Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) 1430 válasza manchester85 (#7799) üzenetére


1430
senior tag

Szerinted ha tudnék is az árcsökkenésről, elárulnám? ;]

Egyébként meg véleményem szerint a kereslet is befolyásolja az árakat. Például márciust leszámítva szinte sosem volt WebShop készlet a 16GB-osból, mert eddig annyi volt az előrendelés, hogy sokszor ha jött is készlet, elvitték az előrendelések. Szóval ha ennyiért is viszik, akkor miért csökkenne az ár? Talán ha a kereslet jelentősen visszaesne, akkor felülvizsgálnák az árlistát...

Amúgy meg függetlenítsd 37800 Ft-ért a Vodafone-os iPhone 4-ed, amit 7990 Ft-ért (vagy 9990 Ft-ért) vettél, és probléma megoldva. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7802) dedike válasza 1430 (#7801) üzenetére


dedike
addikt

...de gonosz....de gonosz... ;) :D

Jó szerencsét!

(#7803) DonMedve válasza dedike (#7802) üzenetére


DonMedve
addikt

De végül is igaza van! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7804) 1430 válasza DonMedve (#7803) üzenetére


1430
senior tag

Hol tart az aranykártyád? :)

Mert képzeld, mától már nem feltétele a készülékváltásnak az arany szint...
No persze azért az ár szempontjából jobb, ha van aranykártyád, illetve Webshopos rendeléshez még mindig kell, mert eltart egy ideig, mire ezt az "elvárást" kiiktatják a rendszerből.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7805) DonMedve válasza 1430 (#7804) üzenetére


DonMedve
addikt

Hali!
Megvan,megléptük az aranyszintet! :C Pont most reggel néztem,már csak meg kell várni,hogy megjöjjön a lóvé! ;]
Na a lényeg,hogy teszteltem a dolgot,hogy megy,kosárig elmentem!Amit meg akartam kérdezni Tőled,hogy volt egy ilyen "kedvezmény" rész,hogy 0Ft-ért havi 120perc díjmentes beszélgetés hálózaton belül.Ez mi pontosan?Vagy ez csak első hónapban ingyenes?Vagy mi ez?Ja választható volt,mert vagy ez,vagy 50 ingyen SMS-t is lehetett választani.E kettő között lehetett választani.Tudnál segítteni?Mert hétfőn vagy kedden rendelem a cuccot!Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7806) 1430 válasza DonMedve (#7805) üzenetére


1430
senior tag

Lent van az oldal alján a válasz. ;)

1) Ajándék kedvezmény havidíjas előfizetés vásárlása esetén: 120 díjmentes perc hálózaton belül, vagy 100 díjmentes SMS és 50 díjmentes MMS, amit az aktiválást követően 30 napon belül használhat fel. A kedvezmény aktiválása a csomag átvételét követően, 5 munkanapon belül történik meg. Amennyiben a díjcsomagja keret-megállapodáshoz kötött kedvezményes díjcsomag, vagy nem publikus díjcsomag, ezen kedvezményeket nem veheti igénybe. A szolgáltatás kedvezmények kizárólag Webshopon keresztül történő vásárláskor kérhetők.

Kiemeltem egy igen fontos mondatot, ami azt jelenti, hogy Te nem veheted igénybe a kedvezményt... Persze azért választanod kell valamelyiket a rendelés során, talán még SMS-t is kapsz az aktiválásról, de nem fogod megkapni a jóváírást...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7807) Dave1984 válasza 1430 (#7780) üzenetére


Dave1984
őstag

kerdesem.mikortol,illetve meddig lehet felmondani az elofizetest?Mivel ezek az aremelesek igencsak erintenek!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7808) Dave1984


Dave1984
őstag

sorry GPRS net

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7809) Dave1984


Dave1984
őstag

elobb beszeltem az ugyfelszolgalattal,es azt mondtak,hiaba erint hatranyosan az ASZF valtozas,ameg a husegidom tart nem szuntethetem meg az elofizeteseimet!Igaz ez?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7810) Dave1984


Dave1984
őstag

tripla

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7811) manchester85 válasza 1430 (#7801) üzenetére


manchester85
addikt

Nem az enyém. :P Az amúgy csak a kötbér, arra még 10k a függetlenítés. :) (Persze még így is megérné.)

"Például márciust leszámítva szinte sosem volt WebShop készlet a 16GB-osból, mert eddig annyi volt az előrendelés, hogy sokszor ha jött is készlet, elvitték az előrendelések. Szóval ha ennyiért is viszik, akkor miért csökkenne az ár?"

Ja, csak mondjuk nem tudjuk, mi számít készletnek. Ha 2-esével töltik fel a webshopot, aztán folyton pár nap alatt ki is fogy, akkor azt nem nevezném túlkeresletnek. :DDD Inkább alulkínálatnak, vagy inkább mesterséges visszaszorításnak...

Egy szó, mint 100, mivel még a 2 évem se járt se, még kötbért is kéne fizetnem, szóval nem is tudom, 140 körül talán meg is vehetném két év ikonra az iPhone 4-et, ami lassan már csak másodmodell lesz. Jelenleg a következő lehetőségeket látom magam előtt:

1. Aláírok valamikor megint a T-hez 120 ezerért ikon 200-zal (i4-re semmiképp, esetleg i5-re , de kevés esély, mert ez az ár már-már az önérzetemet sérti, és ki tudja, hol áll meg. :P )

2. Kihúzom 1 évig, és ingyen is megkaphatom, amit akkor már 10k-ért függetleníttethetek. Jobb megoldásnak tűnik, mint most 120-ért megkapni, és 2013 tavaszáig lekötni magam.

3. Nem függetleníttetem, átmegyek a vodához, és ez esetben nem kell a vásárlást követően 1 évet várnom, és másodmodellt kapnom, hanem mondjuk én magam fizetem ki azt az árat, amilyen kategóriában apám aláír az aktuális modellért. Megmarad a teljes szabadságom, és magasabb kategória szerint vehetek készüléket, akár évente. :U

Te is úgy látod, hogy a 3. verzió a legjobb? :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7812) club1 válasza Dave1984 (#7809) üzenetére


club1
veterán

A hatályos jogszabály szerint:
Ha az előfizető kötelezettséget vállalt arra, hogy a Szolgáltatást meghatározott időtartam alatt, az ebből eredő kedvezményekért igénybe veszi (pl. hűségnyilatkozattal, vagy határozott időtartamú szerződéssel), úgy az előfizetői szerződését csak akkor mondhatja fel az értesítéstől számított 15 (tizenöt) napon belül, ha a módosítás az igénybe vett kedvezményeket érinti.

Ez azt jelenti, hogy ha a hűségszerződést azért írtad alá, hogy egy telefont kedvezményes áron megkaphass, az előfizetői díjak emelése a kapott (készülék)kedvezményt nem érinti, tehát nem vagy jogosult a kötbér nélküli rendkívüli felmondásra. De ha a hűségszerződést mondjuk tarifamegtartásra kötötted, a hatályos törvények szerint is csak akkor mondhatod fel a szerződést a következmények nélkül, ha a tarifa díjának emelése meghaladja az éves árindex változását.

(#7813) DonMedve válasza 1430 (#7806) üzenetére


DonMedve
addikt

Értelek!Bocsánat a figyelmetlenségemért!Köszönöm a segítséget. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7814) St3ven


St3ven
addikt

Most nézem, ezeknek az új Go!Net csomagoknak egy havi havidíjjal megegyező belépési díjai vannak... :((

Tehát ha az 1.990 Ft-os havidíjú 500 MB-os Go!Net L-t választom, első hónapban ez 3.980 Ft-omba fog kerülni...

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7815) tjb007 válasza St3ven (#7814) üzenetére


tjb007
nagyúr

Te ezt (a baromságot) hol a fészkes fenébe láttad ?

[ Szerkesztve ]

(#7816) St3ven válasza tjb007 (#7815) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm szépen a kulturált hozzászólást.

A My T-Mobile profilomban. Tudod, ahol meg lehet rendelni a különböző szolgáltatásokat.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7817) tjb007 válasza St3ven (#7816) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor előtte nézd át a díjszabást is (ami május 1 -től lesz érvényes).

(#7818) St3ven válasza tjb007 (#7817) üzenetére


St3ven
addikt

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7819) tjb007 válasza St3ven (#7818) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt így elsőre egy szokásos My T-Mobile anomáliának nézném, szokott érdekes dolgokat produkálni.
Amúgy a hatályos díjszabásban nem szerepelnek még az új díjcsomagok, valószínűleg ezért írhat/kérhet belépési díjat is (ha nem anomália). Érdemes lenne a 1430 -at felhívni.

A májusiban már szerepel: 12.oldal, 2.3.2.1.

[ Szerkesztve ]

(#7820) club1 válasza St3ven (#7818) üzenetére


club1
veterán

Ezt általában akkor csinálja a T, ha már hónapon belül volt mobilnet aktiválva/váltva. Ezzel próbálják azt megakadályozni, hogy néhány napokra fizessenek elő az előfizetők mobilnet opciókra.

(#7821) St3ven válasza club1 (#7820) üzenetére


St3ven
addikt

Hm. Nem hiszem, hogy most ez lenne a helyzet (ma, azaz elsején még nem volt aktiválva más mobilnetem), inkább a tjb007 által említett anomáliát tartom valószínűbb magyarázatnak.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7822) tjb007 válasza St3ven (#7821) üzenetére


tjb007
nagyúr

99% -os valószínűséggel club1 -nek lesz igaza, az előbb elfelejtettem megemlíteni azt, havonta csak egyszer van lehetőség díjcsomagváltásra, ezért is írt belépési díjat.

Május 1-től érvényes (a különbség annyi a jelenleg érvényben lévőtől, hogy abban még nem szerepelnek az új díjcsomagok) díjszabás, 2.6 -os pont:

"Az Előfizetőnek Go!Net S, Go!Net M, Go!Net L, RelaxNet M, RelaxNet L, RelaxNet XL, Aranytárskártya Mobilinternet csomag RelaxNet M, vagy
Aranytárskártya Mobilinternet csomag RelaxNet XL díjcsomag aktiválására vagy díjcsomagra váltásra naptári hónaponként egyszer van lehetősége díjmentesen.
Szolgáltató minden további díjcsomag váltás vagy újra aktiválás után a választott díjcsomag havidíjával azonos mértékű aktiválási díjat számít fel."

[ Szerkesztve ]

(#7823) St3ven válasza tjb007 (#7822) üzenetére


St3ven
addikt

Teljesen logikus amit idéztél. Csakhogy én ma, azaz elsején váltottam. És ebben a hónapban (azaz a váltást megelőző pár órában) biztosan nem aktiváltam vagy váltottam más csomagra, arra még emlékeznék...

Ezért gondolom, hogy "bug". Ha nem, akkor az áprilisi számla kiküldését követően megy a reklamáció.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7824) danilla


danilla
őstag

Szia mindenki.
Átléptem media mánia xs dìjcsomagba, és ìgy lett 150mb mobilinternetem. A telefonom operáciòs rendszererére (wp7), jelenleg még nincs olyan program amivel mérni tudnám az adatmennyiséget. Milyen lehetöségek vannak arra, hogy figyelemmel tudjam követni a mobilinternet adatmennyiségét.
Üdv.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7825) Dave1984 válasza club1 (#7812) üzenetére


Dave1984
őstag

köszönöm a kimerito választ.Esetem picit egyedi.Tegnap valtottam át 3db kórházi matrix csomagom,2db Eco,1 Mediamania L dijcsomagra,mivel otthagytam a kórházat.Az új dijcsomagokra hűséget nem írtam alá.1 szamomon már lejárt a hűség másikon most Májusban fog,3. egy Év múlva.Ez esetben mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7826) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Eltűnt nekem egy telefonom, ami nem az én nevemen van. A telefon is más nevén van, és a sim kártya is. A sim kártya letiltása és a szám visszaszerzése nem probléma, de a telefon használhatatlanná tétele igen. Ugye van a telefonoknak egy egyedi imei azonosítója ami nem megváltoztatható. Jól tudom, hogy az imei kód, és a szerződés meglétében a telefon tulajdonosa, ha ellopják, akkor letiltathatja?

Ha igen, akkor a tulajdonos mindenképp szükséges hozzá, mert nem igazán lehet elrángatni egy másik városba, és itt meg ilyet nem csinálnak helyben a T-mobiléba.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#7827) danilla válasza danilla (#7824) üzenetére


danilla
őstag

A kérdöjel lemaradt. *?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7828) dedike válasza danilla (#7824) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem a telefon topikjában kérdezd!
Mi csak annyit segíthetünk, hogy amikor átléped a 120 megát (80%), valamint a 150 megát (100%) kapsz egy-egy sms-t, amelyben erről tájékoztatnak. ;)

mraco:

Szerintem lopás esetén fog kelleni a rendőrségi jegyzőkönyv/feljelentás vagy valami ilyesmi is!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7829) danilla válasza dedike (#7828) üzenetére


danilla
őstag

Mint ìrtam a telefon sajnos még nem képes rá, hogy adatkapcsolatot figyelhessek vele, ezért jöttem ebbe a fòrumba érdeklödni.

Semmit nem kell bekapcsolni vagy igényelni ahhoz, hogy 80% és 100%-os felhasználtságnál sms-t küldjön a t-mobil, esetleg ezeket a százalékmennyiség át lehet állìtani?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7830) evooo


evooo
aktív tag

Üdv!
Eddig Net100mb-ra voltam előfizetve amit a mai nap lemondtam, mert át akarok váltani a Go!netM-re. Ma éjszaka van számlazárás, ha holnap megrendelem, akkor kb. mennyi idő amíg akíválják a csomagot?

(#7831) dedike válasza danilla (#7829) üzenetére


dedike
addikt

Nem, semmit nem kell tenned, az sms automatikusan jön! A százalékot nem tudod változtatni! :(

Bővebben

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7832) danilla válasza dedike (#7831) üzenetére


danilla
őstag

Nagyon szépen köszönöm, akkor bátran használom, amíg nem jön az üzenet. :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7833) 1430 válasza manchester85 (#7811) üzenetére


1430
senior tag

Ne aggódj, tapasztalatom szerint minimum 3 számjegyű készletek szoktak érkezni az iPhone 4 16GB-ból a WebShop-ba! ;)
Például februárban az egyik nap nem volt készleten, másnap meg 134 db volt, amit 3-4 nap alatt elvittek. És akkor még az előrendeléseket nem is vettem figyelembe.

St3ven
A #7822-ben van a lényeg, de ez az aktiválási díj úgy működik, hogy minden aktiválás után terhel a rendszer aktiválási díjat, és ebből az elsőt jóváírja. Az már csak hab a tortán, hogy a számládon először a jóváírás fog megjelenni, és csak utána a terhelés...

Dave1984
Összefoglalva: ahol lejárt a hűség, felmondhatod, ahol még tart, ott csak a készülékkötbér kifizetése esetén.
Amúgy most tényleg a 2x40 Ft a probléma? Nem elbagatelizálni akarom, de más szolgáltató csomagjával sem fogsz annyival jobban kijönni, illetve ha lebeszélitek az 1890 Ft-ot, akkor nem is lesz érezhető a havidíj emelkedés.
Az L csomag esetén jelenleg 523-578 perc jön ki a havidíjból, májustól 499-549 perc. Tehát itt 24-29 percet veszítesz, ami már húsbavágóbb, de még így is jó ajánlatnak számít (már csak a többi "tartalom" miatt is).

danilla
A "bátran"-hoz csak annyit tennék hozzá, hogy tájékoztató jelleggel kapod az értesítést, szóval ha későn vagy pontatlan adatokat kapsz, ez akkor sem képezheti reklamáció alapját! :N

evooo
1-én éjszaka biztos nem volt számlazárásod (mivel 03.31-én éjfélkor volt), tehát ha 1-én kikapcsoltad a 100-as csomagot, akkor 1 napra kiszámlázza a rendszer áprilisra (33Ft), és az addigi forgalmadból 1 napi részt ír jóvá (33,3MB), ha pedig többet forgalmaztál, akkor túlforgalmazásod keletkezett (2Ft/10KB).
Ha csak 2-án kapcsolod be a Go!Net M-et, akkor az áprilisra 29 napra számlázódik (957Ft >> már az aktiválás napjára is számlázódik) és megkapod a teljes 100MB-os keretet, amit a hónap végéig használhatsz fel.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7834) Dave1984 válasza 1430 (#7833) üzenetére


Dave1984
őstag

Koszonom a valaszt,de meg szamolj hozza +300 ft ot a csaladbarat opcio is dragul elofizetesenkent 100ft al.Ha a telenorhoz atmennek mar tobb mint 3000ftot takaritok meg!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7835) GTX17


GTX17
csendes tag

Helló!
Lenne egy olyan kérdésem hogy van egy K810i-m, Domino simmel de ez már olyan régi hogy még Westeles :DD na és az a gond hogy nem jön be semmi net rajta, igazából csak a facebook kellene nekem de mindig csak azt írja hogy kapcsolódási probléma szal még wap se jön be. Mit lehetne ezzel csinálni? Vagy mivel ilyen régi nem is lehet semmit csinálni vele? Újabb simmel működik.... Köszönöm a segítséget előre is. ;)

(#7836) tjb007 válasza GTX17 (#7835) üzenetére


tjb007
nagyúr

Menj be egy T-Ponta, mondd el, hogy mi a probléma és ingyen ki fogják cserélni egy újra.

(#7838) dedike válasza tjb007 (#7837) üzenetére


dedike
addikt

Elég hamar rábukkantál... :P (tegnap éjjel már ott volt... ;) )

Ráadásul nem is tűnik rossznak! Lehet be kellene iratkozni valahová, csak félek megcsinálnám akkor végig azt is... :U

Jó szerencsét!

(#7839) tjb007 válasza dedike (#7838) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jól van, éjjel én mást szoktam csinálni :P ;]
Amúgy csak nemrég szóltak nekem erről + kértek, hogy promózzam egy kicsit (nem, nem dolgozom a telekomnál).

[ Szerkesztve ]

(#7840) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Vasárnap érdekes sztori történt velünk a Sugárban lévő T-mobil üzletben! Bementünk a feleségemmel, hogy mobilnettel vegyünk részletre egy notebookot. Mikor láttam, hogy kihez kerülünk a víz levert(szöszi csaj, fáj a munka pláne így vasárnap du. kiült az arcára) mondom ne legyünk előítéletesek, előadtuk mit is szeretnénk. Húha ilyen notebook nekik nincsen csak rendelésre, de megnézi a raktárba hátha van! Milyen meglepő van, csak ő nem tudott róla! Kérdezi mióta van előfizetés, mondjuk kb:10-éve mindenféle tartozás vagy késedelmes fizetés nélkül. Vettünk-e mostanában készüléket részletre, mondjuk igen, tavaly! Akkor nem lehet még egy összegben sem! Mondom mi, még egy összegben sem?:Y Ő megpróbálhatja, de tuti nem, mert ehhez levelet kell írni a vezérigazgatóságra és majd kb: 3-4 napon belül jön a válasz, de ne nagyon reménykedjünk. Mondom te atya ég, ekkora hülyeséget! Sajnos ez így van mondja ő! Nem lehet egyszerre 2-részletet fizetni(érdekes én volt h fizettem 3-at is). Mondom a feleségemnek ballagjunk át az Árkádba kb: 10-perc leforgása alatt megvettük részletre a kiszemelt készüléket, az eladó hölgy nagyon kedves és udvarias volt, mindent elmondott amit kellet, viszont ilyesmit meg sem említett nekünk, mint amiről a szöszi a Sugárban beszélt!
Kérdés: Vajon mi volt ebben a poén a szöszinek? Ha nem tévedek jutalékos rendszerben dolgoznak.

(#7841) dedike válasza Greg-77 (#7840) üzenetére


dedike
addikt

Hát lehet, éppen az! Biztos egy még szőkébbet választott a főnöke...vagy csak amit írtál is, vasárnap, stb.... :D

Viccet félretéve, nekem is volt már három részletem párhuzamosan. Mikor bevezették a részletfizetést (SE T610 idején), akkor egy előfizetéshez csak egy telefont lehetett részletre venni, de ezt szerencsére hamar elfelejtették. :)

Nem gondoltál arra, hogy csupán azt szerette volna, ha sétáltok még? ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7842) St3ven válasza Greg-77 (#7840) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem tavaly decemberben egyik este három eladó is megerősítette, hogy semmi baj a MobilOtthon Prémium előfizetésemmel, nyugodtan vehetek én is az akciós ajánlatukból két éves hűségre készülékváltással.

Másnap este megyek be megvenni a kiszemelt telót, amikor a másik műszak három nagyokosa állította egybehangzóan, hogy én erre a tarifacsomagra nem vehetek akciós készüléket, előtte át kell váltani. (Ugye ennél csak drágább csomag létezik, szóval ezt nem nagyon akartam.)
Ott helyben aszittem megüt a guta, még az üzletvezetőt is előcibáltattam, aki szintén azt mondta, hogy nem vehetek telót. Aztán jött a szokásos ügyfélszolgálatos papagáj-sílus (tudom, én is kaptam egy ilyen rövid kiképzést), erre felhívtam előttük a 1430-at, majd átadtam a telómat, és a telefonos kolléganő felvilágosította őket valami belső anyagot citálva, hogy de pedig lehet.

Az üzletvezető persze addigra már elsomfordált onnan...

Végül nem ott vettem meg a telót, hanem webshopon keresztül. :DD

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7843) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Jó tudom ez még mindig csak magyarisztán de akkor is! Pláne a T ha jól tudom egy világcég jelen vannak az USA-ban és Európa elég sok országában is, még sem mutat egységet képet még egy azon üzletben lévő eladók hozzáállása és tudása sem! Amúgy hozzátenném a Sugárban eddig mindig flottul ment minden szervizes és egyéb ügyintézés, már sokadszor voltam ott!Azért gondoltam arra, hogy odasétálok csajhoz, hogy a vázérigazgató adott laptopot köszi! De végül hagytam az egészet!

(#7844) dedike válasza Greg-77 (#7843) üzenetére


dedike
addikt

Az USA-ban már nem... :N

Jó szerencsét!

(#7845) Greg-77 válasza dedike (#7844) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Valóban így van! De az oldalmég mindig él!

(#7846) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

Domino-s vagyok, semmi adatcsomag nincs megrendelve (kulfoldon elek). Jovo heten par napra haza kell mennem, szeretnem a droidos fuggetlen itteni telomat a magyar dominos sim-mel hasznalni.Nezegetem a T honlapjat dominosoknak, de nem egyertelmu, melyik csomag lenne az, hogy pl. egy sms-sel regelek egy adatcsomagra, aminek egyszeri dija van es x idore szol, viszont x ido utan nem von le ujbol az egyenlegembol.

Letezik ilyen?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7847) bözse


bözse
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy be lehet-e vinni a T-mobile-hoz nem náluk vásárolt készüléket szervizelésre? hazaküldenek vagy segitenek?
előre is köszönöm!

(#7848) club1 válasza Balinov (#7846) üzenetére


club1
veterán

Ha és a reláció az igényeid között, akkor nem létezik ilyen. De ha visszautazás előtt tudsz küldeni egy lemondó sms-t, akkor a Domino Go!Net S, Domino Go!Net M, Domino Go!Net L,
Domino RelaxNet M, Domino RelaxNet L csomagok közül bármelyiket tudom bátran ajánlani.

(#7849) blueye válasza bözse (#7847) üzenetére


blueye
veterán

Be, de nem lesz olcsó.

(#7850) bözse válasza blueye (#7849) üzenetére


bözse
csendes tag

Igen gondoltam hogy nem lenne olcsó ha van rá lehetőség, de ilyen használt boltba, GSM szervizbe nem szívesen vinném, volt amit csak jobban elrontottak nekem, ezért gondoltam rájuk.
Köszönöm a választ!
Üdv!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.