Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) 1430 válasza ZoliM@ster (#7449) üzenetére


1430
senior tag

Akkor ne keresd tovább, mert neten csak az átváltást tudod intézni, a készülékvásárlást nem. Ha átváltással egy időben akarsz készüléket venni, akkor személyesen tudod megtenni.
Alternatív megoldás, hogy ha van legalább aranykártyád, az átváltást követően (tehát mikor már neten vagy személyesen átváltottál havidíjas előfizetésre) tudsz az immár előfizetői számodhoz készüléket vásárolni a WebShopban.

DonMedve
Dedike majd megerősít benne, de szerintem kifejezetten egyszerűen működik a készülékvásárlás a WebShopban, ha lesz már aranykártyád.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7452) ZoliM@ster válasza 1430 (#7451) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Igazából pont a Webshopos 5% kedvezmény miatt akarom itt intézni.Persze sokkal egyszerűbb,sőt nekem még kényelmesebb is lenne bemenni egy T-pontba és ott pikk-pakk elintézni mindent,csak hát az én általam kiválasztott készüléknél ez 1 havi törlesztőrészletet jelent(5k).De ezek szerint akkor csak el kell mennem üzletben megcsinálni,pedig eddig telefonos üfsz-en legalább 3x azt mondták,hogy ennek semmi akadálya.Átváltom havidíjas előfizura,majd választok egy telefont és kész.Csak elrontani sem akarom,tehát lehet inkább feláldozom a plusz pénzt és befáradok egy üzletbe.

Köszi a segítséget!

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7453) dedike válasza 1430 (#7451) üzenetére


dedike
addikt

Persze! Egyszerű, gyors megoldás! Ha 13-áráig megrendeled, következő munkanap viszi a DHL! ;) (Remélem nem iPhone-t akarsz, mert ott ez tuti nem fog működni... :DDD )

Jó szerencsét!

(#7454) attila760504


attila760504
csendes tag

Sziasztok!Egy t-mobilos telszám tulajdonosának adatai kellenének. Anyagiak ok.Priviben.

(#7455) DonMedve válasza 1430 (#7451) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi szépen! :) :R

dedike:"(Remélem nem iPhone-t akarsz, mert ott ez tuti nem fog működni... )"->Ez alatt mit értesz,ha szabad kérdeznem?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7456) 1430 válasza ZoliM@ster (#7452) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem a telefonos ügyfélszolgálaton is arra gondoltak, amit én a második bekezdésben írtam: váltsd át a számod, de ne vegyél készüléket, és ha már havidíjas vagy, tudsz készüléket váltani a WebShopon, így az 5% kedvezményt is megkapod. Persze ehhez az szükséges, hogy a Domino számod legyen legalább arany szintű.

DonMedve:
iPhone 4 esetén szinte soha sincs készlet (bár most éppen van), és olyankor csak előrendelni lehet. Ugyanis nem szokott annyi készlet érkezni, hogy az előrendelések után még maradjon is. A másik "probléma", hogy ha meg is kapod a készüléket, a micro SIM kártyára történő csere miatt be kell majd menned üzletbe (lehetőleg T-Pontba, mert a Partnerek tuti elzavarnak, hogy nem náluk vetted, és csak a vásárlás napján tudják ingyen kicserélni...). Ja és előfordulhat, hogy előleget kérnek, bár készülékváltásnál ez ritka.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7457) DonMedve válasza 1430 (#7456) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi!Mihez,vagy milyen előleget kérnek?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7458) Lenry


Lenry
félisten

beléptem a my T-Mobile-ba, és megállt bennem az ütő, mert az fogadott, hogy "Aktuális havi forgalom (nettó): 13 486 Ft".

van egy ECO díjcsomagom, de azt még nem telefonáltam le, 500 megás mobilnetem, de azt se használtam még el, és ennyi.

hogy jött ki az a 13.000?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7459) kali válasza Lenry (#7458) üzenetére


kali
legenda

nyugi, csak a kedvezmények levonása nélkül annyi - de ezt írják ott is!

[ Szerkesztve ]

(#7460) Lenry válasza kali (#7459) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom a mobilnetet számolta ide a gép, de akkor a havi számlán a díjcsomagnak az 1990 Ft-ja lesz csak rajta?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7461) kali válasza Lenry (#7460) üzenetére


kali
legenda

igen, adott összegben jelenleg minden forgalom (adat, hang, sms...stb) benne van, de a számlán a mobilnet esetében csak havidíj fog szerepelni - illetve azon többlet, amit esetlegesen az 500 megabyte felett forgalmazol -, továbbá a beszélgetési és az sms díjak összegéből is levonásra kerül majd a lebeszélhető havidíj, és egyéb esetleges kedvezmények!

[ Szerkesztve ]

(#7462) Lenry válasza kali (#7461) üzenetére


Lenry
félisten

megnyugodtam, nagyon köszönöm :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7463) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

Sziasztok!

Jelenleg dominos vagyok, mivel lett egy iphone 3gs-em ezért mindenképp ajánlott a mobilnet, viszont egy 500mb-os csaomag 2ezer forint ez sok, ezért szeretnék váltani havidíjas konstrukcióra, a media mania S-re gondoltam, viszont a sim kártya nem az enyém, egy rokonomé aki távol lakik tőlem, és vissza olvasva kiderült, hogy 6000ft az átíratás, ennyit nem ér, a kérdésem az lenne, hogy ha bemegyek tmobilhoz és kérek egy sim kártyát media mania s csomaggal, (természetesen egy új számmal) akkor kapok vagy ez így nem műkődik?

(#7464) dedike válasza kacsaesokos (#7463) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Miért ne kaphatnál? ;)
Esetleg olvasd el ezt meg ezt.

Jó szerencsét!

(#7465) kacsaesokos válasza dedike (#7464) üzenetére


kacsaesokos
tag

rendben köszönöm, csak azért kérdeztem mert az ikon csomag is csak újonnan vásárolt iphonehoz lehet igényelni, ezért gondoltam inkább rákérdezek.

(#7466) dedike válasza kacsaesokos (#7465) üzenetére


dedike
addikt

Tudod az ikon, meg az iPhone az ilyen különleges, nevezhetnénk kakukktojásnak is... ami igaz mindenre, a fent említettekre biztosan nem lesz az! ;)

Jó szerencsét!

(#7467) ZoliM@ster válasza kacsaesokos (#7463) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Dominos kártyát ingyenesen is át lehet iratni.Ha az eredeti tulajjal mész be,akkor azonnal,egyéb esetben bemész,kéred az átírás,és onnantól a 30. napon a Te neveden lesz a kártya,onnantól át tudod váltani előfizetésesre és választhatsz hozzá Neked való csomagot.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7468) dedike válasza ZoliM@ster (#7467) üzenetére


dedike
addikt

Mióta? :F

Jó szerencsét!

(#7469) ZoliM@ster válasza ZoliM@ster (#7467) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Azt nem tudom.Csak azt,hogy előfizus kártya átiratása kerül 6000Ft egyszeri díjba.Dominos kari ingyenes,épp most estem át a procedúrán,tehát ezt biztosan állíthatom :P

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7470) dedike válasza ZoliM@ster (#7469) üzenetére


dedike
addikt

Felettébb érdekesnek tartom a dolgot... :U

Jó szerencsét!

(#7471) Lenry válasza dedike (#7470) üzenetére


Lenry
félisten

pedig nekem is ingyen átírták, és még csak az eredeti tulaj se volt meg. azt mondták, hogy regisztrálják az átírási kérelmet, ha 30 napon belül nem jön az eredeti tulaj reklamálni, akkor az enyém a kártya.
az enyém lett.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7472) dedike válasza Lenry (#7471) üzenetére


dedike
addikt

Na akkor ezt én is kipróbálom! Tavaly júniusban engem elhajtottak, mondván csak hatezerért írják át! :(((

Jó szerencsét!

(#7473) 1430 válasza dedike (#7472) üzenetére


1430
senior tag

Pedig úgy van, ahogy a többiek is írták! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7474) ZoliM@ster válasza dedike (#7472) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Igen,nekem is egy már felszámolt kft nevén volt,aztán mondom részben ne lehessen ebből gubanc,másrészt új készüléket akarok venni :K

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7475) kacsaesokos válasza Lenry (#7471) üzenetére


kacsaesokos
tag

Na ez remek, kicsit szimpatikusabb lett a szolgáltató.

(#7476) gban válasza ZoliM@ster (#7469) üzenetére


gban
Közösségépítő

Amikor átvittem a céges kártyámat saját névre, teljesen korrekt volt az ügyintéző. Előfizetés átírásának lett volna díja, meghatalmazásom volt teljeskörű, így először díjcsomagot váltottunk Dominóra, majd a Dominót írtuk a nevemre, ingyen.

Postázást nem vállalok.

(#7477) 1430


1430
senior tag

Azért ehhez a Domino "átíráshoz" még annyit tennék hozzá, hogy ez nem egy tényleges átírás, hanem csak Felhasználó rögzítés. Aki megveszi a Domino számot, ő a Domino Előfizető, és ezen változtatni nem lehet. Mindenki mást csak mint Domino Felhasználót lehet rögzíteni, viszont a Domino Felhasználó rögzítésével a Domino Előfizető jogai nem szűnnek meg! Példa: van a nevemen egy Domino hívószám (én vagyok a Domino Előfizető), de xy használja, és az ügyintézés miatt praktikusabb, ha ő is el tud járni személyesen, ezért rögzítésre kerül, mint Domino Felhasználó. Ha jól összeveszek xy-nal, és bemegyek ügyfélszolgálatra, kérhetem a Domino hívószám megszüntetését... Ezért ezt ne tekintsétek átírásnak! Volt olyan ügyfelem (ő volt a Felhasználó), aki arra panaszkodott, hogy az Előfizetővel felváltva mennek be SIM kártyát pótoltatni (alkalmanként 4000 Ft), mert az előfizető így szivatja, és tanácsot kért, mit tegyen. Mondtam neki, hogy váltson előfizetésre, akkor "megszabadul" a hívószámon a Domino Előfizetőtől...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7478) kacsaesokos válasza 1430 (#7477) üzenetére


kacsaesokos
tag

Köszönöm ezt a részletes leírást, így viszont más a leányzó fekvése, sokkal egyszerűbb ha kötök egy új előfizetést, mint "átírással", vagyis felhasználó rögzítéssel bajlódok.

(#7479) Lenry válasza 1430 (#7477) üzenetére


Lenry
félisten

tehát amikor előfizetésre váltottam, akkor onnantól ténylegesen is én lettem a szám tulajdonosa?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7480) 1430 válasza Lenry (#7479) üzenetére


1430
senior tag

Igen, innentől az egykori Domino Előfizető már nem járhat el a hívószámmal kapcsolatban, az már csak a Tiéd! :K

kacsaesokos:
Mint Lenry példája is mutatja, ha úgyis előfizetésre váltasz, akkor a Domino Felhasználó rögzítésnek később nem lesz jelentősége. Amit írtam, csak azért tettem, hogy megértsétek, miért díjmnetes a Felhasználó rögzítés. (hiszen ez nem minősül átírásnak)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7481) kacsaesokos válasza 1430 (#7480) üzenetére


kacsaesokos
tag

:R

(#7482) dedike válasza 1430 (#7480) üzenetére


dedike
addikt

..hö-hö...akkor engem sem vertek át? Magyarul 6000-ért valósan átírható a Domino hívószám előfizetője? :U

Jó szerencsét!

(#7483) 1430 válasza dedike (#7482) üzenetére


1430
senior tag

"Aki megveszi a Domino számot, ő a Domino Előfizető, és ezen változtatni nem lehet. Mindenki mást csak mint Domino Felhasználót lehet rögzíteni, viszont a Domino Felhasználó rögzítésével a Domino Előfizető jogai nem szűnnek meg!"

Tehát Domino esetén nem létezik átírás. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7484) dedike válasza 1430 (#7483) üzenetére


dedike
addikt

:R Köszönöm! Tehát nem...

Jó szerencsét!

(#7485) DonMedve


DonMedve
addikt

Urak,ne hordjatok le a sárga földig,ha hülyeséget kérdek,csak megerősítést szeretnék kapni,hogy jól gondolom e a dolgot. :B

Tehát adott egy előfizetés,amihez nem lett teló véve,és nincs hozzá hűségnyilatkozat.Elvileg,akkor online,vehetek hozzá aranytagságra telót,részletre is,és ott is lehet kötni hűségnyilatkozatot.Mert ugye részletre csak így tudok venni.Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7486) dedike válasza DonMedve (#7485) üzenetére


dedike
addikt

Így van, ahogy mondtad! ;)

Jó szerencsét!

(#7487) DonMedve válasza dedike (#7486) üzenetére


DonMedve
addikt

Tökéletes!Nagyon köszönöm! :C :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7489) flacink73


flacink73
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg Zöldzóna+100Mb Netem van (Itt vidéken jó csomag) ,ha átváltok XS díjcsomagra és tegyük fel ,hogy Július 31 után megszűnik akkor mire rakják az embert?A zöldzónát lezárt csomagnak írja a tarifa lista,gondolom ide már nem raknak vissza ,az S meg drága az én telefonálási szokásomhoz.
Előre is köszi

Felszállni lehetőség ,leszállni kényszer!

(#7490) flacink73 válasza tjb007 (#7403) üzenetére


flacink73
csendes tag

Ja direkt marketing mobilon elhiheted ,van pedig a számaink titkosak.
2FF"iskola" leráztam őket,porszívó ügynök (na ez király volt ez is megérne egy mesét) detto de a legjobb ,hogy a hétvégén 27-szer kerestek hívószám nélkül mint kiderült valami egészségügyi előadás miatt.Ekkor felvettem ,még majdnem letolt az illető,hogy azt hitte már fel sem veszem.Nagy türelmem van ,de itt már közöltem vele ,ha így állnak a kérdéshez és még egyszer felhív akkor beballagok a T-be ki kérem a számát és hivatalos feljelentést teszek zaklatás miatt.Na az asszony itt már ki ment "röhögni" a konyhába,volt izé meg bocsánat ,meg elnézést.Azóta nem keresett.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Felszállni lehetőség ,leszállni kényszer!

(#7491) dedike válasza flacink73 (#7489) üzenetére


dedike
addikt

Ha meg is szűnne, amit nem hiszek, hiszen sokan használják, akkor is úgy tudom elképzelni, hogy amíg át nem váltod másik csomagra az előfizetésed, addig marad! :K (Vagy megmondják ők, melyikbe raknak, s akkor onnan Te már tudsz váltani másikra!)
ZöldZónába biztosan nem fogsz tudni visszaváltani! ;)

Jó szerencsét!

(#7492) nova001


nova001
senior tag

Helo hogy tudom a mobil tvt hasznalni?? Mi kell hozza program stb... Media mania xs csomagom van xperia x8

(#7493) dedike válasza nova001 (#7492) üzenetére


dedike
addikt

A My-T-ben aktiválnod kell a szolgáltatást, onnantól tudod használni! Vagy mobiltelefonodról felhívod a 1430-as, díjmentesen hívható számot! ;)

Jó szerencsét!

(#7494) nova001 válasza dedike (#7493) üzenetére


nova001
senior tag

programot nem lehet felrakni ?

elküldte smsbe az oldlt ahol lehet nézni itt menyikre kell nyomni _? alap napi extra ?

[ Szerkesztve ]

(#7495) dedike válasza nova001 (#7494) üzenetére


dedike
addikt

Ezt majd az androidosok megmondják, én nem használtam még ilyen telefonon mobil Tv-t. :N
(Régebben a wnw kezdőoldalról lehetett simán indulni. Azt vedd figyelembe, hogy wifin keresztül nem fog menni a dolog, valamilyen net előfizetés szükséges a használatához!) ;)

Jó szerencsét!

(#7496) nova001 válasza dedike (#7495) üzenetére


nova001
senior tag

nekem média mánia xs van ami 5 óra tv-t foglal magába...nem értem most akkor mit kell tennem

(#7497) 1430 válasza flacink73 (#7489) üzenetére


1430
senior tag

Most komolyan sajnálnád a ZöldZóna díjcsomagod? Ha nem is váltanál át MédiaMánia XS-re, akkor is javaslok legalább egy Kaméleon díjcsomag + ZöldZóna opció kombinációt. Kevesebb a fix költség és olcsóbbak a percdíjak. ;)

nova001
Ha a T-mobile-tól vetted a készüléket, akkor az m.origo.hu oldalon kattints a T-Mobile gombra, majd pedig válaszd a Mobil TV linket. A MédiaMánia díjcsomagokhoz az Alap csomag jár díjmentesen, ha nincs aktiválva, akkor az oldalon is aktiválhatod, de az aktiválás hónapjában részarányosan jár a havi óraszám (hónap utolsó napján - például ma - nem jár keret). Ha pedig 30 napig nem használod a szolgáltatást, akkor a rendszer kikapcsolja, azaz újra kell majd aktiválni, ha ismét tévéznél. Ahogy dedike is írta, wifin ne is próbálkozz, amúgy meg míg el nem indul a TV adás, addig adatforgalmat generálsz, ami viszont nyilván a díjcsomag keretéig díjmentes.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7498) DJ Mythos válasza 1430 (#7336) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

"arról sajna nem szól a fáma, hogy mi lesz a pontokkal, de ez alapján úgy gondolom, hogy megmaradnak a prémium kártyán"

mi pont most írattuk át az otthoni előfizut (net,tel,tv) a nevemre, mert én t-mobile előfizető is vagyok, és így össze lehet regisztrálni. pont azért mentem bele, mert azt mondták a telefonos ügyfélszolgálaton, hogy az átírás során nem veszik el a kiemeltségi szint, meg a pontok. de elveszett (legalábbis a My T-Home-ban 0 pont van). rákérdeztem a netes ügyfélszolgálaton, és ott azt mondták, hogy: "Tájékoztatjuk, hogy az átírás során a régi MT azonosítón tárolt pontegyenleg sajnos elvész."

(#7499) dedike válasza DJ Mythos (#7498) üzenetére


dedike
addikt

...ööö..itt arról volt szó, hogy nekem megvan a prémiumkártyám, de lemondtam a T-Home vezetékes telefont, s kérdeztem 1430-tól, hogy ilyenkor kell-e új kártyát kérnem (megszűnik-e a prémiumkártyám), vagy sem. Erre írta ő, hogy nem, az megmarad, csak a T-Home regisztráció mögött pillanatnyilag nem lesz élő szolgáltatás! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7500) DJ Mythos válasza dedike (#7499) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

oké, köszi. azt már nem olvastam vissza :) azért még kicsit bízom benne, hogy a telefonban ígértek szerint járnak el, azaz átvezetik a pontokat az új azonosítóra... lehet ma újra felhívom majd az ügyfélszolgálatot.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.