Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) jozsi252 válasza #78121280 (#75000) üzenetére


jozsi252
veterán

Ah értem, elég fura lépés de lényeg hogy akkor így működik a biztosítás kérése. Köszönöm!

iPhone 13 Pro Max

(#75002) Bornie127 válasza 313313 (#74984) üzenetére


Bornie127
senior tag

Akkor erősíteném az ellentábort, gari lejárta előtt 2 hónappal meghalt a HTC M7-em kaptam helyette LG G4-et, KETTŐ év garival.

Más. Milyen feltöltőkártyás csomagban tudnék a legolcsóbban kb 3 GB netet kihozni? Feltöltősre is lehet tematikus opciót rakni?

[ Szerkesztve ]

(#75003) kerxy válasza 313313 (#74984) üzenetére


kerxy
senior tag

Ez butaság, ahogy a többiek is írták, ha új (akár más típusú) készüléket kapsz, akkor újra indul a gari, ez saját tapasztalat a T-nél!

(#75004) natë


natë
nagyúr

minden ok a mobilnettel? Valamiért nálam nagyon köhög a 4G délután óta...

(#75005) Def26 válasza natë (#75004) üzenetére


Def26
félisten

Nálam tökéletes.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#75006) Bornie127 válasza natë (#75004) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nekem keddtől haldoklik a 4G. 3G-n lógok azóta, de nagyobb a pingidő mint amilyen volt. Tatabánya és környéke.

[ Szerkesztve ]

(#75007) repvez


repvez
addikt

Tud valaki nekem egy olyan opciót amivel a böngészés és a youtube videok is mennek .
Mert van egy 200mb os adatcsomagom és néztema korlátlan böngésző és email opciót mellé, de azzal nem játsza le a videokat, vagy csak a 200mb terhére.Amit meg észre sem veszek, hogy mikor van még keretem és mikor nincs, mert gyakorlatilag ugyan olyan lassan tölti be az oldalakat igy is ugy is.
A korlátlan böngészés nincs még aktiválva, de ha a chrom böngészön keresztül nyitok meg egy youtube linket akkor azt nem kéne lejátzszania? vagy egyéb más videot?

A legolcsobb opciót akarnám kihozni a dologból, mivel a hónap jelentős részében wifin vagy PC-n használom a netet, de van, hogy 1-2 hétig csak a mobilnet marad és addig jó lenne valami mozgófilmet is látni nem csak olvasni.

(#75008) bopeti98 válasza embe (#74919) üzenetére


bopeti98
őstag

És ezt a Telekom oldalán belül hol találom? Ott csak az előfizető, meg a számlafizető adatait látom, de nem ezekkel van a gond. A levelezési cím volt rossz elvileg.

(#75009) natë válasza Bornie127 (#75006) üzenetére


natë
nagyúr

Frankó...Én tatai vagyok.

(#75010) MadMancs válasza Def26 (#75005) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam is szenvedett egész délután. Át is állítottam telót WCDMA ra. Most estére megjavult LTE is.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#75011) dedike válasza natë (#75009) üzenetére


dedike
addikt

Nálunk megy jól! :K

Jó szerencsét!

(#75012) Zeki válasza repvez (#75007) üzenetére


Zeki
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

(#75013) 313313 válasza kerxy (#75003) üzenetére


313313
addikt

Csak nem beszéltem a levegőbe.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75014) MK VII válasza 313313 (#75013) üzenetére


MK VII
veterán

Ezzel pont azt bizonyítottad, hogy újrakezdődik a gari...
"A termék vagy jelentős részének kicserélése esetén a jótállás időtartama a kicserélt termék (annak kicserélt része) tekintetében újrakezdődik"
Ergo kötelesek lennének az új készülékhez új garanciát is adni... Ahol ezt nem teszik meg ott törvényt sértenek.

(#75015) 313313 válasza MK VII (#75014) üzenetére


313313
addikt

Olvasd el a tollal kitöltött részt jobb oldalt...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75016) Vangelis válasza 313313 (#75013) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Fődarabcsere.

Szerintem nem volt teljesen hivatalos vagyis jogszerű ezt a csere.... legalábbis nem tűnik annak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75017) Mr.Csizmás válasza 313313 (#75013) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezzel átbsztak, vagy noob volt az ügyintéző, már bocs.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75018) MK VII válasza 313313 (#75015) üzenetére


MK VII
veterán

Hát a készülék az egy komoly fődarab.. Anélkül a készülék nem készülék. :D
Amúgy, ha nem titkolóznál és kifejtenéd, hogy mit is akartál velünk közölni akkor talán a találgatásoktól megkímélnél..
Mire akarsz kilyukadni?
Hogy fődarab csere gyanánt kaptál egy komplett új készüléket? Mármint egy LG F6-ot?
Ehhez, hogy jön a garancia kérdése? Vagy azt akartad mutatni, hogy nem írták át a garancia érvényességét rajta xy évre? Szerintem eleve új garipapírt kellett volna kapnod..
Egy valamilyen telefon gari papírjára nem hiszem, hogy rá kéne vezetni, hogy kaptál egy új készüléket. Adják az új készüléket és hozzá az új garipapírt.

[ Szerkesztve ]

(#75019) 313313 válasza MK VII (#75018) üzenetére


313313
addikt

Második évben miért indulna újra a garancia, bármi miatt? Mutass nekem jogszabályt, ami ez leírja.
Én mutattam tegnap Samsung garanciális feltételeit, ahol leírja, 2. Évben nem indít újra garanciát, erre mutattam a képet bizonyítéknak, hogy a Telekom nem hosszabít minden esetben. Azt én is tudom, hogy Nokiánál, a második évben cserélt készülékekre a gyártó 1 év garanciát vállal...
De nyilván minden gyártó más feltételeket szab a második évben.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75020) 313313 válasza Mr.Csizmás (#75017) üzenetére


313313
addikt

Facebookon is ez volt az ügyintéző álláspontja, hogy szabályosan jártak el.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75021) Mr.Csizmás válasza 313313 (#75020) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk szerintem a garanciát külön lehetne szedni, hogy a forgalmazó vállalja a 2 év kitöltését, akár cserekészülékkel, és utána még a gyártói garancia élhet, a forgalmazótól függetlenül. pl. a samsung beregisztrálós dolgok is megkapják a +3-12 hónapot attól függetlenül, hogy hol vetted.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75022) A@ron válasza kerxy (#75003) üzenetére


A@ron
tag

A második évben bekövetkező, ugyanolyan készülékre történt fődarabcsere (tehát készülékcsere) esetén gari nem indult újra nekem sem - bár az ugyanolyan teló volt. Mivel ilyenkor nagy százalékban refurbished telót adnak, arra meg nem szeretik vállalni, törvény pedig nem kötelezi.

Ettől függetlenül persze lehet, hogy egyes esetekben megadják a második évben is, viszont nem kötelesek. Annak idején én is mentem hepajkodni a Sonyhoz meg mindenfelé de végül beláttam, hogy sajnos nekik van igazuk.
Szerintem másik típusra cserénél is ugyanez van, kivétel, ha visszavásárlás történik.

Ha 12 hónapon belül van a garis csere, akkor viszont nincs vita, törvényileg kötelező a gari újraindulása.

(#75023) MadMancs válasza Mr.Csizmás (#75021) üzenetére


MadMancs
veterán

Samdung Galaxy Ace. Anno 2012 ben 16 hónaposan meghalt. Már a plusz 1 évben voltam amit samsung ad regisztráció után. Felhívtam őket ( samsung ) futár jött vitte. 2 napra rá hivtak hogy javíthatatlan ( cseretelót is küldtek mikor vitte futár ), csere. 4. napon futár hozta zsír új telót 1+1 év garival. Most mondjuk nem tudom hogy megy mert a Grand Prime-omra pl nem vonatkozik a háztól házig garancia.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#75024) Daffni2 válasza 313313 (#75013) üzenetére


Daffni2
addikt

Továbbra sem tudsz olvasni,és értelmezni!

Facebookon is ezt írták....áááááááááááááááá :W

Ezért tartunk itt, ennyi birkával (megbocsáss de nem találok jobb,udvariasabb)kifejezést.

"Aki ad,az nyer"

(#75025) Land


Land
veterán

Nálam 3-4 napja elég vacak a mobilnet. Nem jönnek be az oldalak, de ha kikapcsolom és bekapcsolom az adatforgalmat és frissítem a be nem töltött oldalt, akkor betölti, de a következő betöltés már nem jön be...
Nektek okés?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#75026) kerxy válasza Land (#75025) üzenetére


kerxy
senior tag

Nálam is voltak gondok mostanában (S7)...

(#75027) [P]laci válasza Land (#75025) üzenetére


[P]laci
senior tag

nálam minden működik, ahogy eddig is :K
merre vagy, jársz ilyenkor?

(#75028) Land válasza [P]laci (#75027) üzenetére


Land
veterán

Bp-Dunaharaszti-Budakalász helyeken volt gond. Tehát mindenhol, ahol jártam.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#75029) dozsabalint válasza Land (#75025) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Kísértetiesen hasonlít ahhoz, amit én írtam.
Bár ma vagy hússzor próbáltam reprodukálni, de nem tudtam... Most a XX. kerületben vagyok, de itt is jelentkezett múltkor még, és a III.-ban is.

[ Szerkesztve ]

(#75030) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Próbáltam neten rendelni egy fekete Samu S7-et, de nem engedi kiválasztani a házhoz szállítást, illetve bolti átvét is csak pár helyen válaszható az országban.

Várható hogy ez változni fog vagy kipörgetik a bolti készletet és kész?

Egyéb színekben minden ok, csak az meg nem kell :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#75031) 2o1i válasza Motion_Blur (#75030) üzenetére


2o1i
senior tag

Szerintem korlátozott készlet áll rendelkezésre.
Valószínű nincs nekik központi raktáron belőle, az üzletekből meg nem küldik tovább a készüléket.
Várni kell kicsit és biztosan lesz házhoz szállítással is.

(#75032) Motion_Blur válasza 2o1i (#75031) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, én is így gondolom :R

Nézegetem majd az oldalt, hátha.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#75033) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Közben úgy döntöttem hogy elmegyek érte boltba, a megrendelés véglegesítésére a következő üzenetet kaptam:

"A feldolgozás során a következő hiba történt!
Ön nem jogosult készülékváltásra, díjcsomagja miatt."

Miközben:

Díjcsomag
Next S 2 év hűséggel készülék nélkül
Díjcsomagváltás
Havi díj
6490 Ft/hó
Hűségidő
Nincs
Válassz új telefonkészüléket kedvezményes áron!

Köszi Té!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#75034) #TOTTI válasza Motion_Blur (#75033) üzenetére


#TOTTI
őstag

Azt csak tudod, hogy lejárt-e a 21 hónapod? Vagy a jelenlegi ár készülék nélküli?

[ Szerkesztve ]

(#75035) dedike válasza Motion_Blur (#75033) üzenetére


dedike
addikt

Díjcsomag
Next S 2 év hűséggel készülék nélkül

Szerintem itt lesz a hiba. Készülék nélkül hogyan akarsz készüléket venni? ;]

Jó szerencsét!

(#75036) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Kinéztem egy készüléket, 14hó hitelre. 5890 ft a kezdő + 14*5890
Ha befizetek kezdőbe pl 30000et, akkor a havi törlesztő lesz kevesebb vagy a futamidő?

(#75037) Motion_Blur válasza #TOTTI (#75034) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A jelenlegi ár készülék és hűségidő nélküli.

Fel is ajánlja a készülékes kötést 7.990-ért, minden rendben megy a hibaüzenetig.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#75038) dedike válasza Motion_Blur (#75037) üzenetére


dedike
addikt

Akkor viszont 1430, s ott el fogják intézni neked.

Jó szerencsét!

(#75039) glaci válasza Drughi (#75036) üzenetére


glaci
őstag

A futamido, de nem egeszen ugy, ahogyan gondolnad.
Ugyanis ok ezt elore befizeteskent kezelik es addig nem kuldenek torlesztos csekket, amig ez a befizetes kiteszi az aktualis reszleteket. (Tehat vegul is nem a vegebol vesz le a torlesztesnek, hanem az elejebol. Ugy is mondhatnank, hogy kesobb kell nekiallni torleszteni.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#75040) Drughi válasza glaci (#75039) üzenetére


Drughi
addikt

Akkor ha jól értem 5890 helyett, ha én befizetek 29450-et (5x5890), akkor én csak 5 hónappal később kezdek el törleszteni?
Az nem túl jó buli...
Szerettem volna a felére levinni a törlesztőt

(#75041) 313313 válasza Drughi (#75040) üzenetére


313313
addikt

De ha előre befizeted az összeget, amit írtál, és havonta fizeted a részleteket, akkor elöbb lesz neki vége...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75042) Ateszpapa válasza Drughi (#75040) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szerintem meg nem különböztetik meg a részletet a havi számládtól.
Tehát ha 30 ezret befizetsz, akkor addig nem kell számlát fizetned amíg az el nem fogy.

(#75043) dptrsk válasza Ateszpapa (#75042) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

De, megkülönböztetik.

Ha csak simán àtutalsz 30ezret az a havi telefonforgalomban íródik jóvá.
Ha jelzed, hogy telefon részletet fizetnél előre, eldöntheted, hogy pontosan melyik sorszámokat akarod. S akkor azokban a hónapokbannem jön részlet törlesztő.

Olyan nincs, hogy bedobok 100.000 ftot, s ameddig kitart, addig semmit nem fizetsz. Neked kell meghatározni, hogy pl. 7 részletszámlat befizetsz, s a maradékot pedig túlfizeted hogy abból vonódjon a havi telefonálás.

De ez azért macerás, mert míg van törlesztő addig + a tartozàs, így havonta kell telefonálni, hogy te túlfizettél, s a havi telefonszámlát nem fizetnéd be, hanem a túlfizetésből vonódjon.

(#75044) dptrsk válasza Drughi (#75040) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Részletszámlánál pontosan meghatározhatod, hogy melyik sorszámokat akarod teljesíteni. Ha pl minden páros sorszámot befizetsz, akkor páratlan sorszámú hónapokban jön számla, s párosokban félreteszed a felét, páratlanban meg kipótolod a másik felével, s befizeted a számlát.

(#75045) taip válasza Drughi (#75040) üzenetére


taip
senior tag

Nem igazán értelek... ha most van felesleges 30e Ft kp-d, akkor miért nem csinálod azt, hogy nem fizetsz be semmit, hanem amikor jön minden hónapban a csekk a törlesztőről, akkor ebből a 30e-ből pótolod ki? Miért jó neked, ha a T-nél áll a pénzed, nem magadnál?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#75046) Ateszpapa válasza dptrsk (#75043) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi, ezt nem tudtam.

Régebben mintha addig nem kellett fizetnem, mert jóvá írták.
Akkor lehet az megszűnt, vagy rosszúl emlékszem már vagy 6-7 éve talán. :F
Igaz, nem is jeleztem nekik, és most valóban beugrott a havi számlát nem kellett fizetnem.
:R

[ Szerkesztve ]

(#75047) ForRedGlory válasza dptrsk (#75043) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem igy van. Van olyan hogy utalsz es amig tart az egyenlegen levo tobblet, addig nem fizetsz sem szamlat sem reszletet.

A rendszer nem lejart szamlara indit felszolitast, hanem lejart egyenlegre.

(#75048) dptrsk válasza ForRedGlory (#75047) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem késedelmes hibajavítás kötbér volt s be kellett telefonálni, hogy rendezzék, mert jött a felszólító SMS 3 éve, lehet azóta javították.

(#75049) #TOTTI válasza dptrsk (#75043) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én egyszer kaptam 90e körüli kötbért, készülék részletekben írták jóvá. Kb. másfél évig nem kellett fizettem.

(#75050) mondomén


mondomén
őstag

Sziasztok! Az erdekelne, hogy ez a 890 forintos kozossegi net videoknal hogyan mukodik. Az tiszta, hogy a beagyazott videokat nem lehet beleszamolni, de minvan az instagram videokkal, amik ugye kozvetlen instara vannak feltoltve? Vagy csak es kizarolag kepkre lehet hasznalni?
Koszonom

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.