Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) tjb007 válasza albiosz (#6399) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Mi van a dobozban ? rész meg lett szüntetve (de lehet, hogy idővel visszakerül majd), szóval ne keresd :)

[ Szerkesztve ]

(#6402) dedike válasza albiosz (#6399) üzenetére


dedike
addikt

Jah! Hogy Te arra gondoltál, a készülék doboza mit tartalmaz! :B
Légy nyugodt, nem vakultál meg! ;)

safy:

Persze, pénz nem tűnik el! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6403) albiosz válasza tjb007 (#6401) üzenetére


albiosz
őstag

Világos, köszönöm a választ!

Kár érte. Szerintem hasznos tudni, hogy mi jár a készülékekhez. Adott esetben nem mindegy, hogy hány gigás is az a kártya vagy kell-e külön tokot venni.
Sok típusnál ki lehet nyomozni (pl. nokia honlap), de gyakran eltér a kapott tartozékok mennyisége/minősége a gsm üzletekétől (akiktől pl. a mobilarénások kapják tesztelésre), így az itt megjelenő tesztekre se hagyatkozhatunk teljesen.

(#6404) 1430 válasza albiosz (#6403) üzenetére


1430
senior tag

Nem kell a gyártó oldaláig elmenni ezért az infóért, van egyszerűbb és megbízhatóbb forrás is, mégpedig a kisker vagy a kisker akciós árlisták. ;)

Elérési útvonal: www.t-mobile.hu >> Ügyintézés >> Dokumentumtár >> Akciók >> Akciós árlisták

Viszont a forgalmazott készülékek színei nincsenek benne, és a Webshop alapján az új Nokia N8-00-ás csak fekete színben van... Pedig elsősorban az ezüst szín érdekelt volna, de mindegy, ez a szín volt a második a prioritási listámon. Már csak készlet kellene belőle, hogy tudjak rendelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6405) dedike válasza 1430 (#6404) üzenetére


dedike
addikt

Lesznek itt eladások ebből az N8-00-ból...
Főleg, hogy elég baráti árat lőttek be hozzá... :D de, hogy nincs készleten... :W

Jó szerencsét!

(#6406) 1430 válasza dedike (#6405) üzenetére


1430
senior tag

Én is felkészítettem magam lelkileg egy 130 ezres árra 2 év hűséggel, és mikor megtudtam, hogy 30 ezerrel kevesebb lesz... :DD
Ráadásul wnw akció + WS kedvezménnyel már 90 alá megy, és részletre viszem.

0 óra után 8 percen át nyomogattam az F5-öt, mire bejött az új oldal, és átmehettem az N8-ra, mert már rendelni szerettem volna. Gondoltam, hogy nem lesz belőle sok, de hogy egy sem...
Beállok én is a siránkozók sorába, hogy miért nincs iPhone Nokia N8! ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6407) dedike válasza 1430 (#6406) üzenetére


dedike
addikt

Mikor írtam reggel, még nem tudtam, hogy inkább SE Xperia X10-et (premium kit) kell vennem 810 forintért, egy (!) év hűséggel (innentől mindegy lenne a díjcsomag), de mégsem, mert AK Relaxnet250-el vettem, szintén egy év hűséggel... :Y :D
Szerinted van egyáltalán ilyen? Mert bár a rendszer elfogadta a megrendelést (azonosítót is kaptam), még a végén bele tudnak kötni, mikor felhívnak.. (új előfizetésként vettem), de remélem nem teszik, és megkapom a telefont annyiért! :U

(Igaz van upgradelhető előfizum is, lehet arra lesz az N8-00... :DDD , 810 forintot meg bármikor kapok, akármilyen telefonért, nem egy X10-ért... ;] )

Jó szerencsét!

(#6408) 1430 válasza dedike (#6407) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem itt valami nem stimmel. :B

Nem hinném, hogy 2 éves hűség + egy (pl.) Relax 500 tarifahűség esetén 40 ezres készüléket 810 Ft-ért adnának 1 éves hűség + kisebb tarifára való hűség esetén. Azt tudom elképzelni, hogy rosszul állították be az árat, eztért csak a 810 Ft-os belépési díj jelent meg. Bár ha a rendelés végbement - és a végén is ezt az árat láttad - akkor elvileg már illene ezen az áron kapnod! :DDD
Egyszer nagyapámnak egy Huawei asztali telefont rendeltem MobilOtthon díjcsomaggal, de ugyebár ez a MobilOtthon árlista alapján 12 ezer lett volna, a WS 8 ezerért ajánlotta fel a normál árlista alapján. Beleírtam a rendelésbe, hogy tudom a normál árat és elfogadom. Mikor felhívtak a házhozszállítástól, a 8 ezres árat igazolták vissza. Mondom nem 12 ezer?! Erre a kolléga annyit reagált, hogy neki ezt az árat ajánlja fel, úgyhogy ennyi... :DDD

Ami még furcs, hogy más konstrukcióknál szerepel Ikon 600-as csomag is. Ez pedig ÁSZF-el ellentétes. Bár ügyfél javára el lehet térni. ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6409) tjb007


tjb007
nagyúr

Itt valami nagy gebasz lehet az X3-02 árával. Elírás vagy valakinek elgurult a gyógyszere az árazáskor ?
A gyári független ára 49.900 Ft itt meg a Domniós ár 75.990 Ft (!!!), sőt, még 2 éves hűséggel is 59.990 Ft az ára. Ilyen áron garantáltan senki sem fogja megvenni

(#6410) Jadro


Jadro
veterán

Volt egy kis afférom. Nem fizettem időben a számlát, megcsúsztam és kikerültem a 15 napból. Természetesen rendezve lett a dolog. Viszont most lejár a két évem és szeretnék webshopból vásárolni két év aláírással, készülékcserével. Azt írja lejárt tartozás miatt ez a készülékcsere opció nem játszik. Gondolom személyesen nem lenne ezzel gond, de ugye ott nincs a webshopos kedvezmény. Tudja valaki mikor évül el egy ilyen dolog?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6411) dedike válasza 1430 (#6408) üzenetére


dedike
addikt

Ennyit kell fizetnem átvételkor a futárnak... én is néztem különben... :B Legalábbis azt írja...

elvileg már illene ezen az áron kapnod!
Szeretném, igen! Csak ugye az értesítő e-mailben van egy egy fél mondat: amennyiben az Üzletszabályzatunkban meghatározott általános szerződési feltételeknek eleget tesz Remélem nem kötnek belém valamivel. Bár, ha eddig jól voltam a hét havidíjas előfizummal, remélem nem most váltok rosszra... :(

Szóval akkor ez nem változott? Ikon csak iPhone-hoz? :U

tjb007:

Ez eléggé érdekes, én is néztem! :W

Jadro:

Szerintem hívd a 1430-as számot, és ott tuti elmondják!
Vagy majd a mi 1430-unk! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6412) albiosz válasza 1430 (#6404) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm a segítséget! Erről az elérési útról nem is tudtam.

tjb007: engem is meglepett az X3-02 árazása. Viszont szerintem vinni fogják ennyiért is ezt a gépet. Nem mindenki néz utána, hogy mennyi a Nokia shopban vagy a gsm üzletekben. Mellesleg szerintem 50-et sem ér, 30-35-ért talán megvenném. Tetszik a készülék nekem is, de egy S40-es telefon nem ér ennyit. Igaz, hogy szép, vékony, meg adatátvitel szempontjából teljes a repertoár, ja és ott van mutatóba az érintő is, de 50-60-ért már kap az ember E52-t pl.
szvsz természetesen

(#6413) Samus


Samus
addikt

Üdvözlet,
arra lennék kíváncsi, hogy mi szükséges előfizetés kötéséhez, készülékvásárlással. Tudtommal a Telenornál elég két fényképes igazolvány, itt kell ilyen, hogy közüzemi számla, esetleg munkáltatói igazolás, hasonlók, mint régen? Nem százezres tétel, meg MédiaMánia XL, hanem egy ECO-t akarok, Családbarát kedvezmény miatt, és kell egy nagyon olcsó telefon is, emiatt...(már ha ez számít). Holnap megyek, mindenképp megtudom, de gondoltam hátha hamarabb kapok választ.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6414) dedike válasza Samus (#6413) üzenetére


dedike
addikt

Parancsolj! :R

Jó szerencsét!

(#6415) tjb007 válasza dedike (#6414) üzenetére


tjb007
nagyúr

A bankkártya mióta számít okmánynak :F :DDD

(#6416) dedike válasza tjb007 (#6415) üzenetére


dedike
addikt

A kiindulási helyzet gondolom az, hogy egy bankkártya mögött áll valamilyen számla. Azt viszont, mióta az állam kicsiben üldözi a pénzmosást, nem olyan könnyű csinálni... :N

Jó szerencsét!

(#6417) Samus válasza dedike (#6414) üzenetére


Samus
addikt

Köszönet. Pedig kerestem, de nem találtam...azt esetleg tudjátok, hogy helyben kell-e fizetni, vagy később számlázzák, továbbá a Családbarát csomagot azonnal kérhetem, és azonnal is aktiválják a megadott számokra, vagy csak a következő számlázási periódus első napján lép érvénybe a dolog?
Még valami: valahogy meg lehet tudni, hogy hol tartok a havidíj felhasználásával, úgy, mint a dominósok a *102#-vel?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6418) tjb007 válasza dedike (#6416) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez mind rendben is van de a bankkártya ettől még nem minősül okmánynak, a bankkártya egy eszköz.

(#6419) dedike válasza Samus (#6417) üzenetére


dedike
addikt

Ha a havi előfizetési díjra gondolsz, azt nem kell helyben fizetni. A T mindig a hónap 1. napjától az utolsóig számláz, illetve tört hónapot, ha úgy adódik, és mindezt utólag. :K

Családbarátot gondolom egyből aktiválják, ha kéred, természetesen annak is havi díja van, 950 forint előfizetésenként!

Még valami: sehogy. A módszer csak Domino esetén működik, havidíjas előfizetések esetén, a My-T-ben tudod megnézni az aktuális összeget, de az meg nem tartalmazza a havidíjakat és a kedvezményeket, azaz csak iránypontot ad a havi "fogyasztásról"! ;)

Jó szerencsét!

(#6420) dedike válasza tjb007 (#6418) üzenetére


dedike
addikt

Meg ha jól tudom, a dombornyomott kártyákon lehet fénykép is... :K

(Látod, nem akarom megérteni, hogy Te arról beszélsz, hogy a bankkártya nem okmány... ;] :P )

Jó szerencsét!

(#6421) tjb007 válasza Samus (#6417) üzenetére


tjb007
nagyúr

*102# -es egyenleglekérdezés csak a Dominónál működik (havidíjas előfizetőknél kiírja a mobil vásárlásra fordítható univerzális egyenleget).
A havidíjas előfizetők egyenlegének lekérdezéséről bővebb infó itt található:[link]

[ Szerkesztve ]

(#6422) tjb007 válasza dedike (#6420) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehet rajtuk fénykép de még akkor sem minősülnek okmánynak :)

(#6423) Nova96


Nova96
őstag

Üdv fogok venni egy ZTE Blade-t és a net hogy van megveszem és megvan adva hogy 1óráig használhatod vagy hogy?
Előre is köszi. :R

(#6424) legiaap


legiaap
nagyúr

Van itt olyan fórumtárs, aki használ Londonban Pay as you go-ban telefont?
Ahhoz lenne pár kérdésem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6425) dedike válasza Nova96 (#6423) üzenetére


dedike
addikt

Ezt most hogy érted? net hogy van megveszem és megvan adva hogy 1óráig használhatod vagy hogy

Megvan milyen díjcsomaggal veszed. Ha van a csomagban net, akkor nem kell hozzá külön net-csomagot is venned. Ha nincs, akkor erősen ajánlott, különben horror áron fogod tudni használni: Net Start Ez minden új hangalapú SIMhez jár, és egyből aktív, nem kell megrendelni! ;)

Ha esetleg nem erre gondoltál, akkor kérdezz! :)

Jó szerencsét!

(#6426) Nova96 válasza dedike (#6425) üzenetére


Nova96
őstag

Most lesz először jobb telefonom,és gondoltam most net is legyen rajta.
T-mobilnál a ZTE Blade-t fogom venni és nem tudom hogy van a net nála.
Mert még netes telefonom nem volt:D
Szóval ezen a téren teljesen hülye vagyok :O
Szóval írja le mindent hogy is van:DDD
Előre is köszi :R

(#6427) Nova96 válasza dedike (#6425) üzenetére


Nova96
őstag

ja és akkor majd az új simet használjam?
(Telefonszámokat stb hogy vihetem majd át?)

(#6428) dedike válasza Nova96 (#6427) üzenetére


dedike
addikt

Anyagi lehetőségek milyenek? SMS-t mennyit szoktál küldeni? Mobil TV érdekel esetleg?

Természetesen az újat használd, ha arra választod a netet! De a régire is választhatsz net csomagot, ha az szimpatikusabb! Domino lesz, vagy havidíjas előfizetés?

Telefonszámokat stb hogy vihetem majd át?
Ezt szerintem a saját topikjában kérdezd, ott hamarabb kapsz rá választ! ;)

Jó szerencsét!

(#6429) Nova96 válasza dedike (#6428) üzenetére


Nova96
őstag

Domino csomagos szoktuk venni,nap 10,15sms ,mobil tv?
Ja és melyik csomagba vegyem a Blade-t,hogy jobb venni?
Köszi előre is :R
Ha a netet egy nap 1 órán át (vagy több) használom menyi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#6430) dedike válasza Nova96 (#6429) üzenetére


dedike
addikt

Értem, tehát Domino lesz. Dominoból egy fajta van, ott nem tudsz választani! Akkor visszatérve korábbi kérdésedre, nem feltétlen kell az új SIMet használnod! Ezen az oldalon meg tudod nézni, milyen lehetőségek vannak a nettel kapcsolatban, Domino csomagok mellé!
Napi 1 óra net? Csak ha jövőbelátó lennék, akkor tudnám megmondani, ez mennyi adatforgalommal jár. Mert nem mindegy, hogy levelezel, vagy Youtube videókat nézel! Nagyon nem mindegy!

Jó szerencsét!

(#6431) szente


szente
addikt

hali

nővéremnek lejárt a hűsége a t-mobilnál és szeretne egy új telefont venni.a webshopban akarjuk megvenni a zte blade-t,részletre.
ott az "új előfizetést választok"-ra,vagy a "meglévő előfizetést újítok meg"-re kell bökni?
mert az új előfizetésnél 10000ft lenne még a váltásnál 17.000 ft.nem mindegy,hogy mennyibe kerül! :) jó lenne a 10k-s opció,úgy hogy megmaradjon a régi száma...
köszi

[ Szerkesztve ]

(#6432) dedike válasza szente (#6431) üzenetére


dedike
addikt

Akkor még nem járt le a 24 hónapos hűsége, csak 18-on van túl... ;)

Amennyiben a régi előfizetést akarjátok újítani, akkor a "meglévő előfizetést újítok meg"-re kell menni, ha nem, akkor a másikra! :K

(Régen láttalak, merre jártál? :) )

Jó szerencsét!

(#6433) szente válasza dedike (#6432) üzenetére


szente
addikt

na ezt látod nem tudom,hogy hány hónapnál jár,akkor ezt,megtudakoljuk,köszi!
(megy privát :DDD :B )

(#6434) roti86


roti86
őstag

Sziasztok.

Remélem jó helyre írok.

Garancia kérdés miatt írok. Azt látom a T árlistájában, hogy 2 év garanciát biztosítanak és a megjegyzést, hogy a 2. év korlátozott. A korlátozás mire vonatkozik? Örülnék, ha ezt elmagyarázná valaki...

Valamint a garancia érvényesítéséhez mi kell? Csak a garancialevél vagy a számla is? Ezt használt telefon vásárláshoz jó lenne tudni...

[ Szerkesztve ]

(#6435) dedike válasza roti86 (#6434) üzenetére


dedike
addikt

Ezt találtam neked nagy hirtelen! ;)

Azt hiszem itt minden részletesen le van írva! :K

Jó szerencsét!

(#6436) roti86 válasza dedike (#6435) üzenetére


roti86
őstag

:R

(#6437) dedike válasza dedike (#6411) üzenetére


dedike
addikt

:DD
A rendelésem állapota: szállításra vár! :C

Csupán annyi a változás, hogy MM M díjcsomaggal lesz, de továbbra is nyolcszáztíz forintért!

Ez az év ajánlata! :))

Jó szerencsét!

(#6438) Lenry


Lenry
félisten

ez komoly?
pénzt kell fizetni ezért a világ legprimitívebb, legalapabb szolgáltatásáért?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6439) Lenry válasza Lenry (#6438) üzenetére


Lenry
félisten

utána néztem tényleg. hátbazmeg :W

(#6395) 1430 csak kártyás volt eddig

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6440) dedike válasza Lenry (#6439) üzenetére


dedike
addikt

Úgya bizony! :O
De ez nincs ám így minden díjcsomaggal...de hát egy dominósnak ez tuti szokatlan! ;)

Jó szerencsét!

(#6441) zoli62 válasza dedike (#6440) üzenetére


zoli62
addikt

Meg úgy egyáltalán mindenkinek szokatlan, ha T-Mobile-ra vált, hogy a hívószámkijelzésből is bevételt csinálnak. Westel korukból örökölték ezt a "fogyasztóbarát" nem ingyenes hívószámkijelzési szolgáltatást, és ettől nem tágítanak, kivéve az újabb díjcsomagoknál.(Iwiw, Ikon, Médiamánia)

(#6442) dedike válasza zoli62 (#6441) üzenetére


dedike
addikt

Nem, hogy a pék rakja tele őket! :W

Jó szerencsét!

(#6443) SlayR


SlayR
senior tag

Nah most következőlene akérdésem tudok készülékváltással vásárolni mostmár elvileg részletre is...de anno mintha valaki mondott volna olyat ha az előző készüléket is részletre vettem nemtudok utána így vásárolni ez igaz vagy nem?

(#6444) dedike válasza SlayR (#6443) üzenetére


dedike
addikt

Nem, nem igaz! Nyugodtan veheted részletre, készülékváltással! ;)

Jó szerencsét!

(#6445) SlayR válasza dedike (#6444) üzenetére


SlayR
senior tag

Nagyon köszönöm a választ megijedtem hírtelen mondom végre eljutottam idáig és most ez miatt kútba esik a tervem:D

(#6446) dedike válasza SlayR (#6445) üzenetére


dedike
addikt

Ettől ne tarts! :N
Irány reggel az üzlet, vagy a Webshop! ;)

Jó szerencsét!

(#6447) SlayR válasza dedike (#6446) üzenetére


SlayR
senior tag

Webshoposat tervezek kinéztem az N8at :B a szürkét terveztem be de ez is jólesz most lettem nemrég 18hónapos náluk és elértem a célom ideje nyugdíjba küldenem az 5800t :)

(#6448) dedike válasza SlayR (#6447) üzenetére


dedike
addikt

Ugye van legalább arany kiemeltségi szinted? :U
(Arra azért készülj fel, hogy hatezer forinttal többet fogsz kifizetni összesen a készülékért... :K )

Jó szerencsét!

(#6449) SlayR válasza dedike (#6448) üzenetére


SlayR
senior tag

Igen-igen Arany fokozaton vagyok készülök mindenre de ha mindenigaz 25ezer lesz amit kezdetnek kell vagy arra jön még?

(#6450) dedike válasza SlayR (#6449) üzenetére


dedike
addikt

Milyen konstrukció? 2 év hűség, egy év részlet?
Akkor 24671 és12x6335 havi részlet.. :K (Ha esetleg van Kapcsolat pontod, akkor az a kezdőből jön le minden esetben! )
Ha net 500-al veszed, akkor pedig:
21971 és 12x6085 havi részlet. ;)

Ingyen házhoz szállítás, valamint ha ma 13.00-ig megrendeled, holnap már viszik is! ;) :R

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.