Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104001) Ateszpapa válasza mayday00 (#103999) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekom appal is lehet feltölteni.

(#104002) hacki87 válasza mayday00 (#103999) üzenetére


hacki87
senior tag

K&H mobil appba fel lehet tölteni.

(#104003) Zeki válasza Ateszpapa (#104001) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja ja, a Telekom app oké.

(#104004) mayday00 válasza Zeki (#104003) üzenetére


mayday00
őstag

Köszi mindenkinek. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#104005) mayday00


mayday00
őstag

,,nem online" amúgy 3.000ft a legkisebb feltölthető összeg?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#104006) kali válasza mayday00 (#104005) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Helye válogatja,, valahol adott kisebb összeg is, sok lehetőség és variáció van.

[ Szerkesztve ]

(#104007) kakuk.tamas válasza mayday00 (#104005) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Erstés automatán 1500, Budapest Bank és Citibank automatán 2500ft a legkisebb összeg. Még sms-ben lehet 1500al tölteni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#104008) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Domino Most jan. 31-ig él?

(#104009) kali válasza -secret- (#104008) üzenetére


kali
legenda

2018. október 1-jétől visszavonásig: [link]

[ Szerkesztve ]

(#104010) -secret- válasza kali (#104009) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ebből az jött le. :R

(#104011) kali válasza -secret- (#104010) üzenetére


kali
legenda

Olvasom közben, érdekes, az ászf-ben nem írnak róla.
Akkor kiderül majd, visszatérhetnek esetleg a korábbi módira, hogy 3 havonta hosszabítgatják, vagy meg is szüntethetik.
Rebesgetnek olyat is, hogy új díjcsomagok jönnek.

(#104012) Nikaré válasza kali (#104011) üzenetére


Nikaré
őstag

Az új mobil appot is megírhatták volna jobban. Vagy a régit hagyták volna működni rendesen.
Most az új app, ha belépek, másik számon (nem a saját telefonban lévő kártyáét) szeretnék valamit pl.
adat egyenleget vagy a Most -ot hosszabbítani, nagyszülőknek ááá, nem lehet mert sms -t küld arra a számra a beléptetéshez! Amúgy meg elég bonyolult lett, aztán meg a Domino Kedvezményes beszéd egyenleget nem is mutatja, a háttér kép meg olyan mintha koszos lenne a kijelző :W

(#104013) kali válasza Nikaré (#104012) üzenetére


kali
legenda

Én hozzárendeltem a családi Domino előfizetéseket a fiókomhoz, ezáltal mindenkinek tudom menedzselni az alkalmazásban külön belépegetés nélkül előfizetését, így kapcsolgatom be a Most opciót...stb.

[ Szerkesztve ]

(#104014) kakuk.tamas válasza Nikaré (#104012) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Miért nem regisztrálsz egy fiókot, vagy a meglévőhöz adod hozzá a számokat? Nem küldene sms-eket, és nem is kellene ki-, be lépkezdi...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#104015) btudos válasza Nikaré (#104012) üzenetére


btudos
veterán

Telekom fiók

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#104016) Nikaré válasza kali (#104013) üzenetére


Nikaré
őstag

Srácok köszi a javaslatot, de ezt megtettem korábban.
Olyan hülyeségek fordulnak elő, ami eddig nem volt.
Éves regisztrálás után az egyik számot/kártyát kidobta a rendszer, nincs a fiókban.
Hívom üfsz. nem tudják miért van ez. Oké, adjam hozzá újból, aha nincs nálam az a kártya.
Jó, ez is megoldva idővel, de kellemetlen így.
Mint írtam a kedvezményes percek nem láthatóak, (ezért asztali gép kell)
A Most lejárati ideje nem látszik az új appban (asztali gép ismét) vagy naptárba bejegyezgetni külön külön.

Ja, van másik megoldás. Felraktam a régi appot, ezen minden jó! Érdekes.
Csakhogy egyszer ezt is lezárják szerintem, aztán ki tudja, hogy ez az új addigra jó lesz vagy sem?

Köszi
&
kakuk.tamas
btudos

[ Szerkesztve ]

(#104017) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, és hirtelen nem találom rá a megoldást. Dominós vagyok, egy dual-SIM-es készülék elsődleges kártyájaként beállítva, és most először szeretnék a Domino univerzális egyenlegem terhére vásárolni a Google Play store-ban.

A Telekom Mobilfizetés app működik, már vásároltam is vele autópálya-matricát a nyáron az egyenlegem terhére.

A Play-ben viszont a fizetési beállításoknál csak bankkártyát enged(ne) beállítani, azt meg nem szeretném.
Mit nézek el, hol bénázok? Anno a Telenoros egyenlegemről simán tudtam vásárolni mindenfélét a Microsoft Store-ból, még Windows Phone készülékkel.

szerk: nem vagyok poweruser, ha lépésről lépésre lehetne... :B

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#104018) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Mi a tapasztalat, ha a Telekom weboldalan “szállítás alatt” státusz olvasható, de a GLS oldalán még azt írja, nincs a GLS-nél, de már benne van a rendszerükben, akkor holnapra mennyi esélye van, hogy kihozzák? Egyáltalán real time frissül a GLS oldala?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#104019) namenlos


namenlos
tag

Hónap végi törlesztőrészlet-beszedéseket megint nem akarják levonni?

(#104020) dptrsk válasza Bogyó bá' (#104017) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha meg akarsz venni egy appot, akkor sem tudod új fizetési módként hozzáadni?

(#104021) Bogyó bá' válasza dptrsk (#104020) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Sajnos nem. Pont ez a bajom....

" ...Szolgáltatásunk lehetővé teszi a havi díjas és Domino előfizetőinknek, hogy előre feltöltött egyenlegük terhére tartalmat vásárolhassanak a Google Play áruházból. Ehhez nem kell mást tenned, mint megadni a szükséges adataidat, és elfogadni a vásárlási feltételeket. A szolgáltatás iOS operációs rendszerrel működő készülékekkel nem érhető el...."

Hol kell megadni "ezeket" az adatokat és hol kell elfogadni? :F

- Hitel- vagy bankkártya hozzáadása, illetve
- Ajándékutalvány beváltása a két lehetséges opció.

Ha a Fizetési módok menüpontban az előbbi kettő alatt a További fizetésbeállításokra koppintok, akkor meg csak és kizárólag a bankkártya adataimat kérné...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#104022) kali válasza Aaron14 (#104018) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ha már benne van a GLS rendszerében, akkor jó eséllyel este/éjszaka mozogni fog a csomag és holnap akár ki is szállíthatják.
13 óra előtt rendelésről van amúgy szó?

Bogyó bá': Szia, Ennyit írnak csak feltételnek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#104023) dptrsk válasza Bogyó bá' (#104021) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

És play store-bal felül 3vonal- fizetési módok
Itt sem?

(#104024) Bogyó bá' válasza kali (#104022) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

„A Magyar Telekom számlám megterhelése” - na nekem ilyen lehetőséget nem dob fel.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#104025) csacsi67 válasza kali (#104022) üzenetére


csacsi67
addikt

Vagy Te kiviszed :) :) BUÉK Én 2018.12.02.óta várom a csomagot a telekomtol ma hivtam Öket mondom letelt ez egy hónap .Igaz közbe modositották 2018.12.25-re gondoltam ez érdekes lesz.A mai napig vártam . A jövö hétre igérték a szállitást. :)) :)) :)) :)) :))

(#104026) balint82


balint82
senior tag

Sziasztok, 2 nap múlva lejár a hűségem, az alábbi kérdéseimre tudnátok válaszolni? (Még régi next s csomag ATK val, úgy, hogy én vagyok a főkártya) :

- mobil s + net1gb-re váltás esetén (készülék nélkül) 1 év hűséggel, ha megtetszik majd a későbbiekben egy telefonon a t-nél, akkor simán tudok rendelni hozzá ugyanehhez a díjcsomaghoz hűséghosszabbítással vagy sem?
- ugyanennél az opciónál ugyanúgy én maradnék a főkártya annak ellenére, hogy nekem kisebb a csomagom?
- netalán dominora váltás esetén mi történik a a társkártyás előfizuval? Domino esetén megmaradna a számom?
- Dominora váltást csak boltban tudok eszközölni?

Előre is köszönöm a segítséget :R

Google Pixel 4a

(#104027) Aaron14 válasza csacsi67 (#104025) üzenetére


Aaron14
őstag

Már Alsónémedin van, holnap reggel hozza a futár. 30-án rendeltem iPhone XS-t hűséghosszabbítással.

kali: 30-án este rendeltem. 1 nap csúszásban van esdig csak a rendelés.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#104028) dptrsk válasza balint82 (#104026) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mobil s/M/stb csomag nem lehet főkártya ATK csomaghoz.
Ha nincs főkártya az ATK havidíja a nem ATK csomag havidíjára emelkedik. (ha nincs másik főkártya)
Dominora váltáskor, ha nincs másik főkártya megemelkedik az ATK csomag havidíja a normál csomag havidíjára.
Domino esetén megmarad a számod, SIM cserével jár csak üzletben lehetséges.

(#104029) balint82 válasza dptrsk (#104028) üzenetére


balint82
senior tag

Mobil s/m se lehet főkártya?

A "szétválasztás"-hoz csak a főkártya tulajdonosa szükséges?

Megcserélni lehet főkártyát, mert a másik csomag L-es?

Köszönöm a segítséget :R

Google Pixel 4a

(#104030) dptrsk válasza balint82 (#104029) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mobil S/M/L/XL/XXL/Korlátlan csomag csak Mobil S/M/L/XL/XXL/Korlátlan csomagnak lehet főkártyája.

Mobil S/M/L/XL/XXL/Korlátlan csomagoknál minden esetben az ügyfél legdrágább csomagja a fő és a többi a társ/partnerkártya. Vagyis az a Mobil+Net csomag lesz a fő amelyik összesített havidíja a legtöbb.

Az ATK csomagot is átválthatod tudtommal új Mobil portfólióra, a költségsáv betartásával.

[ Szerkesztve ]

(#104031) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Nem tudok vásárolni Play áruházon vagy appon belül se havi számla, se MCOM egyenleg terhére.
Nem tudjátok ez miért lehet?
Havi 20 k a keretem. Előfizeteses vagyok.
Próbáltam appon belüli vásárlást és simán, áruházon belül egy appot megvenni. Az eredmény ugyan az.
Belepve mobilvasarlas online felületre ott van a 20 k keret, mcomra, havi számlára állítva sem működik. Nincs tiltva a szolgáltatás. Link

:R

(#104032) dptrsk válasza #04441088 (#104031) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Feltöltöd univerzális egyenleggel(mint a dominot) és az költhető play storeban.
Legalábbis 1 éve így volt.

(#104033) #04441088 válasza dptrsk (#104032) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi.
Csak azt nem értem, ha ebből az egyenlegből tudok lottózni, tippmixpro-ra feltölteni, parkolást fizetni..etc., akkor ehhez miért nem jó? Na mindegy, akkor marad a szokásos parkolás, pályamatricára való elszórás. :D :R

(#104034) MaxxDamage válasza dptrsk (#104032) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam is hasonló a helyzet (kártyásként) mind2 T-s lehetőségre ugyanaz "nem elérhető" van.

Próbaképp:

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#104035) dokee78


dokee78
félisten

Valahonnan jött 10 GB extra net!
Ez mi lehet?
Előfizetésem meghosszabbítása+készülék vásárlás miatt?

(#104036) -secret- válasza dokee78 (#104035) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#104037) kali válasza csacsi67 (#104025) üzenetére


kali
legenda

BÚÉK!
Persze, kiszállítom én mindenkinek, csak győzzék kivárni... :DD
(Domino) SIM kártyát (is) rendeltél? Akkor ilyen nehézkesek.

Aaron14: Szerdán volt az első munkanap, az legjobb esetben is csütörtöki kézbesítés, vidéken pedig inkább mai.

(#104038) Aaron14 válasza kali (#104037) üzenetére


Aaron14
őstag

Igen, tudom. A Telekom oldala mindig olyan optimista. 😅

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#104039) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
a Domino Fix Extra csomag 1GB-ja 30 napig él a 80perc pedig egy évig? :U
köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#104040) UHHH válasza Márton (#104039) üzenetére


UHHH
senior tag

Majdnem: 1 évig jó az 1 GB, és EU-s... :D És még van 5 db sms is. Ki sms-ezik manapság?!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#104041) Márton válasza UHHH (#104040) üzenetére


Márton
nagyúr

és a 80perc beszéd is 1 évig? :Y

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#104042) vpanangin válasza Márton (#104041) üzenetére


vpanangin
senior tag

Igen.

(#104043) Márton válasza vpanangin (#104042) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi, rendelem is :B

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#104044) 4Grider válasza Márton (#104043) üzenetére


4Grider
nagyúr

Előfordulhat, hogy csak 20-30 nap múlva küldik. Meg az is, hogy az általad beállított (közeli) időpontra. De utóbbiba ne éld magad bele.

(#104045) Márton válasza 4Grider (#104044) üzenetére


Márton
nagyúr

nem hajt a tatár, waze-ra kell :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#104046) Dilikutya válasza kali (#103824) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem senki ne akarjon semmire rászoktatni. Majd használom, ha akarom. Még soha semmi másra nem kellett, csak a Domino Most opciót hosszabbítgatni. Ez így ilyen faszság faszsága.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104047) csako válasza MaxxDamage (#104034) üzenetére


csako
veterán

Nekem működne, legalábbis miután kiválasztottam, hogy Telekommal akarok fizetni nem jelent meg a "Nem elérhető" felirat. Ha mutattok olyan appot, ami érdekelhet, akkor végig csinálhatok egy vásárlást :))
Előtte az oldalsávban a "Fizetési módok"-nál ráböktem a Telekom használatára, ekkor kiírt valami "verification" dolgot, de gyorsan eltűnt és aktív lett.
Domino Fix, idén márciusban lesz két éve, hogy átváltottam előfizetésről, 1000+ Ft van rajta.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#104048) #81733120 válasza UHHH (#104040) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én:D

(#104049) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Sziasztok!

Az hol kéne látnom hogy az 80 percből mennyi van még?
Se az appba se az oldalon nem látszik.

(#104050) 4Grider válasza Schizoka (#104049) üzenetére


4Grider
nagyúr

Leginkább sehol. Ajándék lónak ne keresd a fogát...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.