Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Jadro válasza dedike (#6349) üzenetére


Jadro
veterán

Na megnézem akkor majd újra, mert a készülékváltásnál simán kidobta ugyanazt a listát amit simán is beadott.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6352) dedike válasza Jimmy8 (#6350) üzenetére


dedike
addikt

Pedig -esetedben sajnos- helyes volt az információja a hölgynek. Idézet innen:A rendelés feladása után, házhozszállítás csoportunk veszi fel önnel a kapcsolatot, és egyeztet a szerződéskötéshez szükséges dokumentumokról, eljárásokról. Az, hogy erre valóban hány munkanap van, azt én sem találtam. (Jártam én is így, tavaly ünnepek előtt, ott betartották a három napot!)

Egyébként a lehetőséged adott. irány a T-Pont, vagy valamely viszonteladó! ;)

Jó szerencsét!

(#6353) Jimmy8 válasza dedike (#6352) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Köszi a gyors választ. Tehát a 3 nap, az nem csak egyénileg rám van szabva :D
Most már kivárom sorom, bízom benne, hogy még ezen a héten hozzák...

(#6354) zoli62


zoli62
addikt

Fricska a T-Mobile-nak: Még a héten érkezik a magyar Apple Store-okba a gyári független, magyar garanciás Iphone4. A független árak olcsóbbak lesznek, mint a jelenlegi dominos árak. A 32-es nem fog még 200-ba sem kerülni.

(#6355) salander


salander
tag

Tudom, hogy suta vagyok - meg lusta visszaolvasni 1000 oldalt - DE még az életben nem vettem szolgáltatótól telefont. (Most se magamnak lesz.)

Ha megveszem a cuccot 2 évre mondjuk ECO díjcsomaggal, akkor sehogy se tudom majd a számon "upgradelni" a díjcsomagot, mondjuk Média Mánia M-L akármire, ha később szükségem lenne rá? (Akinek venném az most alig valamennyit telefonál, de ugye ki a franc tudja, hogy mi lesz 1-1,5 év múlva.)

(#6356) dedike válasza salander (#6355) üzenetére


dedike
addikt

Csak az előfizetésre kell hűséget aláírnod, a díjcsomagra nem! Magyarul bármikor (de egy hónapban csak egyszer) megváltoztathatod a díjcsomagodat! (Kivétel az Ikon díjcsomag, de azt most hagyjuk!) ;)

Jó szerencsét!

(#6357) salander válasza dedike (#6356) üzenetére


salander
tag

Remek, köszönöm szépen a gyors választ. Szóval a számnak meg kell maradnia a hűségnyilatkozott végéig, a számlacsomag meg (ha nincs "tarifahűség") változhat ízlés szerint.

(#6358) manchester85


manchester85
addikt

Eltűnt az összes iPhone a webshopból, még az árak is... :Y

i6 Silver

(#6359) Jadro válasza salander (#6357) üzenetére


Jadro
veterán

Így van. Ha nincs a csomagra hűség akkor a lényeg hogy aktívan tartsd. Nem függesztheted fel vagy mondhatod le csak kötbérrel az aláírt ideig.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6360) dedike válasza manchester85 (#6358) üzenetére


dedike
addikt

Lehet olcsóbb lesz... :B

Jó szerencsét!

(#6361) manchester85 válasza dedike (#6360) üzenetére


manchester85
addikt

Visszakerült, nem lett... :U

i6 Silver

(#6362) Воланд


Воланд
titán

Meglévő t-mobile-os szerződést át lehet úgy íratni, hogy az adott személynek csak az érvényes útlevele és a lakcímkártyája van meg, vagy mindenképpen kell hozzá a személyi?

szerk.: Hogy egyszerűbb: díjcsomagot váltani aztán átíratni, vagy előbb átíratni és az új előfizető vált díjcsomagot?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6363) qky


qky
tag

Újra rendelhető a 3GS a webshop-ban.
És nem csak előrendelhető.
Lehet, hogy jött egy pakk teló és a 4-esek egyből mentek a boltokba, mert azok nem változtak.
Ejh de jó lenne...

update:
Próbaképpen rákattintottam a Megrendelem gombra, erre:

Rendelési üzenet

* "IPHONE 3GS, 8GB/SL kész+tart.,fekete" termékből legfeljebb 0 darab rendelhető

WTF :F

[ Szerkesztve ]

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#6364) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#6345) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

senki? :F :O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6365) qky válasza Mr.Csizmás (#6364) üzenetére


qky
tag

Csak egy tipp, de az üzenetközpont száma biztosan jól be van állítva?

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#6366) Mr.Csizmás válasza qky (#6365) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+36309888000

ja, és az érdekes az, hogy a bejövőt, p. visszahívós sms-eket megkapom. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6367) 1430 válasza Mr.Csizmás (#6366) üzenetére


1430
senior tag

Ennyi idő alatt már ezerszer leellenőrizték volna telefonon keresztül (jelszó ellenében), hogy aktiválva lett e a számodon az SMS küldés szolgáltatás... ;)

Legalábbis ha a készülék nem változott (és korábban tudtál erről a telefonról SMS-t küldeni), akkor 99%, hogy ez lesz a hiba.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6368) m0h0senator válasza zoli62 (#6354) üzenetére


m0h0senator
őstag

és ezt az oltári baromságot hol olvastad? Amúgy nincs is magyar Apple Store...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6369) dedike válasza m0h0senator (#6368) üzenetére


dedike
addikt

...azért lesznek olyan olcsók...ehh... :D

Jó szerencsét!

(#6370) Lenry


Lenry
félisten

Dominoról szeretnék havidíjasra váltani, de van a kártyámon még ~3000 Ft. azzal a pénzzel mi lesz?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6371) zoli62 válasza Lenry (#6370) üzenetére


zoli62
addikt

Jóváírják az első számládon. Tapasztalat.

(#6372) Lenry válasza zoli62 (#6371) üzenetére


Lenry
félisten

értem :R

és ha én az Eco díjcsomagra váltok, ami havi 1850 Ft, akkor az első hónap tulajdonképp ingyenes lesz, meg még a második is olcsóbb?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6373) dedike válasza Lenry (#6372) üzenetére


dedike
addikt

Íme a megoldás! ;) Itt minden információt megtalálsz egyben, összegyűjtve!

Jó szerencsét!

(#6374) Mr.Csizmás válasza 1430 (#6367) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor 1430 hívás lesz :) köszönöm!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6375) 1430 válasza Lenry (#6372) üzenetére


1430
senior tag

Én még annyit pontosítanék, hogy normál Domio egyenleget csak az első számlából írják jóvá automatikusan, a maradék jóváírását kérni kell majd a számlázási csoporttól, különben folyamatosan ott fogod görgetni magad előtt, mint egy túlfizetést (kivéve univerzális egyenleget, mert azt mint előleget rögzítik, azaz folyamatosan beforgatja a rendszer a számlákba >> univerzális egyenleg = egyenleg lekérdezéskor zárójelben, mint vásárlásra is felhasználható összeg jelenik meg).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6376) Lenry válasza 1430 (#6375) üzenetére


Lenry
félisten

egyenleg: 2689 (ebből vásárlásra is használható: 2689)

tehát, akkor nekem automatikusan bele fogja forgatni a számlákba.
minden világos, köszönöm :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6377) zoli62 válasza Lenry (#6372) üzenetére


zoli62
addikt

Igen.

(#6378) zoli62 válasza 1430 (#6375) üzenetére


zoli62
addikt

Ez a túlfizetés görgetés amúgy egy kis tehetlensége a T-Mobile számlarendszernek, ami amúgy jónak mondható. :)

(#6379) dedike válasza zoli62 (#6378) üzenetére


dedike
addikt

Szerkesztés gomb, esetleg? :F

(Megköszönnénk! ;) )

Jó szerencsét!

(#6380) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Van egy Dominó előfizetés(em) ami nem az én nevemen van, és ezt szeretném átváltani céges előfizetésre, más nevére. Ennek mennyi a költsége?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6381) dedike válasza Killing (#6380) üzenetére


dedike
addikt

Szerény véleményem szerint 6 darab ezresedbe fog fájni a dolog :K ... muszáj azt átírni? Nem lehet másképpen kiokoskodni? :U

Jó szerencsét!

(#6382) zoli62 válasza dedike (#6379) üzenetére


zoli62
addikt

Oké. :) Lényeg a lémyeg.

(#6383) Lenry válasza Lenry (#6376) üzenetére


Lenry
félisten

faja

el is intéztem az egészet neten, elvileg jövő hét elején hozza is a futár az új SIM kártyámat.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6384) Sloan20000


Sloan20000
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy ha előfizetéses, 24hónapos hűségnyilatkozattal veszek telefont (BB Bold 9700) akkor az előfizetés korlátozható? Mármint, hogy tegyük fel havi 10.000 a limit és ha azt "letelefonáltam" akkor nem enged telefonálni?
Lehet már kérdezték, bocsi:S
Előre is köszönöm!!!

(#6385) zoli62 válasza Sloan20000 (#6384) üzenetére


zoli62
addikt

Én nem ismerek ilyen T-Mobile-os szolgáltatást, de ettől még limitfigyelés van.

(#6386) Killing válasza dedike (#6381) üzenetére


Killing
addikt

Sajnos nem lehet, de egye fene, csak a számom maradjon. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6387) 1430 válasza Killing (#6386) üzenetére


1430
senior tag

Ha a Domino számhoz rögzítitek a céget, mint felhasználót, az díjmentes. Utána a cég kell kezdeményezze az előfizetésre váltást, az is díjmentes, így gyakorlatilag nincs díja az "átírásnak". Ha átváltod előfizetésre, és utána veszi át a cég az előfizetést, az már 6000 Ft.

Sloan20000
Nem, nincs ilyen automatikus korlátozás.

zoli62
Szerintem ennek inkább jogi oka van, mert az ügyfél rendelkezhet úgy is, hogy a túlfizetését visszakéri, ezért nem automatikus a "számlába forgatás".

Lenry
Az időpont tájékoztató jellegű, mint pár hozzászólással lentebb olvashatod, 3 munkanapon belül felveszi veled a kapcsolatot a Házhozszállítási csoport. Ha nincs még előfizetésed, akkor pedig bekérik a papírjaid másolatát, stb, és ha mindent tisztáztatok és mehet a dolog, akkor megbeszélik veled az új SIM szállítási időpontját.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6388) fateless


fateless
veterán

Hozzáértőket kérdezem (pl dedike; 1430)

Amennyiben előfizetés nélkül (nem domino csomagban) vásárolok egy készüléket listaáron, akkor az a készülékfüggő vagy független? Továbbá ilyenkor két ár van: listaár, illetve webshop listaár - ha független, akkor mindkét esetben az?
Erről a készülékről szeretnék többet megtudni a témához kapcsolódva.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6389) dedike válasza fateless (#6388) üzenetére


dedike
addikt

Minden a T által forgalmazott telefon függő... :K

1430:

Ha a Domino számhoz rögzítitek a céget, mint felhasználót, az díjmentes. Utána a cég kell kezdeményezze az előfizetésre váltást, az is díjmentes,

Ez akkor is így van, ha már meglévő Domino számról van szó? (É.: nem újonnan vásárolt!) :U
Magánszemélyek közötti szám-átírás mindenképpen díjköteles?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6390) Killing válasza 1430 (#6387) üzenetére


Killing
addikt

A cég kiállított egy papírt hogy nekem jogom van használni azt a dolgozói csomagot, azzal kell bemenni a t-hez, és igényelni az előfizetést. Csak a mostani dominó számomat akarom átvinni ebbe a díjcsomagba, ami viszont nem az én nevemen van.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6391) rezme


rezme
tag

Hy

Bocs a hülye kérdésért előre is de pl telóvásárlásnál ft-ban mennyire számít az ha van platina kártyám?
válaszokat előre is köszi
üdv!

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#6392) dedike válasza rezme (#6391) üzenetére


dedike
addikt

Annyit mindenképp, hogy a meglevő Kapcsolat-pontjaidat be tudod számíttatni az új készülék vásárlása esetén. Aztán, ha már lejárt a hűségnyilatkozatod, akkor gondolom van valamennyi kedvezmény a készülék árából is. (Sokra ne számíts, mivel arany szinten kerek egy darab ezressel olcsóbb a a készülék...) ;)
Meg persze új előfizetés vásárlása esetén könnyebben "bólint" rá a T!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6393) Lenry válasza 1430 (#6387) üzenetére


Lenry
félisten

ma délelőtt már hívtak is, 24-re ígérték a futárt.

papírokat nem kértek, a webshopban megadtam minden adatot, úgy látszik ez elég volt.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6394) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

hogy tudom pontosan megállapítani hogy domino-s telefonomhoz milyen kedvezmények aktívak? mert tegnap éjjelről ma éjjelre virradóan 120ft-al lettem szegényebb holott a telefonom ki van kapcsolva, (3g-t wap-ot nem tud).

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6395) 1430 válasza dedike (#6389) üzenetére


1430
senior tag

Magánszemélyek között díjköteles csak igazán az átírás! :K
Az első kérdést nem igazán értem, de a zárójeles rész alapján nincs olyan megkülönböztetés, hogy 1 hetes vagy 1 éves Domino szám. Ha készüléket is vesz, no akkor ott lesz árkülönbség a kielemltségi szint alapján, de a sima előfizetésre váltás az díjmentes.

Killing
Akkor itt nem lesz semmiféle átírás, ugyanúgy a neveden marad a hívószám, csak beállítanak egy olyan díjcsomagot rá, amit amúgy nem állíthatnának be. ;)

Lenry
Van egy olyan gyanúm, hogy neked van már legalább egy előfizetésed. :K
Ilyenkor az újabb szerződéseknél nem kérik be újra a papírokat.

dellfanboy
Nem hinném, hogy szolgáltatást vont le a rendszer, mert nincs ilyen olcsó szolgáltatás. :DDD
Amúgy az aktív szolgáltatásaidat lekérdezheted a 1777 > 1 (magyar menü) > 3 > 7 > 3 menüpontban (ha jól vágom fejből, azért hallgasd meg az automatát, passzol e a menüpont, amit választani kellene).
Esetleg próbáld meg az utolsó hívás menüpontot, annak nem tudom a menüszámát, de talán a 1777-es főmenüben lesz...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6396) safy


safy
tag

Sziasztok :)

Azt szeretném kérdezni a benfentes hozzáértőktől, hogy most váltottam havidíjas partner 3 vállalati kedvezményes díjcsomagra.Dominó kártyás számomat vittem bele.Na most mivel új sim kártyát kaptam, gondolom a régit nem tudom használni ezek után(szám át lett vezetve az új előfizus simre ?). A kérdésem az, h a dominós simen maradt egyenlegem(pár ezer forint szvsz) mi lesz? Át tudom azt valahogy vezettetni? Ügyintéző nem kérdezte, nekem pedig akkor nem is jutott eszembe.Egyszer már kifizettem az az összeget és nem vettem igénybe...Ötlet?
Köszönöm

Xbox one X + LG oled 65" c2

(#6397) dedike válasza safy (#6396) üzenetére


dedike
addikt

Kemény 23 db hozzászólást kellett volna visszaolvasnod, vagy használni a keresőt. De mivel vaj van a szívem helyén, csak most, csak itt, csak neked: Átváltás előfizetésre ;) :P

Jó szerencsét!

(#6398) dedike


dedike
addikt

Akit érdekel esetleg, keményen átszabták a Webshop felületét... :Y

Viszont szerintem nagyon jó lett! :K

Jó szerencsét!

(#6399) albiosz válasza dedike (#6398) üzenetére


albiosz
őstag

Jah, pont ez a bajom...
Volt eddig minden készüléknél egy ,,mi van a dobozban?" vagy valami hasonló rész. Ezt most semelyik telefonnál nem találom. Valóban kiiktatták ezt vagy csak én vagyok vak? :)

(#6400) safy válasza dedike (#6397) üzenetére


safy
tag

Köszönöm szépen a választ.Akkor ez az én olvasatomban azt jelenti, h az általam választott csomaghoz is jár? Gondolom a számlán majd látom ezt. Köszönöm még egyszer.

Xbox one X + LG oled 65" c2

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.