Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) csabyka666 válasza D@ve89 (#39999) üzenetére


csabyka666
addikt

Esetemben ez egy kicsit trükkös, mert flottás vagyok, szóval a saját számomhoz annyi közöm van, hogy én fizetem, de ezen kívül semmi...

Felhívtam nemrég az ügyfélszolgálatot, a hölgy is elmondta ezeket, amiket te is, aztán megnézte a számlát, és közölte, hogy nincs tartozás, szóval nem érti, mitől lehet.
Ahogy írtam is, az a furcsa, hogy nagyon tiszta a vonal, abból gondolom, hogy nem valamiféle szórakozás van a háttérben.

Csak 4-5 másodpercet szoktam várni, aztán lerakom, mert én olyan "jófej" vagyok, de ha azt mondod, hogy érdemes tovább tartani, akkor holnap felveszem, aztán várok, hogy mi történik.

Köszönöm a tippet! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#40002) zoli62 válasza csabyka666 (#39996) üzenetére


zoli62
addikt

Várj fél percet.Szerintem ez valami DM hívás lesz. Adatvédelmi beállításaidat hogy adtad meg a T-Mobile-nak? Piackutatás céljából felhasználhatják a számodat? Mert ezt akkor is te adod meg, ha flottásként csak számlafizető vagy.

[ Szerkesztve ]

(#40003) csabyka666 válasza zoli62 (#40002) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezt látod nem tudom. Viszont lekérdezhető a számom a tudakozóban, az már más kérdés, hogy nem az én nevemet dobja ki, hanem a flottáét.

A DM az a Direkt Marketing? Habár...jönnek a választások, bármit el tudok képzelni.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#40005) imi0424


imi0424
senior tag

Sziasztok.
nekem az a gondom lenne , hogy hogyan tudnám lemondani a jelenlegi go net xl csomagot és most azonnal ujra megvenni, hogy gyors legyen a netem...
fontos lenne :)
megpróbáltam a -GONETXL -t aztán megint a +GONEXL-t de nem működik.

(#40006) 1430 válasza imi0424 (#40005) üzenetére


1430
senior tag

A lemondás sem megy? Mert akkor vagy nem XL csomagod van, vagy pedig jelszóvédelmed van (erre mondjuk utal a válaszüzenet), netán speciális (flottás) díjcsomagban vagy, ahol az önkiszolgáló nem engedélyezett (bár a web azt hiszem kivétel). Mellesleg ha ez lenne a havi második aktiválás, az már aktiválási díj köteles.

tipuka
Amúgy nem adtál meg még számot? Mert havonta egyszer lehet "hozzányúlni" a kedvenc számokhoz, és nem számít, hogy van még "szabad hely".

Mercutio_
Idézek a levél végéről:
"* Tartozék kupon: A kupon egy darab 10 000 Ft-ot meghaladó értékű mobil tartozék vásárlása esetén használható fel. Vásárlásonként egy kupon beváltására van lehetőség, kizárólag egyösszegű vásárlás esetén."

Aaron14
Go!Net XL, bár így bukod a Go!Net L-t (500 MB), ami a díjcsomaghoz van.

Soulfly842
Jelszó csak akkor kell az SMS ügyfélszolgálaton, ha a hívószámon jelszóvédelem van, de mivel jelszóvédelem csak havidíjas számokra kérhető, a Domino-nál kizárhatjuk a jelszó szükségességét.
;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40007) prannk


prannk
őstag

Hogy hogy nincs már go netre 2 honap akció?? Most akartam elofizetni rá.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#40008) 1430 válasza prannk (#40007) üzenetére


1430
senior tag

Van még.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40009) prannk válasza 1430 (#40008) üzenetére


prannk
őstag

Ja. :R és ha most 2 honapig 500 mb osat rendelek akkor 2 honap múlva átválthatok 100 mb osra?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#40010) lord.lakli válasza csabyka666 (#40003) üzenetére


lord.lakli
őstag

Így van, ez direkt marketing. A központ hívja a megadott számokat és ha felveszik, akkor kapcsolja át az ügyintézőnek, persze ha van kinek és az fel is veszi egyből.

(#40011) meroly


meroly
veterán

Domino névátírásnál mióta nem adnak semmi papírt? Pár hónapja még kaptunk szerződést. Most meg semmi és valami archiv rendszerről magyarázott a csaj, én elhiszem hogy vannak belső változások náluk, nálunk is van egy halom, de nem kötjük az ügyfél orrára. Másrészt meg hogy "az anyját hogy hívják?" számomra nem túl intelligens kérdés. Na mindegy, ha lesz energiám majd jelzem valahol hogy azért jó lenne egy kis illemet is tanítani az ügyintézőnek. De az első kérdésem, a lényeg, érdekelne. Adnak szerződést domino névátírásnál?

Impossible is nothing

(#40012) csabyka666 válasza lord.lakli (#40010) üzenetére


csabyka666
addikt

Holnap kiderül. Szerintem megint hívni fognak.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#40013) br4adam válasza meroly (#40011) üzenetére


br4adam
aktív tag

Egy egyoldalas domino felhasználó rögzítéses papírt kellene hogy kapj maximum.

(#40014) Mercutio_ válasza 1430 (#40006) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, ezt láttam, csak találkoztam már szerencsétlen megfogalmazással, ami nem azt fejezte ki, amit szerettek volna velem közölni :U ezért tettem fel konkrét kérdést, konkrét lehetőségekkel ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40015) meroly válasza br4adam (#40013) üzenetére


meroly
veterán

Igen, én is arra gondoltam, de a "kedves" ügyintéző lehet lusta volt nyomtatni egyet.

1430 kollega vélemény? Amúgy nem váltasz nicket, most hogy módosul az ügyfélszolgálat száma? ;] :DDD
Vagy nem módosul :F

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#40016) dptrsk válasza meroly (#40015) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha belépsz MyT-mobilba ott a dokumentumoknál nincs az adott papír?
Mostanában a környezetvédelem miatt nem nagyon szeretnek nyomtatni...

(#40017) Balazska15 válasza dptrsk (#40016) üzenetére


Balazska15
senior tag

"a környezetvédelem miatt" :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#40018) freaghill


freaghill
őstag

Van ezer forint körüli előfizus tarifa ami mellé lehet netet rendelni?

Eco XS-t találtam csak, illetve amit korábban linkeltek, de a kettő között kéne valami.

[ Szerkesztve ]

(#40019) D@ve89 válasza freaghill (#40018) üzenetére


D@ve89
tag

Szerintem a Domino Surf jobban megéri, igaz feltöltőkártyás, de jobb az Eco XS-nél.

(#40020) meroly válasza dptrsk (#40016) üzenetére


meroly
veterán

Hát bakker, nem tudok belépni. A jelszó biztos stimmel. Mármint a régi. Az átíráskor nem kellett volna újat beállítani?

Impossible is nothing

(#40021) 1430 válasza meroly (#40011) üzenetére


1430
senior tag

Domino-nál átírás nincs, csak új Felhasználót rögzítenek. Abból, hogy az Archiv rendszerre hivatkoztak, arra következtetek, hogy akit rögzíteni akartatok, vagy az eredeti Domino Előfizető vagy már rögzítve lett, mint felhasználó, és ilyenkor a Back Office küldi ki a korábbi szerződés másolatát. Ez a folyamat nem befolyásolja a Domino jelszót, nem kell megváltoztatni.
Tudtommal nem lehet nick-et váltani, pedig lehet szükségem lesz rá egyszer. :D

prannk
Ha nem változnak a feltételek...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40022) meroly válasza 1430 (#40021) üzenetére


meroly
veterán

Nem-nem. Az archív rendszerből engem olvasott ki az ügyintéző és most rögzítettük édesapámat. Akkor erről nem tudott volna adni valami papírt?

Impossible is nothing

(#40023) freaghill válasza D@ve89 (#40019) üzenetére


freaghill
őstag

Szóval előfizusba a legkisebb az Eco XS?

(#40024) dedike válasza freaghill (#40023) üzenetére


dedike
addikt

Ez nem volt jó? :U

Jó szerencsét!

(#40025) timea1991


timea1991
tag

Mire változik a 1430 ügyfélszolgálat

(#40026) polonic


polonic
félisten

El nem hiszem, hogy előrelépés történt az ügyben. Csak héftőn egy kicsit komolyabban kellett beszélgetni a szervizesekkel. Láttam a munkalapot is a gépükön, megmutatták. Kicserélték az ipadet, jelenleg szállítás alatt van ide a központi raktárból.

(#40027) Onderon válasza csabyka666 (#39996) üzenetére


Onderon
senior tag

kiegészíteném azzal, hogy a rendszer úgy van beállítva tudtommal, hogyha nem szólsz bele, ő is hallgat, de ha belehallózol, akkor elkezdi a mondanóját. de van amikor akkor sem. nagyon mókás, de hatásos, mert azóta soha nem volt elmaradt számlám :D (off egy picit, de most a upc játsza ezt, nem rejtett szám, helyi, nem mobil, 501-gyel kezdődik tán, egyszer sem vettem fel, rákerestem, úgy adta ki hogy upc telemarketing. eddig 1 hete folyamatosan minden nap hívnak, jókat röhögök már amikor meglátom, kiváncsi vagyok meddig próbálkoznak)

(#40029) St3ven válasza freaghill (#40028) üzenetére


St3ven
addikt

Nincs. A Fun lenne legfeljebb aranytárskártyaként. Valamivel olcsóbb a havidíja, van benne net, bár az neked pont nem érdekes, és nem kell 203 Ft-ot kidobni a hívószámkijelzésért, mint az Eco XS-nél. 1825 Ft vs. 2153 Ft

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40030) Prien


Prien
addikt

Sehol semmi valami jó kis januári akció? :(

A kevés is több a semminél.

(#40031) freaghill válasza St3ven (#40029) üzenetére


freaghill
őstag

:R Köszöntem!

(#40032) #76500480


#76500480
törölt tag

Az 5 kiválasztott telefonszámot hogy lehet aktiválni az olcsóbb percdíjért? (Domino 5)

(#40033) kali válasza #76500480 (#40032) üzenetére


kali
legenda

akár online; my t-mobile

(#40034) #41133696


#41133696
törölt tag

Az ajándék 200 MB a mai napig tartott ki, mérsékelt használattal (hírek olvasása, skype, viber, fórumozás, meg ritka távollét az itthoni VDSL-es WiFi-től), most a 150 MB-ot kell beosztani 8 napra, de szerintem menni fog :)

Ajánlottak egy Net&Roll S csomagot ilyen feltételekkel:

Összekapcsolnák a három telekomos szolgáltatással. Küldenének hozzá 4G LTE sticket is, csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy mi a helyzet ha ugye kiküldik bevállalom az egy év hűséget, aztán a szintén T-s Nexus 7 (WiFi only) OTG kábelen keresztül sem látja. Mert oké, hogy USB-s eszköz, de az N7-es topicban is írták, hogy nem mindegyikkel (ott nem feltétlen T-s stickről volt szó), működik a dolog.

A 8GB az elég lenne havonta, bár nem kellene azon sem túl sokat Youtube-ozni, hogy összejöjjön a sebességkorlátozás :) Viszont csak 128 kbps-ra mérséklik a sebességet és nem szakítják meg vagy számláznak érte.

[ Szerkesztve ]

(#40035) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Ha 11-én lejárt egy dominós kártya, aktiválhatom még valahogy? (My Tmobile logolásnál ez áll: "Az Ön előfizetése felfüggesztett.")

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#40036) zoli62


zoli62
addikt

Try and buy LTE-képes díjcsomagot volt aki már meglevő vezetékes internet mellett is igénybe tudott venni?Ki szeretném próbálni, hogy milyen a késleltetés és a sebesség beltéren.

(#40037) Rhino666


Rhino666
őstag

Az előfizetésre és az adat díjcsomagra vállalt hűsége lejár: 2014.01.16.

Ma délután már bemehetek felmondani a szerződést? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#40038) Edi77 válasza Rhino666 (#40037) üzenetére


Edi77
őstag

Szerintem csak holnaptól.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#40039) Frenky89 válasza Rhino666 (#40037) üzenetére


Frenky89
őstag

Vége a szép időknek?

(#40040) motoflug válasza Prien (#40030) üzenetére


motoflug
őstag

Csak a "fehér" akció van, ahogy látom,de az sem nagy durranás. Hátha jó áron jön az F6, az talán megmozgatna pár embert.

(#40041) kali válasza motoflug (#40040) üzenetére


kali
legenda

nem lenne rossz a 20%, de a meghatározott - persze nem a legolcsóbb - díjcsomagokra is aláírni két évet, úgy bizony nem olyan okés már... :(

(#40042) lugosi válasza Rhino666 (#40037) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha bemész megmondják hogy felmondható-e. Nekem is engedték már az utolsó napon a váltást (igaz nem felmondás) mert már délelőtt lejárt a hűség.

(#40043) Frenky89 válasza lugosi (#40042) üzenetére


Frenky89
őstag

De hát ez mi már!?

Megmondom, hogy a szerződés lejártakor (legyen mondjuk egy héten belül) nem szeretnék hosszabbítani, akkor sem tehetem ezt máskor mint leghamarabb a lejárat napján?

[ Szerkesztve ]

(#40044) Prien válasza motoflug (#40040) üzenetére


Prien
addikt

Asszonynak az van, valóban kellemes elektronikus kézibeszélő készülék az! :K

A kevés is több a semminél.

(#40045) lugosi válasza Frenky89 (#40043) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt nem értem. A kérdés az volt, hogy ma jár le a hűség, és ma mondhatja fel vagy holnap a szerződést. Valamit félreértettem?

(#40046) Frenky89 válasza lugosi (#40045) üzenetére


Frenky89
őstag

Értsd: A hűségidőn belül nem mondhatom azt, hogy amikor majd lejár, akkor nem szeretnék szerződést hosszabbítani?

(#40047) lugosi válasza Frenky89 (#40046) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jaaaaa... ennek tényleg van értelme. Nem tudom, lehet-e, de jó a felvetés.

(#40048) #41133696 válasza D@ve89 (#39844) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért ameddig 150 MB adatforgalomért elkérnek majdnem 1k-t, ne sajnáljuk már őket annyira, és ne ítéljük el azokat akik a Skype és Viber-en keresztül kommunikálnak :)

Sőt ezek a cégek terelik majd a szolgáltatókat jó eséllyel a megfelelőbb irányba. Kezd lejárni az egyébként szolgáltatói részről nézve óriási bevétellel kecsegtető SMS korszak is. Volt jó 15-17 évük eddig, a technológiai fejlődés azonban most változtatásra fogja őket kényszeríteni (remélhetőleg), lassan a hagyományos mobilok forgalmazása is eltűnik talán. Mondjuk az MMS is látványosan halt ki.

[ Szerkesztve ]

(#40049) D@ve89 válasza #41133696 (#40048) üzenetére


D@ve89
tag

Rossz felől közelíted meg, mint majdnem mindenki más is. Bár valóban a felhasználókat sújtják ezek a szankciók, valójában a voip szolgáltatók élősködésével van bajuk. Mindenesetre a tény az tény, a felhasználók zsebe bánja. (Legalábbis egyelőre, mert szerintem a voip szolgáltatók is lépni fognak, kicsit változtatnak a csomagküldés technikáján - biztos ki fognak találni rá valamit -, és máris menni fog a voip egy darabig megint.)

Amúgy csak érdekességképpen, durva, hogy ilyen valóban alacsony egyéni adatlimitek mellett is napi szinten az összes előfizető mekkora adatforgalmat produkál.

(#40050) motoflug válasza Prien (#40044) üzenetére


motoflug
őstag

Hasonlóképpen vélekedem eme ketyeréről, bár a vastagsága és a fényes hátlapja eltántorító.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.