Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) club1 válasza Cilindrik (#48999) üzenetére


club1
veterán

A bolti 3 nap az csak cseregaranciát jelent, ott nincs elállási jog.
Az elállási jog is csak magánszemélyekre vonatkozik, tehát cégnévre vásárolva már nem.

[ Szerkesztve ]

(#49002) Teko001 válasza club1 (#49001) üzenetére


Teko001
őstag

Cseregarancia meg úgy értendő, hogy ha elromlik, akkor kapsz egy újat (és nem pedig, hogy becserélheted másra). Csak hogy nehogy félreértés legyen

(#49003) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok mikor lesz iphone 6?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49004) Vangelis válasza Def26 (#49003) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megvárják szerintem a 6S-t :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#49005) Def26 válasza Vangelis (#49004) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom ez csak poén. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49006) A@ron válasza Def26 (#49003) üzenetére


A@ron
tag

Jelenleg csak független kereskedőknél van még, senki nem tudja, hogy mikor lesz.

(#49007) Def26 válasza A@ron (#49006) üzenetére


Def26
félisten

Nem is értem, hogy képzelik ezt. :U Legalább előrendelés lenne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49008) 21dawid


21dawid
csendes tag

Lejart a 200 mb netem, elvileg korlatozottnak kene lennie, megis teljes savszelessegben megy. Hogy lehet? Masnak is ilyen? Eddig nem volt ilyen.. Nem mintha nem orulnek neki :D

(#49009) djculture válasza Def26 (#49003) üzenetére


djculture
félisten

Egy darabig nemigen, kínában egyböl megveszik amit legyártottak. [link]

[ Szerkesztve ]

(#49010) Vangelis válasza djculture (#49009) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még azt is, amit le sem gyártottak :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#49011) A@ron


A@ron
tag

Én mondjuk az Árkád első emeletén az egyik random üzletben, kirakatban vagy három független iPhone 6-ot láttam dobozzal, tokkal, vonóval, mindennel együtt, úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Kicsit meg is lepődtem, szemben az iStyle-ban persze híre-hamva nem volt ugyebár.

(#49012) djculture válasza A@ron (#49011) üzenetére


djculture
félisten

Maxek úton belehet szerezni csak kis tételben, így az amúgy is drága cuccot majdnem 3kilóért árulgatják.

[ Szerkesztve ]

(#49013) A@ron válasza djculture (#49012) üzenetére


A@ron
tag

igen, emlékeim szerint ott is 270-290 volt az árazás, szóval érdekes, főleg úgy, hogy mellette ott virított a Sam Gal Alpha, úgy kb egy százassal olcsóbban.

(#49014) Rivaul


Rivaul
addikt

Meg is van a teló. Úgy hogy volt 2 kilós tartozásom amit fél éve teljesen kifizettem egy Galaxy s5 minire 10k előleget kértek és elhozhattam részletre. Korrektek voltak.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#49015) Def26 válasza Rivaul (#49014) üzenetére


Def26
félisten

200000Ft tartozás? Mit csináltál Te? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49016) Rivaul válasza Def26 (#49015) üzenetére


Rivaul
addikt

Vettem szintén részletre egy iphone 4s-t amikor kijött. 6 éve dolgoztam a melóhelyemen műszakvezetőként, erre 2 hónap alatt se szó se beszéd lehúzta a rolót :)) Sajna nem arra volt keretem hogy fizessem a 16-os számlát meg a telót, így én is lehúztam a rolót a t-irányába.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#49017) djculture válasza Rivaul (#49016) üzenetére


djculture
félisten

Most nem lehet ilyen ? Án pont hasonlók miatt nem vennék részletre egy gyufát sem.

(#49018) Rivaul válasza djculture (#49017) üzenetére


Rivaul
addikt

Szeretném azt mondani hogy nem de az ilyesmi mindig benne van a pakliban. Viszonylag jó fizetésem van de akkor sem engedhetek meg magamnak egyszerre egy ekkora kiadást így nincs más lehetőségem. Tudom "akkor miért nem érem be kevesebbel" Mert az ember szereti kicsit úgy érezni hogy van is valami amiért "érdemes" gályáznia nap mint nap. Persze itt nem beszélve a szeretett családomról, szimplán vannak vágyai az embernek. Kis bűntudattal ugyan de újfent neki vágtam.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#49019) djculture válasza Rivaul (#49018) üzenetére


djculture
félisten

Hát majdcsak szerencsésebben megúszod ezt mint az előzőt. Én nekem fel se merül ilyesmi szórakoztató termékeknél, még talán fontos használati termékeknél meggondolnám. Tartozni utálok még 10 forinttal is. Én is vágynák jobb hauwei telóra mert a mostani egy Ascend G526 egy P7 lenne az igazi de én vagy egybe kifizetem az árát vagy sose lesz nekem olyan.:)

[ Szerkesztve ]

(#49020) Rivaul válasza djculture (#49019) üzenetére


Rivaul
addikt

Tisztelem az ilyen "önuralmat". Sajnos én soha nem tudtam ilyen téren tanúsítani. Nem iszom, dohányzom , kávézom stb de a tech-nek és az autóknak nem tudok ellenállni. Mivel autóból nem futja jobbra (bár ez is kiváló számomra ami van) de a tech cuccokra néha ráfutok :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#49021) A@ron válasza djculture (#49019) üzenetére


A@ron
tag

én is csak és kizárólag munka miatt vettem részletre a legutóbbi telómat, bár vicc ára volt egy összegben is, de sajnos azt sem engedhettem meg akkor magamnak, viszont fontos lett, mert a meló felhasználáson felül is havi szinten minimum 3-4 ezret spórolok vele.

(#49022) r3dsnake válasza 21dawid (#49008) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen.

(#49023) Samus


Samus
addikt

Szervizzel kapcsolatban senki nem tud semmit? Az érdekelne, hogy Pécsett cikk tudnám a telefont garanciális ügyintézés keretében "ügyintéztetnil. A Telekom app szerint sehol, a weboldalról is eltűnt a garanciális ügyintézés, mint választható opció üzlet keresésnél..

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#49024) djculture válasza Samus (#49023) üzenetére


djculture
félisten

Nincs már helyben sehol szerviz beviszed a helyi telekomos boltba és leadod ők meg elküldik ennyi.

(#49025) szlovibuki


szlovibuki
tag

Hello!

Jelenleg tmobileos vagyok. Ha veszek egy bluemobil-os simet az jó lesz a tmobileos telefonomba? Vagy hogyan lehetséges tmobiletól bluemobilhoz átmenni számmegtartással?

(#49026) club1 válasza szlovibuki (#49025) üzenetére


club1
veterán

Ez két független kérdés. Tehát a "vagy" szónak nincs értelme a kettő között...
1., A 3-4 évnél fiatalabb T-s telefonokban nem működnek a Blue kártyák.
2., A számhordozás speciális esetével, márkaváltásnak hívják.

(#49027) djculture válasza szlovibuki (#49025) üzenetére


djculture
félisten

Nem mert csak forditva működik, a bluemobilos készülékekkel simán megy a telekomos sim de forditva nem..

[ Szerkesztve ]

(#49028) terencehIII


terencehIII
tag

Üdv!
Remélem valaki tud segíteni.
Van egy t-mobilos telefonom,lejárt hűség idővel így elvileg a szolgáltatónál lehetne függetleníteni, de nem találtam infót hogy ez mennyibe kerül, illetve hogy papírok kellenek e hozzá, mert a telefont nem én vásároltam anno. (most vettem használtan).
Valaki függetlenített már esetleg így telefont?
köszi a választ. :R :R

(#49029) kali válasza terencehIII (#49028) üzenetére


kali
legenda

szia,

15 e ft, és ideális esetben az intézi, aki a készülék kapcsán szerződésben áll a szolgáltatóval.
garis ügyet bárki intézhet a jótállási jegy birtokában, de sok más esethez az eredeti tulaj kell, vagy megfelelő (ügyvédi/közjegyzői) meghatalmazás.

(#49030) bul07


bul07
nagyúr

üdv itteniek

Véletlenül nincs itt valaki aki rá tud rákeresni egy titkosított számra, privátba persze

Történt ugyanis hogy regisztráltam majd rendeltem is a euronics.hu-ról , most este ránéztem hogy áll és megdöbbenve vettem észre hogy van még egy rendelés a profilomba 210e Ft-értékű
És van egy teljesen ismeretlen ember címestül a számlázási címnél
Na most én neki akarnám megtudni a számát csakhogy a T-mobil tudakozója azt írja hogy
Ön által keresett adatok titkosak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49031) bul07 válasza bul07 (#49030) üzenetére


bul07
nagyúr

Tárgytalan sikerült elérni az illetőt és tényleg van egy rendelésük, ránéznek ők is hogy mi a helyzet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49032) club1 válasza bul07 (#49030) üzenetére


club1
veterán

Egyszerűbb, ha a euronics.hu-t keresed meg. Senki nem fogja az állását kockáztatni egy fórumos kérés kedvéért.

(#49033) djculture válasza bul07 (#49030) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem az euronicsnál hibázhattak, abba mi a buli hogy te hozzád kiszálitanak mást is amit te ugyse fogsz átvenni. Valamit bekavartak.

[ Szerkesztve ]

(#49034) bul07 válasza club1 (#49032) üzenetére


bul07
nagyúr

Írtam a euronics-nak , csak ugye hétvégén ki tudja foglalkoznak e vele, telefon meg csak hétfőn lesz
Viszont ettől függetlenül a csomagoló brigád dolgozhat és át is adhatják a futárnak

Az meg hogy van e kedve segíteni saját döntése nem erőszakoskodtam hogy már azonnal valaki

(#49033) djculture

Viszont lehet előre is fizetni és csak át kell venni fizetés nélkül, családtagjaim simán átveszik ha nem kell fizetni mert gondolhatják hogy nekem hoznak valamit

Na de sikerül elérni vonalas számon, sikerült előtúrni és fel is vették

Na várom a fejleményeket lehet megy a Homára

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49035) djculture válasza bul07 (#49034) üzenetére


djculture
félisten

Értem de gondolom ha az illető van megadva számlázási cimnek és ő fizeti, az megint nem buli egy csalásra.. Különben ez az adatbázis rendszerek szépsége mikor összekeveredik valami...

[ Szerkesztve ]

(#49036) bul07 válasza djculture (#49035) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó de ha mi átvesszük akkor millió egy bajunk lehet belőle(nekünk a cucc neki meg a számla megy :DDD )
Utánajárás időveszteség, futárra várás hogy vigye el, ha ne adj isten sérül szállítás közben bizonyítani hogy nem nálunk, úgy hogy inkább nem kérnék a téves kiszállításból

Rendeltem én már sufni boltól is webes felületen de én még ilyet nem ba...am

De nem offolok tovább

Inkább jöhetne valami hír a digi pontos mobilos terveiről ami letörné egy kicsit a mobil árakat

Bár én T-s flottás vagyok de a mobil nett ára csökkenhetne nem kicsit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49037) djculture válasza bul07 (#49036) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi nekem már volt olyan is hogy beléptem a my t-home-ba és teljesen más ember fiókja jött elő. Mondom ez a digitális adatbázisokkal jár, hiba esetén bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#49038) Miles


Miles
aktív tag

Mivel múlt hónapban elég borsos telefonszámlát csináltam, érdekelne, milyen opciók léteznek egy telekom telefonomra olyan megoldást találni amivel egy (200km-re lévő) telenoros számot hívhatok és beszélhetek órákat akár.
Arany besorolás van honlap szerint, elég régi már ez a számom.

(#49039) djculture válasza Miles (#49038) üzenetére


djculture
félisten

Ha telekomos lenne a szám akkor elég lenne egy családbarát opció [link]

De igy marad a next borsos árú dijcsomag: [link]

(#49040) Miles válasza djculture (#49039) üzenetére


Miles
aktív tag

Köszönöm, akkor inkább veszek telenoros készüléket megfelelő tarifával. :)

(#49041) Zeki válasza Miles (#49040) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kell két okostelefon...
aztán mehet a VOIP.
Skype, viber, mobilevoip, ephone, browsercalls, stb....

Ja, és nem árt ha mindkét helyen van wifi router. Akkor kineveted a mobilszolgáltatód blokkolását, és nyomhatjátok akkumerülésig a dumát, ingyen is.

(#49042) Miles válasza Zeki (#49041) üzenetére


Miles
aktív tag

Most a legújabb ötletem az hogy kiveszem az okostelómból (Samsung Galaxy Ace 3) a telekom simet, és telenorosat (All-in-S csomaggal egy telenor szám korlátlan hívással/beszélgetéssel) tennék bele.
Viszont nem tudom, hogy menne e bele, olvastam a szerződést. Ha nem, hogy tudok kártyafüggetlenné tenni, akkor is ha garancia ugrik miatta.

(#49043) Zeki válasza Miles (#49042) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha Telekom függő, akkor nem mükszik vele Telenor sim, és szerintem függetleníteni sem olyan egyszerű (esetleg nem is lehet). A gari meg egyből bambi.

[ Szerkesztve ]

(#49045) Samus válasza Miles (#49042) üzenetére


Samus
addikt

Miért nem veszel az illetőnek (vagy Ő vesz magának) egy T-s SIM-et, meg egy bármilyen telefont mellé (vagy ha van akármilyen független, vagy T-s), és mellé Családbarát opciót? Összesen nincs 2500 az ára a Családbarátnak, és kétlem, hogy a 2x100 óra (mivel két irányú) kétlem, hogy ne lenne elég.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#49046) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok!

Valaki, akinek van esetleg valamilyen informacioja, akar privatban is, tajekoztatna, hogy a Lumia 735 varhato-e a telekom keszulekpalettajara?

Koszonom :R

Everybody lies.

(#49047) Miles válasza Samus (#49045) üzenetére


Miles
aktív tag

Moderátor csak a lehetőségeket nézem, köszönöm a felhívást. Nem lesz függetlenítés.
Végül is megbeszéltem vele, hogy új készüléke lesz és a nálam lévő telekomos domino 5ös csomagot előfizetőssé téve családi csomagot választhatom. A másik simkártyát hogy érdemes venni? Előre meg legyen véve T-nél, vagy mondjuk készülékvásárlásnál Media Marktnál vesszük? Nekem nincs rutinom ezekben a dolgokban.
Dual simkártyás telefonok drágák lennének?

[ Szerkesztve ]

(#49048) kali válasza Pttypang (#49046) üzenetére


kali
legenda

szia,

a hamarosan kapható készülékek listáján szerepel a lumia 735 lte is.

[ Szerkesztve ]

(#49049) Pttypang válasza kali (#49048) üzenetére


Pttypang
veterán

Koszi, most, hogy irtad, igy mar en is megtalaltam ezt a listat, csak a dizajn frissitesekor kicsit elpakoltak a regihez kepest a menuben :B

Everybody lies.

(#49050) 21dawid válasza r3dsnake (#49022) üzenetére


21dawid
csendes tag

Az enyem mar vissza lassult..:/ tied ?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.