Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) LouCypher35


LouCypher35
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha a régi SIM kártyát ki szeretném cseréltetni (még Westeles van), azt, hogy és mennyiért lehet megoldani?

(#7852) CSÜLKÖS válasza LouCypher35 (#7851) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

Szia!
Bemész egy T-mobile központba és 2500+áfáért.
Üdv.CSÜLKÖS.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#7853) kali válasza LouCypher35 (#7851) üzenetére


kali
legenda

amennyiben vettél egy újabb típusú készüléket, és abban nem működik megfelelően a régi sim kártya, úgy esetlegesen még ingyen is kicserélik! ;)

(#7854) LouCypher35


LouCypher35
csendes tag

Köszi a gyors válaszokat.

(#7855) blueye válasza kali (#7853) üzenetére


blueye
veterán

Így van, ingyen lesz az.

(#7856) Balinov válasza club1 (#7848) üzenetére


Balinov
félisten

Szia, koszonom a tippeket.Nem volt egy egyszeru kerdes, ugye? :B

7evig voltam elofizus, de mielott kijottunk 2008-ban visszavaltottam Dominora. Kis sakkozas es bongeszoproba (nem tudtam Chrome stable-val belepni, hiaba jott meg a my Tmobile temp jelszo, csak IE7-el...) utan benn vagyok a webshop-ban - meg jo is, hogy megneztem, kell toltenem az egyenlegem, mivel 2 heten belul vege a telszamom rendelkezesreallasanak.

jo is hogy be tudtam lepni, mindjart meg is valtoztatom a dijcsomagom, mert peripll csucsidoben 59ft-ert beszelek halon belul, kivul meg 88ert, Domino Nap-ra, ennek legalabb nincs havi dija es a 41Ft/perc mindenhol eleg csabito.

Kozben nezem a Net csomagokat is, Go!Net S vagy M eleg is lenne, boven arra a 2,5 napra, meg is talaltam, hogy sms-sel a 1430-ra elkuldott +GONETM vagy +GONETS-el lehet aktivalni, csak azt nem talalom, hogy lehet deaktivalni (talan -GONETM?). Erre tudnatok egy megoldast mondani?

Amugy nagy respect a T-nek, netes USZ egy alom, mindent konnyen vagy viszonylag konnyen meg tudok talalni, nameg elintezni. Ir mobilszolgaltatoknak es iskolapelda kellene, hogy legyen.

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7857) tjb007 válasza Balinov (#7856) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lemondásnál ugyanúgy 1430 -ra SMS -ben kell elküldeni a -GONETS -t vagy -GONETM -et.

A + és - mínusz általános érvényű, minden szolgáltatás SMS -ben való megrendelése és lemondása így lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#7858) club1 válasza Balinov (#7856) üzenetére


club1
veterán

Részletes leírás.

[ Szerkesztve ]

(#7859) zoli62 válasza tjb007 (#7837) üzenetére


zoli62
addikt

Nem rossz, főleg, ha mp alapon lenne...

(#7860) manchester85 válasza zoli62 (#7859) üzenetére


manchester85
addikt

Mp alapon? Ingyen telefon ne járjon még hozzá? :U (tipikus magyar virtus, nehogy már vmi jó legyen...)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7861) Balinov válasza tjb007 (#7857) üzenetére


Balinov
félisten

jaja, en is arra tippeltem, csak ugylatszik a hulye sortores miatt nem volt egyertelmu.

amugy meg RFTM Balinov, kihagytam az olvasasbol a Tovabbi reszletek fejezetet mikor a club1 altal linkelt oldalt neztem delelott :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7862) ottoyes válasza 1430 (#7801) üzenetére


ottoyes
senior tag

Szia!Te az ügyfélszolgálaton dolgozol?? :D ..Domino 7 csomihoz van ingyenes t-email?tudom,nézzem meg..és különben is menjek a.. ;] ..idekarcolhatnád,hogy ne legyek ilyen alulinformált..köszi! :R

Ottoyes

(#7863) tjb007 válasza ottoyes (#7862) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#7864) ottoyes válasza tjb007 (#7863) üzenetére


ottoyes
senior tag

Köszönöm!

Ottoyes

(#7865) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e abból probléma, hogy használtan veszek egy, korábban számlás előfizetéshez (T-mobilos) kapott telefont, és ebben akarok használni Dominós Sim-kártyát?

Legális-szabályos megoldás ez, esetleg, ha az eredeti tulaj szerződést bont, letilthatják a telefont is?

Kicsit láma vagyok az ilyenekhez, reggel rákérdeztem az egyik T-Pontban, szerintük nincs ezzel gond, de azért rákérdezek itt is.

(#7866) blueye válasza ZSOOLT2 (#7865) üzenetére


blueye
veterán

Legális de letilthatják.

(#7867) club1 válasza ZSOOLT2 (#7865) üzenetére


club1
veterán

Én is ezt mondom, teljesen szabályos benne Domino-t használni, de ha az előző tulaj nem fizeti a hűségidőszakra vállalt havidíjakat vagy a felmondáskor fizetendő kötbért, akkor letiltják a telefont. Éppen ezért a hűségszerződéses telefont idegentől -de még távoli baráttól is - csak előfizetéssel együtt szabad megvenni.

(#7868) ZSOOLT2 válasza club1 (#7867) üzenetére


ZSOOLT2
tag

Köszönöm a válaszokat, inkább kerülöm ezt a lehetőséget.

(#7869) zoli62 válasza Greg-77 (#7840) üzenetére


zoli62
addikt

Notebookkokra van egy kétésves korlátozás. Amennyiben ezen időtartamon belül vettél, akkor annak csak a letelte után vásárolhatsz újat. Területi/vezetői engedéllyel lehet. Saját tapasztalat.

(#7870) zoli62 válasza manchester85 (#7860) üzenetére


zoli62
addikt

Ha már korosztályi megkötés van hozzá, akkor legyen legalább igazán ütős.

(#7871) manchester85 válasza zoli62 (#7870) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem nincs korosztályi megkötés, hisz a felsőoktatás sincs korosztályhoz kötve. :U 1500ft-os havidíj, és 3 emberrel ingyen beszélhetsz összesen 100 órát? 15ft-os hálózaton belüli percdíj? Na ne szórakozzunk már, ez szerintem bőven elég jó annyira, hogy ne kelljen elégedetlenkedni. :)

i6 Silver

(#7872) zoli62 válasza manchester85 (#7871) üzenetére


zoli62
addikt

Ja bocs ezt a korosztályi megkötést benéztem, a djuicehoz hasonltottam, igazad van. :) a 100 órára vonatkozóan meg, azért nem mindenki 30-as, csak aza kiválasztott három ember. :Hálón belül is kívül fele-fele arányban telefonálva 20 Ft-os percdíjjal lehet számolni, ami havi 75 perc, gyakorlatilag inkább olyan 60. Sokkal barátságosabb lenne ez mp alapon netto 75.

(#7873) manchester85 válasza zoli62 (#7872) üzenetére


manchester85
addikt

Azért azt remélem végiggondoltad, hogy egy 1500ft-os havidíjról beszélünk, amiben van 6100 hálózaton belüli perc, amiből 6000 perc (akármilyen feltétellel is vegyük, de ez egy elképesztő szám ennyi pénzért) 3 személyre van elosztva, a maradék 100 perc pedig szabadon, de szintén hálózaton belül, ezen felül még 50MB túlforgalmazási díjtól mentes adatcsomag is van. (Azt meg nem igazán értem, milyen 20ft-ról meg 75 percről beszélsz, hisz az 1500ft csak hálózaton belül forgalmazható le, ahol 15ft a percdíj.)

Mondj már egy lakossági díjcsomagot, ami mp alapú... Flottákon belül is legtöbb esetben nem a teljes havidíj forgalmazható le. Maradjunk annyiban, hogy ez egy kurva jó díjcsomag, te meg ékes példája vagy a "kisujjamat nyújtom..." szólásnak. Ez egy jó csomag, pont. De cáfolhatsz, ha tudsz jobbat, vagy akár hasonlót. :U

Barátnőmmel 1000-1000ft-ot fizetünk azért, hogy ingyen beszélhessünk. Itt ez most egy teljes díjcsomaggal kiváltható, 1500-ért. Még csak ehhez hasonlóan jó csomag sincs ma Magyarországon a 3 szolgáltatónál, tehát nem igazán értem a problémázást. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7874) zoli62 válasza manchester85 (#7873) üzenetére


zoli62
addikt

Ja akkor ez is rákfenéje, hogy csak hálózaton belül beszélhető le, ez el is kerülte a figyememet. Tessék, van ilyen. Netto 1500 Ft/hó mp alapon, teljesen lebeszélhető, Magyarország legnagyobb létszámú flottája.

[ Szerkesztve ]

(#7875) manchester85 válasza zoli62 (#7874) üzenetére


manchester85
addikt

Flotta, és nettó, ez a kulcsszó. Abban is hívhatsz 3 tetszőleges T-s számot 6000 perc erejéig? Abban is van túlforgalmazástól mentes 50MB-os mobilnet? De mondom, publikus csomagot kérek, nem flottásat. :U

i6 Silver

(#7876) St3ven válasza manchester85 (#7873) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem konkrétan leesett az állam, amikor megláttam ezt a Like díjcsomagot.

Mi is összesen 2100 Ft-ot fizetünk a párommal, hogy egymást ingyen hívjuk, erre itt van ez a csomag, amivel összesen 3000-ért további 4 embert hívhatunk ingyen, meg még egyéb irányba le is beszélhetjük a havidíjat, nomeg a gyakorlatilag korlátlan mobilnet (ami a widgetek frissítésére, emailek letöltésére bőven elég), a lakossági viszonylatban kimondottan versenyképes percdíjairól nem is beszélve...

Kár, hogy már nem vagyunk egyetemisták, anno nagyon jól jött volna egy ilyen konstrukció.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7877) manchester85 válasza St3ven (#7876) üzenetére


manchester85
addikt

Így van, de egyeseknek semmi nem jó. :U

i6 Silver

(#7878) dedike válasza manchester85 (#7877) üzenetére


dedike
addikt

...én sem vagyok megelégedve vele... :N mert már nem vagyok egyetemista.... :O

(egyébként maga a díjcsomag tényleg nagyon jónak mondható feltételekkel rendelkezik, főleg publikus csomagokat tekintve! :) )

Jó szerencsét!

(#7879) zoli62 válasza St3ven (#7876) üzenetére


zoli62
addikt

Jó lenne ez, ha minden irányban lebeszélhető lenne. Nem beszélve arról, hogy jó T-s szokás szerint az alapárban nincs benne a hívószámkijelzés. Hab a tortán, hogy ez nincs is feltüntetve a hivatalos oldalon, így tehát helyből 1700 Ft havonta. Valamint sütheted a havi száz óra hálón belüli ingyenes forgalmadat, ha fele részben, azaz 50 percet hálón kívül is telefonálsz, akkor az még 1250 Ft plusz költség.

(#7880) manchester85 válasza zoli62 (#7879) üzenetére


manchester85
addikt

Amíg azt hitted, minden irányba lebeszélhető, addig se volt jó. :R Leírtuk többen is, hogy 1000ft-ot fizetünk/sim, hogy a párunkkal telefonáljunk, ami szintén jó ajánlat, mert a vodánál nincs ilyen lehetőség. (Már ahhoz is komoly feltételeknek kell teljesülnie a vodánál, hogy 1000ft/simért két ember 1000 percet beszélhessen havonta, ami nem feltétlenül elég, szemben a 6000 perccel, amit garantáltan nem lépünk túl...) Bírom, hogy jól érvelsz, és elfogadod az ellenérveket is, kár, hogy egyik se teljesül nálad. :) (Még mindig várok egy publikus csomagot, hasonló árért, jobb feltételekkel...) Mert ugye az, hogy mi jó, és mi rossz, az viszonyítás kérdése, te pedig eddig még semmihez nem viszonyítottál a saját igényeiden túl, ami önmagában nem épp egy jó vitaalap. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7881) zoli62 válasza manchester85 (#7880) üzenetére


zoli62
addikt

Érvnek elég lesz? :) [link]Ja és a hívószámkijelzés alapból benne van. Vagy te szereted, ha mindig privát számról hívnak? :)

[ Szerkesztve ]

(#7882) manchester85 válasza zoli62 (#7881) üzenetére


manchester85
addikt

Természetesen nem. Viszont a következőek az én érveim:

a like csomaggal három bármilyen T-s számot ingyen hívhatok, semmilyen csoportba nem kell tartozniuk. Ennyire ugyanis nem vagyok hatással az ismerőseimre, ellenben kb. fel tudok sorolni 3 olyan számot hálózaton belül, akiket gyakran hívok. Van egy kis különbség a csoporton belüli és a hálózaton belüli között. Egészen pontosan, óriási.

Ha jól látom, az 500ft nem lebeszélhető. az 1500 viszont igen, még ha hálózaton belül is.

A like nincs korhoz kötve, egyetemre pedig semmilyen korosztálynak nem szégyen járnia.

A like-ban van 50MB net is, ami bár nem sok, de nincs túlforgalmazási díj, ingyen pedig nem rossz.

A hálózaton belüli perc- és sms díj 10ft-tal olcsóbb (25-->15), más hálózatba pedig ugyanannyi.

Szóval a drágább havidíjért olcsóbb percdíj, ingyen net, leforgalmazható havidíj és hálózaton belüli 6000 ingyen perc van 3 személyre, ami enyhén szólva nagyobb szabadság, mint csoporton belül ingyen beszélgetni. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7883) kecz


kecz
aktív tag

Vajon a Defy-t nem akarják leárazni? :)
Vodánál olcsóbb jóval ha jól olvastam.

(#7884) dedike válasza kecz (#7883) üzenetére


dedike
addikt

Csak ott meg mintha ellátási problémák lennének/lettek volna... :U
(természetesen ez már változhatott azóta...)

Jó szerencsét!

(#7885) tjb007 válasza kecz (#7883) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor ott kell megvenni :)

(#7886) kecz válasza tjb007 (#7885) üzenetére


kecz
aktív tag

Hát csak nekem a Médiamánia S illetve XS eléggé bejövős a Vodának a Surf csomagjai. A Vodafone 100 Plus Surf 4000 Forint, amiben van 1000 sms hálózaton belülre (amit úgysem használnék, mert nem vagyok az a nagy sms-ezős, meg az ismerőseim többsége T-s), 100 perc ami lebeszélhető, de a Mediamániánál jobban tetszik, hogy nem perceket adnak, hanem egy keretet, bár az is igaz, hogy ha percenkénti számlázás van, akkor ugyan mindegy. 100 mega mobilnet, ami rendes használatnál (T-Mobile Pulse) nálam 300 mega+ adatforgalom nálam. 800 forintot ha hozzácsapok, akkor még 400 megát adnak, az már korrekt is, de ha már 4800-nál vagyok, akkor inkább MM S szerintem. Ott legalább 50 sms-t adnak, 500 mega adatforgalommal, 4990-ért. Nah amikor ebben a csomagban voltam, akkor többnyire ilyen 5600 forintos számlák jöttek ki csak és akkor még az adatforgalomból csak olyan 150 megát használtam ki a C902-vel. Jelenleg XS-ben vagyok, bejön, meg ki is használom, meg ez csak 2990 huf.

(#7888) dedike válasza tjb007 (#7887) üzenetére


dedike
addikt

Dugják fel maguknak! :(((

A SE Arc nincs benne... :(

Jó szerencsét!

(#7889) tjb007 válasza dedike (#7888) üzenetére


tjb007
nagyúr

Miért ? Ki mondta, hogy benne lesz ?
Amúgy nem is nagyon kéne rá számítani mostanában, épp ma volt ezzel kapcsolatban egy hír.

[ Szerkesztve ]

(#7890) Balinov válasza Balinov (#7861) üzenetére


Balinov
félisten

sziasztok, meg erre a Domino-s net csomagos elofizetesre 1 kerdes. szerintetek mikor erdemes aktivalnom? most, hogy meg kulfoldon vagyok, vagy egybol hazaerkezes utan?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7891) dedike válasza tjb007 (#7889) üzenetére


dedike
addikt

De benne volt, kb. tíz óra hosszat, még a most aktuális árlista megjelenésekor, április 1-jén, akkor mikor az E7-00 előrendelhetővé vált! Akkor ők ketten szerepeltek a hamarosan listában. Még a készülék topikjába is linkeltem... :O
A hír pedig inkább szólt a Neo késéséről, és ellátási gondokról, mint az Arc csúszásáról. Bár összefüggés biztosan van közöttük... :K

Balinov:

Szerintem hazaérkezés után érdemesebb... :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7892) kali válasza dedike (#7888) üzenetére


kali
legenda

és neo mikor lesz a szolgáltatónál? :)

[ Szerkesztve ]

(#7893) dedike válasza kali (#7892) üzenetére


dedike
addikt

Az engem különösebben nem zavar... de a fentebb linkelt tegnapi cikk szerint nem mostanában... :(

(Bár az asszony kartársnak mintha tetszene, akkor pedig...na, erre jobb nem is gondolni... ;] )

Jó szerencsét!

(#7894) tjb007 válasza dedike (#7891) üzenetére


tjb007
nagyúr

"De benne volt, kb. tíz óra hosszat, még a most aktuális árlista megjelenésekor, április 1-jén"

;]

Amúgy meg:
"A Japánt ért természeti csapások miatt valamennyi új Xperia modell kapcsán készlethiányokra lehet számítani."

(#7892) kali

A Neo -t nálunk egyelőre nem tervezik forgalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#7895) Lajosom86


Lajosom86
csendes tag

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán 34MB-ot forgalmaztam a Net Start csomagban kb. 3-4 perc alatt, amíg sikerült belépnem a beállításokba és letiltanom a mobilinternet használatát. Ennek következtében az aktuális egyenlegem ~45.000Ft körül mozog.

A mai napon már letiltottam ezt a szolgáltatást a T-nél és megkérdeztem őket, hogy van-e arra valami megoldás, hogy eltöröljék a tegnapi adatforgalmam. A válasz természetesen az volt, hogy nincs inkább fizessek elő egy csomagra és később elkerülhetem az ilyen magas összeget.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mivel lehet elérni azt, hogy töröljék a forgalmat?

(#7896) tjb007 válasza Lajosom86 (#7895) üzenetére


tjb007
nagyúr

Persze, volt már sok ilyen felelőtlen, a telefonját és a T-Mobile díjszabását nem ismerő ember ilyen helyzetben.

"Mivel lehet elérni azt, hogy töröljék a forgalmat?"

Semmivel. Az, hogy nem ismered a telefonodat nem mentesít a fizetés alól.

(#7897) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok!
Van egy t-mobile előfizum amit pár hónapja kötöttem. Az lenne a kérdésem, hogy új telefont erre az előfizetésre csak akkor vehetek ha az előfizu lejárt vagy bármikor? :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7898) tjb007 válasza Des1gnR (#7897) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akciós áron legkorábban 18 hónap után vásárolhatsz új telefont amennyiben 2 évre írtál alá, amennyiben csak egy évre úgy az egy év letelte után.
Listaáron viszont bármikor vásárolhatsz új telefont.

(#7899) Des1gnR válasza tjb007 (#7898) üzenetére


Des1gnR
őstag

Köszönöm a gyors választ. Közben olvasgattam itt egy kicsit szerencsémre és megláttam a Like díjcsomagot. Jelenleg Eco díjcsomagom van és az lenne a kérdésem, hogy ezt simán átválthatom mindenféle költség nélkül? Főiskolás vagyok és úgy látom sokkal jobban megéri. :)
Az 50MB meghaladása után mi történik? Letiltják a használatát vagy csökkentik a sebességet?

szerk: neeeeeeeeee :O :O :O ugye ez csak vicc???? "A díjcsomag kizárólag új előfizetésként (akár számhordozással) vagy Dominó előfizetésről számlás előfizetésre való áttérés esetén igényelhető."

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7900) tjb007 válasza Des1gnR (#7899) üzenetére


tjb007
nagyúr

Látom meg is találtad a lényeget :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.