Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Pttypang


Pttypang
veterán

Ha most mozaik xs (2012-es, 3200 ft/ho 200 mb net etc) csomagom van, 1 gigas net&roll lte bovitessel, akkor csomagot is kell valtanom, mikor uj telefont veszek erre az elofizura, vagy eleg csak meg 2 ev huseget alairni, folytathatom a jelenlegi csomaggal?
[A jelenlegi igy 4500-5000 ft-os havidíjra jon ki altalaban]

Everybody lies.

(#47002) kisninja válasza Pttypang (#47001) üzenetére


kisninja
őstag

Nekem is ennyi és lenne plusz kérdésem... ha újra aláírok 2 évet erre a díjcsomagra marad a voip vagy elveszik ?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#47003) tylerddd válasza r3dsnake (#46999) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem ilyenkor, ha simán csak váltasz, telót sem veszel, akkor csak előfizetésre írsz alá, nem díjcsomagra. Így majd szabadon mozoghatsz azok között, amelyek neked bejönnek. Egyébként meg nem tudom, h létezik-e olyan, h előfizetésre nem kell aláírni hűséget?! Szerintem nem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#47004) kali válasza r3dsnake (#46999) üzenetére


kali
legenda

- igen, de fontos szempont, hogy a forgalmi díjból írják jóvá, és az 1990 ft leforgalmazható, tehát felette kell még bruttó 500 ft forgalom, hogy teljesen okés legyen
- nincs, és e-pack esetén akkor is 1990 ft

Crytec210; maradhat a jelenlegi díjcsomag és bővítés, csak olyan konstrukcióban kell vásárolni, ahol például azt látod; 1/2 év hűség az előfizetésre, nincs hűség a díjcsomagra

[ Szerkesztve ]

(#47005) djculture válasza tylerddd (#47003) üzenetére


djculture
félisten

Létezik ha dominórol előfizetésre váltasz és nem kérsz telefont nem kell hűséget vállalni. Legföljebb ha vállalsz akkor havidij kedvezményt adnak.

(#47006) tylerddd válasza djculture (#47005) üzenetére


tylerddd
veterán

Én vagy 5-6 éve váltottam, telefon vásárlása nélkül és nem emlékszem, h mi volt. De valószínűleg igazad van.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#47007) ForRedGlory válasza Nordik (#46978) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Attól függ milyen nextben vagy és mennyi a huseg.

Kötbér = havidij kedvezmény x eltelt egész hónapok száma

Havidíj kedvezmény = hűség nélküli ár és a hűségidős ár különbözetet.

(#47008) Pttypang válasza kali (#47004) üzenetére


Pttypang
veterán

De amig nem tudok telefont venni, addig ki se irja, hogy mennyiert vehetnek :W
Igy csak az 50k-s uj elofizus arat latom

Meglévő hűségnyilatkozata lejáratáig nem veheti igénybe a kedvezményt
A jelenlegi díjcsomagod: Mozaik XS, 3390 Ft havi díj

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#47009) kali válasza Pttypang (#47008) üzenetére


kali
legenda

amennyiben megtartod a jelenlegi konstrukciódat, és csak az előfizetésre írsz alá 1/2 év hűséget - amikor a most futó lejár -, úgy annyi lesz, mint azonos feltételekkel az új előfizetés mellé.

[ Szerkesztve ]

(#47010) Pttypang válasza kali (#47009) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha tovabb irnek ala, mondjuk 2 evre, a konstrukcio megtartasaval az elofizetesre, akkor olcsobban vehetek keszuleket? o.O
[Vagy 1/2 evnel mar maxolva van a kedvezmeny?]

Everybody lies.

(#47011) A@ron válasza Pttypang (#47010) üzenetére


A@ron
tag

2 évnél van csak kedvezmény.

(#47012) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Ez a NET+ M 500 csomag tetszik, melyik vonatkozik a csak hangalapú előfizetéssel rendelkező ügyfélre?

ez a két opció ugye egyik sem hangalapú:

:F

(#47013) #99546112 válasza kali (#46987) üzenetére


#99546112
törölt tag

Elfelejted, hogy ez IOS és nem droid... Ide elég az is ami van. Az iPadnél még most is bőven nincs kihasználva az, amit a hardvere nyújt. 4magos cpu meg totál felesleges, minek?! Aki ismeri az IOS rendszert, az tudja a lényeget.
Egyébként meg a méretek biztosak, én megtapicskoltam az 5S-t, szerintem, leglábbis nekem, baromi kicsi.

(#47014) A@ron válasza ubyegon2 (#47012) üzenetére


A@ron
tag

Az 1790-es.

Tehát, ha jelenlegi mobildíjcsomagodban nincs bennefoglalt adat, akkor 1790 forint/hó, ha van, akkor 990.

Az elősh hónapban 190 ft mindegyikre érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#47015) tylerddd válasza kali (#46987) üzenetére


tylerddd
veterán

Én is ezért gondolkodom most 5S-ben a 4S-t lecserélendő, ki tudja milyen hibái jöhetnek elő az új készüléknek. Eddig pedig, ahogy írtad is, az S változatok majdhogynem tökéletesre csiszolt változatai voltak az eredetijüknek. Illetve nekem még mindig zsebre rakható készülék kellene, amivel ha úgy adódik, le is tudok ülni :DDD Persze kényelmesebb a nagyobb kijelzőt használni, de a hordozhatóság ... Hardver tekintetében és méretben az 5S ill. az Xperia Z1 compact az, ami szóba jöhet. Pedig reménykedtem, h a Sony után a HTC is belátja, h lehet csinálni csúcs hardverrel nem tepsit, de megint eltolták a One mini 2-t :(

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#47016) kali válasza #99546112 (#47013) üzenetére


kali
legenda

dehogy elég, itt is érvényesül a gyengébb hardver, na meg az üzletpolitika, a 4s már most is necces ios 7 alatt, ha az 5s-em mellett veszem kézbe, ios 8 lesz rá az utolsó verzió, de sok 4s tulaj már most mondja, hogy nem fogja feltenni, mert lomhább és röcögősebb lesz, mint most ios 7 alatt a sima 4.
amikor 4s-em volt, az repült ios 5 és 6 alatt, a mostani ios 7-hez képest.
nekem az 5s előtt két 5" kijelzős telefonom volt (xperia z és s4), arra meg a kis 3.5" 4s után ugrottam, és bár 4" alá már én sem mennék, de ez még okés, ahogy 5" fölé sem szívesen.

tylerddd; az 5s-t sem azonnal vettem meg a megjelenéskor, szépen kivártam, mert féltem a sima 5 házkopásos mizériája miatt, de mivel az 5s nem volt problémás, így márciusban bebattyogtam a szolgáltatóhoz és vettem egyet.
nyárra pont jó méret az 5s, bár az s4 sem volt vészesen nagy, bizonyos helyzetekben meg használhatóbb volt a nagyobb kijelző, de a hordozhatóság és az egyszerűbb használat most az 5s mellett szól.

(#47017) ubyegon2 válasza A@ron (#47014) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, de közben ezt is találtam, ez alapján mégse 1790.-ft!?

A fenti képen írtak alapján meg 800.- ft kedvezménnyel 190.- ft, tényleg sírva fakadok, hogy egy ilyen egyszerűnek tűnő dolgot sem lehet egyértelműen megjeleníteni a Telekom honlapján! :W

Ha már kértem ilyet pár napja, akkor lehet módosíttatni 200 MB- os csomagra amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#47018) kisninja válasza kali (#47009) üzenetére


kisninja
őstag

Ha ezt jól értem megszűnik a voip ?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#47019) kali válasza kisninja (#47018) üzenetére


kali
legenda

arról én egy szót nem írtam, nem is nagyon követem, mivel nem élek vele.

(#47020) A@ron válasza ubyegon2 (#47017) üzenetére


A@ron
tag

de annyi, higyj nekem, raktam már fel jópár ilyet.

Ha váltasz 30 napon belül, azt lehet, csak érdemesnek nem érdemes, mert egyből levonja annak is a teljes díját (1090 ft.)

(#47021) Teko001 válasza ubyegon2 (#47017) üzenetére


Teko001
őstag

Ez megint a bővítő csomag, ott van hogy hang+adat-hoz való ;)

[ Szerkesztve ]

(#47022) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Biztos volt szó róla-de nem találom.
Alaphelyzetben az előfizetésem nem tartalmaz adatforgalmat, vásárolnom kell hozzá. Így az 1GB adatmennyiség 2190 ft. Mi történne akkor, ha megrendelném a legkisebb csomagot és mindig megrendelném a bővítőt?
Működőképes dolog lenne ez? Kezdek nagyon nem kijönni az 1GB adatból és a következő szintet elég drágának tartom..

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#47023) erdoke válasza HofiZoli (#47022) üzenetére


erdoke
titán

Adatot tartalmazó előfizetéshez bővítőt lehet társítani, adat nélküli csomaghoz kiegészítőt. Tovább nem kell bonyolítani, ennyi az egész.

A legjobb aláírás a héten

(#47024) HofiZoli válasza erdoke (#47023) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Bonyolítás nélkül, leírom érthetőbben is.. Lehet tovább bővíteni ezt az 1 GB csomagot ha elfogy, vagy nem? (mert ha ezt lehet, akkor a kisebbet is..)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#47025) djculture válasza HofiZoli (#47024) üzenetére


djculture
félisten

NetPlusz L-röl van szó gondolom azt meg nem lehet bőviteni, ha nem elég akkor a NetPlusz XL-t kell venni ami 4490-ért ad 3gigát...

Csak adatforgalommal már eleve biró csomagokat lehet bőviten,i itt levan irva melyiket :
[link]

[ Szerkesztve ]

(#47026) ubyegon2 válasza A@ron (#47020) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Valami nagyon nem áll össze, azt mondták, ez az akciós 190.- ft is részarányos díj, ha nem látom szükségét és visszamondom, márpedig 1790.- ft- ot biztos, hogy nem ér 500 MB/hó, meg úgy látom a 200 MB is elég lesz.
A 200 MB- os csomagra egyébként 590.- és 690.- ft van a honlapon. Nem értem ezt az összevontan levont +1090.- ft- ot! :F

(#47027) HofiZoli válasza djculture (#47025) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Köszi a választ! :R

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#47028) ubyegon2 válasza Teko001 (#47021) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egyre inkább nem értem, az addig rendben van, hogy bővítő csomag, de én úgy olvasom veled ellentétben, hogy hang-, vagy hang+ adat előfizetés mellé...

Egyszerű előfizetőként nem az lehetne az elvárásom, hogy a szolgáltató honlapjáról könnyedén megértsem, hogy mi micsida és mennyiért?
De!

Most akkor tényleg kezdek kíváncsi lenni, hogy ki képes azt tényszerűen megmondani, hogy sima hangelőfizetéshez rendelt NETPLUSZ M 500 dcs. 990.- vagy 1790.- ft?

Tudnátok ebben segíteni vagy ez tényleg egy megfejthetetlen rejtély lenne!? :R

A Telekom ilyenkor ad valami dokumentumot erről a +netes előfizetés bővítésről, akár e- mailban is?

[ Szerkesztve ]

(#47029) kali válasza ubyegon2 (#47028) üzenetére


kali
legenda

amennyiben a díjcsomagod nem tartalmaz benne foglalt adatforgalmat, úgy 1790 ft, de az akciós időszakban - az aktiválás hónapjában, és azt azt követő hónapban - 190 ft.
akkor olcsóbb bővítő, ha van mit bővíteni, mert már van valamennyi adatforgalom az előfizetésben, csak az kevés, de ha nincs, akkor nincs is mit bővíteni, tehát az önnálló adatcsomag lép életbe, és a drágább áron - de ezt a honlapon is leírják, hogy; még több nerte van szükséged? kontra nincs még net a díjcsomagodban? - neked csak a megfelelőre kell kattintani, és úgy a rád vonatkozó árakat látod majd.

[ Szerkesztve ]

(#47030) djculture válasza ubyegon2 (#47028) üzenetére


djculture
félisten

Nem kell tulbonyolitani. Ha van az előfizetési csomagodban net akkor 990ft mert bővitésként lehet ilyenkor alkalmazni, ha csak hangelőfizetésed van amibe nincs net akkor 1790ft.

De van rá ez az akció amit irtak:
A NetPlusz M akció 2014. február 1-jétől visszavonásig vagy legkésőbb 2014. december 31-ig érvényes. Meglévő előfizetés esetén a kedvezmény igénybevételére akkor van lehetőség, ha a bekapcsolást megelőzően nem volt még aktív NetPlusz M opció a szerződésen. Kedvezményes időszak: havidíjas ügyfeleinknek a szolgáltatás bekapcsolásának hónapja és az azt követő egy naptári hónap, illetve Domino kártyás előfizetés esetén 30 nap.

[ Szerkesztve ]

(#47031) ubyegon2 válasza kali (#47029) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, így megközelítve tényleg úgy jön ki a dolog! :)

Ettől függetlenül érdekesnek tartom a linkelt kép szövegét, ahol egyértelműen azt írja, hogy hang-, vagy hang+ adat előfizetés mellé...

Én tisztában vagyok vele, hogy csak hang előfizetésem van, ami ugye ellentmond ennek:

Amellett, hogy értem, amit írsz, én mégis egy ilyen leírással találkoztam a honlapon és komolyan is vettem! :F

Egyrészt hülyének érzem magam, másrészt mégsem!

(#47030) djculture
Úgy érted, hogy én bonyolítom túl? Próbáltam magam kiismerni az ország egyik legnehezebben kezelhető szolgáltatói honlapján, ahol a fenti linkelt képen azt írják, amit!
Ez nem egy falusi kábelszolgáltató honlapja! Nagy nehezen bejön valami azzal kapcsolatban, amit szeretnél rendelni és teljesen ellentmondó logikátlan szöveg jelenik meg. Azzal bonyolítom túl, hogy szerettem volna egyértelműen eligazodni egy honlapon? Itt segítettetek nekem, azt megköszönöm, de ez nem mentesíti a Telekomot attól, hogy kötelessége lenne félreérthetetlen információkat feltenni a honlapjára. :F

[ Szerkesztve ]

(#47032) kali válasza ubyegon2 (#47031) üzenetére


kali
legenda

a hang-, és hang+adat leírást az akciónál látom, de ott okés is, hiszen mind a két módozatra érvényes a kedvezmény.
amennyiben neked nincs benne foglalt adatmennyiség az előfizetésedben, úgy rád nem a linkelt kép vonatkozik, hanem a másik opció.

[ Szerkesztve ]

(#47033) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

Dominos telefon vásárlásához kell vinni valami közüzemi számlát, vagy elég csak a személyi+lakcímkártya?

(#47034) ubyegon2 válasza kali (#47032) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Jó, hagyjuk a lingvisztikát, mert szerintem ha azt írják, hogy 800.- ft havidíjkedvezmény hang-, és...-előfizetésre és 190.- ft- ba kerül, akkor az nálam 990.- ft.

Félve kérdezem, ha az alábbi képen azt látom, hogy a kedvezmény jogosultság/kártyaszin arany

akkor választhatom ezt:

vagy ezt is félreértem!?

(#47035) A@ron válasza ubyegon2 (#47034) üzenetére


A@ron
tag

Huhh, basszus, no offense, de mondták már, hogy nehéz eset vagy? :DDD Mármint értem a (jogos) igényt, de ezt azért rövidebben is meg lehetett volna fogalmazni :DDD

ezt nem érted félre, így van.

Ez esetben viszont ne NetPlusz S-t, hanem kifejezetten NetPlusz Arany-t kérj.

Remélem, végre sikerült megfejteni minden rejtélyt :DD

(#47036) kali válasza ubyegon2 (#47034) üzenetére


kali
legenda

eleve rossz szekcióban nézed, előtte lépj át a rád vonatkozó kategóriába, miszerint nincs net a díjcsomagdban, és ott már a rád vonatkozót fogod látni;

m

[ Szerkesztve ]

(#47037) ubyegon2 válasza A@ron (#47035) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Huhh, basszus, no offense, de mondták már, hogy nehéz eset vagy? persze, hogy mondták, de nincsenek jó állapotban :) :DD

Köszi a tippet a Net+Arany- ról!

Úgy néz ki, hogy kezd világossá válni a dolog, köszönöm Nektek kali- val a kitartó segítséget! :R

ezt azért ismerjétek el, hogy hibásan van megfogalmazva:
hogy 800.- ft havidíjkedvezmény hang-, és...-előfizetésre

[ Szerkesztve ]

(#47038) htc07


htc07
addikt

Ha már az online szolgáltatásrendelésről van szó:

Itt még 1290 ft, de itt már 4380 ft a NetPlusz L.

Előfizus vagyok (flotta)

Most akkor mivan? :N

Van 100 megás mobilnet a díjcsomagomban alapból.

[ Szerkesztve ]

(#47039) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Ha aktivaltam a netplusz L- t akkor le kell mondani a kovetkezo honapban vagy automatikusan csak egy honapra szol?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47040) Nimda


Nimda
addikt

Hihetetlen sz@r a mélyen tisztelt T weboldala.Az ember el akar valamit intézni online, és rendszeresen hibaüzeneteket dob.Ez már évek óta így megy, napi szinten belassul vagy valamilyen hibával nem elérhető.Igazán fejleszthetnének már valamit érdemben, mert ez így minősíthetetlen.

(#47041) [P]laci válasza Nimda (#47040) üzenetére


[P]laci
senior tag

most tényleg én sem értem, hogy mi is az oka ennek, hogy 10-ből 9-szer 503-s hibára hivatkozva elfütyül a honlap...

(#47042) glaci válasza szili.tamas1 (#47039) üzenetére


glaci
őstag

Amíg le nem mondod, addig minden hónapban hozzácsapja az előfizetésedhez.
Ha feltöltős vagy, akkor értelemszerűen csak addig, amíg le tudja vonni a díját.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#47043) dedike válasza Nimda (#47040) üzenetére


dedike
addikt

Augusztus 1 van, éppen most próbálják meg aktualizálni a honlapot. :)

Jó szerencsét!

(#47044) Nimda válasza dedike (#47043) üzenetére


Nimda
addikt

Pár napja is próbáltam, ugyanez fogadott...lehet szerencsétlen egybeesés, de akkor is...

[ Szerkesztve ]

(#47045) dedike válasza Nimda (#47044) üzenetére


dedike
addikt

Jah...26-a volt még ilyen remek a Telekomnál. Akkor sem volt se kép, se hang....

Jó szerencsét!

(#47046) artiny


artiny
őstag

Van jele annak ha el fog romolni a sim kártyám?

Magam vágtam ki a microSim.et ...ez alapján muszáj lessz magamnak kifezetnem ha uj szimet akarok,mert azt hiszem megy tonkre. nem kapom meg randomban a hivásokat,de rogton utana jon egy sms hogy nem fogadott hivasom van. Ilyenje volt valakinek mar? :U

(#47047) Nordik


Nordik
őstag

Tegnap váltottam NetPlusz L-ről, NetPlusz XL-re. 14.-én van a fordulónapom. A csaj valami olyasmit mondott, hogy teljes díjat számolnak, de megkapom az egész adatkeretet. Ezt nem egészen értettem. Nem csak törtarányosan számolják az előző csomagot és a mostanit?

(#47048) kali válasza htc07 (#47038) üzenetére


kali
legenda

külön kategóriát képeznek a nem publikus díjcsomagok.

Nordik; a netplusz adatdíjcsomagok és opciók törthavi számlázásúak.

[ Szerkesztve ]

(#47049) A@ron válasza artiny (#47046) üzenetére


A@ron
tag

ha kicserélteted, így pénzes lesz. Ilyet nem szabad, be kell menni lecseréltetni.

(#47050) Nordik válasza kali (#47048) üzenetére


Nordik
őstag

Akkor lehet, hogy azt mondta törthavit számolnak, csak én értettem félre. :B

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.