Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Beca1990 válasza thomeef (#23998) üzenetére


Beca1990
senior tag

és akkor majd februártól számolják az új csomagot?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#24002) thomeef válasza Beca1990 (#24001) üzenetére


thomeef
őstag

Aha :K

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#24003) St3ven


St3ven
addikt

Ha még ma megrendelem a Go!Net M-et, az még január-februárra 90 Ft-os havidíjon ketyeg majd?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#24004) 1430 válasza St3ven (#24003) üzenetére


1430
senior tag

Mármint havidíjas számhoz? Ahhoz igen (ha a feltételek adottak).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24005) St3ven válasza 1430 (#24004) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, előfizetéses a szám! :K Most már ugye nem játszik az, hogy hónap első napján rendeld meg, mert akkor kapsz egy harmadik ingyen hónapot, mert holnaptól már nem akciós. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#24006) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Helló!
Esetleg, lehet tudni, hogy Nexus 4 lesz, mikor lesz ?

(#24007) sarkanyolo2 válasza Sterilzona (#24006) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Csodálkoznék, ha lenne, de a szakértők mindjárt tájékoztatnak... :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24008) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Miért lenne csoda?
Nem férne bele az itteni magas árpolitikába egy top telefon egy relatív alacsony árral ?
Hátha, talán. T-home berakta Nexus 7-et kínálatába, kíváló árral. Jó lenne, ha t-mobil is követné ...

[ Szerkesztve ]

(#24009) erdoke válasza Sterilzona (#24008) üzenetére


erdoke
titán

Eddig hány Nexus volt a T kínálatában?

A legjobb aláírás a héten

(#24010) dedike válasza Sterilzona (#24008) üzenetére


dedike
addikt

Nem lesz. Ha akarták volna, akkor már úgyis árulnák. Ha egy telefon a megjelenése után 4-5 héttel nincs a T-Mobile kínálatában, akkor már nem is lesz. :( S ez fokozottan igaz a prémium készülékekre.

Jó szerencsét!

(#24011) lupus_l válasza erdoke (#24009) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A Samsung Nexus telefonja volt 2 éve.

(#24012) tjb007 válasza erdoke (#24009) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyetlen egy, a Nexus S de az is csak azután fogyott, hogy átment egy elég nagy árfogyókúrán. Nem véletlenül nem került be a kínálatba már a Galaxy Nexus sem.

(#24013) golyani


golyani
addikt

előfizunál hogy megy a számlázás? ha én 18-én vettem telefont akkor onnantól számlázódik majd az egy hónap mindig? vagy pedig ezt részarányosan számlázzák és mindig elsejétől hó végéig számláznak?

időközben, jó helyen keresve megtaláltam a választ :B

[ Szerkesztve ]

(#24014) dedike válasza golyani (#24013) üzenetére


dedike
addikt

31-ig, majd elsejétől a hónap utolsó napjáig.

(Azért válaszolok, hátha mást is érint a kérdés, s nem olyan ügyes.) :)

Jó szerencsét!

(#24015) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Elofizetesnel mivel tudom lemondani sms-ben a gonet m csomagot ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24016) dedike válasza .bruszli. (#24015) üzenetére


dedike
addikt

-GONETM a 1430-ra.

Jó szerencsét!

(#24017) .bruszli. válasza dedike (#24016) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ezt próbáltam és ez jött vissza : "Az előfizetésével Ön nem jogosult a szolgáltatás igénybevételére."
Nem publikus csomagban vagyok,ez lehet a gond ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24018) dedike válasza .bruszli. (#24017) üzenetére


dedike
addikt

Ezek szerint igen.

Jó szerencsét!

(#24019) domerator válasza .bruszli. (#24017) üzenetére


domerator
veterán

Azt ugye láttad, hogy a -GONETM előtt a kis jel egy mínusz jel akar lenni? :K

vagyis neked a "mínusz"GONETM-et kell elküldened

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#24020) .bruszli. válasza domerator (#24019) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerinted ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24021) tjb007 válasza .bruszli. (#24017) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak ügyintézőn keresztül tudod kikapcsoltatni/lemondani.

(#24022) 1430 válasza domerator (#24019) üzenetére


1430
senior tag

Nem publikus csomagoknál rendszerint alapértelmezésben aktiválódik a jelszóvédelem (tehát a kulcsszó után eleve be kellene írni a jelszót, de itt ez sem segítene, mert...) illetve az önkiszolgáló ügyfélszolgálati tiltás. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24023) domerator válasza .bruszli. (#24020) üzenetére


domerator
veterán

Jóvanakkor... just for sure. :DDD

BUÉK

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#24024) .bruszli. válasza tjb007 (#24021) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ennél a kártyánál nem emlékszem a jelszóra sem ( ezt a csajom használta,de szerintem már ő sem tudja.. ) szóval akkor holnap benézek a pizzásokhoz személyesen... :R

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24025) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok, lenne pár kérdésem de nagyon nem vagyok otthon előfizetés témában.

Nagyjából 5-6 éve vagyok a T-Mobile-nál egy számon dominósként. Viszont szeretnék átmenni Mozaik XS-es előfizetésre. Unnom már, hogy mindig mennem kell az OTP automatáihoz töltögetni és nem mellesleg az a 250MB internet is jól jönne amit adnak, hozzá. Viszont van néhány kérdésem.

1 Ha az internet forgalmat túllépem, akkor csak lassítják a sávszélességem vagy megy ugyanúgy csak rászámlázzák? Ha rászámlázzák, akkor lehet kérni előtte egy figyelmeztető sms-t vagy lehet kérni, hogy utána ne engedjék az internetet?

2 Ha telefon nélkül szeretnék átmenni előfizetésesre akkor kapok valami kedvezményt (persze a számomat szeretném megtartani!)?

3 Ha telefont is vennék náluk és úgy mennék át előfizetésesre akkor a számom megtudom tartatni?

4 Tudok a T-Mobile oldalán úgy készüléket előrendelni előfizetésesen, hogy nem kell, hogy kiszállítsák csak egy általam megadott T-Mobile üzletbe bemennék átvenni (egy héten belül)? Ugye a 10% kedvezmény csak így jár, vagy ha bemegyek, hogy nekem így egyszerűbb, akkor is megadják?

Egyenlőre ennyi kérdésem lenne, persze ha még eszembe jut valami akkor írok. Válaszokat előre is köszönöm szépen!

(#24026) dedike válasza Regirck (#24025) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

1.) Csak lassítanak. (Kopaszok előnyben. ;] )

2.) Ezt nem tudom, majd a szakik megmondják.

3.) Természetesen, a számod marad.

4.) Nem. A Te esetedben a 10% nem játszik. :(
Továbbá T üzletbe sem kérheted.

Jó szerencsét!

(#24027) djculture válasza Regirck (#24025) üzenetére


djculture
félisten

2. kapsz kedvezményt ha aláírsz 2 évet...

(#24028) Regirck válasza dedike (#24026) üzenetére


Regirck
senior tag

Az én esetemben a 10% azért nem játszik, mert még nincs előfizetésem ott?

Akkor nekem tökmindegy, besétálok az első boltba elmondom mit szeretnék és kész?

Interneten valahol meglehet nézni, hogy mely telefont hol tudják adni? Esetleg valaki tud valami nagyon-nagy T-Mobile-t ahol biztos van HTC Desire X esetleg Samsung Galaxy S Advance?

Ha aláírok 2 évet akkor 3200Ft helyett mennyit fogok fizetni? Mennyi kedvezményt adnak?

Melyiket érdemes megkötni, a tarifakötelezettséget (azaz 2 évig fix) vagy várható csökkenés?

[ Szerkesztve ]

(#24029) dedike válasza Regirck (#24028) üzenetére


dedike
addikt

Nem. Azért nem játszik, mert online nincs lehetőséged váltani és készüléket rendelni egyszerre. :(
Ezt csak üzletben tudod megtenni, ott meg ugye nincs 10%. Jól ki van ez találva, ne félj!

Tudtommal nem tudod ellenőrizné -még telefonon sem-, hogy van-e adott készülék az adott üzletben.

Ha aláírsz két évet a tarifára, akkor kapsz néhány ezer forint kedvezményt a készülék árából. Azt, hogy ez megéri-e, neked kell eldöntened!

Csökkenés itt legfeljebb az életszínvonalban várható... :O

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#24030) djculture válasza Regirck (#24028) üzenetére


djculture
félisten

Akkor kapsz kedvezményt ha átváltod simán a dominódat előfizetésre és nem kérsz készüléket a 2 év hűség aláírása mellett. Ez viszont egyszeri összeg amit 6 hónapra osztanak el ha jól rémlik. Szerintem ilyen feltételekkel nulla értelme aláírni 2 évet. Ha meg kedvezmény kell jobban jársz ha átváltod előfizetésre de hűség nélkül majd készülékváltással aláírsz később 2 évet. Most nem tudom hogy mennyit kell a két művelet között várni mert az mindig változik.

[ Szerkesztve ]

(#24031) Regirck válasza dedike (#24029) üzenetére


Regirck
senior tag

És ha bemegyek személyesen, hogy én ilyen telefont szeretnék, de nincs nekik. Akkor megtudják nézni, hogy hol van esetleg? Esetleg lehet kérni, hogy tegyék félre, ha lesz? Vagy azt megtudják mondani, hogy lesz-e egyáltalán és ha igen mikor?

(Ugye a Libribe ha nincs vagy elfogyott az a könyv amit szeretnél akkor megtudják nézni, hogy mondjuk az Árkádba van-e, plusz azt is, hogy mennyi van! Itt ilyen nincs?)

(#24032) dedike válasza Regirck (#24031) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal nem tudják megnézni. Bár én jófejségből biztosan megkérdezném, hogy náluk (máshol) van-e.
Ha bevállalják, hogy értesítenek, ha megjött a készülék, akkor mázlid van, ha tényleg értesítenek akkor malacod... :) Elvileg tudják, hogy mikor kapnak árut, gondolom azt is, hogy mit.

Jó szerencsét!

(#24033) Regirck válasza dedike (#24032) üzenetére


Regirck
senior tag

Mondjuk HTC Desire X-t szeretnék és Újpalotán lakom, ha bemegyek a Pólus Center T-Mobile boltba és ott nincs akkor nem segítenek benne, hogy melyik környező boltjukba menjek ahol van? Esetleg valaki tud olyan helyett ahol általában többet rendelnek (központ?) vagy valami hasonlót?

Köszönöm szépen a segítségeteket, eddig nagyon sokat segítettetek!

(#24034) raziel01 válasza Regirck (#24033) üzenetére


raziel01
veterán

Megmondja az, hogy van-e másik boltban. Telefonál párat aztán kész. Az a dolga, hogy segítsen a vevőnek meg, hogy telefont adjon el.

(#24035) Rosszarcu01 válasza Regirck (#24031) üzenetére


Rosszarcu01
tag

Elég, ha felhívod a 1430-at és megkérdezed. Ők is meg tudják mondani, h. melyik T-Pontban van teló. DE, h. melyik Partner üzletben van az viszont nem.

Bocs, de nem értem, h. miért is találták ki a telefonos ügyf.-ot?! Nem egyszerűbb és gyorsabb telefonon intézni sok mindent és az ügyf-ot személyesen megkímélni sok felesleges h....e kérdéstől?!
Bocs, nem bántás, de ez már kikívánkozott belőlem.
Pííííísz! :))

(#24036) 1430 válasza Regirck (#24028) üzenetére


1430
senior tag

Egész pontosan ha készülék nélkül aláírsz 2 évet, akkor (pl. Mozaik XS díjcsomag esetén is) az első évben havi 500 Ft kedvezményt kapsz, vagyis az első évben összesen 6000 Ft-ot. Ez a fajta hűség nem zárja ki egy későbbi készülékvásárlás lehetőségét a 2 éven belül.
Ha van legalább arany szint a Domino hívószámon és átváltasz Mozaikra, akkor az arany szint megmarad, és mint aranykártyás (elvileg :) ) azonnal tudsz készüléket vásárolni a WebShop-ból a meglévő előfizetéshez, amit ha T-Pontba nem is, de PPP-ba is kérhetsz kiszállítani.
Egyébként meg - mint írták is előttem - a 1430-on megmondják, van e adott készülék készleten az adott T-Pontban, viszont hogy mennyi (1-2 vagy 10 db), azt nem. :N

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24037) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Jó kis áremelések volt....

Vagy csak nekem tűnik úgy?

Unalmamban felnéztem a webshopra.. gondolom új év új lehetőség.

:Y

Lumia 800= 59.000

Alcatel OT-995 45.600

Nokia Lumia 610 45.600

stb stb...

Még jó, hogy decemberben megvettem őket.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24038) erdoke válasza Vangelis (#24037) üzenetére


erdoke
titán

Én a 620-asra várok, illetve majd annak az első komolyabb áresésére... Ha már nagyon elqrtam a Black Friday 610-es akciót. :(
Az EUR/HUF árfolyam decemberi változása állhat egyébként a háttérben, nameg az ünnepi roham vége.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#24039) kenny123


kenny123
addikt

Még talán 2hete volt, hogy valami rádiókabarés tag odajött hozzánk kanizsai t-ben tablettel fotózni, hogy ez majd jól felkerül a t. oldalára. Ezek a képek megtekinthetők valahol még?

yo

(#24040) pepe091 válasza kenny123 (#24039) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A tabon, amivel fényképeztek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24041) kenny123 válasza pepe091 (#24040) üzenetére


kenny123
addikt

És valahol, internetes forrásból? :DDD

yo

(#24042) Vangelis válasza erdoke (#24038) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerencsére én is megvettem a L800 ast és a 995 még jóarasítva.

A 995 ös 16e volt mozaik XS sel.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24043) evooo


evooo
aktív tag

Üdv!
2011.dec.27-én vettem egy telót 2 év hűséggel (MM XS). Azt szeretném megtudni, hogy tudok-e most Mozaik S csomagra váltani?

(#24044) erdoke válasza evooo (#24043) üzenetére


erdoke
titán

Fölfelé akár minden hónapban tudsz...

A legjobb aláírás a héten

(#24045) meroly


meroly
veterán

BUÉK!

Ha lejárt egy domino sim, annak a számát vissza lehet kapni ha veszünk egy új sim-et? Nagyon spéci díjcsomagban volt, meg a szám is fontos lenne, csak nem vettük észre hogy lejárt az egy év az utolsó feltöltés óta.

Impossible is nothing

(#24046) djculture válasza meroly (#24045) üzenetére


djculture
félisten

na de 1 év lejárta után még van 3 hónap amíg fel lehet tölteni. Ha ez lejárt akkor elveszik a szám is és kiosztják másik ügyfélnek előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#24047) club1 válasza meroly (#24045) üzenetére


club1
veterán

Így van, a hivatalos szöveg:
A rendelkezésre állási idő 366 nap, kivéve az 1500 Ft értékű feltöltést, ahol 180 nap, illetve a 15000 Ft értékű feltöltést, ahol 488 nap. A feltöltésekhez kapcsolódó rendelkezésre állási idők nem adódnak össze, mivel a rendelkezésre állási idő mindig a feltöltés napjától kezdődik. Amennyiben a feltöltés olyan értékben történt, melynek feltöltése esetén a rendelkezésre állási idő rövidebb lenne a feltöltés előtti rendelkezésre állási időnél, akkor az eredeti rendelkezésre állási idő marad érvényben.
A hívószám-lekötési idő 90 nap, mely a rendelkezésre állási idő lejárta után kezdődik. (A rendelkezésre állási idő lejártával Ön a számláján esetlegesen megmaradt egyenleget elveszíti.) A hívószám-lekötési idő alatt Ön nem indíthat, és nem fogadhat hívásokat, de hívószámát megtartja, s ha feltölti számláját, ismét igénybe veheti a Domino szolgáltatást. A hívószám-lekötési idő lejártával a hívószám megszűnik, s a szolgáltatás csak új SIM- illetve készülékcsomag megvásárlása útján vehető igénybe!

(#24048) dedike válasza erdoke (#24044) üzenetére


dedike
addikt

:N

Legfeljebb 5x egymás után... ;]

Jó szerencsét!

(#24049) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Észrevettem, hogy a kapcsolat pontjaim csökkennek, nem nőnek, gondolom, egy idő után elveszik,ha nem vásárolom le őket (persze, csesztek szólni,hogy te barom, vásárold le, mert vonogatni fogunk le belőle).
Rá is mentem a pontbeváltásra, ahol csomó lehetőség volt. Gondoltam, feltöltöm ismerős domino kártyájt,de nem lehet kiválasztani,hogy a pontokból vonja, csak azt, hogy kártyával, gyors fizetéssel, vagy következő havi számla terhére vásároljak. Akkor hogyan és miként tudom beváltani mégis a pontokat?

Köszönöm előre is a választ.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.