Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) glaci válasza Soulfly842 (#70998) üzenetére


glaci
őstag

Persze ez csak az új megrendelőknek szól ... :(
Abban bízom, hogy ez valaminek az előszele. Mondjuk pl. annak, hogy 3 - 4 hónap múlva bekövetkezik az, amit az LTE megjelenése óta mindenki vár már. Az, hogy végre növekedni fog a csomagokban foglalt adatforgalom. (Pl. a négyszeresére ... ;) )

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71002) balint82


balint82
senior tag

Ozaki külső akksi újra van készleten

Ennyiért elég jó áron van, be is rendeltem egyet.

Google Pixel 4a

(#71003) Soulfly842 válasza Bailey (#71000) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az új promóciós kiírások eddig azt is jelentették, hogy minden új használatba vételre érvényesek az új akciók is. Ez szerintem hasonlóképp lesz most is. A részletekbe nem mentem bele (az apróbetűs kitételekbe), de ahogy tegnap sebtében olvastam a változásokat két dolog ami módosult az időszakokat illetően:

1, A dominósoknak is most már két hónapra érvényesül a kedvezmény
2, A havidíjasnál is tisztán két hónapra érvényesül. Nincs tárgyhónap+1 hónap sem.

Ami még nem került szóba:

Új Domino, EcoSurf és Fun díjcsomaghoz jár egyszeri ajándék 1 GB adatforgalom. A felhasználhatóság időtartalma: 92 nap.

Domino 5 esetén a rendszerek viszont nem kezelik megfelelően ezt a promót. Az adatforgalmazás megkezdéséhez az ügyfélnek ki kell fizetnie a 195 Ft-os megkezdett napinetet a kihasználáshoz.

Új kártya esetén így célszerű Domino Surf-ben gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

(#71004) Bailey válasza Soulfly842 (#71003) üzenetére


Bailey
senior tag

Köszi, akkor marad továbbra is Voda és Telenor kártya a netre. Direkt a drága Telekom net miatt vettem 2 kártyás telefont.

(#71005) n@p@lm válasza #78121280 (#70999) üzenetére


n@p@lm
őstag

Ez így maradhatna a jövőben :)

[ Szerkesztve ]

(#71006) Soulfly842 válasza n@p@lm (#71005) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szubjektív komment:

Biztos benne van az is az új promóban, hogy mérik, hogy mit bír el, milyen terhelést hoz, stb... :)

Szerintem meg sem kottyan neki igazából, de az már jó a jövőre nézvést, ha ilyenekkel kísérleteznek. :)

Azért az a 20 GB-s net 3290-ért nem rossz :))

[ Szerkesztve ]

(#71007) n@p@lm válasza Soulfly842 (#71006) üzenetére


n@p@lm
őstag

Jelenleg ATK 8 GB-os csomagom van, én nem élhetek a 32 GB-al?

(#71008) Bailey válasza Soulfly842 (#71003) üzenetére


Bailey
senior tag

Megtaláltam a régi NetPlusz M akciót. Ott benne volt a feltételekben az oldal alján hogy csak akkor érvényes a kedvezmény, ha előtte még nem volt aktív a szolgáltatás. A mostaninál viszont csak annyi van hogy a kedvezmény átváltáskor vehető igénybe. Olyat nem látok ami azt írná hogy csak akkor, ha még nem volt korábban aktív NetPlusz csomag. Ezt kiírhatnák konkrétabban, így eléggé félreérthető.

[ Szerkesztve ]

(#71009) PhoenixSzG válasza Bailey (#71008) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Itt részletesen le van írva (6. oldal).

(#71010) Bailey válasza PhoenixSzG (#71009) üzenetére


Bailey
senior tag

Köszi, így már tiszta. Akkor már rendelem is, mert szeptemberben volt utoljára aktív bármilyen NetPlusz csomagom.

(#71011) dptrsk válasza Bailey (#71008) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

ÁSZF 9. mellékletben van, hogy ha az elmúlt 3 hónapban nem volt aktív az adott NetPlusz csomag, akkor jár a kedvezmény.

(#71012) holozis_HUN válasza #78121280 (#70999) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem berakta a 3gb-ot az 1 gb mellé. De az a 3 gb 0-ról indult... És lassan vége az első részletnek... Kb 1-2 hete aktiváltam be. Miért 0?!!??

Jó lenne ez a 3 gb :DDD Kövi hónapban (ha megadja) youtube buszon :D

Eddig 200 mb-os csomag volt, pár hete váltottam ugye surf + netplusz L.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#71013) dptrsk válasza holozis_HUN (#71012) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak akkor jár a kedvezményes adatmennyiség, ha:

-március 1. vagy azután aktiválod a csomagot.
ÉS
-az elmúlt 3 hónapban nem volt aktív az adott NetPlusz csomag.

(#71014) holozis_HUN válasza dptrsk (#71013) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Net Plusz S volt aktív egészen másfél héttel ezelőttig. Azóta NetPlusz L van.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#71015) Zeki válasza holozis_HUN (#71014) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor MA válts nagyobb csomagra, és lesz sok bónusz.

(#71016) holozis_HUN válasza Zeki (#71015) üzenetére


holozis_HUN
veterán

De nem akarok nagyobbra, most van NetPlusz L, 1 gb elég lesz bőven + a 150. 2 hónap, jaj :) Ezért nem fogok többet fizetni a 3 gb-os csomagért. Jókor jön ez is :( Na mind 1 :) Köszi!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#71017) berbatov2 válasza Zeki (#71015) üzenetére


berbatov2
senior tag

NetpluszM-ről S-re is működik? Így 500 helyett 4*200 lenne olcsóbban ugye?

(#71018) dptrsk válasza berbatov2 (#71017) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Elvileg a linkelt dokumentumban csak az a feltétel, hogy olyan csomagot rendelj, ami 3 hónapja nem volt aktív a számodon.

Ha pl. NetPlusz M csomagod van 2015 szeptembere óta, akkor most az S csomagra megkapod a 200+600MB keretet.

Tehát jelenleg olyan csomagokra érvényes, amik az előfizetéseden december 1 előtt voltak utoljára aktív.

(#71019) KZP válasza dptrsk (#71018) üzenetére


KZP
őstag

Meg szó van ott valami 2 éves hűségről is... :K

[ Szerkesztve ]

(#71020) Zeki válasza KZP (#71019) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dominónál nincs hűség.

(#71021) dptrsk válasza KZP (#71019) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Net&Roll (külön SIMen mobilnet) =/= NetPlusz (adatcsomag hang SIMhez)

(#71022) KZP válasza Zeki (#71020) üzenetére


KZP
őstag

Jogos, én nem ott néztem. :K

(#71023) postasbeci


postasbeci
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Fun S Aranytárskártya előfizetésem a fiam használja, a hűség le jár májusban és a rendszer felajánlotta már a kedvezmémyes készülékcserét.
De mivel mostanában havonta minimum egyszer rá kell tölteni 1500Ft-ot, plussz ugye maga a Fun S előfizetés 1990Ft. Így elgondolkodtam hogy átváltanám inkább neki Next S Aranytárskártya díjcsomagra, mert ugye alig lenne több a 3990Ft viszont hállózaton belül ingyen tudna beszélni és 500 mega netet kapna a mostani 40mega helyett.

Szeretném a kedvezményes készülékcserét is kihasználni, mégpedig egy kamatmentes részletre vásárolt Huawei G8 készülékkel.

Most jön a bökkenő, legalább is amennyiben jól tudom hogy a Fun díjcsomagról váltás csak személyesen ügyfélszolgálaton megoldható, mert SIM kártya cserével jár.
Viszont a Huawei G8 meg már kifutó készülék, esély sincs hogy itt legyen az üzletben, így azt meg csak online tudnám megrendelni a webshopban.

Hogyan tudnám megoldani?

(#71024) KZP válasza dptrsk (#71021) üzenetére


KZP
őstag

Tudom. Itt néztem.

Az oldal alján pedig:
"1) Az akció 2016. március 1-től visszavonásig vagy legkésőbb 2016. május 31-ig érvényes, új előfizetők és hűségidő hosszabbítás esetén, 2 év hűségidő vállalásával. A négyszeres havi adatmennyiség az első 2 hónapban jár."

(#71025) Soulfly842 válasza postasbeci (#71023) üzenetére


Soulfly842
addikt

A 3990 Ft-os havidíj csak új előfizetéssel érvényes; meglévővel nem.

Ha a fun-t váltod át postpaidre, akkor már amiatt is szükséges személyesen mivel más technikai azonosítóval (HLR) rendelkezik egy ilyen típusú előfizetés (így viszont 5490 Ft a Next S aranytárskártya)

Konklúziót én ebből sajnos nem tudok levonni :)

[ Szerkesztve ]

(#71026) dptrsk válasza Soulfly842 (#71025) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha esetleg megfelel neki a drágább havidíj, akkor, ha online megrendeli csomagváltással, részletre a készüléket házhoz szállítással nem küldenek neki előfizetéses SIMet is a csomagban?

(#71027) postasbeci válasza Soulfly842 (#71025) üzenetére


postasbeci
csendes tag

Ez meg már milyen telekomos bunkóság, hogy valaki beesik az utcáról, köthet egy ilyen előfizetést 3990-ért, annak meg aki húsz éve ügyfelük ugyanezt adnák 5990-ért.

Ebből én is csak azt a konkluziót tudom levonni, hogy megvárom míg májusban ténylegesen letelik a 2 év hűség.
Megszüntetem a Fun-t és új előfizetésként megkötöm a Next S AK-t 3990-ért.
Már ha lesz még kedvem...

(#71028) btz válasza postasbeci (#71027) üzenetére


btz
addikt

Az újakat be kell vonzani, a régieket meg kell tartani, kényes egyensúly ez

ⓑⓣⓩ

(#71029) Soulfly842 válasza dptrsk (#71026) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem kivitelezhető. Már csak azért sem, mert ezeknél a folyamatoknál nem kivitelezhető az időzített aktiválás.

(#71027) postasbeci

Ez van sajnos. Arra viszont figyelj, hogy a jelenlegi társkártya promóciós ár (ami két évig viszont biztosított utána) jelenleg Március 31-ig van kiírva.

Hogy utána hosszabbítani fogják-e? 95%-ig biztos, hogy igen (szerintem). Ez viszont csak csak az utolsó pillanatokban, vagy az utolsó pillanatok után derül csak ki :)

Amit még megtehetsz: Megrendeled hamarabb a kártyát és a készüléket online/vagy telefonos ügy, s így két hónapig párhuzamosan fizeted a két előfizetést, s addig maximum lebeszélitek a feltöltött keretet.

ez így bő 4000 HUF többletköltség, de a két év alatt bőven megtérül (36000 Ft megtakarítás ez így is két év alatt a normál Next S Aranytárskártyához képest.)

Ha valaki csak úgy beesik az utcáról, akkor az nem köthet ilyet egyébként. Aranytárskártya, ami feltételezi, hogy már meglévő előfizető :)

[ Szerkesztve ]

(#71030) postasbeci válasza Soulfly842 (#71029) üzenetére


postasbeci
csendes tag

Igen, köszönöm. Valószínűleg ezt fogom tenni.

(#71031) Vandit90


Vandit90
csendes tag

Sziasztok!

Ha jelenleg telenoros vagyok de szeretném előrendelni az sgs7-t a tmobilenál online a gear vr miatt, akkor a számhordozást ráérek jövőhéten intézni miután már megrendeltem új számmal és csomaggal a telefont vagy előbb menjek be az üzletbe csomagot kötni és számhordozást kérni és csak utána rendelhetem a telót a már élő előfizetéssel?

(#71032) Vangelis válasza Vandit90 (#71031) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Online talán nem is rendelhetsz telekomnál, számhordozással. Készüléket.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71033) hurenzon válasza Vandit90 (#71031) üzenetére


hurenzon
senior tag

Csak üzlet

(#71034) Zeki


Zeki
nagyúr

Telekom árképzés:
Alcatel OT 2004C
És szintén hivatalosan Edigital
De a MédiaMarktban is ennyi.

(#71038) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok!

Látom hogy a Next S díjcsomag 3990Ft nekem most is ez a csomag aranytárskártyával van viszont többet(5490 e-pack-al) fizetek érte, hónap közepén jár le a hűségidőm, van rá esély, hogy úgy hosszabbítsam meg, hogy 3990Ft-t fizessek, vagy csak is új előfizetéssel lehet? Ha igen gondolom számot nem lehet az új előfizetésre átvinni?

Köszönöm.

(#71039) berbatov2 válasza dptrsk (#71018) üzenetére


berbatov2
senior tag

Meg is csinaltam a valtast, 2 honapig jo lesz ez.

(#71040) dedike


dedike
addikt

Olvastátok?

Jó szerencsét!

(#71041) glaci válasza dedike (#71040) üzenetére


glaci
őstag

Most már igen. Miért kérdezed?
(Épp Ákos megy a rádióban.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71042) azigazimoris válasza berbatov2 (#71039) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Én is lecsptam egy Netplusz M-re, eddig február 20-ig L-em volt majd egy S feb. 28-ig, meg is kaptam a 2GB adagot.
Kíváncsi vagyok május végén bejön-e majd az L-re visszaváltásnál is a plusz adat.
Elvileg addig eltelik majd megint három hónap :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#71043) Bornie127 válasza dedike (#71040) üzenetére


Bornie127
senior tag

Gondolom egy kerekasztal beszélgetés keretein belül megegyeztek, ki kinek mekkora összeget tol a zsebébe és mindenki mosolyogva távozik. ;)

(#71044) dedike válasza glaci (#71041) üzenetére


dedike
addikt

Annak idején nagy port kavart a dolog itt is.

Egyébként pedig azért, hogy mégis a tárgyalás és a beszélgetés a legjobb megoldás sok esetben.

(#71043) Bornie127:

Jaj! Hát a pénz nem minden.... ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#71045) whbear


whbear
senior tag

Csak nálam lassú nagyon a mobilnet?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#71046) szabogabor10 válasza whbear (#71045) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam rendben van (BP XI.).
Esetleg indítsd újra az eszközödet.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71047) hurenzon válasza whbear (#71045) üzenetére


hurenzon
senior tag

Nálam is jó, Óbuda

(#71048) whbear válasza szabogabor10 (#71046) üzenetére


whbear
senior tag

Már itt is jó, köszönöm a válaszokat.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#71049) Zoona válasza nofi (#70995) üzenetére


Zoona
aktív tag

Ezt mi is benéztük, igaz mi nem akartunk még váltani. Szerződéskötéskor nem említik, hogy te igazából 2+2 évre kötöd meg velük a hűséget.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#71050) 4Grider válasza Zoona (#71049) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akik régóta foglalkoznak céges telefon előfizetésekkel, azok jellemzően már találkoztak a jelenséggel. Az ilyen szerződésekben viszont leírják, hogy ha nem akarod automatikusan újabb két (három) évre meghosszabbítani a szerződést, akkor minimum hány nappal az első periódus lejárata előtt kell a szerződés fordulónapjával azt felmondani.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.