Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Vangelis válasza djculture (#23000) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Van amit tényleg rosszul áraz a t-mobile.!

Még a végén utolérik a vodafone.t

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23002) BéHGT


BéHGT
senior tag

Semmi, már meg van. :)

[ Szerkesztve ]

(#23003) djculture válasza BéHGT (#23002) üzenetére


djculture
félisten

Azért:)

[ Szerkesztve ]

(#23004) tomy86 válasza daaves333 (#22992) üzenetére


tomy86
addikt

Vagy visszaviszed és, ha szerencséd van még meg is várhatod, amíg tolnak rá egy új rendszert vagy flashtoolal megpróbálsz feltenni egy gyári romot (ahhoz be sem kell kapcsolni a telefont). Ebben a telefonod topikjában tudnak segíteni.

(#23005) DS39 válasza Vangelis (#22999) üzenetére


DS39
nagyúr

viszont atom fail a Telenortól, hogy amit beraktak 3D telefonmegjelenítést róla, az nem is a Tipo, leginkább a J-re hajaz, annak van ilyen vékony ívelt hátlapja, a Tipo hátlapja gömbölyded :D

[ Szerkesztve ]

(#23006) Vangelis válasza DS39 (#23005) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Valahogy el kell adni!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23007) execute93


execute93
őstag

Szerintetek a Kalendáriumi akcióban benne lesz/lehet az SGS Advance vagy a ZTE Grand X In?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#23008) .bruszli. válasza execute93 (#23007) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerintem ezek még nagyjából értelmes áron vannak ( legalábbis kevésbé horror áron,mint a nagy többség ) és elég keresettek is...szóval én meglepődnék,ha benne lenne. De persze szeretnék meglepődni.. :DD

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23009) execute93 válasza .bruszli. (#23008) üzenetére


execute93
őstag

Igen, szerintem is korrekt ár. Na de ha pl 10 ezerrel olcsóbban hozzájutnék nem volna hátrány. Kell Memóriakártyára, szilikontokra stb:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#23010) .bruszli. válasza execute93 (#23009) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez egyértelmű...szóval marad a bizakodás. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23011) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Sziasztok!

December elsején lejárt a 2 éves hűségidőm. Időközben szereztem egy Dominos kártyát, az előfizetést nem szeretném tovább használni. Ilyenkor le kell mondani? Vagy mi a teendő?

(#23012) .bruszli. válasza Athos.187 (#23011) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Év elején volt nálam is ilyen,ha azóta nem változott,akkor nagyjából így néz ki most is : direktbe lemondani nem tudod,ilyenkor Domino csomagra váltják át...aztán azzal már azt csinálsz amit akarsz. Ennek ha jól emlékszem van egy 2700 ft-os költsége,amit persze a Domino egyenlegeden jóvá írnak,azaz felhasználhatod a későbbiekben.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23013) blueye válasza Athos.187 (#23011) üzenetére


blueye
veterán

Ha tied a kártya, beballagsz egy t-pontba, személyivel, kifizeted az aktuális egyenleged és (elvileg) leadod a SIMet. Ennyi.

@.bruszli. Csúnya lenne ha csak így engednék :(

[ Szerkesztve ]

(#23014) sifarr válasza .bruszli. (#23012) üzenetére


sifarr
senior tag

Kizártnak tartom, hogy az előfizető ne mondhatna fel a Trénél egy postpaid előfizetést.
Csak biztos nem lehet azonnali hatállyal felmondani. S ha a felmondási idő mondjuk 1 hónap, akkor olcsóbb egyes magasabb havidíjú előfizetést dominóra átváltani (ez megy törthónaposan is), az váltáskori alapegyenleget lebeszélni , s utána hagyni leketyegni a dominót.
Tehát ezért javasolhatták a dominóra váltást.

De az ASZF-ben a felmondás feltételei benne vannak. Utána lehet nézni.
Majd 1430 elmondja.

(#23015) .bruszli. válasza sifarr (#23014) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Lehet. Ezt nem jártam annyira körül,mert miután átváltottam dominora,nem sokkal később be tudtam vinni a másik előfizum mellé flottába...szóval én ergo jobban is jártam így,nem egy vadiúj számot kaptam. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23016) djculture válasza sifarr (#23014) üzenetére


djculture
félisten

Ha már nincs hűség és tartozás akkor simán lelehet mondani.
A folyószámlán lévő egyenleg rendezése (lejárt határidejű és tárgyhavi számlák), a megszüntetni
kívánt szerződéshez tartozó akciós kedvezményből származó, nem esedékes részletekkel és
minden egyéb kötelezettségével (felt .kedv ., kötbér, társkedv, w'n'w, notebook akció) együtt .
A szerződés nem állhat Számhordozási folyamat alatt .
Ha rendesen megvannak ezek a feltételek akkor 8 napon belül megtörténik.

[ Szerkesztve ]

(#23017) dptrsk válasza Phreetsie (#22998) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem a T a hibás a GLS honlapján is fent van hogy 17-20 között is szállítanak...
Ha neked csak 17-20 között jó akkor állj ki az igazadért, mivel a honlapjukon is fent van ezért kötelességük akkor is szállítani

(#23018) Phreetsie válasza dptrsk (#23017) üzenetére


Phreetsie
tag

mar megkaptam! szerencsere 16 utan hazaertunk es nem volt gond.. annyit tudok, hogy felhivtam reggel a GLS-t es mondta az operator, hogy 8 es 17 ora kozott van a kiszallitas. de megadta a futar szamat. felhivtam, eloszor azt mondta, hogy "nem nagyon tud akkor jonni" (pedig 8 utan hivtam, szoval nem reg ment neki a muszakja) aztan.. is hezitalas utan mondta, hogy okes jon akkor. de a hangjan hallatszott, hogy nem igazan tetszett neki a dolog 8-)

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#23019) pepe091 válasza dptrsk (#23017) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Miért ne lenne hibás a T??? Ha tudja, hogy ő a GLS-el szerződik, és nyilván ők is tudják, hogy meddig dolgoznak, miért kínálnak fel ilyen lehetőségeket??
A másik, ha kivennék az utolsó időpontot ami az 7és 8 között van, akkor is ott a másik két választási lehetőség, amit a GLS ugyanúgy figyelmen kívül hagy mivel nem azt nézik jancsikának mikor lenne jó a szállítás, hanem egy bizonyos útvonal alapján megy, nem fog közben 4x annyit kocsikázni a városba.
Ezért is utáltam meg a GLS-t mert mindig várogatni kell, egyszerűbb sokkal a pick-pack. (Mellesleg ebben is találtam kivetni valót, hogy a T- csak a hírlaposokhoz mehet, OMV hez nem, nekem az jobb lett volna)
De ez van, nem úgy mennek a dolgok ahogy mi szeretnénk.

(#23020) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Van egy, vagyis két telefonszámom, de inkább mellékek, amik már baromi gyakran hívogatnak...
3696/504607
3696/504608

Mind a kettő egy győri cég száma, ami a KFGI-Com Kft. (Magyar Telekom értékesítési partnere, jelenesetben csak a T-mobile lehet, mert más kapcsolatom nincs velük)
Állandóan hívnak, de már fel sem veszem, ha látom a számot, mert csak elküldeném őket..
Pl. most 8 órakor is hívott. De egy héten többször eljátsszák.
Az a kérdésem, hogy nem e tudom kiíratni magam ezekből az értesítési beállításokból? Mert nekem ez nem kell..

(#23021) dedike válasza Athos.187 (#23011) üzenetére


dedike
addikt

Ha nincs tartozásod bemész, s ott azon nyomban megszüntetik az előfizetésed! ;)

(#23020) Dicker:

A telefonon nem lehet azt a két számot tiltani?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#23022) Dicker válasza dedike (#23021) üzenetére


Dicker
őstag

Most, hogy ilyen esti időpontban is felhívtak letiltottam. De szerinted hány mellékük lehet egy ilyen központban még? :/

Nem kerülhette el valami reklám értesítő a figyelmemet a my t-mobile-ban? Vagy nincs ilyen? Random nyomják a reklámdumát?
Esetleg benne van az ászf-ben?

(#23023) beence


beence
tag

Sziasztok!

Esetleg tudja vki, h a HTC Desire X mikortól lesz kapható?
Honlapon már pár hete fent van, h hamarosan kapható...

Köszi

(#23024) Pttypang válasza Dicker (#23022) üzenetére


Pttypang
veterán

Asszem tőlm mintha kérdezte volna a csaj h megkereshetnek-e üzleti ajánlatokkal, meg hogy titkos legyen-e a számom, gondolom ha a reklámokra nemmel is válaszolsz, attól még a tudakozóból kimazsolázhatják random a számokat, habár gondolom ez nem túl szabályos.. ^^

Everybody lies.

(#23025) Totheground


Totheground
addikt

Mikor várható az LTE "valós" startja? A csomagomat már átváltottam ikon LTE-re, viszont jó lenne tudni, hogy mire várunk. Szolgáltató oldali "frissítés" vagy Apple jóváhagyásos frissítés.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23026) 1430 válasza Totheground (#23025) üzenetére


1430
senior tag

Utóbbi.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#23027) Totheground válasza 1430 (#23026) üzenetére


Totheground
addikt

Ami szoftververzió részeként (azaz valszeg 6.1) fog értkezni, vagy ki tudják pusholni annélkül is?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23028) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sony Xperia J 50k, Good Boooooy!
Asszem ez pár embernek be fog jönni! :D
Mostmár csak egy LG L9-et kérnék 60 körül éééés

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#23029) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Azért ez a kalendárium akció nem semmi:

Alcatel OT 918 Mix

12.05.
Webshop dominós ár:
14 990

12.01: Adventi akcióban: (nagy kedvezménnyel) 14 990.-

Alcatel OT-991

12.05 24.990.-

12.02: Adventi akcióban: (nagy kedvezménnyel) 24 990.-

Ez picit átverés szagú :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23030) pepe091 válasza Vangelis (#23029) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Persze. :) Én is azt nézem, hogy a "nagy" kedvezményeket, a T-pontos árakhoz veszik.
Az lenne az igazi, ha a már 10%-al olcsóbb webshoposból jönne le még 25-30% :) :P

(#23031) kenny123


kenny123
addikt

Szeretnék t-ben i5öt venni dominóban, jelenleg az ára 2/3a megvan, 10-én érkezik a fizu. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami mód rá hogy most elhozzam a t-ből, mondjuk a felét kifizetve, és a másik felét pedig csekken kiküldik/késöbb fizetem be? Akár webshopból is.

Igen, azt a pár napot már nagyon nehezen bírom ki.

yo

(#23032) djculture válasza kenny123 (#23031) üzenetére


djculture
félisten

Dominóban nincs, azt egyből ki kell csengetni de nem is köt utána semmilyen szerződés pont ez a lényege.

[ Szerkesztve ]

(#23033) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Ma minden előzmény nélkül törölte magát az androidos telefonom a tárolt internetprofilom, nem ment a net. A legalapabb netes előfizetésem van, 500 ft / hó, 30 mega + utána havidíjmentes.

Szóval próbáltam keresni valami beállítást a neten. Ezt találtam.

Az első beállítást kipróbáltam és egyből lett megint net a telefonomon. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. A linkelt oldalon külön van listázva a "Web’n’walk beállítás:" és az "Internet beállítás". Én az első, web'n'walkos beállítást lőttem be és azzal megy a net.

Ezzel lehet valami problémám? Nekem nincs ilyen web'n'walk, azt sem tudom mi ez, viszont ezzel is megy a net. Érdemes lenne átrakni az "internet beállítások" alatt lévő beállításokra a profilt a telefonban? Van egyáltalán valami jelentősége? Egyáltalán mi a különbség a wnw és a sima internet között?

Szerk: utólag kipróbáltam a netes beállítással is és úgy néz ki megy ezzel is, de most már érdekelne, mi is ez a web n walk.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#23034) Phreetsie válasza kenny123 (#23031) üzenetére


Phreetsie
tag

szerintem nem lehet, csak elofizunal lehet reszletre venni telot

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#23035) Dicker válasza kenny123 (#23031) üzenetére


Dicker
őstag

Ha szerencséd van szenteste leakciózzák :D
Egyébként pedig nem lehet ezt megoldani így. Hitelt tudsz felvenni esetleg. Vagy hallottam valami olyan lehetőségről is, hogy havi limittel nyit az ember egy számlát egy banknál, és ahhoz tud nyúlni vész esetén, amit, ha kivesz, akkor abban a hónapban még kamatmentesen vissza lehet csengetni.

(#23036) dedike válasza Dicker (#23035) üzenetére


dedike
addikt

Vagy hallottam valami olyan lehetőségről is, hogy havi limittel nyit az ember egy számlát egy banknál, és ahhoz tud nyúlni vész esetén, amit, ha kivesz, akkor abban a hónapban még kamatmentesen vissza lehet csengetni.

Ez így a hitelkártya... :)

kenny123 (#23031):

Bírd ki inkább azt a pár napot, nem fogsz belehalni! ;)

Jó szerencsét!

(#23037) sarkanyolo2 válasza Dicker (#23035) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez így igaz, a bakkártyádon be tudod állítani pl, hogy -190K-ig le tudj venni róla, nem tudom milyen járulékos költségekkel jár, de apukám is használja az opciót, mindenképpen megéri a hétköznapokban, de egy telefon miatt kétlem, hogy sok értelme lenne....

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#23038) Varszegig válasza sarkanyolo2 (#23037) üzenetére


Varszegig
veterán

kb 43% kamat :DDD

(#23039) Dicker válasza Varszegig (#23038) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor van kamat, ha a kivételi hónapban nem fizeti vissza, de nála nem áll fent ez a probléma, mert csak pár nappal előbb kéne neki.

(#23040) djculture válasza Dicker (#23039) üzenetére


djculture
félisten

Most meg nem keresem de van egy blog ahol leírja egy bankba dolgozó személy hogy mekkora átb ez a hitelkártya. Hitelkártyáknak eleve van havidíja meg ha a bankok közötti átmenet miatt késik a pénz egyből jön mindenféle büntető összeg. Ha elköltöd a hitelkeretedet és nyugodtan ülsz hogy majd visszafizeted jön le szépen a havidíj egyből x ezer hitelkeret túllépés. Rengeteg ember 10 év vagy több éve nem tud tőle megszabadulni.

[ Szerkesztve ]

(#23041) dedike válasza djculture (#23040) üzenetére


dedike
addikt

Ennek is megvan az ellenszere. Tudatosan, ésszel kell használni a hitelkártyát, s akkor valóban segítséggé és nem átokká válik. ;)

Jó szerencsét!

(#23042) djculture válasza dedike (#23041) üzenetére


djculture
félisten

Akkor elég sokan nem tudják használni, vagy nem figyelnek oda.
Írta az illető napi szinten van olyan hogy bejön egy ügyfél hogy véletlenül a hitelkártyát tette be az atm-be amiről leszedett x tízezeret és ez neki mennyibe kerül?
Ilyenkor megnézik és ha hitelkeret túllépése lett akkor a pénzlevétel került neki cirka 25 ezerbe ha gyémánt platina vagy nagyobb hitelkártyája még többe.
Lehet hogy annak jó aki milliókkal dobálózik de másnak ha egyszer nem figyel oda egy havi bére is elúszhat.

[ Szerkesztve ]

(#23043) Totheground válasza djculture (#23042) üzenetére


Totheground
addikt

A magyar pénzügyi kultúra (es ismeretek) a béka segge alatt sincsenek, nincs ezen semmi érdekes.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23044) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok! Van valaki a XI.kerben? Mièrt nincs hálózat?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#23045) baalco


baalco
tag

Sziasztok! Tudtok vmi hálózati gondról? Eltűnt a térerőm.. (Bp, XI.ker)

aha, nem vagyok egyedül :))

[ Szerkesztve ]

(#23046) Bailey válasza Kerio (#23044) üzenetére


Bailey
senior tag

Én is pont azt nézem, Albertfalván sincs hálózat. iPhone-om van és nincs adapterem ezért nem tudtam kipróbálni a kártyát másik telefonban hogy abban megy-e. De akkor megnyugodtam hogy nem a telefon ment tönkre. Amúgy ma délután Óbudán a suliban sem volt 3G csak edge pedig ott mindig full 3G szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#23047) Totheground válasza Kerio (#23044) üzenetére


Totheground
addikt

Szia.
Biztos van.
Nem tudom.

Sorry, nem tudtam kihagyni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23048) skylinelaca válasza baalco (#23045) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Érden, Budaörsön, Dunakeszin sincs.

Üdv: Laca

(#23049) golyós válasza Kerio (#23044) üzenetére


golyós
őstag

Csatlakozom!
Mi a szent szarèrt nincs tèrerő több kerületben???
Mikulás koma fennakadt a vezetèkben?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#23050) baalco válasza skylinelaca (#23048) üzenetére


baalco
tag

Köszi! Abból a szempontból megnyugtató, hogy nem a telefonom rossz. :W

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.