Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) kacsaesokos válasza ---VR6--- (#7650) üzenetére


kacsaesokos
tag

Köthetsz persze, vigyél egy személyit, lakcímkártyát meg még egy okmányt (pl:adóigazolvány), más nem kell.

(#7652) ---VR6--- válasza kacsaesokos (#7651) üzenetére


---VR6---
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :R :R

(#7653) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Van a havi számlámon egy ilyen:

t-email szolgáltatás és sms értesítés 300Ft

Ez valószínű még valami gprs wap szolgáltatásom mellé volt régen, de már ezt nem használom egyáltalán, már azt sem tudom mivel kellene bejelentkeznem. Na a lényeg az lenne, hogy ezt csak személyesen tudom lemondani vagy valahogy van lehetőség a my t-mobilban is? Nem találtam sehol erre utalót sem. Ha tudjátok kérem áruljátok el hogy hol találom.

Előre is köszi.

(#7654) kali válasza bozsozso (#7653) üzenetére


kali
legenda

néhány sorral lejjebb nem írják jóvá az összeget? legalább is, ha van bizonyos mobilnetes előfizetésed, akkor igen! illetve régebbi bizonyos gprs/wap estén felezik! vagy (már?) nincs semmilyen wap/net csomagod?

[ Szerkesztve ]

(#7655) bozsozso válasza kali (#7654) üzenetére


bozsozso
őstag

már nincs semmilyen gprs/wap.

(#7656) kali válasza bozsozso (#7655) üzenetére


kali
legenda

akkor szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot (1430), hátha tudnak segíteni, feleslegesen minek fizetsz, ha nem használod a fiókot?!?!

(#7657) dedike válasza bozsozso (#7653) üzenetére


dedike
addikt

Be kell lépned a t-email fiókba, és ott -ha jól emlékszem-, a beállításoknál, azon belül az értesítési beállításoknál tudod az sms értesítést kikapcsolni! ;)

Jó szerencsét!

(#7658) kali válasza dedike (#7657) üzenetére


kali
legenda

csak attól még szerintem marad a fizetős t-email szolgáltatás!
meg azt is írta, hogy bejelentkezni sem tud(na) már!

[ Szerkesztve ]

(#7659) dedike válasza kali (#7658) üzenetére


dedike
addikt

Én úgy tudom, hogy az sms szolgáltatás a fizetős. Legalábbis nekem, mióta azt kikapcsoltam nem kellett ez miatt fizetnem, pedig két számhoz is van t-email suűzolgáltatásom! :K

Jó szerencsét!

(#7660) kali válasza dedike (#7659) üzenetére


kali
legenda

bizonyos mobilnetes előfizetés mellett ingyenes például a t-email plusz szolgáltatás - benne van a mobilinternet árában -, de amúgy fizetős! jártam úgy egy társkártyával, hogy 500 megás csomag mellett aktív volt a t-email plusz, és amikor lemondtam a mobilnetet, a 300 ft-ot továbbra is kifizettették a fiókért, utólag azt is külön kellett megszüntettetni, mivel felesleges volt!

[ Szerkesztve ]

(#7661) dedike válasza kali (#7660) üzenetére


dedike
addikt

meg ezek szerint bizonyos hangalapú előfizetésekhez is... ;)
(persze sima t-emailről beszélek, nem a pluszról!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7662) kali válasza dedike (#7661) üzenetére


kali
legenda

de bozsozso 300 ft-ot írt, az pedig a t-email plusz lesz; link

(#7663) LouCypher35


LouCypher35
csendes tag

Sziasztok!

A következő kérdésre kérnék tőletek választ.
Van egy NET 500 MB díjcsomagom. Ha belépek a My-T-be akkor ott azt írja, hogy: Havi forgalom 9800 Ft. Kedvezmények levonása nélkül.
Jól értelmezem azt, hogy ebből majd az 500 MB-nyi forgalomnak megfelelő összeget. (jelenleg 119 MB-t ír mint adatforgalom).

Nekem így tűnik logikusnak, de inkább rákérdezek. Nincs kedvem 20-30 000 ft-ot fizetni jövő hónapban.

Előre is köszi a választ.

(#7664) dedike válasza kali (#7662) üzenetére


dedike
addikt

Igen. De akkor t-email plusz lenne odaírva neki a számlán, tehát ezt mi így eldönteni nem fogjuk tudni. Viszont van még itt egy másik dolog ugye, ami bezavarhat, ez pedig az időtényező...

LouCypher35:

Jól értelmezed, annak az 500 megának az elhasznált részét le fogják vonni belőle!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7665) kali válasza dedike (#7664) üzenetére


kali
legenda

nem, nekem van több előfizetésemen is t-email plusz szolgáltatás, és ott is csak azt írják, amit már ő is írt; t-email szolgáltatás és sms értesítés! tehát nem nevesítik a kategóriát, csak az árából látom!

[ Szerkesztve ]

(#7666) bozsozso válasza kali (#7656) üzenetére


bozsozso
őstag

oké köszi mindenkinek a válaszokat akkor hívom a 1430-at.

(#7667) CSÜLKÖS


CSÜLKÖS
tag

Sziasztok!
Dominós vagyok és a családbarát program után érdeklődnék.
Kellene vagy 3 t-mobil számra ingyenes hívás lehet-e?
Üdv. CSÜLKÖS

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#7668) kacsaesokos válasza CSÜLKÖS (#7667) üzenetére


kacsaesokos
tag

Hello!

Egyszerre maximum 5 szám vonható be, és a bevont hívószámok közül egynek minden esetben egy T-Mobile havidíjas előfizetésnek kell lennie.

(#7669) tjb007 válasza CSÜLKÖS (#7667) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Családbarát kedvezmény igénybevételének egyik legfontosabb feltétele, hogy legalább az egyik, a csoportba bevont hívószámnak havidíjas előfizetésnek kell lennie, tehát a három szám közül legalább egynek előfizetésesnek kell lennie.

"A kedvezménybe összesen akár 5 hívószám is bevonható oly módon, hogy a csoportba egyidejűleg legalább 2 hívószámot be kell vonni, és a bevont hívószámok közül egynek minden esetben egy T-Mobile havidíjas előfizetésnek kell lennie. Ezen előfizetésen kívül további, kizárólag belföldi T Mobile és/vagy T-Home hívószámok vonhatóak be a kedvezménybe."

Bővebben: [link]

(#7670) CSÜLKÖS válasza kacsaesokos (#7668) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

kacsaesokos és tjboo7!
Hálásan köszönöm a felvilágosításotokat. :R
A My T-mobil oldal dominósokra vonatkozó részén találtam.
Akkor ez csak egy cumi , amit be akarttak ott adni.
Üdv. CSÜLKÖS.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#7671) bozsozso


bozsozso
őstag

egy kicsit tudatlan vagyok.mire elég egy 500Mb-os net csomag?

(#7672) dedike válasza bozsozso (#7671) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem telefonon mindenre! ;)

Jó szerencsét!

(#7673) manchester85


manchester85
addikt

Lassan jó volna látni már valami elmozdulást iPhone árak tekintetében. A 3GS ára közel másfél éve ugyanannyi, a 4 ára pedig a bevezetése óta nem változott. (40k-val drágább, mint az 1 évvel korábbi csúcsmodellé) Ez szinte röhej már, hogy a friss csúcsmodell (3GS 16GB) 2009 novemberében annyiba kerül, mint a lassan 2 éves kifutó 8 gigás változat. Az meg, hogy az aktuális csúcsmodell 40 ezerrel drágábban nyit, és 3 hónappal az új bemutatása előtt is tartja ezt az árat, az szintén botrányos. Kezd nagyon elszállni a T...

i6 Silver

(#7674) kali válasza dedike (#7672) üzenetére


kali
legenda

mindenre? :Y akkor én minden felett állok, mert nekem csak mobilon használva is kevés 500 megabyte egy hónapra, pedig nem töltögetek le - legalább is nem a szó szorosabb értelmében -, csak fórumozás, levelezés, és néha némi youtube! mondjuk a flash is engedélyezve mindenhol, és van olyan fórum, ahol csak a főoldal betöltése 4 - 5 megabyte! :U

manchester85; a tényleges konkurencia hiánya? :U meg így is van néha hiány a készülékből, és rendelgetnek! sőt, olyasmit is rebesgettek már, hogy a szolgáltató nem önállóan képezi az iphone árakat... :U

[ Szerkesztve ]

(#7675) manchester85 válasza kali (#7674) üzenetére


manchester85
addikt

Ez akkor is szánalmas... 2 éve a 3G-met 60k-ért vettem ikon 200-ban. A lassan ugyanolyan státuszba kerülő iPhone 4 pedig jelenleg ennek a duplája... Azért azt nem mondanám, hogy nincs konkurencia, bár való igaz, hogy a legtöbb a csomag esetében nincs. A legkisebb csomagokban viszont van (smart 200- ikon 200). Olcsóbb készülékár, drágább havidíj, de mindenhova sms. Ez nagyjából egál. A többinél természetesen nincs, ezt aláírom. :) Mindenesetre kicsit pofátlan már ez az árszabás, az a véleményem. Ha így halad a tendencia (a következő modell 20-40k-val több az előzőnél) akkor elérjük a független készülékárat egy 2 év tarifahűségre szóló előfizetéssel. Remélem azért lassan belátja a T, hogy műszaki cuccokról beszélünk, nem kőolajról, vagyis az emelkedést lassan meg kéne állítani...

i6 Silver

(#7676) dedike válasza manchester85 (#7675) üzenetére


dedike
addikt

Ezzel az árral nem is lesz versenyképes soha a T... ;] ;)

kali:

Nah igen a youtube....meg a flash... ezek tényleg tudnak zabálni! Nekem tiltva van a flash, a vidomegosztót meg telefonról nem szoktam, azért írtam... ;) :B

Jó szerencsét!

(#7677) manchester85 válasza dedike (#7676) üzenetére


manchester85
addikt

Ott a pont. :DDD De ott nem rólam van szó, itt meg igen. :DDD Én továbbra is T-s vagyok, és szeptemberben/októberben új készülék után néznék. Viszont a jelenlegi állapot tarthatatlan. Eddig minden modell ára emelkedett, ha lesz pofájuk a jelenlegi ára fölé behozni a következő modellt, komolyan mondom, nagyon dühös leszek. :) 2 év tarifahűséggel elvárná az ember, hogy megálljon 5 számjegynél az összeg...legalább fél évvel a bevezetés után...Azért az, hogy 2009 novemberében 80k volt a 3GS 16GB ikon 200-zal, 2011 márciusában meg 78k a 8 gigás, az eléggé komikus szerintem. :U

i6 Silver

(#7678) dedike válasza manchester85 (#7677) üzenetére


dedike
addikt

..tegyük hozz, hogy "tragi"...tragikomikus... :(((

Jó szerencsét!

(#7679) bozsozso válasza dedike (#7672) üzenetére


bozsozso
őstag

köszönöm a válaszokat. tényleg sokat segített mindenki hozzászólása.

(#7680) adnoctum18 válasza kali (#7628) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Ah soo értem!:)

Így néz ki jelenleg az aranykártyám egyenlege. Miért van az, hogy kevesebb a beváltható pontjaim száma, mint az utolsó 6 hónap egyenlege?

Mindemellett amikor készüléket akartam venni próbakébb, azt írta, hogy 0 pontot használhatok fel készülékvásárlásnál... :F

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#7681) zoli62


zoli62
addikt

Nekem is sok mindenre elég volt a Médiamánia S 500 MB adatforgalma.

(#7682) zoli62 válasza manchester85 (#7677) üzenetére


zoli62
addikt

Amíg Magyarországon lesz kereslet ilyen árakkal is, addig nem lesz változás.

(#7683) manchester85 válasza zoli62 (#7682) üzenetére


manchester85
addikt

Csak kérdés, mit értünk kereslet alatt. Mert oké, hogy előrendelés, meg várni kell, meg 1 nap alatt kifogynak a készletek, de minden szubjektív. Ha 2-esével töltik fel a webshopot, és utána jelenik meg az előrendelés gomb, akkor nem a kereslet nagy, hanem a készlet kicsi. Aztán persze lehet ezzel manipulálni a népet...

i6 Silver

(#7684) Radian


Radian
csendes tag

Sziasztok! Megrendeltem a telefonomra a NET100 díjcsomagot pluszba az ECO mellé. De most az adatforgalmammal együtt nő az aktuális havi forgalom a összege(10MB forgalomra jelenleg kb 1800 Ft), pedig még bőven belül vagyok a 100 megán. Majd a rendes számlánál normálisan el fogja számolni?

(#7685) manchester85 válasza Radian (#7684) üzenetére


manchester85
addikt

Igen, ugyanis a T-mobile oldalán csak egy összesített forgalmazást látsz, jóváírások, kedvezmények, levonások nélkül.

i6 Silver

(#7686) Radian válasza manchester85 (#7685) üzenetére


Radian
csendes tag

Köszi,akkor minden ok :) Még egy kérdés: Hogyan tudom kikapcsolni azt az idegesítő szolgáltatást, hogy minden a honlapra történő belépéskor küldd egy sms-t?

(#7687) dedike válasza Radian (#7686) üzenetére


dedike
addikt

Sehol...

Jó szerencsét!

(#7688) Radian válasza dedike (#7687) üzenetére


Radian
csendes tag

Akkor ezért nem találtam XD

(#7689) manchester85 válasza Radian (#7686) üzenetére


manchester85
addikt

Jó kérdés, igazából nekem ugyanez lett volna a kérdésem, úgyhogy reménykedjünk, hogy valaki megválaszolja. :DDD (A személyes adatokon belül elvileg be lehet állítani, én nem adtam meg telefonszámot, mégis kapom.)

i6 Silver

(#7690) 1430 válasza Radian (#7684) üzenetére


1430
senior tag

Csak annyit tennék hozzá, hogy részarányos a számlázás, azaz ha ma kapcsoltad be, akkor erre a hónapra 543 Ft-ért már csak 54,8 MB-ot kapsz (feltéve, hogy márciusban nem kapcsolod ki a csomagot). Szóval ha kapsz egy SMS-t az 50MB-os határ átlépése után, akkor le kellene állni erre a hónapra, különben 2 Ft/10KB.

A My T-Mobile-ba való belépéskor kapott SMS-t pedig nem tudod kikapcsolni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7691) Radian válasza 1430 (#7690) üzenetére


Radian
csendes tag

Uhh, köszi! rendes tőled hogy figyelmeztetsz.

(#7692) Shalala


Shalala
senior tag

Sziasztok!

Van egy T-s előfizetés ami a saját nevemen. A munkahelyem kedvesen felajánlotta, hogy fizetik a privát telefonszámlám ha viszek nekik számlát róla. Meg lehet azt tenni, hogy a telefon/előfizetés továbbra is az én nevemen maradjon mint, de áfás számlát más névre kérek?

Szükséges-e bármilyen papír ilyen esetben a cégtől?

Üdv.

(#7693) dedike válasza Shalala (#7692) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem nincs akadálya a dolognak! :N Itt nézz szét, ahogy látom amúgy is csak személyesen intézhető a dolog, bár véleményem szerint nem kicsit lesz macerás a dolog, főleg a munkáltatód részére!

Jó szerencsét!

(#7694) 1430 válasza Shalala (#7692) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem meg problémás lesz a dolog, mert vagy Neked megy számla, vagy a cég nevére (és címére), a kettő együtt nem megoldható. Január 1-től már az sem működik publikus lakossági díjcsomag esetén, hogy az előfizető és a számlafizető eltérjen, tehát ha úgy döntesz, teljesen a cég nevére kell iratni a hívószámodat (6000 Ft). Ehhez a cég részéről akkor kellenek a papírok, ha még nincs T-Mobile-os hívószámuk, egyébként egy aláíróval vagy az általa adott meghatalmazással kell bemenned üzletbe (tehát neked mindenképpen ott kell lenned).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7695) dedike válasza 1430 (#7694) üzenetére


dedike
addikt

Tehát akkor már nincs lehetőség arra, hogy a számla- és az előfizető eltérjen? Akkor ezt benéztem... :B :O

Jó szerencsét!

(#7696) Shalala válasza 1430 (#7694) üzenetére


Shalala
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

Akkor ez tényleg nem lesz egyszerű. Azt szerettem volna elkerülni, hogy a cég nevére kerüljön az előfizetés, de akkor még beszélek a könyvelővel, hátha könyvelésileg elintézhető.

Üdv,

(#7697) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Üdvözletem!
Az lenne a kérdésem, hogy a T-Mobilnál van-e olyan díjcsomag, mint például a vodafone-nál a vodafone fix? (a vf. fix azt tudja, hogy 6000-9000-12000... forintos havidíj, ennyi lebeszélhetőség 19ft-os percdíjjal, és csoportos, max 4 fő, és azok egymással ingyenesen beszélhetnek)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7698) tjb007 válasza Cucuska2 (#7697) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs.
Olyan van, hogy választasz egy számodra kedvező díjcsomagot és mellé aktiválod a Családbarát kedvezményt aminek a havi/időszaki díja 950Ft/hívószám. Minimum két, maximum öt hívószámot lehet bevonni amik közül legalább az egyiknek havidíjas előfizetésnek kell lennie. Bővebben: [link]

(#7699) Cucuska2 válasza tjb007 (#7698) üzenetére


Cucuska2
őstag

Áh, rendben, kösözönöm. :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7700) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!
A párom telefonján szeretném aktiválni a romaing szolgáltatást.
Nálam (Domniós) egyszerű, mert *104# kódot beütöm azt csá, de ő előfizetéses.
A My T-Mobile-ja azt írja ECO csomagban van és a roming díjcsomagja Világjáró EU roaming. Ennek meg is néztem a díjazatát, de ezt, hogy tudom bekapcsolni?
Itt is ugyanaz a kód, mint nálam, vagy itt nem is kell tenni semmit sem?

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.