Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) blueye válasza #04441088 (#9000) üzenetére


blueye
veterán

Kapcsold ki az automatikus hálózatválasztást.

(#9002) tjb007 válasza #04441088 (#9000) üzenetére


tjb007
nagyúr

A hálózatkeresést kézire kell állítani és nem fog ugrálni.

(#9003) #04441088


#04441088
törölt tag

blueye,tjb007: köszönöm! :R

(#9004) icecave


icecave
nagyúr

MM S díjcsomagom van, hűség nélkül vettem (majd aláírok 2 évet, ha jön az új iPhone).
Váltanék ikon díjcsomagra, de nem lehet a my t-mobile-ban, nem ad ki ilyen opciót. Ügyfélszolgálaton lehet váltani, vagy valami spéci oka van, hogy nem írja ki a netes rendszer, és máshogyan sem válthatok?

(#9005) tjb007 válasza icecave (#9004) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az ikon díjcsomagok kizárólag iPhone vásárlása esetén vehetők igénybe, átváltani rá nem lehet.

(#9006) icecave válasza tjb007 (#9005) üzenetére


icecave
nagyúr

Vagyis, ha veszek majd iPhone-t (most 4-es van, szóval megvárom az újat), akkor sem rakathatom át a mostani MM S-t ikon-ra? Csak úgy, ha új számom lesz?Remélem, megengedik, hogy ikonra váltsak, ha már iPhone-t is veszek... :S

(#9007) kali válasza icecave (#9006) üzenetére


kali
legenda

miért kivételezzenek bárkivel is, csak mert iphone a téma tárgya? :U :) :N

(#9008) icecave válasza kali (#9007) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem mondtam, hogy kivételezzenek. Kizárólag iPhone vásárlásakor lehet ikon díjcsomag, mint mondták előttem. Erre írtam, hogy ha megveszem az iPhone-t, akkor kérem ikon díjcsomaggal, de a meglévő számomat nem állítják át ikonra ha kérem, hanem csak új előfizetés vásárlása esetén? Ez a kérdés.

(#9009) kali válasza icecave (#9008) üzenetére


kali
legenda

kivételezett már iphone vásárlókkal a szolgáltató - más gyártók készülékeit használók számára sajnálatos módon? -, de ez legyen az ő - meg adott előfizető - dolga, bizonyos esetekben eltérhet az ügyfél számára kedvező módon...
amúgy szerintem a meglévő előfizetésedet is módosítják ikon díjcsomagra, ha a feltételek adottak! :)

[ Szerkesztve ]

(#9010) icecave válasza kali (#9009) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, akkor érdeklődöm majd, és kiderül. :R

(#9011) zoli62


zoli62
addikt

Csak magánvélemény, hogy a Médimánia család jobb, mint az Ikon. :)

(#9012) icecave válasza zoli62 (#9011) üzenetére


icecave
nagyúr

Jobb, sms miatt mindenképp, de sajnos, a mobilnet MB-jai jobban fogynak, mint gondoltam...

[ Szerkesztve ]

(#9013) 1430 válasza icecave (#9008) üzenetére


1430
senior tag

Meglévő szám is átváltható Ikon-ba, ha iPhone-t veszel, illetve tarifahűséget is vállalsz.
Ha a mostani iPhone-odat is tarifahűséggel vetted a T-től, akkor már most is válthatsz Ikonba, de a speciális feltételek miatt csak ügyintézőn keresztül (mivel ellenőrizni kell a tarifahűséget).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#9014) icecave válasza 1430 (#9013) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, gyári független.
Csak a számomat vittem át a T-hez, és direkt nem kötöttem hűséget, csak MM S csomagot választottam (ikont nem lehetett ugye, csak ha veszek készüléket). Úgy gondoltam/gondolom, hogy váltok ikonra akkor,ha jön az új iPhone, és akkor veszek készüléket, MM S-t pedig ikonra váltom és az ikonra írok alá hűséget.
Ha így meglehet oldani, nekem bőven jó. A telefon megjelenést mindenképp megvárom.

(#9015) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Van arra esélyem hogy garanciapapír nélkül garanciáztassak egy telefont ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#9016) kali válasza (jan) (#9015) üzenetére


kali
legenda

igen, volt már rá példa!

(#9017) BB_fan válasza kali (#9016) üzenetére


BB_fan
csendes tag

Kollégám átjönne a Pannontól a T-hez. Elmondása szerint havonta kb. 2500 percet beszél minden irányba, sms-t nem igazán küld, max. 15-20 db-ot. Melyik csomagot érdemes neki választania?

(#9018) (jan) válasza kali (#9016) üzenetére


(jan)
őstag

Imei szám alapján megtudják mondani vagy hogy ?

Csak mert használtan vettem a telót és garipapir nincs hozzá :( viszont a kamera nem működik benne (spica)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#9019) kali válasza (jan) (#9018) üzenetére


kali
legenda

imei alapján, illetve volt olyan, hogy egy munkatársam telefonját adtam be javításra, és mire előkotortam volna a jótállási jegyét, már le is húzták az akkumulátor alatti címkét a leolvasón, és mondták, hogy nem is kell a jótállási jegy! ellenben olyan is lehetésges, hogy kérik a jótállási jegyet, és annak hiányában problémáznak, vagy akár el is tekintenek a garanciális szervizeléstől, mert ugye írva vagyon, hogy mikor és milyen feltételek mellett él a jótállás! szerintem azon múlik, hogy milyen szervizeshez kerülsz, mert a leírtaktól eltérhet ugyan az ügyfél javára, de nem köteles!
a telefon szoftveres javításával próbálkoztál? teljes reset? másik firmware verzió felhúzása? mert olyan is létezik, hogy nem hardveresen rossz a kamera, és szoftveresen javítható a dolog!

[ Szerkesztve ]

(#9020) (jan) válasza kali (#9019) üzenetére


(jan)
őstag

Köszönöm a részletes beszámolót!

Természetesen próbáltam főzött romot rárakni, aztán vissza a gyárit volt factory reset is, de sajna a kamera fc-zik valamint az akkumulátor töltöttség össze vissza mutat :(

Gondolom az nem para hogy a teló az nem abban a városban lett vásárolva ahol majd szervizbe akarom vinni :) vagy igen ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#9021) kali válasza (jan) (#9020) üzenetére


kali
legenda

annak nincs jelentősége, minimum országos garancia van!

(#9022) zaba


zaba
tag

Guruk!
Mi várható újonnan bevezetett készülék fronton az elkövetkező bő másfél hónapban (augusztus második hetéig) Android tekintetében a T-mobile-nál?

[ Szerkesztve ]

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#9023) kali válasza zaba (#9022) üzenetére


kali
legenda

itt kell sűrűn nézelődni; link
aki ettől többet mond, az csal, festi magát, vagy kirúgják... :))

(#9024) tjb007 válasza zaba (#9022) üzenetére


tjb007
nagyúr

Információval tudok majd szolgálni készülékfronton de csak majd.

(#9025) (jan) válasza kali (#9021) üzenetére


(jan)
őstag

Értem.. bepróbálom majd aztán kiderül!

Köszönöm a segítséget!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#9026) dedike


dedike
addikt

Augusztus 1-től a MM XS díjcsomag állandó kínálata lesz a T-nek, ezzel együtt a díjszabásba is bekerül! :) [link]

Jó szerencsét!

(#9027) (jan) válasza kali (#9019) üzenetére


(jan)
őstag

Sajna tőlem kérték a jótállási jegyet :(

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#9028) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Android alatt valahogy lehet használni a wapsmst? S60 alatt megy simán, de android böngésző üres lapot hoz be a címre.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#9029) kali válasza (jan) (#9027) üzenetére


kali
legenda

esetleg próbáld meg más/több helyen, hátha...

Bdanyy; konkrétan melyikre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#9030) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Üdv!

Számítógéphez vettem januárban usb-s mobilnetet, havi 3.9k a fizettség érte, havi 3GB adattal. Ezt a sim-et, én telefonban netezésre tudom használni ugyanúgy? Ha nem telefonálok / sms-ezek vele akkor marad ugyan úgy a havidíj? És ha használnám, akkor küldenek másik számlát mellé havonta?

(#9031) tjb007 válasza Hujikolp (#9030) üzenetére


tjb007
nagyúr

Használhatod telefonban is, ha nem telefonálsz/SMS -ezel vele akkor marad a havidíj és nem küldenének másik számlát mellé havonta.

(#9032) blueye válasza Bdanyy (#9028) üzenetére


blueye
veterán

Működött.
Tudtommal megszűnt.

(#9033) Bdanyy válasza kali (#9029) üzenetére


Bdanyy
addikt

t-zones.hu/wapsms

még utóbbi hetekben használtam és működött, mindjárt megnézem a régi telóban hogy megy e.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#9034) zoli62 válasza dedike (#9026) üzenetére


zoli62
addikt

Ezek szerint bevált. :)

(#9035) blueye válasza Bdanyy (#9033) üzenetére


blueye
veterán

Tényleg működik. Pedig egy időben lekapcsolták, valamelyik fórumban (talán itt?) beszélgettünk is róla.

(#9036) agent_k


agent_k
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#9037) Bdanyy válasza blueye (#9035) üzenetére


Bdanyy
addikt

Sajna épp írni szerettem volna, hogy nálam nem működik :(

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#9038) blueye válasza Bdanyy (#9037) üzenetére


blueye
veterán

Pedig megy.
Csak ne WiFin legyél amikor küldesz SMSt!

(#9039) bozsozso


bozsozso
őstag

Nem tudja valaki esetleg, hogy lesz-e még olyan féláras akció mint pár napja volt? Valami facebook-os szavazás alapján SGS 32495Ft volt MM s csomaggal(online rendelés esetén). Sajnos éphogy lemaradtam róla. :( Pedig pont most akarok telefont venni. Eddig ACE-t akartam, de ez jobb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#9040) Teo70


Teo70
tag

ÜDv mindenkinek.

T-home-nál vagyok, Paletta M a csomagom, ehhez tartozik egy nemtudom milyen T-mobile elofizetés.(100perc ingyen, sms, net a korábban dominós kártya megmaradt egyenlegéből megy)

Szeretném feltölteni a vásárlásra is fordítható egyenlegemet egy nagyobb összeggel(10K+), ha esetleg mégsem használnám fel ezt az összeget akkor van lehetoség hogy kp-ben ujra kézhez vegyem azt a részt amit nem használtam fel?!

Előre is köszönöm a választ.

(#9041) icecave


icecave
nagyúr

Ma éjfélkor van számlazárás ugye? MM S csomagom van, számlálóm szerint ebben a hónapban már 300 mega felett vagyok mobilnet tekintetében, 250nél kellett volna küldeni sms-t a T-nek, hogy túlléptem, de nem küldtek. Most direkt arról netezek, kiváncsi vagyok, mikor küldenek...

(#9042) dedike válasza icecave (#9041) üzenetére


dedike
addikt

80%, illetve a Te esetedben 400 MB... ;)

Ja! És igen, ma éjfélkor! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#9043) blueye válasza Teo70 (#9040) üzenetére


blueye
veterán

Szerintem nem. Max elvásárolhatod: [Mobil Vásárlás]

(#9044) tjb007 válasza bozsozso (#9039) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lesz, kövesd figyelemmel a T-Mobile Magyarország Facebook oldalát.

(#9045) dedike válasza Teo70 (#9040) üzenetére


dedike
addikt

Ahogy azt blueye is írta, pénzt nem adnak vissza, érdemes közelítőleg jól belőni azt az összeget, amit fel akarsz tölteni! Vagy elvásárolod erre-arra! ;)

Jó szerencsét!

(#9046) icecave válasza dedike (#9042) üzenetére


icecave
nagyúr

...és tényleg, most be is teszteltem. Igaz, 27 percel később jött az sms, de jótt, az a lényeg :) Nem torrenteztem, amúgy fél óra alatt régesrég túlléptem volna, mire megkapom az smst.

(#9047) Teo70 válasza dedike (#9045) üzenetére


Teo70
tag

köszönöm a válszt mindettőtöknek!

és olyan nincs hogy a vásárolt összeget a Paletta csomag árához hozzáírják( ami kb 12 000)? vagy létezik de csak egyéni előfizetésnél( pl médiamánia vagy relax) ?

(#9048) elfelejtette válasza Dave1984 (#8929) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kollégám tegnap bement az összes Debreceni T. boltba, de érdekes módon egyikben sem tudtak neki adni az akciósan hírdetett Cedar készülékből. Sőt nyíltan bevallották szinte mindenhol, hogy csak egy(!) darab bemutató készüléket kaptak, amit ugyebár nem adhatnak el... :W
Na ennyit a T. k@cs@g hozzáállásáról. Emiatt már néhány bolt eléggé megütötte a bokáját, mikor kiderült, hogy a vevőcsalogató akciós készletből direkt nincs raktáron semennyi, majd a hülye vásárló vesz ugyanannyiért egy sokkal szarabbat, vagy egy jobbat, de persze jóval drágábban.
Mindegy, a kolléga azt mondta, hogy majd elbeszélget a szomszédjával, akit Jenei Gézának hívnak, és a Fogyasztóvédelem HBM-i vezetője... :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9049) bozsozso válasza tjb007 (#9044) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm válaszod így lesz. Az gondolom előre nem tudható, hogy milyen akció lesz.

(#9050) tjb007 válasza bozsozso (#9049) üzenetére


tjb007
nagyúr

Legutóbb ugye szavazás volt, általában random választanak telefont, volt olyan is, hogy egy már nem forgalmazott készüléket hoztak vissza és adtak elég jó áron (Samsung B2100 Dominóban 6990 forintért), persze csak a készlet erejéig.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.