Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) kisspall válasza Gabesz87 (#112000) üzenetére


kisspall
aktív tag

Próbáld a Simpson családot, hátha. :)

(#112002) Gabesz87 válasza kisspall (#112001) üzenetére


Gabesz87
addikt

Grand Tours: Seamen-t akartam megnézni, csak az meg otthon van, úgyhogy valahogy még trükközni is kellett, először TeamView-en akartam átmásolni telóra, de azt hamar feladtam, aztán mondtam az asszonynak, hogy tolja fel Drive-re. Próbálkoztam Google Drive-ról, OneDrive-ról, egyikről sem tudtam letölteni. Folyton megszakadt...

(#112003) anglergab válasza EmberXY (#111993) üzenetére


anglergab
addikt

Ez épp azt jelenti, hogy működik a korlátlan.

(#112004) thomas77 válasza Gabesz87 (#112000) üzenetére


thomas77
senior tag

Na igen. Most mérve csak 144/49.
Persze ez erősen helyfüggő.

(#112005) EmberXY válasza anglergab (#112003) üzenetére


EmberXY
addikt

De elég sajátos módon van megoldva, ha így van.
Az 50 megás opciót is aktívnak mutatja, ugyanúgy 40 mega hátralévővel. Amíg megy a net, addig persze nekem mindegy, hogy mi és hogyan, de akkor is fura. Ha "összefolynak" a működő csomagok, az is elég gáz önmagában is.

Up the Irons!

(#112006) anadroid válasza EmberXY (#112005) üzenetére


anadroid
senior tag

Miért ne lenne aktív? Senki sem kapcsolta ki, csak hátrébb került.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112007) kali válasza atenza (#111997) üzenetére


kali
legenda

Az nagyon problémás hely, olyan lassút sosem mértem még sehol, pedig sokszor tesztelek forgalmas helyeken kíváncsiságból, amikor ilyen korlátlan promók futnak.
Itt is érződik kicsit, hogy terheltebb a hálózat, de még bőven jó:

(#112008) EmberXY válasza anadroid (#112006) üzenetére


EmberXY
addikt

Igazad lehet, mert valóban a második helyen írja. Kezdesz megnyugtatni. ;]

Up the Irons!

(#112009) Troy. válasza SPF (#111934) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi az infót, nekem is ilyen van.
Arra gondoltam, hasonló esetben érdemes lehet egy eldobható simet beszerezni.

.

(#112010) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni.
Sosem vettem fel telefont elofizetesre.
Lehet lama kerdes, ha bemegyek az uzletbe akkor ingyen hozhatok ki telot a telekomtol? Vagy kell penz is? Annyit tudok,hogy nem lehet tartozasod es adnak telot. Hala egnek nekem nincs tartozasom. Nem high end telot akarok, de azert ne legyen also kategorias sem.
Mondjuk egy galaxy s8 korul.
Koszi a valaszt

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#112011) lugosi válasza Gabesz87 (#111998) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Ez a leterheltség miatt volna!?”
Amiatt is lehet, de az is lehet hogy a telefonod utálja a south parkot :DDD

(#112012) lugosi válasza Enigma1945 (#112010) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“ingyen hozhatok ki telot a telekomtol”
Nem hiszem, pláne nem új előfizetőként, azaz előfizetői múlt nélkül.

(#112013) raziel01 válasza Enigma1945 (#112010) üzenetére


raziel01
veterán

Új előfizetőként úgyis fognak kérni előleget ami 80-100 ezer is lehet akkor meg már ugyan ott vagy, hogy megveszed a telót listaáron.

(#112014) Enigma1945 válasza raziel01 (#112013) üzenetére


Enigma1945
őstag

Jézusom, ez komoly?
Azt hittem azért mert 0 ft-ért adnak egy telót, az azt jelenti, nem kell fizetni érte.
Most akkor hogy számoljak?
Menjek be 40 ezerrel, és lesz ami lesz?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#112015) Mikulásbá válasza Enigma1945 (#112014) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Attól is függ,milyen előfizetést akarsz kötni.Ha csak pár ezres tétel az előfizetés,nem éri meg.
Én a helyedben inkább Xiaomi Redmi Note 8 Pro-t néznék,most akciós áron van.(nem Telekomnál!)

(#112016) w.miki válasza Teaway (#111996) üzenetére


w.miki
veterán

Elvileg SMSben:
A kedvezmény a 1414-es számra küldött "+mobilkorlatlan" kód
elküldésével SMS-ben is bekapcsolható.

MOBIL ÜNNEPI KORLÁTLANSÁG
Aktiváld a kedvezményt a Telekom alkalmazásban decemberben és élvezd a
korlátlanságot december 16. és január 1. között!
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/kedvezmenyek/mobilunnepikorlatlansag

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#112017) anadroid válasza w.miki (#112016) üzenetére


anadroid
senior tag

A Magenta1 korlátlannak nem tudod véletlenül a "varázsigéjét"? Az én fiókomban a saját számomra kezdetek óta semmit sem lehet bekapcsolni, csak a később hozzáadottakkal megy, az ügyfélelhárítás nem tudja megoldani nyár óta.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112018) st3v3np3t3r válasza raziel01 (#112013) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Új előfizetőként úgyis fognak kérni előleget ami 80-100 ezer is lehet akkor meg már ugyan ott vagy, hogy megveszed a telót listaáron.
Azért nem teljesen így van. Nem halottam még olyanról,akitől 80-100ezret kértek volna.
Az előleg nem veszik el,azt visszakapod. Addig nem kapsz számlát a havidíjas előfizuról,ameddig az előleg fedezi.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#112019) FLD1987 válasza st3v3np3t3r (#112018) üzenetére

Wordben írt élettörténetemből részlet:
Mammut T-Pont 2009. május elején elutasított azzal a szöveggel, hogy túl sok szerződés van a nevemen és várjak 3 hónapot. Pár nappal később (2009.05.05.) a Duna Plaza T-Pontban megvehettem a Nokia E90 Communicatort, de megkértek arra, hogy fizessek előre ki nekik kb. 180.000 forintot, a telefon kb. 95.000 forint volt, tehát kb. 85.000 forint előleg volt a telefon megvételének és a szerződéskötésnek a feltétele, ezt az összeget a mindenkori számla összegével csökkentették, tehát pár hónapig nem fizettem havidíjat.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#112020) w.miki válasza anadroid (#112017) üzenetére


w.miki
veterán

FB-n azt írták nincs :(
Chat-en kell keresni őket.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#112021) st3v3np3t3r válasza FLD1987 (#112019) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:R 10 éves story,na te vagy az első, akiről hallottam. Az tény, hogy azcÁSZF-ben nincs megkötve a mobilelőleg tól-ig közötti érték bekérése, ezt állítólag belső felülvizsgálat dönti el, hogy milyen ügyféltől mennyit kérnek. Az én esetem 2012nyarán illetve a második most 2019.februárjában volt.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#112022) prozodus válasza st3v3np3t3r (#112021) üzenetére


prozodus
őstag

En is tudok vodas esetrol, ahol 70ezret akartak elore, keszulek nelkul olyannak, akitol a westel egy fillert sem kert, meg papirokat sem, par nap kulonbseggel, kb uakkora elso elofizetesre. 10-15 eve.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112023) st3v3np3t3r válasza prozodus (#112022) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Telekomról beszélünk
A voda anno tőlem 200at akart kérni,aztán beintettem nekik

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#112024) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok.
Egy feltöltőkártyás telefonrol küldenék sms t,de kiirja,h küldési hiba. Pénz van rajta. Szerintetek mi a gond. ?

(#112025) 4Grider válasza Remekelek28 (#112024) üzenetére


4Grider
nagyúr

Roaming vagy Magyarországon vagy?
Ha utóbbi, akkor sms központot kell ellenőrizni a készüléken. +36 30 988 8000
https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/keszulekbeallitasok
Ha pedig előbbi, akkor be kell kapcsolni a roamingot.

[ Szerkesztve ]

(#112026) Remekelek28 válasza 4Grider (#112025) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen,köszi. Már megvan 2 db 0 hiányzott a végéről. :R

(#112027) kovacsmi_74 válasza Remekelek28 (#112026) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

00

Az fontos dolog!
A végén mindig szükség van rá... :)

(#112028) Zoli djc


Zoli djc
csendes újonc

Találkozott már valaki olyannal, hogy nem enged online Dominóról havidíjasra váltani? Felugri egy sötét hátterű figyelmeztetés, miszerint a lakcím kártya adatokat pontosan adjam meg, de ez még a kosárból való tovább lépés előtt, ha bezárom visszarak a kosárba. Természetesen minden adat stimmel, új havidíjas előfizetést engedne, de akkor bukom a kedvezményt, meg a dominos számomat. :W

[ Szerkesztve ]

(#112029) prozodus válasza Zoli djc (#112028) üzenetére


prozodus
őstag

Gondolom, nem egyezik a központi nyilvántartással betűre pontosan.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112030) Zoli djc válasza prozodus (#112029) üzenetére


Zoli djc
csendes újonc

De akkor az új előfizetést sem engedné, kizárólag az átállást havidíjasra nem megy. :F

(#112031) prozodus válasza Zoli djc (#112030) üzenetére


prozodus
őstag

Az újnál biztosan elment ellenőrzésre?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112032) Tompika777 válasza Zoli djc (#112030) üzenetére


Tompika777
senior tag

Meglevő szerződésed van, és az ahhoz tárolt adatok a mérvadóak... Valami el van írva vagy nem úgy írod, vagy anno rosszul lett rögzítve.
Az újat azért engedné, mert ott most vinnél fel mindent

(#112033) Zoli djc válasza Tompika777 (#112032) üzenetére


Zoli djc
csendes újonc

Új fiókot kellene csinálnom, vagy mit tehetnék? Egyébként új előfizunál végig megy az összes ellenőrzésen előre ki van töltve nem kell beírni semmit. A Dominos adategyeztetés is megvolt amit minden évben kell, nem változott a címem.

[ Szerkesztve ]

(#112034) prozodus válasza Zoli djc (#112033) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor az lesz, amit Tompi mond, h a régiben hiba van. Azt viszont vszleg csak személyesen tudod korrigáltatni, de azért egy telót megérhet rákérdezni, h mi hogy van beírva.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112035) Mikulásbá válasza prozodus (#112034) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Amúgy is be kell menni egy fiókba,mert SIM csere is van ilyenkor,nem?

(#112036) anadroid válasza Zoli djc (#112028) üzenetére


anadroid
senior tag

Ahogy látom, mobilról küzdesz. Lehet, hogy karakterkódolási probléma? A dupla hosszú ékezetek (Ő, Ű) bezavarhatnak, az ellenőrző algoritmus meg netán trehányul lett megírva. Próbáld meg asztali gépről, és lehetőleg Windows alól.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112037) Zoli djc válasza Mikulásbá (#112035) üzenetére


Zoli djc
csendes újonc

Már 2 üzletben voltam személyesen, azegyik csak annyival rázott le, hogy ezt csak én tudom otthonról elintézni. A második elkérte a lacím kártyámat és a személyimet, leellenőrízte a rendszerében miután megállapította, hogy minden stimmel a mobilomról ő ismegpróbálta megrendelni, de természetesen neki sem sikerült mondta, hogy nem tudja mi lehet.

(#112038) stefi68 válasza Zoli djc (#112037) üzenetére


stefi68
addikt

Nem lehet, hogy ua. a helyzet mint az adategyeztetésnél?
Születési helynél nem elég a várost, az országot is meg kell adni.
Mennyit szívtam ezzel anno... Persze nem írta mi a hiba, csak annyit, hogy nem egyeznek az adatok. :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#112039) Zoli djc válasza stefi68 (#112038) üzenetére


Zoli djc
csendes újonc

Már fejlesztettek rajta, alapból megjelenik a Magyarország.

(#112040) dptrsk válasza Zoli djc (#112037) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Partner üzletek voltak vagy Telekom által üzemeltetett üzlet?

(#112041) Zoli djc válasza dptrsk (#112040) üzenetére


Zoli djc
csendes újonc

Békéscsaba legnagyobb Telekom üzlete.

(#112042) prozodus válasza Mikulásbá (#112035) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, simet cserélnek, akármelyik irányból váltasz előfizu és domino között. És még pénzt is kérnek érte. Pár éve 5000et akartak érte. Többek között ezért IS maradt domino...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112043) Zoli djc válasza prozodus (#112042) üzenetére


Zoli djc
csendes újonc

Online meglehet(ne) rendelni a dominoról havidíjasra váltást ilyenkor az új SIM-et a futár hozza ki és csak a tulaj veheti át a saját lakcímén fizetni nem kell érte még szállítás is ingyenes, viszont havidijasról vissza Dominóra csak személyesen üzletben lehet és fizetni kell a SIM-ért (kb. 2000Ft-ot) de abból lebeszélhető ill. internetezhető, úgy mint bármely új 2000 Ft-os Domino SIM kártya.

Most megpróbáltam 2 különálló Domino számot online átváltani havi előfizusra és ugyan úgy nem enged a kosárból tovább, készülék vásárlás nélkül sem. Arra gyanakszom, hogy a Telekom szándékosan szabotálja az online átváltást, hogy az ügyfél rákapjon a mézesmadzagra, aztán menjen be az üzletbe és váltson át drágábban (2 év hűséggel, 22 havi részlet fizetésre online kedvezmény nélkül a legolcsóbb csomag is havi 500 Ft-al kerül többe, ami 11 000 Ft a 22 hónap alatt mire kifizetem a készüléket). Ezzel lehetne a fogyasztóvédelemhez fordulni! :K

(#112044) dptrsk válasza Zoli djc (#112043) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

"Most megpróbáltam 2 különálló Domino számot online átváltani havi előfizusra és ugyan úgy nem enged a kosárból tovább, készülék vásárlás nélkül sem. Arra gyanakszom, hogy a Telekom szándékosan szabotálja az online átváltást, hogy az ügyfél rákapjon a mézesmadzagra, aztán menjen be az üzletbe és váltson át drágábban"

Szerintem ezt rosszul gondolod...
HA online rendeled meg, akkor extra készülékkedvezményt kapsz.
Miért? mert azt preferálná, ha online kötnél szerződést. Neked is és a Telekomnak is jobb...
Ha egy üzletben kötsz szerződést, akkor olyanok várakozási idejét (is) növeled, akik nem tudják otthon elintézni (pl elveszett SIMet jöttek pótolni).

Hivatalos panaszt tettél emiatt? Ha nem, akkor a Telekomnak honnan kéne tudnia, hogy gond van?
Emellett egy hivatalos panasz a 1414re vagy e-mailben,s megkapod a kedvezményt kivizsgálás után, amit a rendszerhiba miatt nem tudtál igénybe venni(itt a fórumon is több példa volt rá).
De ha egy Telekom által üzemeltetett üzletbe bemész(és egy jártas ügyintézőt fogsz ki), ott is meg tudják adni ugyanazt a kedvezményt, amit online kapnál(csak más címszó alatt), nekik az az érdekük, hogy ügyfél maradj/legyél. Partnerüzlet sajnos nem tud ilyet...
Nem tudom, hogy a Békéscsabai saját üzlet vagy nem, de ha saját, akkor szerintem ha van még energiád egy próbát megér, hogy (akár üzletvezetőt kérve) a probléma megoldását kérd személyesen.

(#112045) Zoli djc


Zoli djc
csendes újonc

Hát nem tudom, remélem igazad van én megpróbálom, sok veszteni valóm nincs. Köszönöm!
Egyébként már két panaszlevelet is írtam a Telekom különböző helyeire, sőt még a Tékozló Homárnak is megírtam, bár lehet nem fogja nagy ügynek tartani az esetet ahhoz, hogy leközölje, de nemrég, egyetlen ügyfél miatt 10 millióra büntették a Telekomot, úgyhogy jobban tenné, ha figyelne az ilyesmire. :(

[ Szerkesztve ]

(#112046) Essejó válasza Zoli djc (#112045) üzenetére


Essejó
veterán

Ahelyett, hogy felhívnád a 1414-et, és elintéznéd online telefonon, ugyanúgy megkapva a kedvezményt. Az jó lesz ha a leveled megjelenik a Homáron! :D Ami oltást ott kapsz a Trolloktól azt nem teszed zsebre. :DDD

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#112047) Zoli djc válasza Essejó (#112046) üzenetére


Zoli djc
csendes újonc

Hidd el én mindent megtettem 1414, chat, hibajelentés, stb. stb. senki nem tud segíteni...
De, ha van itt valaki akinek Dominós kártyája van és lenne szíves megpróbálni átváltani havidíjasra online a Telekom fiókjából, csak a kosárból egy lépést tenni azt megköszönném!
Szerintem neki sem sikerülne, akkor viszont megállná a helyét az állításom, miszerint ez szabotázs!

[ Szerkesztve ]

(#112048) kali válasza Zoli djc (#112047) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Kipróbáltam, nálam működik - nem csak egyet, hanem több lépést is tettem -, de nem is látnám értelmét szabotázsnak, a Telekomnak pont nagyon jól jön, ha az előfizető a Domino -> havi díjas irányt eszközli, mert a bizonytalan feltöltögetésről a rendszeres havi díjra vált át.

[ Szerkesztve ]

(#112049) martonl


martonl
senior tag

Akinek van Telekom Vowifije, annak a Vodafone irány hogy megy? Esetleg a Vodához hordozott, Telekomos számok? Nekem előbbinél a másik fél rossz hangminőségre panaszkodik, utóbbinál ki se megy a hívás.

(#112050) kali válasza martonl (#112049) üzenetére


kali
legenda

A feleségem céges Vodafone-osával próbáltam - de az a Telenortól hordozott telefonszám -, teljesen rendben van.
Olyan családtag, rokon, vagy ismerős nincs, aki a Telekomtól hordozott volna a Vodafone-hoz, így azt nem tudom kipróbálni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.