad lelőni a szomszédot! Pontosabban lehet, csak felesleges...)

Nem hinném, hogy a T könnyeket fog ejteni utánad...

Jó szerencsét!

(#6033) 1430 válasza Teszla_ (#6018) üzenetére


1430
senior tag

Erre én is reagálnék: Temészetesen lehet hűség nélkül is (hang vagy mobilinternet) előfizetést venni, ekkor a belépési és SIM használati díj együtt 5000 Ft. Ha egy év hűséget vállalsz, akkor csak a 810 Ft-os belépési díjat kell fizetned (és ha a tarifára is vállalsz 1 év hűséget, az első 2 hónapban a havidíj felét kell fizetned). Esetleg ha van egy elfekvő Domino SIM-ed és azt váltod át mobilinternet előfizetésre, akkor hűség nélkül is 0 Ft az egész.

Ugyanakkor ha van meglévő hang előfizetésed a T-Mobile-nál, arra kiegészítő szolgáltatásként is aktiválhatsz RelaxNet szolgáltatást (3/7/14GB). Ha mégis Mobilinternet díjcsomagos hívószámot vennél, és telefonban használnád, a biztonság kedvéért már most szólok, hogy hívást is lehet róla indítani, csekély 123 Ft-os percdíjon (de legalább fél perc után másodperc alapon). :DDD

lazlo8:
T-Pontban azonnal megszüntethető a Domino hívószám, és a kívánt hatást éred el. (ha a neveden van)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6034) Teszla_ válasza Tomyyy11 (#6030) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én az ilyen ellen úgy védekezek, hogy minden hónap 5-én befizetem a számlát, akár megjött a csekk, akár nem. Mert ugye hónap utolsó napján van a számlazárás és másnap már be lehet fizetni. Így bebiztosítom magam, hogy ilyen ne történjen.

Az meg tényleg igaz, hogy egy, időben be nem fizetett számla után nem fog senki bíróságra menni, a te esetedben valószínűleg több elmaradásod volt, több számlát nem fizettél be időben.
Javaslom, keresd meg a számlákat és a befizetésről szóló papírokat, csekkeket és nézd meg a fizetési határidőket és azt, hogy te mikor fizettél. Ha mindet időben fizetted (kivéve egyet, amit te is említettél), akkor mutasd ezt meg egy T pontban.
Ha többnél is későn fizettél, akkor sajnos jogosan követelhetnek.

(#6035) dedike válasza 1430 (#6033) üzenetére


dedike
addikt

hogy hívást is lehet róla indítani, csekély 123 Ft-os percdíjon (de legalább fél perc után másodperc alapon).

...annyira édes ez a T-től... ;]

Teszla_:

Ha már egynél, akkor is jogosan követelik... ;)

(Most néztem, még egy napos sincs a regje. Jól kezdte a fiú... :W )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6036) ottoyes válasza Tomyyy11 (#6030) üzenetére


ottoyes
senior tag

...na tessék:a három T-őr leírta neked,hogy mi van...hidd el:"a T-mobile a legkorrektebb szolgáltató,és folyamatosan azon dolgozik,hogy Ügyfeleit a legmagasabb szinvonalon kiszolgálhassa!Köszönjük,hogy Ügyfelünk vagy!"Fizetett politikai hírdetést olvashattatok. ;] :P :D ehhehe

Ottoyes

(#6037) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Van itt esetleg T ügyfélszolgálatos?
Nagyon nagy segítség kellene nekem, viszont ide nem írhatom le amit szeretnék. Kicsi az esély, hogy sikerül, de azért megpróbálnám.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6038) dedike válasza ottoyes (#6036) üzenetére


dedike
addikt

Tudod, itt is vannak elégedett ügyfelek/felhasználók... :P ;)

Jó szerencsét!

(#6039) kali válasza ottoyes (#6036) üzenetére


kali
legenda

gondolom csak a t-mobile csinál ilyesmit, a másik két szolgáltatóval soha senkinek nincs problémája, mert ők elnézik a számlák/részletek késedelmes befizetését, illetve náluk az sem gond, ha egyáltalán nem történik meg a befizetés... :U
de sajnos tudom, hogy mindenütt van, néha segítek panaszokat és átiratokat megírni a másik két szolgáltató irányába - általában örömmel teszem! :P

(#6040) dedike válasza kali (#6039) üzenetére


dedike
addikt

Fúúúú....de gonosz....de gonosz... ;] :DDD

Jó szerencsét!

(#6041) Killing válasza Klemens (#6037) üzenetére


Killing
addikt

Igen, van. 1430

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6042) ottoyes válasza kali (#6039) üzenetére


ottoyes
senior tag

Vodánál az se gond,ha nem fizeted a számlát...egy darabig.Felháborító,hogy egyes szolgáltatók pénzt kérnek a szolgáltatásért...mi lesz igy a világgal?A kommunizmus már végleg a multé...khmmm multié??? :P :D "
..panaszokat és átiratokat.."hát valahogy nekem is feltünt az önös érdekből táplálkozó lojalitásod-Dedike más...Ő lelkes amatörnek tünik a szó jó értelmében-a T irányába. :)
Nade sebaj,ez van.Remélem szépeket álmodtok,amig én küzdök a víznek áradatával...brühühü.. :O :) ez a T topic?Akkor hajrá T! :K

Ottoyes

(#6043) Tomyyy11


Tomyyy11
csendes tag

Sziasztok!

Elnézést az előző hozzászólás stílusáért!

Kicsit még ideges voltam! Nagyon felmérgeltem magam az ügyintéző hozzáállásán!

Annyi változás történt, hogy meglett az összes számla, és nincs tartozásom! Bementem és mit mondtak???

A rendszer sajnos nem engedi a további részletfizetést 10.07-ig fizessem ki az egyenlegem! 50eFt

DE, kapok vmennyi lebeszélhetőséget a nem használt kártyámra! Király

Ja, egyébként csak egy levelet küldenek, ezt ők mondták tegnap! (nem 3-at)!!!!
Szerintük verjem ki a balhét a postán!!! És mégis mit mondjak??? Bocs, de ki kellene fizetnetek a telcsim, mert hibáztatok! Vajon kiröhögnének-e?????????

Trémobil

Még 1x bocs, ha valakit sértett az előző megnyilvánulásom! De akkor is takony ez a T-mobile!

Tomi

[ Szerkesztve ]

(#6044) Tomyyy11


Tomyyy11
csendes tag

ui.

A regisztrációm nyilván friss, mivel a topikot akkor találtam! Gondoltam ide leírhatom a tapasztalataimat, mert ez egy fórum!

Na mindegy, sajnos a multik világát éljük! Több szót nem érdemel az egész!

Nekem már az is elég, ha már 1 valakit is eltántorítok ezzel a történettel a T-Mobile-tól!

További kellemes napot mindenkinek!

(#6045) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Mixnél is működik a *102#-es egyenleg lekérés?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6046) 1430 válasza Killing (#6045) üzenetére


1430
senior tag

Igen, és nem csak a feltöltött egyenleget, de a havi MIX keretet is mutatja.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6047) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani, hogy platinakártyával hogyan lehet kihozni az iPhone 4-et T-mobiltól?
Ha vannak a platinakártyán belül is kategóriák, akkor abból is a durvább.

Előre is köszi!
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6048) kali válasza korpicschess (#6047) üzenetére


kali
legenda

- 16 gb vagy 32 gb?
- új előfizetéssel, vagy készülékváltással?
- 12 hónap hűséggel, vagy 24 hónappal?
- melyik/milyen díjcsomagban?
- webshop, vagy személyes vásárlás?
- részletre, vagy egyszerre fizetnéd ki?
kérdezzek még? :)
amúgy a honlap szerint;
16 gb esetén; 29970 ft - 188630 ft (utóbbi domino csomagban)
32 gb esetén; 39990 ft - 222630 ft (utóbbi domino csomagban)
a levásárolható pontok...stb csökkent(he)tik az összeget!

[ Szerkesztve ]

(#6049) korpicschess válasza kali (#6048) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát, mivel ismerősömé, így nem tudom pontosan..
előfizura ha megvenné akkor ikon 600-ban kéne megvenni? Mert ugye úgy nem business... szóval ezzel nem jutottam előrébb, mert ezeket az árakat én is látom, csak sajna nem tudom, hogy hogyan megy a rendszer..
Tehát akár előfizu meghosszabbításra, akár dominóban egy 13 éves számlára mennyibe kerülhet?
Gondolom nem 188ba..
Az érdekelne, hogy mennyivel lehet ezt csökkenteni.
Előre is köszi!
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6050) dedike válasza korpicschess (#6049) üzenetére


dedike
addikt

Pedig tudni kellene azokat, amiket kali kérdezett! :K

ikon 600-ban kéne megvenni Nem. Bármilyen díjcsomaggal megveheti.
mennyibe kerülhet Függ a választott díjcsomagtól, a hűség idejétől, a meglevő kapcsolat pontoktól, és a telefontól (16/32).
Csökkenteni a kapcsolatpontokkal tudja! (1pont=1 Forint)
Ha van még valami kérdezz! ;)

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.