Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) dedike válasza B1T3 (#7300) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Belépsz a My-T-be, s ott kiválasztod melyiket szeretnéd lekérdezni. 56 forintért... és alkalmanként...és kiválasztott tételenként... :DDD

Adatforgalmi értesítő
Tehát az adatmennyiségről díjcsomagodnak megfelelően tájékoztatnak, mobilTv-ről viszont úgy tudom, hogy nincs értesítés!

Jó szerencsét!

(#7302) B1T3 válasza dedike (#7301) üzenetére


B1T3
addikt

Azt láttam, és bíztam benne, hogy nem egyenként kell. :D Gondolom, a hátralévő „kedvezményes” SMS-ekről sincs információ. Mindegy, köszönök minden információt, sok segítséget kaptam! :)

(#7303) dedike válasza B1T3 (#7302) üzenetére


dedike
addikt

SMS-ről sem tájékoztatnak! :(

Nincs mit! :R

Jó szerencsét!

(#7304) rizso


rizso
addikt

Helló Srácok!

Van itt valaki, aki a T-nél bennfentes? Konkrétan az árakkal/akciókkal kapcsolatban érdekelne, hogy a közeljövőben várható-e az N8 árának a csökkenése!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7305) ZoliM@ster


ZoliM@ster
aktív tag

Üdv. a Hölgyeknek és az Uraknak!

Érdeklődnék,hogy a T-Mobile Ikon 200 csomagot bármilyen készülékhez meg lehet rendelni vagy csak szifonhoz?

Válaszaitok előre is köszönöm!

További szép estét! :)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7306) club1 válasza ZoliM@ster (#7305) üzenetére


club1
veterán

Részlet a díjszabásból:
"A T-Mobile ikon díjcsomagok kizárólag iPhone készülék megvásárlása esetén vehetőek igénybe."

(#7307) ZoliM@ster válasza club1 (#7306) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

És azt mi alapján tudják meg,hogy milyen készülékben használom a kártyát amire aktiválva van a szolgáltatás?Az a baj,hogy számomra ez lenne a legideálisabb díjcsomag,és baromi jó árban is van,de szifont semmiképp sem szeretnék.A Média Mánia díjcsomagokban sajnos számomra értelmetlen a MobilTV meg az sms is szinte,és jó lenne ha lebeszélhető percek lennének.És ez az ikon200 nem kerül sokkal többe mint mondjuk egy ECO+Net500 combó,azért lett volna jó ez...
Tehát sehogy nem oldható meg? :DD

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7308) club1 válasza ZoliM@ster (#7307) üzenetére


club1
veterán

Természetesen nem kötelező szifonnal használd. De vásárolnod kell egy szifont, hogy aktiválják neked. Egyébként a szolgáltató tökéletesen tudja és logolja a hálózatára feljelentkezett készülékek típusait/IMEI számait. És nem csak az IMEI számból derül ki számára a konkrét típus...

(#7309) tjb007 válasza ZoliM@ster (#7307) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Tehát sehogy nem oldható meg?"

De, megoldható.
Bemész az ország bármely T-Mobile üzletébe és azt mondod, hogy iPhone -t szeretnél venni Ikon díjcsomaggal.
Más módon nem lehet Ikon díjcsomagra előfizetni.

(#7304) rizso

Azt, hogy egy telefon ára mikor csökken vagy éppen nő még egy bennfentes sem fogja tudni megmondani (az meg a másik, hogy ha tudná is akkor sem mondaná el).

(#7310) ZoliM@ster válasza club1 (#7308) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Köszönöm a segítséget!
Majd még megpróbálok valamit kitalálni.Amit írtam ECO díjcsomag+Net500 4200Ft/hó.kb. 60 perc lebeszélhető,meg a Net500 is elég lenne,nem kéne nekem 1 GB,de mint írtam MM csomaggal az a bajom,hogy nincs benne lebeszélhető perc.A MobilTV meg marhára nem érdekel,főleg nem 10 órában...
Na mind1,remélem előrukkolnak valamivel amíg megveszem az új telefonom :)

Köszönöm mégegyszer!

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7311) ZoliM@ster


ZoliM@ster
aktív tag

Bocsi a dupláért pont kicsúsztam.Tehát:
*A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé
indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön

Mondjuk MM S csomag,4990 Ft.Akkor ez azt takarja,hogy 4990 Ft-ért telefonálhatok,valamint ezen felül van 500Mb netem,ill. 10 óra MobilTV-m,és még 50 sms-em is?Nem igazán tudom értelmezni a dolgot,megköszönném,ha tudnátok segíteni :B

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7312) dedike válasza ZoliM@ster (#7310) üzenetére


dedike
addikt

Keress valakit, akinek az van, el akarja adni, és írasd a nevedre...csak hat darab ezres... persze, csak ha tényleg megéri neked... :D

....ööö..ööö... a MM díjcsomag havidíja teljes egészében lebeszélhető, belföldi sms küldésre fordítható (bármely hálózatba), és hangposta lehallgatására is felhasználható, ez utóbbi is csak belföldön.. ;)

Szerk:
Pontosan így van! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7313) tjb007 válasza ZoliM@ster (#7311) üzenetére


tjb007
nagyúr

MédiaMánia S esetén a havidíjat, a 4990 Ft -ot lebeszélheted, el SMS -ezheted + "ingyen" kapod az 500MB -os mobilnetet, 50 db SMS -t és a 10 óra Mobil TV -t.

[ Szerkesztve ]

(#7314) dedike válasza tjb007 (#7313) üzenetére


dedike
addikt

..ingyen..he-he...ingyen... :DDD
(külön nem kell érte fizetni, az tény...de hogy ingyen lenne... ) ;]

Jó szerencsét!

(#7315) tjb007 válasza dedike (#7314) üzenetére


tjb007
nagyúr

Értsd rá ;]

(#7316) ZoliM@ster válasza tjb007 (#7313) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Így viszont baromi jó a MédiaMánia is :DD
Köszönöm a felhomályosítást Neked és Dedikének is!Hálám üldözni fog :C :R

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7317) dedike válasza ZoliM@ster (#7316) üzenetére


dedike
addikt

Halkan jegyzem meg, hogy minden díjcsomag havidíja lebeszélhető a T-nél! ;)
(Kivéve ikon, ami ugye eleve egy csomó percet tartalmaz, és a Kaméleon, aminek a fele forgalmazható le!)
javasolnám még neked ezt is, ha kevesebből akarsz kijönni, illetve nem beszélsz túl sokat: MM XS
Igaz, ebben viszonylag kevesebb "adatforgalom" van... ;)

Jó szerencsét!

(#7318) ZoliM@ster válasza dedike (#7317) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Igen,sajnos itt pont a kevesebb adatforgalom a baj.Mert végülis olyan sokat nem pofázok,akikkel igen ott Családbarát van,de úgy gondolom kelleni fog az 500Mb net,aztán ha úgyis beszélhetek egy csomót ingyen biztosan meg fognak változni a telefonálási szokásaim,és ki fogom használni.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7319) rizso válasza tjb007 (#7309) üzenetére


rizso
addikt

Pedig volt már rá példa, hogy T-s kolléga mondta, hogy várjak még pár napot a vásárlással ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7320) dedike válasza rizso (#7319) üzenetére


dedike
addikt

Pár napja tornászták fel egy tizessel.... akkor lett 110 két év hűséggel... :(((

Jó szerencsét!

(#7321) tjb007 válasza rizso (#7319) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt bárki mondhatja, nem kell ehhez a T -nél dolgozni ;]

[ Szerkesztve ]

(#7322) sigmoid


sigmoid
tag

Én most vettem új Domino kártyát a T-nél, kifejezetten tetszett az Aktív díjcsomaguk... Viszont kötöttem rá egyből egy mobilnet előfizetést is, és a telóm nem nagyon látja.

Mivel nincs kedvem a T-nek több száz forintot kifizetni a supportért (a rohadt anyjukba elmennek a fizetős supporttal), hátha valakinek van tippje.
- iPhone 3G-m van, bekapcsoltam a 3G és a "Cellular data" opciókat.
- A My T-Mobile oldalon letiltottam az alap rablószélhámos Net Start csomagot - a biztonság kedvéért -, és előfizettem egy épeszű csomagra.

Most vagy az van, hogy a Net Start csomagnak mindenképp aktívnak kell lennie, vagy emlékszem hogy régebben volt valami kód amit be kellett tárcsázni a net aktviálásához. Valami csillag-nulla-mittudomén. A T honlapon nulla infó van erről.

Ötlet?

...s elindulnék Nagy Szellemként rendet rakni a világban

(#7323) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali!

Úgy rémlik van itt egy bennfentes topilakó, első sorban hozzá szólna a kérdésem.

3-4 hónapja eladtam egy készülékem, amibe beszámoltam egy új T-s Nokia E71-et.
Mivel akkor volt már másik készülékem, s az E71 amúgy sem nekem való, eladtam. Erre ma hívott az akkor új tulajdonosa, h letiltották a készüléket. Qrván örülök neki, mivel 0 közöm van ahhoz az E71-hez. Nyilván a megoldást tőlem várja az emberke, de vajon én mit tudok tenni ilyenkor?
Holnap lesz egy kis időm, valahogy visszakeresem a fickó elérhetőségét, s megpróbálom rábírni, h szépen fizesse be a havi csekket. Állítólag 3 hónapos elmaradása van - ezt a srác mondta ma telefonban.

Na de, ha nem érem el, mit lehet ilyenkor tenni?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7324) club1 válasza runner 125 (#7323) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk alap, hogy előfizetéssel és hűségidővel vásárolt készülék semmit nem ér, amíg a hozzá tartozó előfizetésnek nem te vagy a gazdája. Valahogy IMEI-t kell cserélni...

(#7325) runner 125 válasza club1 (#7324) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyértelmű, de általában megbízom az emberekben, pláne úgy, h ha valaki nem fizeti a törlesztőt, gyanítom, h nem csak egy puszta készülék letiltás vár rá - magyarán addig senki nem akar eljutni.
Ezek után csak számlával igazoltan veszek / számolok be. Ez van, így jártam.

A T-nél ezt valahogy bebizonyítva nem fogják visszaoldani? Nyilván már rég nem az a tulajdonos.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7326) agemate


agemate
addikt

Üdv, kb egy hete mindennap kapok egy vagy több MMS-t a 00368080080-as számról. Ez a T-Mobile sms-mms küldési száma tudtommal. A probléma az, hogy nem tudom letölteni az üzenetet a készülékre, ami egy Nokia 6020.
Mi lehet az MMS-ben, hogy ilyen gyakran küldi a szolgáltató? Reklám?

(#7327) lindermen


lindermen
aktív tag

(#7328) dedike válasza agemate (#7326) üzenetére


dedike
addikt

Több mint valószínű, hogy az! :K

lindermen:

Mondjuk már rohadt módon ideje kezdeniük magukkal valamit, mert ez a január -készülékkínálat és akció szempontjából- borzasztóan siralmas volt! :(((

Jó szerencsét!

(#7329) agemate válasza dedike (#7328) üzenetére


agemate
addikt

Így van, köszönöm, felhívtam a 1430-at, ahol azt mondták, elküldik az mms konfigurációs beállításokat a készülékemre. Ez nem történt meg 15 perc alatt, ezért megcsináltam magamnak, a google segített.

(#7330) rizso válasza runner 125 (#7325) üzenetére


rizso
addikt

Hát ha nincs ismerős a T-nél, akkor meg van kötve az ember keze :(((
Velem egy Vivaz Prot akart elcserélni egy gyerek egy állítólag karcmentes, Dominós, 1 hónapos Satiora. Mondom legyen, küldje előre a telefont minden cuccával, és a számlát is kérem, vagy legalább a másolatát. Megjött a teló (nem volt éppen karcmentes), de számla sehol. Írtam neki, hogy ez így nem lesz jó, legalább fényképezze le. Okés, pár óra múlva jött 3 kép. Megláttam, és szerintem még a leghülyébb is észrevette volna, hogy sima paint-szerkesztés az egész...Írtam a srácnak, hogy ne nézzen madárnak, de ő állította, hogy eredetiek, meg hogy az sem tudja hogyan lehet szerkeszteni (persze nem hittem el). Azért felhívtam a T-t, hogy utánajárjak a dolognak, hátha lopott is, és akkor megy a feljelentés.
Na és itt jön a T: annyit sem mondtak el, hogy kinek a nevén van, vagy hogy előfizetéses (részlet vagy egy összeg) vagy dominós. És érted, valaki megveszi az 1 hónapos telefont, amit részletre vettek (azt hiszem minimális 5-10k-t kellett akkor befizetni), és akár következő napon tiltják is - nem tud semmit sem csinálni...

dedike: szerintem is...Nem hiszem el, hogy pl. az N8-nak ilyen magas az ára, egyszerűen vicc.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7331) dedike válasza rizso (#7330) üzenetére


dedike
addikt

Két hete sikerült emelniük rajta kicsit... bár ez nekem jó, lehet el kellene adnom... :D ;]

Jó szerencsét!

(#7332) rizso válasza dedike (#7331) üzenetére


rizso
addikt

Ne is mondd...Odaadom öcsémnek a wave-em, és akarok helyette valamit, csak most valahogy nem nagyon tetszenek az árak (az meg főleg nem tetszik, hogy emelkedett az N8 ára). Azt hiszem kivárok, és elvegetálok valamilyen telefonnal, amit a fiók alján találok - azért 10-20k mégiscsak 10-20k (már ha csökken ennyit akcióban).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7333) Liudvikas válasza lindermen (#7327) üzenetére


Liudvikas
tag

azért Wave II-nél vicces az AMOLED ;] ...

(#7334) krisi047


krisi047
aktív tag

Nem tudja véletlenül valaki, hogy mennyibe kerül T-mobile számról a 1270-es Vodafone ügyfélszolgálatot hívni?

(#7335) dedike válasza krisi047 (#7334) üzenetére


dedike
addikt

Belföldi kék szám szerint díjazott a dolog! 42 forint/perc.. ;)

Jó szerencsét!

(#7336) 1430 válasza dedike (#7280) üzenetére


1430
senior tag

Nos, megtaláltam a módosítások hatását a belső anyagokban, melyben az szerepel, hogy ha átiratod más nevére vagy megszünteted a T-Home szolgáltatásaidat, a prémium regisztráció attól még megmarad, ott lesznek a T-Home-os adataid, csak nem lesz mögötte szolgáltatás. arról sajna nem szól a fáma, hogy mi lesz a pontokkal, de ez alapján úgy gondolom, hogy megmaradnak a prémium kártyán, amit majd például T-Mobile oldalon elkölthetsz. ;)

Különben miért kell úgy aggódni egy kis N8-as áremelés miatt? 110-ről 90-re leakciózni jobban fog hangozni, mint a 100-ról 90-re. ;] Előre szólok, hogy ez csak vicc volt részemről, nem szoktam ilyen jellegű "akcióval" találkozni a cégnél. Lehet csak készlethiány várható, ezért a keresletet próbálják mérsékelni, hogy tovább kitartson...

agemate
Ha nem jelez vissza a készüléked, hogy rendben fogadta az MMS-t (hibás készülékbeállítások), akkor az érvényességi idő végéig 24 óránként megpróbálja leküldeni a rendszer (és nem a feladó küldözgeti naponta). Egyébként van más megoldás a T-Mobile honlapján, hátha megspórolsz egy kis pötyögtetést. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7337) dedike válasza 1430 (#7336) üzenetére


dedike
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :R

Jó szerencsét!

(#7338) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mit lehet azzal kezdeni hogy amikor a telefonomon bekapcsolom a mobilnetet eltelik 4-5 perc mire ténylegesen használni tudom? Addig semmi adatforgalom nincs, utána viszont stabil. Próbáltam fedett helyen, szabad ég alatt de mindenhol ilyen. T-mobilos Média mánia díjcsomagom van és a lefedetség állítólag tökéletes. Előtte Telenoros voltam de ott bekapcs. után azonnal hasított a 3G.

(#7339) nova001


nova001
senior tag

heloo
jo kérdésem van :D Média- Mánia XS dijcsomagban a mobil tv ami ugye 5 óra az már benne van a havi dijba vagy külön kell fiezni/aktiválni ?

+ felmondtam 1 éve az előfizumat és most akartam ujat venni de mondták hogy van tartozásom amiröl nem tudtam...mivel hétvégén basznak dolgozni ezek mondták menyek visza hétfön...ha kifizetem a tartozást akkor lehet uj előfizuz venni vagy felkerültem a fekete listára ?

[ Szerkesztve ]

(#7340) dedike válasza nova001 (#7339) üzenetére


dedike
addikt

Benne van a havidíjban! Aktiválni külön kell! ;)

Amennyiben a MédiaMánia díjcsomagok valamelyikére történő előfizetéskor
nincs aktív Mobil TV szolgáltatása az előfizetőnek, akkor a Mobil TV szolgáltatás díjcsomagon belüli igénybevételéhez a Mobil TV szolgáltatást az
előfizetésen külön aktiválni szükséges. A Mobil TV szolgáltatás igénybevételére a díjszabás 4.4.1. pontjában foglaltak az irányadóak. MédiaMánia díjcsomagok
esetében, amennyiben az előfizető a Mobil TV szolgáltatást folyamatosan 45 napon keresztül nem veszi igénybe, a szolgáltató jogosult a Mobil TV
szolgáltatást deaktiválni. A Szolgáltatás igény esetén újra aktiválható. Az aktiválás a MédiaMánia díjcsomagokon belül díjmentes.

Azt pedig, hogy vehetsz-e, szerintem ott meg fogod tudni! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7341) nova001 válasza dedike (#7340) üzenetére


nova001
senior tag

akkor nem kell fizetni érte külön köszönöm :)

3000 ft havidíjat megér szerinted ? ugy hogy a mobilszámlám ezzel a percdijjal kb 2000ft lenne (1 óra/hó)

(#7342) ZoliM@ster válasza nova001 (#7341) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

A 2990 Ft teljesen lebeszélhető.Ergo ha jól értelmezem amit írtál,bősébesen megéri,mivel ezen felül még van 150Mb net meg az 5 óra MobilTV is.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7343) dedike válasza nova001 (#7341) üzenetére


dedike
addikt

Nekem is az van jelenleg! ;)

Jó szerencsét!

(#7344) nova001 válasza dedike (#7343) üzenetére


nova001
senior tag

szuper :D
akkor az rájön pluszba ingyért az alaphavidijra a 10sms, 150mega net és 5óra tv ?
ugy lenne a frankó :C

(#7345) ZoliM@ster válasza nova001 (#7344) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Gyakorlatban igen,persze nem ingyen, hisz bele van kalkulálva az árba,de ha úgy nézzük akkor igen ingyen,mivel ugye a 2990Ft-ot 100%-ban lebeszélheted.Nagyon tetszetősek ezek a MédiaMánia csomik :))

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7346) dedike válasza nova001 (#7344) üzenetére


dedike
addikt

Pontosan így van! Amiket felsoroltál, azokat a díjcsomag tartalmazza! ;)

Jó szerencsét!

(#7350) rizso


rizso
addikt

Srácok!

Ha valaki vesz a T-nél egy telefont hűségpontokra előfizetés meghosszabbítással, a telefont eladja nekem, az előfizetést pedig mégsem fizeti, akkor letilthatják a telefont?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.