Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) kali válasza zoli62 (#6598) üzenetére


kali
legenda

ha az n97 a kiindulási alap, akkor lehet, hogy a gyári böngészős ikon helyett t-s web'n'walk ikon lesz! :)

[ Szerkesztve ]

(#6602) _PetZ_


_PetZ_
csendes tag

Arról szeretnék érdekéődni hogy a ikon csomagokat csak iPhone -al lehet használni? vagy más telefonhoz is lehet kérni őket?

(#6603) tjb007 válasza _PetZ_ (#6602) üzenetére


tjb007
nagyúr

Használni bármelyik telefonnal lehetne azonban csak és kizárólag iPhone vásárlása esetén vehetők igénybe.

(#6604) _PetZ_ válasza tjb007 (#6603) üzenetére


_PetZ_
csendes tag

hát akkor... :O
más hasonló csomag mint az ikon 200 mi van még a t-mobilnál?

(#6605) tjb007 válasza _PetZ_ (#6604) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak a MédiaMánia van.

(#6606) _PetZ_ válasza tjb007 (#6605) üzenetére


_PetZ_
csendes tag

jól értem hogy ott meg 1 percet se beszélhetlek le a havidijból?

(#6607) tjb007 válasza _PetZ_ (#6606) üzenetére


tjb007
nagyúr

A MédiaMánia csomagok havidíja 100% -ban leforgalmazható.
Egy kis összehasonlítás, hogy átláthatóbb legyen:

Ikon 200 (havidíj 4990 Ft):
- 200 lebeszélhető perc
- 100 SMS
- 1GB adatforgalom és slussz.

MédiaMánia S (havidíj 4990 Ft):
- 100% -ban leforgalmazható havidíj
Ezen felül kapsz díjmentesen 50 db SMS -t, 500MB adatforgalmat és 10 óra Mobil TV -t.

[ Szerkesztve ]

(#6608) _PetZ_ válasza tjb007 (#6607) üzenetére


_PetZ_
csendes tag

jó még 1 kérdésem maradt, minden hónapban kapnék "50 db SMS -t, 500MB adatforgalmat és 10 óra Mobil TV " ?

(#6609) tjb007 válasza _PetZ_ (#6608) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, minden hónapban.

(#6610) dedike válasza _PetZ_ (#6608) üzenetére


dedike
addikt

Azt vedd figyelembe, hogy hónap végén a fel nem használt tartalmak elvesznek, azok nem göngyölíthetők! ;)

(Egyébként, ha ikont szerettél volna, akkor a MédiaMániával is meg leszel elégedve! :K )

Jó szerencsét!

(#6611) _PetZ_ válasza dedike (#6610) üzenetére


_PetZ_
csendes tag

azért néztem az ikont mert ott dupla letöltés van ikon 200 (1gb) vs médiamania s 500MB... oké persze hogy van hozzá 10óra mobiltv is hurrá hurrá :) csak az a baj hogy nem tvzek alapból se:)

(#6612) biker válasza robi0604 (#6597) üzenetére


biker
nagyúr

aztabaszta, most nézem. gyenge 5x-ös áremelés a biztosításra

elmennek a qrva....... nem fogok kötni, hétfőn jön meg az i4-em, mentem volna kötni, de így nyaljanak sót

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6613) biker


biker
nagyúr

Úgyse ér semmit, de dobtam nekik egy emailt
"Tisztelt T-mobile!

Hétfőn érkezik az iPhone4-em, amihez szerettem volna biztosítást kötni, mikor rendeltem (4 hete)
Meglepődve tapasztaltam, hogy 4-5szörös(!!!) áremelést vezettek be a készülékbiztosítás területén!

Érdeklődnék, hogy ezt mégis mire alapozva tették? Miből gondolják, hogy így megéri bárkinek is kötni?
490-790Ft helyett most 1990-2590Ft lenne a biztosítás havonta?

Azt már inkább le se írom, mit gondolok arról, hogy megrendelem a készüléket, amit hiába hoznak házhoz, be kell menjek micro-SIM-ért, mert azt képtelenek megoldani, hogy együtt megkapjam, és azt is elfogadtam, hogy be kell majd menjek megkötni a biztosítást, de ez most teljesen felháborított, hogy későn jön a termék, és még nem is tudom megkötni azt a csomagot, amit terveztem"

aláírás, telefonszám...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6614) SPF


SPF
senior tag

Tegnap vettem egy telefont (Nokia C6), és ma kaptam egy sms-t, hogy 30 napig ajándék promóciós 500 megát kaptam. Felhívtam a 1430-at, és megerősített benne a hölgy is. Utána neteztem egy kicsit, és kaptam egy üzenetet, hogy a net start forgalmam 1 mega volt. Most akkor ez az 1 mega már abból az 500 mega ingyenes netből lesz levonva, vagy kiszámlázzák külön?

[ Szerkesztve ]

(#6615) rib-rob


rib-rob
csendes tag

Hello!
A T-mobile-nál van a NET500MB-os mobilinternet, és az 500MB kb. mennyi netezésre elég??

(#6616) kali válasza rib-rob (#6615) üzenetére


kali
legenda

attól függ, hogy milyen eszközön, és mire használnád?!?!

(#6617) rib-rob válasza kali (#6616) üzenetére


rib-rob
csendes tag

Samsung Wave-n használnám, hírolvasásra pl. mobilarena, origo, freemail, stb.

(#6618) kali válasza rib-rob (#6617) üzenetére


kali
legenda

arra bőven elég, sőt!

(#6619) rib-rob válasza kali (#6618) üzenetére


rib-rob
csendes tag

Köszönöm a segítséget! :)
Jah, és még annyit, hogy a T-Mobile-nál frissíteni tudják a Wave szoftverét, mikor megjelenik egy frissítés?? Mert úgy tudom, hogy az alap szoftver a telefonon már régebbi kiadású.

(#6620) kali válasza rib-rob (#6619) üzenetére


kali
legenda

tudják, ha van újabb szolgáltatós firmware verzió, vagy a samsung szerviz is frissíti, de házilag is simán kivitelezhető!
ajánlom a telcsi témáját, különös tekintettel az első hozzászólásra; link ;)

(#6621) SPF


SPF
senior tag

#6614-re valaki?

(#6622) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Sziasztok,nem tudom jó helyre írok ezzel de sztem ittis jólesz.
Csütörtök este rendeltem a t-mobile webshopból egy ZTE Blade telefont.
A bankkártyás fizetési módot válaszottam.A kártyárol leis vette a pénzt, viszont az oldal "Önnek nincs folyamatban lévő rendelése. Tekintse meg kínálatunkat!" rövid szöveggel tájékoztat arról hogy nem vettem semmit!?
Továbbá még irták hogy munkatársuk megfog keresni még pénteken ha minden jólmegy,de ezsem történt meg.
Szóval szerintetek a rendelésem "elkallódott",vagy csak a webshop írja ezt ki de a rendelésem megkapták?Tudom, hogy nehéz így megállapítani de tippeket várnék azért. :)

(#6623) anatre1


anatre1
tag

T-nél a legkisebb (legolcsóbb) net-es csomag megéri? Csak néha néznék meg pár dolgot. Melyik csomagot válasszam erre a célra? Tanácstalan vagyok :D

[ Szerkesztve ]

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#6624) kali válasza anatre1 (#6623) üzenetére


kali
legenda

attól is függ, hogy konkrétan milyen telefonról van szó, milyen böngészővel, meg ha megjelenítteted a képeket - pláne ha flash is van -, akkor néhány húzósabb fórum/weblap esetében akár 3 - 4 megabyte forgalmat is generálhat csak a főoldal betöltése, szóval a 40 megabyte keretes csomag nem valami nagy...

(#6625) anatre1 válasza kali (#6624) üzenetére


anatre1
tag

Független Galaxy S-el /Wave-el használnám:)

[ Szerkesztve ]

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#6626) kali válasza anatre1 (#6625) üzenetére


kali
legenda

ajaj, nekem a galaxy s esetében teljes flash támogatással (friss 2.2) és a képek megjelenítésével az 500 megabyte keretes csomag is kevés lenne! - igaz, videókat is nézek, meg napi szinten több megabyte méretű mellékleteket töltök le, de így gigabyte környékére kúszik fel havonta a forgalmam!
ha a flash és a képek megjelenítését kikapcsolod, szerintem akkor is a 100 megabyte keretes csomag kell minimum!

[ Szerkesztve ]

(#6627) dedike válasza gyulus08 (#6622) üzenetére


dedike
addikt

Ott valami nem stimmel. Van már előfizetésed a T-nél? Új előfizetéssel veszed a telefont vagy készülékváltással? Kaptál emailt vagy sms-t a T--től a rendelés után? :U

SPF:

Ne haragudj, én néztem volna, de nem találtam egyértelmű utalást a kérdésedre a honlapon. Ott a Net One esetén ír valamit, Te pedig Net startot írtál. Talán majd 1430 jön és megmondja! Vagy próbáld meg a 1430-as számot, bár írtad, az sem volt egyértelmű... :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6628) SPF válasza dedike (#6627) üzenetére


SPF
senior tag

Köszi, akkor holnap felhívom az üfsz-t...

(#6629) gyulus08 válasza dedike (#6627) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Van T-s kártyám,csak a telómnak bevan törve a kijelzője,úgyhogy nemnagyon bénáztam a jelszó kéréssel stb, inkább csináltam új profilt.Tehát nem t mobile előfizetőként.
Semmilyen visszajelzést nemkaptam a T-mobiletól.Bár azóta írtam az ügyfélszolgálatnak levelet.

[ Szerkesztve ]

(#6630) dedike válasza gyulus08 (#6629) üzenetére


dedike
addikt

Egy emailt vagy smst illett volna kapnod, ha végigment a rendelés. Aztán csak várni kellett volna, mivel ilyenkor minden esetben hívnak! :K

Jó szerencsét!

(#6631) vivike77


vivike77
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne a t-mobile előfizu fizetésének mulasztása miatt letiltott egy telót. Ezt megvettem ha veszek egy turbosimet, hogy független legyen vodánál lehet használni? válaszotokat köszönöm!

(#6632) tjb007 válasza vivike77 (#6631) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csinálhatsz te azzal a telefonnal bármit, használni már nem fogod tudni.
Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Nem, Turbo SIM -mel sem fogod tudni használni.

(#6633) 1430 válasza SPF (#6621) üzenetére


1430
senior tag

Az adatfogalmi értesítő nem veszi figyelembe az ajándék 500 MB-ot, hiszen az nem jár mindenkinek, csak a promócióban résztvevőknek.
Tehát ha Net Start-ot használsz, akkor 1 és 3 MB átlépésekor kapsz SMS-t.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6634) SPF válasza 1430 (#6633) üzenetére


SPF
senior tag

Vagyis akkor ne ijedjek meg az értesítő sms-től, hogy elértem az 1 megát? Tehát 3 megánál is kapok majd ilyet, viszont hó végén levonják az ajándék 500 megából? Ezt az 1 megát nem kell kifizetnem?

[ Szerkesztve ]

(#6635) vivike77


vivike77
tag

Kiprobáltam Turbosimmel az elvileg letiltott telefont...... Vodával működik. Most felkutatok egy t-s kártyát mert akkor lehet le sincs tiltva. A srác akivel cseréltem azt mondta tiltott dobozostól papírostól elküldte, de nincs rajt hogy előfizus-e. Dobozostól csak nem lopta legalábbis csunya lett volna :D Mennyi idő alatt tilt a t-mobil telefont? Vagy ha kifizette a tartozást akkor azonnal visszanyomják a telót?

(#6636) tjb007 válasza vivike77 (#6635) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha le lenne tiltva akkor elméletileg egyik hazai szolgáltató hálózatán sem tudnád használni.

"de nincs rajt hogy előfizus-e."

Biztos, hogy az mivel a feltöltőkártyás csomagban vásárolt telefonokat sehol sem szokás letiltani (nem is lenne okuk rá).

(#6637) vivike77 válasza tjb007 (#6636) üzenetére


vivike77
tag

Hát meglátjuk mi lessz vele kiváncsi vagyok rá nagyon, hogy is van ez.
Amúgy régen volt egy 6210i amivel így jártam t-s karival nem működött a többivel igen. Jó mondjuk akkoriban még csak saját hálózatos tiltás volt ha jól emlékszem.

(#6638) CsuRi101 válasza tjb007 (#6636) üzenetére


CsuRi101
tag

dehogynem, lopott telefont tiltanak simán.

(#6639) tjb007 válasza CsuRi101 (#6638) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen de nem a nemfizetés miatt, itt most erről van/volt szó.

(#6640) vivike77 válasza CsuRi101 (#6638) üzenetére


vivike77
tag

Na leteszteltem a telót T-s kártyával NINCS térerő! Turbosimmel Vodánál van!!! Ez a csoda hogy lehet?????

(#6641) vivike77 válasza vivike77 (#6640) üzenetére


vivike77
tag

Hallottam ilyet hogy csak vodánál működik minden, de erről nem sokan számoltak be. Hivatalos leírást azonban az ellenkezőjére sem találtam.

(#6642) Nova96


Nova96
őstag

Üdv van egy telefonom (ZTE Blade) És megvedtük a sim kártyára kaptam 500mb adat forgalmat,de kiderült csak sms után lehet használni a netet ez igaz?
És ilyen kor mi van ,mert nekünk ezt a t-mobilos csávó nem mondta hazajöttem és mentem fel netre.... :Y :F :W Ma bemegyek a t-mobilba megkérdezem és azt mondja ezt nem tudja de ha elölte használtam 130e kell fizetni. :W Ami lássuk be.....elég nagy átcs*szés mert nekünk nem szóltak.... :W :W :W :W :F

(#6643) vivike77 válasza Nova96 (#6642) üzenetére


vivike77
tag

Ez kemény azt nem mondta mire fel kell ennyit fizetni?

(#6644) raziel01


raziel01
veterán

Venni akarok egy LG GS290 mobilt 1 éves hűséggel és az lenne a kérdésem, hogy ugye a legolcsóbb csomag az Eco díjcsomag és annál akkor tényleg csak annyi, hogy 1850 Ft a havidíj ami 100%-ban lebeszélhető és semmi más díj nem jön rá? Gondolok itt például a hívószámkijelzésre, az is ingyenes?

(#6645) kali válasza raziel01 (#6644) üzenetére


kali
legenda

eco esetén nem ingyenes a hívószám kijelzése, hanem + 200 ft!
eco leírása; link és alul láthatod a díjcsomagba foglalt szolgáltatások résznél, hogy milyen szolgáltatások vannak benne ingyenesen!

[ Szerkesztve ]

(#6646) 1430 válasza Nova96 (#6642) üzenetére


1430
senior tag

Hogy jött ki a 130 ezer?

"mert nekünk ezt a t-mobilos csávó nem mondta hazajöttem és mentem fel netre"
Kaptál egy promóciós nyilatkozatot is, abban benne vannak a részletek...

Amúgy nyugalom, mert a vásárlástól használhatod (kivéve MIX djcsomag, de ott úgyis legfeljebb csak az egyenleg terhére netezhettél), viszont az SMS értesítéstől számítja a rendszer a 30 napot.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6647) club1 válasza 1430 (#6646) üzenetére


club1
veterán

Nálatok legalább normális rendszer van, a Telenornál kemény tízezreket lehet összenetezni 13 Ft/10kB-okkal, míg bekapcsolják az elérhetőbb árú netet...

(#6648) dedike válasza 1430 (#6646) üzenetére


dedike
addikt

Hogy jött ki a 130 ezer?

Hááát...amilyen hosszú a dátum...meg amilyen nagy számok szerepelnek benne... :DDD ....bármi lehetséges... :DD
(Valamint lehet, hogy az előző ügyfél telefonszámát is hozzáadta,csak lefelejtette az első számot, sőt! Továbbmenve, az sem elképzelhetetlen, hogy egy másik szolgáltató beépített embere volt... :DD )

Viccet félretéve, úgy rúgnám ki az ilyen embert, hogy zúgva szállna, mint a győzelmi zászló! :(((

Jó szerencsét!

(#6649) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Az elmúlt időszakban többször is voltam külföldön (Ausztria, Szlovákia) és T-s telefonom hívásfunkcióit gyakorlatilag nem tudtam használni.Tehát a hívás indítás, fogadás, sms küldés nem működött. Csak sms-t fogadni tudtam. A telefonom beállításai rendben voltak és elegendő egyenleg (dominos vagyok) is rendelkezésre állt az esetleges hívásdíjakra. Csodálkoztam kissé, korábban (anno másik szolgáltatónál) semmit nem kellett machinálnom határátlépéskor, működött minden gond nélkül.
Hosszan ,,csevegtem" a 1430-cal, mire eljutottam a téma menüpontjába. Azt javasolta, hogy *104# a bekapcsolás. Ezt megtettem, jött is visszajelzés, hogy aktív a roaming.

Kérdésem, hogy vajon csak ennyi volt a baj, hogy ez nem volt bekapcsolva vagy lehetséges, hogy a szerződésemben nincs beikszelve a megfelelő menüpont? Tehát zarándokoljak el egy T-pontba vagy legközelebb mehetek nyugodtan külföldre abban a tudatban, hogy működik majd minden?

Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#6650) zoli62 válasza 1430 (#6646) üzenetére


zoli62
addikt

Már megint a starnet problematikája, mármint, hogy idejétmúlt, és egy újonnan megkötött előfizetésen automatikusan aktív. Ha lenne a T-Mobile-on belül egyedi igénykezelési csoport, most ebben a konkrét ügyben ahhoz lehetne fordulni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.