Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Varszegig válasza strunyo (#27000) üzenetére


Varszegig
veterán

Szolgáltatónál olyan nem lesz, ne is keresd. Mi lenne benne a jó neki?:)

(#27002) sifarr válasza strunyo (#27000) üzenetére


sifarr
senior tag

Olyan kérdésem volna hozzátok, h szerintetek a T-mobil-nál kapható Dualsim-es mobil?
Nem, egyiknél sem. Illetve, azt hiszem, a Tesconál igen.

Viszont értelme sem lenne ilyet szolgáltatónál venni. Nem lenne olcsóbb, mint gyári függetlenül, akár gyári garanciával.
Neked pl ilyen készülék való. Nem csak sifni gsmekben kapható.

(#27003) strunyo válasza Varszegig (#27001) üzenetére


strunyo
tag

Nos 1 kedves ismerősömnek ezt eléggé nehezen tudtam elmondani, és már kezdtem úgy érezni, h én vagyok a hülye így inkább megkérdeztem itt hátha tényleg neki van igaza :)
Jah és köszi a gyors választ

[ Szerkesztve ]

(#27004) dedike válasza sifarr (#27002) üzenetére


dedike
addikt

A Telenornál van. Persze az értelmét megkérdőjelezem, hiszen függő a készülék. :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#27006) sifarr válasza dedike (#27004) üzenetére


sifarr
senior tag

A Telenornál van. Persze az értelmét megkérdőjelezem, hiszen függő a készülék. :)
Minden elismerésem a tájékozottságod miatt.
Én közben megnéztem, a Tesconál is tényleg van. :K Ott még értem is.
A Telenornál is lehet értelme: szétválasztani a céges és a magán előfizetés forgalmát, ha mindkettő telenoros.
Csak a két sim-nek ha van egyáltalán értelme :N , éppen akkor van, ha a szolgáltató is kettő. :K

(#27007) djculture


djculture
félisten

Már nem tudom melyik szolgálatónál lidl vagy tesco úgy van hogy az egyik első sim az csak szolgáltatói lehet a másikba bármit belehet pakolni.

(#27008) Sztbeni válasza kali (#26999) üzenetére


Sztbeni
őstag

igen, ez igaz, hogy a Balaton környékén jobb a hálózat. Elég csak megnézni a 4G lefedettséget is. Pest után Hévíz, Keszthely és Siófok lett először lefedve. Borsod viszont tényleg katasztrófa. Meg az egész északi rész. Oda még a Voda 900 MHz-s hálója se nagyon ér el... De a Bakonyban, Mecsekben, Zalai dombságban se jó a helyzet. Ha GSM van, annak már örülni kell

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27009) sifarr válasza Sztbeni (#27008) üzenetére


sifarr
senior tag

igen, ez igaz, hogy a Balaton környékén jobb a hálózat. Elég csak megnézni a 4G lefedettséget is. Pest után Hévíz, Keszthely és Siófok lett először lefedve.
Na ja. Turizmus, roaming, kiemelt profit. Főleg régebben. :B

(#27010) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Na, megtaláltam a T EDGE lefedettségi térképét. Régebben fent volt az oldalukon is.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27011) Wa2x_ válasza Sztbeni (#27010) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ezt igazolom, Szombathely fele (délről) tisztességtelenül szar...

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27012) kali válasza Sztbeni (#27010) üzenetére


kali
legenda

ezen látok olyan területet, ahová nem jelez edge lefedettséget, viszont biztosan van, de attól még továbbra is vannak problémás környékek.

(#27013) Sztbeni válasza kali (#27012) üzenetére


Sztbeni
őstag

lehet, hogy azóta fejlesztettek

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27014) Soulfly842 válasza sifarr (#26998) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egy Next XL-lel, 9900 Ft egy Iphone 5, egy Samu S III 0 Ft. Ez a vodánál mennyi körül mozog?

De pl. még egy next L-vel is csak 11760 Ft. az S III.

Egy Voda Red Standard-dal azért ott is kapni egy S III minit 7990 Ft-ért, vagy egy 2 évres hűséggel a Vodafone RED Superra egy Lumia 820-at ákcijósan, online kedvezménnyel 16990 Ft-ért.... :)

Egyébként a Next L Mozaik XL-es tarifakategóriának, a Next XL Mozaik XXL-es tarifakategóriónak felel meg.

A készülékvásárlással a Voda nem alternatíva....

Iszonyatos mennyiségben gondolkodnak úgy az emberek, h. a legtöbb ismerős a T-nél van (ami a - 'kisebb' kerekítéssel közel minden második embert jelent), nem akar másik szolg.-hoz menni... A lemorzsolódást ezzel a T-mobile szinte nullára redukálta szerintem, nem nagyon fognak így átmenni a nagyobb forgalmat generáló ügyfelek, ez így több mint kiváló alternatíva és ez volt a cél.

Nagyon sok régi céges ügyfélnek, aki visszagondol a táskarádiókra nosztalgikusan, a westelre, a westel 900-ra nem fog egykönnyen kilincselni a megszokott helyett az idegen irányába, aki biztos nem véletlenül bitorolja a piacon a legkisebb százalékot. Az egyszerű ügyfélnek az a tudat is sokat jelent, h. itt nem voltak százalékos megoszlások a havidíjban, h. hány százalékba beszélhet hálón belül és hálón kívül (vagy egy másik alternatív szolgáltató tükrében: mennyi a hálózaton belüli leforgalmazható perc és a hálózaton kívüli), hogy az alap havidíj bármilyen irányba lebeszélhető és nem ott van, h. le sem forgalmazta az alap havidíjat és mégis többet beszél, Vagy hogy a cégekben az egymás közötti ingyenes beszélgetés opciós díjai nem ugrottak egy szép nagy összeget, vagy h. nem terhelnek hívásonkénti kapcsolási díjat...

(#27015) kali válasza Sztbeni (#27013) üzenetére


kali
legenda

ááá, 2009-ben bőven volt már ott edge, illetve azóta már van korekt 3g is, de ezt sem jelzik most sem a 3g térképen, csak a városoknál szerepel a felsorolásban.

[ Szerkesztve ]

(#27016) danez11


danez11
csendes tag

Sziasztok
Meg tudja valaki mondani, hogy az LG Optimus G mikortól lesz elérhető a T-nél??
Ha csak április után, akkor tudnátok ajánlani hasonló tudású (vagy jobb) androidos telókat 100ezer ft környékén? :)

(#27017) kali válasza danez11 (#27016) üzenetére


kali
legenda

szorítsd bele a keretbe az s3 lte verziót, szépen levitték az árát! :K

(#27018) danez11 válasza kali (#27017) üzenetére


danez11
csendes tag

A sima S3 és a LTE között vacilálok én is, Mozaik XS díjcsomagban nem is rossz az ára. :)

(#27019) w333


w333
félisten

Üdv mindenkinek :)

A Nexus 4 forgalmazni fogja a T. és ha igen akkor kb. mikor jelenik meg ? :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27020) kali válasza danez11 (#27018) üzenetére


kali
legenda

szerintem, most nagyon megéri azt a minimális felárat az lte verzió, egyrészt a 2 gigabyte ram miatt hosszabb távon is lehet vele tervezni, másrészt a mozaik xs mellé havi + 1000 ft-ért net&roll 1 gb lte bővítés, így 1.2 gigabyte mobilinterneted lesz, és lte hálózat is!

w333; szia, nem vagyok szolgáltatós illetékes, csak tippelek; nem valószínű, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#27021) danez11 válasza kali (#27020) üzenetére


danez11
csendes tag

Mobilinternet nem különösebben érdekel, és eleve vidéki vagyok, úgyhogy a 4G-ből amúgy is kimaradok :D

Mivel ez lesz az első androidos telefonom és az első neten rendelt is, ezért néhány dologgal nem vagyok tisztában.
Ha új díjcsomagban veszem a telefont (mondjuk ez az XS), akkor a régi helyett lesz automatikusan,(hűségnyilatkozat már nem él), vagy azt le kell mondani? Ha igen, hogy? :)
Mivel ezekbe már microSIM kell, küldenek új simkártyát, vagy a számom is teljesen megváltozik? Vagy úgy hogy megy ez az egész rendelés? :)

Elnézést ha nagyon nagy hülyeséget kérdezek, de nem vagyok telefonguru. :)

(#27022) aicon válasza danez11 (#27021) üzenetére


aicon
senior tag

Új díjcsomagra váltásnál a régi automatikusan lemondódik.
Célszerű jelezni feléjük a rendelés leadásakor a mikroSim igényed, szám megtartás mellett.
Bár lehet arra maguktól is rájönnek (amit erősen kétlek) hogy a régi SIMed nem fog belemenni a telóba. :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#27023) erdoke


erdoke
titán

Mozaik XL-ről hűségen belül válthatok Next L-re? Havonta legalább egy Travel&Surf aktiválással mindig van, így 3e Ft-tal olcsóbban jönnék ki, miközben korlátlanul hívhatnék hálózaton belüli számokat, és esetleg a Duonet kártyát is ki tudnám használni.
Apropó, Next csomagokhoz is csapható 1000 Ft-onként 1 GB plusz mobilnet?
Esetleg a DuoNet SIM-et nem lehet valami feltöltéssel hanghívásra és SMS-re is használni? Nagyon esetleg, hogy ebből a szempontból úgy viselkedjen, mint egy lenullázott Domino kártya? :K

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#27024) 1430 válasza erdoke (#27023) üzenetére


1430
senior tag

Igen, mert azonos kategória, ugyanakkor vedd figyelembe, hogy a Next L-re külön hűség is vonatkozni fog (mert gondolom a 2 éves 16 ezres árat szeretnéd).
Igen, a Net&Roll 1GB LTE opció (és csak ez) a Next díjcsomagokhoz is igényelhető.
Nem, a DuoNet SIM hanghívásra még plusz díj ellenében sem használható.
További részletek >>

danez11
Ha a feltételek adottak, a meglévő előfizetéshez is megveheted a készüléket (telefonszámmal és jelszóval belépve láthatók a készülékváltási árak). Ha nem Mozaik XS díjcsomagban vagy (de erre vállalnál hűséget), a rendelés során az oldal fel fogja dobni a díjcsomagváltási oldalt és akkor azonnal át is váltja a rendszer a díjcsomagot.
MicroSIM-et utólag, üzletben kell igényelned.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#27025) BroCreSt válasza strunyo (#27000) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#27026) erdoke válasza 1430 (#27024) üzenetére


erdoke
titán

Úgy érted, 2015. áprilisig meghosszabbodna a hűségem, és új készüléket is csak röviddel előtte vehetnék? Az nem pálya...

A legjobb aláírás a héten

(#27027) 1430 válasza erdoke (#27026) üzenetére


1430
senior tag

Nem egészen. A készülékváltás lehetőségét a készülék kötbér befolyásolja, vagyis ha az nincs, akkor - a további feltételek figyelembe vételével - vehetsz készüléket. A készülék és tarifakötbér (készülékárkedvezmény fejében vállalt tarifahűség) vagy tarifakötbér (kedvezőbb havidíjért vállalt hűség, pl. Next esetén) legfeljebb akkor szűkíti a kört, ha még nem járt le, mert ha valakinek ilyen is van, akkor vagy tarifahűség nélküli vagy csak azonos illetve nagyobb tarifakategóriával vehet készüléket.
Tehát ha lejár az "eredeti" hűséged (illetve 24-ből 21 hónap), akkor vehetsz új készüléket, de a Next tarifahűséged miatt vagy tarifahűség nélküli áron vagy a Next-nek megfelelő kategóriára vállalt tarifahűséggel.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#27028) sifarr válasza Soulfly842 (#27014) üzenetére


sifarr
senior tag

A készülékvásárlással a Voda nem alternatíva....
Nekem a készülékvásárlással a TMob se és a Tele se. :N
Én csak a tarifákat néztem. Valóban figyelembe vehető a készülékkedvezmény is, de nálam ez nem szempont.
Elvből nem veszek szolgáltatótól készüléket tarifahűséggel.
Amíg a készülék miatti hűségidő alatt a szolgáltatók emelhetnek és bontani nem lehet, addig nem. Amíg ezt a jogszabály megengedi, azaz az előfizető kiszolgáltatott helyzetben lehet, addig nem.
Ráadásul az ilyet aláírók 90 %-ának ez valójában nem is éri meg.

Pl. sony xperia P.
Magyarországi sony-boltos, hivatalos, gyári garis ár 89900.-
TMob lista ár 90240.- (holott ez "lebutított", mert függő).
Domino ár 85490.-, ez is sl.
TMob-nál 24 hóra, 17 fölötti előfizetéssel 0.-, azaz havi 3750.- kedvezmény.
12 ezresnél havi 2500 kedvezmény.
8,6-osnál havi 1800 kedvezmény.
Átlag 5,4 ezres tarifánál 1300.
Nem vitatom, hogy a vodánál a Té jobb kedvezményeket ad.
Független készüléket szoktam venni. És nem szoktam a telefonjaimra készülékbiztosítást sem kötni. Ilyen nagyságú szolgáltatói kedvezmények mellett, az "elbukott" kedvezményt én tarifabiztosításnak tekintem. :K
Ha nem tetszik egy tarifaváltozás, váltok. Ha úgy tetszik, szolgáltatót is.
Viszont van tarifahűségem, igaz nem a TMob-nál. Ha változtatnának, akkor jogom van azt mondani, hogy akkor én meg megyek. És lehet, visszaviszem azt a számom a TMob-hoz. ;)

Iszonyatos mennyiségben gondolkodnak úgy az emberek, h. a legtöbb ismerős a T-nél van (ami a - 'kisebb' kerekítéssel közel minden második embert jelent), nem akar másik szolg.-hoz menni... A lemorzsolódást ezzel a T-mobile szinte nullára redukálta szerintem, nem nagyon fognak így átmenni a nagyobb forgalmat generáló ügyfelek, ez így több mint kiváló alternatíva és ez volt a cél.
Bennfentes vagy, sokkal jobban ismered az előfizetői adatokat, szokásokat, tarifacsomagok bontásában is. Igaz, nem adhatod ki bizonyítékul.
Szerintem a Next (és a Red) célcsoportjai:
- Kis- és egyéni vállalkozók, bt-k, kis kft-k, amelyek nincsenek nem publikus tarifában és munka miatt muszáj sokat telefonálniuk,
- anyagilag jobban eleresztett, sok emberrel, sokat csevegő emberek.
Az első csoport nem tehet különbséget a hálón belüli és kívüli hívások között.
A második pedig nem akar foglalkozni azzal, hogy méricskélje, az ismerőseik közül ki, melyik szolgáltatóhoz tartozik.
Mindkettőnek kevés a Next L havi 300, napi átlag 10 perc ingyenes külső hívás.
A Next (és a Red) hívószava a korlátlanság. Még a Next L-nél is inkább csak ez az egy szó marad meg az emberben, mint az egyébként korrekten leírt három: korlátlan hálózaton belül.

Aztán rendre túl fogják lépni a hálón kívüli 300 percet. És jön 35 forintos percdíj, ami pedig ilyen havidíj mellett brutális. Persze értem én, a 35 forint az XL felé akarja terelni őket. Csak ha váltaniuk kell, akkor képbe jöhet a red standard is.
Jó, tudom, készülékhűség! :)

Amit a végén írsz a szolgáltatók összehasonlításáról, azzal lényegében egyetértek.
Amit tavaly a Telenor művelt a tarifákkal, az nekem hajmeresztő. Megosztás, kapcsolási díj, stb. De az előfizetői benyelték. Vagy cserélődnek a nullás készülék akciók miatt. A családomból viszont 2 djuice-ost vesztettek. Pont a TMob nyerte meg őket.
Van Té-s és vodás előfizetés is a nevemen, mindkettő nem publikus. Tavaly a kettős különadót is a legkorrektebben a Té hárította át. Idén az egyik adó megszűnt, egyik se adta vissza. Ez is még a Té-nél a legelfogadhatóbb. A madzagadó őket jobban sújtja.
A publikus tarifákban pedig szerintem is ma, összességében a Té a legjobb.
Kivéve a Next L kontra Red Standard.
Múltkor is csak ezt írtam. Ellenkezőjéről nem győztél meg, fenntartom.

(#27029) HaZsolt válasza crhis86 (#26636) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ez remek hír. Tehát ha LTE lefedettségű területre megyek akkor már kapom is az LTE-t? (Mozaik S díjcsomagom van, még tavaly fizettem rá elő)

(#27030) Csabi88888 válasza djculture (#26995) üzenetére


Csabi88888
csendes tag

Az átvétellel már nem lenne gond, mert meglehet adni, hogy mikor jöjjön.
De akkor ez így nem nagyon fog összejönni, mert csak ellentétes családtagnak tudnám odaadni a telefont...
Esetleg e-mailen keresztül nem lehet kokettálni velük? Mindenképpen telefonos beszélgetésre van szükség?
Megmondom őszintén, nem szívesen venném meg személyesen, úgy majd egy 20e-el drágább lenne a telefon...

(#27031) erdoke válasza 1430 (#27027) üzenetére


erdoke
titán

Tehát ha 2014. szeptember végéig van hűségem egy bő fél éve Mozaik XL-re kedvezménnyel vásárolt telefon miatt, és most átváltok 16e Ft-os Next L-re, akkor a díjcsomag kategória hűségem ugyan 2015. áprilisig fog tartani, de 2014. június végén vehetek telefont Next L kategóriás hűség hosszabbítással? Az akkori hosszabbításom ennek ellenére 2 év lesz, azaz 2016. júniusáig tart majd?

A legjobb aláírás a héten

(#27032) kali válasza HaZsolt (#27029) üzenetére


kali
legenda

igen, ha a telefon is tudja, illetve a megfelelő hozzáférési pont van bekonfigurálva és aktiválva.

(#27033) #48525824


#48525824
törölt tag

Ha ápr. 16-a a fizetési határideje a számlának, hány napig lehet büntetlenül tolni?

(#27034) 1430 válasza erdoke (#27031) üzenetére


1430
senior tag

Valahogy úgy, ahogy írod. A lényeg, hogy ezek a hűségek párhuzamosan élnek (ahol átfedésben vannak) és nem egymást váltják ki. Talán az alábbi ábra alapján egyértelműbb lesz.

Mondjuk az még kérdéses, mi lesz a Next hűség lejárata után, mert gondolom arra ismét hűséget kell majd vállalni, hogy maradjon a kedvezményes havidíj.

Csabi88888
Én még mindig nem értem, hogy ha napközben nem vagy elérhető telefonon, akkor a futár hogy fogja átadni napközben (bár ha engedi az oldal PPP-ba rendelni, azok rendszerint sokáig - OMV kút esetén akár non-stop is - nyitva vannak). Ha maradsz a GLS-nél, nehogy az oldal által felajánlott időponthoz igazodj, különösen akkor ne, ha 17 óra utáni átvételt is felajánl!
Ha arra van lehetőséged, hogy például valamilyen szünetben felhívd a házhoz szállítást, akkor hívd a 30/9303030-at és kérd a csoport kapcsolását. De előtte érdemes a személyi + lakcímkártya és adókártya másolatot elküldeni például email-ben a hazhozszallitas@t-mobile.hu-ra (rendelési azonosítót is megírva), hogy ne kelljen a szállítási nap miatt újra telefonálni.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#27035) erdoke válasza 1430 (#27034) üzenetére


erdoke
titán

Értem, és köszönöm. A plusz ~7 hónap 16e Ft-os kötöttség kicsit aggaszt, egyébként elég kedvezőnek tűnik a váltás. Ha úgy alakul, hogy már nem használom ki a csomagot, akkor a készülék miatti hűséghez képest csak később tudok belőle kilépni. Lehet, hogy megvárom a váltást a következő készülék beszerzési projekttel.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#27036) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ideillik-e a kérdésem, ha nem akkor irányítsatok át legyetek szívesek. A T-mobilos sim kártyákkal kapcsolatban kérdezném, hogy az újabbakra mennyi telefonszámot lehet menteni? Mert az enyém már kicsit régebbi és csak 250 db.-ot bír el. De ha az újabbakra többet lehetne akkor kicseréltetném. :K

(#27037) tjb007 válasza smiti (#27036) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyikre csak 250 darab fér :)

(#27038) raziel01 válasza smiti (#27036) üzenetére


raziel01
veterán

Törlöd a feleslegeseket. Kétlem, hogy 250 telefonszám kell egy embernek.
Amúgy meg az okostelefonok de talán még a régebbiek is képesek memóriakártyára menteni.

(#27039) zoli62 válasza kali (#26996) üzenetére


zoli62
addikt

Lehetőleg én sem választok relatíve magas havidíjat, mert nem használnám ki, főleg tarifahűséggel nem. A Next L ahhoz képest felül van árazva, amennyit nyújt.

(#27040) smiti válasza tjb007 (#27037) üzenetére


smiti
addikt

Ezt szomorúan hallom. :O Köszönöm a gyors választ. :R

(#27038) raziel01 - Vannak olyan emberek, akiknek lényegesen több telefonszámuk van, köztük én is. Az előző telefonom mikor tönkre ment akkor több mint 700 darab telefonszámom vált az enyészeté! :W Na azóta nem a telefonban tároltam a számokat. :(
Sajnos az én telóm nem tudja a memóriakártyán tárolni, max csak biztonsági másolatot lehet rá készíteni.

(#27041) erdoke válasza zoli62 (#27039) üzenetére


erdoke
titán

A többi, átlagember számára elérhető csomaghoz kell viszonyítani, és nagyjából ugyanezt Mozaik XL alapon + kiegészítőkkel 21e Ft-ért kapom meg. Miközben még mindig van egy kis félsz, hogy nem korlátlan a keretből a beszélgetés, hanem "csak" sok.
Magyarul havi 5e Ft-ot spórolhatok (illetve spórolhat a munkáltatóm).

(#27040) smiti
A problémád nem az volt, hogy a telefonon tároltad a számokat, mert minden szempontból jobb megoldás, mint amit a SIM nyújt, hanem hogy csak a telefonon voltak meg. Az enyéim emellett meg megvannak egy PC-n és egy szerveren is. Mit fogsz csinálni, ha a SIM adja meg magát úgy, hogy nem lehet róla visszanyerrni adatokat?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#27042) DS39 válasza smiti (#27040) üzenetére


DS39
nagyúr

A régebbi telefonokon is PC-hez csatlakoztatva a gyártó szoftverével ki lehet ezeket menteni.

Okostelefonokon meg ez már nem téma, email címhez vannak szinkronizálva.

[ Szerkesztve ]

(#27043) zoli62 válasza sifarr (#26998) üzenetére


zoli62
addikt

Egyetértek. A Next L havidíját vagy 3000-4000 Ft-tal alacsonyabbra kellett volna pozicionálni, vagy legalább 600 oerce lebeszélhetőséget biztosítani. A piac által visszaigazolt publikus korlátlan díjcsomagár szerintem is 10000 Ft/hó. Abban nem értünk egyet, hogy jelenleg ez nem volna gazdaságos ebben a szegmensben. Szerintem igenis sokat lehetne ilyenekből értékesíteni, figyelembe véve azt is, hogy ehhez hűségszerződés is tartozik, tehát a szolgáltató mindenképpen magához köti az előfizetőt két évre.

(#27044) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Erre volna valakinek ötlete, javaslata? [link]

(Samsung Galaxy S Advance telefonról van szó)

(#27045) HaZsolt válasza kali (#27032) üzenetére


HaZsolt
őstag

Április 1-én tették közzé a hírt, akkor tényleg nem vicc volt:D. A telefon tudja az LTE-t (i5). megfelelő hozzáférési pont van bekonfigurálva és aktiválva ezt hogy érted?

(#27046) kali válasza HaZsolt (#27045) üzenetére


kali
legenda

az iphone 5 csak egy adott szolgáltatós frissítést követően lte képes, de ezt már felkínálja egy ideje, ha engedélyezted, akkor frissült is.
nem minden hozzáférési pont esetén működik az lte, a régebbi web'n'walk...stb nem jó, bár elvileg beolvass/frissíti a készülék a megfelelőre, ha adottak a feltételek.

(#27047) HaZsolt válasza kali (#27046) üzenetére


HaZsolt
őstag

Amint kijön a frissítés, egyből le is szedem. mindig naprakész vagyok. Köszi a felvilágosítást:)

(#27048) kali válasza HaZsolt (#27047) üzenetére


kali
legenda

januárban tették elérhetővé a szolgáltatós frissítést, amikor megjelent az ios 6.1, viszont aztán külön felkínálja, és engedélyezni kell a frissítést, de abból is láthatod ha frissült, hogy azóta lte kapcsoló van a 3g helyett a vonatkozó beállításokban, illetve 14.0 helyett 14.1 lett az azonosító.

[ Szerkesztve ]

(#27049) gery2123


gery2123
őstag

Hali mindenki. Ma arra lettem figyelmes, hogy a mobilnetem nincs belassitva. 50mb os a csomagom, és az már rég elfogyott, és be is lassitottak. De most száguld. Valakinek valami hasonló? Ez nem gond, csak kíváncsi vagyok hogy most mi van? :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#27050) Beca1990 válasza gery2123 (#27049) üzenetére


Beca1990
senior tag

de jó neked. :DD

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.