Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) tjokai válasza 1430 (#15000) üzenetére


tjokai
senior tag

Tehát akkor is bevasalják a tartozást! És mi van ha nincs semmi más a nevemen és a számlaszámomra nem érkezik jövedelem?! Miből hajtják be, elviszik a TV-met vagy a Nike cipőmet?

Üdv!

(#15002) kali válasza tjokai (#15001) üzenetére


kali
legenda

akár...
néhány maszek cég szélsőséges módszereket is alkalmaz, persze kényesen ügyelnek a törvények - látszai - betartására, csak erősen feszegetik a határokat! nem poénból vesznek meg tartozásokat, hidd el...

[ Szerkesztve ]

(#15004) tjokai válasza kali (#15002) üzenetére


tjokai
senior tag

Agyonvernek az utcán ;] Azt sem bánnám, verjenek agyon nyugodtan lehet jót is tennének az emberrel :R
De jelenleg szerencsére még nem áll fent ez a helyzet csak érdeklődtem, h mi van ha...

Üdv!

(#15005) 1430 válasza tjokai (#15001) üzenetére


1430
senior tag

És a jövőben (mondjuk csak kb. az életed végéig) nem is tervezel semmi vagyontárgyat felmutatni vagy törvényesen pénzt keresni? :F

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15006) tjokai válasza 1430 (#15005) üzenetére


tjokai
senior tag

Dehogynem! Nem áll szándékomban adósságba keveredni...
És akkor mivan ha a telefon részletfizetés lejár 1 év múlva ugye és még a díjcsomagra további 1 év hűségnyilatkozat van de azt nem fizetem tovább?

Üdv!

(#15007) club1 válasza tjokai (#15004) üzenetére


club1
veterán

Agyon nem vernek, mert akkor nem látnak tőled egy garast sem. Mindenesetre ha az ember csóró, akkor nem vesz hitelre vadiúj prémium kategóriás telefont, létezik Domino kártya is használható telefonnal, sőt kártyafüggetlenül egészen használható androidos telefonok negyven körül...

(#15008) tjokai válasza club1 (#15007) üzenetére


tjokai
senior tag

Jobb esetben.....ugyanakkor ha meg gazdag az ember, nem vesz részletre prémium kategóriás telefont, hanem megveszi KP-ra :U

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15009) 1430 válasza tjokai (#15006) üzenetére


1430
senior tag

A korábban leírtakat nem befolyásolja a tény, hogy részletre vetted e a készüléket vagy sem, legfeljebb annyiban, hogy ha van még hátra részlet, azt is egyben kiterhelik. A folyamat annyiban változik, ha esetleg már nincs kötbéred, hogy kimarad a kötbér terhelés (4-es pont) és a készülékletiltás (5-ös pont), minden más változatlan.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15010) tjokai válasza 1430 (#15009) üzenetére


tjokai
senior tag

Tehát ha a telefonrészlet már lejárt de a díjcsomagra még van hűség de nem fizetem továbbra, akkor is ugyanúgy letiltják a telefont, csak annyival szerencsésebb ahelyzet, h nincs egy valag adósság a nyakamon! Jól értem?

Üdv!

(#15011) king1367 válasza club1 (#14985) üzenetére


king1367
csendes tag

Kipróbáltam, a driver már megvolt, de a szoftver exe-je csak egy felvillanó DOS ablakot hoz. :(

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#15012) tjokai válasza 1430 (#15009) üzenetére


tjokai
senior tag

Letiltott telefont lehet újra "aktiváltatni" vagy onnantól kezdve kuka?

Üdv!

(#15013) krystman válasza 1430 (#15000) üzenetére


krystman
őstag

30nap múlva korlátozzák a kimenő hívást? A Telenor-nál 3hónap múlva függesztik fel, és csak is a kimenő hívást. Előtte küldenek egy levelet, hogy ha xxx nap múlva nem fizetem be, akkor korlátozzák a kimenő hívást. De még sms is jön róla. Furcsálom, hogy itt egy hónap múlva már szinte a behajtó cégnél van a dolog!

[ Szerkesztve ]

(#15014) tjokai válasza krystman (#15013) üzenetére


tjokai
senior tag

T-Mobile nem szarozik :U

Üdv!

(#15015) 1430 válasza tjokai (#15010) üzenetére


1430
senior tag

Még egyszer nekifutok, de ennél jobban nem tudom elmondani: NEM A RÉSZLETFIZETÉS SZÁMÍT, HANEM A HŰSÉGIDŐ! Annak kell letelnie!
Ha veszel egy telefont HŰSÉGNYILATKOZATTAL ahhoz tartozni fog egy KÉSZÜLÉKKÖTBÉR. Ha a hűségidő alatt nem fizeted a számlád, kiszámlázzák a kötbért (ez pár 10 ezertől bő 100 ezerig terjed) és letiltják a készüléket, amihez a kötbér tartozott. Ha a készüléket részletre vetted, az csak annyiban számít, hogy a számlák és a kötbér mellé hozzácsapják a hátralévő részleteket is (ha van még). Amennyiben tarifahűséget is vállalsz, a kötbér összege is nagyobb lesz.

Szóval ha már kifizetted a telefont (egyben vagy részletekben), még mindig egy "valag adósság" maradt a nyakadon! Akkor lélegezhetsz fel, ha már a hűség is letelt, de ekkor is célszerűbb szüneteltetni/felfüggeszteni az előfizetést, mintsem "nemfizetni" a számlát,ha anyagi gondjaid lennének.

Amúgy a készülékletiltás feloldásának feltétele, hogy (A) rendezed a számláidat és a kötbért vagy (B) rendezed a számláidat és eltekintenek a kötbértől, de akkor marad a hűség és bekérnek még 20-30 ezer Ft előleget.

De szerintem Te ne akarjál előfizetéses telefont venni. :N

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15016) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Hol tudok T-Percet rendelni a telefonomra ? Amúgy azzal mennyivel lesz olcsóbb a 30-as számú telefonszámok hívása ? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#15017) Zoli8624


Zoli8624
csendes tag

Üdv.Ha valamilyen szolgáltatást módosítani akarok a netes felületen akkor miért írja ki mindenre ezt? "HibaA kérés feldolgozásához szükséges háttérszolgáltatás hibát jelzett. Kérjük, később próbálja meg újra!" Napok óta ezt csinálja,bármely böngészőn.Viszont én pár extra szolgáltatást ki akarok kapcsolni,pl "te+én" meg "sms te+én",ezekre nincs szükségem.Viszont így nem tudom kikapcsolni amig ezt a hibaüzenetet írja.Mit lehet ezzel tenni?Köszi a segítséget. :)

(#15018) BéHGT válasza Dyrtyho (#15016) üzenetére


BéHGT
senior tag

Mennyivel lesz olcsóbb? 1000 perc ingyen a meghatárzott időben... Utána meg a "normál" percdíj a csomagod szerint...

Ma rendeltem meg a Te+Én-t, de csak március 1.-től lesz aktív. :(

Zoli8624: Nekem ma nagyon lassú volt a My T, mire meg tudtam rendelni a Te+Én-t, és ugyan ott van a visszamondás is. Úgyhogy szerintem legyél türelmes, várj holnapig, talán jó lesz. Ha nem, hívd fel a 1430-at, úgyis ingyenes...

[ Szerkesztve ]

(#15019) dedike válasza krystman (#15013) üzenetére


dedike
addikt

Ha utánaszámolsz az éppen ugyanannyi tartozást jelent. A Telenor előre kéri a következő havi előfizetési díjat, a T-Mobile azt is utólag terheli ki... ;)

Jó szerencsét!

(#15020) timea1991


timea1991
tag

ha van tartozásod a külső behajtó általában intrum félévig probálkozik aztán bíróságra viszi az ügyet ez is kb félév. a bíróság aztán kiadja végrehajtónak aki rá terheli az ingatlanodra a tartozást. ha van jövedelmed akkor 33 százalékát le vonhatja havonta

(#15021) tjokai válasza 1430 (#15015) üzenetére


tjokai
senior tag

Oké, így már világos! Már egy ideje előfizetéses vagyok csak ezekkel nem voltam tisztában ;)
Köszi az infót! :R

Üdv!

(#15022) king1367 válasza club1 (#14985) üzenetére


king1367
csendes tag

Köszi a segítséget, megleltem a szoftvert, most már megy. :)

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#15023) zoli62


zoli62
addikt

Oké. :) Hol kérdezhetem le mégis ingyen az elhasznált adatforgalmat T-pontokon kívül? Admin felületen gondolom látszik.

(#15024) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Szerintetek melyik Domino díjcsomagra érdemes átváltani ? Nekem jelenleg egy sima Domino díjcsomagom van, és most azon vacillálok, hogy melyikre váltsak át. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget

best regards, egy fórumozó blogger

(#15025) krystman


krystman
őstag

Ezt a Blue Mobil sim kártyát lehet használni T függő telefonba szerintetek?

(#15026) zoli62 válasza Dyrtyho (#15024) üzenetére


zoli62
addikt

Szerintem Domino Aktívra, bár annak havidíja is van. [link]

(#15027) St3ven válasza Dyrtyho (#15024) üzenetére


St3ven
addikt

Nem ismertem telefonálási szokásaidat, de a Domino Nap egy egész vállalható kompromisszumnak tűnik a csúcsideji percdíj/havidíj tekintetében.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15028) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Már egy ideje túrom a netet, de egyszerüen nem találom, hogy lehet a Domino Net egyenlegemet lekérdezni!
Múlt héten vettem, ugye jár hozzá elvileg 1990.- ft alapban, de közben jönnek ilyen sms-ek rá, hogy elértem a 100Mb 80%-át, úgyhogy aktiválják a 150-et, meg ilyenek. De hogy kb hogy áll most, mennyi az egyenleg, és mikor kell rátöltsek, azt honnan tudhatnám meg? Hova küldjek róla sms-t? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15029) raziel01 válasza Dyrtyho (#15024) üzenetére


raziel01
veterán

Domino Nap volt nekem vagy 3 évig, teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#15030) 1430 válasza krystman (#15025) üzenetére


1430
senior tag

A hivatalos infó, hogy nem

Andie
Régen a My T-Mobile-ban látható volt, hogy mennyi a sávon belüli kereted, de lehet ma már ott is csak az látszik, melyik sávban vagy... Próbáld ki!
A My T-Mobile belépéshez a Domino NET/WEB kártyáknál az alapjelszó a PUK1 kód első 5 számjegye.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15031) agabe válasza 1430 (#15015) üzenetére


agabe
addikt

Nekem tök világos amit leírtál, de a minap privátban egy (állítólag) telekomnál dolgozó delikvens az alábbit írta :
Az új szabályozás szerint IMEI készülék tiltás CSAK Rendőrségi ügyből kifolyólag Suspendelhető (függeszthető fel), számla tartozásból nem tiltunk

pontosabban gondolom azt akarja sugallni, hogy IMEI tiltás (nem annak felfüggesztése) csak rendőrségi ügy miatt lehet az új szabályozás szerint.

Kamu az egész ? (vagy a T-nél alapból rendőrségi ügy lesz abból, ha valaki nem teljesíti a szerződésben vállalt kötelezettségét..pl. havidíj dizetés ? ;] )

(#15032) Andie válasza 1430 (#15030) üzenetére


Andie
őstag

Ez müködik, köszi szépen! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15033) Rigiboy


Rigiboy
tag

Hali! Nokia N9-est akarok venni neten néztem 9000ft kezdőbefizetés ez csak a neten érvényes vagy boltban mert ugye van a 10% kedvezmény új vásárló esetén, a másik ami érdekelne mivel új előfizető leszek igaz hogy bekell fizetnem 10 ezret amit lebeszélhetek s csak utána jön a havidíj?

(#15034) kali válasza Rigiboy (#15033) üzenetére


kali
legenda

nokia n9; Ez a termék már nem rendelhető!

(#15035) Rigiboy válasza kali (#15034) üzenetére


Rigiboy
tag

jah épp néztem:\ és a 10 ezer FT-ról tudsz valamit mondani?

(#15036) club1 válasza Rigiboy (#15035) üzenetére


club1
veterán

Ha valami drágább telefont részletfizetéssel veszel, akkor csinálnak egy hitelképesség-vizsgálatot. Ennek eredményétől függően akár több 10000 Ft előleget is kérhetnek...

(#15037) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Légyszi segítsetek, mert nem értem ezt az egészet

Alap Domino : Hálozaton belül 42ft/perc, Vezetékes Irányba : 42ft/perc, Hálózaton Belüli sms : 34ft/db

Domino Nap : Percdíj hálózaton belül : 43 Ft / perc, Percdíj vezetékes és más mobil hálózatba : 44 Ft / perc, SMS díjak : 35 Ft / db (hálózaton belül) 43 Ft / db
(vezetékes és más mobil irányba)

best regards, egy fórumozó blogger

(#15038) dedike válasza Dyrtyho (#15037) üzenetére


dedike
addikt

Most ezen mit nem értesz? :U

Jó szerencsét!

(#15039) Gedeon31 válasza Dyrtyho (#15037) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az alap Dominóban csak a kedvezményes idöben ,annyi a percdij ,ha jól tudom.

(#15040) timea1991


timea1991
tag

Jövő hónapban vagy valamikor j jővőben kapunk adatokat a lidl t- páros eredményeiről?

(#15041) BéHGT


BéHGT
senior tag

Na, hol is lehet megnézni az elektronikus számlát? Anyám megkapja az emailt, hogy mennyi, hanyadika a határidő, de nem tudja megnézni hogy mennyit beszélt, mennyi sms lett küldve, csak ha fizet érte 45 Ft-ot. Ez tényleg így van?! :)

(#15042) Huroq válasza BéHGT (#15041) üzenetére


Huroq
senior tag

A My T-mobile rendszerében meg lehet tekinteni a Számlaszám alatt lévő "Megtekintem a számlát" menüpont alatt vagy a tavszamla.hu -n, de csak abban az esetben ha regisztráltok/tatok.

[ Szerkesztve ]

(#15043) Nietzsche_ válasza Dyrtyho (#15037) üzenetére


Nietzsche_
tag

Domino alap

A domino napban ezzel szemben minden napszakban az általad leírtak a percdíjak.

(#15044) BéHGT válasza Huroq (#15042) üzenetére


BéHGT
senior tag

És miután befizetted, nem is tudod elérni? Csak ha lemented? Ez gáz. Én pl ezért sem fogok ilyet kérni... Anyám is előbb befizeti, aztán rájön, hogy megakarja nézni a részletes számlát... Ja, kösz!

[ Szerkesztve ]

(#15045) Varszegig válasza BéHGT (#15044) üzenetére


Varszegig
veterán

Távszámla. Ott eléred sokáig.

(#15046) timea1991 válasza Nietzsche_ (#15043) üzenetére


timea1991
tag

A Domino hálózaton belűl 72ft a csúcs időben hálón belől nem drága ez egy picikét? pl vitamax klub hálón belül 25ft csúcsidőben

(#15047) kali válasza timea1991 (#15046) üzenetére


kali
legenda

akkor az olcsóbbat kell használni! :)

[ Szerkesztve ]

(#15048) Gedeon31


Gedeon31
addikt

*102# dominó csomagnál levon 45 ft-ot?

Régen ingyenes volt ,ha jól emlékszem.

(#15049) timea1991 válasza kali (#15047) üzenetére


timea1991
tag

Csak piac vezető cégként igazán lehetne vmi halón belőli ajánlatuk. a telenornál és a vodánál is van. költői kérdés a t- nél miért nincs?

(#15050) djculture válasza Gedeon31 (#15048) üzenetére


djculture
félisten

Ingyenes most is...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.