Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) tomy86 válasza tomy86 (#31000) üzenetére


tomy86
addikt

De rövid a szerkesztési idő :((
Pontosítok. A nyolc nap, az nyolc munkanap akart lenni.

(#31002) dokee78 válasza tomy86 (#31000) üzenetére


dokee78
félisten

Ugyanilyen készüléket szeretnék.
Mert ha el akarok állni a szerződéstől akkor bevehetik szervízbe és elhúzzák 8 napig.

A rendelés szerdán történt,az átvétel az pénteken.

[ Szerkesztve ]

(#31003) tomy86 válasza dokee78 (#31002) üzenetére


tomy86
addikt

Ha jól emlékszem, akkor az átvétel utáni naptól indul a visszaszámlálás. Elálláskor, hogy jön képbe a szerviz (ugyanis a nyolc nap az elállásra vonatkozik)?
Ha javításra adod le, akkor nyilván javítják vagy ha javíthatatlan, akkor cserélik (ilyen nem lesz). Ha pénteken vetted át és hibás, akkor még kérheted javítás helyett a cserét (az átvételtől számított három munkanapig). Még abba is beleférsz.

[ Szerkesztve ]

(#31004) Something_ válasza dokee78 (#31002) üzenetére


Something_
őstag

Ne állj el, kérd a cserét.

2 éve vettem egy telefont t-nél webshopból. átvettem a futártól, de nem vettem észre egy anyaghibát a kereten.

Berohantam a legközelebbi T-Pontba (nem partner!) és cserélték azonnal, pedig azt mondták, hogy külön készleten van a webshop, de majd ők leboxolják.

Simán bent tarthatták volna "bevizsgáláson".

(#31005) dokee78


dokee78
félisten

Köszi a tanácsot.

HGabor89 -ezt fogom tenni.

[ Szerkesztve ]

(#31006) Varszegig válasza dokee78 (#31002) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha el akarsz állni a szerződéstől, akkor vihetik szervizbe, de ahhoz már neked semmi közöd, mert az elálláshoz nem kell indoklás. De persze, csak ha weben rendeltél. A te esetedre inkább a 3 (munka)napon belüli csere illik.

[ Szerkesztve ]

(#31007) dokee78 válasza Varszegig (#31006) üzenetére


dokee78
félisten

És ha épp nem produkálja a hibát?

(#31008) Varszegig válasza dokee78 (#31007) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor a jóindulattól függ.

(#31009) vacs


vacs
veterán

Valaki nem lakik véletlenül Zalaegerszegen ?
Arra vagyok kíváncsi, hogy a T-mobile üzlet(ek)ben (mert kettő van Zegen) ki van-e már állítva a Huawei Ascend P6, mert szeretném élőben megnyomkodni.
Vidéki vagyok, és feleslegesen nem utaznék. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#31010) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Azt ,hogy lehetne megoldani ,hogy a mostani telószámom az Fun díjcsomagos amire hűségidő van még rá december 4.-ig és ha rendelnék egy padfone 2-es készüléket Mozaik S csomaggal új előfizetéssel akkor nem lehetne a régi számomat az új előfizetéshez tenni ?

Vagy hogyan lehetne megoldani ?

(#31011) erdoke válasza AsusBoy (#31010) üzenetére


erdoke
titán

Ha aranykártyás vagy, akkor vársz szeptember 5-ig, és szerződést hosszabbítasz. Ha nem, akkor sehogy.

A legjobb aláírás a héten

(#31012) lugosi válasza vacs (#31009) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem Zalaegerszegen, de ma néztem meg egy másik vidéki T üzletben és nagyon ott van a készülék, sőt konkrétan szinte leesett az állam tőle élőben.

(#31013) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Nem tudok belépni a My T-Mobile-ba. PC-ről, telefonról mindig ezt kapom.

3 Dominós szám, 4 böngészővel próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#31014) .bruszli. válasza vacs (#31009) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Holnap megnézem. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#31015) Huroq válasza pinnacle (#31013) üzenetére


Huroq
senior tag

Jelenleg nekem sem működik.

(#31016) pinnacle válasza Huroq (#31015) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor valami karbantartás lehet.

(#31017) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Éjfél óta nincs szolgáltatás...egyik T-s számom sem elérhető.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#31018) Classius


Classius
aktív tag

T-Mobile - Mobiltudós féle állás interjúról tudnátok valamit mondani, hogy mire számítsak? Mire lehetnek kíváncsiak, mire készüljek?
Előre is köszönöm! :R

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#31019) St3ven válasza dokee78 (#31007) üzenetére


St3ven
addikt

Én mindenképpen az elállást választanám... Aztán ha megvan az új készülék, és azzal is gondok adódnának, legalább megint van lehetőséged az elállásra vagy cserére.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31020) Something_ válasza St3ven (#31019) üzenetére


Something_
őstag

Tudtommal, hogyha eláll a készüléktől, akkor bukta, mivel a készüléket kedvezményes áron vásárolta az előfizetés mellé.
Ha eláll, akkor marad az előfizetés, telefon nélkül:-)

Nem kell itt cselezni. Be kell menni, meg kell mondani, hogy rossz a készülék, kér egy újat, ami működik. Ennyi.

(#31021) dokee78 válasza St3ven (#31019) üzenetére


dokee78
félisten

Már kilőve,mert nem tudom visszarakni a T-mobile szoftvert.
És a töltővel lehet gond,mert más töltővel nem tapasztaltam a hibát.

(#31022) St3ven válasza Something_ (#31020) üzenetére


St3ven
addikt

Tudtommal, hogyha eláll a készüléktől, akkor bukta, mivel a készüléket kedvezményes áron vásárolta az előfizetés mellé.
Ha eláll, akkor marad az előfizetés, telefon nélkül:-)

Nem a "készüléktől áll el", hanem a szerződéstől.

Elállás esetén pedig vissza kell állítani a szerződés előtti állapotot, ergó a(z új előfizetői) szerződés is megszűnik.

(#31021) dokee78
Akkor végül is megoldódott. Bár elég merész rögtön nekiállni moddolni a friss készüléket, anélkül, hogy az esetleges gyári hibák felmerülésére nem adunk pár (3 ill. 8) napot.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31023) tomy86 válasza dokee78 (#31021) üzenetére


tomy86
addikt

"nem tudom visszarakni a T-mobile szoftvert."
Gondolom itt is meg lehet csinálni a flashtoolal telepíthető ftf fájlt a SUS vagy PCC fájlokból, mint a korábbi Xperiáknál. Megkérsz egy másik T-st az L :) topikban, hogy csinálja meg, töltse fel és ennyi.

(#31024) Classius


Classius
aktív tag

Erre valaki ?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#31025) Bgray


Bgray
csendes tag

Sziasztok azért írok ide, mert hallottam még anno olyat, hogy ha a telefon árát levásárolhatom(Garanciális csere) akkor az ár 110%-t a T-mobile állja. Ez még mindig így van?

(#31026) St3ven válasza Bgray (#31025) üzenetére


St3ven
addikt

A vonatkozó kormányrendelet nem ismeri a levásárlás fogalmát. Hibás teljesítés esetén javítás, csere, elállás van, ilyen sorrendben.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31027) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok! Nekem egy Mozaik XS díjcsomagom van és leszeretném kérdezni, hogy menyi egyenleg, van, még a havi keretemből ezt hogyan tudom megtenni?

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#31028) DataTraveler


DataTraveler
tag

Az lenne még a kérdésem, hogy mi történik, ha elfogy a havi 3200 Ft-os havi keretem? Mivel nincs túlforgalmazási díj és szeretnék még telefonálni róla akkor feltöltő kártyával tudok újabb összeget rátölteni?

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#31029) Vangelis válasza DataTraveler (#31028) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem kell bajlódni a feltöltéssel.. majd küldik a számlát. ;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31030) djculture válasza DataTraveler (#31028) üzenetére


djculture
félisten

Azt ami leírsz csak a mix díjcsomagnál lehetett megcsinálni... A többinél számlálódik tovább a percenkénti percdíj pluszban és annyival több lesz a számládon...

(#31031) DataTraveler válasza djculture (#31030) üzenetére


DataTraveler
tag

3200 Ft elfogy, utána még tudok telefonálni róla? Szerződésben azt írják, hogy nincs túlforgalmazási díj, ez most akkor mit jelent? Hogy tudom lekérdezni, hogy jelenleg hol, jár az egyenlegem? Köszönöm :R

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#31032) Vangelis válasza DataTraveler (#31031) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Internetnél nincs túlforgalamzás.

Sehol nem tudod pontosan lekérdezni.

Igen pont azért nem tudod!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31033) djculture válasza DataTraveler (#31031) üzenetére


djculture
félisten

Tudsz telefonálni csak az már nem a 3200ft leforgalmazhatóság (havidíj) terhére történik.
Internet ügyében meg: díjcsomagban foglalt adatmennyiség felhasználása esetén nincs túlforgalmazási díj, ilyenkor lecsökkentjük az adatforgalom sebességét, és legfeljebb 32 kbit/s letöltési/ feltöltési sebességgel mobilinternetezhet tovább a következő fordulónapjáig.
Adatforgalmadat meg a my t-mobile-ban tudod lekérdezni pénzért...[link]

[ Szerkesztve ]

(#31034) DataTraveler


DataTraveler
tag

Hát ez nagy kár, hogy nem tudom lekérdezni az aktuális egyenlegemet. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :R Mikkor van a havi fordulónap?

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#31035) djculture válasza DataTraveler (#31034) üzenetére


djculture
félisten

Letudod mint írtam a my t-mobile-ban vagy sms-ben is de sose kapsz pontos adatot mert van némi késés...

(#31036) .bruszli. válasza vacs (#31009) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Eötvös-közi T-Pontban van kirakva egy fehér p6 a bejáratnál. Készleten is van fehér meg fekete is. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#31037) vacs válasza .bruszli. (#31036) üzenetére


vacs
veterán

Pár perce érkeztem haza a melóból, épp privátot akartam írni neked, mikor látom, hogy már válaszoltál.
Pont jó, hogy fehér van kirakva, mert ilyen színűt szeretnék venni.
Holnap akkor kocsiba ülök és megnyomkodom.
Köszönöm szépen a segítségedet. :R

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#31038) lafaty80 válasza lafaty80 (#30967) üzenetére


lafaty80
őstag

Voltam bent, hát érdekes......

Mivel ugye nem nagy összegről van szó, ezért a hölgyike saját maga indított egy visszafizetési "mizét"....
Annyit mondott csak, hogy hát igen azért dobhatta ki a rendszer, mert 1 éven túl kértem a sim cserét. Itt mély levegőt vettem és elmondtam neki, hogy akkor kukkantson át a másik kollégához mert ő meg nem mondott semmi ilyesmit amikor megcsinálták a cserét. Meg hogy az ő figyelmét is elkerülte amit 1 perce mondtam, hogy június elején voltam sim-et cserélni, csak a számlán szerepel 07.30 (telefont 2012.07.19-én vettem). Vll vonogatás majd gyors billentyűzet csattogás és elindítva a kérelem saját hatáskörből?!? Ezek után már csak annyit kérdeztem, hogy kapok erről valami infót, mármint a kárelem elfogadásáról? "Persze, a következő számlán..." Itt tartunk 2013-ban????

Aztán este felhívott a T-től egy hölgyike, hogy az egyik társkártyámon lejárt a hűség akarok-e valamit venni... annyit mondtam csak, hogy míg ez a dolog le nem zajlik, semmit. Erre kaptam egy sms-t a nevével és számával, hogy nyugodtan kereshetem őt, segít amiben tud.
Szóval ez meglepett, ilyen van aranykártyásként? Mármint Személyi ügyfeles? :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#31039) djculture válasza lafaty80 (#31038) üzenetére


djculture
félisten

Nekem is szokott jönni ilyen sms csak épp a vezetékes üzletág vonalon...

(#31040) Sordoran válasza lafaty80 (#31038) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha valamit venni akarsz, vagy rá akarnak venni, hogy vegyél nagyon oda adóak szoktak lenni :DD
Mikor csak érdeklődtem, van-e raktáron adott készülék egy boltban mondta rendeljem meg telefonon, fehér van, mondom nekem fekete kell, inkább bemegyek T-Pont-ba hátha lesz. Oké, akkor másnap visszahív, hogy ha nem járok sikerrel, rendeljek ott fehéret. És bár sikerült vennem feketében, másnap hívott, találtam-e feketét (még ezt is leírta :U ), szóval tök rendesek ilyenkor.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31041) moriak


moriak
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy az Aranytárskártya Fun díjcsomaghoz előfizetéses készüléket tudok választani?

(#31042) dedike válasza moriak (#31041) üzenetére


dedike
addikt

Szia, igen, tudsz.

Jó szerencsét!

(#31043) .bruszli. válasza vacs (#31037) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Útba esett. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#31044) Soulfly842 válasza .bruszli. (#31043) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én is nézegettem a kiállító darabot a P9-ből mielőtt még árlistába került volna... Az első telefon, aminél nem homokszemcsés a fehér sem :DDD Gyönyörű lett, gördülékeny és iszonyatosan szerethető készüléknek tűnik.. Szépen össze lett rakva és a 'vastagsága' miatt nagyon jó érzés kézbe fogni. :)

[ Szerkesztve ]

(#31045) happyguy


happyguy
csendes tag

Most veszek új telót, új kártyával. Keveset fogom használni (havi pár hívás-pár sms), csak azért veszem, hogy elérhető legyek, így a telefon is elég alap, internetezni pl. nem lehet rajta. Így egy olcsó kártyás tarifacsomagot keresek. Mivel minden ismerősöm más szolgáltatónál van, így nincs adott szolgáltató. Most épp a T-mobile csomagjait néztem. Ezek közül szerintetek melyik érné meg legjobban?

DOMINO NAP
Ez elég egyszerű, mindenhol minden hívás, minden hálózatba, minden időszakban 46-47 Ft.

DOMINO AKTIV
Ez elég olcsó. Olcsóbb mint az előző, de nem értem mit jelent az időszaki díj 560Ft/30 nap. Ennyit fixen be kell fizetnem, hogy élvezhessem a csomagot, tehát ez nem letelefonálható, a kártyámra külön kell töltenem.

DOMINO 5
Ez is jó, itt ugye ki lehet választanom 5 számot, ez nekem jó is lenne, mert több embert nem is nagyon hívnék. Viszont ebben van internet, ami nekem ugye nem kell.

(#31046) djculture válasza happyguy (#31045) üzenetére


djculture
félisten

DOMINO AKTIV-nak van 30napra szóló díja amiért azt kapod hogy olcsóbb percdíjakkal tudsz hívni, az neked ha 5 számot akarsz hívni akkor felesleges.

Dominó 5 a neked való eleve azzal adják a sim csomagokat manapság... Beállítod a *111# önkiszolgáló menüben az 5 számot és annyi. gonapinet Internetet szolgáltatást amit tartalmaz a domino 5 meg kikapcsolod a my t-home menüben és nem lesz

[ Szerkesztve ]

(#31047) djculture


djculture
félisten

Nemsokára változások várhatóak a mobilszolgáltatás terén az Európai bizottságoz már benyújtották a tervezetet megtárgyalásra :
EU egy olyan tarifacsomag kialakítását tenné kötelezővé a szolgáltatók számára, mely a normál havi díjas tarifákhoz hasonló felépítéssel hang- SMS- és adatszolgáltatást egyaránt tartalmazna, az Európai Unió 28 tagországán belül teljesen egységes feltételekkel és áron.

[ Szerkesztve ]

(#31048) Gerasz válasza djculture (#31047) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Akkor beindul a SIM-turizmus, a "hazai" "versenyző" "szolgáltatók" megkerülésére.

(#31049) Vangelis válasza djculture (#31047) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor most nem szabad új hűséget aláírni addig.

Meg is érdemelné mind a három versenyző, hogy kötelezzék őket.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31050) tylerddd


tylerddd
veterán

Az mitől függ, h a teló hálózat szempontjából T-Mobile-t vagy Telekom-ot ír ki?! Nekem 1x ezt, másszor azt, de 70%-ban T-Mobile-t.

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.