Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) CHIPman válasza tjb007 (#8000) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Csinálják is, nem? :U

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8002) dedike válasza CHIPman (#7999) üzenetére


dedike
addikt

Köszönjük remek, megalapozott és tartalmas hozzászólásod! :R

Erre a remek és meggyőző alapra való hivatkozással, ahogyan azt tjb007 is írta, mindenkit, mindenért be lehetne perelni! :C

Jó szerencsét!

(#8003) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Lehet h rossz helyen teszem fel a kérdést, de a többi topik kivan halva,
Frissítettem a telefonomon (samsung monte) softvert és most nincsen az internetes kapcsolatoknál se mms, se wp, se az a 3. amivel netezni lehet, a kék 3g jel ugyanúgy ott van, de nem kapcsol be,
Mit tudnék tenni?

(#8004) 1430 válasza Zefír (#8003) üzenetére


1430
senior tag

Próbáld meg a Samsung S5600 beállításai alapján, talán jó lesz.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8005) CHIPman válasza dedike (#8002) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az alap, mint a tény, hogy csak felsőoktatási diákigazolvánnyal vehető igénybe, valóban meggyőző, mi több egyértelmű. <-Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. :DDD
Én pedig a hsz-gyűjtéshez gratulálok, semmi újat nem mondtál kb.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8006) nova001 válasza dedike (#7998) üzenetére


nova001
senior tag

wappal probálom nem wifin
nem tudom mi lehet a baj.. ha bemek a tmobilba megnézik nekem a telon ??? vagy szarnak rá...megnézik a rendszerükbe ha ott minden jo nem foglalkoznak vele mi ?

(#8007) dedike válasza nova001 (#8006) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem segítenek, miért ne tennék? :K

CHIPman:

Nem mondok semmit, nem fogom bannoltatni magam ilyen miatt, hidd el! :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8008) djculture


djculture
félisten

Üdv.A díjak mikor emelkednek?Olvastam valahol hogy a sima domino percdijjai meg a média mániás dijcsomagok árai változnak.

(#8009) dedike válasza djculture (#8008) üzenetére


dedike
addikt

2011. május 1-től életbe lépő változások.

Jó szerencsét!

(#8010) djculture válasza dedike (#8009) üzenetére


djculture
félisten

Köszi az infót.

(#8011) nova001 válasza dedike (#8009) üzenetére


nova001
senior tag

média mánia xs nem változik akkor ?

(#8012) dedike válasza nova001 (#8011) üzenetére


dedike
addikt

A linken szereplő adatok szerint nem! :N

Jó szerencsét!

(#8013) Zefír válasza 1430 (#8004) üzenetére


Zefír
őstag

:R Köszi! Kipróbálom.

(#8014) Dave1984 válasza dedike (#8009) üzenetére


Dave1984
őstag

Nagy szemétség,de a legnagyobb az,hogy ha hűségidőd van,hiába áremelés,még fel sem mondhatod az előfizetésed!Ennyi erővel 200ftra is emelhetnék a percdíjat akkor sem tudnál mit csinálni.Többé soha nem írok alá hűséget a T-nél.Csesszék meg :W
Ezután megkérdem halkan hol van kis hazánkban piaci versny a 3 mobilszolgáltató között?Szinte mindháromnál azonos perc,net díjak.Ez senkinek nem tűnik fel,aki tudna mit tenni ez ellen?

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8015) St3ven válasza Dave1984 (#8014) üzenetére


St3ven
addikt

Ott a Gazdasági Versenyhivatal. Bizonyítsa, hogy kartelleznek... Az sajnos nem versenykorlátozó megállapodás, ha ugyanarra a szintre állítják be a tarifáikat. Ilyet meg nyilván nem fognak a szolgáltatók egymás közötti megállapodásként írásba foglalni, mert ha kiderül, súlyos következményekkel járna. (Akkor is, ha csak pár fejes "beszélget" róla.)

Amíg valamelyik cég (vagy egy a piacra újonnan belépő cég) meg nem húzza a drasztikus tarifacsökkentést a piaci részesedésének növelését megcélozva, addig nem várható "önkorlátozás" a részükről. A tarifacsökkentésnek határt szab a részükről racionális ármegállapítás is, ami figyelemmel van a költségeikre - hatalmas infrastruktúráról és személyzeti háttérről beszélünk - és a számukra kívánatos profitra. Ez utóbbi mértékéről persze lehetne vitatkozni...

Szóval ez egy ördögi kör, mármint a fogyasztó részéről. A telefonálás ráadásul lassan már olyan, mint a kenyér meg a tej. Muszáj fogyasztani.

Rövidtávon egyedüli lehetőségnek a szabályozást látom, de akkor meg ugye már nem nagyon beszélhetnénk szabad piacról... A szolgáltatók mondjuk egy hatósági ár esetén a realizálandó profitot "mentve" leépítenék az infrastruktúrát (pl. személyzet, hivatalos üzletek), ami végső soron a szolgáltatás minőségének romlásához vezetne. Bár ezt is lehet okosan csinálni, pl. az internetre terelni a vásárlásokat, ügyintézést, aminek a feltételei lényegében megvannak.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8016) zaba


zaba
tag

Tud valaki pontosat a Huawei U8500 készülékről? Érkezési időpont, ár, milyen android stb.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#8017) tjb007 válasza zaba (#8016) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pontos érkezés és ár nincs, ha lenne akkor sem lenne kihirdetve.
A várható érkezés bármikor lehet, holnap de akár 1 hónap múlva is (amúgy valamikor április végén, május elejére kell gondolni).
2.2 -es Android, 3,2" -os, 320x480 -as kapcitív kijelző, 600 MHz -es processzor, 256 MB RAM plusz a szokásos dolgok amik az Androiddal járnak (GPS, Wi-Fi stb.), lényegében ez a T-Mobile Pulse 2.0 -ás kiadása.

[ Szerkesztve ]

(#8018) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Hello!
Mi van a t mobil internettel?
Tegnap este óta nincs sebesség korlátozásom,azaz ami kifér a csövön avval a sebességgel megy a töltés,pedig már jóval átléptem a 100 mBos korlátot (1gB vel) :D
Remélem így is marad:D

[ Szerkesztve ]

(#8019) dedike válasza Hopkins_001 (#8018) üzenetére


dedike
addikt

Lehet, hogy az volt a "fordulónapod".. :)

Jó szerencsét!

(#8020) Hopkins_001 válasza dedike (#8019) üzenetére


Hopkins_001
tag

még addig van 2 hét
egy petákot nem vett le,meg ki is kapcsoltam a t-mobil oldalán,hogy újra kezdjék számolni a csomagot,ha van elég pénz a telón

(#8021) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy esetleg nem-e lehet az előfizetésem lejegelni?
Úgy értem hogy fizetnék egy minimális díjat a fenntartásért, de egy darabig nem használnám az előfizetést :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8022) tjb007 válasza Des1gnR (#8021) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van rá lehetőség de nem abban a formában ahogy te szeretnéd.

"7.1. Szünetel a Szolgáltatás az Előfizető ilyen rendelkezése esetén a bejelentéstől a visszakapcsolásra
irányuló kérelemben meghatározott időpontig, továbbá a Díjszabásban meghatározott egyes
díjcsomagok esetében az Előfizető ráutaló magatartásával, amennyiben az Előfizetői SIM kártyán 6
hónapon át sem kimenő, sem bejövő forgalom nem keletkezik. A szünetelés kérhető leghosszabb
időtartama 6 hónap. (Eht. 135. § (2)) Ebben az esetben a Szolgáltatás szünetelésének időtartamára az
Előfizetőt díjfizetési kötelezettség nem terheli, de egyszeri felfüggesztési díjat köteles fizetni. (Eht
135. § (1) és (3))
7.2. Amennyiben az Előfizetői (SIM) Kártya az előfizető kérésére 6 hónapot meghaladóan
szüneteltetett állapotban van (Eht 135. § (2)), az Előfizetői Szerződés a 8. fejezetben foglaltak szerint
megszűnik. (Eht. 134. § (11))"

(#8023) Des1gnR válasza tjb007 (#8022) üzenetére


Des1gnR
őstag

Milyen szépen és érthetően írják ezeket ;] ;]
Szóval ha jól vettem le akkor szüneteltethetem az előfizetést visszavonásig, de maximum 6 hónapig és akkor nem kell fizetnem a havidíjat, de az egyszeri felfüggesztési díjat ki kell fizetnem :K Ez mennyibe kerülne?

"továbbá a Díjszabásban meghatározott egyes
díjcsomagok esetében az Előfizető ráutaló magatartásával, amennyiben az Előfizetői SIM kártyán 6
hónapon át sem kimenő, sem bejövő forgalom nem keletkezik."

Ez viszont nem volt világos :U :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8024) dedike válasza Des1gnR (#8023) üzenetére


dedike
addikt

Idézet innen: (2.5.1.4. pont, 12. oldal)

Amennyiben a MobilOtthon díjcsomagban lévő Előfizetői SIM kártyán 6 hónapon keresztül sem kimenő, sem bejövő forgalom nem jelentkezik, azt a Szolgáltató
az Előfzető ráutaló magatartása alapján úgy tekinti, mintha a Szolgáltatás az Előfizető kérésére 6 hónapon át szünetelne, ennél fogva a 6 hónapot
követő 8. nap elteltével az Előfizetői szerződés az Üzletszabályzat 8.2. pontja értelmében megszűnik.

De ugye nincs érvényes hűségnyilatkozatod? :U

Jó szerencsét!

(#8025) Des1gnR válasza dedike (#8024) üzenetére


Des1gnR
őstag

De van hűségem :U Kérdésedből csak arra tudok következtetni, hogy ha van hűségem akkor nem lehet szüneteltetni :W :W

szerk: köszi a magyarázatot :K

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8026) dedike válasza Des1gnR (#8025) üzenetére


dedike
addikt

Akkor felejtsd el a dolgot!
Amikor aláírtál, kötelezettséget vállaltál, hogy a szolgáltatás nem kerül felfüggesztésre a hűségnyilatkozat lejártának dátumáig. Ideértve a saját kérésre történő, illetve a szolgáltató által kezdeményezett felfüggesztést is!

Jó szerencsét!

(#8027) Des1gnR válasza dedike (#8026) üzenetére


Des1gnR
őstag

Értem :U hát ezt sajnálattal olvasom :(
Azért köszönöm nektek a válaszokat :R :R

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8028) dedike válasza Des1gnR (#8027) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom milyen díjcsomagod van, de ha arra nem vállaltál hűséget, javaslom váltsd át Eco-ra (illetve AK Relax 50-re, ha Arany/platinakártyás vagy), ezeknek a legkisebb a havidíja! :K

Jó szerencsét!

(#8029) Des1gnR válasza dedike (#8028) üzenetére


Des1gnR
őstag

Eco csomagom van, csak venni szeretnék egy Like-ot és azért szerettem volna ezt szüneteltetni ha nem tudnám átíratni valakire. :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8030) dedike válasza Des1gnR (#8029) üzenetére


dedike
addikt

Értelek. Akkor nincs több ötletem... :(

Jó szerencsét!

(#8031) lindermen válasza Des1gnR (#8029) üzenetére


lindermen
aktív tag

Hát ja, nagy szemétség h csak új előfizuval lehet...
Egyébként meg cinkes a Like, mert azt írja pl a weboldalon, h ha felmutatja az érvényes diákot, 2 évig jogosult a díjcsomagra...én meg bementem, megkérdeztem (nem a raiffeisenbe :D) és adott a csaj egy nyilatkozatot, amit alá kell írni ha Like-ot akarsz. A nyilatkozatban pedig az áll, hogy felírják a diákig. számát, és a díjcsomag igénybevételének végétől(!) még nem tudom hány hónapig a szolgáltató fenntartja a jogot, hogy ellenőrizze a jogosultságot, elkerülve a visszaéléseket. Mondom ha utolsó féléves vagyok az egyetemen, akkor igénybe vehetem (2 évig)? Azt mondta a csaj h igen, de nem mertem aláírni (3 hónapra minek?!)!

Denyel (8018): Nekem is lejárt a 100 mega (Gonet M), és mégis hasít :))

[ Szerkesztve ]

(#8032) Hopkins_001 válasza lindermen (#8031) üzenetére


Hopkins_001
tag

csak az a vicc amikor lejárt 100 mb-t lekorlátoztak 120 kbps-re,(amúgy 32 kbps kelett volna nekik,ez van a "szerződésben") Most meg 4200 kbps-t is mérek:D
Remélem ki se kapcsolják a szolgáltatást:D

(#8033) Des1gnR válasza lindermen (#8031) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nekem még van időm bőven a fősulin szóval remélem minél hamarabb lesz valami megoldás, hogy mindenki jól járjon :) (főleg a tré ;] ;] )

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8034) lindermen válasza Des1gnR (#8033) üzenetére


lindermen
aktív tag

Nem csak a személyemre vonatkoztatva cinkes, csak a példámmal akartam szemléltetni. 1 év után is rosszul járhat vki ha akkor jár le a diákja, a Tré meg mondjuk leellenőrzi, és közben van 1 kétéves hűsége!

(#8035) dedike válasza lindermen (#8031) üzenetére


dedike
addikt

Én a helyedben minden további nélkül aláírnám, hiszen csupán a megkötés pillanatában kell rendelkezned érvényes felsőoktatási diákkal! Onnantól kezdve két évig nincs semmi gond, használod nyugodtan. Aztán, ha a következő ciklusban már nem leszel jogosult, akkor átváltják neked, vagy fogod és megszünteted! ;)

Jó szerencsét!

(#8036) koviandri76


koviandri76
csendes tag

Mit csináljak? Net Start okostelefonnal

Tegnap érkezett meg a futárral az első okos telefonom (ZTE blade), kedvezményesen 21000 Ft lesz részletre két év hűséggel előfizetésre, hogy ne kelljen sokat fizetni érte.
Wifis telefont szerettem volna, hogy ingyen lehessen internetezni róla.
Rácsatlakoztam az otthoni gépünk rooterére. Egy két játékot és alkalmazást letöltöttem rá, hogy lássam mit tud és örültünk, hogy milyen jó kis telefon és, hogy ennyi kis pénzért nekünk is lehet ilyen. Egy két óra múlva jött az sms ,hogy 18 Mb-tot letöltöttem a net start díjcsomagra.
Ez tarifa szerint (amit ekkor szerencsémre megnéztem) 24 ezer forint körüli összeg volt.
13 Ft/ 10 kbyte. Leesett az állam!
A telefont egyébként azt hittem, hogy wifivel használom, mert kiírta, hogy csatlakozott.
A telefon ügyesen korrigálta a wifi hiányosságát és átkapcsolt.
Most már tudom, hogy az a kicsi E betű meg a 3G villogása mit jelentett.
Persze erre a használati utasításban és a szerződésben sem figyelmeztet senki, hogy ez irreálisan sok pénzbe kerülhet!
Mire ma sikerült letiltatnom a Net startot, az adat forgalmat is lekérdeztem: 82781 kbyte = 107615 forint lesz a számla. 1 nap alatt!
Jól sikerült a kipróbálása a telefonnak!
Köszönöm a T-mobile-nak hogy pár óra alatt, sikerült ennyi pénz elszednie egy négy tagú családtól. ( rántott hús egy darabig nem lesz ebédre! )
Köszönjük T-mobile! Ez bizonyítja, hogy még a válságban is lehet bevételt növelni!
81 Mbyte adat 107615 forintba került!Nem irreálisan magas ár ez?
Mi lett volna, ha nem csak fél napot használom a Net Startot okos telefonnal?
A telefon számlával egy időben a lakásunkra is benyújtaná az igényt a T-mobile?

(#8037) Brutális eb válasza koviandri76 (#8036) üzenetére


Brutális eb
addikt

1.Mielőtt okostelefont vásárólsz tájékozódj az adott szolgáltatóról és a telefonról.
2.Méltányossággal próbálkozhatsz.

Iszonyat kellemetlen helyzet de ezért csak magad okolhatod a szolgáltatót sajnos semmilyen felelőség nem terheli. :R

Ha kötöttél volna egy mobilnet csomagra előfizut ha már okostelefont vettél elkerűlhetted volna az adott esetet.
600 forint(30 Mb)nem hiszem,hogy földhöz vágott volna.
Persze ez már nem segít ezért bocs az okoskodásért.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8038) blueye válasza koviandri76 (#8036) üzenetére


blueye
veterán

Sajnállak, vszínűleg meg tudod t-vel beszélni (max.rábeszélnek egy mediamania XSre).
DE amikor "Egy két óra múlva jött az sms ,hogy 18 Mb-tot letöltöttem a net start díjcsomagra." nem gyanakodtál?

(#8039) koviandri76 válasza blueye (#8038) üzenetére


koviandri76
csendes tag

Tegnap este küldte az sms-t de a 18 Mb nem tűnt soknak a havidíjas internetárakból kiindulva. 18 Mb az sok? Persze csak ma reggel néztem meg a tarifát, hogy az mennyi. Egyébként akkor lett gyanús amikor egy T-mobile-os ügyintéző utalt rá, hogy "húzós" lehet a számla. Addigra már 81 Mb lett. = 107 000 Ft.
A Maps alkalmazás véletlen nyitva maradt hosszabb ideig lehet, hogy az szívott le ennyi adatot?

(#8040) blueye válasza koviandri76 (#8039) üzenetére


blueye
veterán

A Google Maps nagyon sok adatot tölt le. Vszínűleg ez főszereplő volt.
Sajnos erre nem hívják fel rendesen a figyelmet, ráadásul neked a WiFi beállításában sem volt sikered. Én bárkinek csak úgy adnék el ilyen PDA-telefont (ma "okos" telefonnak hívják) ha előfizet adatcsomagra is (így vagy úgy). Persze ezért is lenne nagy felháborodás...

(#8041) kali válasza koviandri76 (#8036) üzenetére


kali
legenda

sajnálatos eset, belefut időnkét néhány ember, de kár dramatizálnil, meg ironizálni, mert egyrészt a szolgáltató is figyelmeztet rá több - előírt - helyen is, illetve a készülék használati utasításában is írva vagyon, hogy miként jelzi a mobilinternetes, és miként a wifi által bonyolított adatforgalmat! a tájékozatlanság, a félreértés, a szerződési feltételek, és a (jog)szabályok nem ismerete adott esetben nem mentesít a számla kifizetése alól, de általában hajlandó némi kompromisszumra (részletfizetés, illetve valamennyit el is engedhetnek a számla összegéből) a szolgáltató - pláne, ha megfelelő hangnemben történik a "tárgyalás"...
amennyiben nincs mobilinternetes előfizetésed, úgy egyelőre szerintem lődd ki a mobilinternet használatát a további problémák elkerülése végett (elég az apn módosítása a netes hozzáférési pontnál, ha később esetleg lesz mobilinternetes előfizetésed, úgy visszaírod az eredetire, és működni fog), mert a rendszer akkor is forgalmaz a háttérben, amikor te nem szeretnéd; szinkronizáció, frissítés...stb!

[ Szerkesztve ]

(#8042) koviandri76 válasza kali (#8041) üzenetére


koviandri76
csendes tag

Köszi a tanácsokat, a szolgáltatónál letiltattam az internetet. Nem azzal van a baj, hogy a telefon átváltott wifiről úgy, hogy alig vettem észre, hanem azzal, hogy nem tudtam, mert nem tájékoztattak arról, hogy az előfizetésünk alapból tartalmazza a Net Startot és az ilyen nagyon drága! Végül is csak egy két játékot meg programot töltöttem le. A rendeléskor ajánlottak internet csomagokat, de azt nem mondták, ha nem kérem akkor is van egy az előfizetéshez ami iszonyú drága.
81 Mb 107 000 Ft-tért szerintem nagyon sok pénz.

(#8043) kali válasza koviandri76 (#8042) üzenetére


kali
legenda

tájékoztatás szempontjából a szolgáltató azzal mossa kezeit, hogy az előírt helyen/módon tájékoztat, például általános előfizetéses díjszabás; link, a net start leírásánál; link, de a biztonság kedvéért még az ingyenes facebook; link és iwiw leírásánál is; link
nem védem a szolgáltatót - mert csak előfizetője vagyok én is -, de összetett dolog ez; vesz az ember új előfizetéssel egy okostelefont, amely a funkcionalitásainak jelentős hányadában netes forgalomra épül, ezért a szolgáltató nem adhatja el adott készüléket úgy, hogy azon alapban nem működik a mobilinternet, hiszen akkor sok funkció nem használható rajta, tehát adnak mellé valamilyen mobilinternetet! az új előfizetéssel párosuló okostelefon vásárlásakor felkínálják ugyan a havidíj fizetésére alapuló mobilinternetes előfizetést, de mivel azt adott előfizető nem kéri, így adnak olyat, aminél nincs havidíj, de cserébe drágább az egységnyi díjazás! jobb esetben persze részletesen elmondja az ügyintéző, hogy mi a helyzet, máskor csak elhadarja, vagy esetleg csak néhány szóban említi meg, aminek akkor nem is tulajdonít jelentőséget az előfizető...
ellenben miként jött ki neked a 81 megabyte esetén a 107 e ft? mert 13 forint / 10 kilobyte számítással ugyan valóban 107827 ft, de amennyiben belföldi forgalomról van szó, és nem mix díjcsomagról, úgy 50 e ft felett már nem 13 forint / 10 kilobyte a díjazás, hanem csak 0,13 forint / 10 kilobyte, tehát az 50000 ft (~37,5 megabyte) feletti 43,5 megabyte már csak ~ 580 ft!

(#8044) koviandri76 válasza kali (#8043) üzenetére


koviandri76
csendes tag

Ez egy meglévő előfizetés meghosszabítása volt.
A 107 ezer Ft valóban úgy jött ki, hogy én beszoroztam a 81 Mb-tot, mert a szolgáltató csak az adatforgalmi mennyiséget adta meg.
Lehet javítani az előző hozzászólásaimat ahol a 107 ezer Ft szerepel?
50580 Ft már nem annyira rémisztő, de azért persze még elég sok.
Azért nagyon köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#8045) blueye válasza koviandri76 (#8044) üzenetére


blueye
veterán

De rémisztő az 50580 Ft is. 60 Mb/s-es céges előfizetésünkön ezért 10 hónapig korlátlanul netezünk, persze ehhez semmi köze a te történetednek, de akkor is durva piaci terelés arra h a NetStartot váltsd át vmilyen mobilinternet csomagra.

(#8046) lindermen válasza dedike (#8035) üzenetére


lindermen
aktív tag

Igen, alapból én is így gondoltam, de az is ott van a leírásban, hogy a díjcsomagot érvényes diákkal lehet igénybe venni. És ezt a korábban általam leírtakkal párosítva már nem is annyira egyértelmű. Plusz nekem is van hűségem még fél évig.

(#8047) dedike válasza lindermen (#8046) üzenetére


dedike
addikt

Én a leírásból azt olvasom ki, hogy a megkötés pillanatában kell megfelelned a követelményeknek, és ettől a pillanattól kezdve két évig használhatod a díjcsomagot, ha vizsgál bármit is a T, az legfeljebb az lehet, hogy a szerződéskötéskor valóban jogosult voltál-e felsőoktatási diákigazolványra!
Természetesen a még hátralévő hűség meggondolásra késztethet, de inkább számolj, melyik éri meg jobban, s onnantól kezdve tiszta az út! ;)

Jó szerencsét!

(#8048) lindermen válasza dedike (#8047) üzenetére


lindermen
aktív tag

köszi a segítséget, bár számomra nem ennyire egyértelmű. Ha csak át lehetne váltani, nem is gondolkoznék...

(#8049) blueye válasza koviandri76 (#8044) üzenetére


blueye
veterán

Még az jutott az eszembe hogy mi lett volna veled ha épp külföldre indulsz és ott próbálod ki az új telefonodat. jajj!

(#8050) kali válasza blueye (#8049) üzenetére


kali
legenda

akkor csak feltűnt volna neki a dolog, hiszen úgy nem hihette volna azt, hogy a saját wifi routerére csatlakozva netezget...
meg azért azt csak nem gondolja senki sem, hogy külföldi hálózaton is ingyen/olcsón netezgethet csak úgy alapban?!?!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.