Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) Pttypang


Pttypang
veterán

A huseg lejarta 11.07. Akkor holnap mar mehetek be csomagot valtani?

Everybody lies.

(#51002) ryori válasza kungzi (#50999) üzenetére


ryori
senior tag

Mennyit halasztott hogy kikapcsolták? én 1havi csúszással fizetem a számlákat, és nem szólnak érte :DDD

(#51003) [P]laci válasza Pttypang (#51001) üzenetére


[P]laci
senior tag

ha arany-, vagy platinakártyás vagy, akkor már rég mehettél volna. :)

(#51004) Crytec210: jah emlékszem, Te voltál aki ugyanazt szerette volna, mint én (Mozaik XS -> Music XS). :K akkor igen, holnap már csinálhatod. :K ;) én találtam egy jobb lehetőséget az igényeimnek és Next S ATK-ra váltottam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51004) Pttypang válasza [P]laci (#51003) üzenetére


Pttypang
veterán

Lefele valtanek, lehet, hogy dominora kell visszaleptetnem es ugy ujra elofizura lepni, ezert volt eddig targytalan

Everybody lies.

(#51005) Asbee válasza lugosi (#50998) üzenetére


Asbee
veterán

Felhívom őket megérdeklődöm. Inkább előtte mint utólag.

(#51006) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

2 db új kupon:

10% kedvezmény a Nokia Lumia 530 aktuális egyösszegű, 2 éves hűségidőhöz kötött árából Kuponkód: TVILKESZ

20% kedvezmény minden, maximum 19 900 Ft-os CSAk OnLIne! tartozék árából (kivéve: Apple, B&O tartozékok) Kuponkód: TVILTART

Beváltási időszak: 2014. 11. 01. – 2014. 12. 31.

(#51007) Zeki válasza Vikt0r (#51006) üzenetére


Zeki
nagyúr

Miután péntektől a Lumia 520 20-ért lesz az edigitalban, meg az Auchanban Dominóval, így ennek a kuponnak 2 év hűséggel nem sok értelme van.

(#51008) Vangelis válasza Zeki (#51007) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pont ezt írtam én is.
De az 530-as lesz annyi....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51009) Zeki válasza Vangelis (#51008) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, elírtam.

(#51010) kali válasza [P]laci (#51003) üzenetére


kali
legenda

az előrehozottan történő minőségi készülékcsere más tészta, már ha arra gondolsz, hogy 24 hónap hűség esetén arany/platina kiemeltségnél 21 letelt hónap után már aláírható újabb/további hűség az új készülék megvásárlásához.

(#51011) [P]laci válasza kali (#51010) üzenetére


[P]laci
senior tag

utána kapcsoltam, mert eszembejutott hogy mi volt a story! :K

(#51012) Bling95


Bling95
őstag

Megtudjatok mondani hogy a husegido lejarta utan mennyibe kerul a telefon fuggetlenitese?

(#51013) dptrsk válasza Bling95 (#51012) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudtommal 15.000 forint.

(#51014) Zoty4 válasza djculture (#50995) üzenetére


Zoty4
őstag

2015tol majd mehetsz es valaszthatod azt, amikor megszunik a roaming europaban

(#51015) szabogabor10 válasza Zoty4 (#51014) üzenetére


szabogabor10
veterán

Reméljük, hogy tényleg így lesz...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51016) lugosi válasza Zoty4 (#51014) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha osztrák száma lesz, az itthonról hívva olyan percdíj, mintha Ausztriába telefonálnék, nem? Akkor bár ő ingyen fogad hívást, de aki őt hívja az külföldi percdíjat fizet.

(#51017) Zoty4 válasza lugosi (#51016) üzenetére


Zoty4
őstag

Szerintem ezeket a dijakat is le fogjak vinni, 1-2 even belul.az eu usa mintat akar.
De akit akarsz kinyomsz es visszahivsz:)

[ Szerkesztve ]

(#51018) lugosi válasza Zoty4 (#51017) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az meg nekem lenne drága :)
Persze meglátjuk, mi lesz, hogy akarnak-e minket annyira azok a külföldi szolgáltatók.

(#51019) Zoty4 válasza lugosi (#51018) üzenetére


Zoty4
őstag

A korlatlan az nem draga:)

(#51020) dptrsk válasza Zoty4 (#51019) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha eltörlik a roamingot, akkor HU-HU számot EUban belföldi számként hív/fogad, azonban ha te kint Németországban s veszel egy Német SIMet hazajössz és megadod mindenkinek itthon, s felhív egy magyar ismerős, a HU-DE irány marad nemzetközi hívás, ugyhogy arra nem érvényesek az olcsóbb díjak.

[ Szerkesztve ]

(#51021) namenlos


namenlos
tag

Kamatmentes részletre csak olyan feltételekkel (tarifák, futamidő) lehet vásárolni, amilyenek a neten is szerepelnek? Vagy esetleg nagyobb önerő befizetése mellett van mód egyedi kondíciókra is? Még a régi, 1790 Ft-os Like-om van, amire érthetően nem nagyon adnak kedvezményt, iPhone esetén még kamatmentes opciót sem (még a drágább Like S-hez sem). Esetleg még a Music XS érdekelne (3990 Ft), de azzal meg nem lehet telefont venni kedvezményesen.

(#51022) ryori


ryori
senior tag

Galaxy Note 4 mikor lesz kapható?

(#51023) Zeki válasza namenlos (#51021) üzenetére


Zeki
nagyúr

Volt már kérdés, csak olyannal. Legfeljebb a csekkeket előtörleszted.

(#51024) raziel01 válasza Vangelis (#50992) üzenetére


raziel01
veterán

Pont írni akartam én is.
Ennyiért szerintem nem rossz annak aki nem nagy hardverguru és akar egy viszonylag smooth okostelefont.

(#51025) kali


kali
legenda

ismét nem működik a my t-mobile, chrome és ie alól sem enged be, illetve a kérés elküldése után a lap nem jeleníthető meg. :( :(((

(#51026) ryori válasza kali (#51025) üzenetére


ryori
senior tag

Opera alól nem jön be a készülék lista

(#51027) kali válasza ryori (#51026) üzenetére


kali
legenda

most meg már ez fogad;

mtm

(#51028) SMS Help


SMS Help
csendes tag

Kellemes Dotcomerceday-t Mindenkinek!

Idén ki mit rendel ingyen a Telekomtól?

(#51029) lord.lakli válasza kali (#51025) üzenetére


lord.lakli
őstag

Egy borzalom az egész. Tegnap este én is küzdöttem (amikor írtad a hozzászólást, meg előtte). Mire leküzdöttem képembe vágott egy elégedettségi felmérést. Nem szoktam kitölteni az ilyeneket, de most megtettem. Hát nem sok jó pontot kaptak. Egy minimális fejlesztői ismeretekkel rendelkező webes emberke is össze tudná dobni ilyen trutyira az egészet. :((

(#51030) djculture válasza SMS Help (#51028) üzenetére


djculture
félisten

Én egy működő webshopot rendelek mert már nagyon unom...

(#51031) #78121280 válasza ryori (#51022) üzenetére


#78121280
törölt tag

Bármikor érkezhet készlet, ezt pontosan senki nem tudja megmondani. Készlet értesítőre iratkozz fel,és feliratkozástól függetlenül nézz rá óránként ha teheted,mert a készlet értesítő email nem azonnal megy ki, hanem akár 1 órával később is és addigra megint elfogyhat.

(#51032) StSanya


StSanya
őstag

Szóljatok majd légyszíves, ha elindul ez a ..., kösz! :W

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#51033) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nagynéném Samsung ACE-3 as masinájka azt írjas, hogy SIM/RAIM hiba csakl segélyhívás.
Másik kártyával se lép tovább és kártya nélkül sem. ... Ujraindul.

Akkor ez jól bexart?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51034) A@ron válasza [P]laci (#51003) üzenetére


A@ron
tag

a Music XS-nél figyeljetek, hogy csak hálózaton belüli irányba lebeszélhető, SMS-ezhető a havidíj!!!

(#51035) punky10 válasza djculture (#51030) üzenetére


punky10
addikt

Egy múltkori "felugró-ablakos"kérdőív legvégén volt egy olyan, hogy ön mit változtatna.
Beírtam: nem hajdúkálkátói Kackiás Tihamér általános iskola alsó tagozatának az informatikai szakkörével kellene készíteniük a web-oldalt, hanem pl egy hozzáértő szakemberrel.De még nem változtattak rajta... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#51036) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, lehetséges-e, hogy jelenlegi társkártyásként önálló előfizető legyek?
- A főszámlán a számom platina szintű, ez pl maradhat-e? ( a tulajé arany)
- Saját szám átvitele

Mindezek tekintetbevételével?

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#51037) djculture válasza Vangelis (#51033) üzenetére


djculture
félisten

Ez ilyen semmi se tart örökké ezek a mai telefonok meg még annyit se birnak mint a régi nyomógombosak. Amúgy jobbik eset hogy igy szrt be, két havernak ez a ace3 úgy hibásodott meg hogy elkezdett minden számot feltárcsázni ami bennevolt a meóriában. Felvettem én is senki se szól bele rohadt nagy volt, mondom mi francot szórakozik a haver . Letettem visszahivtam na akkor kezdte ezt az újraindulást azt mondta a haver:)

(#51038) szekra


szekra
őstag

Hali! Move XS előfizetéses csomagra lehet kérni a NetPlusz L limitbővítést? Fog működni a 4G? Jelenleg Like300 + NetPlusz L és megy a 4G/LTE.

(#51039) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nekem is az van. Mármint move xs. És az alap 30 MB net is felhasználható 4 G-n elméletileg. Tesztelni nem tudom, mert a telóm nem az, de a honlapon azt írták a myt-ben.

Motorola G51

(#51040) kali válasza szekra (#51038) üzenetére


kali
legenda

szia,

a move xs alapban is lte/4g képes, és igen, lehet rá kérni netplusz bővítőket - az olcsóbbik áron -, azokkal is marad/működni fog az lte/4g elérés.

lord.lakli; egy bő órával később már működött.

[ Szerkesztve ]

(#51041) szekra


szekra
őstag

Köszi a válaszokat! Más: like díjcsomagnál úgy emlékszem van olyan feltétel, hogy maximum 3 évig lehet benne valaki. Nekem most jár le decemberben, viszont mytmobile-ban kidobja, hogy hosszabbíthatok (most jár le a 3. év). Ez csak a netes felület hibája és meg fog akadni majd az ügyintézők szűrőjében vagy nem nézik olyan komolyan? :P

[ Szerkesztve ]

(#51042) Tomyyy93


Tomyyy93
tag

Valakinek kell kupont? Táblagép-tartozék és mobilkészülék-tartozék 50000ft/darab értékig 20% kedvezmény. a kupon november 9-ig érvényes :) Nem kérek cserébe semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#51043) Vangelis válasza Tomyyy93 (#51042) üzenetére


Vangelis
nagyúr

JOY2014 ?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51044) Tomyyy93 válasza Vangelis (#51043) üzenetére


Tomyyy93
tag

ahaa :D most olvostam hogy ezt több személy is felhasználhatja 😂

(#51045) Indian74


Indian74
senior tag

Tudna nekem valaki segíteni??
Samsung Galaxy K Zoom telefonomra megkaptam a cserkigazolólapot,(Hála az égnek)vagyis az engedélyt hogy kicseréltethetem,de nem találom a kisker árlistában az árát,hogy mennyiért is kaphatok másik telefont??
És kisker akciós árlistát nézzem vagy a kisker árlistát????
Jó lenne tudni hogy mennyiért számolják be,vagyis mire számíthatok??

Előre is megköszönném

:R :R :C

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#51046) hurenzon válasza Indian74 (#51045) üzenetére


hurenzon
senior tag

vissza kérheted a vétel árát....

(#51047) Indian74 válasza hurenzon (#51046) üzenetére


Indian74
senior tag

Most lehet hülyeséget kérdezek
De ha törlesztőbe vettem akkor is??
Mert 3 hónapot fizettem be eddig.

NAGYPAPA

(#51048) varsam válasza ryori (#51022) üzenetére


varsam
őstag

Kapható a Samsung Galaxy Note 4

(#51025) kali
IT shipment volt éjjel, ezért állt a webshop is. Csak ezt nem igazán szeretik kiírni tájékoztatásképp :(

[ Szerkesztve ]

(#51049) kali válasza varsam (#51048) üzenetére


kali
legenda

köszi a tájékoztatást, később legalább már tájékoztatott az oldal, hogy technikai probléma van, ahogy az a kapcsolódó, következő hozzászólásomban betett képen is látható.

(#51050) hurenzon válasza Indian74 (#51047) üzenetére


hurenzon
senior tag

Mint már említettem igen és fizetheted tovább a törlesztő részletet vagy kifizetheted az egészet.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.