Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) xy2003


xy2003
tag

Sziasztok.

Dominosként mit (és meddig)kell tennem az azonosításhoz,vagy egyáltalán már életbe lépett a szigorítás?

(#79002) kovacss72 válasza xy2003 (#79001) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Ez engem is érdekelne. Van 1 SIM -em, amit már évekkel ezelőtt vásároltam készülékkel együtt kéz alól. A Telekom fiókban az én adataimmal lett beregisztrálva, de előfizetőként egy .... Mobile kft. nevét mutatja.
Azonosításra felszólítást nem kaptam.
4-5e Ft -ot nem szeretnék költeni az átíratásra, valamint lehet az a cég már rég meg is szűnt.

(#79003) Beca1990 válasza kovacss72 (#79002) üzenetére


Beca1990
senior tag

mindenki aki érintett tájékoztatást fog kapni vagy e-mailben vagy SMS-ben vagy postai úton...
jövőre...

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#79004) xy2003 válasza Beca1990 (#79003) üzenetére


xy2003
tag

vagy majd ha letiltották a kártyát és reklamálnék bőszen mutogatnak az áfsz-re,hogy mér nem olvastam :)
lesznek itt érdekes dolgok ha e-mailben vagy postán akarják értesíteni a nagyérdeműt.

(#79005) lugosi válasza Soulfly842 (#78993) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Örülök, hogy újra itt vagy!

(#79006) bernel válasza 4Grider (#78973) üzenetére


bernel
tag

Jó lenne, ha eljutnánk egyszer oda, hogy havidíj nélküli net is lenne, mint a dominós telefonálásnál, hogy egyszer megvenném az adatot (pl. 1 GB), és aztán amíg az tart, addig használhatnám minden plusz díj nélkül, és csak akkor fizetnék újra, ha az elfogyott.

(#79007) Zeki válasza bernel (#79006) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van. LE VAGY MARADVA. :)

Maraton a neve.
Egyszeri díj, csak a napinetet le kell kapcsolni, és az ügyfélszolgálaton a technikai netet bekapcsoltatni. Akkor megy a Maraton.

[ Szerkesztve ]

(#79008) bernel válasza Zeki (#79007) üzenetére


bernel
tag

Olvastam, de ez gondolom csak egy bug, amit még nem foltoztak be, nem egy tartós, hivatalos megoldás, amire lehet alapozni hosszú távon.

(#79009) 4Grider válasza Zeki (#79007) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Maratonnal az a probléma, hogy meglévő net mellé javasolt mobilnet csomag. A technikai net nem meglévő csomag, így joggal utasítják el a bekapcsolását az ügyfélszolgálaton.

(#79010) Zeki válasza 4Grider (#79009) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért kell technikai net, hogy a feltöltés után járó 100 mega bónusz neted valahogy igénybe tudd venni. De nem akarsz napinetet, mert az meg számlázódna utána.
Ezt lököd a 1230-nak.

[ Szerkesztve ]

(#79011) Beca1990 válasza Zeki (#79010) üzenetére


Beca1990
senior tag

1430 :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#79012) Zeki válasza Beca1990 (#79011) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az. :)

(#79013) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Kaptam egy új simkártyát a fatertől. Az "előfizetői szerződés üzleti előfizető részére" a kezemben van. A tmobile oldalán szeretném hozzácsapni ezt az előfizut a fiókomhoz, viszont se felhasználónevet se jelszót nem tudok. Kihez forduljak első körben?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79014) -secret- válasza K1nG HuNp (#79013) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Belépésnél felhasználónév lehet a telefonszám is. Kérsz rá egy jelszó emlékeztetőt, kapsz egy sms-t aztán kész.

[ Szerkesztve ]

(#79015) bernel válasza Zeki (#79010) üzenetére


bernel
tag

Ez kicsiben lehet, hogy megy, de ha sokan kezdik ezt csinálni, akkor fel fognak figyelni rá, és csak egy patch kérdése, hogy technikai nettel ne menjen a maraton.

Oda kellene eljutni, hogy hivatalosan vehessek 1GB netet, minden más feltétel nélkül, és addig használhassam, olyan ütemben, ahogy akarom, amíg el nem fogy. Mint a Dominós telefonálásnál.

Talán ha a Digi elindítja a saját szolgáltatását, akkor remélhetőleg felkavarja majd kicsit a piacot.

(#79016) K1nG HuNp válasza -secret- (#79014) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

"A [...] telefonszámmal nem állíthatsz be új jelszót. Akkor ez így fail :(((

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79017) dptrsk válasza K1nG HuNp (#79016) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez esetben személyesen tudaz intézkedni.
Vagyis az, akinek a nevén van a SIM.

(#79018) Frankné


Frankné
újonc

Tegnap jártam ügyfélszolgálaton.
Volt egy régi kártyás telefonom, kérdezem, hogy a számot fel lehet-e éleszteni.
Azt mondták, hogy nem. De meg is kérdezték, hogy mi a szám. Megmondtam. Megnézték, azt mondták, hogy ez még aktív. Mondom, akkor próbáljuk ki. Felhívom, jelzi a készülék, hogy van nem fogadott hívás, de nem csöng. Azt mondták, biztos hibás a készülék. Mondom, itt az új készülék, tegyük át a kártyát. Igen ám, de a SIM kártya mérete nem volt jó. Kaptam új kártyát ugyanezzel a számmal. Betettük, felhívtam, kicsengett.
Feltöltöttem rá 3500 Ft-ot. Megyek haza, háromszor is csengett az úton, Felvettem, valaki idegent kerestek.
Gondoltam, téves, semmi gond. Ma próbálok telefonálni, nem működik, kiírja a készülék, hogy csak segélyhívásra használható. Hívom a számot, nálam nem cseng, de valaki idegen felveszi. ....

Hívtam a 1430-at elmondtam, hogy mi van. Nem értik, ez hogy lehet. Bediktáltam a kártya vonalkódját is. A rendszerükben ez nem is létezik.... Viszont ez a szám tényleg más nevén van

Na most mit csináljak? Buktam a feltöltést, meg mindent? De hiszem az SMS is megvan, hogy feltöltöttem azt a pénzt. Akkor azt hogyan kaphattam meg azt az SMS-t?
Mert ugye mondhatják, hogy bárkinek feltölthetek, ez nem bizonyít semmit. De kaptam SMS-t is, hogy rendben van a dolog!!!!

Ja és blokkot, számlát, semmit nem kaptam... de az SMS megvan, és a hívásinfó is, hogy tegnap még működött minden. Corvin Plaza ügyfélszolgálaton történt.

[ Szerkesztve ]

(#79019) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#78993) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi, hogy vissza jöttél, hiányoztál! ;)
Nem felejtem mikor segítettél tavaly az akció kamerában. :)

(#79020) br4adam válasza Frankné (#79018) üzenetére


br4adam
aktív tag

Valószínűleg rossz számhoz kaptad a simet. Az előfizető meg kért rá egy kártyacserét ezért nem működik most a kártyád.

(#79021) Frankné válasza br4adam (#79020) üzenetére


Frankné
újonc

Tegnap óta kért cserét?
Na meg tudtam hívni is a számot még tegnap. Ugyan nem vettem fel a telefont, de a híváslistában benne van hogy melyik számról van nem fogadott hívásom.
És azért is tuti, hogy jó volt a szám, mert a névjegyzékből választottam ki, hogy kit hívok fel, mindegyik esetben.

[ Szerkesztve ]

(#79022) Keem1


Keem1
addikt

Az normális, hogy a dec. 19-én lejáró, ám a Díjneten dec. 16-án kifizetett számlát a Telekom rendszere lejárt számlának titulálja?
A UPC kb. 2 munkanapon belül visszaigazolja a fizetés tényét, ami a Díjnetben is látszik, plusz az ő rendszerükben is rendezett. A Telekom ezt miért nem tudja? Pláne 15 (!!!) nap alatt, amiből "csak" 9 volt munkanap.
Remélem, nem fognak valami felszólítót, késedelmi kamatot, stb. rám vágni, mert időben fizettem, csak elb@lf@szkodják...

[ Szerkesztve ]

(#79023) goop válasza Keem1 (#79022) üzenetére


goop
őstag

Normális, én is így jártam, ezért is fogom hanyagolni a díjnetet.
Rég be volt fizetve, de még 1 hétig ott virított, hogy lejárt számla, aztán egyszer fizetett lett.

(#79024) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Boldog Új Évet Mindenkinet! :)

(#79025) Zeki


Zeki
nagyúr

Olcsobb netet az uj evben! ;)

(#79026) glaci válasza Zeki (#79025) üzenetére


glaci
őstag

És ne csak az ÁFA csökkentése miat !!!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#79027) ANDROID??? válasza glaci (#79026) üzenetére


ANDROID???
addikt

+t ;)

(#79028) PainKiller13 válasza Zeki (#79025) üzenetére


PainKiller13
őstag

Esetleg újévi telefonakció is jöhetne :))

(#79029) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Telekom vonalon én csak annyit kívánok 2017-re, hogy ne legyenek olyan leállások, amik 2016-ban előfordultak.

(#79030) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

hoppáré!
Mitől mentek lejjebb az árak ?
Most én speciel a netplusz adat kiegészítőket nézem.

buék!

(#79031) Vangelis válasza Sterilzona (#79030) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Áfa?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#79032) Sterilzona válasza Vangelis (#79031) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Most kérdezed vagy mondod ? :)
Nem nagyon követem az ilyen dolgokat.

(#79033) ANDROID??? válasza Sterilzona (#79030) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tök mindegy mitől. Baj? Tegyél panaszt :D

(#79034) dedike válasza Sterilzona (#79032) üzenetére


dedike
addikt

Áfa. :)

Jó szerencsét!

(#79035) StLui válasza Sterilzona (#79032) üzenetére


StLui
veterán

Pedig napi szinten emlegetik tévében, rádióban, netes hírekben

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#79036) ANDROID??? válasza dedike (#79034) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem baj az, hogy alacsonyabb lett. :K
Van, hogy csak az oka a fontos nem az, hogy alacsonyabb lett? :D

[ Szerkesztve ]

(#79037) St3ven


St3ven
addikt

Látom semmi lényeges nem változik február 1-től az ÁSZF-ben. Ez akkor azt is jelenti, hogy marad a Domino Most opció díja 0Ft/hó?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79038) 4Grider válasza St3ven (#79037) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel a Domino Most promóciós opció, ezért nincs benne az aktuális ÁSZF-ben. Ebből következik, hogy ha nem kerül bele február elsejével az pont két dolgot jelenthet:
1., Megszűnik a promóció
2., Meghosszabbítják a promóciót

(#79039) Sterilzona válasza ANDROID??? (#79033) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Tökmindegy. Persze.
:)
Nem panaszkodásként írtam.

(#79040) Zoty4 válasza Sterilzona (#79039) üzenetére


Zoty4
őstag

Minden dijcsomag olcsobb lett, meg a next s csomagok is :DD

(#79041) Zeki válasza Sterilzona (#79039) üzenetére


Zeki
nagyúr

Net Áfa 27-ről 18% lett. Csirke-tojás-tej termék meg 5%.

(#79042) Sterilzona válasza Zeki (#79041) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Csirkéről hallottam, lidl újságból :)
Netről, meg talán , most hogy így mondjátok, még tavaly valamikor jöttek a jó hírek. De aztán én ezt el is felejtettem. Sebaj. Most legalább meglepi volt.

(#79043) Vangelis válasza Zeki (#79041) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor azért ment fel 300ft-ra egy liter tej....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#79044) dedike válasza Zeki (#79041) üzenetére


dedike
addikt

Majdnem. A net, a baromfihús, a tojás és csak a friss tej (a tartósított, illetve ízesített készítményeké nem) ÁFA mértéke csökken. Csökken továbbá az étkeztetés után fizetendő ÁFA, attól függően, hogy hol fogyasztja el a vásárló. :)

(#79043) Vangelis:

Olyan vagy... :C

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#79045) Zoty4


Zoty4
őstag

Hol tudom megnezni a webfeluleten mikor jar le a husegidom?

(#79046) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Sziasztok!

Telekom előfizetésem van.
Sajnos a spíler tv-t nem tudom nézni(premeire league meccseket szeretnék nézni) , mivel a Digi nem vette meg a jogokat.
Tudnátok valamilyen alternatívát ajánlani , hogy orvosolni tudjam ezt a problémám?
Nem szeretnék telekomos tv-t itthon mivel a Digit prefarálom.
Platform ios.....

Válaszokat előre is köszönöm!

XBOX LIVE: rolandinho007

(#79047) SUPREME7 válasza tigomigocika (#79046) üzenetére


SUPREME7
őstag

Upsz, elnéztem :D

Bár ha a TV GO-ban nincs benne, akkor nincs más választás, mint a Telenor MYTV.

[ Szerkesztve ]

(#79048) Black_Raven válasza SUPREME7 (#79047) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezzel topikot tévesztettél!:)Telekomos

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79049) adyz.


adyz.
aktív tag

Sziasztok.

Történt egy véletlen káreset (kóla folyt a telefonomba, modell lényegtelen szerintem), van készülékbiztosításom (extra csomag). Valami kötelességem van ilyen esetben, vagy csak bemegyek egy üzletbe, elmondom mi történt, kifizetem az önrészt és kapok egy új telefont? :F

BÚÉK :)

(#79050) szabogabor10 válasza adyz. (#79049) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!
Itt megtalálod az infókat.

BÚÉK neked is. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.