Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Joe bácsi válasza evooo (#6898) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak a havi számlát....

hhheni: Nem tudod meg a havi számla zárás előtt. Hogy mikor kapsz, számlát azt nem lehet tudni, mert 3 csoportra vannak osztva az előfizetők és nem tudni, h. te mikor kapsz.

SPF: Igen.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6902) dedike válasza evooo (#6898) üzenetére


dedike
addikt

Havonta fizeted a díjcsomagod havi díját, valamint amit beszélsz! (Amennyiben ez utóbbi több, mint a lebeszélhető kedvezményed. ) ;)
Mást nem!

Jó szerencsét!

(#6903) dedike válasza Joe bácsi (#6901) üzenetére


dedike
addikt

Látszik régen sok minden más volt. Egyszer van számlazárás, minden hónap utolsó napján, aztán a hónap közepéig megkapja a számlát, de a következő hónap második napján a My-T-ben ellenőrizheti mennyit kell fizetnie. ;)

Jó szerencsét!

(#6904) SPF válasza Joe bácsi (#6901) üzenetére


SPF
senior tag

Köszi a választ. Ha jól emlékszem, a vodánál van ez a 3 csoport a számlazárásnál.

(#6905) norbesz74


norbesz74
aktív tag

Tiszteletem.

Van egy aranykártyám és 3 előfizetésem.
Abból egyik megszüntettem.
marad kettő.
Az a kettő eco dijcsomagban van.
Az egyiket netes csomagra tudom e tenni? 2000ft os 1gb adatforgalmat nyujt és aszem aranykártyás M csomagnak nevezik. És ezt nem indul ujra a szerződésem és nem akkarják el fogadni, hogy van aranykártyám. Mert ahoz a számhoz nem él. a másik számom elöfizu kártyás simet elhagytam. Csak potolni kellene, de sajnos a telszámot nem tom.:( Hel my Köhönöm :O

(#6906) dedike válasza norbesz74 (#6905) üzenetére


dedike
addikt

Különállóan rendelhető az AK RelaxNet M díjcsomag!
Ha jól értem, akkor a másik számod nem aranykártyás, igaz? Ugyanis attól, hogy az egyik aranykártyás, a többi még nem válik azzá!
Kártya elhagyás.Bemész személyesen valamelyik T-Pontba, ott a személyazonosságod igazolása után megmondják mi a szám, és kérhetsz új Sim-et is, ha akarsz! ;)

Jó szerencsét!

(#6907) norbesz74 válasza dedike (#6906) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Az oké, hogy kérhetek. Viszont aranykártyás számom szünt meg.:( Akkor nem kahatom meg a Aranytárskártya RelaxNet M dijjcsomagot, vagyis átváltással? Köhönöm :C

(#6908) 1430 válasza norbesz74 (#6907) üzenetére


1430
senior tag

Nos, én is úgy érzem a leírásodból, hogy a jelenlegi számaid közül egyik sem aranykártyás. Ha nincs olyan számod, ami aranykártyás, akkor nem igényelhetsz (se új, se régi hívószámra) Aranytárskártyás díjcsomagot (így AT RelaxNet M-et sem). Ha viszont valamelyik számod aranykártyás (lesz), az lehetne a fő kártyája a másik (társkártya díjcsomagos) számnak.

Amúgy ha előveszel egy számlát, azon rajta vannak a hívószámok is, emiatt nem kell üzletbe menned. Bár ha azon a számon akarsz internetezni, aminek a SIM kártyája elveszett, akkor 4000 Ft-ért üzletben tudják pótolni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6909) hhheni válasza Joe bácsi (#6901) üzenetére


hhheni
tag

Hát, ez így nem túl jó hír, de azért köszönöm szépen!

(#6910) norbesz74 válasza 1430 (#6908) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Köszönöm, de akkor az aranykártyámmal mit csináljak?:) Á úgy pofára estem, mert vagyok egy levelező listán azt 7 éves pannonos multjával kapot 990ft ért egy c7 telefont. Én 2x2 éve vagyok pannon és plusz elötte is voltam. Megnéztem a kedvezményemet ami kerek semmi. Azt 2x kellet havi fizut fizetnem a lejárt hüséges kártyámra, akkó mondom ha 1 napért is kiszámláznak egy teljes havit arra hogy semmi plusszt nem kapok maradok T-ésnek. Nem tetszet neki, de most úgyan így vagyok a T-vel.:( Csak nem tudom miért ment el a kedvezmény és mikor leszek ujra arany kártyás.:) Asszem vodát kifogom próbálni. próba cseresznye. Ugy vagyok ezzel, mint az egyszerü kislány a buli utány. Vagy megjön vagy nem.:) Azért köszönöm akkor nem várok váltok vodára. :R

ui: Azért kicsit elvette a kedvemet az egésztől, hogy voltak hónapokon keresztül 23000ft-os számláim.:)

[ Szerkesztve ]

(#6911) 1430 válasza hhheni (#6909) üzenetére


1430
senior tag

Esetleg azt próbáld meg, hogy lekérdezed az adatforgalmi egyenleged (pl. "G" betű a 1730-ra) és válaszüzenetben visszakapod a decemberben eddig forgalmazott adatmennyiséget (természetesen az 500 MB fennmaradó része továbbvihető januárban a 30. napig). A hálózaton belüli beszélgetések percszámát is lekérdezheted, de egyrészt ez is december 1-től értendő (nem a kedvezmény aktiválásától), így nem érdemes a lekérdezésekre 56 Ft-okat pazarolni (a 120 perc fennmaradó része is tovább vihető január elejére).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6912) 1430 válasza norbesz74 (#6910) üzenetére


1430
senior tag

Nos, az aranykártya elvesztésének több oka is lehetett.

Például ha lecsökkent a forgalmad, ezáltal a havonta gyűjtött pontjaid, akkor az évente esedékes felülvizsgálat során a kritikus szint alá csökkent pontszámod miatt lehet nem újította meg a rendszer az aranykártyádat.

De ha a 23 ezres számlák mostanában voltak (tehát bőven volt forgalmad, ezáltal pontszámod is), akkor azt tartom elképzelhetőnek, hogy problémát okoztak a számlák befizetései, és bizony attól is el lehet veszíteni az arany szintet (fél éven belül két egyirányúsítás vagy egy számlatartozás miatti felfüggesztés elég hozzá).

Természetesen ha a feltételek adottak (a rendszer által vizsgált utolsó fél évben legalább 360 pontot gyűjtöttél és legfeljebb egy egyirányúsításod van illetve egy számlatartozás miatti felfüggesztés sincs), akkor visszakaphatod az aranykártyát, és lehet AT RelaxNet M díjcsomagos társkártyád hozzá.

Erről részletesebben (és személyre szólóan) az ügyfélszolgálat tud tájékoztatni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6913) norbesz74 válasza 1430 (#6912) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Köszönöm, akkor természetesenbemegyek a nagy Té be azt kérdezek.:) Bemutatom a szépcs aranykártyámat, majd a pult mögött a csaj elájul és én megmentem és hálából kapok egy relax netet.:)
Viszont semmilyen tartozásom nem volt se késve érkezet számlám. igaz csak a netes kártyámat használtam . És 900 pont felett voltam. Akkor rá kérdezek. Köszöntem szia. :R

(#6914) dedike válasza 1430 (#6911) üzenetére


dedike
addikt

És még egy sms-t is küld a T, hogy az 500MB-os kedvezménye néhány nap múlva lejár! :K

Jó szerencsét!

(#6915) SPF válasza dedike (#6914) üzenetére


SPF
senior tag

A promóciós 500 megánál küld sms-t a 30. nap előtt?

(#6916) dedike válasza SPF (#6915) üzenetére


dedike
addikt

:K
Én is kaptam egyet, a már leírt szöveggel!

Jó szerencsét!

(#6917) SPF válasza dedike (#6916) üzenetére


SPF
senior tag

Ezt nem is tudtam, köszi. Nekem január 2-án jár le a 30 nap, de még nem küldtek üzenetet.

(#6918) SPF válasza dedike (#6916) üzenetére


SPF
senior tag

Dupla lett, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#6919) 1430 válasza dedike (#6914) üzenetére


1430
senior tag

De attól, hogy figyelmeztet a lejáratról, nem fogod tudni, hol tartasz a felhasználásában. ;)

Esetleg a hónap vége felé aktivált kedvezményeknél még hasznos lehet a számla, amiből kiedül, mennyi let felhasználva az előző hónapban. Például egy december 20-ai vásárlás esetén a január 10-e körül érkező számlában látható, hogy az 500 MB-os keret terhére (például) 200 MB jóvá lett írva, akkor a január 20-a körüli határidőig még 300 MB használható fel, tehát egy lekérdezést követően (pl. G betű a 1730-ra, ami 56 Ft) követhető a forgalom.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6920) hhheni válasza 1430 (#6911) üzenetére


hhheni
tag

Köszönöm a segítséget!

(#6921) dedike válasza 1430 (#6919) üzenetére


dedike
addikt

Persze, persze! Ez így igaz! :)

Jó szerencsét!

(#6922) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Sziasztok!
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ha veszek egy új készüléket, domino csomagban, egy simkártyával, akkor ha én úgy döntök hogy nem akarom használni a sim kártyát, csak a telefont egy másik simmel, akkor valami gondom származhat belőle?

A számom az adatlapomon. ;)

(#6923) SPF válasza KukkSteve (#6922) üzenetére


SPF
senior tag

Nem lesz semmi gondod belőle.

(#6924) girl19


girl19
csendes tag

Sziasztok!

December 24. vásároltam új készüléket részletre új előfizetés mellé, naponta belépek a t-honlapjára hogy ellenőrizzem az aktuális havi forgalmamat. Az a kérdésem hogyan lehet az hogy növekszik az összeg aktuális havi forgalmamnál amikor nem is használom a netet, és nem is indítok hívást? Alapból 1500 ft-tól számláz, és már lassan a 4 000 ft-tot is túl lépi. Valaki magyarázza már meg aki ért ehez.
Előre Nagyon szépen köszönöm!

(#6925) dedike válasza girl19 (#6924) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk számomra már az érdekes, hogy 1500 forinttól számláz, én ilyet még nem tapasztaltam! :N Aztán az sem semmi, hogy emelkedik napról napra az egyenleged, mikor nem használod! Más esetleg nem használhatja? :U

Jó szerencsét!

(#6926) SPF válasza dedike (#6925) üzenetére


SPF
senior tag

Nem lehet, hogy frissíti magát valami a neten keresztül?

(#6927) dedike válasza SPF (#6926) üzenetére


dedike
addikt

De ennyit? Nagyon soknak tűnik! Meg kellene tudni, ha ki van kapcsolva, akkor is nő-e az egyenleg! :K

Jó szerencsét!

(#6928) dim dim


dim dim
tag

Üdv!

Roppant érdekes cikk a technet.hu oldalon.

http://www.technet.hu/telefon/20101230/mobil-lehallgatas_csak_3_perc_es_parezer_forintnyi_mobil_kell/

Mobil-lehallgatás: csak 3 perc és párezer forintnyi mobil kell

Idézet a cikkből:
A célpont körülbelüli földrajzi helyzetét (nagyjából város szintű) egy egyszerű internetes lekéréssel megszerzik,
... például a telefonok helyzetét levehetnék az internetről,
Valaki mondja meg nekem: mely internetes oldal az, ahol X mobilszám alapján meg lehet nézni, az az X mobil mely városban működik? És itt nem a nyilvántartott ügyféladatra kell gondolni, vagyis arra X előfizető budapestiként van nyilvántartva, hanem arra ténylegesen mely földrajzi ponton működik a mobil.
Mindez egy publikus, bárki által elérhető netes oldalon? Hol, mely oldal ez?

Köszönöm

(#6929) dedike válasza dim dim (#6928) üzenetére


dedike
addikt

Baromság. Szerintem. :(((

Jó szerencsét!

(#6930) manchester85 válasza girl19 (#6924) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem van egy kedvezményes szolgáltatás, amit igénybe veszel, és mivel ez egy összesített egyenleg (levonások nélkül) így megtévesztő adatokat közöl. Nekem is 40 ezer most az egyenlegem, mert van családbarát kedvezményem, de a számlán nem ez az összeg fog szerepelni. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#6931) korpicschess


korpicschess
veterán

Elfelejtettem, már korábban megadtátok a választ, használnom kellett volna a keresőt.
BUÉK előre is mindenkinek! :))

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6932) dedike válasza manchester85 (#6930) üzenetére


dedike
addikt

Van itt egy mondat: nem is használom a netet, és nem is indítok hívást.
Akkor viszont hogyan? :U Itt akadtam meg... :B
(Te gondolom telefonálsz "ezerrel", azért annyi az aktuálisod, amennyi!)

korpicschess:

Neked is BUÉK! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6933) manchester85 válasza dedike (#6932) üzenetére


manchester85
addikt

Jah, aztán 20. nekifutásra szoktak kiderülni az ilyen esetekben, hogy "jajj, csak a barátommal szoktam beszélgetni, de az ingyen van" sztorik, aztán mindenki csak :W a fejét. :U

i6 Silver

(#6934) dedike válasza manchester85 (#6933) üzenetére


dedike
addikt

:DDD ;] :K

Jó szerencsét!

(#6935) girl19 válasza dedike (#6925) üzenetére


girl19
csendes tag

Eco díjcsomagban vagyok, mivel okos telefont vettem új előfizetéssel így járt mellé az ingyen 500 mg adatforgalom. Nem neteztem a telcsin, mégis nőtt az összeg. Egyedül a 3 g ikonja jelenik meg néha a kijelzőn, lehet hogy az csinálja?
És hogy lehet az hogy 1500ft-tól számláz? :F

(#6936) girl19 válasza girl19 (#6935) üzenetére


girl19
csendes tag

Elírtam 500 MB akartam írni.

(#6937) dedike válasza girl19 (#6935) üzenetére


dedike
addikt

Tanácstalan vagyok, majd jön 1430, hátha ő tudja a választ....
...vagy valaki más! :F

Jó szerencsét!

(#6938) norbesz74 válasza girl19 (#6935) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Én már jártam már ugy hogy vettem egy telefont és hozzá 80mb net előfizetést. A proba tv et néztem 100.000ft os számla szám jött ki. elkezdtem érdeklődni, hogy most van vagy nincs 80mb. Erre akitől vettem telcsit rosszul állitotta be a csomagomat és a net start miatt kellett ennyit fizetnem amit természetesen nem kértek utána. Csak akiől érdeklődtem az mondta hogy majd fizesem be. Felment bennem a pumpa, de hál istennek nem kellett fizetnem.:) Ez fogyasztói per let volna, mely meg is nyertem volna :R

(#6939) girl19 válasza norbesz74 (#6938) üzenetére


girl19
csendes tag

Nálam az a furcsa hogy 24.-én vettem a telcsit, kb 4 percet beszéltem azóta, nem csacsogtam a barátnőmmel, nem neteztem és mégis az adatforgalmam 4000ft felett van!
Számomra ez egy kicsit furcsa.

(#6940) Tomate


Tomate
veterán

Dominós vagyok. Feltöltöttem a kártyám 3.000Ft-al, szeretném aktiválni 1777-en a domino net500 díjcsomagot (1999Ft) és azt mondja a szutykos, hogy nincs elég összeg a kártyán. Holott rajta van 3.000Ft. Mi a baja? Ügyintéző nem tudta mi van. :U Valami lefoglalt összegről beszélt.

(#6941) Tomate válasza Tomate (#6940) üzenetére


Tomate
veterán

Sikerült nagy nehezen. 500Mb kimenő bejövő forgalom együttesen ugye? :U

(#6942) SPF válasza Tomate (#6941) üzenetére


SPF
senior tag

Igen.

(#6943) SPF válasza Tomate (#6941) üzenetére


SPF
senior tag

Dupla...

[ Szerkesztve ]

(#6944) Szancsó válasza girl19 (#6935) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Nem tudom, milyen telefon, de (ha pl. robotos) nem lehet, hogy be van kapcsolva rajta valami szinkronizáció, vagy widget frissítgeti magát?
A 3G ikon -az én telefonomon- csak annyit jelent, hogy elérhető: tényleges adatforgalmat pl. kis nyilak szokták jelezni alatta/mellette.
Az egyenlegnél pedig valami olyan szöveg van, hogy "Aktuális havi egyenleg (kedvezmények levonása nélkül)", vagyis csak záráskor veszik figyelembe, hogy van 500MB -s kedveményed. 4e -t pedig kis forgalommal is össze lehetne hozni, mivel azt hiszem olyan 13FT/10KB lehet az alapdíj, ami így ~3MB forgalmat jelent.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#6945) girl19 válasza Szancsó (#6944) üzenetére


girl19
csendes tag

Sony w 705-tel használom az új kártyámat jelenleg, de ZTE-t hoztam el nem rég a T-től, ezt a párom használja.

Nincs semmilyen jel a 3g mellett. Nem hiszem hogy frissítené valami magát. Ma néztem újra a t-oldalán az összeget, és nem nőtt az összeg tegnap óta. Nem tudom hogy most mi van, majd meglátjuk a csekken mi fog szerepelni.

(#6946) albiosz


albiosz
őstag

Üdv!
Arra lennék kíváncsi, hogy dominosként kék számot vagy budapesti vezetékes számot olcsóbb hívni?

Előre is köszönöm!

(#6947) dedike válasza albiosz (#6946) üzenetére


dedike
addikt

Belföldi kék szám 43 forint/perc, perc alapon. Budapesti (tök mindegy egyébként földrajzilag hol van a végződtetési pont) vezetékes telefon felhívása pedig a díjcsomagodnak megfelelően alakulnak, 26 és 94 forint között lehetségesek! ;)

Jó szerencsét!

(#6948) albiosz válasza dedike (#6947) üzenetére


albiosz
őstag

Világos, köszönöm. :)

Még egy kérdésem lenne a Domino Nap díjcsomaggal kapcsolatban. Itt azt írják, hogy ,,41 Ft-os percdíj minden időszakban hálózaton belül és belföldi vezetékes irányba". Az aktuális díjszabásban azonban azt találtam, hogy más mobilhálózatba is 41 Ft.
Van valahol csapda vagy valóban mindig 41 Ft-ot fizetek?
Valamint ennél a díjcsomagnál nem találtam infot időszaki díjról, valóban nincs?

(#6949) dedike válasza albiosz (#6948) üzenetére


dedike
addikt

A Domino Nap mindig, mindenhová 41 forint! Egyedül a Hangposta kivétel, ott csak munkanapokon, 7 és 19 óra között kell fizetni, ezen időszakon kívül díjmentes!
Azért nem találtál időszaki díjat, mert nincs időszaki díja! ;)

Jó szerencsét!

(#6950) albiosz válasza dedike (#6949) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm a válaszaidat, sokat segítettél. :)

Ebben az esetben szerintem váltok is, sokkal jobban megéri nekem, mint a sima Domino!

Üdv és minden jót 2011-ben! :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.