Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) Zeki válasza Teko001 (#47991) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nos, új simet is adtak már, azzal sem ment a mobilnet. Aztán a 1430-on a technikus valaki más segítségével megoldotta. Valami beakadt a rendszerbe, azért nem aktiválódott igazából a mobilnet.

Jártam már így egyenlegfeltöltéssel is, szintén éjfél után csináltam azt is, még jó hogy nem léptem el a weboldalról, így tudtam csinálni egy képernyőmentést, a tranzakció azonosítóval. Konkrétan délután sikerült elintéztetni, hogy az egyenlegen is megjelenjen, és nem csak kifizetve legyen.

(#48002) Segitsegkero válasza pepe091 (#48000) üzenetére


Segitsegkero
újonc

Nagyon köszönöm a segítségedet!

(#48003) cris78


cris78
őstag

Van kuponos app :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#48005) Zeki válasza #40993792 (#48004) üzenetére


Zeki
nagyúr

0:30 és 1:30 között. Lehet időnként akkor fut át a rendszeren valami.

(#48006) Logeeen


Logeeen
senior tag

Ez a Music opció tényleg ingyenes az első 30 napban?
A 30. napon le kell mondani, vagy magától megszűnik?

#Xiaomi 13T#

(#48007) ShadowX válasza Logeeen (#48006) üzenetére


ShadowX
őstag

Le kell mondani. És tényleg ingyenes. De én elfelejtettem lemondani és ki lett számlázva a köv. hónap is, de valahogy nem bánom. Nem rossz dolog ez a spotify.

(#48008) Logeeen válasza ShadowX (#48007) üzenetére


Logeeen
senior tag

Folyamatos internetkapcsolat kell hozzá, vagy le lehet tölteni előre is a zenéket?

#Xiaomi 13T#

(#48009) raziel01 válasza Logeeen (#48008) üzenetére


raziel01
veterán

Lelehet tölteni. (offline mód)

(#48010) pepe091 válasza Logeeen (#48008) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Le lehet tölteni a zenéket előre is.

Más: Nálatok sem működik már megint a honlapon a bejelentkezés? Folyamatosan Technikai hibát ír, pluszban a Telekom appot sem lehet elindítani, az is folyton hibát dob.

(#48011) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nektek írja már a havi számlát az online felület? Mindig elsején kapom de tegnap meg ma reggel sem volt még ott.

(#48012) HofiZoli válasza pepe091 (#48010) üzenetére


HofiZoli
senior tag

egyszer csinálta, másodszorra beengedett, kb 2 perce
-secret- szerintem ma meglesz a számla is

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#48013) Logeeen válasza raziel01 (#48009) üzenetére


Logeeen
senior tag

Köszi!

Neked is Pepe!

Ki is próbálom akkor :)

#Xiaomi 13T#

(#48014) #78121280 válasza -secret- (#48011) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nekem reggel már fent volt a számla.

(#48015) ShadowX válasza pepe091 (#48010) üzenetére


ShadowX
őstag

Engem az app vág ki folyamatosan. Ez kicsit bosszantó....rendberakhatnák igazán.

(#48016) palee69


palee69
senior tag

3 böngészővel próbáltam egyikkel sem bírok belépni megnézni a számlámat :W

(#48018) palee69 válasza #40993792 (#48017) üzenetére


palee69
senior tag

Teljes mértékben igazad van :)
csak egy kicsit bosszantó :(((

(#48020) HofiZoli válasza palee69 (#48016) üzenetére


HofiZoli
senior tag

nálam már működik

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#48021) 313313 válasza palee69 (#48018) üzenetére


313313
addikt

Pedig nincs ez másképp a neptunnal és etr-el sem. Tantárgyfelvétel előtt órákkal belépve 5-10 percenként nyomogatod az f5-öt, hogy ne dobjon ki a rendszer és imádkozol, hogy mindent felbírj venni...
Egy szó, mint száz minden rendszer megtud hasalni, ha egyszerre sokan használják...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48022) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Az normális jelenség, hogy már megkaptam az előző havi e-számlámat (ki is fizettem), de az aktuális havi forgalomnál még mindig majdnem 2000ft-ot ír, amikor ebben a hónapban még nem is telefonáltam?

Köszi!

(#48024) Vangelis válasza #40993792 (#48023) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah nekem is 10 e többet mutatott.. de számlázni már jól számláztak.
Igaz én nem is használom az előfizetést semmire.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48025) kali válasza r3dsnake (#48022) üzenetére


kali
legenda

kell néhány nap, mire realizálódik; link

(#48026) pepe091 válasza ShadowX (#48015) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Végül 10. próbálkozásra engem is beengedett. De az a vicc, hogy mind a 10 alkalommal küldözgette az SMS-t, hogy sikeresen beléptem, holott csak utoljára sikerült..

(#48021) 313313

Azért Magyarország legnagyobb telekommunikációs cégét és egy magyar egyetemet ne hasonlítsunk össze ilyen téren. A Telekomnak talán illene olyan szerverparkkal rendelkeznie, hogy elviselje az ilyeneket. Egyébként meg szerintem nem mi vagyunk többségben akik egyből ki szeretik fizetni a számlájukat, és már ennyitől is omladozik a rendszer..

(#48027) Prien


Prien
addikt

Kaptam egy e-mailt, hogy a kívánságlistára tett termék megérkezett a webáruházba, örömmel várják a megrendelést,stb...ott a link is... belépek, de semmi, ugyanazt a készlethiányt mutatja, nem is lehet rendelni.

Ilyenkor mi van? Mennyi idő, amíg frissítik a honlapot? Nem úgy kéne, hogy a honlap frissítése után küldeni az e-mailt? :U

A kevés is több a semminél.

(#48028) kali válasza Prien (#48027) üzenetére


kali
legenda

vagy pont fordítva történt, kikerült a termék elérhetősége - esetlegesen nem is nagy darabszámban -, kiküldték a tájékoztató leveleket, és mire beléptél, már megrendelték mások, mert gyorsabban reagáltak a levélre, vagy épp anélkül is pont akkor rendeltek online.

[ Szerkesztve ]

(#48029) Prien válasza kali (#48028) üzenetére


Prien
addikt

10 vagy 15 perc telt el a levél és a belépés között. Ha ennyi idő is kevés volt, akkor nem tudok mit tenni. :D Remélem, nem csak 5-10 db-os készletek érkeznek.... :O

A kevés is több a semminél.

(#48030) kali válasza Prien (#48029) üzenetére


kali
legenda

biztos előfordul néha, hogy igény esetén visszavonnak elfekvő néhány darabot az üzletekből, és ha többen is jelezték korábban, hogy rendelni szeretnének olyat, akkor arra a kevéske darabra gyorsabban ráugorhat más, ezért érdemes fürgének lenni, mert ilyen módon szerencse kérdése is a dolog.

(#48031) nobiand válasza Prien (#48029) üzenetére


nobiand
aktív tag

Véletlenül nem HTC Desire 310- szerettél volna?

(#48032) tipuka válasza pepe091 (#47858) üzenetére


tipuka
addikt

Szia!

Most újra elolvastam a hsz-eidet, de az ára nem stimmel nekem. :D 3090 FT az 5GB és1030 FT+3090FT az újraigénylés, tehát összesen 3090+1030+3090= 7210FT nem?:D Holnap van időm bármit kérni, holnap muszáj lesz aktiválni valamit, addig ezt gondoljuk már át kérlek. :D :R

(#48033) pepe091 válasza tipuka (#48032) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem. Mert bármikor aktiválod, részarányosan számlázódik attól függetlenül, hogy mennyi adatforgalmat használtál el. Az akkori példámmal azt hiszem 10 napokkal számoltam. A havidíjat el kell osztani 30-cal, mert a szeptember 30 napos, így megkapod, hogy naponta mennyibe kerül, ez 103 Ft. Ezt annyival szorzod, ahány napig használtad. Viszont mikor már másodjára aktiválod, akkor a belépési díjat ki kell fizetni, ami 3090 Ft, erre jön rá utána szintén naponta a 103 Ft, amíg le nem mondod.

(#48034) Teko001


Teko001
őstag

A T-Mobilos felületen meglehet valahol nézni az elmúlt hónapok számláit (úgy mint T-Homenál PDF-ben)? Ha igen, pontosan hol? Nem igazán találok ilyesmit

(#48035) kali válasza Teko001 (#48034) üzenetére


kali
legenda

igen, a belépést követően; főoldal -> számlák
a befizetett számlák szekcióban, a részletek oszlopban ott figyelnek a *.pdf hivatkozások.

[ Szerkesztve ]

(#48036) Teko001 válasza kali (#48035) üzenetére


Teko001
őstag

Nah hát igen, ilyen nincs. Azért köszi :)

(#48037) Prien válasza nobiand (#48031) üzenetére


Prien
addikt

Nem-nem :N

A kevés is több a semminél.

(#48038) kali válasza Teko001 (#48036) üzenetére


kali
legenda

nem csak az idei, de évekre visszamenőleg is látom és letölthetem a számlákat.

(#48039) Teko001 válasza kali (#48038) üzenetére


Teko001
őstag

Nem arról van szó, hogy nem hiszem el, csak nálam nem jelenik ez meg.

(#48040) Fr3eWar válasza A@ron (#46085) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Hali,

Ez volt talán az a hozzászólás amit kerestem.
Szóval, jelenleg két mobil előfizetésünk van a T-nél.
Az egyik számról lejárt a hűség már áprilisban, a másikra novemberben fog.

Elképzelhető, hogy most szeptember végén lecserélnénk a telefonokat újabbra, így Kb 300K-lenne amit otthagynánk a T-nél, lehet hogy egy része részletre menne.

Mit jelent az hogy rosszabb árakon lehet készüléket kihozni, illetve nincs részletfizetési lehetőség sem az egyik számra?

Köszi!

(#48041) tipuka válasza pepe091 (#48033) üzenetére


tipuka
addikt

Nagyon jó!! :)) köszönöm szépen. :R ( max egy hetet leszek bent elméletileg szerencsére, remélem nem csak mondják, mert 103x7+3090 forintból meg is van. )
Mindent értek. Azonnal kapok egy értesítő sms-t hogy sikeresen megvettem a plusz 5GB-t jól gondolom? :)

[ Szerkesztve ]

(#48042) somasz


somasz
addikt

Üdv!

Húgom kivitt magával Németországba egy itthoni T-függő Lumia 520-t, de nem fogadja el a kinti T-s kártyáját.
Van különbség? Meg lehet oldani valahogy egyszerűen, hogy elfogadja? Mégis csak egy cég...
Ötletek, tippek?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#48043) r3dsnake válasza somasz (#48042) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem is fogja elfogadni, hivatalosan lehet függetleníteni a T-nél asszem 15e körüli összegért.

(#48044) kali válasza Fr3eWar (#48040) üzenetére


kali
legenda

szia,

a hűség lejárta előtt, tehát előrehozottan előfordul bizonyos készülékeknél, hogy a le nem járt néhány hónap hűséget hozzácsapják a készülék árához, de az jellemzően csak úgy 1000 ft havonta, de ez nem minden telefonra igaz, típus függvénye is.
a részletfizetés adott típusú készülék és konstrukció függvénye, hogy adott készüléket adják megfelelő díjcsomagban részletre, vagy sem.

somasz; szia, nincs egy cég, minden országban más és más a szolgáltató hálózati kódja, 21630 a magyar telekom, más országokban ez a kód eltér telekom esetén is, és így van ez más szolgáltatóknál is, nem lehet azonos hálózati kódja egy szolgáltatónak két eltérő országban.
a hivatalos, szolgáltató általi függetlenítés a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#48045) Fr3eWar válasza kali (#48044) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm!

Akkor majd bemegyek érdeklődni.

(#48046) somasz válasza r3dsnake (#48043) üzenetére


somasz
addikt

Ha más szolgáltató kártyájáról lenne szó, megérteném, de így... :W

kali: értem, köszi!
hamarabb kellett volna tájékozódni :(

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#48047) club1 válasza somasz (#48046) üzenetére


club1
veterán

Más szolgáltató kártyájáról van szó. Két teljesen más hálózatról van szó, amiben van néhány közös elem, a hálózat kódja viszont pont nem az.

(#48048) eastsider válasza somasz (#48046) üzenetére


eastsider
nagyúr

fizikailag teljesen más a hálózat. attól, hogy egy anyacég, még tök más, az itthoni T-nél van beregelve

(#48049) somasz válasza eastsider (#48048) üzenetére


somasz
addikt

és club1!

Köszi, akkor csak én vagyok a gyökér, nem tudtam, hogy mennek a dolgok.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#48050) glaci válasza somasz (#48042) üzenetére


glaci
őstag

Persze egyszer majd a nagy Európai Únió még meghozhatja azt az egyetemes európai szolgáltatót is, és akkor majd a roaming is okafogyottá válik, akárcsak ez a SIM lock mizéria.
De van egy olyan érzésem, hogy ez még nagyon nem mostanában fog bekövetkezni.
Mindenesetre szép álom ... (Talán túl szép is ahoz, hogy valaha is valósággá válhasson.)
(De ha mégis lesz: Na akkor majd nem lesz ilyen gondod.)
Addig sajnos minden szolgáltató külön céget tart minden országban. (Külön hálózati azonosítóval, külön SIM lock -al, külön tarifával ... Minden országban - mást és mást, ahol amit megérdemelnek az előfizetők és amennyit még ki tudnak fizetni!)

(A végén ironizáltam, nehogy flame legyen ám belőle!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.