Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) davidcsaba93 válasza Something_ (#12000) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Az ügyintéző azt mondta hogy pénteken fogja hozni a futár.Elküldtem bescannelve az igazolványok mindkét oldalát és a rendelési azonosítómat a hazhozszallitas@telekom.hu címre ahogy mondtad.
Ha jól értem akkor már semmit sem kell csinálnom, pénteken úgyis egész nap otthon leszek úgyhogy jöhet bármikor :)

(#12002) PierNight válasza club1 (#11981) üzenetére


PierNight
aktív tag

Mint már írtam tőlem speciel 10-et kértek előlegbe. Mivel ő is 3gs-t akar venni (ami 40 ezer) kicsit abszurd lenne ha 20-30-at elkérnének.

(#12003) Something_ válasza PierNight (#12002) üzenetére


Something_
őstag

40e ft, 2 év TARIFA hűséggel, ami 5000 Ft havonta. Általános esetben, iPhone-nál 2 havit elkérnek. 2 havi a minimum. Szóval 10től kezdődik, majd írj, hogy mennyi lett a vége.

Szerk.:
csak, hogy tisztábban láss, Domino-ban 110.000 Ft a 3GS ára, listaáron 112.000 Ft. Szóval ez a telefon ára, nem a kedvezményes 40.000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#12004) club1 válasza PierNight (#12002) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk nem írtad, hogy 3GS-ről van szó. A 3GS listaára egyébként 115e Ft környékén van, ami nem 40e Ft. 40e Ft csak akkor, ha aláírod, miszerint garantáltan beszednek még tőled 120e Ft-ot ilyen-olyan díjcsomaggal.

(#12005) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a készlet feltöltés alatt a galaxy s esetében azt jelenti, hogy lesz még, vagy már ne is számítsak rá? (Az egyik bennfentes kolléga írta a kereső tanulsága szerint még 1-2 hónapja, h nem sanszos, hogy legyen)

(#12006) Something_ válasza -=Lord Tom=- (#12005) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem lesz, mert sikertermék, de ne vedd készpénznek a szavam.

(#12007) tjb007 válasza -=Lord Tom=- (#12005) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kifutó modellek esetében gyakorlatilag azt jelenti, hogy inkább keress magadnak mást mert ha felbukkan még "pár darab" akkor addigra garantáltan elfogy amire te megrendelnéd, üzletben meg végképp ne számíts rá (persze ha már elfogyott).

(#12008) sp@rtan

Az még pluszban hozzájön.

[ Szerkesztve ]

(#12008) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Ha Fun díjcsomag mellé rendelek extra csomagot (+mobilnetet pl.) akkor az az 1600Ft-ból jön le, vagy az 1600-ra kell pluszba fizetni?
A My T-Mobile meg még mindig nem működik, jelezzem a 1430-on, vagy idővel megoldódik?

(#12009) megema


megema
őstag

Üdv!

Megjött a lista a január 1-jei ÁSZF változás kapcsán módosuló havidíjakról. Valaki el tudja magyarázni, hogy mivel lehet indokolni, hogy a MM S díjcsomag havidíja 4990 forintról 5250-re változik, az ikon 200-é pedig 4990 forintról 5600-ra? :W Eléggé pofátlanságnak tartom, hogy különböző a változás mértéke.

[ Szerkesztve ]

(#12010) StLui válasza megema (#12009) üzenetére


StLui
veterán

2%ÁFA 100Ft konkrétan, ez Viki atyánk közvetlen ráhatása a díjra, semmi köze hozzá a T-nek, a másikhoz se sok, az a telekommunikációs cégekre kivetett külön adó (hasonló a bankadóhoz) várható volt hogy ezt is továbbpasszolják, és nem a prémiumokból dobják össze a vezetők.
bocs közben látom te a különböző mértéket nehezményezed, na az már gondolom üzletpolitika

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12011) Teaway


Teaway
veterán

"Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a számhordozás során az alábbi változások lépnek életbe: 1. a tárcsázási eljárás megváltozik, 2. [...]"

Ez mit jelent?

Nincs itthon csokid??

(#12012) smooh válasza 1430 (#11767) üzenetére


smooh
csendes tag

Na, ügyintéző segítségével sikerült díjcsomagot váltanom. :DD

Arra, hogy NET-en és a 1430 automatán miért nem bírtam, arra választ nem kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#12013) 1430 válasza madmike (#11992) üzenetére


1430
senior tag

Idézek a honlapról: (további részletekben a második bekezdés vége)
"Felhívjuk figyelmét, hogy az Adatforgalmi értesítő szolgáltatás tájékoztató jellegű, így az értesítés reklamáció alapját nem képezi."

Természetesen panaszt tehetsz, talán méltányosságból jóváírnak valamennyit.

Nordik #11988
Domino csomagos rendeléskor csak akkor telefonálnak, ha valami nem klappol (például nemrég vettél Domino csomagos készüléket és nem engedélyezik az újabb vásárlást).
Ha a csomag szállítás alá kerül (kapsz emailt vagy követheted a rendelést a honlapon), akkor másnap várhatod a kiszállítást.

sdavic01 #11987
Nézz szét erre, ha nincs a listában a telefonod, válassz valami hasonlót és annak a beállításai alapján próbálkozz.

Teaway #12011
Szerintem ez a szövegrész abból az időből maradt, mikor még nem kellett hálózaton belüli híváshoz országhívót +körzetszámot tárcsázni. Akkor ha felhívtad a T-Mobile-os számodról a 9999999-es számot, a +36309999999-es szám csörgött ki. Ha átvitted például Vodafone-hoz, akor már a +36709999999-es szám csörgött volna ki, pedig ugyanarról a számról indítottad volna a hívást. Ma már nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12014) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Amúgy lenne egy kérdésem,még mindig a Sim kártyával kapcsolatos.Szóval hogy ha neten rendelek egy domino sim kártyát ami 2700ft,akkor általában mennyi szokott lenni a postai költség ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#12015) madmike válasza 1430 (#12013) üzenetére


madmike
őstag

Köszi az infót!
Amugy én azt tartom inkorrektek, hogy ha kijön egy újabb szolgáltatás, ami ugyan annyiba kerül, ugyan akkora adatforgalmat tartalmaz, a különbség csak annyi, hogy nincs túlforgalmazási díj, akkor miért nem váltják át alapból a régiben lévő emberkék csomagját erre.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#12016) pethYeti


pethYeti
addikt

MyT-Mobile-ban le lehet tiltani, hogy a számom ne legyen publikus?

(#12017) 1430 válasza madmike (#12015) üzenetére


1430
senior tag

Én a korábbi bejegyzésed alapján úgy látom, hogy Te már régóta tökéletesen tisztában vagy az új csomag létezésével, mégsem váltottál. Véleményem szerint most, hogy "bajban vagy" mindent megteszel, hogy a felelősséget elhárítsd magadról, és persze így mindenről a csúnya, gonosz szolgáltató tehet. Ne aggódj, ez normális emberi rekció, szóval nem lógsz ki a sorból. ;)

Szerk.: Csak abban az esetben módosít a szolgáltató "automatikusan", ha kivezet (tehát nem lezár, hanem megszüntet) egy olyan szolgáltatást, amit használsz. Esetleg hatósági nyomásra.

pethYeti
Igen, keresd a titkosítás lehetőségét az előfizetés testreszabásában (több helyen is megjelenik a lehetőség).

Dyrtyho
Szerződésköteles terméknek, így Domino SIM-nek is díjmentes a szállítása.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12018) blueye válasza #40993792 (#11920) üzenetére


blueye
veterán

Olvasnak a t-sek itt :)
Ma már lehetett készletértesítőt kérni.

(#12019) pethYeti válasza 1430 (#12017) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi!

(#12021) blueye válasza #40993792 (#12020) üzenetére


blueye
veterán

Jéééé, miért is??? :)
Talán a nick-je? :))

(#12022) Something_ válasza #40993792 (#12020) üzenetére


Something_
őstag

1430 kollega a T-Mobile magyarorszagi vezerigazgatojanak a jobb keze, nem tudtatok? :D

(#12023) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy ha egy készüléket részletre szeretnék megvásárolni, akkor a havi fizetendő összeg fix, vagy tudnak nekem készíteni egyedi konstrukciót is? Illetve, magasabb előleget (kezdő részletet) nem lehet befizetni?
Előre is köszönöm a válaszaitok!
Üdv.
Nhorbee

(#12024) Stiegliz


Stiegliz
tag

ha ma jár le a 15.-ik nap a szervizből, és még mindig nem küldtek msm-t hogy mehetek érte akkor mi van ?
kb 3-4 napja voltam bent akkor még nem volt ott, és nem volt készen, vagy nemtudom... (hiszen ugye iphone-t nem javithanak..)
ja és a 1430 foglalt :( pffff :C

(#12026) blueye válasza Nhorbee (#12023) üzenetére


blueye
veterán

Fix.

(#12027) Stiegliz válasza #40993792 (#12025) üzenetére


Stiegliz
tag

ééérdekes: " vagy e kotelezettsegenek a dolog tulajdonsagaira es a jogosult alltal elvarhato rendeltetesre megfelelo hatar idon belul ( 15 napon belul ), a jogosultnk okozott jelentos kényelmetlenseg nélekül nem tud eleget tenni - valasztasa szerint megfelelo arleszallitast igemyelhet, vagy elallhat a szerzodestol, Jelentektelen hiba miatt elallasnk nincs helye. "

ééérdekes... akkor mégis csak van 15 nap? pecséttel ellátva ?

(#12028) club1 válasza Stiegliz (#12027) üzenetére


club1
veterán

Az aktuális jogszabály azt írja, ami a linkben szerepelt (törekednie kell a kötelezettnek a 15 napon belüli javításra). Amennyiben bizonyítja, hogy törekedett (pl. megrendelte 15 napon belül az alkatrészt), akkor megfelelt a jótállási kötelezettségeinek. (Sajátos magyar EU-s jogharmonizáció.)

(#12029) madmike válasza 1430 (#12017) üzenetére


madmike
őstag

tegnap óta tudok az uj csomag létezéséről... :)
de mindegy, megnéztem 50megával léptem tul, az 5000ft, nem fogok emiatt éhenhalni,de akkor se értek egyet vele.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#12030) Nhorbee válasza blueye (#12026) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Köszi a választ! :)

(#12031) domerator válasza madmike (#12029) üzenetére


domerator
veterán

madmike:

1. van már olyan 500 megás, amin nincs túlforg díj.

2. nem vagy egyedül, hogy nem értesz vele egyet... megért volna egy misét szétszedni, hogy a túlforgalmazásos csomagoknál mi hogyan van...

a. nincs pontos adatod a szolgáltatótól
b. a te mérésedet nem fogadják el
c. nincs nekik olyan prog, amivel te pontosan tudsz mérni
d. az ő "pontos" adatuk FIZETŐS sms-ben kérhető le és tájékoztató jellegű

(ezek a tények mind ügyfélszolgálattal történt beszélgetések során hangzottak el, nem én találtam ki őket)

Most már jobb a helyzet, mert csak lassítás van még a 30 megáson is, de az eddigi helyzet kifejezetten ügyfélellenes volt.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12032) cub3


cub3
csendes tag

üdv.

Lenne egy kérdésem.

A t-mobilnál az aktuális havi forgalmat, naponta frissítik ?:)

Szóval az érdekelne, hogyha most lekérem a forgalmat, akkor az már benne van amit ma eddig beszéltem, vagy majd csak éjfél után fogja tartalmazni ?

köszönöm a válaszokat :)

A Föld, a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#12033) HardRic


HardRic
addikt

Sziasztok. Tudjátok-e esetleg, hogy létezik-e a t-mobile-nak valami feltöltőkártyás mobilinternete? Nem szeretnék állandó előfizetést, viszont néha nagyon jól jönne ha lenne valamekkora lenetezhető forgalmam. Mellesleg előfizetés mellé szeretném, ha ez számít.

(#12034) Something_ válasza Nhorbee (#12023) üzenetére


Something_
őstag

Fix, de ha befizetsz még a helyszínen, vagy T-Pontba havi törlesztőt, mondjuk 2x5000-et akkor nem 12 hónap a részlet, hanem csökken 10-re.
Azt hiszem, hogy valaki mondta, hogy lehet úgy is, hogy nem csökken, hanem tolódik a futamidő. Mármint ha befizeted a kezdőt és még 2 havi részletet, akkor 2 hónapig nem kell fizetned. De ez nem biztos.
Természetesen előtörleszteni lehet.

HardRick:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/domino
Ez ugye dominosoknak van, de mivel te nem dominos vagy, hanem számlás, így nem értem a kérdést.
1 hónapig szeretnél netezni, 1 hónapig nem?
Go!Net S-t ha megrendeled, az havi 590 ft, ami szerintem vállalható és nincs túlforgalmazási díj, ergo csak belassítanak.

[ Szerkesztve ]

(#12035) HardRic válasza Something_ (#12034) üzenetére


HardRic
addikt

Ezek szerint nem létezik olyan amire én gondoltam. Nem akarok + havidíjat, csak vásárolni pl. 1-2GB-ot amit lenetezhetek, és ha elfogy, akkor nincs.

(#12036) tjb007 válasza HardRic (#12035) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor neked a Domino Web -re van szükséged.
Sávos díjazású, egyszerűen használható, a további részletek itt találod: [link]

(#12038) HGabor89

A feltöltőkártyás ezt jelenti. Az, hogy ő pontosan mire gondol nem tudhatom, nem vagyok táv-gondolatolvasó.
Ja, és ha 5 percen belül vagy akkor használd a szerkesztés funkciót, azért lett kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#12037) Something_ válasza HardRic (#12035) üzenetére


Something_
őstag

Tudtommal nincs ilyen.

(#12038) Something_ válasza tjb007 (#12036) üzenetére


Something_
őstag

De ő jelenlegi számlás előfizetéses konstrukcióhoz szeretné, szóval gondolom nem egy új SIM kártyán, mármint ahogy kivettem a gondolatából.

[ Szerkesztve ]

(#12039) HardRic válasza Something_ (#12038) üzenetére


HardRic
addikt

Pontosan. Kár, hogy nincs ilyen lehetőség. Köszönöm a segítséget.

(#12040) EsoxLucius


EsoxLucius
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már nagyon sokan feltették ezt a kérdést, úgyhogy ne kövezzetek meg nagyon érte.

A közeljövőben tervezem, hogy előfizetek a Like díjcsomagra, amiben 50 mega adatforgalom net van. Ha ezt elérem, akkor utána nincs túlszámlázás, csak lelassítják a netet 32kbps-re.

Ehhez kapcsolódik a kérdésem is: Mennyire élvezhető a lassított sebességen az internetezés kizárólag telefonon. Böngészésre, e-mailre, facebook-ra gondolok, semmiképpen nem letöltésekre, mert arra otthon van wifi-m! :)

Nagyon köszi a válaszokat előre is!!

Ui.: nagyon szeretném ezt a díjcsomagot, mert ennek a legjobbak számomra a percdíjai,és ha ez a net ügy nem nagyon szörnyű, akkor nem is kérdés, hogy erre fizetnék elő!!

(#12041) Nhorbee válasza Something_ (#12034) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

köszönöm neked is a választ! :)

(#12042) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Ma kaptam meg az értesítőt a díjcsomag változásokról.

Ikon200-as vagyok és nem kicsit háborodtam fel a dolog miatt... Nem csak azért, mert drágul, hanem mert irreálisan nagyobb mértékben mint az összes többi...

Szinte minden 5.000 körüli csomag 250 max 300 Ft-tal drágul, az ikon200 600-zal!. Ez 12%-os drágulás, ami röhejes...

Mi az, hogy "szerződéskötésekor előre nem látható lényeges változás" indokolja... És hagyján, hogy indokolja, de elhagyni sem hagyhatom a szolgáltatót... Én ugyanezen okra persze nem hivatkozhatok.

Mikor már azt hittem, hogy a T-nél korrektebb perpillanat nincs, jön ilyen gusztustalan lépése.. Arról nem is beszélve, hogy a Tv, internet, telefon tarifája is ugyanúgy drágul.... :( :(

(#12043) Nordik válasza 1430 (#12013) üzenetére


Nordik
őstag

Ma megérkezett a csomag. Ilyenkor van még valami teendő vagy csak használni? :) Értem ezalatt, hogy kell e visszaküldeni valamit aláírtan vagy ilyesmi.

(#12044) Teaway válasza 1430 (#12013) üzenetére


Teaway
veterán

Köszönöm.

Nincs itthon csokid??

(#12045) giigz


giigz
veterán

Média Mánia XS mennyivel fog drágulni?

(#12046) hr2 válasza giigz (#12045) üzenetére


hr2
őstag

260Ft-al.

(#12047) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Na felhívtam a 1430-at ahogy a My T-Mobile közli ("Kérjük, a vissza gombbal lépjen az előző oldalra, és ismételje meg a műveletet. Újabb hibaüzenet esetén hívja ügyfélszolgálatunkat a 1430-as számon, és kérje ügyintézőnk segítségét!") végighallgattam az összes menüpontot, de nem tudom hogy hol kéne segítséget kérjek..

Meg arra se kaptam választ, hogy Fun kártya igénylés megtörtént azzal egyidejűleg hogy megkötöttük az előfizetést vagy külön kell valahol igényelni?

:R

(#12048) Nordik válasza hr2 (#12046) üzenetére


Nordik
őstag

Hol találom ezeket az árakat?

(#12049) hr2 válasza Nordik (#12048) üzenetére


hr2
őstag

(#12050) tjb007 válasza Nordik (#12043) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semmi további teendőd nincs.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.