Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) vpanangin válasza CHIPman (#88999) üzenetére


vpanangin
senior tag

"akkor a Telekomnál van havi 2500Ft-ból korlátlan neted"

Ez hogyan működik?

(#89002) SUPREME7 válasza CHIPman (#88999) üzenetére


SUPREME7
őstag

Tévedsz, a Telenornál már nincs helyhez kötés, amikor megrendeltem (1 éve) azelőtt változottt. Már kb a fél országot bejártam vele, sose volt semmi baj, szerződésben nincs is "telepítési cím" vagy bármi rögzítve. Szóval kvázi mobilnet, csak durván jó feltételekkel.

(#89003) odrif válasza CHIPman (#88999) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

"a Telekomnál van havi 2500Ft-ból korlátlan neted"

Ezt hol is találom meg?

20 éve a Prohardveren

(#89004) dptrsk válasza Tompo92 (#88997) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Biztonsági okokból a csomag érvényessége 1 nap, hogy ne tudj akaratlanul 2-3 csomagot megrendelni.
Így 1 napig nem tudsz újra 500as maratont rendelni.

(#89005) fornettisuti válasza CHIPman (#88999) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hogy?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#89006) Tompo92 válasza dptrsk (#89004) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem..
De akkor nem fogjak kikapcsolni holnap nekem? Tehát tényleg addig működik amíg el nem fogy az 500GB..?

(#89007) dptrsk válasza Tompo92 (#89006) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Addig működik, ameddig el nem fogy vagy ameddig érvényes a kártya.
Ha feltöltöd, akkor a Maraton érvényessége is kitolódik.

(#89008) Tompo92


Tompo92
senior tag

Viszont most nézem, lett egy új menüpont az alkalmazásban.
"Lezárt megújuló csomagok" ebben a Netplusz-ok vannak. Ezek meg fognak szűnni vagy mi? Mi az hogy lezárt. Eddig a megújuló csomagokban volt a netplusz a többi domino Net-el együtt.

(#89009) xTech válasza Tompo92 (#89008) üzenetére


xTech
tag

Hivatalosan már május 1-től lezárt csomagok. Helyüket a DominoNet adatopciók vették át, jobb áron.

(#89010) Tompo92 válasza xTech (#89009) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem. Köszönöm. Akkor azonnal váltok is.
Viszont a domino Net csomagok leírásánál nem látom hogy lenne olyan hogy ha a fordulónap elott elfogyna az adatmenyiség akkor lekorlátoznának és fordulopontig 32 kbps es még használhatnám. Netplusz-ba ezt szeretem mert legalabb elerhető vagyok a fordulopont végéig és nem fosztanak meg a nettől teljesen.

(#89011) tsteve válasza xTech (#89009) üzenetére


tsteve
senior tag

nem lezárt a netplusz dominóban... ez csak a szokásos telekom zűrzavar

(#89012) 4Grider válasza Tompo92 (#89010) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért nem látod, mert ezek elfogyáskor leállítós csomagok. Ezért kedvezőbb az áruk is.

(#89013) tsteve válasza Tompo92 (#89010) üzenetére


tsteve
senior tag

felesleges váltani...mivel te dominos vagy, ezért él a csomagod most is, sőt ha le is zárnák később vmikor, akkor is maradhatsz majd benne a kivezetésig...

[ Szerkesztve ]

(#89014) Tompo92 válasza tsteve (#89011) üzenetére


Tompo92
senior tag

Nemrég kezdtem el használni az alkalmazást de olyan értelmetlen dolgokat írkál az egesz..
Nem tudtam kiigazodni pl azon hogy az időszakhoz annyi volt írva hogy "1"..de mi 1? 1 nap? 1 hét? 1 alkalom? 1 hónap? 1 kismacska? Bújtam a netet hogy most megvegyem e mert ha 1 nap akkor nem kell.. egyedül itt irtátok le hogy mi is a helyzet..borzalmas

A lényeg ,hogy a domino net 4MB on filózok, ami 4GB adatmenyiséget tartalmaz(már ez is félrevezető az alkalmazásban hgy Domino NET 4MB) miért MB? Ha GB ot tartalmaz na mind1 nem pörgök rajta tovább mert csak felb@sz.. szóval

Domino net 4Mb (GB) csomagban lekorlátozás után is van 32kbps adatforgalmam fordulopontig vagy kikapcsolják?

[ Szerkesztve ]

(#89015) tsteve válasza Tompo92 (#89014) üzenetére


tsteve
senior tag

valóban borzalmas az applikáció.. s ne higyj el semmit amíg az Ászf-ben nem ellenőrizted.. teljes zűrzavar van hónapok óta a Telekomnál információs területen..

[ Szerkesztve ]

(#89016) radio100jozs válasza CHIPman (#88999) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem csak otthon használható a Telenor Hipernet Home csomagok, sőt EU-s roaming adatkeret is van benne, sőt adatmegoszto sim is rendelhető hozzá (nekem is ez van a mobilban a 2. simben).

(#89017) tsteve válasza Tompo92 (#89014) üzenetére


tsteve
senior tag

a 4 MB nyilván egy 'sajtóhiba' az applikációban, a keret elfogyása után megáll a net az új csomagok esetén, ne válts tehát, ha kell a lassított sebesség...

(#89018) dragon1993 válasza fornettisuti (#89005) üzenetére


dragon1993
őstag

NetPlusz S + Korlátlan böngészés + AIM

(#89019) Ati007


Ati007
őstag

Sziasztok, ha online rendelek domino fix extrát akkor azt később újra kell aktiválni? Az az mint régen küldenek majd egy aktiváló kódot? Azért kérdezem mert autóriasztóba lenne és nem lenne jó ha szét kellene szedni a rendszert újra ezért?

(#89020) dptrsk válasza Ati007 (#89019) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Online rendelt kártya aktivált állapotban érkezik.
Nem jön postai kód.

(#89021) fornettisuti válasza dragon1993 (#89018) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ezeket hol találom meg, mert az applikációba nem mutatja és mi az az -AIM?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#89022) HXY válasza fornettisuti (#89021) üzenetére


HXY
addikt

AIM

(#89023) xTech válasza fornettisuti (#89021) üzenetére


xTech
tag

Az app nem is fogja mutatni, mert mindegyik "elavult" csomag, viszont ha felhívod az automata önkiszolgálót, akkor ott még aktiválhatók.

(#89024) tsteve válasza xTech (#89023) üzenetére


tsteve
senior tag

a netplusz aktiválható app-ból most is... a korlátlan opciókhoz kell a 1414 segítsége csak... olyan kategória pedig hogy 'elavult' nem létezik még a zűrzavaros Telekom-nál sem

mind a netplusz, mind pedig a korlátlan opciók élnek a Telekomnál... egyik sem került még lezárásra domino-ban

[ Szerkesztve ]

(#89025) Soulfly842 válasza anonymus89 (#88981) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért ez durva és az is, hogy a másik hozzászólásodban rugalmasságról beszélsz...

[link]

Te magad írtad le a bestbuy topicban, hogy ez egy szabálytalan megrendelés...

A coop kedvemények 5000 Ft-os kuponja kizárólagosan Domino-s feltöltőkártyás Mobiltelefon vásárlásra jogosít fel.

Ebből a szempontból irreleváns, hogy 'dehát engedte a webshop', hiszen a kiírt feltételek egyértelműek.

[link]

Mégis, hogy képzelted el, hogy egy szabálytalan megrendelésre üzletpolitikai jóváírást kérsz? Az üzletvezető szempontjából semmilyen indoklás sem lenne a kezében, hogy te ezt milyen alapon kaptad...

A szememben ez ugyanolyan, mint az, hogy sokan a kártyaszámokkal játszanak. Az ilyen megrendelések - kiskapuzások - 'trükkösködések' - miatt lehetetlenednek el mások. Emiatt zárhatnak le akciókat idő előtt, a túlkapások a szabálytalan megrendelések tömege ellehetetleníti az ilyen akciókat.

[link][link][link]

Az őszinte gratulációmat szeretném kifejezni, hogy telesírod a fórumot a szabálytalan megrendeléseddel és, hogy mindezek után még reklamációt is indítasz rá a hozzászólásaid alapján.

Ajánlom figyelmedbe a szubjektív észrevételemet:
[link]

Az alapján, amit leírtál teljesen egyértelmű:

Nem nem akarják kiadni - minden szabálytalanság ellenére - hanem informatikai hiba miatt (lehet rájöttek a visszaélésekre??) nem tudja számlázni a rendszer (valószínűleg valamilyen ehhez kapcsolódó jegyet is indítottak az informatikának csak azért, hogy mind ezekenk ellenére segítsenek neked). Ha nem akarták volna kiadni - szabálytalan megrendelés miatt - akkor egyszerűen érvénytelenítették volna. Tehát mindezek jegyében kicsit komikus a megközelítésed. Kaptál 10E-s Ajándékot, amit a szabályos megrendelés okán át is vehettél. Persze, de a Telekom, az üzlet és a Coop a szemét, mert valahogy átcsusszant egy szabálytalan megrendelés, ami a kiírt akció feltételeinek nem is felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#89026) anonymus89 válasza Soulfly842 (#89025) üzenetére


anonymus89
addikt

Igen mert 1 hét elteltével nem halad sehova az ügy.... :F (érvénytelenítsék és tudomásul vettem)
2017-et írunk az emberek egyre többen szánják rá magukat webhsopban történő rendelés leadására.

Ha bemész egy boltba és az épp megvett termékednek polcra kiírt ára olcsóbb mint a pénztárnál az árellenőrző által mutatott a bolt köteles odaadni a polcon feltüntetett árért. Az nehogy már az én hibám legyen, hogy a webshop ilyet megenged.... :U

De az, hogy ilyen válaszokat kapok bent az üzletben, hogy majd hívnak és 1 hét után legyek türelemmel ki tudja meddig az nem egészen etikus szerintem....

Az, hogy meg személyeskedsz mert Te szerinted "telesírom a fórumot" a 4 hsz-emmel abban a topikban valószínűleg azért van mert nincs mivel foglalkoznod egész nap.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#89027) Soulfly842 válasza anonymus89 (#89026) üzenetére


Soulfly842
addikt

A telesírod észrevétel - az ebben az esetben, ha tetszik, ha nem: jogos.

A nincs jobb dolgod egész nap viszont már egy kicsinyes aspektusa a témának. Itt véletlenül (ebben a témában), hogy egy trükkösködés is ott van a háttérben és az alapján formálod mások véleményét. Alapok, minden nemű megalapozottság nélkül.

Ha ki van írva egy boltban egy ár, az egy bárkinek elérhető 'kedvezmény'. Ha van akció, ahol kapsz Ajándékokat, egyedi kedvezményeket, aminek komoly szabályrendszere és háttere van (igen, nem kell hozzá hűségidő, kötelezettség, kontraktus, SEMMI): de egy leszabályozott kereteknek való megfelelés igen - akkor eléggé egyértelmű a helyzet. S te most azért vagy elégedetlen mert kiakartad játszani, nem feleltél meg a részvételi feltételeknek sem, de neked ez jár. Értem :)

Tegyünk szerintem pontot a végére, ez egy meddő párbeszéd, már ne is haragudj :)

Biztos találkoztál már ezzel az oldallal:

[link]
[link]

"5000 Ft készülékkedvezmény a Telekom kínálatában lévő Domino feltöltőkártyás mobiltelefonra"

Nem találom azt a részt, ami tartozékra utalna az 5000 Ft-os kedvezmény esetében :( Segíts kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#89028) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#89027) üzenetére


Soulfly842
addikt

Értem, engedte.

De nem erről szólt mindaz, amit leírtam. :(

(#89029) SUPREME7 válasza Soulfly842 (#89027) üzenetére


SUPREME7
őstag

Öhm, ezt én hintettem el, hogy tartozékokra is engedi beváltani domino feltöltőkártyával, és nekem ki is küldték, de persze igen, a feltételek szerint készülékre lehet beváltani, de az megint más kérdés, hogy valahogy soha nem sikerül a T-nek rendesen megcsinálni valamit, gondolom nagyon könnyen be lehet állítani egy ilyen komoly shopnál, hogy azt a nyamvadt kupont melyik termékkategóriára lehet beváltani.

Én azt hittem a domino csomag a lényeg, azért engedi. :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#89030) Soulfly842 válasza SUPREME7 (#89029) üzenetére


Soulfly842
addikt

Te legalább a bociszemet hatásosabban gyakorlod :)) :)) :)) :DDD ;) :P

(#89031) MK VII


MK VII
veterán

Ha csak fele annyi energiát fektetne a Telekom abba, hogy jól meg legyenek csinálva az oldalon az akcióik, vagy egyáltalán úgy lennének a kedvezmények kialakítva ahogy tervezték, mint abba; hogy, hogy vezesse meg az ügyfeleit, hogy egy szarabb csomagra átterelje őket, hogy teljesen inkompetens munkaerőt alkalmaz az ügyfél szolgálatain, hogy ne azon agyaljon, hogy, hogy tud még többet kizsigerelni az ügyfeleiből, hogy mennyire lesajnálja a tizensokéve hűséges előfizetőit és szarik az arcukba, akkor talán még meg is sajnálnám őket... De így sajnos nem tudom sajnálni a céget.
Ha valaki ki tudja játszani a gépezetüket az játssza ki!!! Ha én elhibázok valamit a munkahelyemen akkor elhibáztam és vállalom a következményeket... A Telekom is nyelje be, hogy inkompetens bandából áll a cég és ez miatt kerülnek ilyen helyzetbe amilyenbe.. Igen is alázkodjon meg és szolgálja ki az ügyfelet, ha az neki nem is tettszik...

És nincs bociszem. :D

[ Szerkesztve ]

(#89032) Mr.Csizmás válasza MK VII (#89031) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

50 ft-os bérlet?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89033) tsteve válasza MK VII (#89031) üzenetére


tsteve
senior tag

ráadásul az is gond a Telekomnál hogy összevissza írogatnak f@szságokat az appban és a netes oldalaikon, ami köszönő viszonyban sincs az Ászf-fel... lásd: az app-ban lezártnak jelzik már a domino netpluszt is a telekom idiótái, amit épp az egyik előző hozzászóló szúrt ki... amíg ekkora a zűrzavar cégen belül, ne csodálkozzunk, hogy mindenki kiskaput keres, hiszen semmi nem egyértelmű náluk...

[ Szerkesztve ]

(#89034) lugosi válasza Mr.Csizmás (#89032) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, úgy tűnik hogy a cégcsoporton belül vannak informatikai problémák.

(#89035) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

A Maraton még mindig nem roamingolhat?
Kellene nekem tabra a GPS miatt adatkapcsolat,de mivel csak arra használnám,pici pénz+ ne havonta fizetendő legyen a jelige.
Más cégtől is jöhet infó,ha tud ilyet ajánlani valaki.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#89036) tsteve válasza vizslakutya (#89035) üzenetére


tsteve
senior tag

world gprs limit a legjobb neked akkor... 2.7 Ft/MB eu-ban.. aktiváld az app-ban, ha még nincs aktiválva

a Maraton nem működik odakinn eu-ban továbbra sem...

[ Szerkesztve ]

(#89037) vpanangin


vpanangin
senior tag

Domino Fix-ről milyen Domino csomagra lehet váltani és hogyan?

Illetve Domino Fix mellé *111#-en lehet Netplusz S-t rendelni? Feleslegesen nem akarom feltölteni a Domino Fix kártyámat egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#89038) tsteve válasza vpanangin (#89037) üzenetére


tsteve
senior tag

lehet rendelni... sms-ben elvileg a 1414-re küldött +NETPLUSZS kóddal tudtommal, de app-ból is beállitható....

ussd-t nem tudom...

fix-nek nincs alternatívája dominóban már tudtommal, minden mást lezártak vagy kivezettek, ami domino voice...

[ Szerkesztve ]

(#89039) vizslakutya válasza tsteve (#89036) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszönöm,kár mert így egyszerűen megoldható lett volna.
Viszont, akkor itt a következő lehetőség,a tabletban nincsen kártya ,de a telefonom van adatkeretem, megfelelő app segítségével megoszthatom a tabra?
Itthon tudom, hogy igen,de roamingban is?
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#89040) tsteve


tsteve
senior tag

Érdekes jelenséget tapasztalok ma reggeltől a kártyás netem megosztása kapcsán:

nem működik a megosztás a laptopom felé az előfizus Telekom kártyámról
(csatlakozik, de nincs internet forgalom)

a részletek:

- a telefonon nincs gond a nettel egyik kártyámmal sem, a telefonon tehát működik a net prímán (Redmi Note 4)
- tegnap még működött a megosztás is, ma reggeltől tapasztalom csak a jelenséget...
- másik kártyákról működik most is ugyanazon a kártyahelyen a telefonban a megosztás (2 másik kártyát is kipróbáltam, azokkal nincs ilyen gond, most is másik kártyát használva írok a laptopon)
- telefon és laptop újrainditás többszörösen is megtörtént, eredménytelenül
- dns beállításokhoz nem nyúltam sehol, google dns fut nálam

mi lehet a gond? ha változtatott a megosztási lehetőségen a Telekom már ma délután megyek telenor számhordozásra...vagy a google dns (8.8.8.8) nem megy csak a Telekomon keresztül?

nálatok működik a megosztás előfizus kártya esetén?

[ Szerkesztve ]

(#89041) tsteve válasza vizslakutya (#89039) üzenetére


tsteve
senior tag

elvileg roamingban is osztható, de pl. én ma reggeltől az oszthatósággal gondot látok a Telekom előfizus kártyám esetén...fene tudja helyi gond-e vagy a Telekom machinált valamit mától az oszthatósággal...

(#89042) vpanangin válasza tsteve (#89038) üzenetére


vpanangin
senior tag

Köszönöm.

SMS a 1414-re, és működik a NETPLUSZ S, Domino Fix-re.

Elsőre ussd-vel próbáltam, ott nincs ilyen lehetőség.

(#89043) xTech válasza tsteve (#89024) üzenetére


xTech
tag

Tehát akkor a 1414-en még mindig tudom aktiválni, igaz? Mert az appban már a lezártaknál van.

(#89044) tsteve válasza xTech (#89043) üzenetére


tsteve
senior tag

appban is tudod... legalábbis nálam engedi

(#89045) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok! A családban van 2 előfizetésünk is, és mind a kettőről szeretnénk levásárolni a Telekom pontokat. Online erre, hogyan van lehetőség ? Illetve hol találom, hogy mennyi pontom van ?

This is the way

(#89046) MK VII válasza RaZroX (#89045) üzenetére


MK VII
veterán

Húha...
Belecsapsz te is a lecsóba?
Egy két oldalt nézz vissza. Nem egyszerű dolog. Van amire engedi a pont beváltást, van amire nem. Alapvetően kb semmire. :)
Lottózd le. :)

[ Szerkesztve ]

(#89047) RaZroX válasza MK VII (#89046) üzenetére


RaZroX
addikt

Rendben, köszi :)

This is the way

(#89048) funk648 válasza MK VII (#89046) üzenetére


funk648
aktív tag

Szia!

És ha személyesen valamelyik T -pontba szeretnék vásárolni valami tartozékot, úgy beválthatók a pontok?

(#89049) Zeki válasza funk648 (#89048) üzenetére


Zeki
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#89050) MK VII válasza funk648 (#89048) üzenetére


MK VII
veterán

Nem tudom tényleg. Nekem is van kb 3500 pontom, de még időm nem volt bemennem T-pontba, hogy utána járjak, szóval valszeg nekem ugrani fog.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.