Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127001) Donki Hóte válasza kovacsmi_74 (#126987) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Próbáltam már korábban a linkeden megadott telefonszámot, itt írtam a tapasztalatokról. Röviden összefoglalva, a linkeden lévő leírással szemben nem lehet olyan SIM kártyára elvégezni az adategyeztetést a linken lévő számról indulva, amelyik SIM kártyát nem tudod a kezedbe venni és áttenni egy mobiltelefonba :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#127002) blueye válasza szabonagyur (#127000) üzenetére


blueye
veterán

Ezt feldobta?
"20 napra tolták ki
én is aktiválhattam még1x 10 napra"

(#127003) kovacsmi_74 válasza Donki Hóte (#127001) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Bocsánat, erre irányult a kérdésem.

"Érdemes jelezned kollégánknak, hogy szeretnél értesítési telefonszámot megadni, hogy arra a jövőben SMS értesítést kapj!"

ggabor02 viszont megválaszolta nemrég, köszönöm!

#126993

[ Szerkesztve ]

(#127004) szabonagyur válasza blueye (#127002) üzenetére


szabonagyur
félisten

Passz, külön lehet nem. De mivel ott volt, mint aktiválható így egyértelmű, hogy aktiválható többször is, próbát megért mindenképpen.

Ma jár le már nekem a 2. kör, hátha enged még egyet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#127005) Donki Hóte válasza kovacsmi_74 (#127003) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Értem. Ezzel kapcsolatban egy plusz infó, hogy a Telekom munkatársa szerint ez az értesítési telefonszám sajnos csak előfizetéses szám lehet, Dominó nem :(

Nekem pedig nincs előfizetésem a Telekomnál, így számomra ez a lehetőség nem releváns.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#127006) Rage47 válasza blueye (#126999) üzenetére


Rage47
veterán

Itt az egyik cikk alatt írta egy fórumozó kolléga, onnan tudtam meg :D

(#127007) bohoc71 válasza Donki Hóte (#127005) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Szerintem ez nem igaz. Nálunk az én vodás számom van megadva értesítési számnak,mert a fiam használja telekomos kártyát.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#127008) Donki Hóte válasza bohoc71 (#127007) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehet, hogy a Telekom ügyfélszolgálaton nem jól tudták, mindenesetre nekem az értesítési számhoz nem engedtek Dominós számot felvenni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#127009) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok,
Mondom a problémám. Kölykök elköltöznek, viszik magukkal a vezetékes net előfizetésüket. 20-án megy a szerelő az új helyre, át kell vinni a modemet, hogy bekössék ott. Viszont kiderült, hogy bár szabadságon leszek, itthonról melóznom kell.
Jól gondolom, hogy ha visszahozzuk ide az átkötés után a modemet, az már nem fog működni? Hiszen cím alapján adják a szolgáltatást, ugye?

(#127010) 4Grider válasza dodopek (#127009) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha az oszlopon/kapcsolótáblában lekötnek (kikötéskor jellemzően igen), akkor arra a madzagra köthetsz már bármit, nem fog működni.

(#127011) Kaba válasza dodopek (#127009) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben nem mondod le a szolgáltatást a jelenlegi lakcímeden és az új lakcímre egy új bekötést kérsz,akkor működni fog,viszont ha megszünteted a jelenlegi szolgáltatást akkor nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#127012) kali válasza kali (#126973) üzenetére


kali
legenda

Az éjszaka már tudtam számlát befizetni az alkalmazásban a korábban rögzített bankkártyával.

(#127013) jemy


jemy
tag

Sziasztok!
Melyik az utolsó nap amikor lehet még aktiválni a 10 napos ingyen netet?
Köszi.

(#127014) Kaba válasza jemy (#127013) üzenetére


Kaba
veterán

Dec.20

(#127015) f1


f1
újonc

sziasztok

van most valami csuszas a pick pack pont-os csomagok teren? multheten rendeltem egy elofizus sim kartyat dec.15-re. dec.14-en kuldtek egy sms-t a telekomtol, hogy a csomagot osszecsomagoltak es atadtak a futarszolgalatnak. azota csend. voltam a PPP-ba, de nincs ott a csomag. es azota sincs semmi hir, pedig dec.15-re kertem.

(#127016) Kaba válasza f1 (#127015) üzenetére


Kaba
veterán

Jelenleg a legtöbb futárszolgálatnál csúszás van.Nézd meg a Pick Pack ponton,lehet már ott van csak nem kaptál értesítést.

(#127017) viktorhu válasza dodopek (#127009) üzenetére


viktorhu
veterán

Nagy adatforgalommal jár az otthoni munka? Pár napot át lehet simán hidalni mobilról megosztott nettel.

(#127018) juve600 válasza Kaba (#127016) üzenetére


juve600
nagyúr

szia

Az elõfizetésre vállalt hûsége lejár: 2022.08.09.
Elõfizetési díjak - Mobil L

ezt a számot vinném át másik szolgáltatóhoz, mennyi kötbért kell fizetnem ? készülék kedvezményt nem vettem igénybe
:R :R :R

(#127019) sifarr válasza juve600 (#127018) üzenetére


sifarr
senior tag

mennyi kötbért kell fizetnem ? készülék kedvezményt nem vettem igénybe
Csak a belépési díj kedvezményét vetted igénybe, tehát 5000 lesz a kötbér.

(#127020) Kaba válasza juve600 (#127018) üzenetére


Kaba
veterán

Jól írták.5000 Ft lesz a fizetendő kötbér.

(#127021) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha még "nemkitörős" sim kártyát váltatnék "kitörős"-re akkor annak mennyi az átfutása időben, és az ára? Hol érdemes kezdeni?
(A nem kitörős SIM-et kötelező leadni ilyen esetben? Törölhetőek simekről adatok a szolgáltató által, távolról?)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#127022) Kaba válasza ledgeri (#127021) üzenetére


Kaba
veterán

Ingyenes.Telekom üzletben kérheted személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#127023) ledgeri válasza Kaba (#127022) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#127024) Sify válasza f1 (#127015) üzenetére


Sify
senior tag

Kb. 1 hét csuszás volt még december elején Szerintem ez azóta csak rosszabb lett.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#127025) chungee


chungee
addikt

Napot!

Szeretnék rendelni 1 ilyet. Kérdésem az lenne hogy ehhez jár 80perc és 1GB, vagy csak az egyik választható :F Illetve ha 80perc esetén akkor bármelyik hálózat vagy csak T-komos hívható:F Köszönöm a felvilágosítást :R

[ Szerkesztve ]

(#127026) Tompika777 válasza chungee (#127025) üzenetére


Tompika777
senior tag

A 80 perc bármelyik hazai hálózatra vonatkozik,az 1GB adatkeret jár hozzá és az SMS is.

(#127027) chungee válasza Tompika777 (#127026) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#127028) Donki Hóte válasza ggabor02 (#126986) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Telekom fiókban megmaradt a kártyád?

Megnéztem többször is, szerencsére igen :K

Ha leválasztották volna, akkor megintcsak ott lenne a probléma, hogy SMS fogadási képesség hiányában hogy' a lófüttybe tudnám visszarakni a Telekom fiókba...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#127029) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Esim aktivalasanal ezt a hibauzenetet kapom. Valaki talalkozott mar hasonloval?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#127030) lugosi válasza tothferenc (#127029) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt váltok vissza fizikai simre. Nem megmondani akarom, hogy mit csinálj, félre ne érts, de szerintem maradj fizikain. Én megjelenéskor váltottam esimre, akkor még aránylag jól működött a weboldal, most hónapok óta nem tudok online díjcsomagot váltani, bele se merek gondolni, hogy mi lenne ha az esimet újra kéne generálni, úgyhogy szerintem a jó öreg fizikai sim nem hülyeség.

(#127031) szabonagyur


szabonagyur
félisten

3. alkalommal is beaktiváltam a korlátlan netet ;]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#127032) kali válasza lugosi (#127030) üzenetére


kali
legenda

A hét elején váltottam iPhone-ról Samsungra és nem akartam külön Telekom üzletbe is menni a SIM kártya visszaváltása miatt - mert a telefont SES-ben vettem -, holott volt bennem kétség a honlap működése kapcsán és az S21U-ba mehet két fizikai SIM is, ezért nyomtam a fiókban az eSIM átvitelt és szerencsére jól működött, így most ebben a telefonban is egy fizikai és egy eSIM van.

[ Szerkesztve ]

(#127033) MolTol válasza tothferenc (#127029) üzenetére


MolTol
tag

ne áthelyezni próbáld az esimet, hanem kérj újat a telekom fiókodban, illetve kell neki pár perc mire átfut, általában az elsőre nem sikerül.

(#127034) chungee válasza szabonagyur (#127031) üzenetére


chungee
addikt

Mester taníts :C :R

(#127035) KillerATi válasza szabonagyur (#127031) üzenetére


KillerATi
tag

Én nem értem hogy csinálod, nálam napok óta se a mobilos se a webes felület nem működik :DDD Nem hogy az ingyen netet, semmi mást se tudok csinálni :U

Más, tudom hogy unalomig ismételt dolog már itt a csoportba, de ez az új webshop egy kalap… Gondoltam megnézem mi lenne ha díjcsomagot váltanék(meglévő hűség van), de csak olyan lehetőség van, hogy díjcsomag váltás és telefont is veszek, és persze kötbér a mostanira. Mindegy, a mostani MobilM+15 GB-nál se jobbat se olcsóbbat nem tudnak úgyhogy :P

(#127036) tothferenc válasza MolTol (#127033) üzenetére


tothferenc
senior tag

Koszi, ezt megprobalom.
@lugosi , eddig en sem akartam, de van egy masik szolgaltatos elofizetesem, es nem akarok ket telot hordani magammal.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#127037) tothferenc válasza MolTol (#127033) üzenetére


tothferenc
senior tag

nem látok sajnos ilyen opciót. Esimnél ennyi látszik:
[kép]
jeleztem az ügyfélszolga felé, hogy nincs új qr kód igénylése opció, hiába állította, azt mondta ebből személyes ügyintézés lesz :W

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#127038) sifarr válasza szabonagyur (#127031) üzenetére


sifarr
senior tag

3. alkalommal is beaktiváltam a korlátlan netet ;]
Tegnap én is. Szintén harmadszor. :K
Sejtettem, hogy így lesz, ezért aktiváltam a meghirdetés után szinte azonnal.
Külön adatbázist létrehozni, hogy ki aktiválta már és hányszor ... felesleges macera.
A végső határidőig akinek amennyiszer belefér - hadd szóljon. Ez volt a tippem, bejött. :C

(#127039) szabonagyur válasza KillerATi (#127035) üzenetére


szabonagyur
félisten

Thanks to all :R

Webesem megy nagyreszt rendesen, de az app mindig, masodszorra indul de ez reg igy van.

Mondjuk ki nem hasznalom az ingyen netet :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#127040) kp78


kp78
addikt

Nem nyert vki Puskás musical online előadásra kódot a Telekom app-ban, amit nem használ(t) fel és átadná nekem privátban? :B
Elkezdtük nézni, majd kiléptem, h este folytatjuk, de a 6 óra időkeret így is elfogyott. :((
Lehet, h az oldalt is be kellett volna zárni, nem csak kijelentkezni... :U
:R

[ Szerkesztve ]

(#127041) Boond válasza kp78 (#127040) üzenetére


Boond
addikt

Szia!

A Puskás online 19. 23:59-kor lejárt. Nincs mód a folytatásra.

Időkeretre, azt írta egyébként az oldal, hogy ha csak bezárod, nem ér semmit, hanem ki is kell jelentkezni...
Amúgy praktikusan olyan időpont célszerű, amikor egybe megtudja nézni az ember (igen, ez logisztikailag nálunk sem votl egyszerű...).

(#127042) kp78 válasza Boond (#127041) üzenetére


kp78
addikt

Tudom, h tegnap éjfél volt a határidő.
De ha tegnap kaptam voltam vkitől, akkor este meg tudtuk volna nézni.
Kijelentkeztem az oldalról, majd lecsuktam a notebook tetejét, a böngészőben az oldal nyitva maradt. Aztán mire folytattuk volna, már leketyegett.
Na mindegy, ettől még felkelt a nap ma is... :)

(#127043) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Még mindig az a módi, hogy a mobilnet sebességre csak elméleti maximum van minimumsebesség nincs? Azért kérdezem mert most mértem sebességet 4G-n és csak 6/3MB sikerült neki. Ez azért elég karcsú. Főleg úgy hogy a laptopon is szeretném megosztani az adatkeretemet.

(#127044) dptrsk válasza kisapa (#127043) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mindenki most használja a 10 napos korlátlanságot...

(#127045) 4Grider válasza kisapa (#127043) üzenetére


4Grider
nagyúr

Rádiós átvitelnél nem lehet garantálni semmit, mert nem lehet előre megjósolni azt, hogy hányan és milyen intenzitással fognak egy adott bázisállomást mondjuk holnap használni. A bázisállomásokon pedig nincs olyan lehetőség, hogy föntebb tekerik a sávszélességet, mert az adott és az az adott sávszélesség oszlik meg a cellát egy időben használók között.

(#127046) rushty válasza dptrsk (#127044) üzenetére


rushty
senior tag

Mód. Benéztem

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#127047) bul07 válasza dptrsk (#127044) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha már 10napos

Nem tudom bekapcsolni

Rányomok a bekapcsol gombra[kép], át dob a Előfizetések oldalra[kép], kiválasztom a Mobil előfizetésemet, ekkor tovább dob és felhoz egy olyan ablakot Nincsenek kiegészítő szolgáltatásaid[kép]

Létezne hogy nem minden Üzleti csomagra aktiválható?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#127048) Kaba válasza bul07 (#127047) üzenetére


Kaba
veterán

Üzleti trend 2017,
Üzleti mobil,
Üzleti trend plusz,
Új üzleti trend.
Ezekre jó.

[ Szerkesztve ]

(#127049) Boond válasza kp78 (#127042) üzenetére


Boond
addikt

Én elküldtem volna, de tegnap nem voltam gépközelbe... és max 40 perc maradt volna, ha minden igaz.

"Mindenki most használja a 10 napos korlátlanságot..."

Majdnem mindenki... én még nem is aktiváltam... már ha még lehet... de akkor sem fogom nagyon használni max pár száz megabyte...

[ Szerkesztve ]

(#127050) DrBubo77 válasza Boond (#127049) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Én is ma aktiváltam, de azt hiszem, korlátlanul keveset fogok belőle elhasználni. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.