Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) Vangelis válasza Melack (#38998) üzenetére


Vangelis
nagyúr

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39002) atosan válasza Vangelis (#39001) üzenetére


atosan
addikt

Azért ez nem semmi, négy nap alatt fizesd is be, annól egy nap ünnep.

Maine coon

(#39003) Sragi válasza Norbi14 (#39000) üzenetére


Sragi
őstag

Ne reszletre kérd.Amugy semmi kozuk hozzá,hogy mit melozol.

(#39004) Vangelis válasza atosan (#39002) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De csak 3.a után vehetem át.

beszéltem is velük és még a számlázási csoportnak is új a dolog! .....ilyet még nem láttak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39005) atosan válasza Vangelis (#39004) üzenetére


atosan
addikt

Az meg pláne, még nem is használod, de már perkálj. Bár a másik kettőnél is van ilyen :(

Maine coon

(#39006) Sragi válasza Vangelis (#39004) üzenetére


Sragi
őstag

Ügyesek :C

(#39007) lord.lakli válasza Vangelis (#39004) üzenetére


lord.lakli
őstag

Már csak az a kérdés, hogy milyen telót vettél és mennyivel olcsóbban? ;]

(#39008) Sanyaman válasza lord.lakli (#39007) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Jó kérdés :C
A múltkori kuponos tippet utólag is köszönöm! :R

(#39009) lugosi válasza Vangelis (#38997) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak nem a Z10?

(#39010) dptrsk válasza Norbi14 (#39000) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Új előfizető lennél a telekomnál?
Ha igen, akkor:
1. nem vehetsz neten részletre(ha jól tudom)
2. minden új előfizető előleget kell, hogy fizessen, ami az első x. számla összegéből lejön.

Ha nem új előfizető vagy, akkor felhívnám a 1430at és megkérdezném miért van ez.

[ Szerkesztve ]

(#39011) Sragi válasza dptrsk (#39010) üzenetére


Sragi
őstag

Én is új előfizető voltam és neten vettem persze nem részletre.

(#39012) dptrsk válasza Sragi (#39011) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem kellett előleget fizetned?
Nem Dominórol váltottál át és/vagy nincs vezetékes Telekomos szolgáltatás a neveden?

(#39013) Armahun válasza dptrsk (#39010) üzenetére


Armahun
addikt

2. minden új előfizető előleget kell, hogy fizessen, ami az első x. számla összegéből lejön.

Erről tudna adni valaki egy linket ahol ezek le vannak írva?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#39014) Sragi válasza dptrsk (#39012) üzenetére


Sragi
őstag

Volt dominos telefonom de nem az én nevemen.Viszont a a my t-mobile ami hozzá tartozott az én nevemre volt beállítva.Nem kértek előleget.

[ Szerkesztve ]

(#39015) dptrsk válasza Armahun (#39013) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Elindítasz egy előfizetéses készülék rendelést, s mielőtt bekérné az adatokat az árösszesítő oldalon az Ár összesen (bruttó): alatt van:

"Felhívjuk figyelmét, hogy a szerződéskötés feltételeként a készülék árán túl mobilelőleg befizetése szükséges. Az előleg minimum értéke x* Ft. Kiemelt ügyfeleinknél eltekinthetünk a mobilelőleg befizetésétől. Amennyiben szükséges a mobilelőleg befizetése, annak pontos összegéről a telefonos adategyeztetés során tájékoztatjuk Önt. A mobilelőleg 100%-ban leforgalmazható."

* Azért írtam x-et mert nálam díjcsomagonként mást írt ki.

[ Szerkesztve ]

(#39016) Vangelis válasza lugosi (#39009) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem :D

y300-ast vettem.

Jó az egy darabig. Listaáron!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39017) Armahun válasza dptrsk (#39015) üzenetére


Armahun
addikt

Köszönom megnézem.
Egy kb. egy havi előfizetési díj körüli összeg lehet?
(egy máski szolgáltatónál, hogy az új előfizetést külföldön is tudjam használni előre be kellett fizetni 40 e forintot)

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#39018) dptrsk válasza Armahun (#39017) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

15ezer/hó csomagnál 40000Ft-t ír
3000/hó csomagnál 10000Ft-t ír

Tehát ha nincs havidíjon felül forgalom, 2-3 havi díjnak megfelelő előleget kérnek

Ha 3000/hó a csomagod, de te 4-5ezerig forgalmazol, akkor kevesebb időre elég az előleg

[ Szerkesztve ]

(#39019) lugosi válasza dptrsk (#39010) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú ez nálam nagyon nem így volt, igaz 1 éve vettem, de akkor egyből 4 előfizetést, amihez részletre azonnal 2 telefont (egyik közép árfekvés, másik felső kategória). Se előleg nem volt, se korlátozás a részletnél. Sőt, igazából az üzletben biztattak, hogy vegyem meg nyugodtan a drágább készüléket, mert elvihetek kettőt részletre (többet azért nem kérdeztem, mert a másik két előfizetéshez nem kellett telefon). Igaz, nem neten vettem hanem üzletben. Lehet hogy akkor ez számít.

(#39020) Armahun válasza 1430 (#38909) üzenetére


Armahun
addikt

Szia.

Írtad, hogy ha nem választok rögtön készüléket, akkor 7 hónapig nincs lehetőségem kedvezményes vásárlásra.

A weboldalon írják, hogy:

"hűségnyilatkozat vállalása nélkül a teljes belépési díjat ki kell fizetnie, amely jelenleg bruttó 5000 Ft."

Ebben az esetben is ki kell várnom a 7 hónapot?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#39021) lord.lakli válasza Vangelis (#39016) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor most nem volt nagy akció. Biztos így vezekelsz a lumniáért ;]

(#39019) lugosi: nem céges előfizú volt?

[ Szerkesztve ]

(#39022) Vangelis válasza lord.lakli (#39021) üzenetére


Vangelis
nagyúr

16 ért azért ez se lesz rossz!

Listaáron! 40 dominóval.. (túlárazva)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39023) lord.lakli válasza Vangelis (#39022) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem használt? Csak azt találtam 16-ért. Most dominos és listaár megegyezik és 40e Ft.

(#39024) Vangelis válasza lord.lakli (#39023) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De bontatlan dobozos....

Ezt mondták. De átnézem! Ha nem az nem veszem át! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39025) Norbi14


Norbi14
senior tag

Hát volt már előfizetésem T-nél, de most telenoros vagyok. Barátnőmnek vettem volna a telefont, próbáltuk hogy anyukája nevére neki is kellett volna előleget fizetni, neki még többet. Gondoltam nem elég a fizuja...megpróbáltam én, mert nekem valamennyivel magasabb, de nem az érdekelte őket hogy nekem mennyi a fizum hanem a háztartásban összesen, hát mondom nem tudom pontosan. Nem kötik az orromra...mondtam egy kb összeget... de olyan gyorsan lerendezte a csaj hogy kérdezni se tudtam... Próbáltam 1430at 1óra várakozás után elértem egy élő embert ő megse hallgatott egyből mondta h kapcsol valakit, úgy hogy azt se tudta hogy mi problémám. Kapcsolt is valami behajtó osztályt...na mondom akkor mind1... borzalom

(#39026) Sragi válasza Norbi14 (#39025) üzenetére


Sragi
őstag

Na én karácsony előtt rendeltem neten.Nem részletre vettem .Fel is hívtam őket ,aztán tőlem is kérdezgettek ezt azt.Milyen végzettségem van ,mennyit keresek,hol dolgozom,hányan élnek velem egy háztatásban stb.Aztán végül ennyi volt az egész.Ezek random szedik be lóvét az fix.

[ Szerkesztve ]

(#39027) adequate_cou válasza Norbi14 (#39025) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Minden új előfizetőtől aki készüléket vesz kötelező előleget kérnek, még ha te vagy az atyaúristen akkor is. Új szabály.

(#39028) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Valaki tudja, mi a Telekom SMTP szervere, amiről tudok kifelé küldeni e-mail-t és nem kér azonosítást, mert t-email címem az nincs, nem is szeretnék!?

Mobilnet, esetén telefonról persze!

[ Szerkesztve ]

(#39029) erdoke válasza #TOTTI (#39028) üzenetére


erdoke
titán

Természetesen komoly cég nem üzemeltet azonosítás nélküli SMTP szervert, a komolytalanokat pedig levadásszák a Spam áradat miatt...

A legjobb aláírás a héten

(#39030) 1430 válasza homeless09 (#38940) üzenetére


1430
senior tag

A fogadott emeltdíjas SMS-t például a 1430-ra SMS-ben küldött +EDSMST kulszóval tilthatod le.

polonic (és a többiek)
Természetesen ha másként nem is, méltányosságból adható jóváírás. Az évek alatt csak egy ilyen esetem volt, ahol is az ügyfél BlackBerry készüléket adott le szervizbe, de mást kapott, és majdnem 2 hétig nem tudta használni a BB szolgáltatást, amit pluszba fizet. Felajánlottam 1000 Ft jóváírást (félhavi BB havidíj), és éreztem, hogy meglepődött az ügyfél, mert keményebb küzdelemre számított. :)
Azért a Te eseted másabb, hiszen más készülékben is használható a mobilinternet (SIM átalakítóval). Nem ajánlottak fel cserekészüléket a javítás idejére? Mert akkor esélyes(ebb) a méltányossági jóváírás.

Vangelis
"beszéltem is velük és még a számlázási csoportnak is új a dolog"
Jaj ugyan már! :) Ez eddig is előfordulhatott, mindössze annyi kell(ett) hozzá, hogy a számlakészítés még az egyik hónap végén megtörténjen, de a szolgáltatás aktiválása átcsússzon a másik hónapra (vagy akár a hónap utolsó napján történjen). Esetedben annyival speciálisabb a helyzet, hogy online "észrevetted". Mások csak azt veszik észre, hogy végre megjön az első számla, és két törlesztő csekk van benne. Egyébként meg rugalmasan kezelik az esetet, éppen azért, mert nem új a dolog. Erről már írtam itt és itt is.

Arni
Na ná, hogy ekkor is ki kell várni a 7 hónapot, sőt ekkor van az, hogy "csak" 7 hónapot kell várni, mert ha például 12 hónap hűséget vállalsz szerződéskötéskor, hogy kedvezőbb legyen a belépési díj, akkor 11 hónap után vehetsz csak készüléket (hűség vége előtt 30 nappal). Illetve ahogy korábban már itt kitárgyaltuk, a belépési díj kedvezmény visszafizetésével leveszik a hűséget és akkor is érvénybe lép a 7 hónapos szabály.

tsigalko87
Nem kell hozzá email címet igényelned, akkor is használható a mail.t-email.hu.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#39031) polonic válasza 1430 (#39030) üzenetére


polonic
félisten

Nem ajánlottak fel cserekészüléket.

(#39032) n@p@lm válasza Vangelis (#38999) üzenetére


n@p@lm
őstag

én neked az egész jövő évet kiszámláznám, előre.

na jó csak vicceltem :D

(#39033) motoflug


motoflug
őstag

Ez a -30% kedvezmény dolog valóban 31-én jár le? Most van valamilyen működő kuponkód? :R

(#39034) Armahun válasza 1430 (#39030) üzenetére


Armahun
addikt

Köszönöm.

Ezek szerint nincsen arra lehetőség, hívószám hordozással havidíjas előfizetés kössek veletek úgy hogy megkapjam a netshop-os készülékkedvezményt?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#39035) #TOTTI válasza erdoke (#39029) üzenetére


#TOTTI
őstag

Köszi, csak mert Tarr Kft.-s netről megy kifelé, mail.tolna.net-ről titkosítatlanul és azonosítás nélkül.

(I)mail.t-email.hu nem megy hitelesítés nélkül 25-ös porton.(/I)

[ Szerkesztve ]

(#39036) erdoke válasza #TOTTI (#39035) üzenetére


erdoke
titán

Gratulálok nekik... :((

A legjobb aláírás a héten

(#39037) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Nem tudom, volt-e már téma, de érdekes dologra lettem figyelmes. Ugye a T-Mobile H-ról Telekom HU--ra vátoztatta a szolgáltatónk a nevét.
Érdekes módon ugyanazzal a simmel egy T-s függő készüléken Telekom HU-lett (LG 4x HD Cyanogenmod-dal), viszont egy független készüléken (LG Nexus 5) maradt T-Mobile H. Persze abszolút nem zavar, csak nem látom benne a logikát. Valaki tudja miért van ez így?

(#39038) kali válasza dozsabalint (#39037) üzenetére


kali
legenda

oprendszer, firmware verzió...stb függvénye is.

(#39039) dozsabalint válasza kali (#39038) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Hát az LG 4x-en Cyanogenmod 10.2 volt (Android 4.3.1), a Nexus-on pedig 4.4.2 van. Érdekes hogy egy újabb Android ezt nem tudja.

(#39040) kali válasza dozsabalint (#39039) üzenetére


kali
legenda

fordítva is tapasztaltam, bár eltérő típusú telefonokon; telekom 4.1.2 firmware verzió régit ír, független 4.3 is, telekom 4.3 viszont már az újat.
arról nem is beszélve, hogy a hálózat keresésénél fordítva jelzi ki...

(#39041) Vangelis válasza 1430 (#39030) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor hallgasd vissza a beszélgetést. :)

Tényleg azt mondták, hogy nem tudják miért történt.

De itt nincs semmilyen szolgáltatás..... csak egy termék.
Te ott törlesztőről beszélsz.....itt nincs olyan. Ez a teljes ár.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39042) lugosi válasza lord.lakli (#39021) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De, céges. Ez számít?

(#39043) lord.lakli válasza lugosi (#39042) üzenetére


lord.lakli
őstag

Jobban megbíznak benne, hogy holnap is lesz bevétel.

[ Szerkesztve ]

(#39044) Vikt0r válasza Vangelis (#39024) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Ezekről a kèszülékekről hol található lista?

(#39045) dptrsk válasza Vikt0r (#39044) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Telekom oldalán a keresőbe írd be, hogy használt.

(#39046) Vangelis válasza dptrsk (#39045) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az a baj, hogy a telekom dolgzók gyorsabbak mint mi :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39047) motoflug válasza dptrsk (#39045) üzenetére


motoflug
őstag

Ezek egykor kiállított modellek? Garancia nélkül?

Elvileg itt a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#39048) ShadowX válasza motoflug (#39047) üzenetére


ShadowX
őstag

Azért pont a lényeg nincs benne, ugyanis számomra nem mindegy hogy milyen használt. Kiállított darab, amelyik a nap 24 órájában üzemelt hónapokig, vagy olyan készülék, amelyet online rendeltek és 8 napon belül meggondolta magát a vásárló...

[ Szerkesztve ]

(#39049) motoflug válasza ShadowX (#39048) üzenetére


motoflug
őstag

Nagyon nem mindegy. Bár jótállás nincsen, szóval szvsz. ezek inkább a kiállított modellek. Úgy viszont nagyon nem kellene.

(#39050) Tibee86


Tibee86
veterán

Üdv!
Bevittem a telefonom tegnap a Westend T-pontba. Kijelző hibás (i5), szervizes látta, mondta jelenleg nincs készleten nekik, de rendel egyet, 2-3 hét mire megjön, majd hívnak. :Y
Jelen esetben annyira nem gáz ez, mivel használható a telefon, de ha mondjuk bármi komolyabb baja lenne, akkor nem nagyon örülnék, hogy 2-3 hétig nincs telefonom.
Ez tényleg ilyen lassú folyamat?? APR-eknél ez max 2-3 nap, de a fórumokon olvasgatva a T-nél se szokott 1 hétnél tovább tartani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.