Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) meroly válasza Newyorker (#4000) üzenetére


meroly
veterán

Egy darabig csak telefonálni nem tudsz, majd elveszik a számot és már téged se tudnak hívni.

Impossible is nothing

(#4002) Newyorker válasza meroly (#4001) üzenetére


Newyorker
addikt

értem és az 1 év aktivitás mindig honnan számít?
az aktivitás pontosan mit jelent?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4003) Killing válasza Newyorker (#4002) üzenetére


Killing
addikt

Amikor elkezd élni a szám. Azt jelenti hogy bekapcsolják a forgalomba. Ha 1 évig nem töltöd fel akkor elveszik a szám.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4004) meroly válasza Newyorker (#4002) üzenetére


meroly
veterán

A feltöltéstől számítva 1 év.

Impossible is nothing

(#4005) Newyorker válasza meroly (#4004) üzenetére


Newyorker
addikt

értem, akkor mindig a feltöltéstől

thx

beszélgetésre a Domino Aktívat érdemes gondolom választani

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4006) Killing válasza Newyorker (#4005) üzenetére


Killing
addikt

Csak ha sok T-mobileossal dumálsz. Nekem a havidíja miatt nem éri meg, persze van akinél megtérül. A Domino nap a legjobb szerintem, de mindenki döntse el magának.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4007) Newyorker válasza Killing (#4006) üzenetére


Newyorker
addikt

valóban Domino Mapnál maradok

nem is figyeltem, h a Domino Aktivnál van havidíj, ez már szinte előfizetés :)

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4008) Killing válasza Newyorker (#4007) üzenetére


Killing
addikt

Ezt még a mix csomagra mondanám. :DDD
Nyáron szoktam használni a Dominó Aktívot a nyaralónkban ahol nincs vezetékes telefon, hogy tartsam a kapcsolatot, így olcsóbb.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4009) Newyorker válasza Killing (#4008) üzenetére


Newyorker
addikt

értem

jah jobban utánanéztem, Domino Nap lesz nekem is, csak még meg kell kapnom a számot és át kell vinnem a tréhez

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4010) Padló K.O válasza 1430 (#3960) üzenetére


Padló K.O
tag

Opsz....elb*tam. Tényleg :):):) :R
-EDSMST

(#4011) valentinho


valentinho
aktív tag

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne, hogy aranykártyás vagyok már egy jó ideje, faterom meg platina, akkor ezekkel lehetne olcsóbban készüléket kihozni?Ja és feltöltökártyás nem előfizus egyik sem.Üdv. :R

http://soundcloud.com/tinnyo

(#4012) djjosehu


djjosehu
csendes tag

Sziasztok,
Az eddigiektől kissé eltérő problémám van: többféle mobilnetes modemmel is próbálkoztam, de nem megy az MSN Messenger T-Mobile mobilnettel. Nem, mintha ekkora MSN kocka lennék, de a - nem is kicsi - előfizetési díjamért szeretnék teljesértékű netszolgáltatást kapni.

Sorstársak vannak-e? Esetleg megoldás a problémára?

Köszi,
Jose

Tanulok, mert a tanulás meghozza gyümölcsét. A gyümölcsből pedig - mint tudjuk - pálinkát lehet főzni.

(#4013) dedike válasza valentinho (#4011) üzenetére


dedike
addikt

domino upgrade ;)

(Valamint az e körüli hsz-ek!)

djjosehu:

Olvastam már itt erről a gondról. Megoldás nem volt akkor sem erre a problémára. Akkor is elmondtam, most is megteszem, nekem tökéletesen működik az MSN is a 2GB-os, társkártyás mobilnettel, wnw usb stickkel! :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4014) meroly


meroly
veterán

Mi történik akkor ha én olyan flottában vagyok amivel egymás ingyen beszélünk és a hálózaton belüli hívásátirányítás is 0 Ft.
Ha átirányítom foglaltság esetén arra akit hívni akarok és magamat hívom, akkor így a hívás felépül és tudunk beszélni is, technikailag és elméletben is működik 0 Ft-ért a dolog. Gyakorlatilag a szolgáltató e miatt számlázhat-e valamit és felelősségre vonhat-e?

Impossible is nothing

(#4015) dedike válasza meroly (#4014) üzenetére


dedike
addikt

És gyakorlatban? :F

(az ötlet tetszik...) :DDD

Jó szerencsét!

(#4016) meroly válasza dedike (#4015) üzenetére


meroly
veterán

Technikaliag (=gyakorlatban) működik nálam, csak majd kérdés a számla mit mutat :)
Mondjuk nem napi használtra, mert az átirányítást ki be kapcsolni macerás, de egy hosszabb hívás előtt nem rossz dolog. Egy karcos benne, hogy ha közben hívnak engem az is oda fog irányítódni, dehát ez legyen a legkevesebb.
A korábbi flottánál csináltam ilyet, de ott mint kiderült mégsincs ingyen az átirányítás, de az ügyfélszolgálaton pedig azt mondták. Elkezdtem levelezni, végül jóváírták és kaptam kötbért is ;)
Mondjuk akkor se rossz, ha pl olcsóbb az átirányításod az adott irányba mint a sima hívás, mert bár nem ingyen, de kevesebbér beszélsz azzal akire irányítod.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4017) ottoyes válasza meroly (#4016) üzenetére


ottoyes
senior tag

..érdekes gondolat...akár müködhet is.Én a helyedben akkor írtam volna le ide a sztoryt,ha nem müködik a dolog.Ha pedig mükszik,akkor még véletlenül sem,mert ezzel csak azt érheted el,hogy megszüntetik ezt a lehetőséget. :)

Ottoyes

(#4018) meroly válasza ottoyes (#4017) üzenetére


meroly
veterán

Ezen gondolkodtam én is, de nincs rá lehetőség megszüntetni. Letiltják az átirányítást vagy mi? Ez nem bűntény, nem visszaélés, a készülék kínálja ezt a lehetőséget, arról pedig nem tehetek hogy rájöttem és használtam :B
A gyanúm az, hogy a flottásoknál direkt nem ingyen van az átirányítás, legalábbis a korábbi flottámban nem volt ingyen.

Impossible is nothing

(#4019) ottoyes válasza meroly (#4018) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nem írtam,hogy büntény történt.Csak arra gondoltam,ha a T-t zavarja,akkor majd megoldja technikailag..hamár vki felhívta rá a figyelmet. :)

Ottoyes

(#4020) meroly válasza ottoyes (#4019) üzenetére


meroly
veterán

Ja értem, de nem hiszem hogy meg tudják oldani. Vagy kikapcsolják az átirányítást vagy fizetőssé teszik minden esetben.....

Impossible is nothing

(#4021) ottoyes válasza meroly (#4020) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ügyesek ezek nagyon...pénzről van szó.Remélem sokáig tudod használni!

Ottoyes

(#4022) meroly válasza ottoyes (#4021) üzenetére


meroly
veterán

Én is :K
Amúgy nem vagyok az a fajta, aki magában szokta tartani az ilyen infókat, szeretem közzétenni. Emiatt a T nem fog csődbe menni, meg egyik szolgáltató se.... ;)

Impossible is nothing

(#4023) sifar válasza meroly (#4016) üzenetére


sifar
csendes tag

Technikaliag (=gyakorlatban) működik nálam, csak majd kérdés a számla mit mutat :)
Szerintem pont azt fogja mutatni, amit korábban tapasztaltál. :DD
A korábbi flottánál csináltam ilyet, de ott mint kiderült mégsincs ingyen az átirányítás
Mert ha flottán belül ingyen beszéltek (telematrix), akkor flottán belül ingyenes az átirányítás, de flottán kívülre még hálózaton belüli számokra se ingyenes.
Hogy mennyit kell utóbbi esetben az átirányításért fizetni, azt a flotta szerződés tartalmazza.
Valószínűleg rossz tájékoztatást kaptál a flottatarifáról: a flottán belüli és nem a hálón belüli átirányítás díja a 0.

(#4024) meroly válasza sifar (#4023) üzenetére


meroly
veterán

Ezt most nem tudom megválaszolni, de akkor ha pl publikus a díjcsomagja valakinek, ahol tényelegesen 0 Ft a hálózaton belüli átirányítás, majd választ hozzá valami családbarát akármit, amivel csoporton belül ingyen lesz a hívás akkor működhet szerintem.

Impossible is nothing

(#4025) sifar válasza meroly (#4024) üzenetére


sifar
csendes tag

A te példád akkor lett volna nullás, ha flottás hív egy másik flottás számot, ami egy nem flottás hálón belülire van átirányítva. Erre írtam, hogy ez nem nullás a telematrix miatt.

A családbarát példa nem jó. A kedvezmény esetében az átirányítás megszűnik. Ez a honlapon fenn van.

(#4026) meroly válasza sifar (#4025) üzenetére


meroly
veterán

Ja értem, ki van ez találva :K
Viszont ha olcsóbb az átirányítás díja mint ha közvetlenül hívom, akkor megéri, bár macerás az eljárás....

Impossible is nothing

(#4027) sifar válasza meroly (#4026) üzenetére


sifar
csendes tag

Flottás csomagnál kizárt, hogy az átirányítás (hálón belüli vagy kívüli) olcsóbb lenne, mint az azonos típusú közvetlen hívás díja.

Publikus csomagok esetében pedig, mivel a családbarát esetet kizátuk, szintén hasonló a helyzet. Hiszen ebben az esetben minden ott indul, hagy valaki pénzért felhív egy T-s számot, s ehhez jönne az átirányítás költsége. A kettő együtt biztos több, mint közvetlenül hívni.

(#4028) dedike válasza meroly (#4024) üzenetére


dedike
addikt

A családbarát kedvezmény esetén a hívásátirányítás funkció nem vehető igénybe, de ezt már 1430 is írta! [link] Meg sifar is... :B

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4029) ottoyes válasza meroly (#4026) üzenetére


ottoyes
senior tag

Mondjuk mindezektől függetlenűl nemvolt egy rossz gondolat..sok pénzt spórolhattál volna vele. :)

Ottoyes

(#4030) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Azt olvastam, hogy a T-mobile mobilnet csak igen nagy letöltögetési forgalom után korlátoz és akkor is csak kis időre. Igaz ez? Ha igen, akkor milyen csomagokban, milyen adatforgalom után és mennyire?
Előre is köszi. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4031) meroly válasza ottoyes (#4029) üzenetére


meroly
veterán

Köszi :)
CHIPman: a relaxnet M, L, XL csomagok a benne foglalt adatforgalom után EDGE-re lassulnak.

Impossible is nothing

(#4032) kovacsmi_74 válasza Newyorker (#4009) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Szia! Ha már Domino Nap-ot választasz, akkor 260 Ft-os időszaki díjért (30 nap) be lehet mellé kapcsolni a Domino Nap Plusz kedvezményt, mellyel munkanap este 18.00-tól reggel 7.00-ig és hétvégén minden irányba 22 Ft a percdíj és az sms ára is.
Ezt szerintem érdemes mellé bekapcsolni, hamar megtérül.

A honlapon már nem találom a linket ehhez, de a teljes díjszabásban még szerepel.
[link]

Korábban ezt használtam, viszont egy jó ideje a Domino Aktív-ban vagyok (490Ft / 30 nap), ami mellé viszont havi 150 Ft-ért Domino Aktív sms kedvezmény is rendelhető, mellyel minden irányban csak 16Ft egy sms.

(#4033) meroly válasza kovacsmi_74 (#4032) üzenetére


meroly
veterán

Domino nap plusz leírás.

Impossible is nothing

(#4034) CHIPman válasza meroly (#4031) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez tapasztalat? Egy oldalon mondták tapasztalatból, hogy rendszeresen torrenteznek, és csak a trés mobilnetnél van az, hogy sokáig nem korlátoznak, utána edge(többnél, mint az eredeti max forgalom), de csak kis ideig.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4035) Atti0925 válasza kovacsmi_74 (#4032) üzenetére


Atti0925
tag

Ha jól értelmezem,akkor a más szolgáltató mobilját is 22 ft-ért hívom az adott időszakban?
Ha így van,akkor hamarosan váltok:)

Realme Narzo 30 5G

(#4036) meroly válasza CHIPman (#4034) üzenetére


meroly
veterán

Igen, ha túllépem akkor valóban lelassul. Volt más szolgáltatónál mobilnetem, ott rosszabb a helyzet, mert túllépés után minden kb-ért 1-2 forintot fizettem. Torrentezni nem szoktam.

Impossible is nothing

(#4037) 1430 válasza CHIPman (#4034) üzenetére


1430
senior tag

Ez a korlátlan opciós megoldás már megszűnt, csak az használhatja, akinek még van. Ennél az opciónál 20GB/7nap forgalom esetén 14 nap lassítás jár.

Atti0925:
Igen, a kedvezményes időszakban minden belföldi előfizetői irányba 22 Ft/perc vagy SMS.

meroly:
Azon üzleti ügyfeleknél, akikkel a lakossági ügyfélszolgálat foglalkozik, telemátrix esetén egységesen 0 Ft a hívásátirányítási percdíj csoporton belülre, 30 Ft/perc csoporton kívüli, de hálózaton belüli irányba és 60 Ft hálózaton kívülre. Látatlanban (mármint nem ismerem a percdíjaid) azt gondolom, hogy nem éri meg az a trükközés, amit kitaláltál. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#4038) meroly válasza 1430 (#4037) üzenetére


meroly
veterán

Nem is a céges telefonomon akartam, hanem csak puhatolóztam van-e olyan kombináció, hogy a percdíj is 0 Ft és a hívásátirányítás is 0 vagy valami minimális?

Impossible is nothing

(#4039) #11666432


#11666432
törölt tag

Hali!

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy mástól vett iPhone 3G esetén lehet-e ikon 200 díjcsomagot kötni egy meglévő vagy akár új SIM-re is?

Előre is köszi!

(#4040) 1430 válasza #11666432 (#4039) üzenetére


1430
senior tag

Idézet a honlap aljáról (szürke mező):
"A T-Mobile ikon díjcsomagok kizárólag iPhone 3G készülék megvásárlása esetén vehetőek igénybe."

Ha nincs vásárlás, nincs ikon díjcsomag... Javaslom helyette a MédiaMánia S-t, igaz fele az adatforgalmi keret, de ikon 200 helyett még mindig jó választás.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#4041) meroly válasza #11666432 (#4039) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem nincs kitétel, hogy az iPhone honnan legyen, sőt szerintem nem is csak iPhone-ra lehet. Olyat még nem hallottam hogy egy tarifát csak egy bizonyos készülékhez lehetne választani.

Szerk: akkor nem szóltam..... :B

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4042) #11666432 válasza 1430 (#4040) üzenetére


#11666432
törölt tag

Ezt én is olvastam, de akkor miért kínálnak a tarifa oldalán díjcsomagváltást?

(#4043) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
A készülékváltási kedvezmény mértéke az mivel függ össze?
Mennyire lehet mégis számítani pl egy 50e-es telefonnál?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#4044) meroly válasza syl5 (#4043) üzenetére


meroly
veterán

Attól függ mekkora hűségidőt vállalsz. 1 év vagy 2 év, és (legalábbis nálam) az új előfizetési áron elhozható készülék árral kell számolni.

Impossible is nothing

(#4045) CHIPman válasza meroly (#4044) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Amiből levonhatók a hűségpontok 1p/1Ft váltással.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4046) meroly válasza CHIPman (#4045) üzenetére


meroly
veterán

Jaja tényleg, meg is feledkeztem róla, mert nekünk a flottában le van tiltva....

Impossible is nothing

(#4047) syl5 válasza meroly (#4044) üzenetére


syl5
őstag

új áron?
akkor gyakorlatilag semmi kedvezményt nem kaptál.
mennyi ideje vagy előfizetéses? kb mennyik voltak a számláid?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#4048) meroly válasza syl5 (#4047) üzenetére


meroly
veterán

Telematrix csomagunk van, itt nem gyűjthetjük a pontokat. :( Amikor visszavonták, akkor 4-5ezer pont volt előfizetésenként kb. Ja és 4-5 éve vagyok hűséges T-s ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4049) dedike válasza syl5 (#4043) üzenetére


dedike
addikt

Lejárt hűségnyilatkozat esetén (24 hónap után általában) kapsz egy ezres (1000,-ft) kedvezményt, meg amennyi pont van az arany/platina kártyádon azt beszámítják. :)

(Ez független a készülék árától, ugyanannyi pl. egy N97-nél, mint egy 2700classicnál...) :U

Jó szerencsét!

(#4050) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!

Holnap megyek a T-pont-ba vissza vinni a mobilom.
A múltkori esetnél, a "recepciós" csaj, aki közvetlenül a bejárat mellett segít, hogy mit hogyan, kihozta a telóm(nem volt garanciázás, mert az illetékesek nem voltak bent, ezért ő adta oda) és azt mondta, hogy sajnos nem tudták javítani.

Ugyebár lehetetlen nincs... főleg akkor ha pixelhiba miatt ment tönkre a kijelző, akkor gondolom én egy kijelző csere megoldja. Na meg a csatlakozom is már halálra van menve, nem tudom tölteni, se zenét hallgatni, stb (ja és SE K550i-m van), de késsel kapargattam, szóval az fizikai beavatkozásnak minősül, nem is várom el h ingyen kicseréljék, hisz már elveszett ilyen esetbe a garancia a csatira, de a kijelzővel, semmit az ég világon nem csináltam.

Na most a kérdése: Ha bemegyek az üzletbe, mit mondjak? Kérem vissza a pénzem? Vagy finomabban hivatkozzak a 9. pontra, ami a garanciával kapcsolatos résznél van a jótállási jegyen?!

Felmerült egyesekben, hogy biztos megrepedt a kijelző, azt nem cserélték(valószínű az én hibám miatt), de a csaj csak azt mondta, hogy sajnos nem tudták javítani.

A telefon májusban lesz 2 éves, szóval bőven van még 3 hónapom.

Válaszaitokat előreköszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.