Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) St3ven


St3ven
addikt

A csoportos beszedésiket mikor szokta a T terhelni?

Most állnék át erre a fizetési módra, a netbankomban a megbízás aktív, a múlt havi számlán pedig - új elemként - írják is, hogy x Ft terhelés nyújtanak be.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28002) qamu74


qamu74
őstag

Csá!

A Cordon Electronicsot nehezebb elérni, mint a Nemzetbiztonsági Hivatalt!
Már vagy 20* hívtam őket,üdvözlő beszédig el is jutok, utána bont a vonal.
Akár mobilról,akár vezetékesről hívom Őket!

[ Szerkesztve ]

(#28003) sarkanyolo2 válasza kali (#27997) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Amikor használom a kettőskeresztet akkor ezt írja:

illetve:

Nélküle viszont működik, úgyhogy köszönöm! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28004) n00n válasza sarkanyolo2 (#28003) üzenetére


n00n
őstag

Ez milyen oprendszer? Windows Phone 7 v. 8?

(#28005) polonic válasza n00n (#28004) üzenetére


polonic
félisten

Ez nem wp. Ez droid.

(#28006) n00n válasza polonic (#28005) üzenetére


n00n
őstag

Akkor valami nagyon új verzió vagy valami nagyon custom téma. Mert nekem is Droid (2.3.7) van, de az nem is hasonlít erre. :D

Szerk.: Jó, közben látom, hogy benne van az aláírásában. :) Sorry :B

[ Szerkesztve ]

(#28007) kali válasza sarkanyolo2 (#28003) üzenetére


kali
legenda

akár a moddolt firmware miatt is lehet - néha egy eltérő tárcsázó is elég, és már nem úgy működnek a kódok -, nekem xperia z és gyári (szolgáltatós) 4.1.2 alatt a leírás szerint megy, de a lényeg, hogy nálad is elfogadta, ha más módon is.
sokan panaszkodnak például, hogy moddolt firmware, vagy módosított tárcsázó alatt nem működik például a teljes nullázás kódja. (*2767*3855# - samsung)

(#28008) KZP


KZP
őstag

Sziasztok!

Ha 21 hónap elteltével készüléket szeretnék váltani, viszont eggyel kisebb díjcsomagba, akkor ezt meg lehet tenni kötbérmentesen, vagy csak a 24 hónap hűség lejárata után?

(#28009) #43960832


#43960832
törölt tag

Sziasztok!

T-Mobile webshopban lehet esetleg más színt is rendelni, mint ami választható? Lumia 620-ról lenne szó és csak feketét, fehéret ad ki a kereső.

(#28010) kali válasza KZP (#28008) üzenetére


kali
legenda

szia,

a díjcsomagra is írtál alá 24 hónap hűséget, nem csak az előfizetésre?

area_51; szia, nem hiszem, hogy másmilyet is lehetne, mint amit a rendszer felkínál.

[ Szerkesztve ]

(#28011) Varszegig válasza n00n (#28006) üzenetére


Varszegig
veterán

A 2.3.7 óta 2 főrverziót is megélt már a droid, nem csoda ha nem hasonlít rá:)

(#28012) KZP válasza kali (#28010) üzenetére


KZP
őstag

Szia,
szerintem igen.
Most Mozaik S van, viszont elég lenne az XS is... Ha készülékváltásnál az XS-t választom majd, akkor kicsivel drágább lesz majd természetes az adott készülék, csak nem tudom, mi a helyzet ilyenkor, ha kisebb díjcsomagra vállalnék 1 vagy 2 év hűséget, mert régebben mindig maradtam az adott ársávú előfizetésnél. :F

(#28013) D@ve89 válasza 313313 (#28000) üzenetére


D@ve89
tag

Szia, most úgy őszintén, egy szolgáltató mit tehet azért, hogy ne merüljön olyan gyorsan a te akksid? Ha mindig mindenütt térerőproblémád van, megintcsak nyilván a készülékeddel van a gond.

(#28014) smooh


smooh
csendes tag

Sziasztok

Ha majd lejár a hűségem és meg szeretném hosszabítani készülékváltással, akkor a webshopban részletre is megtudom majd venni amit akarok? A gép fel fogja ajánlani?

(#28015) Vangelis válasza smooh (#28014) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen.. legalábbis fel kell neki ajánlani.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28016) 313313 válasza D@ve89 (#28013) üzenetére


313313
addikt

Készülék állandóan térerő után kapálózik, 2g-n is...
Mobilnet kb 2 napja akadozik mint 3g-n mint 2g-n
Ujjabban megint nem igen tudok hívást indítani...
Akku statba a térerő csík szürke, sárga, helyenként piros...
Miért egyből a telefon a szar, mikor az utóbbi 6 hónapba 3 új simem volt, mindig hasonló hibák jöttek elő...
Másrészről még novemberben elismerte egy technikus, hogy igen ahol használnám (megyeszékhely belváros, vagy külváros) igencsak gondok vannak az átjátszókkal, régiek és kevés és messze van...
Ha több telefon is ugyan ezt csinálja, akkor is a telefonommal van a baj igaz?
Ha állandóan térerőt keres a telefonom, egyik napról a másikra drasztikusan csökken (5 hónapos készülék) üzem ideje, úgy hogy nem nyúlok hozzá az is az én hibám.....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#28017) kali válasza KZP (#28012) üzenetére


kali
legenda

visszaolvasva a t-s illetékesek (1430, Soulfly842 és jogelődje :DD ) vonatkozó hozzászólásait is, akkor szerintem nem fog menni, adott szekcióban lefelé (mozaik s -> mozaik xs) csak a tarifahűség lejártával lehet ugrani, különben kötbéres lehet a dolog.
rendeld meg a készüléket csak az előfizetésre aláírt további hűséggel, és amint lejár a mozaik s díjcsomagra is aláírt időintervallum, átváltod az olcsóbb mozaik xs díjcsomagra.
amennyiben nem sürgős a vásárlás, úgy kivárod a hűség lejártát, és akkor tudsz úgy rendelni, hogy az előfizetésre és a jelenleginél olcsóbb díjcsomagra is írsz alá hűséget.

[ Szerkesztve ]

(#28018) KZP válasza kali (#28017) üzenetére


KZP
őstag

Én is erre a megoldásra gondoltam, ha nem megy 21 hónap után a dolog. :K
Köszi szépen! :R

(#28019) D@ve89 válasza 313313 (#28016) üzenetére


D@ve89
tag

Akkor ezek szerint egy bizonyos helyen, környéken van gond. Megkérdezhetem, hogy pontosan hol? És esetleg tehetsz térerőproblémáról bejelentést.

(#28020) qamu74


qamu74
őstag

Ezt a Cordont egyszerűen nem lehet elérni!!

(#28021) sarkanyolo2 válasza n00n (#28004) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

(#28004) n00n (#28005) polonic (#28007) kali
Ez gyári 4.1 LG Jelly Bean, szóval nem custom rom. Ugye, hogy tud az LG ha akar? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28022) Soulfly842 válasza KZP (#28018) üzenetére


Soulfly842
addikt

Vagy menj be egy Tépöttybe és vedd meg mozaik XS tarifahűséggel... :) A 24 hónap leteltéig viszont tényleg nem lehet lentebb váltani, v. csak kötbér kiterhelése mellett. :)

kali: :)

(#28023) 313313 válasza D@ve89 (#28019) üzenetére


313313
addikt

Konkrétan a munkahelyemen és odhaza vacakol csak a térerő :D
Volt hivatalos bejelentés is pár hónapja, 2-3 naponta... Utána hívott a technikus és mondta, hogy sajnos ez ilyen, rossz/kevés a lefedettség....
Gondolom egyre többen használják a mobil netet, érettségi szünet miatt leterheltebb a hálózat....
Csak mikor viberen majd 2 perc alatt ér át hiper neten a 3 szavas kommunikációm, akkor agyf...-t kapok...
Másrészről ha 3g/gsm is engedélyezve van, folyamatosan gsm részen marad, ha át állítom csak 3g sáv kezelésre, akkor is alig talál térerőt....

Szerk: bejelntéssel még az a bajom, hogy 9-től 8-ig dolgozok, 9 után meg már nem tudnak érdemben foglalkozni a problémával...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#28024) KZP válasza Soulfly842 (#28022) üzenetére


KZP
őstag

De készülékváltás esetén sem?
Á, a mostani számot a párom használja, kell neki. Engem nem zavarna, ha nekem lenne új számom.
Meg fontos a részletfizetési lehetőség, nem beszélve a 10% kedvezményről. :D

(#28025) qamu74


qamu74
őstag

Na megoldódott a szerviz problémám!!!!
Felhívtam a Sony Xperia Magyarországot és Ők a szervizet!!
A rossz telomat kicserélik egy zsír újra!!!!!
Hála a Sony Magyarország ügyfélszolgálatának!!!!!!! :R

(#28026) tomy86 válasza St3ven (#28001) üzenetére


tomy86
addikt

Azon a napon, ami a számlán a teljesítés időpontjaként szerepel. 19-e környékén.

(#28027) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok! Készülék biztosítást vissza lehet mondani? Havidíjas előfizetés mellé alap plusz csomag.

(#28028) KZP válasza GLOCK34 (#28027) üzenetére


KZP
őstag

Persze, nem kötelező.

(#28029) Nowi


Nowi
tag

Sziasztok!

felteszem a kerdest hatha vki itt tud segiteni.

a lenyeg hogy van egy tmobiles mobile netem amit eddig USB stickkel hasznaltam.

most masik notival hasznalnam amiben viszont fuggetlen belso 3g modem van,

es itt kezdodik a problema. hogyan tudom elerni ,beallitani illetve mit kell beallitanom ahhoz
hogy ezen is tudjam hasznalni a mobilnetet a belso eszkozzel??

mar probaltam egy par dolgot de eddig nagyon nem sikerult kapcsolodnom.
az USB stick szoftvere ahhoz az adott egy eszkozhoz van dedikalva , azaz avval nem tudom hasznalni.

vkinek otlet?? nem hiszem el hogy ez igy ebben a formaban nem mukodne vhogy.

elore is koszi

(#28030) St3ven válasza tomy86 (#28026) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi. Remélem, akkor tényleg teljesülni fog, volt már gondom csoportos beszedési megbízással. De az talán már jó jel, hogy a számlára rányomtatták, hogy majd megterhelik a bankszámlámat.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28031) club1 válasza Nowi (#28029) üzenetére


club1
veterán

A notebookban lévő wwan eszközhöz biztos hogy van szoftver a notebookon, vagy - ha nem előtelepített oprendszerrel lett véve - a notebook gyártójának támogatás oldalain.
Ebben a szoftverben tudod beállítani az apn nevét (ez meg a betárcsázási szám: *99# a lényeg). A betárcsázási számot pedig vagy ebben a szoftverben, vagy külön egy betárcsázós kapcsolatot létrehozva tudod beállítani.

(#28032) qamu74


qamu74
őstag

Hali!
Telefon cserénél,a telefont cserélik csak,vagy egy komplett egészet,tartozékokkal?

(#28033) 1430 válasza St3ven (#28001) üzenetére


1430
senior tag

A csoportos beszedés terhelését a fizetési határidő napjára időzíti a Telekom, illetve ha az nem munkanap, akkor a következő banki munkanapra.

smooh
Ha legalább arany szinten vagy, akkor lesz részletfizetési konstrukció is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28034) St3ven válasza 1430 (#28033) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm. :R Remélem a bankom nem sz@rja el (ezt is).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28035) St3ven válasza St3ven (#28034) üzenetére


St3ven
addikt

Ha mégis megtenné, aznap ki tudom még egyenlíteni valami más formában? Pl. bankkártyával?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28036) peugeotmate válasza qamu74 (#28032) üzenetére


peugeotmate
őstag

Csak a telefont. Bár a Nokiáról hallottam már olyat, hogy kicserélték az alaplapot, és ők arra úgy tekintettek, mintha egy új készüléket adtak volna...

meg

(#28037) polonic válasza St3ven (#28035) üzenetére


polonic
félisten

Persze, lehet bankkártyával fizetni.

(#28038) St3ven válasza polonic (#28037) üzenetére


St3ven
addikt

Csak majd arra kell figyelnem, hogy ne reflexből a Távszámlán, hanem a My T-ben fizessem be, különben (megint) kifutok a fizetési határidőből a bankkártyás vásárlások remek többnapos (majd' egyhetes) elszámolási rendje miatt. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28040) qamu74


qamu74
őstag

Köszi a válaszokat!
A Cordon Electronics/Sony szerviz/ azt mondta,hogy ma küldik vissza a telefont.
Kérdésem az lenne,hogy egyből az általam leadott T-mobilos szervizbe küldik a telefont?
Igazatok van abban,hogy fődarab cserére azt mondják,hogy új telefont adnak.
Cordonnál azt mondták,hogy kicserélték a telefont és újat küldenek vissza!
Felhívtam a T-s szervizet/Gyöngyös/ ahova leadtam a készüléket/Én Hatvanban Lakom/ és ott a szervizes a Jegyzőkönyv száma alapján megnézte a rendszerben,és ő azt mondta,hogy fődarab csere volt/gondolom ez alaplap cserét jelent/

(#28041) sarkanyolo2 válasza qamu74 (#28040) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A fődarabra mint alaplapra szoktak hivatkozni a T-s jegyzőkönyveken.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28042) Lajos11107


Lajos11107
tag

Sziasztok!!

lehet hogy nem ide tartozik,de most kaptam meg a számlámat az nem is sok 4340ft-lett,de neten néztem megint van egy tartozásom az is ugyan ennyibe kerül mint amit telefonáltam,az hogyan létezik,amikor nem csináltam rajta semmit sem? meg még olyant kérdeznék ha vennék bele egy másik simkártyát akkor ezt le kéne mondanom,előre is köszönöm a válaszokat

(#28043) func93


func93
senior tag

Hali!

Most rendeltem egy dominos simet. 2790-be érkezik ide. Akkor annyit is beszélhetek le róla?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#28044) dptrsk válasza func93 (#28043) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

2700 Ft-t beszélhetsz le.

(#28045) kali válasza func93 (#28043) üzenetére


kali
legenda

szia,

2700 ft, lásd; link

(#28046) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok! Tegnap este ellopták (vagy elveszett!) a Szifon 5-öm. Rendőrségi feljelentést nem tettem, lehet hogy én hagytam elöl az öltözőben. Lehet hogy mégis kéne? Na mindegy. A lényeg hogy esetleg tudtok arról valamit, hogy ilyenkor hogyan kaphatok új telefont ha még érvényes a hűségnyilatkozat? Bemegyek és dominós áron tudok venni (ha egyáltalán lehet), vagy más lehetőség?

(#28047) kali válasza #11527168 (#28046) üzenetére


kali
legenda

szia,

lopás esetén érdemes lenne rendőrségi feljelentést tenni, egyrészt körözés kiadása a készülékre, másrészt a szolgáltató irányába is hasznos a jegyzőkönyv, a készülék letiltáshoz is kell, illetve ha nem tiltatod le, csak figyelési lista játszik, akkor jelezni tudják, ha használatra kerül idegen sim kártyával a készülék, van min elindulni a hatóságnak - nem mondom, hogy biztos a siker, de volt már példa, ha gyenge is az arány...
a hőséges előfizetéses sim kártya pótlásához, a letiltástól számítva 14 nap áll rendelkezésre, marad a telefonszám, ketyeg tovább a hűség, utána viszont ugrik a kedvezmény, jön a kötbér...stb.
elvesztés esetén nem lehet feljelentést tenni, bejelentést viszont igen, de ilyenkor nem adnak ki körözést a telefonra, és nem rendelnek el nyomozást, csak lesz egy jegyzőkönyved, hogy elveszett a készülék és a sim kártya.
dimonio csomagban vehetsz új telefont, kivétel csak akkor van, ha a meghatározott intervallumban már éltél a maximális számú lehetőséggel - bizonyos esetben még itt is tehetnek kivételt -, de akkor sincs gond, hiszen az iphone 5 esetében a listaár azonos a domino csomagos árral, listaáron pedig bármikor vehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#28048) Lajos11107


Lajos11107
tag

Sziasztok!!
lehet hogy nem ide tartozik,de most kaptam meg a számlámat az nem is sok 4340ft-lett,de neten néztem megint van egy tartozásom az is ugyan ennyibe kerül mint amit telefonáltam,az hogyan létezik,amikor nem csináltam rajta semmit sem? meg még olyant kérdeznék ha vennék bele egy másik simkártyát akkor ezt le kéne mondanom,előre is köszönöm a válaszokat

és nem tudom mi lehet ez mert múltkor is egy hőközi hívást csináltam 27 ezret de nem tudom az hogyan jött össze,nem tudnátok ebbe segíteni?

(#28049) djculture válasza #11527168 (#28046) üzenetére


djculture
félisten

Mérlegelheted hogy kell a készülék vagy nem de az biztos hogy 1-2 év mire nálad lesz még ha be is tudják mérni, lefoglalják bizonyítéknak. Aki meg ellopta arra hivatkozik hogy találta így kap egy dorgálást. Letiltatni ha szolgáltatói nem független akkor mindenképpen le kell mert ha teszed nagy kárt tudnak csinálni. A kontódra több tízezret letudnak telefonálni vagy forgalmazni és azt rajtad fogják behajtani ha nem szólsz hogy ellopták. Már késésben vagy egyből amint észrevetted hogy eltűnt intézkedni kellett volna!

[ Szerkesztve ]

(#28050) djculture válasza Lajos11107 (#28048) üzenetére


djculture
félisten

Egyszerű kérsz némi pénzért cserébe(nem követem hogy most épp pénzért van az első vagy ingyen), lehet hogy ingyen van a mostani hírközlési törvény szerint ) egy pontos híváslistát és megtudod mi kerül 27 ezerbe.

Bár lehet a 27 ezer az hogy neteztél és nincs normális internetes csomagod, ilyenkor a forgalmi díjas halál drága net van érvényben. Legtöbben ezzel szívják még mindig meg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.