Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) polonic válasza sutszi (#40998) üzenetére


polonic
félisten

Üzleti előfizetőknek üzleti szolgáltatásokat nyújtanak. Ott nem lehet VPN tiltás.

(#41002) csako


csako
veterán

Na, váltottam Move XS + NetPlusz L csomagra, előbbit szépen megcsináltam a netes felületen, utóbbit már sms-ben aktiváltam, mert "Hiba történt a feldolgozás közben". Egyébként az interneten lehet látni valahol, hogy NetPlusz L-em is van? Válasz SMS-t kaptam róla, hogy bekapcsolták, csak érdekel :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41003) r3dsnake válasza zichie (#40997) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor meg fakdem, es valtok. :)

(#41004) erdoke válasza csako (#41002) üzenetére


erdoke
titán

Állítólag nekem XXL-em van, de ennyi látszik a webes felületen:

A legjobb aláírás a héten

(#41005) csako válasza erdoke (#41004) üzenetére


csako
veterán

Akkor egyelőre "harmonizál" a weboldaluk többi részével :D
Nekem ott maradt a 30 MB-s Move XS.
Köszi.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41006) kali válasza erdoke (#41004) üzenetére


kali
legenda

nekem sem jelzi a netplusz bővítéseket egyik előfizetésemen sem, csak a díjcsomagban alapban adott kereteket jelzi ki, de haladnak lassan a javításokkal, csak helyreáll idővel...

(#41007) erdoke válasza kali (#41006) üzenetére


erdoke
titán

"Az Ön előfizetése nem tartalmaz mobilinternetre használható szolgáltatást."

Ez lenne az alap csomag? :F:))
Persze közben 24 Mbps feltöltést mérek úgy, hogy bent csak 3-4-es az LTE térerő.

A legjobb aláírás a héten

(#41008) kali válasza erdoke (#41007) üzenetére


kali
legenda

az a díjcsomagban foglalt adatforgalom... :DD
nekem kiírja a 30 megát - csak azt -, amiből vagy 600 megát leforgalmaztam 6 nap alatt - a gyakorlatban a netplusz l bővítőből -, ma indul újra az adatforgalmi keret, ezért tegnap én is lte meg h+ sebességet méricskéltem kíváncsiságból, mert amúgy nem szoktam ennyi adatforgalmat bonyolítani, bőven elég 1 gigabyte a mobiltelefonra egy hónapra.
westend city center, a kajáldás rész tömve 20 óra környékén, az emberek jelentős hányada a telefonját pötyködte - a mérések miatt én is :) -, az eredményekkel nem trollkodok, de aki az lte ellen van, hogy elég neki a h/h+ is, az ilyen helyen is hasonlítsa össze, ahol kis helyen sok ember lóg a hálón, és bizony sebességben és válaszidőben is látni/érezni fogja a különbséget, és nem csak mérésekkel, hanem akár már a húzósabb oldalak betöltésénél is...

(#41009) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem ha egy Magyarországon vásárolt T-mobile-os Sony Xperia Z magammal viszek Angliába és az ottani T-mobile-nál vásárolok bele egy SIM kártyát akkor azzal működni fog vagy nem?
Előre is köszönöm a választ :R

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#41010) St3ven válasza DataTraveler (#41009) üzenetére


St3ven
addikt

Nem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41011) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

hoppá!

Sony Xperia Z1 Compact - hamarosan
Már nagyon kiváncsi vagyok, mennyi lesz.

(#41012) dedike válasza Sterilzona (#41011) üzenetére


dedike
addikt

160 000.... Két év hűséggel az előfizetésre és a Next S díjcsomagra.... :Y ;]

Jó szerencsét!

(#41013) Sterilzona válasza dedike (#41012) üzenetére


Sterilzona
senior tag

pfff

(#41014) tomy86 válasza dedike (#41012) üzenetére


tomy86
addikt

A Sony Centerben meg 169900 a független.

(#41015) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Helló ! Ha írok SMS-t egy külföldön tartózkodó számnak akkor azt megkapja? Vagy kell valami extra folyamatot csinálnom érte? És ha nem küldte el akkor azt tudom valahol ellenőrizni (android)

halahala

(#41016) erdoke válasza xenom0rph (#41015) üzenetére


erdoke
titán

Ha be van kapcsolva, akkor megkapja. Tudtommal a legtöbb országban nincs költsége a külföldön fogadott SMS-nek, emiatt külön tiltani se lehet.

A legjobb aláírás a héten

(#41017) Varszegig válasza polonic (#41001) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért ez nem teljesen így megy. Én üzleti célra (is) használom a mobilomat. Viszont nem fogok üzleti előfizetést venni, mert egyrészt értelmetlenül drágák, másrészt az eva-s cégem nem tudná elszámolni.
Viszont a céges használathoz a vpn nekem alap fontosságú. Ha nem tudom pl. elérni az amazon console-t (márpedig azt csak vpn-en át tudom), akkor kb. olyan, mintha nem is lenne erre a célra mobilnetem. Szóval, ha a szolgáltatóm egyoldalúan módosítani az ászf-et, és korlátozná a vpn elérésemet, akkor azt hiszem felügyeleti panasszal élnék. Nem sajnálnám rá a 3000 Ft illetéket.

(#41018) erdoke válasza Varszegig (#41017) üzenetére


erdoke
titán

Nekem külföldi a munkáltatóm, és egyszerűen nem bajlódtak azzal, hogy itthon egy embernek mobilos szerződést kössenek, egyszerűen térítik a számokhoz tartozó összes költségemet. Ebből kifolyólag én se üzleti előfizetéseket használok, és ugyancsak rosszul érintene a VPN korlátozás.

A legjobb aláírás a héten

(#41019) xenom0rph válasza erdoke (#41016) üzenetére


xenom0rph
őstag

Megkapta.. Köszi a választ !

halahala

(#41020) djculture


djculture
félisten

Pedig most ebben a pár hónapban mindent megfognak lépni korlátozásilag ami lehetséges utána ugyis tudják ők is hogy felkell majd ezekt oldani mivel eu-s jogszabály tiltani fogja juliustól ezeket. Addig kell kihúzni valahogy az ügyfeleknek akik használnak ilyen szolgáltatásokat

[ Szerkesztve ]

(#41021) savoo


savoo
addikt

Mi a pöcsért nincs hétvégén szerviz?

(#41022) ShadowX válasza savoo (#41021) üzenetére


ShadowX
őstag

Bizonyos helyeken van. Pl. itt Szegeden is van, de csak szombat délelőtt és egy helyen.

(#41023) savoo válasza ShadowX (#41022) üzenetére


savoo
addikt

Hú és tényleg. Kösz. Szerencséjük van. és olyan is van ami ma 9-ig nyitva van. Nagyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#41024) djculture


djculture
félisten

Apró televan előfizetésüket áruló hírdetésekkel.. Eco dícsomagtól kezdve fun aranykártyásig van minden
Szabadulna a nép a hűségtől ugylátszik...

[ Szerkesztve ]

(#41025) ShadowX válasza djculture (#41024) üzenetére


ShadowX
őstag

Vagy csak így volt olcsó a telefon....a telefon kell, de a hozzá kapcsolt előfizu nem.

(#41026) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak!

Kb egy órája vettem egy Business Net M csomagot egy iPad Air-hez... nano sim kártya be, pin kód beüt, de nem talál hálózatot. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehet a nyűg?

www.smart-bus.hu

(#41027) #TOTTI válasza ShadowX (#41025) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát igen, én ritkán mondom, hogy egy kötöttség kell, de a like300 maradjon amíg csak tud. :)

(#41028) savoo válasza savoo (#41023) üzenetére


savoo
addikt

Lófütty ezeknél a T partnereknél lévő szerviz semmit nem tud kb. Várhatok hétfőig.

(#41029) #99546112


#99546112
törölt tag

Estét!

Van egy iPad Air-em, amit még decemberben vettem. Namost havonta fizetem a törlesztőjét, de olyankor mit lehet csinálni, ha pl kettessével, azaz 2 részletet is szeretnék befizetni?! Banki átutalással fizetek, de ott csak egyet mutat, havonta 1x. Csekket nem szeretnék, vagy akkor kérjem meg csekken? Mert postán nincs időm álldogállni, nekem így kényelmesebb lenne.

Köszi.

(#41030) sutszi


sutszi
veterán

Next S csomag esetén a Telekom vezetékes hálózata minek számít? (hálón belül azaz ingyenes, vagy a 160 percből megy?)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41031) savoo


savoo
addikt

Hogy a búbánatban kell beaktiválni egy sim kártyát?

(#41032) mindemo válasza savoo (#41031) üzenetére


mindemo
csendes tag

nem tudom, hogy a kérdésed dominóra szólt, de azt biztosan tudom. 0-24 ig hívható a 06-30-633-6366 szám és ott kb 5 perc alatt. érdemes arról hívni őket, amit aktiválni szeretnél

(#41033) mindemo válasza sutszi (#41030) üzenetére


mindemo
csendes tag

korlátlan

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/havidijas/Next/Next_S

(#41034) erdoke válasza sutszi (#41030) üzenetére


erdoke
titán

Ott van a leírásban, hogy a Telekom mobilhálózata korlátlan, a többi belföldi irány nem.

A legjobb aláírás a héten

(#41035) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Olyan problémám lenne,hogy mióta szerződést hosszabbítottam,és hozzá részletre vettem telót,minden hónapban sms-t kapok a t-mobiltól,hogy mennyi a fennmaradó hátralékom.
Mivel több társkártyám is van,jó lenne ha ezt nem kapná meg mindenki.:)
Lemondható?Ha igen,hogyan?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#41036) dptrsk válasza beci (#41035) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez érdekes, nekem 2 eszköz is van részletre de egyszer sem kaptam smst, nem lehet hogy nem fizetted be időben a számlát és arról tájékoztattak, hogy elmaradásod van? Mert azt hogy elmaradás esetén ne figyelmeztessen nem lehet kikapcsoltatni.

(#41037) beci válasza dptrsk (#41036) üzenetére


beci
őstag

Számláról megy,onnan vonják.
Tehát késve fizetés nem lehet.
Eddig én sem kaptam,pedig volt már részletre telóm.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#41038) mindemo válasza beci (#41035) üzenetére


mindemo
csendes tag

lehet, hogy nem időre fizeted a telefon részletét? Általában a számla határideje nem esik egybe a telefon részletének rendezésével. Ha így van, akkor a megoldás az, hogy egyszerre rendezed őket és ha ezután is jön az sms, akkor a 1430-as számon jelzed ezt nekik.

update: ha számláról rendezed, akkor ezt az értesítést mond le a 1430-on, vagy személyesen bármelyik t pontban

[ Szerkesztve ]

(#41039) mikersz1


mikersz1
senior tag

Hali.

T-mobile-nál mennyibe kerül a függetlenítés, ha domino feltöltőkártyás vagyoK?

(#41040) br4adam válasza mikersz1 (#41039) üzenetére


br4adam
aktív tag

Egyszeri 25 ezer forint, ha jól tudom.

(#41041) sutszi


sutszi
veterán

(#41033) mindemo & (#41034) erdoke

Most ellentmondtatok egymásnak. Csak azért kérdeztem, mert úgy emlékeztem, hogy tavaly úgy szólt a szöveg, hogy a telekom vezetékes irányába is ingyenes a hívás...ez most változott vagy rosszul emlékszem?

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41042) Sanyaman válasza sutszi (#41041) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Nekem tavaly november közepe óta van Next S és szerintem akkor is csak Telekom mobilba volt ingyenes, a vezetékesbe a 160 percből jött le. De a leírás szvsz egyértelmű: Korlátlan beszélgetés Telekom mobilhálózaton belül alapdíjas irányba, belföldön

(#41043) 1430 válasza sutszi (#41041) üzenetére


1430
senior tag

Korábban sem volt erről szó, de egyáltalán megróbáltál ennek utánaolvasni, mielőtt kérdeztél? Mert szerintem nincs elrejtve a válasz a honlapon sem: "Korlátlan beszélgetés Telekom mobilhálózaton belül..."

szerk.: lemaradtam :D

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41044) sutszi


sutszi
veterán

Kösz a megerősítést...mindössze erre volt szükségem. Bár többet kaptam... :U
Nem kérdeznék hülyeségeket ha végre venné a fáradtságot a Telekom és normálisan megcsinálná a weboldalt és a hiteles információk lennének mindenhol feltüntetve. Meg lehet nézni nagyjából 1 hete miket lehetett itt olvasni, milyen katyvasz hülyeségek volta kint a weboldalon. Joggal feltételezhetem, hogy elírásról volt szó...Tegnap este valamelyik csomagot néztem és a részletes leírást kinyitva egy szép nagy Lorem ipsum fogadott... :F Ez mi?! Ilyen alapon bármit megkérdőjelezhetek. Néhol a pdf-es díjszabás dobott 404-et...
Tehát szándékomban állt utánaolvasni, de ha ennyi hibát látok, akkor mégis mi alapján döntsem el melyik az igaz és melyik van félrenyomva? Abba már nem is megyek bele, hogy mióta nem lehet kérdezni a fórumon?!
Csak hab a tortán, hogy most derült ki, hogy decemberben lemondott szolgáltatásokat nem időarányosan számlázták ki, hanem a teljes összeget és még az ügyfélszolgálat volt felháborodva, hogy miért nem akkor volt reklamálva...már késő... Fő a bizalom... :U

Egyébként a lényeg ott volt, hogy rosszul vagy jól emlékeztem-e a két hónappal ezelőtti állapotra. Ezek szerint rosszul... A jelenlegi "igaz" állapotot megtaláltam magamtól is, a kioktató stílus nélkül is...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41045) WhiteWalker válasza sutszi (#41044) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A vállalt 2 éves hűség díjcsomagomból van még hátra egy év...ez alatt is lehet másik díjcsomagra váltani? :R

(#41046) tomy86 válasza WhiteWalker (#41045) üzenetére


tomy86
addikt

Magasabb kategóriájú (drágább) díjcsomagra válthatsz kötbér nélkül (talán azonosra is, de ezt majd a hozzáértőbbek megmondják), alacsonyabb kategóriára váltás már kötbéres történet.

(#41047) WhiteWalker válasza tomy86 (#41046) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most Mozaik S van és arról váltanék kisebbre Move S-re...

(#41048) lord.lakli válasza WhiteWalker (#41047) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szerintem az már kötbéresen megy csak.

(#41049) erdoke válasza WhiteWalker (#41047) üzenetére


erdoke
titán

Kérdezd meg a 1430-at, van azért mozgástér díjcsomag kategórián belül, tehát az alja és a teteje között akár 25-30 % eltérés is lehet. Én pl. válthattam Mozaik XL-ről (16890 Ft) Next M ATK-ra, de csak hűség nélküli változatban (12990), a 9990-es, 2 év rabláncos már alacsonyabb kategória lett volna. Persze még jobb is így...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#41050) WhiteWalker válasza erdoke (#41049) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm Mindenkinek :R , felhívom őket, az a biztos .

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.