Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129001) ubyegon2 válasza kovacsmi_74 (#129000) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Revolut is OK, épp töltöttem fel imént Dominot a virtuális kártyával.
Nyilván a fizikai kártyát is szeretné, csak lusta voltam megkeresni, a teló meg úgyis kezemben van.:K

[ Szerkesztve ]

(#129003) wr6vhwxeq


wr6vhwxeq
kezdő

Hatással van az internetre a falban futó kábelek minősége?
Nekem nagyon régiek a kábelek, ki kellene cserélni őket, de van egyáltalán hatása a netre? Szerintem nincs, de én nem értek hozzá, szóval...

(#129004) xy.zsolt válasza wr6vhwxeq (#129003) üzenetére


xy.zsolt
őstag

nincs

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#129005) Kaba válasza wr6vhwxeq (#129003) üzenetére


Kaba
veterán

Ez attól függ milyen minőségű kábel van (nem attól milyen régi).
Amennyiben már legalább Cat5e van az még jó lesz akár két gigabitre is.
Cat5 vagy még kisebb számozású viszont már nem lesz jó, így cserélni kellene.

(#129006) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Ugyanazt a Domino számot hozzá lehet kapcsolni több Telekom fiókhoz?
Tehát hogy egyszerre több ember is tudja kezelni az adott szám szolgáltatásait.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#129007) Kaba válasza St3ven (#129006) üzenetére


Kaba
veterán

Ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#129008) MadMancs válasza St3ven (#129006) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem.
Ha hozzáadod egy új fiókhoz, az előzőről leválasztja.

Viszont sms belépéssel, Telekom mobilhálón autó belépéssel több készüléken is kezelhető az adott szám.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#129009) lugosi válasza St3ven (#129006) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet, átkerül ahogy madmancs is írja.

(#129010) dptrsk válasza St3ven (#129006) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen lehetséges, nálunk az összes családi domino sim 2-4 telekom fiókban van ott

[ Szerkesztve ]

(#129011) prozodus válasza MadMancs (#129008) üzenetére


prozodus
őstag

Mióta? Mert régebben működött.

Sztem itt az segíthet, ha tényleg nem működne, h csak számmal is be lehet lépni. Csak a kódot kell olyankor egyeztetni.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#129012) St3ven válasza prozodus (#129011) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm mindenkinek. :R Látom megoszlanak a vélemények, és furcsa mód különbözőek a tapasztalatok is.

Pont a próbálgatást kerülném el, mert a végén még megkeveredik a Szent Rencer.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#129013) Kaba válasza St3ven (#129012) üzenetére


Kaba
veterán

Rendeld hozzá egy másik fiókhoz is, így már látod a működőképességet.
Amennyiben az előző fiókról leválasztódna, akkor leválasztod a másodikról és újra hozzárendeled az elsőhöz. Nem lesz belőle bonyodalom.

(#129014) MadMancs válasza prozodus (#129011) üzenetére


MadMancs
veterán

Tavaly nyáron is így működött. Párom nagymamájának száma sogórnőm fiókjában volt mert ő tölti neki. Viszont domino day ról mindig elfeledkezett, így felvettem saját fiókomba. Sikerült is, de egyből le is választotta sógornőm fiókjából. Na akkor vegyük fel újra hozzá, akkor meg tőlem választotta le.
Na végülis az lett a megoldás hogy újra felvettem enyémbe, tudom intézni DD, sógornőm simán sms azonosítassal lépett be, így tud tölteni, mama pedig az automatikus azonosítást használja így látja az egyenleget. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#129015) xy.zsolt válasza MadMancs (#129014) üzenetére


xy.zsolt
őstag

mamád a *102# -el is láthatja az egyenlegét

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#129016) MadMancs válasza xy.zsolt (#129015) üzenetére


MadMancs
veterán

Igaz.
De 70+, már annak is örülünk hogy a kezdőképernyön lévő Telekom logót megjegyezte mire jó, plusz névjegyzék, jobbra húzza ujját akkor hív.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#129017) prozodus válasza xy.zsolt (#129015) üzenetére


prozodus
őstag

Nem arról volt szó 1-2 éve, h az megszűn-t/ik? És volt is, akinek már nem is mükszött. Tán az okostelókon? Anno sokat volt itt szó erről.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#129018) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Előfizettem mobiltelefonhoz korlátlan Gigaerős Net -re, de valahogy nem érzem a gigaerőt. Fullos 4g térerő mellett 20-25 le és 1-5-max 10 Mbps feltöltésem van. Ez ilyen? Régebben a telenoros az szárnyalt. Egy Huawei Mate 10-prót használok, ha ez fontos infó.

Üdv.: István

[ Szerkesztve ]

(#129019) xy.zsolt válasza prozodus (#129017) üzenetére


xy.zsolt
őstag

nálam működött tegnap blue mobile-nál és ma dominón is. :K Nokia bután és Xiaomi okoson is

Szerk: most is.....próbáld ki

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#129020) 4Grider válasza pityaa23 (#129018) üzenetére


4Grider
nagyúr

A mobilnet mindenütt terhelésfüggő sebességű. No meg gigaerősről csak 5G esetén beszélhetünk...

(#129021) wr6vhwxeq válasza Kaba (#129005) üzenetére


wr6vhwxeq
kezdő

Nálam az a baj, hogy konkrétan nincs net. Fogja magát és elmegy órákra. Eddig naracom volt, de a telekom sokkal rosszabb. Milliószor rosszabb, pedig azt hittem, hogy a naracomnál nincs lejjebb. Gyanús, hogy talán ezzel van a baj, mert hogy lehet másnál jó átlagosan és csak nálam egy totális trágya?

(#129022) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok ma egésznap azt dobálta fel a teló hogy Bejelentkezés a hálózatba ez mitől lehet a halózattal lehet valami gond vagy a telóval ? Térerő van normálisan csak néha néha fel dobja de pár perc múlva el is tünik.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#129023) MolTol válasza wr6vhwxeq (#129021) üzenetére


MolTol
tag

Javaslom a témához a vezetékes topikot, ez itt a mobil.

(#129024) Landsmann válasza csucsu21 (#129022) üzenetére


Landsmann
addikt

Nekem akkor szokta ezt feldobni, mikor nincs adatkeret, de valami csatlakozni akar a netre.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#129025) pityaa23 válasza 4Grider (#129020) üzenetére


pityaa23
senior tag

Csak a nevét idéztem, hogy melyik csomagról lenne szó. Sajnos akkor ez ennyit tud ezen a környéken.. :(

(#129026) polonic


polonic
félisten

Pár mérés, 5G DSS, Balatonlelle:
Ez harmatos


Balatonberény, n78


Keszthely, n78

(#129027) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Magenta nem dupláz már netet?

(#129028) Kaba válasza -secret- (#129027) üzenetére


Kaba
veterán

Nem.

(#129029) kali válasza -secret- (#129027) üzenetére


kali
legenda

Hát dehogynem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#129030) matesz5 válasza Kaba (#128999) üzenetére


matesz5
csendes tag

Köszönöm :R

Ha a pöttyös az igazi, rossz ember már nem lehetsz :D

(#129031) Zeki válasza xy.zsolt (#128996) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az appban revolut kártyát is hozzáadhatsz.

(#129032) Zeki válasza kali (#129029) üzenetére


Zeki
nagyúr

Régi csomagot dupláz, ha olyan. Nálunk 3 Gigás van havi 1324Ft-ért, amivel duplázással 6GB lesz. Duma nincs benne, csak 37Ft/perc alapon, de ki érdekel? :)

(#129033) zsero


zsero
aktív tag

Sziasztok, keresztül fogok utazni Svájcon, itt az adat roamingot ki kell kapcsolni előtte, hogy elkerüljem a borsos számlát, mint pl. Szerbiában? Vagy ha bekapcsolva hagyom akkor simán nem működik a net? Magenta Business előfizetésem van.

(#129034) #08176384 válasza zsero (#129033) üzenetére


#08176384
törölt tag

Ki kell kapcsolni. A magyar telekom az egyetlen cég a globális T-nél, aki Svájcot nem EU zónába teszi. Ha viszel magaddal egy akár sima feltöltőkártyás Vodafone simet, náluk Svájc mind hívásban, mind adatforgalomban EU zóna, itthoni díjat fizetsz ki rá, ami látva a többi európai szolgáltatót, korrekt dolog.

[ Szerkesztve ]

(#129035) karl_fischer válasza -secret- (#129027) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

(#129036) polonic


polonic
félisten

Ilyet még nem láttam. 5CA + NR sáv is?

(#129037) bociusz válasza polonic (#129036) üzenetére


bociusz
aktív tag

Ezt merre fotóztad? Az első 15 MHz lesz a B1, a két 20 MHz a B3+B7, a két 10 MHz közül az első a B28, a második viszont kérdéses. Ha budapesti a helyszín, akkor lehet B20, ha máshol, akkor jó kérdés. Balatonfüreden látok egy 1195-öt, de annak más a TAC régiókódja (270).

(#129038) polonic válasza bociusz (#129037) üzenetére


polonic
félisten

Balatonfüreden volt egyébként.

(#129039) 4Grider válasza bociusz (#129037) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak a B8 és B20 marad. Ha jól sejtem, nem fog örökké tartani a B20 összeborulás, kellően nagyvárosokban amúgy sincs, lehet, hogy Füred is előre lépett...

(#129040) Sify


Sify
senior tag

Sziasztok! Szeretnék majd a telekomtól részletre vásárolni notebookot. De még előleget kér a rendszer. Mennyi időnek kell eltelnie (már ha van ilyen) hogy ne kérjen előleget?

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#129041) Kaba válasza Sify (#129040) üzenetére


Kaba
veterán

Nem az idő függvénye. Az egyéni hitelkereted nagyságától függ.( csomag nagysága, a megvásárolandó eszköz értéke, korábbi tartozás, számlák pontos fizetése stb.).
Otthoni előfizetésnél min. 6 hónap szolgáltatás szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#129042) totron


totron
addikt

Miután többedszerre sem vonódott a Korlátlan e-mail és böngészés opció díja, élek a gyanúperrel, hogy ezt bizony kivezették. Gondolom a hatályos ÁFSZ valamelyik görbületében ott létezik a poshadt információ, direktben erről kiértesítés persze nem sikk, egy SMS-ben való, általános hivatkozással letudták szokás szerint nyilván.

(#129043) mazsiii92 válasza Sify (#129040) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

6 vagy 7 befizetett számla kell és utána már elvileg engedi.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#129044) Kaba válasza mazsiii92 (#129043) üzenetére


Kaba
veterán

Vásárolni bármikor tud, de előleget még attól is kérhet a rendszer aki már évek óta rendelkezik előfizetéssel, (így 6 vagy 7 befizetett számla sem ad jogosultságot a mobilelőleg nélküli vásárláshoz).
Egyet tehet, hogy időröl időre próbavásárlást végez, így látja majd a mobilelőleg mértékét.

(#129045) mazsiii92 válasza Kaba (#129044) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Ha nem jól mondtam, akkor a T nem informált jól. 🙂
Nekem karácsonykor ezt mondták az üzletben amit írtam, amikor nagyjából egy 300e HUF környéki terméket akartam venni és még nem volt meg a 6 befizetett számlám. Persze ha valaki egy milliós TVt vagy MacBook Prot akar venni akkor előfordulhat előleg, de egy átlagos (sajnos 300e forintra már azt mondom hogy átlag, röhej) termékre szerintem nem fog kérni előleget.

De persze a legegyszerűbb ha kivárja a 6 befizetett számlát aztán megpróbálja.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#129046) Sify


Sify
senior tag

Mindenkinek köszönöm az információt. :R

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#129047) Kaba válasza mazsiii92 (#129045) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor nem informáltak jól. Otthoni előfizetésnél van 6 hónapos várakozási idő új ügyfeleknek(eztkövetően vásárolhatnak csak részletfizetéssel). Mobilelőfizetésnél egy új ügyfél már a szerződés megkötésekor vásárolhat részletre és mobilelőleg fizetése nélkül is készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#129048) Apollo_21 válasza mazsiii92 (#129045) üzenetére


Apollo_21
addikt

Ez butaság volt akkor bárki is mondta a T-nél :D
Lassan 15éve vagyok újra ügyfelük, azon kivül hogy kidobják a weboldalukra hogy x előfizetéshez kihozhatok 0kezdővel valamit...sose ajánlottak még 0kezdővel mást :D
Tehát a befizetem a számlámat mert tök jó ügyfél vagyok és innentől bármi 0forint kezdő-s
ez NEM létezik.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#129049) xy.zsolt válasza Apollo_21 (#129048) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én meg biztos nem adnék semmiért pl 300K-t (0 kezdővel sem) ami 1 év múlva a felét éri. Inkább veszem 1 évesen kp-ért. De mindenki maga dönt arról mi a fontos

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#129050) kchris78 válasza xy.zsolt (#129049) üzenetére


kchris78
veterán

ha valamit használsz 5-10 évig pl TVt notebookot és 300ezerbe kerül az időre leszamitott költség havonta leesik a 2.5-5ezer ftos szintre ami egyéb dolgok mellett elhanyagolható.. viszont te kezdted el használni te nem hajtottad szét stb.. nem hajtanak el adott esetben a gari igénnyel mert nem előírásnak megfelelően lett használva.. én nem sporolnek ezen.. ennyi idő alatt kajara már sajnos milliók mennek el ehhez képest a 150 v 300 marginalis kérdés. persze 1-2 évre én se venném meg illetve azt átgondolnám jobban, meg hitelre sem. elértük azt a szintet hogy a kaja drága a tech cuccok olcsóbban megugorhatók.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.