Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) tjb007 válasza kungzi (#16000) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem.

(#16002) kungzi válasza tjb007 (#16001) üzenetére


kungzi
veterán

az jó. köszi szépen a segítséget :R

(#16003) szabogabor10 válasza club1 (#15999) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehet, hogy marketing húzás, de akkor is javult a lefedettség, nem is kicsit. Az LTE is elég nagy marketing húzás, nem sok értelme van egyelőre, ügyfélámításnak jó. A 900 Mhz-nek elég kedvező a hullámterjedése, jóval nagyobb területeket le lehet fedni ezzel a frekvenciával, mint 1800/2100 Mhz-cel, ezáltal nem kétséges, hogy az autópályákon is nőtt a lefedettség.
Azt tudom, hogy a 3G üzemmód többet fogyaszt, mint a GSM üzemmód. Itt arra gondoltam, hogy a vegyes mód többet fogyaszt, mint a csak 3G üzemmód.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16004) Berti81


Berti81
csendes tag

Újdonság ezaz USSD ügyfélszolgálat, remélhetőleg bővítik majd.

(#16005) blueye válasza Berti81 (#16004) üzenetére


blueye
veterán

(#16006) Nietzsche_ válasza szabogabor10 (#15994) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ekkora kamu marketing dumát... :) És úgy tűnik, hogy meg is van a hatása. :DD

(#16007) 1430 válasza V.Stryker (#15983) üzenetére


1430
senior tag

Nem változott a működés ebből a szempontból, továbbra is 30 naponta visszadob a rendszer a "startvonalra". Sajnos telefonos ügyfélszolgálaton csak az aktuális sávod számát látjuk, de ha kikérsz egy díjmentes kimutatást valamelyik üzletben (ha a neveden van a Domino Web szám), akkor abból kiderülnek a sávlevonások.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16008) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Van dual sim-es készülék a T kínálatában?

(#16009) blueye válasza Grande Ale (#16008) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz nincs és nem is lesz (miért lenne érdeke egy szolgáltatónak hogy több SIM-et is használhass? A t-s telefonok lockosak így legfeljebb két t-s SImet használhatnál benne...).

(#16010) meroly válasza Grande Ale (#16008) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem sem lesz soha. Nem éri meg nekik reklámozni, meg ha lenne is akkor mindkét sim csak a saját szolgáltatóé lehet, senki se venné, mert pont nem ez a lényege a dualsimnek ;)

Najó, leírtam ugyanazt mint blueye kollega :(((

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#16011) blueye válasza meroly (#16010) üzenetére


blueye
veterán

Nem véletlenül :)

(#16012) meroly válasza blueye (#16011) üzenetére


meroly
veterán

De, felületesen olvastam el, amit írtál :B

Impossible is nothing

(#16013) dagobertpoci


dagobertpoci
csendes tag

Sajnos kivan ez találva...

(#16014) giigz


giigz
veterán

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne:

Nemrég felhívott valaki a T-től, és kérdezgetett, hogy mennyit fizetek havonta, melyik szolgáltatónál van a TV előfizetés, stb.

Elég furcsán tette fel a kérdéseket, és az egészből az jött le nekem, mintha nem is T-s dolgozó lenne...

Azt meg lehet valahonnan kérdezni, hogy ma hívott e engem a T-től valaki?

A választ előre is köszönöm!

(#16015) meroly válasza giigz (#16014) üzenetére


meroly
veterán

Számot írt ki?
Meg az elején be szoktak mutatkozni, meg hogy honnan vannak, meg hogy a beszélgetést rögzítik. Nem emlékszel semmire? Villantottak is utána mint a MIB-ben? :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#16016) Gabor113


Gabor113
tag

sziasztok

van esetleg információtok arról hogy Lumia 610 mikor lesz a T-nél?

köszönöm

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#16017) giigz válasza meroly (#16015) üzenetére


giigz
veterán

Vezetékesen hívott, ott meg nem látom a számot. Valami nevet elhadart, meg mondta, hogy T-től van... De nekem úgy tűnt, mintha ennek semmi köze nem lenne a T-hez...

(#16018) kali válasza giigz (#16017) üzenetére


kali
legenda

olyasmi is van, hogy szerződéses t-s partner, illetve t-s megbízásból, meg hasonlók, nálam is próbálkoztak, hogy ajánlanának a jelenleginél olcsóbb előfizetésű vezetékes telefont, mondom - udvariasan - nem hiszem, mert akkor már nekik kellene fizetni - tehát nem tudta, hogy milyen előfizetésem van, egy t-s meg ugye látja -, erre megköszönte, és elbúcsúzott... :)

(#16019) giigz válasza kali (#16018) üzenetére


giigz
veterán

Még az is furcsa volt, hogy egyből megkérdezi, hogy tegeződhetünk? Nem kérdeztek még ilyet sosem, azért is furcsálom...

(#16020) meroly válasza giigz (#16019) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem csak közvélemény kutató volt.
A vezetékes legalább T-s körzet? :DDD

Impossible is nothing

(#16021) giigz válasza meroly (#16020) üzenetére


giigz
veterán

T-s :D

(#16022) blueye válasza meroly (#16012) üzenetére


blueye
veterán

Azt hittem hogy nem olvastad el csak utólag...

[ Szerkesztve ]

(#16023) meroly válasza giigz (#16021) üzenetére


meroly
veterán

Nekem volt egy sztorim, hogy a céges telefonomra kaptam egy sms-t, hogy panaszát rögzítettük, a továbbiakról sms-ben értesítjük. Erre felhívom őket, hogy hát ez biztos nem az enyém, mert nem tettem panaszt, de gondolom a panasztevő meg várja, tehát jóindulatból mondom megadom az iktató számot, csináljanak vele valamit, mert a következő sms is nálam fog landolni. Hát még nekik állt feljebb, hogy más panaszáról nem adhatnak ki infot. Mondom nekem nem is kell, csak a telefonszámot módosítsák. Hát ahhoz be kell azonosítani, mondom mit? A bejelentő számát, de hát én nem jelentettem semmit. Na mindegy, mondom hagyjuk én csak jót akartam. Aztán rá pár hétre megjött az sms hogy panaszát kivizsgáltuk ezen és ezen a számon, a továbbiakról érdeklődjön. Hát nem érdeklődtem :DDD

Impossible is nothing

(#16024) Grande Ale válasza blueye (#16009) üzenetére


Grande Ale
őstag

A két T-s sim tökéletesen megfelene...

(#16025) blueye válasza Grande Ale (#16024) üzenetére


blueye
veterán

Elhiszem. De azt sem szeretné se a t se más szolgáltató támogatni (gondold végig hogy miért nem).

(#16026) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok,

En most keszulok hazamenni kulfoldrol es valasztanom kellene egy magyar szolgaltatot. Az internet fontos lenne es az is hogy ne elofizeteses legyen.
A T-mobile-nal lattam hogy Feltoltokartyas csomag melle lehet rendelni Domino Go!Net S,M,L csomagot, amihez odairtak ha elerem a korlatot akkor nincs tulforgalmazas, hanem csak lassitjak (32kb) a csomagot.
Kerdesem, hogy ez vonatkozik a Feltoltokartyas elofizetokre is vagy csak a havidijas csomagokra?

Vagyis pl ha Fetoltokartyas vagyok es DominoGo!Net S-re elofizetek 600Ft-ert es elhasznalom 2 nap alatt, akkor utana meg netezhetek 32kb-es sebesseggel a honap hatralevo reszeben?

Koszi

(#16027) .bruszli. válasza jimhun (#16026) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Igen,ez így van. :K

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#16028) meroly válasza jimhun (#16026) üzenetére


meroly
veterán

Igen, de akkor már iszonyat lassú lesz, mert egyrészt a 32kb/s semmi, másrészt azt már nem garantálják.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#16029) Cheesy


Cheesy
őstag

Van kedvezőbb alternatíva MediaMania S csomagnál, ha az igények a következők?
- 50-100MB netforgalom (van, hogy 1 hónapban egyáltalán nem veszem igénybe, szóval legkevesebbre van szükségem)
- olcsó percdíj (inkább beszélek rajta, mint netezek)
- "normális" sms díj
- max 5000/hó

Egyelőre még nem leltem normálisabb csomagot MM S-nél erre.

www.vakbelmutet.hu

(#16030) malwy válasza Cheesy (#16029) üzenetére


malwy
senior tag

Ha főiskolás lennél, akkor a Like csomag, de így úgy tűnik, hogy a MediaMania S a legkedvezőbb számodra.

(#16031) nord_ válasza blueye (#16009) üzenetére


nord_
veterán

És az miért lenne baj?
Lehetne lockos mindkét slot - egyikbe menne a céges, másikba a magánszámos T-Mobile-os sim. Nem kevés ismerősöm örülne neki! A T se bukna rajta, hiszen a céges szirszar telefon menne a fiókba, míg a saját használatra vásárolt mobilban mindkét kártya nyugodtan ketyeghetne.

(#16032) jimhun válasza meroly (#16028) üzenetére


jimhun
senior tag

Igazabol nekem arra kellene hogy lekerdezze az email-eket, arra meg eleg a 32kb is.

(#16034) blueye válasza nord_ (#16031) üzenetére


blueye
veterán

Nem vagyok t-s dolgozó, semmi közöm hozzájuk, de kérdezem tőled hogy ezt miért kéne nekik támogatniuk?

(#16035) nord_ válasza blueye (#16034) üzenetére


nord_
veterán

1. Mert ők a szolgáltatók és ők vannak értünk, belőlünk élnek. ;)
2. Mert pl. a kétkártyás mobilért náluk hagyná a pénzt a júzer, nem pedig egy gsm-bolt bevételét növelné.
(Nyilván, az is benne lehet a pakliban, hogy elég nagyszámú rendelést kéne leadni ahhoz, hogy a gyártó hajlandó legyen sim-lockot alkalmazni.)

(#16037) jimhun


jimhun
senior tag

Koszi a valszokat.

Meg annyi hogy mint uj elofizetonek, ha kerem kapasbol adnak microsimet vagy fizetnem kell ha olyant kerek?

(#16038) blueye válasza nord_ (#16035) üzenetére


blueye
veterán

1. Ehhez biztositanak neked SIMet es 1 SIMes telefont (anno a westel900 CSAK SIMet arult) :)
2. Szerinted hany szazalekat fuggetlenitenek ezeknek a keszulekeknek? :)

(#16039) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Csak tájékoztatásul írom (ha netán valaki rákeresne a kulcs szavakra), hogy a T-mobile 4G (LTE) modemje (Huawei e398-u1) működik a TP-LINK TL-MR3420 (/TL-MR3220/TL-MR3020) routerral. Csak le kell tölteni a TP-LINK oldaláról a megfelelő modem bin fájlt, megadni a routernak, az apn-t "internet.telekom"-ra átírni és már hasít is az LTE/4G.

Így azért bátrabban lehet ajánlani egy háztartás internettel való ellátására.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#16040) nord_ válasza Gedeon31 (#16036) üzenetére


nord_
veterán

Ezen azért csodálkozom. Egyrészt van olyan bank, amelyik évek óta ezt csinálja és nem tudok vizsgálatról; másrészt a szolgáltatók nem kevés pénzt fizetnek a csekkekért a postának / nyomdának.

(#16041) djculture válasza nord_ (#16040) üzenetére


djculture
félisten

Igen de mikor kötöttél egy szerződést akkor nem lehet csak úgy hirtelen egyoldalúan módosítani szerintem. Lemondani nem tudod mert köt a hűség közbe meg a szerződésbe foglalt x helyett fizetethetsz x+y összeget. Na ez a vizsgálat tárgya szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#16042) nord_ válasza djculture (#16041) üzenetére


nord_
veterán

Az efi-ben szerepelt a díjfizetés módja? ;)
De ha már szerződéskötés: sokkal inkább érinti a júzereket az, hogy időközben volt egy áremelés. Ha valami, akkor ez érinti a hűségidős szerződésed, főleg, ha adott díjcsomagra is aláírtál két évet.

(#16043) Nietzsche_ válasza nord_ (#16042) üzenetére


Nietzsche_
tag

Erről kötelező jelleggel ki is ment a tájékoztatás minden előfizető részére. S ott tárgyalva is volt, hogy ha erre hivatkozva szeretne elállni a szerződéstől akkor meddig lehet.

(#16044) raziel01 válasza Nietzsche_ (#16043) üzenetére


raziel01
veterán

Csak elméleti kérdés:
Van még több, mint másfél évem Like díjcsomagra vállalt hűséggel és akkor a levélben írt 15 napon belül kötbér nélkül lemondhatnám?

(#16045) djculture válasza raziel01 (#16044) üzenetére


djculture
félisten

A levélben benne van az is hogy a kedvezményeket /készülékkedvezmény stb/ vissza kell fizetni ha lemondod, ha jól rémlik.

(#16046) Nietzsche_ válasza raziel01 (#16044) üzenetére


Nietzsche_
tag

Itt nem a díjcsomag ára változott lényegesen, hanem csak egy bizonyos fizetési mód feltételei. Ergó, itt azért kicsit bonyolultabb a történet: a teljes kötbér kifizetésére lenne szükség.

(#16047) zoli62


zoli62
addikt

Kezdjük ott, hogy a jogász azt mondta erre, nem kétoldalú szerződésmódosítás, egyébként is formai hibák vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#16048) sanyie70


sanyie70
tag

Sziasztok!
A t-mobilnál van most a mozaik xs díjcsomag ami havonta 3000 forint ami 100%-ban lebeszélhető. Csak azt nem tudom ,hogy ha elfogy a 3000 akkor csak gyűlik tovább a számla vagy fel kell tölteni?

(#16049) djculture válasza sanyie70 (#16048) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem elég jól le van írva:

Havi díj
100%-ban lebeszélhető és SMS-ekre felhasználható belföldön 3000 Ft
Benne foglalt adat forgalom:
200 MB
7,2 Mbit/sec
2 Mbit/sec

Ha 3000ft ot lebeszéled és sms-ezed akkor utána a díjcsomag havidíján felül azt kiszámlázzák. Ha a díjcsomagban foglalt 200mega adatforgalmat túlléped 32kb/s korlátoznak nincs túlforgalmazási díj.

Ezen felül egy extra foglaltatik a havidíjban amit kitudsz választani és az alábbiakat adják:

1.hálózaton belül 30sms

2.egyéb hálózatba 10sms

3 hálózaton belül 10mms

4. 50% percdíj-kedvezmény egy választott
hálózaton belüli szám hívásakor

5.extra percdij csökkentés /Minden belföldi vezetékes és
mobil irányba hálózaton belüli
percdíjjal telefonálhat /

[ Szerkesztve ]

(#16050) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok! Most láttam a szolgáltató honlapján, az ÁSZF módosításoknál, hogy Május.1-től bevezetésre kerül, a Like 300 díjcsomag, változtattak rajta, megmarad a Like és a Like 300 pedig 2490 Ft és a 300MB leforgalmazható internetet tartalmaz , de azt vettem észre, hogy a havidíj lebeszélhető " belföldi alapdíjas hívásokra", ez most komoly, mert én eddig úgy tudtam, hogy a Like havidíja, csak hálózaton belüli forgalomra használható fel?
[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.