Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) Teko001 válasza joelke HU (#52999) üzenetére


Teko001
őstag

Az szerintem egy hiba lesz csak a shopban

(#53002) GLOCK34 válasza joelke HU (#52999) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Tényleg emeltek.
Tegnap egy Telekom partnernél kötöttem Next M Aranytárskártya csomagot és a hozzá választott készülék most 20% többe kerül.
Ki érti ezt? :F

Ja,lehet,hogy hiba? Vagy nagyobb mértékű akcióra készülnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#53003) lugosi válasza #78121280 (#53000) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az ilyenek miatt (meg az árak miatt) vagyok úgy, hogy meglepő módon a szolgáltatótól csak szolgáltatást veszek, terméket nem. (Kivéve ha bugzik a webshop és féláron van dominóval függetlenül az adott teló.)

(#53004) joelke HU válasza #78121280 (#53000) üzenetére


joelke HU
senior tag

Elirások? Biztosan nem, az összes telefonnál, aminél néztem ez van. Ennyi elírás nem lehet. Az 5c is egyben fizetve 59 760 Ft, részletre meg 75 895 Ft.

De néztem Lumiát is, annál is van kamat bőven.

Szerk.:

Végül is itt a Karácsony ilyenkor az emberek jóhiszeműségét jobban ki lehet használni. :))

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#53005) #78121280 válasza joelke HU (#53004) üzenetére


#78121280
törölt tag

Kb mindegyiknél rossz ár van feltüntetve,ugyan ez volt múltkor is, csak reggelre vissza állították a korábbi dizájnt és akkor jó lett. Bejelentkezve meg azt kéri aktiváljam az elektronikus számlát...de hát már aktiválva van amióta létezik. Megint el qurták a dolgokat. Minek piszkálni valamit ami működik, ezzel az örökös dizájn váltással van megáldva a Telekom.

(#53006) ferob válasza #78121280 (#53005) üzenetére


ferob
őstag

Valóban most úgy mutatja a rendszer, hogy nincs beállítva az elektronikus számla és a link is hiányzik a számla megtekintéséhez, viszont közvetlen linkről működik.

(#53007) Teko001 válasza #78121280 (#53005) üzenetére


Teko001
őstag

Valószínűleg nem csak a design változott, hanem az alatta levő rendszer is, ami előfordulhat, hogy szükséges, és nem csak egy hóbort részükről

[ Szerkesztve ]

(#53008) joelke HU válasza #78121280 (#53005) üzenetére


joelke HU
senior tag

Hát nagyon remélem, hogy ez csak egy rossz tréfa, mert ez így oltári gáz.

Motorola G51

(#53009) kerxy válasza glaci (#52970) üzenetére


kerxy
senior tag

Na felhívtam őket, konkrétan semmit nem kérdeztek, elmondta, hogy mit rendeltem és mennyiért, és hogy akkor szerdán átvehetem. Tehát erre a telefonbeszélgetésre vártam 10 napot... :U

(#53010) laabom


laabom
tag

Végül is kamatmentesnek kamatmentes csak rádobtak +30-50k-t lehet pár embert ezzel meghülyítenek. Az előfizetésemhez meg nem is tudok vásárolni új készüléket csak ha új előfizetést veszek. Havidíjas egy összegben fizetett készülékek árai viszont jobbak mint voltak. Remélem csak ma lesz ez ilyen mármint a részlet fizetés része :D

(#53011) Vangelis válasza laabom (#53010) üzenetére


Vangelis
nagyúr

mindig voltak gondok átálláskor.

A webshop most lett olyan mint a főoldal... kinézetre,....

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#53012) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Tegnap előrendeltem egy iphone 6-ot. Még eléggé vacilálok a Plus és a sima között, de a mai árakat látva kicsit le kellett ülnöm(kamatmentes). Valaki akinek Next S aranytárskártya,Move M vagy Music XS csomagja van megtudná nézni,hogy kedvezményes készülékcserénél milyen részletre lehetne elvinni az iPhone 6 Plus 64GB-ot?

[ Szerkesztve ]

(#53013) lupus_l válasza M.Eriksen (#53012) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Nem hoz be árakat kedvezményes készülékcsere esetén :(
Gyakorlatilag használhatatlan és átláthatatlan az új webáruházuk :(

(#53014) hurenzon válasza cris78 (#52998) üzenetére


hurenzon
senior tag

December 30.án derül ki.

(#53015) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Van külön T.Home fiók vagy ezt itt lehet megkérdezni?

Ez tényleg csak új előfizetőkre vonatkozik, lejárt hűségidős hosszabbításra nem?

Ünnepi akciók
Rendelj új TV- vagy internet-előfizetést!
Samsung táblagépet adunk ajándékba!

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#53016) M.Eriksen válasza lupus_l (#53013) üzenetére


M.Eriksen
tag

Fantasztikus. A biztonság kedvéért rendeltem elő a 6-ot, nehogy lemaradjak még a januári kiszállításról is, de a plus is érdekel, ami most készleten is van. De ilyen árkülönbséggel felejtős. Remélem tényleg valamit nagyon elrontottak, mert ez így madness.

U.i.: Nekem most nem is hozza be a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#53017) Teko001 válasza Breki (#53015) üzenetére


Teko001
őstag

Van külön téma, de igen, csak rájuk vonatkozik.

(#53018) Vangelis válasza lupus_l (#53013) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem sem hoz semmit ... ha hosszabbítanék.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#53019) joelke HU


joelke HU
senior tag

Még egy ínyencség a mai napra. Gondoltam nézelődöm tovább. Hát mit látok? Samsung S4 LTE-re kattintva nem hoz fel árakat, illetve előfizetés nélkül rendelhető 44 990 Ft-ért (!!!) Na mondom, akkor ez jó is lesz nekem. Be a kosárba, rendelés, kiválasztás hol veszem át, stb. Küldik az sms-t, hogy majd hív a kolléga a véglegesítés miatt, erre nézem, akkor mutatja az oldal, hogy a készülék használt! Előtte sehol! Eszem megáll. :W Na csak hívjon a kolléga, lesz hozzá pár szavam.

Motorola G51

(#53020) varsam


varsam
őstag

Ha jól megnézitek az árakat, az egyösszegű és a részletes árak között 1,27-es szorzó van, ami az ÁFA. Valami miatt a rendszer mégegyszer számol vele, nyilván valami hiba folytán. Biztos javítani fogják, reméljük mihamarabb.

(#53021) haxiboy


haxiboy
veterán

A "nem vette át" vajon mikor változik "átvehetőre"? Elvileg már ott kéne lennie a csomagomnak, de a PPP-os hölgy olyan segítőkész volt mikor megkérdeztem hogy jött-e csomag "én nem tudom" és kinyomta :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#53022) lupus_l válasza haxiboy (#53021) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ha kaptál sms vagy e-mail értesítést, akkor megérkezett. Ha nem kaptál, akkor még nem. Ez ilyen egyszerű :)
Múltkor elbeszélgettem egy ilyen ponton az üzletvezetővel, aki mesélte, hogy napi szinten feleslegesen mennek a Telekomosok a webes felület félretájékoztatása miatt...

[ Szerkesztve ]

(#53023) Teko001 válasza haxiboy (#53021) üzenetére


Teko001
őstag

Hívd fel a PPP központot, ők megtudják mondani

(#53024) haxiboy válasza Teko001 (#53023) üzenetére


haxiboy
veterán

:R Ott a vonalkódot is megtudhatom a csomagomhoz? Azzal azért sokkal egyszerűbb lenne követni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#53025) lupus_l válasza haxiboy (#53024) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Tudnak név alapján szűrni, úgyhogy igen.

(#53026) M.Eriksen válasza M.Eriksen (#53016) üzenetére


M.Eriksen
tag

Amúgy a részleteket és a kezdőket összeadva nem pontosan az a szám jön ki, amit kiírnak.(10-20 Ft eltérés) Gondolom ezt sem így akarták.

(#53027) #78121280 válasza haxiboy (#53024) üzenetére


#78121280
törölt tag

Követni elég egyszerű, tavaly le írtam egy posztban.

Link

(#53028) joelke HU válasza joelke HU (#53019) üzenetére


joelke HU
senior tag

Gyorsabban lerendezték a dolgot, mint hittem. Az érvénytelenítették a rendelésem. Az ügyfélszolgálaton a hölgy ezt nem azzal indokolta, hogy nem megfelelő árat tüntettek fel, hanem, hogy nincs készleten a termék, majd ha újra lesz akkor indítsak egy új megrendelést.

Motorola G51

(#53029) haxiboy válasza #78121280 (#53027) üzenetére


haxiboy
veterán

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#53030) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ha egy készülék rajta van a kisker akciós árlistán, és a weboldalon is, de a linkje nem él, honnan tudhatnám emg az aktuális előfizetéses árát?

(#53031) Teko001 válasza r3dsnake (#53030) üzenetére


Teko001
őstag

Tekintve, hogy a weboldal mennyire jó épp: hívd fel őket

(#53032) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok,

A hétvégét Bécsben tervezzük tölteni, ehhez kapcsolódóan kérdezném, hogy SMS-ben hogy tudom megrendelni pl, EZT a csomagot?

Illetve ha megrendeltem, akkor nem aktíválódik naponta újra remélem, hanem ha elfogyott az adat akkor ennyi vége, és míg újra nem igénylem SMS-ben addig nincs.

Köszönöm a segítséget!

(#53033) polonic válasza Fr3eWar (#53032) üzenetére


polonic
félisten

Nem tudom, hogy merre lesztek Bécsben. De a belvárosban, meg lehet már nagyobb körben is van ingyen wifi. Aztán majd későbbre az a terv, hogy majdnem az egész városban lesz.

(#53034) hurenzon válasza joelke HU (#53019) üzenetére


hurenzon
senior tag

gondolom már hívtak és törölték a megrendelést....

(#53035) Fr3eWar válasza polonic (#53033) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ez jól hangzik, elvileg csak a belvárosban leszünk.
Köszönöm az infót.

(#53036) #76385920


#76385920
törölt tag

Jól látom, hogy kikerült a Galaxy S4 a kinálatból vagy csak én vagyok béna? ;) :B

(#53037) Ubul86


Ubul86
őstag

Sziasztok. Nem tudom, hogy ide lehet -e ilyen problémával írni, de egy fura jelenséggel (mellesleg pénzlehúzással) találkoztam.

2 évig ECO díjcsomagom volt, mellette meg volt mobilinternet rendelve, GO!NET S, 30 megás, havidíj 600 ft.

Ez év elején mint ha megszünt volna, mert sehol se volt megjelenítve, hogy lenne aktív mobilinternet csomagom. Mindegy, attól még vonódott lefele a havi 600 ft, meg kellett is az a mobilinternet..bár fura volt emellett, hogy se váltani, se lemondani nem tudtam, se SMS-ben, se netes felületen keresztül.

Ok, október végén meghosszabbítottam a lejárt előfizetésemet, telefonvétel + díjcsomag váltás, Move S, benne foglalt 200 megás mobilinternettel + epack.

Tök jó, fizetem a számláimat neten keresztül, előző hónapban telefon 5K, szokásos, move S 3490, ahogy szerettem is volna (epack díj miatt olcsóbb). Mostani számla szokásos telefon 5K, move S 4090 ft...mondom mi az isten, azt hittem először, hogy rászámoltak két havi epack díjat, mert úgy jött volna ki a 3490 -ből + 600 ft. De néztem a számlarészletezőt, és az epack miatt 3490 ft volt a MOVE S díjcsomagom, ami stimm, viszont a GO!NET S díjcsomagot is rászámolta, +600 ft-ot ,ami már elvileg nem is kéne lennie , hisz díjcsomagot is váltottam, nem írja ki sehol se, lemondani nem tudom, konkrétan NINCS ILYEN CSOMAG :D :D Írtam T-nek, nem reagál, szóval majd ma/holnap megyek be, hogy b***nak neki valamit, mert olyan díjcsomagot nem fogok fizetni havonta +600 ft-ossával, ami egyrészt már nincs, nem lehet lemondani, és nem használom.

Valaki más járt már így, mit lehet tenni még, azon kívül hogy személyesen bemegyek t-hez ,állni 2-3 órát, hogy ilyen potom ügyintézést csináljak, amit amúgy lehetetlen magamtól megcsinálni?

Az is fura, hogy előző hónapban nem számolta rá a +600 ft-ot.

(#53038) ferob válasza Ubul86 (#53037) üzenetére


ferob
őstag

Például első körben a levélírás és próbálgatás helyett kapásból felhívhatnád a 1430-at.

(#53039) Ubul86 válasza ferob (#53038) üzenetére


Ubul86
őstag

végül is jogos, bár ezért is említettem hogy bemegyek ma személyesen, de a 1430nál nem kell sorban állni (max a főnökség nem szereti a munkaidőben telefonálást - net más :D )...max 55 percet várakozni :D egyik munkatársam megszívta pár napja, és annyit várakozott (bár mondjuk nem tudom miért, mert visszahívhatta volna később :D

[ Szerkesztve ]

(#53040) NeAndrew válasza Ubul86 (#53039) üzenetére


NeAndrew
csendes tag

Sziasztok!
A külső akksit valaki megkapta? bármi hír róla? Érdemes emiatt hívogatni őket tudnak értelmeset mondani? Esetleg T-Pontba érdemes bemenni?

[ Szerkesztve ]

(#53041) kali válasza NeAndrew (#53040) üzenetére


kali
legenda

szia,

érdemes, én is megkaptam végül, ha nem is akkor, amikor az illetékesek jelezték, de a 2 nap csúszás nem mondható vészesnek, inkább egy telefonos érdeklődés közben, mint esetlegesen teljesen elakadjon valahol a dolog...

(#53042) cellpeti


cellpeti
veterán

Tényleg igaz,h Dec 1 és 31között az újonnan vásárolt telókhoz külső akksit adnak?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#53043) catroot válasza cellpeti (#53042) üzenetére


catroot
veterán

Én november 30-ra emlékszem, de igen.

Feltéve, ha van készleten. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#53044) ryori


ryori
senior tag

Telekom ahhoz képest hogy bejelöltem hogy titkos szám, mégis eladta a számom és már a 2. biztosító hív fel. :N de egyszerű lerázni, kérdez valamit. kitalálom hogy milyen választ vár, és az ellentétjét mondom, és már teszi is le :C

(#53045) Nataniel válasza #76385920 (#53036) üzenetére


Nataniel
senior tag

Én sem látom...

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#53046) kali válasza cellpeti (#53042) üzenetére


kali
legenda

így a pontos, már ha erre gondolsz; link
nem csak a telefon, hanem az előfizetés is fontos, legyen szó akár újról, vagy meglévőn a hűség meghosszabbításáról, illetve történjen online a rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#53047) glaci válasza kerxy (#53009) üzenetére


glaci
őstag

Érdekes!
De a lényeg, hogy végre jönnek már a telefonok! ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#53048) Kbali válasza ryori (#53044) üzenetére


Kbali
nagyúr

Biztosan a telekom adta el? Annyi helyen kell megadnunk a telefonszámot, hogy egyáltalán nem biztos, a telekomtól ment ki. Amúgy meg az, hogy titkos, tudomásom szerint csak annyit jelent, hogy direkt kereséssel a tudakozó nem adja ki az előfizető nevét.

(#53049) joelke HU válasza hurenzon (#53034) üzenetére


joelke HU
senior tag

Milyen érdekes, nekem törölték a 44 990 Ft-os megrendelést mondván nincs készleten, de azért nem tették volna a telefont nem rendelhető státuszba, hanem átjavították az árát 158 557 Ft-ra.

Motorola G51

(#53050) kali válasza joelke HU (#53049) üzenetére


kali
legenda

a kiállított/használt készüléket tették ki olcsósítva, azon az áron újat nem fognak adni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.