Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok

21-én le fog járni az előfizetésem. Ha a neten rendelem meg az új csomagot, akkor az azonnal át fog váltani vagy csak az előfizetés lejárta után?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38002) polonic válasza BigBlackDog (#37998) üzenetére


polonic
félisten

Egyszer kell aktiválni és addig aktív, amíg le nem mondod. Összesen 1,3 giga adatforgalmad lesz és ennyi.

(#38003) Egorov válasza Egorov (#38001) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na azt írja, hogy nem lehet megrendelni a csomagot, hívni kell az ügyfélszolgálatot. -.- Inkább holnap bemegyek az ügyfélszolgálatra.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38004) Balazska15


Balazska15
senior tag

Kb 2 hete rendeltem előfizetésem meghosszabbítása mellé Xperia SP készüléket, ha holnap bemennék a T-be és arra hivatkoznék, hogy az új készülék Micro Sim-es akkor a Sim-et díjmentesen kicserélnék nekem? Valamint az előfizetés édesanyám nevén van, ha én bemennék, mint aki tudja a biztonsági jelszót és az előfizető összes adatát (valamint személyimmel tudom igazolni, hogy édesanyám az előfizető) akkor én is eltudom intézni a cserét? Köszi előre is!!

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#38005) BigBlackDog válasza polonic (#38002) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Akkor lemondani bármikor le tudom, akár egy hónap múlva is? Az az 1,3 giga az LTE-n, vagy 3G-n lesz?

(#38007) D@ve89 válasza BigBlackDog (#38005) üzenetére


D@ve89
tag

Lényegtelen, milyen hálózaton (2G/3G vagy LTE) forgalmazod le az 1,3GB-ot, a lényeg, hogy az összforgalmad maximum 1,3GB lehet (és nem külön-külön 1,3GB 2G-n és 3G-n és LTE-n is). A fordulónapra vigyázz, nehogy megtréfáljon, nézd meg, neked pontosan mikor van!

(#38008) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Mostmár nagyon kezdek bepöccenni. 3 hete nincs készleten 32 GB-os szürke iPhone 5s. Most kivételesen részletre venném (pár hónap múlva kitörlesztem), így független forrás nem jöhet szóba. Apple Store-ban 24 órán belül szállítanak, külföldi szolgáltatóknál is van már készlet, itt bezzeg nincs. Elképesztő. Mi a szent szar van már ezekkel? Tuti köze van az állapothoz a telekomnak is. :W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38009) tomi613


tomi613
aktív tag

A webshopnál mit jelent a használt?
"Tájékoztatjuk, hogy az „Használt” cikkszámmal jelölt
termékek csökkentett árú, használt készülékek."
Konkrétan az Angry birds figurákra gondolok. Ezek kiállítái darabok lehettek? Vagy a Telekom visszavásárolta őket?

[ Szerkesztve ]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#38010) St3ven válasza D@ve89 (#37996) üzenetére


St3ven
addikt

Amúgy sincs értelme belföldön automata hálózatkereséssel használni az ember telefonját.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38011) chester99


chester99
aktív tag

Üdv mindenkinek

Más is kapott 5000 ft-os kuponkódot? Semmiféle szerződésem nincs a Telekom-al, mégis megdobtak vele.
Még annak idején az akciónekem-re regeltem be talán az miatt küldték...
Gyorsan el is költöttem, de úgy látszik még mindig nem tanultak a sorozatos bakikból, ugye 10000-ft fölött kell vásárolni és úgy adják az 5000 kedvezményt.
Na én ezt intéztem... :DDD

(#38012) St3ven válasza yuri90 (#38000) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, mert az a Domino 5 tarifacsomag része. Ha nem kell, kapcsold ki a telefonodon az adatkapcsolatot, vagy tiltsd le a mobilnetet a My T-Mobile-ban.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38013) St3ven válasza tomi613 (#38009) üzenetére


St3ven
addikt

Gondolom a háromnapos cseregaranciában vitték vissza őket. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38014) #78121280 válasza chester99 (#38011) üzenetére


#78121280
törölt tag

Jah vagy 3x. :DDD

(#38015) lugosi válasza tomi613 (#38009) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem a használt azt jelenti, hogy nem bontatlan vadi új.

(#38016) dptrsk válasza Balazska15 (#38004) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Te nem csinálhatsz T-pontban semmit, ha anyukád előfizetése.
Csak ő vagy távollétében ügyvéddel ellenjegyzett meghatalmazassal járhatsz el te is.

(#38017) BigBlackDog válasza D@ve89 (#38007) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Jelenleg minden hónap 8. a fordulónap, de a Net&Roll 1 Gb limitbővítőnél azt írják, hogy elseje a fordulónap. Akkor ez is változik és elsejéig lehet felhasználni a teljes 1,3 Gb, vagy esetleg elsejéig az 1 Gb-t és 8-áig a 300 Mb-t?
Akkor, ha jól értem az LTE bővítés azt is jelenti, hogy a jelenlegi adatforgalmi keretem is használható lesz LTE hálózaton.

[ Szerkesztve ]

(#38018) grafikus17 válasza chester99 (#38011) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ezt gyorsan tüntesd el, mert nem sokára én is akarok rendelni ;] Ne javítsák már ki addig...

Xiaomi Redmi note 7

(#38019) dedike válasza BigBlackDog (#38017) üzenetére


dedike
addikt

A sebességed annyi lesz, mint a Like 300 sebessége, az nem változik. Bővebben

A díjcsomag havidíjának fordulónapja minden hónap elseje, míg az adatkeretednek egy, a megrendelés során meghatározott fordulónap (1 és 28 között). Ez utóbbiról sms-t is kapsz.

Lemondani bármikor lemondhatod. Számlázása törthavi, a felhasználható adatkeret fix.

Jó szerencsét!

(#38020) BigBlackDog válasza dedike (#38019) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Rosszul írtam, Net&Roll 1 Gb LTE akart lenni. Viszont ez a linkelt táblázat új nekem. Pár hónappal ezelőtt mintha másképpen nézett volna ki, emlékeim szerint az akkori változatban az LTE bővítés esetén sebességnövekedést is ígértek. Akkor LTE limitbővítés ide vagy oda, marad a sima HSDPA+(3G)? Like 300 mellé sehogy sem elérhető az LTE ezek szerint?

(#38021) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Igen igen. Ez most érdekes.
Pont az hogy, itt többen is pl. mozaik xs csomaggal rendelkeznek, és mivel lte képes telefonjuk van, lte limitbővités kérnek, és ki is használják, tehát gyorsabb lesz a netjük. Ezt már én is előre elterveztem, hogy így fogom csinálni, mert lehetséges, annak ellenére, hogy az xs csomag nem 4G-s. Na most, ez megváltozott, sőt ? Lte lassabb mint egy sima limitvővitő ?
Nem értem ...

(#38022) D@ve89 válasza BigBlackDog (#38020) üzenetére


D@ve89
tag

De, felmehetsz LTE hálózatra, csak nem engedik a maximum 60Mbps-os sebességet használnod, hanem 21Mbps-ban korlátozzák. Hidd el, így is sokkal gyorsabb lesz a netezés, mert míg 3G-n jóeséllyel ez az elméleti maximum, addig az LTE ezt rosszabb viszonyok között is vígan hozza.

(#38023) BigBlackDog válasza D@ve89 (#38022) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én is reménykedek ebben, de majd meglátom. Köszönöm a válaszokat!

(#38024) D@ve89 válasza BigBlackDog (#38023) üzenetére


D@ve89
tag

Nem kell reménykedni, ez így van. :)

(#38025) Balazska15 válasza dptrsk (#38016) üzenetére


Balazska15
senior tag

Egyik ügyintéző elküldött, miszerint nekem nem tud segíteni, másik bolt, másik kedves hölgy pedig a szerződés jelszó meg az előfizető adatainak tudása fényében kicserélte nekem a kártyát, szóval kb csak az ügyintéző jószívűségén múlik.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#38026) D@ve89 válasza Balazska15 (#38025) üzenetére


D@ve89
tag

Gondolom van, aki megmeri lépni, hogy a szabályozásokkal szembe megy (esetleg régebbi motoros, és jobban tudja a kiskapukat), van aki meg betartja a szabályozásokat.

(#38027) vadászcsiga válasza D@ve89 (#37996) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem jött be, akkor belenyugszom ez ilyen

(#38028) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok.

Van köztetek olyan aki honvédségi díjcsomagba van? Csak azért kérdem mert barátnőméknek azt mondta az ügyintéző csaj benn a T-nél a plázába, hogy az Xperia SP telefont így lehet csak elhozni honvédségi díjcsomaggal:

Kezdőrészlet: 28990Ft
Törlesztések: 11 X 3900 Ft

Eddig valamilyen kedvezmény volt mindig mikor telefont vettek. Létezik ilyen, hogy már semmilyen kedvezményt ne kapjanak? Tájékoztatást nem kaptak, hogy x idő múlva nem lehet már kezdeményesen telefont venni erre a díjcsomagra.

(#38029) djculture válasza daniele (#38028) üzenetére


djculture
félisten

Nincs ilyen dijcsomagom de a kedvezmények mindenhol a nulla felé redukálódtak ha megnézed főleg a készülékeket adják aranyáron, olcsóbb venni gyártól függetlent.. Akinek nincs egybe ennyi kp-ja az meg rákényszerül hogy sokszor a független gyári árának a másfélszeresét kipengesse..

[ Szerkesztve ]

(#38030) vgyuri


vgyuri
őstag

Tegnap este 20-tól volt a szolgáltató váltásom Tesco-ról T-Mobile-ra. Este 8-kor még kaptam egy sms-t a Tesco-tól hogy változott az ÁSZF, utána 2 sms-t a T-Mobile-tól hogy sikerült a váltás, és Domino díjcsomagban vagyok. Mindezt a régi (Tesco-s) sim-re kaptam meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#38031) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok!

Régóta vagyok a T-nél, de a hírhedt kupont sajnos nem kaptam meg. Karácsonyi ajándékként szeretnék egy telefont vásárolni és nagyon örültem volna neki. Ha valaki esetleg kapott és tudja, hogy nem fogja felhasználni azzal szívesen megbeszélném a cserét egy nagy tábla milkával :)
Előre is köszönöm ha van köztetek ilyen és benéz ide. :R

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#38032) talamasca válasza daniele (#38028) üzenetére


talamasca
senior tag

Én is abban voltam, de most már civilben vagyok.
Pont emiatt váltottam, mert az iPhone 5s-ért 210-t kellett volna kifizetni egy összegben, 2 éves hűséggel....

“Black as midnight on a moonless night.”

(#38033) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Más is tapasztalja,hogy nincs hálózat??Fejér megye és reggel óta nincs :((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#38034) daniele válasza talamasca (#38032) üzenetére


daniele
aktív tag

Szóval akkor tényleg igaz, hogy nincs már ebbe a flottába készülék kedvezmény :F

(#38035) Jojo5


Jojo5
őstag

helló,

lenne egy olyan problémám, hogy a telóm összetörött kéne biztosítóztatni, de a papírjaim nincsenek meg, ilyenkor mi a teendő ??

Köszönöm!

Üdv,
J

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38036) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Mobil előfizetésnél mennyivel előbb lehet újra hosszabbítani,a 2 év lejárta előtt?
Valamint nem tudja valaki,hogy az LG G2 belekerül a karácsonyi kalendáriumos akcióba?

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38037) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Az ACE3 megint akciós lesz?? Érdekes.. egyszer már volt... ha akkor sem vették majd pont most fogják :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38038) pepe091 válasza Vangelis (#38037) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Eleve ez a mostani Nokia Asha... 28k akciósan(!!) miközben közvetlenül a Nokiától rendelve még mindig 26,5k... :D Van baj rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#38039) lord.lakli válasza djculture (#37993) üzenetére


lord.lakli
őstag

Számát kell adni, de senki sem mondta, hogy papír alapon. Jó pár éve már e-számla is kiadható itthon.

(#38040) Blackmirror válasza Vangelis (#38037) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Szerintem veszik azt :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#38041) novake válasza Blackmirror (#38040) üzenetére


novake
tag

Szerintem is. :-)

(#38042) lugosi válasza pepe091 (#38038) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát igen röhejesek az áraik. Néha, egy-egy véletlen hiba folytán normálisan árazott akcióval jön ki olyan ár, mint ami egyébként alapból reális lenne.

Valószínű pár éve kirúgták azt a marketingest, aki tudta, hogy egy telekommunikációs cégnek nem a készüléken, hanem a szolgáltatásokon kell keresni.

(#38043) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok

Nemsokára le fog járni a Like díjcsomagom, ezért voltam ma egyet ügyintézni, hogy váltsanak át Mozaik XS csomagba. Az adatok egyeztetésével együtt 3 percet vett kb. igénybe a folyamat, mely végén semmilyen papírt nem kellett aláírnom. Azt mondta a lány, hogy nem kell aláírni semmit, mert ez csak egy technikai dolog. Ő átírta a rendszerükben és "kezicsókolom".
Normális ez, tényleg semmit nem kell ilyenkor aláírni? Azt sem kérdezte, hogy most vállalok-e hűséget a díjcsomagra.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38044) cris78 válasza lugosi (#38042) üzenetére


cris78
őstag

Ja a galaxy pocket neo is túl volt árazva 2990-ért :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38045) Vangelis válasza cris78 (#38044) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én pont jó áropon vettem a 820ast.

Érte!

De drágábban nem vettem volna!

De van amikor a pénz nem számít! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38046) cris78 válasza Egorov (#38043) üzenetére


cris78
őstag

Ezeket én sem értem. Régen még a fogászati papirt is lemásolták, 5 percig irtam alá minden papirt. Aztán ha meg unatkozik az ügyintéző, csak úgy átvált valakit másik csomagba?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38047) raziel01 válasza Egorov (#38043) üzenetére


raziel01
veterán

Nem kérdezte, mert minek vállalnál? Nem vettél telefont.
Ilyenkor nincs hűség.

(#38048) korcsillio válasza lugosi (#38042) üzenetére


korcsillio
őstag

Osztrák T-t nézd meg...olcsóbb az elõfizetés mint itthon és a készülékek is jóval jobb árban vannak :)

(#38049) Jojo5 válasza Jojo5 (#38035) üzenetére


Jojo5
őstag

Erre valaki ? :F

vagy csak becsattogok kikérem a szerződésem másolatát és elindítom a biztosítóztatást ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38050) Vangelis válasza Jojo5 (#38049) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Felhívod a 1430.at ott megadják a biztosító számát.
A biztosítótól kapsz egy számot, amivel mész a telekom szervizbe és öröm boldogság.... aztán ha kérnek papírt... akkor max kikéred a számla másolatot. 750ft talán.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.