Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) Zeki válasza hurenzon (#56000) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért az kurvanagy genyaság, hogy én fizetek, ők meg törlik a rendelést, és hetekig ülnek a pénzemen.
Bár a T is egy alja cég lett.

(#56002) OgKush válasza r3dsnake (#55999) üzenetére


OgKush
senior tag

Így hajtják be, hogy nem függetlenként vettem vagy mi?Ha leírnád megköszönném, mert érdekel. :) Akkorse szabadna pénzt kérni érte.

(#56003) r3dsnake válasza OgKush (#56002) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A szolgáltatónak SEHOL nem érdeke, hogy kikerüljön a készülék a zárjuk alól.

(#56004) Vackor80


Vackor80
csendes tag

Ha tud valaki segítsen, légyszi. Ha már a telefon vásárlás meghiúsult (bár az én rendelésemet még nem törölték), akkor rendelnék egy fülest kárpótlásul. Kuponkódot láttam valahol (5-6 jegyű szám volt talán) és 1000 Ft-ot ért. Ha valaki tudja, akkor legyen kedves ossza meg velem, akár privátban is.
Köszönöm

(#56005) kali válasza hurenzon (#56000) üzenetére


kali
legenda

nem nagyon érdekli a vonatkozó jogszabályt a könyvelési ciklusok száma...

(#56006) hurenzon válasza kali (#56005) üzenetére


hurenzon
senior tag

A Magyar Telekom köteles a fogyasztó által kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást követő 30 napon belül visszatéríteni.

(#56007) zoli03 válasza hurenzon (#56006) üzenetére


zoli03
őstag

Jogszabály szerint 14 napon belül kell visszatéríteni a termék árát. Hátrányosabb irányba nem lehet eltérni, csak kedvezőbbe.

(#56008) kali válasza hurenzon (#56006) üzenetére


kali
legenda

jogszabály írtam, amit a szolgáltató is köteles betartani, de ha ehhez ragaszkodsz, akkor idézek a szolgáltató honlapjáról is;

14 napos pénzvisszafizetési garancia (fizikai termékek – készülékek – rendelése esetén)
A 17/1999. (II. 5.) kormányrendeletben – Távollévők között kötött szerződésekről – foglaltak értelmében vásárlóinkat megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 14 napon belül indoklás nélkül elálljanak a vásárlástól. Az elállásra rendelkezésre álló 14 napos határidő attól a naptól kezdődik, amikor Ügyfelünk a csomagot kézhez kapja. Amennyiben úgy döntesz, hogy élni kívánsz ezzel a jogoddal, a visszaküldendő terméket postai úton juttathatod el hozzánk, melynek költségeit te viseled. A szolgáltató ezután köteles az áru ellenértékét 14 napon belül visszajuttatni hozzád.

forrás: link

[ Szerkesztve ]

(#56009) ANDROID??? válasza hurenzon (#55976) üzenetére


ANDROID???
addikt

Miért nem olyan informatikus dolgozik ott, aki tudja is mit csinál és figyel a részletekre??? :((

(#56010) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok
Kaptam egy mms-t de nem tudom letölteni. Jól van beállítva a telefon de a rom rajta nem kezeli még se. 3 szó olvasható a többit le kéne töltenem de nem teszi. Továbbküldeni nem tudom. Előfizus vagyok, valahogy meg tudom nézni az üzenet tartalmát?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#56011) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Valami retek milyen lassú a T-mobile oldal, gusztustalan ahogy ezt csinálják, ráadás hibák tömkelege...
Egyébként amit ők megadtak árként kötelesek teljesíteni a webshopos-t, ha nem megy akkor megvezettek, kárpótolniuk kell.

(#56012) Zeki válasza ANDROID??? (#56011) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az első visszaigazoló (rendszer automata ) emailt nem kötelesek teljesíteni, de utána visszaigazolták hogy szállításra előkészítve, szóval innentől hunyók.

(#56013) ANDROID??? válasza Zeki (#56012) üzenetére


ANDROID???
addikt

Úgy van ;]

(#56014) South Velen


South Velen
addikt

És nem igaz, nem tudok telefont venni előfizetés hosszabbítással sem..

Vagy Like S-re nem lehet hosszabbítással telefont venni? (jelenleg nincs rajta hűség)

Csak tudnám akkor miért listázza ki.

[ Szerkesztve ]

(#56015) Zeki válasza South Velen (#56014) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy tudom minden Like csomag max 2 évig él.

(#56016) South Velen válasza Zeki (#56015) üzenetére


South Velen
addikt

Nemrég váltottam Dominoról Like S-re, de nem hűséggel, pont azért is, hogy adott esetben tudjak telefont venni hűségvállalással.

Egyébként ez a 2 év a diák bemutatásának periódusa, azaz 2 évenként kell bemutatni a diákot, hogy Like-ban tudj maradni, de a csomag bármeddig élhet, amíg jogosult vagy rá.

[ Szerkesztve ]

(#56017) Vangelis válasza South Velen (#56016) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyenkor el kell telnie pár hónapnak mire vehetsz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56018) glaci válasza titko (#55996) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Ha nem vagyok túl indiszkrét érdeklődnék, hogy milyen flotta és mennyiért adja ezt a sokmindent?

Köszi a választ, előre is!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#56019) Teko001 válasza South Velen (#56016) üzenetére


Teko001
őstag

Csak egyszer lehet meghosszabbítani, nem?

(#56020) South Velen válasza Teko001 (#56019) üzenetére


South Velen
addikt

Még nem volt hosszabbítva.

Vangelis: Na, ezt nem tudtam. Azt hittem, ha nem vállalok rá eleve hűséget, a Telekom boldogan fogja elfogadni, ha esetleg most mégis akarok rá.. Szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#56021) Gedeon31 válasza Vangelis (#55981) üzenetére


Gedeon31
addikt

Törörték a megrendelést. :F

Azért kíváncsi lennék ilyenkor hány embert dicsérnek meg.

(#56022) #78121280


#78121280
törölt tag

Ismét próbálkoznak a megújult Webshoppal. :C

(#56023) dedike válasza #78121280 (#56022) üzenetére


dedike
addikt

Hogy dőlne a nyakukba az összes fekália, ami egy nap keletkezik Magyarországon... :(((

Továbbra sem értem miért erőltetik, ha nem megy... ezek ha kutyák lennének, sem élnének ennyi próbálkozás után. :W

Nem elég, hogy a készülékcserés számmal kell belépni, de a "kosárba" felirat is lemaradt. Ha meg ennyire nem akarják az újabb két év rabságot eladni, akkor miért húzogatják az ember orra előtt a madzagot... :F

Jó szerencsét!

(#56024) #78121280 válasza dedike (#56023) üzenetére


#78121280
törölt tag

Én se értem miért egy éles oldalon és miért csúcsidőben piszkálgatják az egészet. Nem is kellene hozzá nyúlni. Jó a régi kinézet ahogy van.

(#56025) Rivaul válasza dedike (#56023) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezek melegek... A jó kódommal harmadjára enged be. És egy lassú fos az oldal bármely része. A mai világba egy ilyen cégnél ez sztem megengedhetetlen.

Amúgy mit várok... Vettem 3 hónapja egy telefont. A régi címem rögzítették ami a rendszerben volt, pedig elkérték a lakcím kártyám. Mondom előfordul. Bementem másnap hogy nem jó a cím a papíron. Elkéri a lakcím kártyát és átírja. Itthon megnézem és most a kertes házunk 3 emeletén a 24 ajtó mögött vagyunk... Csak a cím felét javította. Már nem szólok.

A teló vételekor kérdezték hogy készülékbiztosítást kérek-e. Mondom hogy NEM. Biztos ami, biztos alapon azért az extra csomagot rákötötte havi 1890-ért :W Ez csak nem rég tűnt fel mikor valamiért ránéztem a számla részletezőre :((

Telibevert egy pofátlan banda lett. Már nem a szolgáltató van értem életérzéssel megyek hozzájuk, hanem a nyakamon lévő lánc rángatása dominál...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#56026) Vangelis válasza Gedeon31 (#56021) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Van ilyen.

Biztosan figyelik a topicot. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56027) ANDROID??? válasza dedike (#56023) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tudják, hogyan kell ezt elcseszni, és a röhej, hogy egy béna vezető lökött eszméjében jut egy ilyen elcseszett arculat... ;]

(#56028) troland26


troland26
őstag

Na sikeresen átvettem ma az S advance készülékemet ..természetesen új a telefon . :)

;]

(#56029) ANDROID??? válasza troland26 (#56028) üzenetére


ANDROID???
addikt

Csak hülyítesz! :O

(#56030) troland26 válasza ANDROID??? (#56029) üzenetére


troland26
őstag

aha :D .... bocs :B

(#56031) eastsider


eastsider
nagyúr

hatalmas plusz a telekomnak. kb. 1 perc volt lemondani az előfizum. 1db aláírással :) respect :R

(#56032) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Ezzel az új felülettel a Telekom kicsinál. Variálják napról napra, hol a régi, hol az új. Most fog lejárni a hűségem pár napon belül. LG G3-at szeretnék venni. A régi felületen fent van egymaga a telefon és órával együtt is rendelhető. A telefon egymaga készleten van, az órás kombó az nincs. Az új felületen ezzel szemben csak az órás verzió választható, és persze nincs készleten. Amikor először találkoztam az új felülettel akkor szintén ez volt a felállás. Csak órával volt, és nem lehetett vásárolni. Aztán visszatették a régit, megint volt készülék, és rendelhető is volt. Most megint új felület van, megint nincs telefon. Nem értem mit töketlenkednek ezek. Remélem helyre teszik magukat, mert már rákattantam a telóra. :) Egyébként a Z3-al is ugyan ez a szitu. Régi felületen csak a telefont is lehetett venni, és volt bluetooth hangszóróval is. Az új felületen csak bluetooth-os verzió van.
Vagy csak én nézek be nagyon valamit?

(#56033) Soma01


Soma01
veterán

Telekom Move XS csomaggal használja valaki a Viber-t? A chat gondolom megy, de a voip rész is megy?

(#56034) South Velen válasza NY_A (#56032) üzenetére


South Velen
addikt

Nem csak te, idegölő az egész.Egyébként az is érdekes, hogy az előző felület lehetőséget adott előfizu hosszabbítással telefont venni, ez meg nem ad. Pedig itt jobb árak vannak. :D Ez is érdekes, hogy az árak is másak, poén az egész..

(#56035) nandi1010


nandi1010
újonc

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ma bementem a t-mobilehoz,hogy díjcsomagot váltsak. Megkértem őket, hogy az ecosurf díjcsomagomat cseréljük le Like S díjcsomagra, azt mondta oké, de mivel ő ezt nem tudja ezért a mellette lévő kolegájához küldött. Annyit mondott számcsere szükséges ehhez. Jó csináljuk meg, aláírtam minden papírt és megkérdeztem, a régi kártyámat mikor szüntetik meg? Meg akarta szüntetni de azt mondta arra még van 1 év hűségnyilatkozatom, ezért nem tudjuk. Megkérdeztem tőle, ezt az elején nem tudták volna közölni velem, de csak annyit mondott, hogy a kolegája egy új csomagot kért tőle, hogy az kell nekem.

Van-e lehetőség ezzel kezdeni valamit, mert én bementem kértem egy dolgot ők elbeszéltek egymás mellett azért miért kell 1 évig még fizetnem ugyan azt a kártyát? Lehet valahol panaszt tenni ez ügyben vagy annyit fognak mondani, hogy miért nem tudtam, mennyi van még vissza a hűségnyilatkozatból?

Köszönöm a segítséget előre is :)!

Üdv!

(#56036) dptrsk válasza nandi1010 (#56035) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

EcoSurf nem váltható Likera CSAK Domino, ez a honlapon is szerepel...
1430on tegyel panaszt, mindent mondj el, s akkor 30 nap múlva kiderül
addig NE használd a Likeot.

(#56037) Beca1990 válasza Soma01 (#56033) üzenetére


Beca1990
senior tag

az természetesen nem megy...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#56038) #TOTTI válasza nandi1010 (#56035) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ez naivitás részedről, menj be és állj el a szerződéstől, lehetőleg azonnali hatállyal!

[ Szerkesztve ]

(#56039) Soma01 válasza Beca1990 (#56037) üzenetére


Soma01
veterán

...elvileg. És gyakorlatilag sem?

(#56040) Ati007


Ati007
őstag

Csak új előfizetést lehet vásárolni a WS-ben :(( a régiek akiknek lejárt a hűségük és esetleg vásárolnának azok kapják be........ :(((

(#56041) Zoty4


Zoty4
őstag

ha vissza szeretném adni az egyik set top boxot, annak mi a módja?

(#56042) Nimda


Nimda
addikt

Tavaly decemberben vettem az első készülékemet előfizetéssel, részletre. Mennyi idő múlva vehetek mégegy előfizetést (akár társkártyát)?Illetve mennyi lehet a nevemen egyszerre?

[ Szerkesztve ]

(#56043) vacs


vacs
veterán

Nincs itt olyan Zalaegerszeg-i aki ma jár a Tesco-ba és venne nekem egy Sony As20-at, ha még van?
Pár nap múlva személyes mennék érte és fizetném a 22500 Ft-ot.
Írjon egy privatot (mert melóban vagyok) ha esetleg valaki...

(^)(>.<)(^)

(#56044) kali válasza Zoty4 (#56041) üzenetére


kali
legenda

az ászf szerint postai úton visszaküldöd vagy leadod üzletben, de az üzletben előfordul, hogy az ászf-ben írtak ellenére is küldenek a postára, vagy legalábbis megpróbálják.

(#56045) Zoty4 válasza kali (#56044) üzenetére


Zoty4
őstag

akkor nem szabad balfasznak lenni, hanem ragaszkodni hozzá, hogy leadjam? :)
Az hogy a kettő közül melyiket adom le annak van bármi jelentősége? Vagy mindenképpen azt kell leadni amit a második készülékhez kértem?

[ Szerkesztve ]

(#56046) cris78


cris78
őstag

Pénteken hívtak, hogy két héten belül küldik a töltőt. Erre most csörög a telefon, a futár. Ilyenkor nem küldenek értesítést, hogy jön a cucc?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56047) kali válasza Zoty4 (#56045) üzenetére


kali
legenda

az attól is függ, hogy milyen ügyintézőt fogsz ki, meg ahhoz képest a te hozzáállásodon is, majd kiderül.
a postán díjmentesen feladhatod, dobozt is biztosítanak és (jellemzően) soron kívül intézik.
az eszköz melyiksége látatlanban passz, befolyásolhatják bizonyos tényezők, rákérdezhetsz telefonon.

cris78; nekem nem küldtek, hanem egyszer csak csöngetett a futár, hogy hozta a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#56048) BéHGT


BéHGT
senior tag

Egy embernek hány előfizetése lehet készülék részlettel?
Lehet kettő is?

[ Szerkesztve ]

(#56049) Vangelis válasza BéHGT (#56048) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze... több is!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56050) raziel01 válasza raziel01 (#55941) üzenetére


raziel01
veterán

Küldtek egy ilyen sms-t: Tisztelt Ügyfelünk! Egyenlege 5364 Ft lejàrt dìjtartozàst mutat. A korlàtozàs elkerülése érdekében kérjük, jelen felszòlìtàsunktòl szàmìtott 30 napon belül rendezze tartozàsàt! Ha a befizetés pillanatàban ùjabb lejàrt dìjtartozàsa volna, kérjük, azt is rendezze! A www.telekom.hu/mobilonline oldalon bankkàrtyàval is fizethet, ìgy azonnal könyveljük az összeget. Elérhetöségünk: 0612659910. Köszönettel: Telekom

Mi a franc? Szaros at nem vett csomag miatt? Hova irjak emailt?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.