Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Varszegig válasza kutga (#17000) üzenetére


Varszegig
veterán

én is olyat vettem a routerbe.

(#17002) tjb007


tjb007
nagyúr

Christopher Mattheisen a telefonadóról: [link]

(#17003) dedike válasza atila4 (#16999) üzenetére


dedike
addikt

Persze, minden további nélkül! :)

tjb007:

Igen, jelenleg ennél többet nem tud ő sem mondani a várható "fejleményekről".

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17004) Wictor


Wictor
senior tag

Napot!

Valaki tapasztalt ma hasonlót a mobilnettel? Nincs lassítva, de reggel óta ilyen. Az oldalakat csak félig tölti be, vagy egyáltalán nem.

Mostmár igencsak ideges kezdek lenni. 17000-es számlákat kapok olyan hívásokkal, amiket nem is indítottam (nem használtam a SIM-et), és akkor még a nettel is kib*sznak az emberrel... Nem várok el megabiteket, de legalább a 128 kbps fixen meglenne. Keresgélős feladatom van ma, erre a Google alig tölt be.

[ Szerkesztve ]

(#17005) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Elindult: http://www.facebook.com/HuaweiDeviceHungary

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#17006) dedike válasza Wictor (#17004) üzenetére


dedike
addikt

Szintén!

Ezt nézd meg, lehet megleled benne a magyarázatot! :)

17000-es számlákat kapok olyan hívásokkal, amiket nem is indítottam (nem használtam a SIM-et)

Ezt pedig ne nekünk mondd, nem tudunk vele mit kezdeni, hanem azonnal 1430!

(#17005) HuaweiU8500:

Még a nap is szebben süt tőle... :C

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17007) Wictor válasza dedike (#17006) üzenetére


Wictor
senior tag

100+ km van köztem és a felsorolt városok között.
Ápdét: Azóta csak lassult, mióta legutóbb írtam...

[ Szerkesztve ]

(#17008) Vangelis válasza dedike (#17006) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Érdekes nekem is nagyon lassu 30kbps ha jól írom

egy oldal 3 perc alatt jön be.... nem értem miért ilyen rossz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17009) Wictor válasza Wictor (#17007) üzenetére


Wictor
senior tag

Na, most, hogy szidtam rajta egy sort, jó lett. Lekopogom azért gyorsan...

(#17010) slice14 válasza Wictor (#17009) üzenetére


slice14
veterán

Lehet hogy hálózatfejlesztés volt a környékeden.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17011) TMoVoTel


TMoVoTel
csendes tag

Webshop-os megrendelésnél miért kell lefénymásolni a szem.igazolványt,
meg mégegy iratot, és beküldeni?

Ez csak nekem új???

(#17012) giigz válasza TMoVoTel (#17011) üzenetére


giigz
veterán

Nekem nem volt ilyen.

(#17014) Dicker


Dicker
őstag

Nekem is új. Én a héten rendeltem, és nem kellett.
Domino-s lehetsz esetleg?

(#17015) dedike válasza TMoVoTel (#17011) üzenetére


dedike
addikt

Én is arra tippelek, hogy teljesen új ügyfél vagy az M-Telekomnál.

Jó szerencsét!

(#17016) DS39


DS39
nagyúr

üdv!

telefonrendeléssel egybekötve lettem ismét T-Mobile-os, webshop-ban rendeltem Pick Pack pontra, minden faszán megjött, csomó papírral, mely között a szerződésből két példány az egyik az enyém, a másik a szolgáltatóé. na most vagy átfutotta a szemem a sok oldalon, de nem találom hogy ezt most nekem vissza kellene küldenem nekik?

ill. még annyi hogy a netes felületnél hol lehet beállítani a Domino 5 díjcsomaghoz az 5 kedvezményezett számot?

köszi előre is. :)

(#17017) TMoVoTel válasza dedike (#17015) üzenetére


TMoVoTel
csendes tag

Még nem volt előfizetésem..

Tehát csak az új ügyfeleknél van ez, ha jól értem?

(#17018) dedike válasza TMoVoTel (#17017) üzenetére


dedike
addikt

Igen, én úgy tudom ezt csak legelőször kell végigjárni. Végül ez ugyanaz, mint amikor az üzletbe mész, csak ott ezeket a papírmunkákat helyben elvégzik. :)

(#17016) DS39:

Szerintem hívd fel a 1430-at, mivel másképpen úgysem tudod beállítani az 5 számot (illetve még személyesen, T-Pontban lehetséges), s egyben kérdezd meg azt is, vissza kell-e küldeni az egyik példányt! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17019) Dicker válasza TMoVoTel (#17017) üzenetére


Dicker
őstag

Nekem csak 3 kedvezményezett számom van, de azt úgy tudom, hogy:
Előfizetés testreszabása - Hívások...- és ott lesz a díjcsomagod alatt a Telefonálás Kedvezmények, na ott keress ilyet, hogy kedvelt szám, vagy akármi, ami arra utalhat.

(#17020) atila4 válasza dedike (#17003) üzenetére


atila4
senior tag

Rendben, köszönöm a segítséget! :B

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#17021) dedike válasza Dicker (#17019) üzenetére


dedike
addikt

Hogyan lehet az 5 kedvezményes számot beállítani és módosítani?

A díjcsomag megrendelésekor beállíthatja, illetve Domino egyenleg feltöltésenként 1 kedvezményes számot módosíthat az alábbi
módokon:

A 1430-as ügyfélszolgálati számunkon
Személyesen a T-Pont üzletekben

:F

Jó szerencsét!

(#17022) raziel01 válasza Dicker (#17019) üzenetére


raziel01
veterán

Like díjcsomagomnál is így lehetett módosítani neten.

(#17023) mario1012


mario1012
tag

Sziasztok.
Olyan eset állt fenn hogy amit rendeltem készüléket webshopról a t-nél 2 hónapja előfizetéssel, kamatmentes részlettel nem jönnek róla a havi számlák, a webshop belépésnél meg be lehet fizetni banki átutalással de ott is csak a telefon törlesztését írja ki hátraléknak, a számlák pedig nem jönnek az adott hónapról a díjcsomag és a beszélgetési idő szerint. Előző hónapban nem kaptam meg a számlát és vártam hogy majd ebben a hónapban majd jön, és akkor lehet hogy az előző havit is ezzel küldik ki, de sajnos ez a számla sem érkezett meg eddig. (A címet helyesen adtam meg mert már azt leellenőriztem.)
Ilyenkor mi a teendő, személyesen menjek be a T-mobile-ba és ott beszéljek velük vagy pedig más módon is lehetséges. (telefon vagy e-mail)

(#17024) tomlac14 válasza mario1012 (#17023) üzenetére


tomlac14
tag

nem volt véletlenül mobil előleg az egyenletben?mert akkor annak az erejéig nem kell havi számlákat fizetned...

(#17025) mario1012 válasza tomlac14 (#17024) üzenetére


mario1012
tag

Na azt így nem tudom mivel nem én rendeltem, de többet fizettünk az tuti mint ami volt webshopon feltüntetve, de akkor meg miért írja ki az oldalon belépéskor hogy tartozása van.., mert akkor nem kellene neki szerintem.

(#17026) blueye válasza mario1012 (#17025) üzenetére


blueye
veterán

Ez klasszikusan az az eset amit a 1430 hivasaval 5 perc alatt rendezhetsz, mi itt legfeljebb talalgatni tudunk de konkretan segiteni nem,

(#17027) CsuRi101 válasza bazsika89 (#16951) üzenetére


CsuRi101
tag

Hivatalosan biztos hogy nem. Hiába azonos típus, szín alapján van a darab-elszámolás belőle.

(#17028) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék számhordozással átmenni a T-mobile-hoz. Jelenleg Vodafone-nál vagyok Vitamax feltöltőkártyás és erről szeretnék váltani T-mobilos feltöltőkártyásra. Megoldható minden további nélkül?

Váltásom oka az lenne, hogy a Vodánál szerintem mobilnet szempontjából picit kiszúrnak a feltöltőkártyásokkal. Konkréten arról van szó, hogy ugye pl. havi 1000Ft-ért mondjuk kapsz 100 mega adatforgalmat, ha azt meghaladod, akkor nincs túlforgalmazási díj, csak lassítják a neted, de használhatod nyugodtam tovább (csak ugye lassan). Ez nekem teljesen meg is felelne, mert nekem egy kis böngészés mellett leginkább e-mailezésre kellene a mobilnet, arra meg lelassítva is elég lenne. Viszont itt jön a gondom, hogy ha feltöltős vagy akkor nem lassítanak, hanem kikapcsolják a netet ha elérted a 100megát. Nemértem miért?

Mindegy nem érdekel. Kérdésem az, hogy T-nél feltöltőkártyásokkal ugye így nem b@szarintanak ki?

Valamint az érdekelne még, hogy T-nél is van alapból, díjtalanul hívásértesítő sms? Pl. ha ki volt kapcsolva a teló és azalatt hívtak, kapok róla értesítő sms-t?

(#17029) .bruszli. válasza Tv (#17028) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Természetesen megoldható a számhordozás. Csak lassítanak,ha felhasználtad a csomagban levő mennyiséget és van hívásértesítő szolgáltatás is.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#17030) Tv válasza .bruszli. (#17029) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi a választ :R

(#17031) Gedeon31 válasza Tv (#17028) üzenetére


Gedeon31
addikt

Én is így voltam ,de inkább vettem egy ilyet.

Futár hozta ki 2700 ft lebeszélhető belőle és így csak 90 ft a kártya.

Nem volt kedvem szenvedni a számhordózás adta bürokráciával.

(#17032) .bruszli. válasza Gedeon31 (#17031) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ha esetleg szeretné megtartani a jelenlegi számát,akkor sajnos nincs más mód; ha nem,akkor így valóban egyszerűbb és gyorsabb. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#17033) djculture válasza Gedeon31 (#17031) üzenetére


djculture
félisten

Csak neki a dominó 5 díjcsomag /amire manapság minden dominó simet beállítanak alapból/ nem lesz jó mert arra 195 Ft / 10 MB napinet van amit ha leforgalmaztál szintén kilövik a netet. /Ha elhasználta az aznapi 10 MB adatmennyiséget, erről SMS-t küldünk. További internetezésre válasz SMS küldésével van lehetőség./

[ Szerkesztve ]

(#17034) Gedeon31 válasza djculture (#17033) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem nem az volt beállítva. Mégis az lenne nekem egyből engedte másik csomagra váltani. A domino 5 mellé lehet választani go net csomagot ,nem gond onnantól a netezés úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#17035) blueye válasza djculture (#17033) üzenetére


blueye
veterán

Tudtommal sima Dominó díjcsomagot állítanak be kezdésnek.

(#17036) Gedeon31 válasza blueye (#17035) üzenetére


Gedeon31
addikt

Úgy emlékszem nálam is az volt beállítva.

(#17037) djculture válasza Gedeon31 (#17034) üzenetére


djculture
félisten

Neten rendelve már a neve is az dominó öt simcsomag: [link]
De amúgy ja lehet hozzá venni időszaki díjas adatdíjcsomagot is de alapból a napidíjas go!napinet van hozzá rendelve.

[ Szerkesztve ]

(#17038) Nietzsche_ válasza mario1012 (#17025) üzenetére


Nietzsche_
tag

Szerintem az zavar be itt a képbe, hogy a mobil eloleg csak a havi számlázásban íródik csak jóvá - a törlesztorészletekben viszint nem. :)

(#17039) KüLÖNc


KüLÖNc
tag

Sziasztok!

Félek hogy buta kérdést teszek fel, de hirtelen nem tudom mi lehet, ezért hozzátok fordulok. Androidos telefonomon átléptem a 100 mbyteos internetemet (Dominos vagyok), meg is jött az SMS erről. Viszont mióta átléptem, nem enged telefonálni ill. SMS-t küldeni a telefon, mondja a "néni" a telefonban, hogy egyenlegem töltsem fel, SMSnél hibát jelez ugye.
Ellenben nekem van 1600 forintnyi egyenlegem.

Most annyit tettem, hogy kikapcsoltam az internetes adatforgalmat a telefonon, és így enged telefonálni és SMS-t küldeni. Mit állítottam be vagy el? Vagy mi okozza ezt?

Igaz így hogy átléptem a korlátot nem használnám egyébként sem, de szeretném tudni hogy sikerült ezt összehoznom.

Választ előre is köszi!

(#17040) Nietzsche_ válasza Tv (#17028) üzenetére


Nietzsche_
tag

S az elmodottakon túl az elsö két hónapra egy száz megás net csak 90 Ft, egy 500-as meg csak 990 ;)

(#17041) blueye válasza djculture (#17037) üzenetére


blueye
veterán

Jééé, tényleg.
Én csomagban vettem telefonnal nemrég, ott még Dominó volt alapból bekapcsolva.

(#17042) mario1012 válasza Nietzsche_ (#17038) üzenetére


mario1012
tag

Ja az lehet és akkor meg azért nem jönnek a számlák, csak a részletezés törlesztése jelenik meg. Nekem nem gond akkor azokat befizetem banki átutalással és ha majd lejár az előleg akkor számlával megy majd. :)
Köszi szépen.

(#17043) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Nem rossz, nem rossz..... :)

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/hamarosan_kaphato_mobiltelefonok

(#17044) dedike válasza Nietzsche_ (#17043) üzenetére


dedike
addikt

Melyikre gondoltál? :U

(Meg tőled elvárná az ember a pontos árakat is... :DDD ;] )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17045) Nietzsche_ válasza dedike (#17044) üzenetére


Nietzsche_
tag

Az új sony készülékek elég népszerüek lesznek szerintem, foleg, ha nem száll el végre a sony az árazással(hogy végre ne csak egy pöttöm-teló legyen árban nyerö :D ).. az xperia s is elég jól ment a maga kategóriájában szerintem. A "világpremierrel" így legalább már borítékolhatónak tunik az S III magyarországi premier is azzal, hogy már így promótálják

Tudtommal soha sem írtam konkrétumot hivatalos megjelenés elott. :P
Eh, de macerás tabletröl a pötyörészés. :)

[ Szerkesztve ]

(#17046) polonic


polonic
félisten

Ugye lehet részletre is telót venni.

De van olyan megoldás, hogy két részletben? Honlapon nem láttam, csak több havi részletre opciókat. Azt meg nem szeretném.

A részletfizetés a számla mellé jön vagy külön számlával? És ha külön számlával, akkor elektronikus számlázásnál vagy távszámlázásnál az is elektronikusan jön vagy nem?

(#17047) 1430 válasza dedike (#17021) üzenetére


1430
senior tag

Április 20-tól (mikortól a Domino SIM és készülékcsomagok is Domino 5 díjcsomagos Domino számokkal járnak) a My T-Mobile-ban is beállítható az 5 kedvezményezett szám a Domino 5 díjcsomaghoz. ;)

polonic
Csak a felkínált részletkonstrukcióban tudod megvenni, de később befizethetsz egyszerre több részletet is (akár az összeset is). Elektronikus számla esetén a My T-Mobile-ban ugyan úgy megjelenik a részletfizetési számla is a normál havi számla alatt (de ahhoz nincs számlakép). Távszámla esetén a "Mellékletek" fül alatt van az összeg és ott lehet kezdeményezni a kifizetést is.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17048) polonic válasza 1430 (#17047) üzenetére


polonic
félisten

Részletfizetésnél van olyan vizsgálat, mint hiteleknél a hitelbírálat?

Távszámlával kapcsolatban:

Tervezitek, hogy a T-s áram - és gázszámlákat is lehessen azon keresztül fizetni?

T-s topikban nincs kompetens ember, azért kérdem itt.

(#17049) DS39 válasza 1430 (#17047) üzenetére


DS39
nagyúr

ha szabad kérdezni, hol található meg? sehol nem lelem.
(a 1777-et felhívva sikerült bepötyögni az 5 számot)

amúgy a webshop rendelésnél lehetett választani hogy 60 ajándék perc vagy 100 mega net, én utóbbit választottam, de nem igazán sikerül életre bírni, vhol aktiválni kell? (mondjuk nagyrészt wifizek, de ha már adják felhasználnám). :)

(#17050) Dicker válasza DS39 (#17049) üzenetére


Dicker
őstag

Arról kapsz egy sms-t, ha aktiválják. Vagyis én megkaptam a 100 sms, és 50 mms-emről.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.