Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) SüdiLaller válasza club1 (#7400) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Köszi a gyors reagálást, sokat segítettél!
Amikor hívnak vagy hívok valakit automatikusan felveszi a call recorder-em, majd egyszer feltöltöm valahová, mert bőven kimerítem a 'szórakoztató' jelzőt, csak hát kezd elég lenni most már. :) Na kezdem a nyomozást...

Még egyszer köszönöm!
Üdv: Laller

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#7402) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Van egy sima T-s SIM-em, vettem egy iPhone-t, Micro-SIM-re ingyé' kicserélik? Vagy miként működik?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7403) tjb007 válasza SüdiLaller (#7399) üzenetére


tjb007
nagyúr

Direkt marketinges hívások mobilon ?
Elég nehezen tudom elképzelni.

(#7402) runner 125

Igen, ingyen cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#7404) dedike válasza tjb007 (#7403) üzenetére


dedike
addikt

Pedig van ilyen! Engem is szoktak hívogatni ilyennel. Mondjuk nem csinálok gondot belőle. Felveszem, odarakom magam mellé a telefont, aztán mondja nyugodtan... :DDD

Jó szerencsét!

(#7405) club1 válasza tjb007 (#7403) üzenetére


club1
veterán

Akkor te mázlista vagy. Engem kb. 10 éve hívogatnak, kezdetben főleg üdülési joggal próbálkoztak, ma már jóval szélesebb a paletta. Utoljára a hét elején kerestek egy spa hotelből "igen kedvező" ajánlattal.

(#7406) tjb007 válasza dedike (#7404) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor nekem tényleg mázlim van :DDD
Mobilon még soha, senki sem keresett meg ilyen meg olyan ajánlatokkal pedig nem tegnap óta van mobiltelefonom.
Vonalas telefonon néha néha becsúszik de ilyenkor kb. 5 másodperc alatt befejezem a beszélgetést.

[ Szerkesztve ]

(#7407) runner 125 válasza tjb007 (#7403) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszönöm!

De; adnak hozzá adatpert is, amivel esetleges iPhone eladás után tudom használni más készülékekben is?

Ha, holnap bemegyek gondolom nem kapok egyszerre másikat. :U

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7408) tjb007 válasza runner 125 (#7407) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem adnak hozzá semmiféle adaptert.
Annak az esetleges beszerzése a te feladatod.

(#7409) runner 125 válasza tjb007 (#7408) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, köszi.

Akkor max egy régi simnek kivágom a közepét majd.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7410) Lenry


Lenry
félisten

kinéztem webshopon a ZTE Blade-t.
ezt jól értelmezem, hogy csak egy 1990 Ft-os netdíjcsomagot kell kötnöm a meglévő előfizum mellé, meg 9 hónapig fizetem az 1100 Ft-os részletet vagy egyszer a 11000-et és ennyi?

túl kevésnek tűnik ez nekem :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7411) dedike válasza Lenry (#7410) üzenetére


dedike
addikt

Igen, jól! ;) :K
Grat hozzá! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7412) Lenry válasza dedike (#7411) üzenetére


Lenry
félisten

zsííír
akkor jövő héten új telefonom lesz :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7413) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Ha valakinek a nevén lévő 2 előfizetést (Aranykártya is tartozik hozzá) egy másik ember nevére, az mennyibe kerül, és megmaradnak-e az aranykártyákon addig gyűjtött pontok? Előre is köszi. Üdv

(#7414) dedike válasza Tappancs2001 (#7413) üzenetére


dedike
addikt

Előfizetésenként 6000 forint, a pontokat nem tudom...

Jó szerencsét!

(#7415) 1430 válasza Tappancs2001 (#7413) üzenetére


1430
senior tag

A pontok is megmaradnak.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7416) scoorn


scoorn
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy külföldön vásárolt T-mobilos telefont lehet-e használni magyar T-mobilos sim kártyával?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#7417) dedike válasza scoorn (#7416) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal nem, de meg kell próbálni, ha van rá lehetőség!

Jó szerencsét!

(#7418) club1 válasza scoorn (#7416) üzenetére


club1
veterán

Nem, az összes szolgáltatónak más a hálózatkódja.

(#7419) yoogie


yoogie
aktív tag

Nem tudjátok, hogyan lehet ügyintézővel beszélni a 1430-as ügyfélszolgálaton. Eddig ugye az 1, 0, # kombinációval azonnal kapcsolt a rendszer, de most újítás végett megszűnt ez. :(

(#7420) tjb007 válasza yoogie (#7419) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak nyomj egy 0 -t a főmenüben.

[ Szerkesztve ]

(#7421) zoli62 válasza 1430 (#7374) üzenetére


zoli62
addikt

"Azért kivételek, amit korábban már te is írtál! Ha nem aktiválunk Net startot a benne foglalt adatforgalmat biztosító díjcsomagokra, akkor nem lesz engedélyezett egyik hozzáférési pont használata sem (wap, internet, wnw), ergo nem fog menni az internet!"

Na ez az. Szerintem a Net Start is csak egy a sok közül az internet díjcsomagoknál. Ettől föggetlennek kellene lennie a hozzáférési pontok aktiválásának. Hadd döntse már el a kedves ügyfél, ha ő nem 13 Ft/10kb alapon akar internetezni, hogy mit akar választani.

(#7422) dedike válasza zoli62 (#7421) üzenetére


dedike
addikt

A Net Start az alap. Ezt mindig, mindenkinek, minden esetben aktiválják! Ha Te nem akarod használni, akkor felfüggesztheted, de deaktaválni nem lehetséges!
Amikor az ügyfél eldönti milyen díjcsomag szerint akarja használni a telefonjának Net-tudását, akkor aszerint használja. S mindez valamilyen szolgáltatói "szükséglet"..
Legalábbis én így értelmeztem 1430 írását! :K

Jó szerencsét!

(#7423) zoli62 válasza dedike (#7422) üzenetére


zoli62
addikt

Én inkább nevezném a szolgáltatói szükségletet bevételcentrikus szemléletnek. :)

(#7424) 1430 válasza zoli62 (#7421) üzenetére


1430
senior tag

Én még mindig nem értem, miért baj, hogy például egy MédiaMánia díjcsomaghoz Net Startot kell aktiválni, ha ilyenkor nem 13 hanem 0,1 Ft/10KB-tal számláz a rendszer (tehát csak a hozzáférés engedélyezéséhez van rá szükség)... :F :B

Dedike, a Net Start nem kell minden esetben, ha fizetős Net adatcsomagot aktiváltat valaki, akkor nincs Net Start. Deaktiválni is lehet, de nem szerencsés, mert egy következő díjcsomagváltáskor visszaaktiválódik (mint minden "hiányzó" alapszolgáltatás), ezért csak felfüggeszteni szoktuk (az önkiszolgáló felületek is csak felfüggesztik, ha kikapcsolja az ügyfél).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7425) dedike válasza 1430 (#7424) üzenetére


dedike
addikt

Értem! Mondjuk én csak a hangalapúra gondoltam most... :B :R

Jó szerencsét!

(#7426) zoli62 válasza 1430 (#7424) üzenetére


zoli62
addikt

Mem érted. Nekem az a bajpm, hogy a Net Start miért alapszolgáltatás. Azaz tulajdonképpen az, hogy miért van egyáltalán.

(#7429) Lenry


Lenry
félisten

azt hol tudom megnézni, hogy mikor kezdődik és meddig tart a számlázási időszak?
tehát pl mikor nullázódik a mobilnetem forgalomkvótája

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7430) dedike válasza Lenry (#7429) üzenetére


dedike
addikt

Amennyiben RelaxNeted van, akkor vagy már kaptál, vagy rövidesen kapni fogsz egy levelet, melyben tájékoztatnak róla. Ha nem RelaxNet, akkor hónap első napjától az utolsóig tart a ciklus!

Jó szerencsét!

(#7431) Lenry válasza dedike (#7430) üzenetére


Lenry
félisten

ez az 500 megásom van

szóval most február 28-ig tart a kvóta? akkor addig el kell használnom :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7432) yoogie válasza tjb007 (#7420) üzenetére


yoogie
aktív tag

Valamit akkor én szúrhatok el, mert nem akarja az igazat. Főmenüben 0-t nyomva "ez a nyomógomb itt nem használható"... :F

(#7433) ZoliM@ster válasza yoogie (#7432) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Már megváltozott,én általában főmenü-majd 2-es(akciók és értékesítési információk)-és itt 0.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7434) yoogie válasza ZoliM@ster (#7433) üzenetére


yoogie
aktív tag

Kösz, ez stimmel, végre siker... :)

Hihetetlen, hogy miért kellett ez a bonyolítás. Ami szőrszálhasogatás lehetne, hogy kéri adjam meg egyszer a kódom, majd még egyszer elkéri az ügyintéző is, ezek szerint semmi értelme se volt, hogy elkéri a rendszer. Az elsődleges azonosításhoz elég a telefonszámom azonosítása. Na mindegy.. :F

[ Szerkesztve ]

(#7435) ZoliM@ster válasza yoogie (#7434) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Örülök,hogy segíthettem ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7436) pohár


pohár
félisten

üdv az uraknak :R

az lenne a nagy harci helyzet, hogy láttam a helyi lottózó terminálján, hogy ha ott töltöm fel a telefonomat, akkor az az univerzális egyenlegre megy :K
na ez ma megtörtént, és nem az univerzálisra ment, nem tudok a mobillal vásárolni... ez miért lehet?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7437) 1430 válasza pohár (#7436) üzenetére


1430
senior tag

Ha lekérdezed az egyenleged, akkor nincs összeg a zárójeles részben? (ami mobilvásárlásra is felhasználható)
Mert elvileg a Szerencsejáték Zrt-nél az univerzális egyenlegre megy az összeg.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7438) pohár válasza 1430 (#7437) üzenetére


pohár
félisten

nem, sajnos nincs ott, ezért is jöttem ide, hátha valaki járt már így, vagy tudja hogy miért van ez :(
az SzRT honlapján is utánanéztem, hogy egyből az univerzálisra kellett volna mennie a pénznek, de nem oda ment :(

nem tudom mi lehet a bibi, egyszerűen még ötletem sincs :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7439) 1430 válasza pohár (#7438) üzenetére


1430
senior tag

De ezek szerint a normál egyenlegeden rajta van az összeg? Mert ha nem, akkor le lett vonva valamilyen 30 napos szolgáltatásra. Ha pedig a normál egyenlegeden van a pénz, akkor nem Szrt. lottózóban töltöttél, hanem egy olyan lottó viszonteladónál, aki más nagykereskedőn keresztül (is) értékesít Domino feltöltéseket. Utóbbiról kérdezz rá a feltöltő helyen.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7440) pohár válasza 1430 (#7439) üzenetére


pohár
félisten

rajta rajta persze, pont ez a baj, hogy nem az univerzálison van :U
a terminálon láttam kb két nappal ezelőtt, hogy akik itt töltik a kártyát, az az univerzális egyenlegre megy, anyám elment meló után hozzájuk, és 1500ft-tal feltöltötte a sajátját és az enyémet, és neki is a sima egyenlegre ment a pénz, nem értem miért :F
na majd ha arra járok rá is kérdezek hogy mi a helyzet :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7441) Lenry


Lenry
félisten

be szeretném állítani a Blade emailkezelőjében a freemailes fiókomat, pop3-al semmi probléma, de smtp-t is meg kell adni, ami ugye a freemailnek nincs, a szolgáltatóét kell megadni.

hol találom a T-Mobile SMTP címét és a hozzá való jelszavamat?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7442) Lenry válasza Lenry (#7441) üzenetére


Lenry
félisten

semmi visszaolvastam :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7443) cXs


cXs
csendes tag

Sziasztok az lenne a kérdésem mi az üzlet a 0% THM.-be?:D
Hol van a buktató? (Kezelési költség vagy ilyesmi ami pluszba vinné)
Szóval az érdekelne h tényleges árat fogom kifizetni vagy nem? Pl 12*4100 akor az nem lesz soha semmi plusz költségtől 4200 ?

(#7444) tjb007 válasza cXs (#7443) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Sziasztok az lenne a kérdésem mi az üzlet a 0% THM.-be?:D"

Az, hogy az emberek náluk fizessenek elő, náluk költsék el a pénzüket.

"Hol van a buktató? (Kezelési költség vagy ilyesmi ami pluszba vinné)"

Sehol. Akármennyire is nehéz elhinni semmi pluszköltség nincs mivel a finanszírozó nem egy pénzintézet hanem maga a T-Mobile.

"Szóval az érdekelne h tényleges árat fogom kifizetni vagy nem? Pl 12*4100 akor az nem lesz soha semmi plusz költségtől 4200 ?"

Igen, a tényleges árat fogod kifizetni (plusz ugye az előfizetés árát).

(#7445) ZoliM@ster válasza cXs (#7443) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Nem lesz semmi.Az a lényeg nekik,hogy köss új előfizetést rablánccal,és azon úgyis beszedik a zsét :B :K

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7446) cXs


cXs
csendes tag

köszönöm a gyors választ :)

(#7447) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem,hogy valaki vásárolt már telót a T oldalán??Meglévő előfizumhoz akarok venni egyet online,hogy ne kelljen bennt a T-nél tengődni órákig.Gyors egyszerű?mi ennek a menete?Előre is köszi! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7448) Jadro válasza DonMedve (#7447) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem teljesen jól használható a Webshop. Belépsz és értelemszerűen követed. Kiválasztod hogy új ef vagy hosszabbítás és kidobja az ajánlatokat. (Fejből nem tudom hogy a készüléket előtte vagy utána kell kiválasztani, azt hiszem előtte.) Kiválasztod, megadod az adatokat és megy minden ahogy kell. Nekem volt olyan hogy kedden kicsivel dél előtt még feladtam a megrendelést és csütörtökön hozták is a készüléket.

A belépéshez kell a telefonszámod és az 5 jegyű kódod.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7449) ZoliM@ster válasza Jadro (#7448) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Nem tudom én a domino-s kártyámat akarom előfizetésesre váltani és úgy venni készüléket,de nem jöttem még rá hogyan is kellene.Ha belépek,akkor az adott készüléknél már csak a listaárat látom,semmilyen akciós konstrukciót.Ha a személyes menüben rámegyek,hogy átváltás havidíjas előfizura,megcsináltam 1-2 lépést,de sehol nem láttam,hogy lehetne készüléket csatolni hozzá,így nem mertem tovább menni,nehogy elcseszerintsem.Bár még van időm mire meglesz a kezdőrészlet,de gondoltam kipróbálom.Sajnos nem ment,de remélem esetleg itt kapok egy kis helpet,ha nem majd telefonos üfsz-on próbálkozom

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7450) DonMedve válasza Jadro (#7448) üzenetére


DonMedve
addikt

A tel. számot meg a kódot tudom,csak még a T oldalán nem vásároltam,és csak azért kérdeztem meg,hogy biztos legyek a dolgomban.Meglévő előfizu mellé veszek,tehát végül is hosszabítás,csak még nem aktív a lehetőség,elvileg jövő hónapba érem el a kívánt pontot,és vehetek telót.Mondjuk érdekes,hogy úgy lett kötve az előfizu,hogy nem volt hozzá teló véve,és később nem lehetett venni.Sőt ugye kötik az aranyszint eléréséhez.Mindegy elvileg jövő hónapba vehetek.Köszönöm a segítséget. :R :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.