Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) wiggen123 válasza dedike (#6850) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Nem csak Magyarországban gondolkozok. Saját márkás készülékek is elég vérszegények a külföld fényében...
Elhiszem, hogy nem vagyunk egy nagy ország, de akkor is :))

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#6852) dedike válasza wiggen123 (#6851) üzenetére


dedike
addikt

Ebben tökéletesen igazad van! A T-nek is van egy csomó jó telefonja (saját márkás), de úgy tűnik, ezek csak a tengerentúlon kerülnek forgalomba... (esetleg néhány még a német T kínálatában bukkan fel, de idáig már nem érnek el...). Ellenben üdvözlendőnek tartom, hogy végre a HTC saját néven került be a kínálatba, rögtön három készülékkel! :K

De ha belegondolsz nincs a gyártóknak sem olyan (új) telefonja nagy mennyiségben, amelyek bekerülhetnének a szolgáltatói kínálatba! :( (Talán a Nokia a kivétel, melynek T&T készülékei még újdonságnak számítanak...)

Jó szerencsét!

(#6853) szabfila


szabfila
csendes tag

Sziasztok! Meglévő előfizetésem mellé szeretnék telefonhoz mobilnetet, melyiket ajánljátok max. 3000ft / hó.

(#6854) tjb007 válasza szabfila (#6853) üzenetére


tjb007
nagyúr

Először is tudni kéne, hogy leginkább mire szeretnéd használni.
3000 Ft -ig a Net500 -at tudnám ajánlani.
Ha az 500MB nem elég akkor a következő fokozat a RelaxNet M, ez 3GB leforgalmazható adatmennyiséget tartalmaz és ennél nincs túlforgalmazási díj.

(#6855) dedike válasza szabfila (#6853) üzenetére


dedike
addikt

Telefonra, csak telefonos böngészésre: Net500.
Ha aranykártyás vagy: AK Relaxnet M.
3000-ért más nem nagyon van! :(
Estlegesen ezt még nézd meg, bár drágább, viszont majdnem felhasználással arányos!

tjb007:

Max 3000! :P

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6856) tjb007 válasza dedike (#6855) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Domino WEB az kapásból felejtős (ha csak nem akarja folyton cserélgetni a SIM kártyákat), azt csak külön Domino WEB -es SIM kártyával lehet használni, neki meg meglévő előfizetés mellé kell (bár azt nem említette, hogy milyen előfizetés).

[ Szerkesztve ]

(#6857) dedike válasza tjb007 (#6856) üzenetére


dedike
addikt

Igen, ez az információ kevés volt, csak annyit tudunk, hogy mellé, dehogy külön vagy egyben... :K

Jó szerencsét!

(#6858) szabfila válasza dedike (#6857) üzenetére


szabfila
csendes tag

partner 3, céges kedvezménnyel és mellé szeretném, aranykártya van.

[ Szerkesztve ]

(#6859) tanygab


tanygab
tag

Sziasztok,

Van itt olyan, aki egy székesfehérvári T-nél dolgozik, és kompetens garanciális ügyintézésben...? PÜ-be kérdeznék tőle... :K

(#6860) tjb007 válasza szabfila (#6858) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amiket korábban írtunk azokat akár semmisnek is veheted, a céges előfizetések más kategóriába tartoznak, más kedvezmények vonatkoznak rá stb.
Fordulj a T -s összekötőtökhöz vagy ahhoz aki nálatok ezzel foglalkozik, ebben illetékes.
A másik lehetőség, hogy felhívod az 1400 -at és beszélsz egy ügyintézővel és megkérdezed, hogy milyen lehetőségeid vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6861) Newyorker


Newyorker
addikt

ha olyan telt veszek a T-nél melybe microSIM kell, akkor ingyen kicserélik a SIMem microra?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#6862) dedike válasza Newyorker (#6861) üzenetére


dedike
addikt

iPad esetén igen, gondolom az iPhone tulajokkal sem baltáznak ki, bár ott az szerepel, "érdeklődjön üzleteinkben"! :U

Jó szerencsét!

(#6863) dedike


dedike
addikt

Áldott, békés karácsonyt mindenkinek! :R

Jó szerencsét!

(#6864) B1T3 válasza dedike (#6863) üzenetére


B1T3
addikt

Köszönöm, viszont kívánom Neked és mindenkinek! :)

(#6865) nagy04


nagy04
csendes tag

Hali!

Nemrég lett meg az új telefonom a T -nél, és dominos vagyok, ezért ugye alapból 990Ft van rajta. Nemrég ki akartam próbálni a facebook oldalt (0.facebook.com), de az opera mini nem tudta betölteni, és átirányított egy másik oldalra, és rögtön ugrott is 400Ft -om. Ezután a My T-Mobile -ba letiltottam a netet, és az lenne a kérdésem hogy ez már rögtön érvénybe lép?

(#6866) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Meg tudja nekem mondani, hogy a T-nél forgalmazott Samsung RV510-nek, HP G62-nek és a Samsung R540-nek a pontos típusát?
Az a legjobb, hogy a HP oldala szerint nincs olyan G62-es, mint amit a T forgalmaz... :W
Köszönöm!

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6867) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, h a T-nél, h megy a függetlenítés? Ha vennék most egy T függő készüléket, azt később tudom valahogy függetleníteni?

Let's begin, de gozaimasu!

(#6868) Klemens válasza _ak_ (#6867) üzenetére


Klemens
őstag

T-nél azt hiszem lehet hivatalosan függetleníteni, de valami horror összegért. Ha nem kell hivatalos függetlenítés, akkor bemész egy GSM boltba és pár K-ért megcsinálják neked.
(Remélem ez nem volt warez)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6869) kali válasza _ak_ (#6867) üzenetére


kali
legenda

Hálózati korlátozás feloldása (Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül) 10000 Ft/alkalom/készülék
forrás; link

[ Szerkesztve ]

(#6870) 1430 válasza nagy04 (#6865) üzenetére


1430
senior tag

Idézet a honlapról:
"Opera mini böngészőből a Facebook Zero nem érhető el, amelyről figyelmeztetést kap, és az adatforgalommal, díj ellenében elérhető m.facebook.com oldalt ajánljuk fel."

Az alap NetStart szolgáltatás pedig 13 Ft/10 KB...

Amúgy további kellemes ünnepeket mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6871) _ak_ válasza kali (#6869) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi, én ezt képtelen voltam megtalálni. :R

Klemens: sajnos ilyen gsm-es megoldás nem játszik ez esetben.

Let's begin, de gozaimasu!

(#6872) 1430 válasza _ak_ (#6871) üzenetére


1430
senior tag

Annyi kis kiegészítés, hogy ha Domino csomagban veszed, akkor 20.800 Ft. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6873) adam_


adam_
senior tag

Beaktiváltam 4-5 napja a T-percek (1000 perces beszélgetés...) extra szolgáltatást, beszéltem is ugyan utána, de sztem csak úgy 300 percet, erre kapom ma az sms-t,hogy a T-percek szolgáltatásból 100 perc alatt járok... ma meg már le is járt teljesen. Ez miért van? :W
Közel nem beszéltem le 1000 percet... :U

[ Szerkesztve ]

(#6874) adam_ válasza adam_ (#6873) üzenetére


adam_
senior tag

Mix díjcsomagba vagyok. Valamint még olyan kérdésem lenne, hogy akkor ugyanígy ki lesz számlázva a + 2000 Ft a Tpercek szolgáltatásért, még akkor is ha nem is tudtam lebeszélni azt az 1000 percet?!

(#6875) dedike válasza adam_ (#6874) üzenetére


dedike
addikt

Csak egy szó, melyet neked mondhatok: időarányos.... ;)

(Tehát mind a havidíj, mind a percek mennyisége.... :K )

A havi előfizetési díj Mix termék esetén a szolgáltatás igénybevételének első hónapjában a használat első napjától a hónap utolsó napjáig időarányosan számítódik, míg a használat további hónapjaiban minden megkezdett hónapra a teljes havi előfizetési díj fizetendő. Ugyanez vonatkozik a felhasználható forgalom mértékére is.

(De ezt már 1430 leírta... [link]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6876) nagy04 válasza 1430 (#6870) üzenetére


nagy04
csendes tag

Kösz, akkor én voltam a figyelmetlen... :U

(#6877) _ak_ válasza 1430 (#6872) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi ezt is. Valahol olvastam, h így vannak a dolgok, de sehol senki nem tudta ez tutira. Nem is tudom, h miért nem itt kezdtem. :R

Let's begin, de gozaimasu!

(#6878) tjb007 válasza Klemens (#6868) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Remélem ez nem volt warez"

A mondat első fele még nem, a második már igen.
Amennyiben a függetlenítés nem a szolgáltató által történik úgy:
1. a garancia elveszik
2. jogszabályba ütközik

Idézet egy Dominó előfizető szerződésből:

"Tudomásul veszem, hogy amennyiben a Dominó csomag készüléket is tartalmaz, az kizárólag a Magyar Telekom Nyrt. hálózatának igénybevételét biztosító Magyart Telekom Nyrt. Előfizetői Kártyával használható. Aki a készülékbe programozott SIM-Lock kódot módosítja, illetve abban közreműködik, szoftverbűncselekményt követ el, amely a Büntetőtörvénykönyv 300/C. § rendelkezései alapján 10 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. A fenti szabályoktól való eltérés a Magyar Telekom Nyrt. előzetes engedélyével lehetséges."

(#6879) dedike válasza tjb007 (#6878) üzenetére


dedike
addikt

...azért a magyar BV intézetek sem az ürességükről híresek... :P

Jó szerencsét!

(#6880) kali válasza dedike (#6879) üzenetére


kali
legenda

sokaknak már egy kis pénzecske befizetése is elég büntetés lehet, de akit felvet a pénzt, esetlegesen annak sem tesz jót például a priusz... :)

(#6881) tjb007 válasza dedike (#6879) üzenetére


tjb007
nagyúr

Majd építenek újakat, úgyis volt már nem egyszer róla szó :P
Amúgy van egy csomó laktanya amit drága pénzért őriztetnek külső cégekkel (mert az ugyebár roppant olcsó), azokból egy "kis átalakítás" után nagyon jó kis börtönöket lehetne csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#6882) L4R$()n


L4R$()n
tag

sziasztok, sehogy sem lehet megoldani, hogy a t-perceket 1 hónapban többször is aktiváljuk ugyanazon a telefonszámon? :O

(#6883) Lenry


Lenry
félisten

lemerült a telefonom, és most bekapcsoláskor PIN kódot kér, mert az új kártyán elfelejtettem kikapcsolni, hogy kérje (meg nem is volna akkora ötlet egy számlás kártyán kikapcsolni). a gond, hogy lövésem nincs mi a PIN kódom, a SIM kártya papírjai meg az ország másik felében vannak...

honnan tudom kideríteni a PIN kódomat?
(bónusz kérdés: lehet, hogy megváltoztattam a kódot. ez probléma-e?)

a my T-Mobile-ban nem találtam ilyen adatot, esetleg egy T-boltban meg tudják mondani?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6884) Lenry válasza Lenry (#6883) üzenetére


Lenry
félisten

sehogy, de a PUK kódot le lehet kérni my T-Mobileban.
probléma megoldva :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6885) misuti


misuti
tag

A bankkártyás fizetés senkinél nem működik a T-mobile weboldalán?

(#6886) dedike válasza L4R$()n (#6882) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal nem... :(

Lenry:

Igazad van, nem is rossz módszer! :C

Jó szerencsét!

(#6887) dedike


dedike
addikt

Paletta szolgáltatáscsomaghoz milyen mobilnet lehetőségek vannak? :U
Valamint jól látom, hogy a paletta díjcsomagok esetén fizetni kell a hívószámkijelzésért? :Y

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6888) Lenry válasza dedike (#6887) üzenetére


Lenry
félisten

az ECO esetén is. meg szerintem minden előfizus esetén...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6889) dedike válasza Lenry (#6888) üzenetére


dedike
addikt

Nem mindegyiknél, van ahol a havidíj tartalmazza. Gondolok itt a MédiaMánia vagy Ikon csomagokra.
Viszont a paletta vagy 10990, vagy 16990 forint havonta. Ezért akadtam fenn egy pillanatra a dolgon...

Jó szerencsét!

(#6890) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Jelenleg egy régebbi Nokiam (3110 c) van. Erről a 0.facebook.com elég basic szintű. A közeljövőben tervezem, hogy új készüléket szerzek be (ami reményeim szerint egy Samu S8500 Wave lesz :) )
Kérdésem, hogy a modernebb, érintős telefonokon miben más az oldal elérése? Azt tudom, hogy a képeket illetve linkeket továbbra sem tudom ingyen megnézni. Az is hiú ábránd, hogy a cset működjön az érintős verzión?

Előre is köszönöm!

(#6891) kali válasza albiosz (#6890) üzenetére


kali
legenda

a chat - és sok más fejlettebb funkció - a teljes oldal adottsága, jobb telcsiken működik a teljes oldal megjelenítésével - tehát nem az ingyenes mobilos oldal kategóriája! ingyenes mobilos eléréssel ne várj sok extrát...

[ Szerkesztve ]

(#6892) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségeteket előfizetés, azon belül is MédiaMánia L díjcsomag ügyében. (Elnézést a hosszú irományért, de nagy segítség lenne ha tudnátok segíteni.)

Van jelenleg egy új telefonom és rá egy új előfizetés a fenn említett Média Mánia L csomag.

Röviden a csomagról: Magába foglal 1GB netet, 300 sms-t és 100 %ban lebeszélhető ("A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra")

(Töltöttem le olyan programot a telefonra ami nézi az adatforgalmat, hívásokat, sms-t illetve My t-mobile saját rendszerével is megnéztem a jelenlegi egyenlegemet, hogy mennyit neteztem stb...)

My T-mobile azt írja, hogy eddig neteztem 469 MB-ot illetve a MB alá ízt írja, hogy 3800 Ft az aktuális egyenleg.

És akkor innentől több tényező is van amit nem értek:

Van 3 adatforgalom mérő android program amik 362MB-ot mérnek a my t-mobile meg 469-et. Ki téved? A második problémám, hogy ha a havi 11.000 Ft-ban benne van az 1GB net, de még azt nem léptem át akkor miért írja ki, hogy az aktuális egyenleg 3800 Ft?

Ui.: Az androidos hívás perc/Ft mérő ugyan azt mutatja amit a My T-mobile csak az internetet mutatják máshogy.

(#6893) dedike válasza Nova91 (#6892) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

A válasz rövidebb lesz.

A T adatszámlálója minden esetben kerekít, ha jól tudom 10 kb-s egységekre, a leszedett számláló nem! De semmi baj, mert: A T-Mobile ikon, a MédiaMánia és az Etalon díjcsomagok havi díjában foglalt adatforgalom felhasználása esetén 80 és 100%-nál. fogsz kapni értesítést!
(Azt tudnod kell, hogy minden esetben a szolgáltató által mért adat a hiteles!

A felhasznált percekre a második mondatból következik a magyarázat. ;)

Még annyit hozzáfűznék, hogy a My-T aktuális egyenleg sora havidíjas előfizetés esetén pontosan annyit ér, mint halottnak a forró csók! :DDD Semmit...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6894) Nova91 válasza dedike (#6893) üzenetére


Nova91
tag

Köszi!

Azt nem tudod véletlenül, hogy a tökömbe jött össze első 2 nap 300 MB?
3. nap már pár MB csak.

(#6895) dedike válasza Nova91 (#6894) üzenetére


dedike
addikt

Nem volt valami frissítés, vagy esetleg egy extra méretű letöltés? Esetleg sok apró, de összességében már sokat kitevő letöltésed? :U

Jó szerencsét!

(#6896) Nova91


Nova91
tag

Hát volt valami szoftver frissítés. Hát nem tudom. Annyira nem para mert nem napi 100 MB-ák csak első 2 napba volt valami. Mondjuk kicsit rákattantam gondolom az volt a para:D

(#6897) dedike válasza Nova91 (#6896) üzenetére


dedike
addikt

Lehet... ;]

Egyszóval, kár izgulnod, a figyelmeztető sms után ráérsz izgulni! S azon sem kell izgulnod, hogy hó közben aktiváltad, hiszen az adatmennyiség így is egészében felhasználható! ;)

(Sőt, ha túllépsz az 1GB-on, még akkor is lehet trükközni a hónap végén... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6898) evooo


evooo
aktív tag

Üdv!
Kérdésem, hogy ha a képen látható előfizetéssel vásárlok készüléket személyesen, akkor:
- 1x fizetek 27990-et a helyszínen, és pluszba még havonta annyit amennyit telefonálok?
Vagy kell még azonkívül is fizetnem valamit?

(#6899) hhheni


hhheni
tag

Sziasztok!
Új előfizetéssel, új telóval rengeteg kedvezményt kaptam:
- 500 MB adat, 30 napra
- 120 díjmentes perc, hálózaton belül, 30 napra
- dupla lebeszélhetőség, február 28-ig.
Ez mind szép, csak az a bajom, hogy fogalmam sincs arról, hogy hol tartok ezek felhasználásában. A havi forgalom csak ennyit ír:
Aktuális havi forgalom (nettó): 7 223 Ft
Kedvezmények levonása nélkül
Meg lehet tudni valahogyan, hogy mennyi ez a kedvezmények levonása után? Vagy csak majd a számlával? És azt hányadikán küldik?
Köszi annak, aki tud segíteni!

(#6900) SPF


SPF
senior tag

Aktuális havi egyenleg (kedvezmények levonása nélkül): 52 201 Ft

Ebből ugye még levonják hó végén a promóciós 500 mega adatforgalmat?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.