Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Des1gnR válasza tjb007 (#7900) üzenetére


Des1gnR
őstag

Meg sajnos :( Fel is hívtam az ügyfélszolgálatot, hogy tuti legyen és azt mondta a lányka, hogy nem lehet váltani, csak új előfizetésre lehet választani (ezt eddig is tudtuk), de megkérdeztem, hogy esetleg a későbbiekben ez változhat-e és azt mondta, hogy mivel ez egy promóciós csomag még az sem biztos hogy megmarad :( Szóval valószínűleg nem :(
Akkor úgy látom az Eco-nál kedvezőbb jelenleg nincs a palettán :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7902) Des1gnR válasza tjb007 (#7900) üzenetére


Des1gnR
őstag

És esetleg az 50MB meghaladásáról tudsz vmi bővebb infót?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7903) tjb007 válasza Des1gnR (#7902) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amennyiben túlléped az 50MB -os korlátot úgy a következő fordulónapig a letöltési/feltöltési sebesség értéke legfeljebb 32 kbit/s -ra lesz korlátozva.

(#7904) Des1gnR válasza tjb007 (#7903) üzenetére


Des1gnR
őstag

Köszönöm ezt is :R :R
Nagyon elgondolkodtam, hogy bevállalok még egy előfizut a csomag miatt :P

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7905) dedike válasza tjb007 (#7894) üzenetére


dedike
addikt

Amúgy meg:

Az Xperia Arc és Play – korlátozott mennyiségben ugyan – de rövidesen valamennyi régióban elérhető lesz ;)

Jó szerencsét!

(#7906) tjb007 válasza dedike (#7905) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak épp nem a magyar T-Mobile -nál (legalábbis nem most) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7907) manchester85 válasza Des1gnR (#7904) üzenetére


manchester85
addikt

Át kell váltani dominóra, aztán új előfizetéssel igénybe venni. Ez miért nem jó? :)

i6 Silver

(#7908) tjb007 válasza manchester85 (#7907) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gondolom telefont is vásárolt (mivel korábban kérdezte) az előfizetés mellé, arra meg hűség van, szóval csak a kötbér kifizetése után tudna átváltani Dominóra.

(#7909) blueye válasza Des1gnR (#7899) üzenetére


blueye
veterán

Macerás de ha esetleg elhordozod valahova majd vissza és még van like csomag (meg türelmed) :) szvsz akkor megoldható.

Dominóra nem lehet átváltani előfizut max. azzal amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#7910) dedike válasza blueye (#7909) üzenetére


dedike
addikt

Hűséggel terhelt előfizetést? ;]

Egyébként meg már írta a megoldást: Új előfizetést kell vennie... ;)

tjb007:

Úgyis lesz még a nyár előtt... :P :P

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7911) tjb007 válasza blueye (#7909) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Dominóra nem lehet átváltani előfizut"

Tényleg ?

"4.8.3. Domino előfizetésre váltás
Az Előfizetőnek joga van, hogy a mindenkori Díjszabásban (Üzletszabályzat 2. sz. melléklete)
meghatározott díj ellenében az utólag fizetett szolgáltatásból átváltson a Domino (előre fizetett)
Szolgáltatásra, az alábbi feltételek együttes teljesülése esetén:
 az átváltást kizárólag az Előfizető kérheti
 az átváltani kívánt hívószám vonatkozásában nem állhat fenn lejárt tartozás, vagy egyéb
szerződésből eredő kötelezettség (pl. kötbérfizetési kötelezettség)
Az átváltást követően a hangposta üzenetek nem maradnak meg, az univerzális egyenleg
deaktiválódik, egyes szolgáltatások használata megváltozik illetve azok a szolgáltatások, melyek
kizárólag az utólag fizetett szolgáltatás esetén vehetőek igénybe (a szolgáltatások felsorolását az
Üzletszabályzat 3. sz. melléklete tartalmazza), a továbbiakban nem elérhetőek."

(#7912) blueye válasza dedike (#7910) üzenetére


blueye
veterán

dedike -> ;] szép kis jel, de nem ő írta a hűséget... ő csak azt írta h ha az "előfizu lejárt", persze ez nyilván azt jelenti, de ez nem csoda h elkerülte a figyelmemet...

Ez a Dominóra váltás viszonylag új, régen biztos hogy nem lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#7913) Des1gnR válasza tjb007 (#7911) üzenetére


Des1gnR
őstag

Akkor azt megtehetem hogy átváltok dominóra és onnan Like-ra? Ennek lenne vmi díja? Miképpen zajlana?

blueye: pár hónapja vettem 2 éves előfizura szóval még fogságban vagyok sokáig ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7914) dedike válasza Des1gnR (#7913) üzenetére


dedike
addikt

Majd amikor lejárt a hűséged, akkor... ;)
Egyébként 2700 magyar forintba kerül, ami teljes egészében lebeszélhető!
Bemész, megmondod mit szeretnél, és már el is intézik neked!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7915) Des1gnR válasza dedike (#7914) üzenetére


Des1gnR
őstag

Köszi így már akkor összeállt a kép :K A Like-ra pedig marad az új előfizu :K (mondjuk el tudom képzelni, hogy megkötöm a szerződést és másnap már át lehet váltani a díjcsomagra lazán ;] ;] )

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7916) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy rejtett szám hív naponta legalább 10-szer. Felveszem, nem szól bele senki, teljesen süket. "Jobb esetben" kicsörög.

Olyan, mint mikor a T-mobile automata hívna fel. Azóta csinálja, mióta 5 napja kaptam egy sms-t a T-től, hogy van egy beragadt számla miatti tartozásom. Ha nem fizetem be, 30 nap múlva korlátozzák.

Azt hittem, hogy ezt fogja mondani, mikor felveszem a rejtett számot, azonban semmi nem történik.

Véleményetek szerint mi lehet? T-s forgalomkövetéssel figyelem a havidíjam, de nem képez kiadást, nem "von le" pénzt.

(#7917) club1 válasza q13579 (#7916) üzenetére


club1
veterán

Telefonos vagy személyes ÜFSZ. Itt minek tippelgessünk?

(#7918) manchester85


manchester85
addikt

Sziasztok!

Omnia 7-et like díjcsomaggal webshopból nem lehet venni?

i6 Silver

(#7919) Hmura


Hmura
tag

Beregisztráltam erre a Danke schön programra, bár ne tettem volna.

54 hónap után (bár nem értem, hogyan jön ki nekik, mert 2001 óta
vagyok előfizető), havi átlag 7.000 forintos számlára az alábbi
"ajánlatokat" kaptam:

Válaszd a kényelmes és gyors E-számlát!
MobilWeb Hobbi csomag 1 hónapig díjmentesen
MobilWeb Profi

Fantasztikus, sehol egy készülékajánlat.
Ezért kár volt az egész felhajtás, uraim.

(#7920) blueye válasza Hmura (#7919) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz ezt nem ide akartad irni :)

(#7921) 1430 válasza manchester85 (#7918) üzenetére


1430
senior tag

Like díjcsomag csak személyesen igényelhető (új előfizetéssel).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7922) zoli62 válasza Hmura (#7919) üzenetére


zoli62
addikt

Jol van, vagy látsz ilyen programot a magyar T-Mobile-nál, ahol nem csak készülékkedveznények vannak? :)

(#7923) paulo92


paulo92
tag

Helló!
Egy kérdésem lenne. T-nél jelenlegi normálméretű simkártyám microsimre szeretném cseréltetni. Ám kormányzati (Céges ) ügyfél vagyok. Ahhoz, hogy egy üzletben a kártyát átváltsák meghatalmazásra van szükségem. (legalábbis t-s kisasszony ezt mondta).
Szerintetek erre a célra megfelel ez a formanyomtatvány?
http://www.t-mobile.hu/static/DocumentStore/lakossagi/ugyintezes/meghatalmazas/meghatalmazas.pdf

Nem szeretnék fölöslegesen szaladgálni. Amúgy nekem a hivatalos oldal a t-systems, ám ott nem találtam semmilyen meghatalmazást:(

Válaszotok előre is köszönöm!

(#7924) tjb007 válasza paulo92 (#7923) üzenetére


tjb007
nagyúr

Erre a formanyomtatványra lesz szükséged.

(#7925) doranx


doranx
csendes tag

Üdv!

Noveber 25-én jár le a 2 éves hűségnyilatkozatom, de igaz-e az, hogy már 18. hónapban lehet hosszabbítani vagy váltani másik díjcsomagra, illetve készüléket cserélni? A 18. hónap most lenne májusban és gondolkoztam egy iphone 4 + ikon vagy Média Mánia díjcsomagon. Most relax 100 ban vagyok, de kevés... Szerintetek?

(#7926) dedike válasza doranx (#7925) üzenetére


dedike
addikt

Igaz. 18 hónap után vásárolhatsz új készüléket a meglévő előfizetésedhez. Díjcsomagot akár naponta is válthatsz, azzal a megkötéssel, hogy havonta egyszer teheted meg díjmentesen, a többiért a díjcsomag havidíjának megfelelő díjat számláz neked a T-Mobile.
Az, hogy milyen díjcsomagot akarsz, neked kell eldönteni! Az iPhone készülékekhez a relax nem igazán megfelelő díjcsomag, illetve nagyon ajánlott hozzá valamilyen mobilnet is! ;)

Jó szerencsét!

(#7927) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

Van egy eco díjcsomagom, még kb. 7 hónap hűséggel. Megtetszett ez a like díjcsomag, a saját nevemre vehetek egy olyat új előfizetésként a jelenlegi mellé? (egyetemista vagyok)

Köszönöm

Amennyiben nem működik ez a lehetőség, van arra módom, hogy átírassam a jelenlegi hűséges szerződést családtag nevére (6000ft), és a sajátomra vegyek egy új ilyet? Bár remélem sajátomra is engedik megvenni, nem szeretnék senkit ezzel terhelni.

[ Szerkesztve ]

(#7928) qfm válasza qfm (#7927) üzenetére


qfm
senior tag

Amit lehagytam, arany a kedvezményi jogosultságom, nem tudom ez számít e valamit. Mindenesetre ha holnap délig nem sikerül választ kapni, bemegyek és megkérdezem személyesen (akkor lesz időm), csak jó lenne előre örülni hogy adnak, vagy nem bemenni feleslegesen :K

[ Szerkesztve ]

(#7929) 1430 válasza qfm (#7927) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a meglévő mellé megveheted.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7930) Des1gnR


Des1gnR
őstag

ZTE Blade-et 2 éves hűségre Like díjcsomaggal lehet venni?
Már van egy Eco előfizetésem ZTE Bladdel részletre. (szóval e mellé szeretném) :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7931) Des1gnR válasza Des1gnR (#7930) üzenetére


Des1gnR
őstag

Inkább úgy kérdezném, hogy nem csak ZTE Bladet hanem bármilyen készüléket mert még nem döntöttem :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7932) danih


danih
addikt

Csimpi!
Nézegetek rabigás előfizukat, és mivel hasonlót már régen tettem, észrevettem, hogy manapság két dolog közt is differentálnak:
- hűség előfizetésre
- hűség díjcsomagra
Gondolom ez azt jelenti, hogy az elsőnél azt vállalom, hogy x ideig a T ügyfele leszek előfizuval, a második pedig hogy az elsőn felül még a díjcsomagot sem fogom megváltoztatni.
Namost, ha CSAK az első eset lesz rám vonatkozóan kötelező, tehát hogy T-s előfizum lesz, az azt jelenti, hogy bármikor tudok LEFELE is csomagot váltani? (Gondolom ha felfele akarnék váltani, nem lenne kapálózás :) )

(#7933) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

Hogy kérdezhetném le, a kedvezményezett számokat, hogy biztos jót írtak e be? Nem szeretnék egy magas számlát kapni azért mert elrontották. Szerződésre nem írták rá őket.

Köszönöm :K

(#7934) Des1gnR válasza qfm (#7933) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ha a Té oldalán bejelentkezel ott nem látod valahol?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7935) qfm válasza Des1gnR (#7934) üzenetére


qfm
senior tag

Nem látszik sehol, felhívtam a 1430-at, ott el is intéztek mindent amire még szükségem volt.

(#7936) dedike válasza Des1gnR (#7930) üzenetére


dedike
addikt

Igen. Miért ne lehetne? Bármilyen készüléket vehetsz vele! (Amennyiben az egyéb feltételeknek megfelelsz!) ;)

danih:

Amennyiben csak az előfizetésre vállalsz hűséget, akkor minden további nélkül váltogathatod a díjcsomagjaidat akár le-, akár felfelé! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7937) Des1gnR válasza dedike (#7936) üzenetére


Des1gnR
őstag

Igen én is így gondoltam, csak azért fordult meg a fejemben, hogy nem mert részletre van a ZTE :K
Köszi :R :R

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7938) zaba


zaba
tag

Tud valaki arról lesz-e a T-mobile-nál Samsung Galaxy Gio?

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#7939) tjb007 válasza zaba (#7938) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lesz de ha mégis úgy alakulna akkor sem mostanában jelenne meg.

(#7940) dedike válasza tjb007 (#7939) üzenetére


dedike
addikt

...öööö....izé....ezt honnan?...és miből tetszik tudni/gondolni?... :U

Jó szerencsét!

(#7941) tjb007 válasza dedike (#7940) üzenetére


tjb007
nagyúr

Megcsiripelte egy magenta színű, öltönyös kismadár :)
Ez nagy valószínűséggel minden, a környező országban lévő T-Mobile-ra igaz lesz.
Középkategóriás Androidos Samsung -ból van elég, most igazából a "nagyágyúkra" koncentrálnak.

(#7942) dedike válasza tjb007 (#7941) üzenetére


dedike
addikt

gazából a "nagyágyúkra" koncentrálnak.

..azért vették ki a SE Arc-ot a hamarosan listából... "sírós szmájli" :P

Jó szerencsét!

(#7943) tjb007 válasza dedike (#7942) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az Arc mint nagyágyú ? Egy SGS2 mellett max. lepkefing.

[ Szerkesztve ]

(#7944) dedike válasza tjb007 (#7943) üzenetére


dedike
addikt

Mivel nekem a design ugyanannyira fontos, mint a telefon tudása, ezért ebben nem értünk egyet. Az Arc pedig az év legszebb telefonja, amit ebben legfeljebb az iPhone fog tudni megszorongatni. Az SGS2 kinézete meg olyan "12 egy tucat" lesz... persze mindez szerintem... :P

(Az öltönyös magentás az Arc megjelenéséről nem csicsergett? :D )

Jó szerencsét!

(#7945) tjb007 válasza dedike (#7944) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Az Arc pedig az év legszebb telefonja"

Mondod ezt úgy, hogy még csak április közepe van :P ;]

Arc hazai megjelenésével kapcsolatban nincs konkrét, pontos infó. A briteknél és a németeknél már kapható, az osztrákoknál ápr. 29 -től lesz kapható, nálunk valószínűleg csak ezután, szóval május, esetleg június eleje.

[ Szerkesztve ]

(#7946) dedike válasza tjb007 (#7945) üzenetére


dedike
addikt

Meggyőztél, a május elejével kibékülök... :D ;)

(...bár a német t-nél már Play is van... :O )

Jó szerencsét!

(#7947) danih válasza dedike (#7936) üzenetére


danih
addikt

Köszönöm :R Akkor T-s leszek

(#7948) dedike válasza danih (#7947) üzenetére


dedike
addikt

Helyes döntés! ;)

Jó szerencsét!

(#7949) tjb007


tjb007
nagyúr

Jó fej leszek és összeszedem egy postba a T-Mobile -nál hamarosan kapható, megjelenő készülékeket:
Samsung Galaxy S II
Sony Ericsson Xperia arc & neo
HTC Desire S (ez már elméletileg rendelhető)
HTC Wildfire S
T-Mobile Move aka. Alcatel OT-908
Huawei U8500
LG T500
LG Optimus 3D (2X nem lesz és valószínűleg Black sem)
és a végére egy csúcsmodell, a Nokia C2-01 :D

Ezekre kell/lehet számítani az elkövetkező (április,május,június) időben.

[ Szerkesztve ]

(#7950) dedike válasza tjb007 (#7949) üzenetére


dedike
addikt

..khm...ez marhára vékony...vagy csak nekem tűnik annak? :F

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.